ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

לוח הרצאות

שם מרצה תאריך שם ההרצאה
בית ראשונים גורדון 24 גבעתיים (ליד ספריית גבעתיים)
20.09.19
שעה 10:00-11:30
תאילנד- המלך ואני
מתנ"ס רמת נגב מו"פ רמת נגב
03.10.19
שעה 8:45-11:00
יפן - חוויות מחיים ב"כוכב אחר"
מועדון גמלאי משרד החינוך כתובת: רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
23.10.19
שעות : 10:30-12:00
אתיופיה : שבטי הדרום ותרבות יהודית עתיקה
ספרית בת ים רחוב שפרינצק 98 בת ים
23.10.19
שעה 20:00
ברזיל ארץ טרופית יפה
ספריית- יד בנימין ליד בנין המועצה האזורית שורק.
27.10.19
שעה 9:30
יפן –חיים בכוכב אחר
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 בית קניון שבעת הכוכבים מערב ראשון לציון
29.10.19
שעה 16:00
כיצד נטייל לדרום אמריקה
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה
29.10.19
שעה: 10:30-12:00
מרוקו-מסע מהאטלס לסהרה
ארגון גמלאי אגד הרצלייה רחוב בן גוריון 2 הרצלייה
01.11.19
שעה: 10:00-11:00
מצרים - נאת המדבר הגדולה בעולם
מועדון גמלאי משרד החינוך רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
03.11.19
שעות : 10:30-12:00
מצרים - נאת המדבר הגדולה בעולם
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 בית קניון שבעת הכוכבים מערב ראשון לציון
04.11.19
שעה 17:00
מצרים- נאת המדבר הגדולה בעולם
מועדון גמלאי + 60 כפר סבא הירוקה רחוב יאיר רוזנבלום 29 קומה 2 מתחם אולם הספורט אריק איינשטיין
06.11.19
שעות 20:00-21:30
ארגנטינה ארץ השילוש הקדוש (כדורגל, בשר וטנגו).
ספרית בת ים רחוב שפרינצק 98 בת ים
06.11.19
שעה 20:00
פרובנס-יופי בטעם צרפתי ונגיעה יהודית
קיבוץ רוחמה . מועדון גמלאים
06.11.19
שעה 19:00
עולמן הנידח של נשות אפריקה
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
10.11.19
שעה 17:00
הודו דרך המהרג'ות בשילוב הסרט סידהרתא
ספריית גני תקווה דרך הים 9
10.11.19
שעה 20:00
יפן -חוויות מחיים בכוכב אחר
ספרית עירונית דרך מדבר יהודה 6 מעלה אדומים
12.11.19
שעה 19:00
בהוטן: ארץ מדד האושר
מרכז "מונארט " רחוב דרך ארץ 8 אשדוד
14.11.19
שעה: 11:00
הקרנבל באי האביב הנצחי –טנריף
מועדון גמלאי גן רווה כפר הנוער עיינות
14.11.19
שעה 10:30
יוון – הלא מוכרת -ערש הדמוקרטיה המערבית
בית טלי ספריית פרדסיה כתובת: רחוב החרצית 11 פרדסיה
17.11.19
שעה 20:00
יפן –חיים בכוכב אחר
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
17.11.19
שעה 10:00-11:30
דרום אפריקה – אירופה של אפריקה
ספריית- יד בנימין ליד בנין המועצה האזורית שורק.
17.11.19
שעה 9:30
אינדונזיה ארצו של הדרקון וטבע האינסופי
תיאטרון חולון בית יד לבנים שדרות קוגל 11 חולון
18.11.19
שעה 19:30
נמיביה זיכרונות מאפריקה בעקבות הבושמניים ושבטי ההימבה
מועדון גמלאי משרד החינוך כתובת: רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
20.11.19
שעות : 10:30-12:00
נפאל –כור ההיתוך של ההימליה
משרדי איילה גיאוגרפית לישנסקי 4 בית קניון שבעת הכוכבים מערב ראשון לציון
20.11.19
שעה 17:00
יפן-כיצד לבחור את הטיול הנכון ?
