ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית בגוגל פלוס איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

לוח הרצאות

שם מרצה תאריך שם ההרצאה
מועדון חברותא -מרכז קהילתי כפר ויתקין דרך הים 13
16.10.17
שעה 10:30-12:00
מעגל הנשים הגיאורגי- הקווקז הפראי
סינמטק שדרות. רחוב הדגל 4 . ,חניה חופשית וברחובות הסמוכים
18.10.17
שעה 19:30
אינדונזיה ארצו של הדרקון וטבע האינסופי בשילוב הסרט לאכול להתפלל לאהוב
בית טלי ספריית פרדסיה רחוב החרצית 11 פרדסיה
19.10.17
שעה 20:00
בדרום אמריקה הפראית עם שני סוסים וכרכרה
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 בית קניון שבעת הכוכבים מערב ראשון לציון
23.10.17
שעה 17:00-18:15
.דרום אמריקה – כיצד נדע לבחור את המסלול הטוב לנו?
קתדרות מטה בנימין מועדון ותיקים רחוב התמר חשמונאים
25.10.17
שעה -12:30-11:00
אתיופיה: מסע לתוככי הקהילות היהודיות של אתיופיה
בית ראשונים גורדון 24 גבעתיים -ליד ספריית גבעתיים
27.10.17
שעה 10:00-11:30
מצרים - נאת המדבר הגדולה בעולם
ספריית זיכרון יעקב , כתובת: רחוב הדגן 4, זיכרון יעקב
29.10.17
שעה 10:30
מסע לתוככי ההימלאיה ההודית וממלכת לדאק
ספריה אזורית מעלה יוסף ביה"ס מעלה הגליל מול מושב מעונה גליל מערבי
29.10.17
שעה-19:00-20:30
גאורגיה - מסע לקווקז הפראי
מתנ"ס לזרוס, רחוב הבעש"ט 47 פתח תקווה
31.10.17
שעה 10:00-12:30
אתיופיה, מסע לשבטי הדרום בשילוב הסרט על ילדי שבט האומו
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 בית קניון שבעת הכוכבים מערב ראשון לציון חניה: קומת קרקע בקניון .כניסה מרוחב ההגנה פינת לישנסקי 4
06.11.17
שעה 17:00-18:30
יפן-כיצד לבחור את הטיול הנכון ?
הרצליה צמרות רחוב שמעון לביא 21
13.11.17
שעה 19:30
יפן - חוויות מחיים ב"כוכב אחר"
מתנ"ס לזרוס, רחוב הבעש"ט 47 פתח תקווה
14.11.17
שעה 10:00-12:30
הקווקז הפראי והעמקים הנסתרים של גיאורגיה בשילוב הסרט- אי התירס
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה
14.11.17
שעה 10:00-12:30
איסלנד וגרנלנד –קרח ואש בתנועה בשילוב הסרט "הים"
קתדרה דור לדור עפולה שדרות יצחק רבין 3 ליד הספרייה העירונית
15.11.17
שעה 11:00-12:30
סין מסע על אופנועים
מועדון גמלאי נווה גן רחוב גרינשפן 2 פ"ת
15.11.17
שעה 10:45-12:15
איסלנד –מסע בין נופי קרח ואש
קתדרת מטה בנימין מועדון ותיקים רחוב התמר חשמונאים
15.11.17
שעה 11:00-12:30
פרו ובוליביה מולדת האינקה
גבעת רם מרכז לגמלאים בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
19.11.17
שעה 10:00-11:30
מצרים - נאת המדבר הגדולה בעולם
קתדרת הרצליה בן גוריון 5 הרצליה
21.11.17
שעה 20:00
נפאל –כור ההיתוך של ההימליה
רחוב יאיר רוזנבלום 29 קומה 2 מתחם אולם הספורט אריק איינשטיין , כפר סבא
22.11.17
שעה 20:00-21:30
נפאל –כור ההיתוך של ההימליה
ספריית מידעטק נהריה רח' העצמאות פינת הר תבור
23.11.17
שעה 19:30
וייטנאם וקמבודיה –משדות המלחמה לשלום ויציבות
בית טלי ספריית פרדסיה רחוב החרצית 11 פרדסיה
23.11.17
שעה 20:00
מצרים - נאת המדבר הגדולה בעולם
בית ראשונים גורדון 24 גבעתיים -ליד ספריית גבעתיים
24.11.17
שעה 10:00-11:30
