ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

מכתש רמון סודות המדבר- חוויה לכל המשפחה

חברת איילה ומלון סוויטות רמון שבמצפה רמון מזמינים אתכם ל- 3 ימים ו- 2 לילות לחוויה ברוח המדבר.
החופשה המיוחדת מתאימה לכל המשפחה ומעניקה הזדמנות לגלות ולחקור את סודות המדבר ברגל ובג'יפ. החוויה מתאימה גם לימי הקיץ החמים. במהלך ימי הטיול נהנה מהדרכה יחודית של מדריכי איילה גיאוגרפית, נתרענן במעיינות קרירים ונגלה פינות נוף מרהיבות והכל כאן אצלנו בארץ.
החוויה מתקיימת בימים א-ג, ג-ה, ה-שבת לבחירתכם

הנסיעה ברכבים פרטים כל משפחה ברכבה ולצד הטבע והנוף מאפשרת היכרויות עם משפחות חדשות והתאווררות אמיתית באוויר הפתוח רחוק ממקומות הומי אדם.

Facebook Favorites

 

מכתש רמון סודות המדבר- חוויה לכל המשפחה- 3 ימים


 

טיולים במצפה רמון טיולים במצפה רמון טיולים במצפה רמון

 

 

יום 1> עין ירקעם ומעלה פלמח: מפגש מטיילים, משם ניסע בלווית מדריך אל הר הנגב.

נתחיל בטיול רגלי בדרגת קושי קלה בערוצו העליון של נחל חתירה אל עין יורקעם ומעלה פלמח. נלך בערוץ הרחב של הנחל, בדרך נכיר את צמחית המדבר האופינית לאזור ואף נטעם ממנה, נמשיך אל המעין היפה בו ניתן למצוא מים כל ימות השנה, נרד אל המעין במדרגות עתיקות ששימשו את רועי הצאן שבאו להשקות את העדרים. לאחר רחצה והתרעננות במימי המעין נמשיך בחלקו הקניוני של הנחל אל מפל יבש, גדול ומרשים שקיבל את השם מעלה פלמ"ח או נקב אל יהוד בפי הבדואים. נשמע למה ואיך קיבל המפל את שמו. לאחר מכן חזרה באותה דרך. בתום הטיול נעלה בדרך נוף מרהיבה ופתלתלה המספקת תצפיות מרהיבות אל המכתש הגדול.  נמשיך בנסיעה דרומה למלון סוויטות רמון שבמצפה רמון.מלון באווירה משפחתית, אל מול נוף מכתש רמון, המלון מציע חדרים מרווחים ומפנקים, חדר אוכל ובריכת שחיה.

 

יום 2> פרסת נקרות

לאחר ארוחת בוקר, נרד עם הרכבים אל לב המכתש, נחנה בעין סהרונים ומשם נצא למסלול רגלי המשלב נופים והתיישבות קדומה. נעצור בחאן סהרונים, חאן ששימש כתחנת רענון ומנוחה של שיירות מובילי הבשמים, נמשיך בדרך ג'יפים איתה נרד אל נחל נקרות, כבר בנקודה זו נוכל לראות את חלקו הקניוני של הנחל, הנחל נהיה צר ואנו נלך בין גושי סלע גדולים המטילים צל נעים. נגיע אל הפרסה המפורסמת שנתנה למסלול את שמו. נצא חזרה אל השמש ונמשיך אל עין סהרונים,  נבקר במעין (בקיץ יש בו מעט מים) ונבין על בשרנו את כוחם של המים במדבר. נחזור למלון למנוחה לקראת פעילות הלילה שמצפה לנו.לאחר ארוחת ערב ניסע עם המכוניות לשדה בוקר, שם נעלה על ג'יפים שעל כל ג'יפ מותקן פרוז'קטור גדול. נצא עם ד"ר חיים ברגר- זאולוג  החוקר התנהגות בעלי חיים לספארי לילה בשוליו של נחל צין. במהלך הספארי נחווה את חיי הלילה של חיות המדבר, כולל הליכה קצרה בה נחפש עקרבים זוהרים. נהנה ונשכיל מהידע הרב של הד"ר. בסביבות 23:00 נשוב למלון.

 

טיולים במצפה רמון טיולים במצפה רמון

 

  

יום 3> צפונות המכתש

לאחר ארוחת בוקר נצא לטיול ג'יפים במכתש רמון, דרך נפלאה לגמוא מרחקים ולהגיע למקומות מרתקים ופינות חמד במכתש. נרד אל לב המכתש וניכנס לנחל רמון, ערוץ הניקוז של המכתש, נבין איך נוצר מכתש-תופעה יחודית לישראל וניחשף לתצורות גיאולוגיות מרשימות ולמגוון צבעים של אבן חול. נמשיך לעבר הר גוונים ממנו נערוך תצפית, ודרך גיא זוחלים נרד אל נחל גוונים איתו נגיע אל ניון אבן רוח ומים-מחצבת חרסית ישנה שהפכה לבריכה קרירה ומצננת גם בימי הקיץ החמים.

לכל הטיולים המאורגנים לישראל
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי קרנבלים ופסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
טיולי שייט
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015