ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול מאורגן ליפן הקלאסית, 14 ימים בלתי נשכחים, 12 לילות

טיול מאורגן ליפן שהוא טיול מאלף לארץ הנחשבת למתקדמת בעולם ובכל זאת שומרת על מסורת עתיקה, אסתטיקה ייחודית ודרך חשיבה כה שונה משלנו. ביפן הכל נקי ומדויק, נעים ועדין, עם הרבה חשיבה על נוחות המשתמש ולנו כמובן יש מה ללמוד מהם. שלושה דגשים לטיולנו: טבע, מסורת ומודרניות. את הטבע נחוש בטיולים באזור עמק קיסו והקונה. מסורת נחווה בקיוטו, ובמעיינות החמים, מודרניות שעולה על כל צפיותינו נראה בטוקיו.

 

 בטיול נשהה 12 לילות ביפן

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית ביפן?

 

ימי פעילויות מלאים – ביקורי עומק מפורטים וניצול מלא של כלל ימי הטיול ליפן – אין ימים חופשיים. 

 

רכבת הבולט – נסיעה ברכת הבולט המהירה שינקסן 

  

רשימת המלונות – בתכנית הטיול ליפן המצורפת מופיעה רשימת המלונות המלאה כולל אתרי האינטרנט, שם כל מלון נראה תמיד מצוין בתמונות מעובדות בפוטו שופ. אבל בנוסף גם קישור לאתר טריפ אדוויזור בו תוכלו לקרוא את חוות דעתם האמיתית של מטיילים ששהו שם מכל רחבי העולם.  

 

סוג הטיול: עומק גיאוגרפי
........................................................ 

דרגת קושי: קלה
........................................................ 

קהל היעד: בוגרים,  בודדים
........................................................ 

עונות מומלצות: סתיו, אביב
Facebook Favorites

יפן– 14 יום טיול מיוחד כולל הר קויה

22 במרץ 2020 עד 5 באפריל 2020

עם יובל ארד


 

ימים 1-2 : 22-23.3.20 ת"א – נארה - אוסקה

נצא בטיסה דרך הונג קונג אל אוסקה. ננחת בנמל התעופה קנסאי הבנוי על אי מעשה ידי אדם ליד אוסקה, נאסוף את המזוודות ונצא בנסיעה לנארה - בירתה הראשונה של יפן. פה ישבו הקיסרים הראשונים ופה גם אומץ הבודהיזם לראשונה. נבקר במקדש טודאיג'י החשוב- המתהדר בפסל ענק של בודהה. נהלך בין עצים הגדולים בפארק, בו גם מהלכים הצבאים בצורה חופשית. בתום הסיור ניסע ללינה באוסקה (ע)

 
יום 3: 24.3.20 הימג'י : טירת אוסקה - קורשיקי - תצפית על גשר סטו אוהשי

לאחר ארוחת בוקר נתרשם מאחת הטירות היפות ב ביפן- טירת אוסקה, ונלמד על הסיפור הטראגי שהתרחש פה. בעת הביקור נלמד על השוגונים וסגנון החיים בתקופה זו. ניסע מערבה ונהלך בין הרחובות המשוחזרים והיפים בעיירה קורשיקי ששימרה צביון מסורתי ובמקביל אפשר לראות בה את השינויים שחלו במאה 19 , כאשר התעשייה נכנסה ויפן הפכה למדינה מתועשת. ניסע לתצפית על גשר סטו אוהשי המחבר בין האי הונשו לאי שיקוקו ועובר דרך איים קטנים ב"ים הפנימי". הגשר הארוך (13 קילומטר) עובר בקלילות מרשימה מאי לאי. לינה באזור אוקיימה. (ב,ע)

 
יום 4: 25.3.20 האי מיאג'ימה - הירושימה: מוזיאון השלום

הבוקר ניסע לכיוון העיר הירושימה ונצא בשייט במעבורת לאי מיאג'ימה. נראה את מקדש השינטו המפורסם – מקדש איצוקושימה, ונצפה על הטוריי (שער אדום) המפורסם יוצא מהמים. נתהלך בשבילים המתפתלים למרגלות ההר על קו החוף והיער. נכנס להירושימה, עיר מודרנית ואין בה זכר לאסון הנורא למעט בניין אחד במקום בו הוטלה הפצצה האטומית. נסייר בפארק השלום והמוזיאון ונלמד על הדברים מנקודת מבט מקומית. לינה בהירושימה. (ב,ע)

 

 

טיולים מאורגנים ליפן טיול ליפן טיול מאורגן ליפן

       צילום: עירית להב

 יום 5: 26.3.20 הירושימה – הר קויה

לאחר ארוחת בוקר נעבור לתחנת הרכבת וניסע ברכבת המהירה "שינקנסן" לאוסקה, ממנה נצא בנסיעה להר הקדוש קויה. פה התיישב אחד הנזירים החשובים במאה ה 11, ובפסגת ההר הוקמו מנזרים. נצעד אל מתחם הרוחות האוקונואין הממוקם בלב יער עצים עתיקים ונגיע למקדש המרכזי. לינה בהר קויה במנזר. לארוחת הערב נאכל אוכל צמחוני כמו הנזירים. (ב,ע)

