ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיולי רגל קל לאוהבי לכת

לוח הטיולים מטיילים מספרים תמונות ווידיאו טיולי רגל קל לאוהבי לכת
tabmenu_logo.png

טיולי רגל קל לאוהבי לכת במגוון מדינות

אוסטרליה וניו זילנד
ניו זילנד
אירופה
איטליה
איסלנד
מדירה
מונטנגרו
נורווגיה
סלובקיה
פולין
פורטוגל
אסיה
יפן
סיני
קירגיזסטן
אפריקה
מצרים
צפון ומרכז אמריקה
קנדה
רוקים קנדיים

את סדרת "טיולי רגל קלים" של "איילה גאוגרפית" בנינו במיוחד למטיילינו, המעדיפים לחוות את ארץ היעד בדרך בלתי אמצעית. מדובר בטיולים מאורגנים ליעדים ייחודיים ומעניינים בחו"ל, אשר משלבים ביקור באתרים קלאסיים יחד עם טיולי הליכה קלים, בני כמה שעות כל יום, בשמורות הטבע ובאזורים הכפריים של המקום.

לכל הטיולים מתלווה רכב צמוד.

טיולי רגל קל לאוהבי לכת באוסטרליה וניו זילנד

ניו זילנד - טיול טבע, נופים ואדם, 21 ימים 21
אם קיים גן עדן עלי אדמות הוא בוודאי נמצא בניו זילנד הרחוקה. הצטרפו למסע לקצה העולם אל שני האיים הגדולים של ניו זילנד, האי הצפוני והאי הדרומי. אנחנו באיילה גיאוגרפית מאמינים שטיול לניו זילנד הוא מסע של פעם בחיים. לכן, בנינו מסלול מקיף ומושקע הכולל את מיטב אתרי הטבע של ניו זילנד. ניו זילנד הפראית היא גן עדן לחובבי טבע ונופים מהאגדות: פסגות מחודדות עטורות שלג לבן, המשתקפות במימי הפיורדים הצלולים, קרחונים אדירים ויערות גשם עבותים
ימים
סטטוס טיול מדריך מחיר מועד הטיול
לפרטים
הטיול מלא אורי לוין 9100 $ 06.11.24
לפרטים
הטיול מלא חיים לביא 26.11.24
קבוצת סיגלר
לפרטים
יציאה מובטחת אלון בירן 9100 $ 08.01.25
ללכת את ניו זילנד - טיול טבע מושלם לאוהבי לכת, 21 ימים 21
אם קיים גן עדן עלי אדמות הוא בוודאי נמצא בניו זילנד הרחוקה. הצטרפו למסע לקצה העולם אל שני האיים הגדולים של ניו זילנד, האי הצפוני והאי הדרומי. נצעד בין הגייזרים המעשנים והרי הגעש של האי הצפוני ובין חופי הפרא, יערות הגשם, הפיורדים הנידחים, פסגות הקרחונים ואגמי האי הדרומי. אנחנו באיילה גיאוגרפית מאמינים שטיול לניו זילנד הוא מסע של פעם בחיים. לכן, בנינו מסלול מקיף ומושקע הכולל את מיטב אתרי הטבע של ניו זילנד. אנחנו יודעים שהדרך הנפלאה ביותר לחוות את פלאי ניו זילנד היא דרך הרגליים. נצעד לאורך מסלולי ההליכה המסודרים הנחשבים לשבילים היפים בעולם. הטיול מיועד למטיילים אוהבי לכת.
ימים
סטטוס טיול מדריך מחיר מועד הטיול
לפרטים
יציאה מובטחת אשחר יופה 9600 $ 15.11.24

