ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול אינטימי למקומות האותנטיים והקלאסיים של יפן 17 יום, כולל סדנאות - 15 לילות

זהו טיול מאורגן ליפן האותנטית. בטיול אינטימי זה נתור אחר חיי היום יום ביפן, שהם ייחודיים ומרתקים, נפגש עם יפנים ונלמד על פילוסופיית החיים המודרנית מחד והמסורתית הקדומה מאידך. בודהיזם ושינטו, היסטוריה קדומה ועכשווית, אסתטיקה מוקפדת וסיפורי וסמוראים ונינג'ה פרועים, גני מקדשים עתיקים ואדריכלות עכשווית, פינות שלוות של טבע ומרכזים אורבניים שוקקים. נלמד שגם בניגודים קיצוניים, נחבאים להם הרמוניה, השלמה ותבונה. בחלק מהמקומות נלון בריוקאנים קסומים (מלונות מסורתיים), ליד מעיינות חמים, עם ארוחות ערב ובוקר בסגנון יפני. רוב הנסיעות שלנו יהיו בעזרת אוטובוס פרטי אך גם נעזר ברכבת מהירה מוניות ותחבורה ציבורית.

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית ביפן? 

 

זה טיול הפרמיום שלנו

  

מסלול נינוח ומעמיק - טיול מאורגן ליפן ל- 17 יום מאפשר לקחת את הזמן יותר בנינוחות, מאפשר ביקור בערים שונות, במוזיאונים מיוחדים ובאזורים כפריים ללא תחושת ריצה מטורפת ממקום למקום, מה שהופך את הטיול למוצלח במיוחד.
 
הצצה מעבר לחלון האוטובוס- בטיול אינטימי זה נשלב גם נסיעה בתחבורה ציבורית בטוקיו וקיוטו וכך נזכה להצצה נדירה לשגרת היום של היפנים ונחווה קשר בלתי אמצעי איתם.
 
 יפן הכפרית- נבקר בכפרים פשוטים "מוכי רוחות" בהם עדיין מתפרנסים מהגינה הפרטית, יפן הלא אופנתית והלא מודרנית
 
טיולים רגליים- הטיול משלב טיולים רגליים בטבע באתרים הנראים כאילו יצאו מציורים יפניים עתיקים,  נצעד בעמק קיסו ובחצי האי נוטו בין כפרים ציוריים ונכיר את התרבות, המסורת ואורך החיים היפניים בדרכים בלתי אמצעיות המשלבות צפייה והתנסות מגוונת.
 
אומנות- נבקר במוזיאונים העוסקים באומנות יפנית מסורתית  
 
התנסות במלאכות מקומיות- על מנת להכיר את התרבות היפנית לעומק נתנסה בסדנאות של מלאכות יפניות מסורתיות ממאסטרים יפניים. 
 
קבוצות קטנות שלא עולות על 25 מטיילים- בעוד רוב החברות מצהירות על קבוצות קטנות ובאותה נשימה 36 איש, אנחנו מתחייבים לא לעלות על 25 מטיילים, על מנת להשתלב טוב בחברה היפנית ולהרגיש מקומיים.
 
מלונות יפניים מסורתיים- ריאוקנים עם מעיינות חמים קסומים המאפשרים לחוות את החוויה היפנית במלואה. ברוב החברות ינתן לילה אחד בלבד מאחר והמלונות הללו מאוד יקרים ואילו אצלנו ינתנו 3 לילות במלונות אלו.
 
חווית תרבות האוכל במסעדות יפניות מסורתיות- בערבים נצא למסעדות עם המדריך על מנת לחוות את תרבות האוכל היכן שהיפנים מסיימים את היום וניחשף למאכלים מקומיים.
 
חצי פנסיון לאורך כל הטיול- ארוחות בוקר, צהריים/ ערב כלולות.
 
מדריכים- מדריכי הטיולים ל17 יום חייבים להיות מהשורה הראשונה על מנת שיעבירו לכם את עומק החוויה היפנית במלואה. 
 
 
אופי הקבוצה- לטיול זה נרשמים אלו שמחפשים את הטיול הטוב ולא את המחיר הטוב
 

 

 

 

סוג הטיול: עומק גיאוגרפי בקבוצה קטנה
........................................................  

