ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיולים מאורגנים לאיסלנד - החלום שלכם מתחיל כאן

הרצאות לוח הטיולים מטיילים מספרים תמונות ווידיאו טיולים לאיסלנד
איילה גיאוגרפית

איסלנד היא אי גדול השוכן במרכזו של האוקיינוס האטלנטי הצפוני. איסלנד נמצאת במרחק של כשעתיים טיסה ממערב אירופה. האי מכוסה בכ-12% בכיפות קרח היסטוריות המכסות הרי געש שעדיין פעילים ולעיתים פולטים לבה לוהטת המפשירה חלקים מכיפות הקרח. תהליך הפשרת הקרחונים מזמן את היווצרותם של זרמי מי נהרות חזקים, כאשר בדרכם אל הים פוגשים משטחי סלעים קשים וכך נולדים מפלי מים מרהיבים ביופים ובעוצמתם. לצד נהרות ומפלים, טיול מאורגן לאיסלנד יפגיש אתכם גם עם מדברים. כן מדברים, רבים אינם יודעים זאת אך בטיול מאורגן לאיסלנד מגיעים בין היתר אל חלקו הצפון-מזרחי של אזור היילנד המצוי במרכז איסלנד, כאשר אזור זה הוא למעשה מדבר צחיח. באיסלנד תופעות טבע הנתפסות כמנוגדות משגשות זו לצד זו בהרמוניה אדירה – קרחונים, הרי געש, מדבריות, גייזרים, מפלי מים, צוקים ועוד. 
מעבר לכך, בטיול לאיסלנד זוכים ליהנות ממגוון גדול של פעילויות וביניהן מסלולי הליכה ומסלולי ג'יפים, אופנועי שלג, רכיבה על סוסים, שייט ועוד. 
הטיולים לאיסלנד שאנו מציעים אורכים 11-14 ימים והמסלולים מאופיינים כטיולי ג'יפים משולב עם משפחות או כטיולי אוטובוס בדגש טבע. בטיול הג'יפים המשולב שלנו בנינו תכנית מסלול מקיפה באי הכוללת מספר ימי נהיגת ג'יפים 4X4 באתרי הטבע  של האי + סיורי אוטובוס וכן רכיבה על אופנועי שלג. בטיולים שלנו לאיסלנד אנו משלבים גם מסלולי הליכות רגליות קלות המפגישים אותנו הכי קרוב שאפשר עם האי הקסום. בטיולים אלו נטבול בלגונה הכחולה החמה, אחת מסמליה המפורסמים של איסלנד, נצא לשייט צפייה בלוויתנים, נסייר בשמורות טבע, נבקר במדבריות טוף הפראיות, נתפעל מקרחוני ענק ומפלים אדירים, נבקר בכפרים איסלנדים, ניסע אל קבוצת הרי הגעש לאקי-גיגאר, נרחץ במעיינות חמים בשדה גייזרים ועוד.

סוגי הטיולים המאורגנים לאיסלנד

כל סוגי הטיולים טיולי ג'יפים טיולי עומק גיאוגרפיים

טיולי עומק גיאוגרפיים באיסלנד

טיול מאורגן לאיסלנד- טיול עומק בארץ בראשית, 12 ימים 12
מסלול טיול קצר וקולע אל ארץ בראשית, אל הנופים המרהיבים שיש רק לאיסלנד להציע. אוטובוס ההיילנד המיוחד שבו אנו בוחרים לנוע ברחבי האי ולהכנס אל הפינות החבויות המיוחדות ברחבי המדינה מאפשר לנו לגעת ממש בפלאי הטבע הייחודיים שיש רק לאיסלנד להציע. בואו והצטרפו אל טיול קצר וקולע המשלב את שלל האטרקציות המרתקות ביותר באי הצפוני עם המדריכים הטובים בישראל.
ימים

טיולי ג'יפים באיסלנד

טיול ג'יפים בנהיגה עצמית באיסלנד, 12 ימים 12
טיול ג'יפים משולב בארץ בראשית. מסע ג'יפים בנהיגה עצמית באיסלנד נחשב בעיני רבים לדרך הנוחה והטובה ביותר לחזות מקרוב בכל מראות איתני הטבע הייחודיים של איסלנד. הג'יפים בהם אנו עושים שימוש באי הצפוני והקסום הם ג'יפים ברמה גבוהה המאפשרים מצד אחד נוחות מקסימלית בהתמודדות עם דרכי העפר הצדדיות ומצד שני אפשרות להגיע גם אל הפינות הנידחות והמרשימות ביותר במדינה הבראשיתית הנפלאה.
ימים

לכל הטיולים לאיסלנד

חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי פסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
טיולי סוסים
טיולי חגים
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015