ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול מאורגן לדובאי ולאיחוד האמירויות,מדיונות החולות האדומים אל הנוצץ המסתורי והחדש 8 ימים

 

Facebook Favorites

בעקבות ההסכמים שנחתמו בחודש ספטמבר 2020, מתאפשר לראשונה לישראלים לחוות את אחת התמורות האנושיות הגדולות בזמננו – טיולים מאורגנים לאיחוד האמירויות (טיול מאורגן לדובאי, טיול לאמירות שרג'ה,אמירות פוג'יירה וטיולים לאבו דאבי) .
זהו טיול למקום שהתרחש בו הבלתי ייאמן ומתוך חולות המדבר התפתחו ערים עתידניות, ובהן המגדל הגבוה בעולם, מוזיאונים מפורסמים, לצד שווקים סואנים ומסורות. כל זה בשילוב אירוח למופת בבתי מלון חדישים ומאובזרים

 

מדוע טיול מאורגן לדובאי ואיחוד האמירויות דוקא עם איילה גיאוגרפית ?
 

 • באיילה גיאוגרפית מבקרים ב 4 האמירויות העיקריות והמשמעותיות מתוך 7, (מתוכם 4 ימים בדובאי!!)
 • קבוצות מאורגנות יוצאות החל מ-12 איש!
 • בזכות המדריכים! המתמחים באדריכלות וארכיטקטורה של ערים יחד עם ההיסטוריה המרתקת והקרובה של עמי חצי האי ערב
 • בזכות המסלול המשלב את ערי ה"חלל" העתידניות שקמו מחולות המדבר עם האותנטיקה והמסורות של תושבי המקום.
 • ביקור בפסגת לג'בל ג'ייס הגבוה בהרי האמירויות
 • מסלול עשיר הכולל את כל האטרקציות, והפעילויות  במחיר הטיול
   

האטרקציות הכלולות בטיול מאורגן לדובאי:
 

 • עלייה לבורג' חליפה המגדל הגבוה בתבל
 • שייט ערב בסירות דאו מסורתיות
 • מופע מזרקות המים המדהים מתחת למגדל הבורג' חליפה
 • נסיעה במונורייל
 • הדובאי Frame
 • הMiracle Gardens
 • הכפר הגלובלי
 • מוזיאון העתיד החדש!
 • המופע לה פרלה!
 • עלייה לView of the Palm
 • מבנה "המסגרת"

האטרקציות הכלולות בביקור באמירות שרג'ה:
 

 • מוזיאון הציוויליזציה האיסלאמית
 • השווקים העתיקים של שרג'ה
 • ספארי ג'יפים בדיונות "המדבר האדום" לקראת שקיעה
 • חפלה בדואית ב"מדבר האדום"

 

האטרקציות הכלולות בביקור באבו דאבי:
 

 • עלייה למגדלי ג'ומיירה, המדהימים עם נוף של כל אבו דאבי
 • שמורת המנגרובים
 • ביקור במוזיאון הלובר
 • מסגד שייח זאיד, המפואר בעולם, כולל קבר מייסד האומה,
 • ארמון השייח בן זאיד ומופע אור קולי המציג את העבר ההווה וחזון העתיד

 


מסלול הטיול המאורגן

לאיחוד האמירויות  
טיול בדובאי, טיול באמירות שרג'ה, טיול באבו דאבי


 

יום 1>תל אביב - דובאי

נצא בטיסה ישירה מעל ירדן וסעודיה וכעבור שלש וחצי שעות ננחת בנמל התעופה הענק של דובאי. לאחר הנחיתה נעלה לתצפית פנורמית מה"מסגרת" , מבנה מיוחד בצורת תמונה ממנו נשקפת עיר החלל הדמיונית הזו. לינה בדובאי.  (ע)


 

טיול מאורגן לאיחוד האמירויות

  