מתנ"ס רמת נגב מו"פ רמת נגב
21.11.19
שעה 8:45-11:00
נמיביה - מסע ג'יפים לארץ האדומה
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
24.11.19
שעה 17:00
פורטוגל האם צאצאי האנוסים קשורים ליהדות בת זמננו ? בשילוב הסרט רכבת ללילה לליסבון
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
24.11.19
שעה 10:00
פטגוניה -פנינת הטבע של דרום אמריקה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
25.11.19
שעה 10:30-12:00
פטגוניה -פנינת הטבע של דרום אמריקה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
26.11.19
שעה 10:30-12:00
פטגוניה -פנינת הטבע של דרום אמריקה
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה
26.11.19
שעה: 10:30-12:00
פרובנס-יופי בטעם צרפתי ונגיעה יהודית
גמלאי מועצה אזורית גזר תיכון איתן ברנקו ויס קיבוץ נען
27.11.19
שעה: 9:00-10:30
יפן - חוויות מחיים ב"כוכב אחר" בשילוב הסרט סרט אהבתה מרתיחה את מי האמבט
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
27.11.19
שעה 10:30-12:00
פטגוניה -פנינת הטבע של דרום אמריקה
סנימטק חיפה שדרות הנשיא 142 חיפה
28.11.19
שעה 17:00
פרובנס ודורדון -יופי בטעם צרפתי ונגיעה יהודית
ספריית שוהם רחוב הכרמל 6 שוהם חניה חופשית ברחובות הסמוכים
28.11.19
שעה 20:00
המסע לפנינת הטבע של דרום אמריקה-פטגוניה
מועדון גמלאי משרד החינוך רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
01.12.19
שעות : 10:30-12:00
פרובנס – יופי בטעם צרפתי ונגיעה יהודית
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 בית קניון שבעת הכוכבים מערב ראשון לציון
03.12.19
שעה 16:00
פטגוניה וברזיל-הטיול הגיאוגרפי האחר
מתנ"ס רמת נגב מו"פ רמת נגב
05.12.19
שעה 8:45-11:00
טנריף הקרנבל באי האביב הנצחי
מרכז "מונארט " רחוב דרך ארץ 8 אשדוד
05.12.19
שעה: 11:00
איסלנד חוויה של טבע עוצמתי
ספריית- יד בנימין ליד בנין המועצה האזורית שורק
08.12.19
שעה 9:30
איסלנד חוויה של טבע עוצמתי
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
08.12.19
שעה 17:00
מצרים - נאת המדבר הגדולה בעולם בשילוב הסרט "אגורא"
מועדון גמלאי גן רווה כפר הנוער עיינות
09.12.19
שעה 10:30
מרכז אמריקה הפראית
ספרית עירונית דרך מדבר יהודה 6 מעלה אדומים
10.12.19
שעה 19:00
מרכז אמריקה הפראית
בית הפנאי רחוב משה לוי נס ציונה
11.12.19
שעה 10:30-12:00
סין-הקטר המוביל את עולמנו כולו
סנימטק חיפה שדרות הנשיא 142 חיפה
12.12.19
שעה 17:00
סין הדוב המתעורר וכובש את העולם
ספריית שוהם רחוב הכרמל 6 שוהם חניה חופשית ברחובות הסמוכים
17.12.19
שעה 20:00
יפן - חוויות מחיים ב"כוכב אחר"
בית טלי ספריית פרדסיה כתובת: רחוב החרצית 11 פרדסיה
19.12.19
שעה 20:00
תאילנד-המלך ואני
ספריית גני תקוה דרך הים 9
22.12.19
שעה 20:00
מסע גמלאים לתוככי ההימלאיה
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
22.12.19
שעה 10:00-11:30
פרובנס - יופי בטעם צרפתי ונגיעה יהודית
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
22.12.19
שעה 17:00
בורמה זה הזמן לטייל לפני שבורמה משתנה בשילוב הסרט חורף,אביב,קיץ סתיו
ספרית בת ים רחוב שפרינצק 98 בת ים
25.12.19
שעה 20:00
טנריף הקרנבל באי האביב הנצחי
ספריית- יד בנימין ליד בנין המועצה האזורית שורק
29.12.19
שעה 9:30
רומניה – מסע בין טירות צוענים ויהודים בטרנסילבניה
המועדון "דבירה " בקיבוץ דביר (שימו בוויז דבירה)
31.12.19
שעה 17:00-18:30
המסע לפנינת הטבע של דרום אמריקה - פטגוניה
מרכז "מונארט " רחוב דרך ארץ 8 אשדוד
02.01.20
שעה: 11:00
המסע לפנינת הטבע של דרום אמריקה - פטגוניה
מועדון גמלאי משרד החינוך רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
05.01.20
שעות : 10:30-12:00
סרילנקה: אי של ניגודים
המועדון "דבירה " בקיבוץ דביר (שימו בוויז דבירה)
07.01.20
