ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיולי משפחות

לוח הטיולים מטיילים מספרים תמונות ווידיאו טיולי משפחות
tabmenu_logo.png

טיולי משפחות במגוון מדינות

אירופה
יוון
אפריקה
טנזניה
ספארי באפריקה

טיול מאורגן למשפחות - מסע משפחתי למגוון יעדים בעולם

טיול משפחתי לחו"ל הוא אחת מהחוויות המרגשות והזכורות ביותר מתקופת הילדות, ולכן אין זה פלא, כי דווקא טיולים מאורגנים למשפחות זוכים להצלחה גבוהה. מעוניינים לטייל בחו"ל עם כל המשפחה, אך מתקשים לתכנן את המסלול? חוששים, שהיעדים שבחרתם לא יתאימו לקבוצת גיל? גלו את היתרונות של טיולים מאורגנים לחו"ל וטיולים מאורגנים למשפחות בפרט.

 
חושבים בשבילכם על הכל 

אם אתם הורים, וטיילתם בעבר בחו"ל עם המשפחה, בוודאי זכורה לכם תחושת המתח והלחץ הכרוכה בארגון הטיול, תכנון המסלול, הגעה לטרמינל הנכון, קשיי התמצאות, אי ידיעת השפה המקומית, ובעיקר הטרטור הרב, שכרוך במעברים בין הנקודות השונות. כהורים, אתם נדרשים לתפעל את הטיול, לנהוג, לדאוג לארוחות, ליצור קשר עם מרכזי הארחה, להקים את הילדים, להשכיב אותם לישון, ולהיות בתנועה ללא הפסקה, מתיש נכון? 

אחד היתרונות המרכזיים של טיולים מאורגנים לחו"ל מתגלם במעטפת, שמספקת חברת התיירות, ובאה לידי ביטוי בארגון וסידור המנהלות, התניידות באמצעי תחבורה מסודרים ובטוחים, ובחירה של מסלול מדויק, שמצליח לגלם את המיטב מהיעד, ולא פחות חשוב בהתאמה לילדים.

 
מוצאים חברים חדשים

יתרון נוסף שניתן למצוא כאשר בוחרים לנפוש במסגרת טיולים מאורגנים למשפחות, הוא שאתם כבר לא לבד, הילדים פוגשים חברים אחרים בטווח גילם, חווים את הטיול כסוג של שגרה, ונוטים להסתגל מהר יותר ללו"ז המוכתב.

 
יעדים מעניינים, רמת קושי מתאימה

אחת הנקודות התורמות להנאה מהטיול היא כמובן היא מידת ההתאמה של הטיול לקהל היעד. טיולים מאורגנים למשפחות משלבים מסלולי הליכה במסלולים בדרגת קושי - קלה, ביקור באטרקציות אטרקטיביות, התחשבות בהפסקות, זמני ערות ושינה, ומאפשרים להורים להרפות את השליטה, וליהנות מהנוף, ההדרכה המובנית והמקצועית של מדריכים שלא רק מכירים את התרבות במדינת היעד, אלא אף מעורים בה, ומסוגלים להציג את היעד ברמה האותנטית ביותר.
המטרה המרכזית של טיול משפחתי היא לאחד וללכד, ליצור זיכרונות טובות להורים ולילדים.

 
יותר ויותר ישראלים בוחרים לטייל במסגרת טיולים מאורגנים למשפחות, שמספקים להן מעטפת לוגיסטית ותפעולית מלאה, מסלולי טיול מותאמים ואותנטיים, וחברה נעימה, לחלוק עמה את החוויה.

טיולי משפחות באירופה

טיול ג'יפים ליוון בנהיגה עצמית - כולל כפרי הזגוריה ורכס צומרקה, 8 ימים 8
8 ימים של טיול ג'יפים המקיף ביותר הקיים היום ליוון. הכולל את שדרת הפינדוס המרכזית, חבל אבריטניה (שוויצריה היוונית), רכס צומרקה כולל רפטינג מרהיב בקניון נהר ארכטוס ועד כפרי הזגוריה הסמוכים לגבול האלבני. כמובן לא נוותר על ביקור במנזרים התלויים של מטאורה, דלפי ההסטורית ועוד מקומות יפים ומרתקים.
ימים
סטטוס טיול מדריך מחיר מועד הטיול
לפרטים
בהרשמה ורד אביבי 1550 € 12.10.22

טיולי משפחות באפריקה

ספארי בטנזניה עם נופש בזנזיבר, 9 ימים 9
שמורת הסרנגטי, השמורה העשירה בעולם בשפע ובמגוון בעלי החיים. במכתש הנגורונגורו אשר בליבו של הר הגעש, נוכל לפגוש גם קרנפים התחומים יחד עם עוד 25000 בעלי חיים בין מצוקי המכתש הייחודי. כאן נפגוש גם את בני שבט המסאי הגאים .נטייל גם בשמורת אגם מניארה העשירה בעופות טרופיים לסיום נקנח בזנזיבר, אי התבלינים האקזוטי, חופיו הקסומים, תושביו והטבע העשיר המאפיין אותו. נ
ימים
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי אופנועי שלג
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי קרנבלים ופסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולי שייט
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015