יום 2> דובאי: מסורתיות ומודרניות מעורבבים יחדיו

הבוקר נצא דרך כפר הדייגים המשוחזר, אל הCrick , תעלת המים שהורחבה מלאכותית אותה נחצה בצורה המסורתית בסירות דאווה לעבר השווקים המסורתיים ברובע Bastakiya, בהם שווקי הזהב והתבלינים המפורסמים. נמשיך לעבר ג'ומיירה, הרובע המיוחד של דובאי בו נראה את המסגד הגדול, הבנוי בסגנון איסלאמי פאטימי קדום. מכאן ניסע אל מרכז הקניות הגדול בעולם  Dubai Mallאשר במרכזו אקווריום ענק עם עושר עצום של בעלי חיים ימיים, מולם נעמוד משתאים. נעלה לקומה ה125 של המגדל הגבוה בעולם, הבורג' חליפה בגובה של 450 מטר. ממנו נשקיף על המבנים החדשניים. את הערב נסיים בצורה מיוחדת בשייט במפרץ מול גורדי השחקים המוארים לצלילה מוסיקת ריקודים נעימה. לינה בדובאי. (ב,ע)
    

דובאי

 

יום 3> דובאי: האי המלאכותי, מוזיאון העתיד ומופע לה פרלה

ניסע לאורך חוף המפרץ, כאשר מולנו יזדקרו גורדי השחקים החדשים. בדרך נחלוף דרך הBurj El Arab, המלון הבנוי כאי ומדורג כמלון המפואר בעולם. נעלה על רכבת עילית (המונורייל) לסיור קצר לאי המלאכותי הגדול בעולם - Palm Jumeira, הבנוי ככפות תמרים.כדי לראות את הפלא הזה נטפס לView of the Palm , מגדל התצפית  הייחודי שבאי.  נמשיך משם למרינה המפורסמת של דובאי, מוקפת בסגנונות ארכיטקטונים ייחודיים. נמשיך מכאן ל"מוזיאון העתיד".  המוזיאון ממוקם במבנה מרשים ומיוחד במינו והפך גם לאחת האטרקציות המבוקשות והפופולריות ביותר בדובאי. המבנה בנוי כולו בצורת עין אנושית עם אלפי חלונות המעוצבים בצורות של אותיות הכתב הערבי (ערבסקות) וכולל  5 קומות. במוזיאון מייצגים מדהימים בתחום העתידנות כגון רובוטיקה, אינטליגנציה מלאכותית, הנדסה ביולוגית ועוד. את הערב נסיים במופע המדהים בפירוטכניקה ובפעלולים – לה פרלה. לינה בדובאי (ב, ע)

דובאי

 


יום 4>נסיכות שרג'ה: מוזיאון האיסלאם, השוק הכחול, ג'יפים בדיונות ואירוח בדואי 

נצא בנסיעה צפונה לנסיכות שרג'ה. פירוש המילה שרג’ה הוא ‘השמש העולה’. האמירות בת יותר מ -6,000 שנה, היא העשירה מבחינה תרבותית, אינטלקטואלית ואדריכלית. שרג’ה היא גם האמירות השלישית בגודלה של איחוד האמירויות, אחרי אבו דאבי ודובאי. המקום הזה כל כך עשיר בתרבות, שהוא זכה על ידי אונסקו, בתואר בירת התרבות של העולם הערבי בשנת 1998 .נבקר במוזיאון הציוויליזציה האיסלמית. במוזיאון זה נמצאים אלפים רבים של חפצים אסלאמיים ורבים מחפצי אמנות אלה הם ייחודיים, ללא כפילויות בשום מקום אחר בעולם. ככל שיותיר הזמן נבקר גם  בשוק המקומי בו נראה, את  עבודת האריחים הכחולה המרהיבה של הסוק הכחול. שש מאות החנויות בשוק זה מציעות מגוון גדול של סחורות, כמו אלקטרוניקה, תכשיטים, ביגוד וחפצי בית. השוק המרכזי הוא נקודת ציון מפורסמת בשרג’ה ובו בזאר ערבי אותנטי. נמשיך מכאן אל "המדבר האדום" אזור מרהיב ובו דיונות חול אדומות. כאן נערוך נסיעת ג'יפים חווייתית בחולות והדיונות האינסופיות. זוהי הרפתקת חובה לכל מי שמגיע לאמירויות, ופגישה עם חולות המדבר של ערב, מזוויות בלתי שגרתיות. נסיים בשקיעה באירוח בדואי ובארוחת ערב תחת שמי הכוכבים של המדבר. לינה בראס אל חיימה. (ב, ע)
   