דרגת קושי: בינונית. יש הליכות רגליות של יותר משעה, יש ימים בהם האוטובוס אינו צמוד אלינו
........................................................  

קהל היעדבוגרים
........................................................  

עונות מומלצותסתיו, אביב

 
טיול אותנטי

טיול אותנטי ליפן בוחר להגיע אל הלא מושג אל האזורים של יפן הקלאסיים שנדמה ולא השתנו במשך רבות בשנים. בטיול אנו משלבים התנסות ולמידה על עבודות יד ואמנויות מסורתיות, מה שיעמיק אצלנו את ההבנה על האסתטיקה והתרבות היפנית. 

 Facebook Favorites

מסלול הטיול המאורגן ליפן 20.3.2020


 

ימים 1-2 > 20-21.3.20 ת"א – אוסקה- נארה - ווקאימה

נצא בטיסה (המראה בשעה 14:30) דרך הונג קונג (נחיתה ב 6:15, המראה ב 7:55) לאוסקה, בה ננחת בצהריים (12:30). לאחר איסוף המזוודות ניסע לנארה - בירתה הראשונה של יפן. פה ישבו הקיסרים הראשונים ופה גם אומץ הבודהיזם לראשונה. נבקר במקדש טודאיג'י החשוב- המתהדר בפסל ענק של בודהה. נהלך בין עצים הגדולים בפארק, בו גם מהלכים הצבאים בצורה חופשית. נבקר במקדש השינטו קסוגה טאישה, אשר הדרך אליו וסביבו מעוטרת באלפי מנורות אבן. לינה בווקאיאמה (ב,ע)

 
יום 3> 22.3.20 שייט לאי שיקוקו: גן ריצורין - עמק איה

עם בוקר נעלה על מעבורת שתיקח אותנו בשייט יפה בין איים קטנים עד האי שיקוקו. פה נחבור שוב לרכב, וניסע לביקור במקדש ריוזנג'י – המקדש ה-1 של דרך הצליינים הבודהיסטית באי שיקוקו העוברת 88 מקדשים . המשך נסיעה לטקמצו. ביקור בגן היפני ריצורין הנחשב לאחד מ-3 הגנים היפנים היפים במדינה ואחד היפים בעולם. בסיום הסיור ניסע לעמק איה החבוי בין ההרים. לינה באיה במלון יפני מסורתי. (ב,ע)

 
יום 4> 23.3.20 האי שיקוקו: גשר המטפס בעמק איה, קניון אובוקה, מצויאמה

לאחר ארוחת בוקר נטייל רגלית עד הגיענו לגשר העשוי מ... מטפס! הגשר היפה משתלב באופן טבעי בנוף הירוק של שיקוקו. נעבור לקניון אובוקה, כאשר משני צידי הנהר מצוקים מכוסים ביער. מפה ניסע למצויאמה, עיר בת חצי מיליון תושבים, אשר נבנתה סביב מעיינות החמים דוגו המפורסמים. נעלה ברכבל למצודת מצויאמה, החולשת על אזור הים, ובשל כך היוותה נקודה חשובה לשליטה בהיסטוריה היפנית. לינה במצויאמה, במרחק הליכה לדוגו אונסן. מקובל ללכת למעיינות החמים ביוקטה- קימונו בית, ולטבול במעיינות יחדיו. (ב,ע)

 

יום 5> 24.3.20 טיול על גשר להירושימה: מוזיאון השלום

היום נחצה שוב את ים יפן המנוקד באיים, אבל הפעם נעשה חלק מהדרך באופניים על הגשר המוביל להירושימה. אנחנו נעשה רק מקטע או שניים במסלול האופניים החוצה את הגשר, ובו 15 תחנות, לאורך 70 הקילומטרים. * נמשיך בנסיעה עד הירושימה ונבקר במקום בו הוטלה הפצצה האטומית. נסייר בפארק השלום והמוזיאון ונלמד על הדברים מנקודת מבט מקומית. לינה בהירושימה. (ב)
* מי שלא רוכב עושה טיול תצפית על הגשר

 