טיולי רגל קל לאוהבי לכת באירופה

טיול עומק למונטנגרו בדגש שמורות הטבע, 7 ימים 7
מסע לגילוי מדינה קטנה אך ללא ספק עם אוצרות טבע מהעשירים והמגוונים ביותר באירופה. משך שבוע נכיר על פני שטח קטן מגוון נדיר של נופים: מחופי הים היפים ביותר בים האדריאטי, דרך קניונים מהעמוקים בעולם ועד לנופים אלפיניים אשר אליהם ניתן להגיע רק ברכבי שטח. באזורי הטיול שלנו נהנה מהליכות רגליות בדרגת קושי בינונית ומהכנסת האורחים הנלהבת של אנשי ההר הרועים את עדריהם על רקע הנופים הקסומים של המדינה הקטנה.
ימים
טיול מאורגן לנורווגיה כולל צוק הדרשן, 10/11 ימים 10/11
ניקח נשימה עמוקה פנימה. מוקפים בנופים הנהדרים של הנוף הפראי המקרין שלווה אין סופית, הקוראת לנו : בואו אלי בטיולנו נשלב הליכות רגליות קלות קצרות כל יום ונחוש את המגע הבלתי אמצעי עם הטבע. נפליג בפיורדים המתפתלים קקניונים כחולים בין המצוקים הגבוהים והירוקים נטייל על קרחון קדום, נחווה את צוק הדרשן הייחודי ונעלה נקודות נוף עוצרות נשימה.
ימים
סטטוס טיול מדריך מחיר מועד הטיול
לפרטים
הטיול מלא רותם שני 3180 € 26.07.24
11 ימים. יום נוסף באוסלו
לפרטים
הטיול מלא רז מור 3180 € 07.08.24
11 ימים . לילה נוסף באוסלו
לפרטים
הטיול מלא רז מור 3180 € 21.08.24
11 ימים
טיול מאורגן לאיסלנד- טיול עומק בארץ בראשית, 12 ימים 12
מסלול טיול קצר וקולע אל ארץ בראשית, אל הנופים המרהיבים שיש רק לאיסלנד להציע. אוטובוס ההיילנד המיוחד שבו אנו בוחרים לנוע ברחבי האי ולהכנס אל הפינות החבויות המיוחדות ברחבי המדינה מאפשר לנו לגעת ממש בפלאי הטבע הייחודיים שיש רק לאיסלנד להציע. בואו והצטרפו אל טיול קצר וקולע המשלב את שלל האטרקציות המרתקות ביותר באי הצפוני עם המדריכים הטובים בישראל.
ימים
סטטוס טיול מדריך מחיר מועד הטיול
לפרטים
הטיול מלא דקלה ברלינסקי 5450 € 10.08.24
לפרטים
מקומות אחרונים רמי אמיר (ד"ר) 5450 € 15.08.24
מקום אחרון ליחיד/ה בחדר
לפרטים
הטיול מלא רבקה פרץ 5450 € 26.08.24
סיכוי לחזות בזוהר הצפוני
לפרטים