 

דובאי

  

יום 5> דרך הבשמים באל עין ושוק הגמלים

נצא לבקר באל עין. העיר המצויה באמירות של אבו דאבי, מוקפת במצודות מדבר, עקב היותה על דרך הבשמים המפורסמת. נבקר באחד המבצרים הללו ונחוש כאילו חזרנו לימי הנבטים. העיר נמצאת בחלק אחר של רכס החג'אר (סלעים בערבית), הנמשך לתוך עומאן ומזכיר מאד את נופי ההרים בסיני. כאן נולד האמיר שייך זייד בן סולטאן מייסד האיחוד. נבקר בשוק גמלים מסורתי, אשר ניתן למצוא בו אוצרות מימי "מנורת אלאדין"  ובארמונו של שייך בן סולטאן. מכאן ניסע ללינה באבו דאבי (ב, ע)

    

אל עין

  

 

יום 6 >נסיכות אבו דאבי: מסגד בן זאיד, כפר בדואי, טיילת הקורניש

נבקר במסגד השייח בן זאיד הלבן הגדול והמרשים. בתוך המסגד נתרשם מהאדריכלות המודרנית הכוללת עיטורים וערבסקות עשויות עבודת יד ועבודות שיש מרהיבות. נמשיך בגדולה שבנסיכויות לביקור בכפר בדואי מסורתי ולקראת ערב נהנה בטיילת הקורניש המפורסמת. לינה באבו דאבי (ב,ע)


 

אבו דאבי

 

 

יום 7> אבו דאבי: מוזיאון הלובר, האי יאס , אי המנגרובים, מופע אור קולי קסר אל וואטן

נתחיל את היום בביקור במוזיאון הלובר. המוזיאון הפריזאי מציג ב"סניפו" המזרח תיכוני,  מגוון עתיקות וממצאים ביניהם גם יהודיים, שהתגלו באזור ובמזרח התיכון כולו.  נמשיך לעבר האי Yas בו נמצא מרכז מרוצי המכוניות של פורמולה 1 ומוזיאון פרארי. במקום יש גם פארק שעשועים מקורה הגדול בעולם של האחים וורנר. נמשיך אל שמורה באי ג׳ובייל מחוץ לעיר אבו דאבי. על האי בית גידול נפלא של מנגרובים, ערוצי מים ובריכות. נערוך סיור רגלי על גשרוני עץ המקיפים את השמורה. ישנן במות צפייה ומגדלים מהם ניתן לאתר ציפורים המוצאות מזון בין המנגרובים. נמשיך מכאן בחזרה לדאון טאון של אבו דאבי על מנת לצפות לעת ערב במופע האור קולי המיוחד ב"קסר אל וואטן" , ארמון הנשיאות של איחוד האמירויות.  בערב נצא לחגוג את סיום הטיול באחת המסעדות בעיר. לינה אבו דאבי. (ב, ע)

 

דובאי פריים

 
 

יום 8 >גני הפרחים בדובאי - ישראל

לאחר ארוחת בוקר ניסע מאבו דאבי בחזרה לדובאי. נבקר בגני הפרחים המיוחדים של דובאי, עושר מדהים של אלפי פרחים מכל העולם. לאחר מכן ובהתאם לשעת הטיסה נצא לשדה התעופה על מנת לטוס ארצה. (ב)

 

*סדר הביקורים עשוי להשתנות

***קיימת אזהרת מסע למדינה זו

לכל הטיולים המאורגנים לאיחוד האמירויות
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי רגל קל לאוהבי לכת
משהו קצר וטוב
טיולי ג'יפים
טרקים
טיולי שייט
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים בארץ
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015