מסע בגן העדן הסלובקי
מתנ"ס עולמות רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
26.11.17
10:00
סין - מסע באופנוע ממזרח למערב סין
בית ותיקי הגליל –כניסה צפונית למכללת תל חי
26.11.17
שעה 11:00-12:30
קוסטה ריקה וגואטמלה: מרכז אמריקה הפראית
ספריה אזורית מעלה יוסף ביה"ס מעלה הגליל מול מושב מעונה גליל מערבי
26.11.17
שעה-19:00-20:30
רומניה גן העדן של הקרפטים
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 בית קניון שבעת הכוכבים מערב ראשון לציון
27.11.17
שעה 17:00
הקרנבל באי האביב הנצחי –טנריף
מתנ"ס עולמות רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
27.11.17
שעה 10:30-12:00
סין - מסע באופנוע ממזרח למערב סין
מתנ"ס עולמות רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
28.11.17
שעה 10:30-12:00
סין - מסע באופנוע ממזרח למערב סין
מתנ"ס חוויות שוויץ - מועדון גמלאי רחובות רחוב סירני 52 רחובות חניה חופשית ברחובות הסמוכים
28.11.17
שעה 10:00-11:30
מסע לתוככי ההימלאיה ההודית וממלכת לדאק
קתדרת מטה בנימין מועדון ותיקים רחוב התמר חשמונאים
29.11.17
שעה 11:00-12:30
פורטוגל האם צאצאי האנוסים קשורים ליהדות בת זמננו?
מתנ"ס עולמות רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
29.11.17
שעה 10:30-12:00
סין - מסע באופנוע ממזרח למערב סין
בית ותיקי הגליל –כניסה צפונית למכללת תל חי
03.12.17
שעה 11:00-12:30
ויטנאם וקמבודיה –משדות המלחמה לשלום ויציבות
ספריית זיכרון יעקב , כתובת: רחוב הדגן 4, זיכרון יעקב
03.12.17
שעה 10:30
נורבגיה- החיים בין קרחון לפיורד
ספריית מידעטק נהריה רח' העצמאות פינת הר תבור
06.12.17
שעה 19:30
אתיופיה: מסע לשבטי הדרום
בית ותיקי הגליל –כניסה צפונית למכללת תל חי
10.12.17
שעה 11:00-12:30
סין - מסע באופנוע ממזרח למערב סין
הרצליה צמרות רחוב שמעון לביא 21
11.12.17
שעה 19:30
בהוטן – ממלכת האושר הקסומה בהימלאיה
מתנ"ס לזרוס, רחוב הבעש"ט 47 פתח תקווה
12.12.17
שעה 10:00-11:30
פורטוגל מפגש עם צאצאי האנוסים ותרבות יהודית מוסתרת
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה
12.12.17
שעה 10:00-12:30
בדרום אמריקה הפראית-עם שני סוסים וכרכרה בשילוב הסרט "הרופא הגרמני "
קתדרת מטה בנימין מועדון ותיקים רחוב התמר חשמונאים
13.12.17
שעה 11:00-12:30
ויטנאם וקמבודיה – שתי מדינות יפהפיות שלא נהרסו תחת גלגלי הקדמה
מתנ"ס רמת אליהו רחוב אבא הילל סילבר 2 ראשל"צ מערב
18.12.17
19:30-21:00
סוד הקסם של הודו בשילוב הסרט "אומריקה"
מועדון גמלאי נווה גן רחוב גרינשפן 2 פ"ת
20.12.17
שעה 10:45-12:15
דרום הודו: פסיפס מרתק של נופים ותרבויות
מתנ"ס עולמות רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
24.12.17
שעה 10:00
יפן – זעם הטבע מול נצחון האדם
גבעת רם מרכז לגמלאים בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
24.12.17
שעה 10:00-11:30
מסע לתוככי ההימלאיה ההודית וממלכת לדאק
ספריה אזורית מעלה יוסף ביה"ס מעלה הגליל מול מושב מעונה גליל מערבי
24.12.17
שעה-19:00-20:30
איסלנד –קרח ואש בתנועה
מתנ"ס עולמות רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
25.12.17
שעה 10:30-12:00