יציאה מובטחת אורי לוין 5450 € 29.08.24
סיכוי טוב לחזות בזהר ההצפוני
פולין בירוק- טיול טבע בין אגמים והרים, 8 ימים 12
כשחושבים על פולין עולות שתי מחשבות. האחת על שואה, גבורה, מחנות, זיכרון והיסטוריה של העם היהודי. השניה על בירה אירופאית שוקקת חיים מושלמת למסע קניות. הטיול שלנו הוא לא זה ולא זה, זהו מסע מרתק אל פולין הירוקה, פולין האחרת, זו שמתגלה מחוץ לערים. מדינה עשירה בטבע ירוק, ביערות מלאי פירות יער ובמרחבים. נטייל בשמורות טבע מרהיבות, ב"ארץ האגמים" בה מעל 2,000 אגמים, צלולים וכחולים. נעפיל אל הרים נישאים ונשקיף אל נופים עוצרי נשימה.
ימים
סלובקיה- טיולים רגליים בגן העדן הסלובקי ובטטרה הגבוה, 8 ימים 8
זהו מסלול יפהיפה בין רכס הגרניט המופלא של הטטרה הגבוה החולש על כל צפון סלובקיה לבין היער האירופאי האפלולי בגן העדן הסלובקי על צפונותיו. מסלולי הטיולים מיועדים לכל חובבי ההליכה ומתאימים לכולם, זהו טיול רגל קל עם הליכות של עד 4 שעות ביום.
ימים
סטטוס טיול מדריך מחיר מועד הטיול
לפרטים
בהרשמה מיכה זילברמן 2390 € 04.09.24
לפרטים
בהרשמה נסיה שכטר 2390 € 18.09.24
טיול בצפון איטליה עם הליכות רגליות קלות, 8 ימים 8
אגמים והרים,יערות ,מפלים, נחלים זכים וגם איים. הפעם נצא למסלול ייחודי, שונה ומיוחד, נשלב את האתרים הקלאסים עם שמורות ופינות חמד פחות ידועות בארץ אגמי האלפים הקסומים בצפון איטליה. הטיול כולל הליכות רגליות בדרגת קושי בינוניות, מסביב לאגמים ולאורך הנחלים.
ימים
האי מדיירה לאוהבי לכת, 9 ימים 9
האי מדירה הינו פנינת נוף אדירה המשלבת הרים נישאים ופראיים וקניונים רבים ביניהם, יערות גשם עשירים בצמחייה ייחודית, חופי ים עם מצוקים היורדים אליהם בחדות והמון מסלולי הליכה נהדרים, חלקם לאורך תעלות השקיה - הלבאדות. והדרך הטובה ביותר ליהנות מנופי האי- הינם הליכות ברגל באותו גן עדן. המגמה היא הליכה של כ 3-4 שעות ביום, לעיתים רצוף לעיתים מפוצל.
ימים
סטטוס טיול מדריך מחיר מועד הטיול
לפרטים
יציאה מובטחת רענן חורש 2700 € 21.10.24
חוה"מ סוכות