יום 6> 25.3.20 הירושימה : גן שוקאין, האי מיאג'ימה – רכבת מהירה לקיוטו

נבקר בגן שוקאין, גן יפני נאה. נצא אל מחוץ לעיר הירושימה ונצא בשייט במעבורת לאי מיאג'ימה. נראה את מקדש השינטו המפורסם – מקדש איצוקושימה, ונצפה על הטוריי (שער אדום) המפורסם יוצא מהמים. נעלה ברכבל לראש ההר (תשלום כרטיס רכבל ישירות במקום) לתצפית יפהפיה על הים הפנימי. במידה והזמן יאפשר נעלה מעט במעלה ההר למקדש בודהיסטי דאישואין. נעבור לתחנת הרכבת וניסע ברכבת המהירה "שינקנסן" לקיוטו שהייתה עיר הבירה של יפן במשך מאות שנים. כאן ישב הקיסר משנת 794 עד 1868, השנה בה עברה הבירה לטוקיו. לינה בקיוטו. (ב,ע)

 

יום 7> 26.3.20 קיוטו: הגן היבש, מקדש הזהב, מצודת ניג'ו, שוק נישיקי, מפגש עם גיישה

יום שלם נקדיש לעיר המרתקת קיוטו: נבקר בגן הסלעים המפורסם ריואנג'י, נכנס למקדש הזהב קינקקוג'י, שנחשב לגולת הכותרת של קיוטו- מקדש יפהפה מצופה זהב שבמרכזו בריכת מים טבעית. מפה נעבור לשוק נישיקי, שוק האוכל המקורה במרכז קיוטו. נהלך בין הדוכנים ונכיר מאכלים יפניים מסורתיים. נמשיך למצודת ניג'ו של השוגון טוקוגאווה אייסו, מבנה מפואר ומרשים. בהמשך היום נראה תצוגת אופנה של קימונו ואף נוכל להתלבש בקימנו בעצמנו. בערב נערוך פגישה פרטית עם גיישה, מלווה בארוחה יפנית מסורתית. לינה בקיוטו (ב,ע)

 

יום 8> 27.3.20 קיוטו: המקדשים המרשימים: מקדש ננזנג'י, מקדש קיומיזודרה, אזור הגיישות

בבוקר נבקר במקדש זן פעיל עם אחד הגנים היפים בעיר. נהלך בדרך הפילוסופים- שדרה של עצי דובדבן פורחים בשיפולי גבעות קיוטו. נעבור למקדש קיומיזודורה, ממנו נשקפת תצפית יפהפה של עצים פורחים ונגיע למעיין הרפואה. כשנצא נשוטט בין החנויות השופעות ברחוב הצר קיומיזומיצ'י, ונהלך ברגל דרך הרחובות הצרים והמעניינים נסייר בגיאון, אזור הבילויים המסורתי של קיוטו, בו עובדות גיישות גם כיום. לינה בקיוטו (ב)

 
יום 9> 28.3.20 קנזאווה: גן קנרוקואן, בית סמוראי

הבוקר ניסע (כארבע שעות) לקנזאווה שעל חוף ים יפן. נגיע בשעות הצהריים ונבקר בגן קנרוקואן, אחד מבין שלושת הגנים היפים ביותר ביפן. גן רחב ידיים זה הוא גן הטירה של מנהיגי שושלת מאדה מאז שנת 1553 ועד 1867. שושלת מאדה הייתה השנייה בחוזקה ביפן. השושלת החזקה ביותר הייתה שושלת טוקוגאווה- סמוראים שישבו בטוקיו (אדו). נעבור לרובע הסמוראים, פה נהלך בסמטאות שנשתמרו מאז ימי הסמוראים ונכנס לבית משפחת סמוראים. הביקור בבית של סמוראי, ידגים לנו את מעמד הסמוראים וסגנון הבניה בתקופה ההיא. לינה בקנזאווה. (ב)