יפן – זעם הטבע מול נצחון האדם
מתנ"ס עולמות רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
26.12.17
שעה 10:30-12:00
יפן – זעם הטבע מול נצחון האדם
קתדרת מטה בנימין מועדון ותיקים רחוב התמר חשמונאים
27.12.17
שעה 11:00-12:30
דרום הודו - תרבויות, טבע, נופים ומעמדן של נשים
מתנ"ס עולמות רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
27.12.17
שעה 10:30-12:00
יפן – זעם הטבע מול נצחון האדם
בית ראשונים גורדון 24 גבעתיים -ליד ספריית גבעתיים
29.12.17
שעה 10:00-11:30
מה מסתתר ברכס הפירנאים
בית ותיקי הגליל –כניסה צפונית למכללת תל חי
31.12.17
שעה 11:00-12:30
אלבניה - ארץ הסיפורים הבלתי אפשריים
אצלכם בסלון של הבית במחשב האישי או בנייד/טאבלט. עם נעלי בית ופיז'מה באיזו תאריך ושעה שנוח לכם
01.01.18
מוזמנים לשמוע הרצאה אינטרנטית בחינם על איסלנד מבלי לצאת מהבית
ספריית זיכרון יעקב , כתובת: רחוב הדגן 4, זיכרון יעקב
07.01.18
שעה 10:30
דרכי המשי המתעוררות- מקירגיסטן לסין
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה
09.01.18
שעה 10:00-12:30
"דרכי המשי המתעוררות" בשילוב הסרט "טנגרי-השמים כחולים"
בית ותיקי הגליל –כניסה צפונית למכללת תל חי
14.01.18
שעה 11:00-12:30
איסלנד וגרינלנד –החיים בקוטב
בית האזרח הוותיק רחוב בן גוריון 9 קומה 2 נס ציונה
16.01.18
שעה 11:00-12:30
פורטוגל : האם צאצאי האנוסים קשורים ליהדות בת זמננו ?
מתנ"ס לזרוס, רחוב הבעש"ט 47 פתח תקווה
16.01.18
שעה 10:00-12:30
האם דרכי המשי מתעוררות במאה ה21? בשילוב הסרט טנגרי שמיים כחולים
תיאטרון חולון בית יד לבנים שדרות קוגל 11 חולון .
17.01.18
שעה 19:30
יפן – חוויות מחיים בכוכב אחר
קתדרת מטה בנימין מועדון ותיקים רחוב התמר חשמונאים
17.01.18
שעה 11:00-12:30
קוסטה ריקה וגואטמלה: מרכז אמריקה הפראית
בית סניור ( צמוד למרכז ויל) רחוב הנוטע 4 כפר שמריהו
18.01.18
שעה 17:30-19:00
איסלנד –מסע בין מנופי קרח ואש
ספריה אזורית מעלה יוסף ביה"ס מעלה הגליל מול מושב מעונה גליל מערבי
21.01.18
שעה19:00-20:30
האם דרכי המשי מתעוררות לחיים מחדש?
מתנ"ס עולמות רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
21.01.18
שעה 10:00
סרילנקה: אי של ניגודים
גבעת רם מרכז לגמלאים בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
21.01.18
שעה 10:00-11:30
המסע לפנינת הטבע של דרום אמריקה-פטגוניה
מתנ"ס עולמות רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
22.01.18
שעה 10:30-12:00
סרילנקה: אי של ניגודים
מתנ"ס רמת אליהו רחוב אבא הילל סילבר 2 ראשל"צ מערב
22.01.18
19:30-21:00
מצרים - נאת המדבר הגדולה בעולם בשילוב הסרט "אגורא"
מתנ"ס עולמות רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
23.01.18
שעה 10:30-12:00
סרילנקה: אי של ניגודים
מתנ"ס עולמות רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
24.01.18
שעה 10:30-12:00
סרילנקה: אי של ניגודים
קתדרה דור לדור עפולה שדרות יצחק רבין 3 ליד הספרייה העירונית
24.01.18
שעה 11:00-12:30
נשים חזקות ומובילות בקווקז הפראי
מועדון גמלאי נווה גן רחוב גרינשפן 2 פ"ת
24.01.18
שעה 10:45-12:15
