ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול לאיחוד האמירויות, 8 ימים

בעקבות ההסכמים שנחתמו בחודש ספטמבר 2020, מתאפשר לראשונה לישראלים לחוות את אחת התמורות האנושיות הגדולות בזמננו – איחוד האמירויות. זהו טיול למקום שהתרחש בו הבלתי ייאמן ומתוך חולות המדבר התפתחו ערים עתידניות, ובהן המגדל הגבוה בעולם, מוזיאונים מפורסמים, לצד שווקים סואנים ומסורות. כל זה בשילוב אירוח למופת בבתי מלון חדישים ומאובזרים

 

מדוע לטייל דוקא עם איילה גיאוגרפית  באיחוד האמירויות?

 

- קבוצות מאורגנות יוצאות  החל מ 12 איש! 

- בגלל המדריכים! המתמחים באדריכלות וארכיטקטורה של ערים יחד עם ההיסטוריה המרתקת והקרובה של עמי חצי האי ערב

 
- בגלל הגילוי של יעד התיירות חדש המרתק את הקהל הישראלי.

 
- בגלל המסלול המשלב את ערי ה"חלל" העתידניות שקמו מחולות המדבר עם האותנטיקה והמסורות של תושבי המקום.

 
- שיט למפרצי חצי האי מוסאנדאם, הפתח למפרץ הפרסי


- מסלול עשיר הכולל את כל הטרקציות הפעילויות והכלכלה במחיר הטיול

Facebook Favorites

מסלול הטיול המאורגן

לאיחוד האמירויות  


 

יום 1> תל אביב – דובאי

נצא בטיסה ישירה מעל ירדן וסעודיה וכעבור שלש וחצי שעות ננחת בנמל התעופה הענק של דובאי. נתארגן ונצא לעבר המלון שלנו הנמצא במרחק לא רב מהעיר באזור Bur Dubai, החלק ההיסטורי של העיר. לאחר התארגנות במלון, נצא לסיור רגלי קצר בסביבתו.

 

טיול מאורגן לאיחוד האמירויות

 

יום 2> דובאי וספארי ג'יפים בשרג'ה

לאחר ארוחת הבוקר נצפה במסגד הגדול והמפואר של ג'ומיירה, נצא לאורך חוף המפרץ. מולנו יזדקרו גורדי השחקים החדשים. בדרך נחלוף דרך הBurj El Arab, המלון הבנוי כאי ומדורג כמלון המפואר בעולם. נעלה על הרכבת העילית לסיור קצר מול אחד המלונות המפוארים – מלון אטלנטיס לאי המלאכותי הגדול בעולם - Palm Jumeira, הבנוי ככפות תמרים. נמשיך דרך הרובעים הנוצצים של המרינה אל הCrick תעלת המים שהורחבה מלאכותית אותה נחצה בצורה המסורתית בסירות Abre לעבר השווקים המסורתיים ברובע Bastakiya, בהם שווקי הזהב והתבלינים המפורסמים. לקראת הצהרים נגיע למרכז העיר. נעלה לתצפית המרשימה והמיוחדת בגובה 450 מ' מהמגדל הגבוה בעולם – הבורג' חליפה (גובהו 820 מ'). את ליבנו נסעד בקניון הגדול בעולם –Dubai Mall.
מהעיר נצא לנסיעת חולות הרפתקנית בג'יפים. זוהי הרפתקת חובה לכל מי שמגיע לאמירויות, ופגישה עם חולת המדבר של ערב מזוויות בלתי שגרתיות. הנסיעה החווייתית תסתיים באירוח בדואי ובארוחת ערב תחת שמי הכוכבים של המדבר. נחזור ללינה בדובאי.

 
טיול מאורגן לאיחוד האמירויות  

יום 3> דובאי – שרג'ה – ראס קיימה  

עם בוקר נבקר במרכז לאילוף בזי ציידים (בהתאם לשעת הפתיחה) ונלמד על חשיבותם של הבזים המלכותיים האלו לאנשי האמירות ובמיוחד למשפחת האמיר. מכאן נצא לעבר האמירות של שרג'ה. האמירות של שרג'ה ידועה כבירה התרבותית של האיחוד וכפנינת המפרץ. נבקר כאן במוזיאון המורשת של שרג'ה המוקדש למסחר המסורתי של האזור בפנינים, זהב ושאר מלאכות ייחודיות. נמשיך רגלית לסיור קצר בשוק המסורתי Souk El Arsa מרחק קצר מהמוזיאון. מומלץ לטעום מהחלבה המיוחדת המיוצרת פה. נמשיך לעבר האמירות ראס אל קיימה שם נלון. 