 
יום 6: 27.3.20 אל קיוטו: המעיין המרפא בקיומיזודרה, גיאון

לאחר ארוחת בוקר נרד מההר וניסע לקיוטו שהייתה עיר הבירה של יפן במשך מאות שנים. כאן ישב הקיסר משנת 794 עד 1868, השנה בה עברה הבירה לטוקיו. לאחר הגעתנו נבקר בקיומיזודורה, ממנו נשקפת תצפית יפהפה של עצים פורחים ונגיע למעיין הרפואה. כשנצא נשוטט בין החנויות השופעות ברחוב הצר קיומיזומיצ'י, ונהלך ברגל דרך הרחובות הצרים והמעניינים. נסייר בגיאון, אזור הבילויים המסורתי של קיוטו, בו עובדות גיישות גם כיום. לינה בקיוטו (ב,ע)

 
יום 7: 28.3.20 קיוטו: הגן היבש, וילת הזהב, שוק נישיקי, מצודת ניג'ו, גן היאן

יום שלם נוסף נקדיש לעיר מרתקת זו: נבקר בגן הסלעים המפורסם ריואנג'י, נכנס לגן וילת הזהב קינקקוג'י, שנחשב לגולת הכותרת של קיוטו- מקדש יפהפה מצופה זהב שבמרכזו בריכת מים טבעית. מפה נעבור לשוק נישיקי, שוק האוכל המקורה במרכז קיוטו. פה נהלך בין הדוכנים ונכיר מאכלים יפניים מסורתיים. נמשיך למצודת ניג'ו של השוגון טוקוגאווה לישו, מבנה מפואר ומרשים. אחר הצהריים נטייל בגן מקדש השינטו היאן, אשר נבנה על ידי הקיסר מייג'י כדי להראות את הקשר האדוק בין הקיסרות לדת השינטו. בריכת המקדש היא מן הנעימות והיפות בקיוטו. לינה בקיוטו (ב)

 
יום 8: 29.3.20 קנזאווה: גן קנרוקואן, בית סמוראי

הבוקר ניסע (כארבע שעות) לקנזאווה שעל חוף ים יפן. נגיע בשעות הצהריים ונבקר בגן קנרוקואן, אחד מבין שלושת הגנים היפים ביותר ביפן. גן רחב ידיים זה הוא גן הטירה של מנהיגי שושלת מאדה מאז שנת 1553 ועד 1867. שושלת מאדה הייתה השנייה בחוזקה ביפן. השושלת החזקה ביותר הייתה שושלת טוקוגאווה- סמוראים שישבו בטוקיו (אדו). נעבור לרובע הסמוראים, פה נהלך בסמטאות שנשתמרו מאז ימי הסמוראים ונכנס לבית משפחת סמוראים. לינה בקנזאווה. (ב,ע)

 
יום 9: 30.3.20 האלפים היפנים : הכפרים העתיקים – טקיימה – מלון עם מעיינות חמים

ניסע דרך שדות אורז יפים ובמעלה ההרים לאחד הכפרים המסורתיים. ניכנס לאחד מהבתים הממחישים את סגנון החיים הכפרי של אז. מפה נמשיך לעומק ההרים, עד הגיענו לטקיימה, עיירה מסורתית שהשתמרה היטב במהלך השנים ויש בה קסם מיוחד. נהלך ברחובות העיירה, בין בתי העץ העתיקים, מבשלות הסאקי (יין אורז) המקומיות. לינה בגרו במלון מסורתי (ריוקאן) עם מעיינות חמים, ארוחת ערב יפנית מסורתית שתוגש לנו לפי מיטב המסורת על ידי יפניות לבושות קימונו, ולינה בחדרים יפנים (מזרונים על רצפת הטטאמי). (ב,ע)

 
יום 10: 31.3.20 מוזיאון סוגיהרה, עמק קיסו , הר פוג'י

לאחר ארוחת בוקר ניסע לעיירה יאוצו, בה נמצא ביתו של חסיד אומות עולם סוגיהרה, אשר היה קונסול יפן בלטביה בזמן מלחמת העולם השניה והציל אלפי יהודים בזכות אשרות הכניסה ליפן . נשמיך וניסע לתוך האלפים היפניים, לעמק קיסו, היושב בין ההרים ומנוקד בכפרים מסורתיים. פה נצא לטיול מקסים בין שני כפרים שישבו על הדרך העתיקה לאדו. ההליכה עוברת בתוך הכפרים וביניהם בין שדות מעובדים ונופים ציוריים. מפה ניסע לאזור האגמים שלמרגלות הר פוג'י. לינה באזור הר פוג'י (ב,ע)