וייטנאם וקמבודיה –משדות המלחמה לשלום ויציבות
בית טלי ספריית פרדסיה רחוב החרצית 11 פרדסיה
25.01.18
שעה 20:00
קירגיסטן -ממלכת ההרים הגבוהים בשילוב הסרט טנגרי
מרכז "אשכול פייס כרמים" מעלה אורט 15, כרמיאל
29.01.18
שעה 10:30-12:00
פורטוגל האם צאצאי האנוסים קשורים ליהדות בת זמננו
מתנ"ס חוויות שוויץ - מועדון גמלאי רחובות רחוב סירני 52 רחובות חניה חופשית ברחובות הסמוכים
30.01.18
שעה 10:00-11:30
אתיופיה: מסע לתוככי הקהילות היהודיות של אתיופיה
קתדרת עופרה, מדרשת עופרה באולם הגדול
07.02.18
שעה 20:00-21:30
קוסטה ריקה וגואטמלה: מרכז אמריקה הפראית
ספריית מידעטק נהריה רח' העצמאות פינת הר תבור
11.02.18
שעה 19:30
בורמה –ארץ פגודות הזהב
בית ותיקי הגליל –כניסה צפונית למכללת תל חי
11.02.18
שעה 11:00-12:30
יפן-זעם הטבע מול נצחון האדם
ספריית זיכרון יעקב , כתובת: רחוב הדגן 4, זיכרון יעקב
11.02.18
שעה 10:30
יוון –ערש התרבות הקלאסית
מרכז "אשכול פייס כרמים" מעלה אורט 15, כרמיאל
12.02.18
10:30-12:00
קווקז הפרא- מעגל הנשים הגיאורגי
היכל התרבות –נחום 1 גבעת שמואל
13.02.18
שעה 20:30
מסע לחבלי ארץ נעלמים בקווקז הפראי בשילוב הסרט אי התירס
מתנ"ס לזרוס, רחוב הבעש"ט 47 פתח תקווה
13.02.18
שעה 10:00-11:30
רוסיה קצת אחרת –קסם ומסורין
הרצליה צמרות רחוב שמעון לביא 21
14.02.18
שעה 19:30
מסע לחבלי ארץ נעלמים בקווקז הפראי
רחוב יאיר רוזנבלום 29 קומה 2 מתחם אולם הספורט אריק איינשטיין , כפר סבא
14.02.18
שעה 20:00-21:30
דרום אמריקה –מסע מצולם בארץ הגאוצוס
ספריה אזורית מעלה יוסף ביה"ס מעלה הגליל מול מושב מעונה גליל מערבי
18.02.18
שעה-19:00-20:30
דרום אמריקה הפראית – עם שני סוסים וכרכרה
גבעת רם מרכז לגמלאים בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
18.02.18
שעה 10:00-11:30
סין-הקטר המוביל את עולמנו כולו
מתנ"ס רמת אליהו רחוב אבא הילל סילבר 2 ראשל"צ מערב
19.02.18
19:30-21:00
בהוטן – ארץ מדד האושר בשילוב הסרט "על קוסמים ונוודים"
בית האזרח הוותיק רחוב בן גוריון 9 קומה 2 נס ציונה
20.02.18
שעה 11:00-12:30
דרום אפריקה: פוליטיקה בשחור-לבן
קתדרה דור לדור עפולה שדרות יצחק רבין 3 ליד הספרייה העירונית
21.02.18
שעה 11:00-12:30
רומניה מסע למקום בו הזמן עצר מלכת
רחוב גרינשפן 8 שכונת נווה הדרים, ראשון לציון
21.02.18
שעה 18:00
מסע לברצלונה היפה והפירנאים
בית טלי ספריית פרדסיה רחוב החרצית 11 פרדסיה
22.02.18
שעה 20:00
פורטוגל מפגש עם צאצאי האנוסים ותרבות יהודית מוסתרת
מתנ"ס חוויות שוויץ - מועדון גמלאי רחובות רחוב סירני 52 רחובות חניה חופשית ברחובות הסמוכים
06.03.18
שעה 10:00-11:30
דרום הודו - תרבויות, טבע, נופים ומעמדן של נשים
קתדרת עופרה, מדרשת עופרה באולם הגדול
07.03.18
שעה -11:00-12:30
יפן – זעם הטבע מול ניצחון האדם
בית סניור ( צמוד למרכז ויל) רחוב הנוטע 4 כפר שמריהו
08.03.18
שעה 17:30-19:00
מסע בדרכים הלא סלולות של צפון מיאנמר-בורמה
בית ותיקי הגליל –כניסה צפונית למכללת תל חי
11.03.18
שעה 11:00-12:30
בורמה-ארץ פגודות הזהב
מרכז "אשכול פייס כרמים" מעלה אורט 15, כרמיאל
12.03.18
10:30-12:00
קובה-חוויה של קסם לטיני
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה
13.03.18
שעה 10:00-12:30
מסע לקווקז הפראי בשילוב הסרט אי התירס
מתנ"ס לזרוס, רחוב הבעש"ט 47 פתח תקווה
15.03.18
שעה 10:00-11:30
נורווגיה –החיים בין קרחון לפיורד
מתנ"ס עולמות רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
18.03.18
שעה 10:00
בעקבות הנדידה הגדולה באפריקה המזרחית
: בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
18.03.18
שעה 10:00-11:30
זיכרונות מאפריקה בעקבות הבושמניים ושבטי ההימבה
מתנ"ס עולמות רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
19.03.18
שעה 10:30-12:00
בעקבות הנדידה הגדולה באפריקה המזרחית
מועדון גמלאי משרד החינוך רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
19.03.18
שעה 10:30-12:00
דרום אפריקה – אירופה של אפריקה
מתנ"ס רמת אליהו רחוב אבא הילל סילבר 2 ראשל"צ מערב
19.03.18
שעה 19:30
הפירנאים תרבות ונופים בשילוב הסרט ויקי כריסטינה ברצלונה
בית האזרח הוותיק רחוב בן גוריון 9 קומה 2 נס ציונה
20.03.18
שעה 11:00-12:30
רוסיה קצת אחרת - קסם ומסתורין
מתנ"ס עולמות רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
20.03.18
שעה 10:30-12:00
בעקבות הנדידה הגדולה באפריקה המזרחית
מתנ"ס עולמות רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
21.03.18
שעה 10:30-12:00
בעקבות הנדידה הגדולה באפריקה המזרחית
תיאטרון חולון בית יד לבנים שדרות קוגל 11 חולון
21.03.18
שעה 19:30
פורטוגל האם צאצאי האנוסים קשורים ליהדות בת זמננו
רחוב יאיר רוזנבלום 29 קומה 2 מתחם אולם הספורט אריק איינשטיין , כפר סבא
21.03.18
שעה 20:00-21:30
דרום הודו - תרבויות, טבע, נופים ומעמדן של נשים
בית טלי ספריית פרדסיה רחוב החרצית 11 פרדסיה
22.03.18
שעה 20:00
דרום הודו: פסיפס מרתק של נופים ותרבויות בשילוב הסרט עטור הפרסים "מים"
ספריית זיכרון יעקב , כתובת: רחוב הדגן 4, זיכרון יעקב
25.03.18
שעה 10:30
הקווקז הפראי- מעגל הנשים הגיאורגי
הרצליה צמרות רחוב שמעון לביא 21
26.03.18
שעה 19:30
נורווגיה –החיים בין קרחון לפיורד
מרכז "אשכול פייס כרמים" מעלה אורט 15, כרמיאל
26.03.18
10:30-12:00
יפן – זעם הטבע מול ניצחון האדם
קתדרת עופרה, מדרשת עופרה באולם הגדול
11.04.18
שעה 11:00-12:30
אלבניה - ארץ הסיפורים הבלתי אפשריים והצלת יהודייה בשואה
מועדון כפר שמריהו. רחוב הנוטע 4 בית סניור ( צמוד למרכז ויל)
12.04.18
17:30-19:00
אלבניה מדינה שחייה לפי קוד אתי שנכתב לפני 500 שנה
מועדון גמלאי משרד החינוך רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
16.04.18
שעה 10:30-12:00
אלבניה – היציאה מקומוניזם לאנרכיזם
מתנ"ס לזרוס, רחוב הבעש"ט 47 פתח תקווה
17.04.18
שעה 10:00-11:30 יום השוא
אלבניה ארץ מוסלמית באירופה הנוצרית ,הסיפור המופלא על הצלת יהודי אלבניה
גבעת רם מרכז לגמלאים בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
22.04.18
שעה 10:00-11:30
נורווגיה –החיים בין קרחון לפיורד
הרצליה צמרות רחוב שמעון לביא 21
23.04.18
שעה 19:30
דרום הודו - תרבויות, טבע, נופים ומעמדן של נשים
בית האזרח הוותיק רחוב בן גוריון 9 קומה 2 נס ציונה
24.04.18
שעה 11:00-12:30
נורבגיה –החיים בין קרחון לפיורד