 


טיול מאורגן לאיחוד האמירויות 

 
יום 4> שייט במפרצים החבויים של מיצרי הורמוז (Mussandam)

היום יוקדש לשייט בחצי האי השייך לסולטנות של עומאן (יש להצטייד לפיכך בדרכונים). חצי האי שהוא גם הכניסה אל המפרץ הפרסי ידוע במפרציו מהיפים בעולם, החבויים, המבודדים והיפהפיים, דמויי פיורדים. במפרצונים החבויים אפשר לשנרקל ולשחות כאוות נפשנו עם דגים טרופים מרהיבים. מדי פעם אנו עשויים להיתקל בלהקות דולפינים. בדרכנו חזרה למעגן נבקר במסגד העתיק ביותר באזור שנבנה עלי די העות'מניים הטורקים. בראס אל קיימה

  • במידה ולא יתאפשר מסיבות של מדיניות לבצע את השיט נערוך טיול 4X4 עם נהגים מקומיים (נהג + 4 נוסעים בג'יפים גדולים מסוג טויוטה לנדקרוזר 100) מיומנים לרכס החג'אר בלב אזור הקרוי Al Hatta. זהו אזור הררי יפהיפה. הנמצא בעיקרו בעומאן ואנחנו נטייל בשוליו היכן שמעינות מזינים זרימות מים לאורך ערוצים וכל האזור מזכיר מאד את סיני. 

 

טיול מאורגן לאיחוד האמירויות

 

יום 5>פוג'יירה – אל עין- ג'בל חפית'

ללאחר ארוחת הבוקר נצא בדרכנו לאל עין באמירות של אבו דאבי, כ300 ק"מ על כבישים מעולים. אל עין נמצאת בחלק אחר של רכס החג'אר (סלעים בערבית), הנמשך לתוך עומאן ומזכיר מאד את נופי ההרים בסיני. כאן נולד האמיר שייך זייד בן סולטאן מייסד האיחוד. נבקר בשוק גמלים מסורתי ובארמונו של שייך בן סולטאן. אחר הצהרים נעלה לג'בל חפית - רכס גרניט צר וארוך ממנו תצפית נהדרת על העיר וסביבתה המדברית וניכנס למעיינות החמים. לינה באל עין.
 

 

 טיול מאורגן לאיחוד האמירויות

 

 
יום 6> אל עין – אבו דאבי

מאל עין נצא לעבר אבו דאבי היושבת על חוף המפרץ כ150 ק"מ מאיתנו. העצירה הראשונה תהיה במסגד השייח בן זאיד הלבן הגדול והמרשים בכל האמירויות. נבקר במסגד ונתרשם מאד האדריכלות המודרנית הכוללת עיטורים וערבסקות עשויות עבודת יד ושיש מרהיב.אבו דאבי הגדולה באמירויות יושבת על קבוצת איים ושרטוני חול ביניהם התפתחה צמחיית מנגרובים עשירה ואנו נבקר בשמורה המרהיבה של שיחי המנגרובים, הכוללת גם עופות מים וצבים רכים. אחר הצהרים נגיע לאזור העסקים המסחרי למגדלי אתיחאד ג’ומיירה קומפלקס אדיר של גורדי שחקים הממוקם מול ארמון אמירייטס. נעלה לתצפית מרהיבה על העיר מאחד המגדלים (קומה 74). נסיים את היום בדאון טאון של אבו דאבי. ארוחת ערב במסעדה מקומית.

טיול מאורגן לאיחוד האמירויות

 

יום 7> אבו דאבי

את הבוקר נתחיל בביקור באי Saadiyat, בו ממוקם מוזיאון הלובר שהפך את אבו דאבי למרכז תרבותי ענק. נבקר כמובן רק ביחידה אחת של המוזיאון המפואר הבנוי בצורת כיפה מושלמת. מכאן ניסע לעבר האי Yas בו נמצא מרכז מרוצי המכוניות של פורמולה 1 ומוזיאון פרארי. בד בבד נמצא במקום גם פארק השעשועים המקורה הגדול בעולם של האחים וורנר. את היום נסיים במסעדה מסורתית. לינה באבו דאבי

 


יום 8> אבו דאבי - דובאי

.נשלים את ביקורנו באבו דאבי ובהתאם לשעת הטיסה נועבר לשדה התעופה על מנת לטוס ארצה.

 

ייתכנו שינויים במסלול בהתאם להוראות השלטונות, תנאי מזג האוויר ומיטב שיקול דעתם של המדריך והצוותשם העיר

שם המלון

אתר באינטרנט

 

דובאי

Hilton Canopy

כאן

 

מיקום מיוחד ומלון חדש בעל עיצוב מודרני

ראס אל קיימה

DBL tree by Hilton

כאן

 

 

אל עין

Grand Mercure Jabel Hafeet

כאן

 

מלון ייחודי בהר! לא בעיר.

אבו דאבי

Royal Rose

כאן

 

סגנון מאד מיוחד של מלון במרכז אבו דאבי ליד מרכזי קניות

לכל הטיולים המאורגנים לאיחוד האמירויות
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי קרנבלים ופסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
טיולי שייט
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015