 
יום 10> 29.3.20 מקנזאווה לחצי האי נוטו- יום טבע

מפה ניסע צפונה לאורך החוף ואפילו על החוף (!!), כאשר בדרך אנחנו עוצרים להליכות רגליות לאורך הדרך הפראית והמצוקים שלאורך הים. וואג'ימה מפורסמת בכל יפן בכלי הלאקה שלה, ואנחנו נכנס לגלרייה לכלי לאקה כדי ללמוד על התהליך בסדנא בה נכין בעצמנו צ'ופסטיקים.
לינה בעיירה ואג'ימה, בריוקן מסורתי עם מעיינות חמים, היושב ממש על חוף הים, עם ארוחת ערב יפנית מסורתית. הלינה על מזרנים (פוטון) על רצפת מחצלת (טטמי) ודלתות הזזה מנייר, ושירותים צמודים. (ב,ע)

 

יום 11> 30.3.20 חצי האי נוטו - לקנזאווה

נתחיל את הבוקר בביקור בשוק הבוקר של ואג'ימה, שאין כדוגמתו ביפן. אין פה כמעט תיירים ואפשר לראות את הפן המאוד כפרי של האנשים כאן. נצא מהעיירה ונראה את טרסות המשתפלות עד הים, ונמשיך לביקור בבית של משפחה עשירה, נצר למשפחת שוגון שנאלץ לברוח למקום מסתור. נשמע הסברים ממקור ראשון מבני משפחתו. נעלה לתצפית ממגדלור היושב על צוק, ממנו נפרש הים הפתוח, נחצה כפרים קטנים ונגיע לאי קטן שהוא מעצם סלע המזדקר מן הים. האגדה מספרת על הנזיר קוקאי שעשה פה מדיטציה, וכיום זוגות אוהבים באים להצטלם לידו כאות למזל טוב. לינה בקנזאווה. (ב,ע)

 

יום 12> 31.3.20 האלפים היפנים : הכפרים העתיקים – טקיימה – מלון עם מעיינות חמים

ניסע דרך שדות אורז יפים ובמעלה ההרים לאחד הכפרים המסורתיים. ניכנס לאחד מהבתים הממחישים את סגנון החיים הכפרי של אז ואף נתנסה בסדנא להכנת נייר מסורתי. מפה נמשיך לעומק ההרים, עד הגיענו לטקיימה, עיירה מסורתית שהשתמרה היטב במהלך השנים ויש בה קסם מיוחד. נהלך ברחובות העיירה, בין בתי העץ העתיקים, מבשלות הסאקי (יין אורז) המקומיות. לינה במלון מסורתי (ריוקאן) עם מעיינות חמים, ארוחת ערב יפנית מסורתית שתוגש לנו לפי מיטב המסורת על ידי יפניות לבושות קימונו, ולינה בחדרים יפנים (מזרונים על רצפת הטטאמי). (ב,ע)

 

יום 13> 1.4.20 הכפרים היפים בעמק קיסו – נגנו ב"ארץ השלג"

ניסע לתוך האלפים היפניים, לעמק קיסו, היושב בין ההרים ומנוקד בכפרים מסורתיים. פה נצא לטיול מקסים בין שני כפרים שישבו על הדרך העתיקה לאדו. ההליכה עוברת בתוך הכפרים וביניהם בין שדות מעובדים ונופים ציוריים. מפה נעלה צפונה לעיר נגנו, הנמצאת ב"ארץ השלג" מוקפת בהרים נישאים. לינה בנגנו (ב,ע)

 
יום 14> 2.4.20 קופי השלג - טיול טבע - לאזור הר פוג'י

הבוקר נבקר באזור מעיינות חמים אליו מגיעים קופים כדי לטבול במים החמימים. מי אמר שרק בני אדם אוהבים מעיינות חמים? נרד מההרים ונגיע אל קניון שוסנקיו, לטיול הליכה רגלית בין הרים ומפלים. מפה ניסע לאזור האגמים שלמרגלות הר פוג'י, לאזור האגמים שמקיפים את הר פוג'י. אם מזג האוויר יהיה טוב נוכל לראות את הר פוג'י, סימלה של יפן. קונוס גבוה ומרשים של הר געש עטוף בלבן, המקודש למסורת השינטו. לינה באזור 5 האגמים של הר פוג'י. (ב,ע)