 
יום 11: 1.4.20 הקונה: אווקודני , המוזיאון הפתוח - טוקיו: גינזה, שיבויה

נעלה לאוואקודני לראות פעילות של גופרית מבעבעת. אם מזג האוויר יהיה טוב נוכל לראות את הר פוג'י, סימלה של יפן. קונוס גבוה ומרשים של הר געש עטוף בלבן, המקודש למסורת השינטו. מפה נצפה על אגם אשי שנוצר בעת התפרצות געשית לפני אלפי שנים. נבקר במוזיאון הפתוח בהקונה. זהו גן רחב ידיים המציג פסלים של מיטב האומנים מכל רחבי העולם. בסיום הסיור ניסע לטוקיו, עיר הבירה של יפן, אשר הינה עיר גדולה ומודרנית שחיים ועובדים בה כ 24 מיליון איש. נהלך באזור גינזה היוקרתי, פה "נבדוק" את חנויות הכל בו ובעיקר נדגום את המטעמים בסופר מרקט ונסיים בשיבויה - אזור הצעירים. לינה בטוקיו. (ב)

 

יום 12: 2.4.20 נסיעת יום לניקו

הבוקר נצא לניקו השוכנת כ-140 ק"מ צפונית לטוקיו. אזור הררי ומיוער עם אוירה רוחנית עמוקה. במקום הזה התיישב נזיר במאה ה-8 לספירה, וסביבו התפתחו מנזרים ומקדשים. על הר זה נמצא מוזוליאום טושוגו עם קבר טוקוגאווה ייאסו, השוגון הראשון אשר איחד את יפן בתחילת המאה ה-17. נהלך בין המנזרים ובינות לעצים האדירים. משם ניסע בדרך פתלתלה לראות את אגם יונוקו. עם ערב נחזור ללינה בטוקיו.(ב,צ)

 

יום 13: 3.4.20 טוקיו: הרג'וקו, מוזיאון אדו, פארק אואנו, אקיהברה

היום נתנהל בטוקיו כמו המקומיים בתחבורה ציבורית. נתחיל בהרג'וקו האופנתית, נהלך בשדרת אומוטה סנדו היפהפיה וברחוב טקשטה העמוס. נבקר במוזיאון אדו, אחד המוזיאונים המקסימים ביותר בעולם. במוזיאון זה נוכל לראות את טוקיו כפי שהיתה פעם, דרך מיניאטורות מדויקות. נטייל בפארק אואנו המפורסם בשל עצי הדובדבן הענקיים שבו. לכאן מגיעים אנשי טוקיו כדי לצפות בפריחת הדוטבדבן. אחר הצהריים נעצור בשכונת אקיהברה, ונשתאה אל מול שלטי הניאון הססגוניים. לינה בטוקיו. (ב,ע)

 
יום 14: 4.4.20 טוקיו: אסקוסה, אודייבה

נתחיל את היום באסקוסה, האזור העתיק של טוקיו, לביקור במקדש סנסו ג'י, המקדש הבודהיסטי החשוב ביותר בטוקיו. 

נבקר באי אודייבה, אי מעשה ידי אדם, אשר נבנה כדי להגדיל את המרחב בטוקיו. פה נשתאה אל מול חידושי הטכנולוגיה והבניינים החדשים. אחר הצהריים המוקדמים נעבור לשדה התעופה ונטוס לישראל דרך הונג קונג. נחיתה בישראל בבוקר היום ה 15. (ב)

 
ייתכנו שינויים בהתאם לטיסות, מזג אויר, תנאי הדרך, הוראות השלטונות ומיטב שיקולי המדריך לטובת הטיול.

 

המחיר כולל:

 • טיסות בינלאומיות מתל אביב ליפן ובחזרה 
 • מסי נמל, היטלי ביטחון ודלק הידועים היום
 • אוטובוס תיירים ממוזג, שייט במעבורת
 • נסיעה ברכבת המהירה
 • מלונות בדרגת תיירות טובה 
 • כניסות לאתרים
 • מדריך ישראלי מצוות "איילה גיאוגראפית"  - יובל ארד
 • עוזר/ת מדריך מקומי/ת דוברת אנגלית
 • כלכלה: כמפורט בכל יום (ב= ארוחת בוקר, צ= ארוחת צהרים, ע= ארוחת ערב)
 • טיפים לנותני השירותים ביפן
 • ערכת שמע לכל מטייל

המחיר לא כולל: 

 •  ביטוח רפואי ומטען 
 • שינויים שיעשו על ידי חברת התעופה
 • יציאות לבילויים שלא רשומים בתוכנית
 • טיפ למדריך הישראלי
 • הושבה
 • מפגש עם גיישה בתוספת 80 $ לאדם. מותנה ב 20 משתתפים ומעלה. 

 

בברכת טיול נהדר!
יובל וצוות איילה גאוגרפית

לכל הטיולים המאורגנים ליפן
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
טיול אינטימי למקומות האותנטיים והקלאסיים של יפן 17 יום, כולל סדנאות - 15 לילות
דרום קוריאה,11 ימים
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי פסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
טיולי סוסים
טיולי חגים
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015