ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

נפלאות הפיליפינים-טיול בין הר לים, כולל פורטה גלרה, 15 ימים

הפיליפינים הינם קבוצה של 7003 איים אקזוטיים בדרום מזרח יבשת אסיה - גדולים וקטנים, שטופי שמש ורוגע. הספרדים כבשו את האיים ב-1521 וקראו להם על שמו של פיליפ השני מלך ספרד.  טיול מאורגן לפיליפינים טומן בחובו מפגש מיוחד עם נופים עוצרי נשימה, תרבויות ייחודיות שנוצרו מהשפעת הנצרות הקתולית במשך 350 שנות שלטון הספרדים במדינה ותושבים מסבירי פנים, חמים ואופטימיים ללא תקנה. קניונים, רשתות מזון מהיר ואנגלית אשר מדוברת בכל חלקי המדינה, מסמלים את השפעתו של שלטון ממשיכי דרכם של הספרדים- האמריקאים. למרות כל אלה נשארת המדינה מיוחדת בזכות תושביה. איים עטופי ג'ונגלים עבותים, שטח פנים הררי, הרי געש פעילים וחופי תכלת מנוקדים בשוניות אלמוגים ודגים טרופיים יוצאי דופן הם רק חלק מהאטרקציות אותן נפגוש בטיול לאיי הפיליפינים. 

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית בפיליפינים? 

 

 מסלול טיול מקיף ומעמיק - בטיולים שלנו אנו מתעמקים במספר יעדים שלא מופיעים בתכניות טיול אחרות: בין השאר מבקרים במערה התת קרקעית של שמורת פלאוואן, משלבים לינה בריזורטים הממוקמים על שפת האוקיינוס אל מול חופים תכולים, תכולים, שייט בלוע הר הגעש באגם טאאל, הליכה רגלית בין טרסות האורז בבנאווי ושפע אתרים נוספים המופיעים בתכנית הטיול המעמיקה שלנו. 

 

יותר טיסות פנים - במסע הקסום שלנו באיי הפיליפינים אנו בוחרים להגיע אל המקומות הפחות מושגים ולכן רק במסלול הטיול שלנו משולבות ארבע טיסות פנים בין האיים השונים. 

 

הדרכה מקצועית ומעמיקה - הדרכה על ידי מדריכים המכירים את הפיליפינים היטב או חיו שם מספר שנים

 

סוג הטיול: טיול עומק גיאוגרפי 
........................................................ 
דרגת קושי: קלה
........................................................ 
קהל היעד: בוגרים
........................................................ 
עונות מומלצות:
חורף, אביב

Facebook Favorites


מסלול הטיול המאורגן לפיליפינים
ימים 1-2 > טיסה לפיליפינים

נצא בטיסה דרך סיאול בירת קוריאה הדרומית אל מנילה בירת הפיליפינים, בה ננחת בערב של היום השני. לינה במנילה. (ע)

  

יום 3 > מנילה- המעיינות הנסתרים

לאחר ארוחת בוקר נצא מחוץ למנילה, ניסע לעבר קבוצה של מעינות חמים ומעינות קרים הנחבאים בתוך ג'ונגל ירוק של צמחיה עשירה כולל סחלבים וציפורים מציצות. המעיינות הן תוצאה של פעילות וולקנית בת אלפי שנים.

מקום מושלם לטיול, להתרגעות והנאה. לאחר מכן נמשיך לעיירה טאגאיטי שם נלון.
לינה בטאגאיטי. (ב,ע)

 

יום 4 > טאגיאטי- הר הגעש טאל-מפלי פגסנחאן.

היום נטייל אל הר הגעש Taal. הפיליפינים משופעים בהרי געש ונמצאים בנקודה רגישה בה מתרחשות לא אחת רעידות והתפרצויות הרי געש.