טיולי רגל קל לאוהבי לכת באסיה

טיול טבע מושלם להוקאידו, האי הצפוני של יפן, 12 ימים 12
טיול קיץ פריחות או סתיו שלכת לאי הצפוני של יפן: הוקאידו. הוקאידו מושלגת רוב ימות השנה, תקופות הטיול המומלצת בה הן הקיץ, כאשר האי מכוסה פריחות בר מרהיבות, או בסתיו אז נצבע האי שלכת צבעונית. בהוקאידו הרי געש רבים, מעיינות חמים, מפלים, אגמים, מהנקיים בעולם ושמורות טבע נפלאות. בטיולנו זה נטייל ברוב שמורות הטבע היפות בהוקאידו, בהליכות רגליות קלות (עד 4 שעות הליכה ביום). חוץ מטבע נפלא, נהנה גם מתרבות ואוכל יפני מעולה. באי הוקאידו נשים דגש על לינה במלונות יפנים מסורתיים (ריוקאנים), הכוללים רחצה במעיינות חמים.
ימים
סטטוס טיול מדריך מחיר מועד הטיול
לפרטים
מקומות אחרונים אשחר יופה 6280 $ 01.10.24
קירגיסטאן – טיול מקיף אל "ההרים השמימיים", 11 ימים 11
קירגיסטאן, בלב דרך המשי ובלב אסיה. אחת הארצות היחידות שנותרו מסתוריות.רחוקה מכל ים מרחק אלפי ק"מ, על המדרונות הצפוניים של הקימוט האלפיני בשיאו מדהימה ומרתקת כאחד. נטייל ברגל וברכב בארץ מרעה ונוודים בעלת נופי הרים עוצרי נשימה בלב רכסי הרי טיאן-שן, "ההרים השמימיים" שלוחותיה הצפוניים של שרשרת ההימלאיה. מעבר לטיול המאתגר בינות מעברי הרים גבוהים, פסגות קרחונים, אגמים ונהרות, נפגוש מקרוב את תרבות הנוודים הקירגיזים, שהם מאחרוני עמי הנוודים ששרדו בעולם.
ימים
סטטוס טיול מדריך מחיר מועד הטיול
לפרטים
הטיול מלא שמוליק פרידמן 2930 $ 16.08.24
לפרטים
בהרשמה שמוליק פרידמן 2930 $ 16.09.24
טיול 6 ימים לסיני הקסומה; הרים, בוסתנים, חופים ואלמוגים 6
דרום סיני הוא ללא ספק אחד המקומות המופלאים בעולם. מעבר לחופי הטורקיז השלווים והמפורסמים מתחבא עולם מופלא אף יותר של נאות מדבר, מעיינות, קניוני אבן חול ופסגות גרניט אדומות המתנשאות לגבהים אדירים. בטיול זה נשלב הליכות (ברמה בינונית-קלה) שייט ושנירקולים בשוניות מהיפות בעולם.
ימים
טיול לאיים הדרומיים של יפן הגעשית – טבע פראי ואמנות, 14 ימים 14
הצטרפו למסע לא שגרתי באזורים היפים והפחות מטוילים של ארכיפלג איי יפן, מסע דרך נופים מראות וחוויות, שמעטים מהתיירים המגיעים ליפן, ראו וחוו. ממפגש עם נשות הים הצוללות במפרצי איסה, דרך הליכה בשביל צלייני הזן קומאנו קודו. ממפל נאצ'י, הגבוה ביפן, דרך הרי הגעש האדירים והמתפרצים של האי קיושו. נצעד בין גשרי החבלים התלויים מעל קניון נהר עמק אייה וכפרי הבובות המסתוריים של הרי האי שיקוקו. הטיול מיועד לאוהבי לכת ותרבות וכולל מסלולי הליכות רגליות קלות כמעט מדי יום.
ימים
סטטוס טיול מדריך מחיר מועד הטיול
לפרטים
בהרשמה 5700 $ 30.09.24
מדריכה: עירית מגיד
לפרטים
הטיול מלא מוטי אפשטיין 15.10.24
קבוצת מורדי
לפרטים
הטיול מלא אשחר יופה 5700 $ 30.10.24

טיולי רגל קל לאוהבי לכת באפריקה

טיול 6 ימים לסיני הקסומה; הרים, בוסתנים, חופים ואלמוגים 6
דרום סיני הוא ללא ספק אחד המקומות המופלאים בעולם. מעבר לחופי הטורקיז השלווים והמפורסמים מתחבא עולם מופלא אף יותר של נאות מדבר, מעיינות, קניוני אבן חול ופסגות גרניט אדומות המתנשאות לגבהים אדירים. בטיול זה נשלב הליכות (ברמה בינונית-קלה) שייט ושנירקולים בשוניות מהיפות בעולם.
ימים

טיולי רגל קל לאוהבי לכת בצפון ומרכז אמריקה

טיול טבע מושלם להרי הרוקי הקנדיים ולאי ונקובר, 14 ימים 14
שמורות הרי הרוקי הקנדיים ונופי ההרים של מערב קנדה נחשבים לאזורי הטיול היפים בעולם. אנחנו באיילה גיאוגרפית מביאים לכם את הטיול האולטימטיבי לרוקי הקנדיים ודרום מערב קנדה. בלי לרוץ מהר מדי, בדגש מיוחד על הליכות טבע, תצפיות בבעלי חיים ביבשה ובים ומגוון רחב של אטרקציות ייחודיות הכלולות במחיר הטיול.
ימים
סטטוס טיול מדריך מחיר מועד הטיול
לפרטים
הטיול מלא ארז ישראל 7135 $ 07.09.24
3 מקומות אחרונים
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי רגל קל לאוהבי לכת
משהו קצר וטוב
טיולי ג'יפים
טרקים
טיולי שייט
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים בארץ
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015