 
יום 15> 3.4.20 הקונה: המוזיאון הפתוח – יער הבמבוק בקמקורה - טוקיו: גינזה

נעבור לצידו השני של הר פוג'י, ונבקר במוזיאון הפתוח בהקונה. זהו גן רחב ידיים המציג פסלים של מיטב האומנים מכל רחבי העולם.
מפה ניסע לקמקורה, שהייתה בירת יפן במאות ה 11-12. בתקופה זו הוקמו מספר מקדשים בודהיסטים בחורש היפה בין גבעות מוריקות ואנו נטייל אליהם רגלית ונבקר גם בחורשת הבמבוק שמהווה גנו של אחד מהם.
בתום הסיור ניסע לטוקיו עיר הבירה של יפן, אשר הינה עיר גדולה ומודרנית שחיים ועובדים בה כ 24 מיליון איש. נסיים בערב באזור גינזה היוקרתי, פה "נבדוק" את חנויות הכל בו ובעיקר נדגום את המטעמים בסופר מרקט. לינה בטוקיו.(ב)

 יום 16> 4.4.20 טוקיו: מוזיאון אדו, אסקוסה, אודייבה, המוזיאון הדיגיטלי, שיבויה

הבוקר נבקר במוזיאון אדו, אחד המוזיאונים המקסימים ביותר בעולם. במוזיאון זה נוכל לראות את טוקיו כפי שהיתה פעם, דרך מיניאטורות מדויקות.
נעבור לאסקוסה, האזור העתיק של טוקיו, לביקור במקדש סנסו ג'י, המקדש הבודהיסטי החשוב ביותר בטוקיו. נעבור על גשר הקשת לאי אודייבה- אי מעשה ידי אדם, ובו נכנס למוזיאון דיגיטלי לתצוגה מרהיבה של אורות. נמשיך לשיבויה - אזור הצעירים- לחגגית צבעים ואין סוף אנשים. לינה בטוקיו. (ב,ע)

 

יום 17> 5-6.4.20 טוקיו האופנתית הרג'וקו, פארק אואנו - הביתה

היום נהנה מטוקיו ללא ריצות. נבקר בהרג'וקו האופנתית, ונכנס למעבה החורש, למקדש השינטו מייג'י. זהו מקדש לזכר קיסר מייג'י אשר שם קץ לשלטון הפאודלי ומעמד השוגון ב-1867. מקדש זה פופולארי מאוד לטקסי ראש השנה וחתונות. נהלך בשדרת אומוטה סנדו היפהפיה ונעבור לפארק אואנו לראות את פריחת הדובדבן המרשימה.
בצהריים המאוחרים נעבור לשדה התעופה ונטוס (המראה ב 18:30) לישראל דרך הונג קונג (נחיתה ב 22:25, המראה ב 01:10). נחיתה בישראל בבוקר היום ה 18 בשעה 07:55. (ב)

 

ייתכנו שינויים בהתאם לטיסות, מזג אויר, תנאי הדרך, הוראות השלטונות ומיטב שיקולי המדריך לטובת הטיול.

 

המחיר כולל:


 • טיסות בינלאומיות מתל אביב ליפן ובחזרה
 • מסי נמל, היטלי ביטחון ודלק הידועים היום
 • אוטובוס תיירים ממוזג, שייט במעבורת
 • נסיעה ברכבת המהירה
 • מלונות בדרגת תיירות טובה
 • כניסות לאתרים
 • מדריכה ישראלית מצוות "איילה גיאוגרפית" – עירית להב
 • עוזר/ת מדריך מקומי/ת דוברת אנגלית
 • כלכלה: כמפורט בכל יום (ב= ארוחת בוקר, צ= ארוחת צהרים, ע= ארוחת ערב)
 • טיפים לנותני השירותים ביפן
 • ערכת שמע לכל מטייל

המחיר לא כולל:

 • ביטוח רפואי ומטען
 • שינויים שיעשו על ידי חברת התעופה
 • יציאות לבילויים שלא רשומים בתוכנית
 • טיפ למדריכה הישראלית
 • הושבה

לכל הטיולים המאורגנים ליפן
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
טיול מאורגן ליפן הקלאסית, 14 ימים בלתי נשכחים, 12 לילות
דרום קוריאה,11 ימים
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי פסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
טיולי סוסים
טיולי חגים
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015