בדרך אל הר הגעש נעבור בנוף של מטעי פירות ושטחי ירקות רבים, נשוט בסירה במשך כ- 20 דקות אל עבר הר הגעש, רכובים על גבי סוסים נגיע לנקודת התצפית המושלמת על הר הגעש, הר הגעש Taal נחשב להר הגעש הקטן בעולם שב- 1977 יצר נזק רב לסביבה כולה כשהוא התפרץ. הר הגעש נקרא האגם שבתוך האגם כי בלוע שלו נמצא אגם. בתום הטיול נמשיך לעבר מפלי פאגאסנחאן הנמצאים כ- 100 ק"מ ממנילה. בהגעינו למפלים נשוט בקנו אל עבר המפל תוך שאנו נכנסים לנוף מצוקים גבוהים וג'ונגל פראי נהנה מהרפידים המהירים ומנסיונם הרב של שייט הקאנו. את הקטע האחרון ממש מתחת למפל נעשה על גבי רפסודת עץ, שם נוכל להרגיש את זרימת המים הצוננים.
בתום הסיור נסיעה חזרה למנילה. לינה במנילה. (ב, צ )

 

טיול מאורגן לפיליפינים

  

יום 5> מנילה-טיסה לבנאווי

העברה לשדה התעופה בהתאם לשעת הטיסה, נטוס לעיר הצפונית קאלאוואן. עם ההגעה ניסע לכפר בנאווי (נסיעה של כ-4 שעות). טראסות האורז בבנאווי נמצאות בגובה של כ-1500 מטר מעל פני הים, ונחשבות למורשת עולמית והן מרשימות ביופיין. הפיליפינים מכנים אותן "הפלא השמיני של העולם". עם ההגעה לכפר נתארגן במלון המקומי ונצא לסיור רגלי בכפר ובסביבתו. לינה בבנאווי. (ב,ע)

 

יום 6 > חיי הכפר בנגאאן

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה של כשעתיים בג'יפני לעבר הכפר בנגאאן, כפר טיפוסי של שבט האיפוגאו החי בפרובינציה. נבקר בבית מקומי ובבית הספר של הכפר, דרכם ונתוודע לאורח חייהם של הכפריים במקום. בערב נצפה במופע פולקלור. לינה בבנאווי. (ב,ע)

 
יום 7 > בין טרסות האורז והכפר הפאו

לאחר ארוחת הבוקר נצא מהמלון בנסיעה של כשעה בג'יפני (הרכב המקומי דמוי ג'יפ) אל כתף ההר לתצפית על טרסות האורז, הפרוסות ברחבי בנאווי, שרובן נתמכות קירות אבן והן מן העתיקות ביותר באזור. מפה נמשיך בג'יפני אל הכפר האפו. נסייר בכפר, נפגוש את המקומיים ונתוודע לאורחות חייהם הפשוטים. בתום הסיור נחזור לעיירה בנאווי ונבקר בשוק המקומי. באם מזג האויר יאפשר, נבקר גם בכפר "פויטאן" ובסלע הענק שבמרכזו הנחשב למשכן הרוחות של אבות שבט האיפוגאו. לינה בבנאווי. (ב,ע)

 

יום 8 > במורד ההרים מבנאווי לאנג'לס

לאחר ארוחת הבוקר במלון נעזוב את בנאווי ופרובינציית איפוגאו בדרכנו דרומה לעבר העיר אנג'לס. הנסיעה אורכת 6-7 שעות. נעצור לאורך הדרך בבתי מלאכה לעבודות יד של המקומיים ולתצפיות מעניינות. נגיע לעיר אנג'לס לפנות ערב, נאכל ארוחת ערב ונתארגן לשינה והשכמה מוקדמת לקראת הטרק להר הגעש פינטובו. לינה באנג'לס. (ב,ע)

 

יום 9 > הר הגעש פינטובו

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת ניסע לסנטה ג'וליינה. פה נעבור לרכב שטח, בו נטפס חלק מהדרך אל הר פינטובו. ההר התפרץ לאחרונה ב-1991 ואפרו כיסה שטח נרחב מפרובינציית "פמפנגה", תוך גרימת הרס רב ביישובי האזור. עד להתפרצות זו לא היה מוכר ההר כהר געש פעיל . נחנה את הרכבים ובהליכה רגלית של שעה עד שעתיים נגיע למכתש שבפסגת ההר בו נראה את בריכת המים התכולים והקרירים של האגם. נערוך פיקניק על שפת המכתש, נתבשם מהנוף המדהים בתום הטיול נסיעה חזרה למנילה, לינה במנילה (ב,ע)