שעה 17:00-18:30
אלבניה - ארץ הסיפורים הבלתי אפשריים
בית הפנאי רחוב משה לוי נס ציונה
08.01.20
שעה 10:30-12:00
דרום הודו - תרבויות, טבע, נופים ומעמדן של נשים
ספריית שוהם רחוב הכרמל 6 שוהם חניה חופשית ברחובות הסמוכים
08.01.20
שעה 20:00
ויטנאם וקמבודיה –משדות המלחמה לשלום ויציבות
תיאטרון חולון בית יד לבנים שדרות קוגל 11 חולון
13.01.20
שעה 19:30
דרום הודו - תרבויות, טבע, נופים ומעמדן של נשים
המועדון "דבירה " בקיבוץ דביר (שימו בוויז דבירה)
14.01.20
שעה 17:00-18:30
סין, הקטר שמוביל את העולם
סנימטק חיפה שדרות הנשיא 142 חיפה
16.01.20
שעה 17:00
בורמה זה הזמן לטייל לפני שבורמה משתנה
מרכז "מונארט " רחוב דרך ארץ 8 אשדוד
16.01.20
שעה: 11:00
יוון הלא מוכרת - ערש הדמוקרטיה המערבית
ספריית- יד בנימין ליד בנין המועצה האזורית שורק
19.01.20
שעה 9:30
סין-הדוב המתעורר
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
19.01.20
שעה 10:00-11:30
יפן – זעם הטבע מול ניצחון האדם
ספריית גני תקווה דרך הים 9
19.01.20
שעה 20:00
פרובנס-יופי בטעם צרפתי ונגיעה יהודית
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
20.01.20
שעה 10:30-12:00
מרכז אמריקה הפראית גואטמלה קוסטה ריקה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
21.01.20
שעה 10:30-12:00
מרכז אמריקה הפראית גואטמלה קוסטה ריקה
המועדון "דבירה " בקיבוץ דביר (שימו בוויז דבירה)
21.01.20
שעה 17:00-18:30
אינדונזיה ארצו של הדרקון וטבע אינסופי
מועדון גמלאי משרד החינוך כתובת: רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
22.01.20
שעות : 10:30-12:00
סין-הקטר המוביל את עולמנו
מרכז קהילתי "שדה בוקר" רחוב שדה בוקר 10 גבעתיים
22.01.20
שעה 19:30
דרום הודו - תרבויות, טבע, נופים ומעמדן של נשים
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
22.01.20
שעה 10:30-12:00
מרכז אמריקה הפראית גואטמלה קוסטה ריקה
מתנ"ס דיונה רחוב קק"ל 90 אשדוד
23.01.20
שעה 11:00
מצרים - נאת המדבר הגדולה בעולם
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
26.01.20
שעה 17:00
ספארי בלפלנד - מסע חורף מושלג ומושלם בשילוב הסרט לוויתן
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
26.01.20
שעה 10:00
מרכז אמריקה הפראית גואטמלה קוסטה ריקה
בית האזרח הוותיק רחוב בן גוריון 9 קומה 2 נס ציונה
27.01.20
שעה 9:30
ספארי בלפלנד - מסע חורף מושלג בארץ בני "הסאמי "
המועדון "דבירה " בקיבוץ דביר (שימו בוויז דבירה)
28.01.20
שעה 17:00-18:30
מסע בגן העדן הסלובקי
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה
28.01.20
שעה: 10:30-12:00
הבלקן – בין מזרח למערב
מועדון גמלאי משרד החינוך רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
02.02.20
שעות : 10:30-12:00
איסלנד חוויה של טבע עוצמתי
המועדון "דבירה " בקיבוץ דביר (שימו בוויז דבירה)
04.02.20
שעה 17:00-18:30
מסע לתוככי ההימלאיה ההודית וממלכת לדאק
אשכול פיס זאב יהודה הנשיא 92 הרצליה
04.02.20
שעה 20:00
טנריף -הקרנבל באי האביב הנצחי
גמלאי מועצה אזורית גזר תיכון איתן ברנקו ויס קיבוץ נען
05.02.20
שעה: 9:00-10:30
קוסטה ריקה וגואטמלה: מרכז אמריקה הפראית
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
09.02.20
שעה 17:00
הוקייאדו אי בצפון יפן בשילוב הסרט אהבתה מרתיחה את מי האמבט
ספריית יד בנימין ליד בנין המועצה האזורית שורק
09.02.20
שעה 9:30
מסע לתוככי ההימלאיה ההודית וממלכת לדאק
מועדון ארוחת בוקר -מרכז קהילתי כפר ויתקין דרך הים 13/א
10.02.20
שעה 10:00-12:00
מסע לתוככי ההימלאיה ההודית וממלכת לדאק
המועדון "דבירה " בקיבוץ דביר (שימו בוויז דבירה)
11.02.20
שעה 17:00-18:30
אתיופיה –שבטי נהר האומו ותרבות יהודית עתיקה
מתנ"ס חוויות שוויץ - מועדון גמלאי רחובות רחוב סירני 52 רחובות חניה חופשית וברחובות הסמוכים