הרצליה צמרות רחוב שמעון לביא 21
25.04.18
שעה 19:30
מעגל הנשים הגיאורגי- בקווקז הפראי
בית טלי ספריית פרדסיה רחוב החרצית 11 פרדסיה
26.04.18
שעה 20:00
אינדונזיה ארצו של הדרקון וטבע אינסופי/
ספריית מידעטק נהריה רח' העצמאות פינת הר תבור
26.04.18
שעה 19:30
נשים חזקות ומובילות בקווקז הפראי
מתנ"ס רמת אליהו רחוב אבא הילל סילבר 2 ראשל"צ מערב
30.04.18
19:30-21:00
רוסיה קצת אחרת –קסם ומסתורין בשילוב הסרט "השיבה"
מועדון גמלאי משרד החינוך רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
06.05.18
שעה 10:30-12:00
מאתיופיה לאמריקה -עבדות, גאולה, רסטות ומוסיקת רגאיי
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה
08.05.18
שעה 10:00-12:30
יפן – זעם הטבע מול ניצחון האדם + הסרט סיפור משפחתי
גבעת רם מרכז לגמלאים בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
13.05.18
שעה 10:00-11:30
בעקבות הנדידה הגדולה-טנזניה וקניה
מתנ"ס לזרוס, רחוב הבעש"ט 47 פתח תקווה
15.05.18
שעה 10:00-11:30
ויטנאם וקמבודיה –משדות המלחמה לשלום ויציבות
קתדרת עופרה, מדרשת עופרה באולם הגדול
16.05.18
שעה -11:00-12:30
וייטנאם וקמבודיה – שתי מדינות יפהפיות שלא נהרסו תחת גלגלי הקדמה
הרצלייה צמרות רחוב שמעון לביא 21
16.05.18
שעה 19:30
הקרנת הסרט " אי התירס "
קתדרת הרצליה בן גוריון 5 הרצליה
22.05.18
שעה: 20:00
נורבגיה –החיים בין קרחון לפיורד
קתדרה דור לדור עפולה שדרות יצחק רבין 3 ליד הספרייה העירונית
23.05.18
שעה 11:00-12:30
אתיופיה: מסע לתוככי הקהילות היהודיות של אתיופיה
תיאטרון חולון בית יד לבנים שדרות קוגל 11 חולון
23.05.18
שעה 19:30
בורמה- מסע בדרכים הבלתי סלולות בצפון
מתנ"ס עולמות רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
27.05.18
שעה 10:00
אתיופיה – ממדבר הדנקיל לשבטי נהר האומו ותרבות יהודית עתיקה
מתנ"ס עולמות רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
28.05.18
שעה 10:30-12:00
אתיופיה – ממדבר הדנקיל לשבטי נהר האומו ותרבות יהודית עתיקה
הרצליה צמרות רחוב שמעון לביא 21
28.05.18
שעה 19:30
זיכרונות מאפריקה בעקבות הבושמניים ושבטי ההימבה
מתנ"ס רמת אליהו רחוב אבא הילל סילבר 2 ראשל"צ מערב
28.05.18
19:30-21:00
קובה מהר לפני שיגמר בשילוב הסרט "הוואנה בלוז"
מתנ"ס עולמות רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
29.05.18
שעה 10:30-12:00
אתיופיה – ממדבר הדנקיל לשבטי נהר האומו ותרבות יהודית עתיקה
בית האזרח הוותיק רחוב בן גוריון 9 קומה 2 נס ציונה
29.05.18
שעה 11:00-12:30
על גדות המקונג" – מסע חוצה לאוס וקמבודיה
מתנ"ס עולמות רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
30.05.18
שעה 10:30-12:00
אתיופיה – ממדבר הדנקיל לשבטי נהר האומו ותרבות יהודית עתיקה
קתדרה דור לדור עפולה שדרות יצחק רבין 3 ליד הספרייה העירונית
30.05.18
שעה 11:00-12:30
אלבניה ומונטנגרו-החורים השחורים של אירופה
קתדרת עופרה, מדרשת עופרה באולם הגדול
30.05.18
שעה -11:00-12:30
איסלנד: תופעות טבע מעולם אחר
מתנ"ס עולמות רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
03.06.18
שעה: 10:00