 
יום 10> מנילה- פורטה גאלרה

לאחר ארוחת בוקר, נסיעה אל האי מינדורו, כשעתיים נסיעה לנמל בטנגס, שם נעלה על אוניה ונשוט אל האי. פורטה גלארה שימשה בעבר נמל למסחר במסלול אקאפולקו-מנילה, עגנו בה אוניות לתיקונים ולאספקה של סחורות. הנמל היה מלא בסירות, יאכטות ואוניות תיירים. כיום פורטה גלארה מהווה מקום שוקק חיים המציע טיולי שטח מרתקים, ביקור בכפרים אותנטים ומפגש עם מקומים. העברה למלון והתאקלמות באי. לינה בפורטה גלארה (ב,צ)


ום 11> פורטה גאלרה - טיול למפלים ומפגש עם שבט המנגיאנג

היום נצא לטיול באי, נבקר במפלי טמארו, מפלים גבוהים ויפים בהם ניתן להתרחץ ולהתקרר. נמשיך לקבוצת מפלים נוספת שם נוח יותר להתרחץ. הביקור בכפר המנגיאנג Mangyang- מאפשר הצצה אל חיים שהיו בעבר וכמעט שלא נותר מהם זכר. התושבים גרים בבקתות קש, סוחרים בינם לבין עצמם ומבשלים את כל מזונם לבד. נראה את אורח חייהם ונוכל גם להתרשם ממלאכות היד הנהוגות בשבט. לאחר מכן חזרה לפורטה גלארה. (ב,ע)

 

יום 12> פורטה גאלרה

היום נהנה מהחלק השני שיש לפורטה גלארה להציע. נשוט בסירה מקומית כשאני חולפים על פני מערות וחופים. נעצור בגן האלמוגים שם נהנה משנירקול, הים הוא בית גידול לכ- 3,000 זניים ימים, מספר כפול מהזנים בים האדום והוכרז כשמורה כבר ב- 1973. לאחר השנרקול נמשיך לאחד החופים היפים שם נהנה מארוחת ברביקיו. לינה בפורטה גלארה (ב,צ )

 

יום 13> חוף הים, חזרה למנילה – מופע פולקלור

לאחר ארוחת בוקר העברה לפורטה פרינססה לטיסה חזרה למנילה. בערב נצא לארוחת ער חגיגית במסעדה בסגנון ספרדי עתיק בליווי מופע פולקלור במסעדת ברברה המפורסמת. לינה במנילה (ב, ע )

יום 14 > סיור במנילה – טיסה לסיאול

לאחר ארוחת בוקר נצא לסיור במנילה, עיר הבירה שוכנת על חופו המערבי של האי לוזון, הגדול באיי המדינה, על גדות נהר פסיג וחוף מפרץ מנילה. בעיר מתגוררים כ-1.6 מיליון תושבים, והיא העייר השנייה בגודלה בפיליפינים, אחרי קזון סיטי, שנמצאת במטרופולין שלה. באזור זה מתגוררים כ-11 מיליון תושבים, מה שהופך את מנילה לאחד המטרופולינים הגדולים והצפופים בעולם. נבקר ב אתרים היסטוריים בעיר בעיר הספרדית העתיקה ומבצר סנטיאגו, נסייר בפארק ריזאל המפורסם נבקר בבית הקברות האמריקאי של מנילה על 17,206 המצבות שבו. העברה לשדה התעופה לטיסה חזרה דרך סיאול. (ב, צ)

 

יום 15 > סיאול-טיסה חזרה

הגעה לסיאול ב-4:20 העברה למלון, מנוחה קצרה, ארוחת בוקר ואחר כך אפשרות לצאת לסיור עצמאי בבירת דרום קוריאה. סיאול היא עיר שיש בה הכול, מסביב לשעון ובגדול: מוסדות החינוך הכי טובים, מקומות העבודה הכי מבוקשים, איכות החיים הכי גבוהה ¬ כולם שואפים להגיע לכאן, ואכן אוכלוסיית העיר היא תערובת של הגירה פנימית מכל חלקי המדינה. 12 מיליון איש עובדים בחברה זו ומחויבים לקונספט אחד: מרדף בלתי פוסק אחר צבירת רכוש, צריכה בלתי נגמרת וטיפוס מתמיד בסולם הדרגות החברתי, החינוכי והתעסוקתי חזרה לשדה עד 12:30 וטיסה חזרה הגעה ביום ה- 15 בלילה לישראל

 
*** ייתכנו שינויים בהתאם לטיסות, מזג האוויר, הוראות השלטונות ושיקולי המדריך

לכל הטיולים המאורגנים לפיליפינים
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי אופנועי שלג
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי קרנבלים ופסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולי שייט
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015