מסע בדרכים הלא סלולות של צפון מיאנמר(בורמה )
מתנ"ס עולמות רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
04.06.18
שעה 10:30-12:00
מסע בדרכים הלא סלולות של צפון מיאנמר(בורמה )
מתנ"ס עולמות רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
05.06.18
שעה 10:30-12:00
מסע בדרכים הלא סלולות של צפון מיאנמר(בורמה )
מתנ"ס עולמות רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
06.06.18
שעה 10:30-12:00
מסע בדרכים הלא סלולות של צפון מיאנמר(בורמה )
קתדרת עופרה, מדרשת עופרה באולם הגדול
06.06.18
שעה -12:30-11:00
אתיופיה: מסע לתוככי הקהילות היהודיות של אתיופיה
מתנ"ס לזרוס, רחוב הבעש"ט 47 פתח תקווה
12.06.18
שעה 10:00-11:30
אינדונזיה ארצו של הדרקון – וטבע האינסופי
מרכז מירב בחוף כרמל בשילוב הסרט "המורה"
13.06.18
09:00
מסע בגן העדן הסלובקי
רחוב יאיר רוזנבלום 29 קומה 2 מתחם אולם הספורט אריק איינשטיין , כפר סבא
13.06.18
שעה 20:00-21:30
בעקבות הנדידה הגדולה-טנזניה וקניה
גבעת רם מרכז לגמלאים בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
17.06.18
שעה 10:00-11:30
יוון –ערש התרבות הקלאסית
ספריית מידעטק נהריה רח' העצמאות פינת הר תבור
17.06.18
שעה 19:30
נפאל –כור ההיתוך של ההימליה
בית האזרח הוותיק רחוב בן גוריון 9 קומה 2 נס ציונה
19.06.18
שעה 11:00-12:30
מדגסקר האי המיוחד בעולם
קתדרה דור לדור עפולה שדרות יצחק רבין 3 ליד הספרייה העירונית
20.06.18
שעה 11:00-12:30
דרום הודו - תרבויות, טבע, נופים ומעמדן של נשים
בית האזרח הוותיק רחוב בן גוריון 9 קומה 2 נס ציונה
24.07.18
שעה 11:00-12:30
דרום הודו, פסיפס מרתק של נופים ותרבויות
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית בגוגל פלוס איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
טיולים מאורגנים לאירופה
טיולים מאורגנים לאיטליה
טיולים מאורגנים  לאיסלנד
טיולים מאורגנים לגיאורגיה 
טיולים מאורגנים ליוון
טיולים מאורגנים לנורווגיה
טיולים מאורגנים לסלובניה
טיולים מאורגנים לסלובקיה
טיולים מאורגנים לספרד
טיולים מאורגנים לפורטוגל
טיולים מאורגנים לקרואטיה
טיולים מאורגנים לרומניה
 

טיולים מאורגנים לאסיה
טיולים מאורגנים לאינדונזיה
טיולים מאורגנים לבורמה
טיולים מאורגנים לדרך המשי
טיולים מאורגנים להודו
טיול מאורגן לויאטנם וקמבודיה
טיולים מאורגנים ליפן
טיולים מאורגנים לסין
טיולים מאורגנים לסרי לנקה
טיולים מאורגנים לפיליפינים
טיולים מאורגנים לקירגיזסטאן


 טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים לאתיופיה
טיולים מאורגנים לטנזניה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיולים מאורגנים למרוקו
טיול מאורגן לקובה
טיולים מאורגנים למקדוניה
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
טיולים מאורגנים למקסיקו
  

טיולים מאורגנים למשפחות
טיולי ג'יפים בסלובקיה
טיולי משפחות לאפריקה
טיולי משפחות לגיאורגיה
טיולי משפחות לטנזניה
טיולי משפחות ליוון
טיולי משפחות למונטנגרו
טיולי משפחות לסלובקיה
טיולי משפחות לפירנאים
טיולי משפחות לרומניה
 ספארי בטנזניה
 
   
קישורים נוספים
טרקים
גלריה
טיולי ג'יפים
ספארי בטנזניה
המדריכים שלנו
לוח ההרצאות