11.02.20
10:00
קוסטה ריקה וגואטמלה: מרכז אמריקה הפראית
מועדון גמלאי + 60 כפר סבא הירוקה רחוב יאיר רוזנבלום 29 קומה 2 מתחם אולם הספורט אריק איינשטיין
12.02.20
שעה 20:00
נורבגיה –עוצמת הבריאה
בית יד לבנים שדרות יצחק רבין 3 (ליד הספרייה העירונית ), עפולה
12.02.20
09:00
בדרום אמריקה הפראית עם שני סוסים וכרכרה
מרכז "מונארט " רחוב דרך ארץ 8 אשדוד
13.02.20
שעה: 11:00
פרובאנס – יופי בטעם צרפתי ונגיעה יהודית
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
16.02.20
שעה 10:00-11:30
טיבט - מסע לארץ שמעבר ההימלאיה האדירים
תיאטרון חולון בית יד לבנים שדרות קוגל 11 חולון
17.02.20
שעה 19:30
מסע לתוככי ההימלאיה ההודית וממלכת לדאק
בית הפנאי רחוב משה לוי נס ציונה
19.02.20
שעה 10:30-12:00
אינדונזיה ארצו של הדרקון וטבע אינסופי
ספריית גני תקווה דרך הים 9
23.02.20
שעה 20:00
סין- הקטר שמוביל את העולם
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
23.02.20
שעה 17:00
קוסטה ריקה וגואטמלה- מרכז אמריקה הפראית בשילוב הסרט "ללא שם" על תנועת הגירה
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה
25.02.20
שעה: 10:30-12:00
נמיביה - מסע ג'יפים לארץ האדומה
ספריית שוהם רחוב הכרמל 6 שוהם חניה חופשית ברחובות הסמוכים
25.02.20
שעה 20:00
ספארי בלפלנד - מסע חורף מושלג בארץ בני הסאמי
מרכז "מונארט" רחוב דרך ארץ 8 אשדוד
27.02.20
שעה: 11:00
טיבט - מסע לארץ שמעבר להרי ההימלאיה האדירים
מועדון גמלאי משרד החינוך רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
01.03.20
שעות : 10:30-12:00
יפן- האם כל "האסיאתיים" דומים?
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
08.03.20
שעה 17:00
מרוקו-מסע מהאטלס לסהרה בשילוב הסרט מים ואהבה
מרכז גילאור קיבוץ מגידו
15.03.20
שעות 10:45-12:00
המסע לפנינת הטבע של דרום אמריקה-פטגוניה
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
16.03.20
שעה: 10:20-11:45
יפן -חוויות מחיים בכוכב אחר
אשכול פיס זאב יהודה הנשיא 92 הרצליה
17.03.20
שעה 20:00
אתיופיה -עבדות, גאולה, רסטות ומוסיקת רגאיי
בית הפנאי רחוב משה לוי נס ציונה
18.03.20
שעה 10:30-12:00
מרכז אמריקה הפראית
גמלאי מועצה אזורית גזר תיכון איתן ברנקו ויס קיבוץ נען
18.03.20
שעה: 9:00-10:30
איסלנד חוויה של טבע עוצמתי
מרכז "מונארט" רחוב דרך ארץ 8 אשדוד
19.03.20
שעה: 11:00
אלבניה - אחד מהחורים השחורים של אירופה
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
22.03.20
שעה 17:00
פרובנס - יופי בטעם צרפתי ונגיעה יהודית והסרט חזרה לבורגנדי
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
22.03.20
שעה 10:00-11:30
נפאל –כור ההיתוך של ההימליה
מרכז גילאור קיבוץ מגידו
22.03.20
שעות 10:45-12:00
אתיופיה -עבדות, גאולה, רסטות ומוסיקת רגאי
ספריית יד בנימין ליד בנין המועצה האזורית שורק
22.03.20
שעה 9:30
מצרים - נאת המדבר הגדולה בעולם
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
22.03.20
שעה 10:00
דרום אפריקה – אירופה של אפריקה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
23.03.20
שעה 10:30-12:00
דרום אפריקה – אירופה של אפריקה
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
23.03.20
שעה: 10:20-11:45
נשים חזקות בגיאורגיה
ספריית שוהם רחוב הכרמל 6 שוהם חניה חופשית ברחובות הסמוכים
24.03.20
שעה 20:00
מרוקו-מסע מהאטלס לסהרה
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה
24.03.20
שעה: 10:30-12:00
קוסטה ריקה וגואטמלה: מרכז אמריקה הפראית
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
24.03.20
שעה 10:30-12:00
דרום אפריקה – אירופה של אפריקה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
25.03.20
שעה 10:30-12:00
דרום אפריקה – אירופה של אפריקה
ספריית גני תקווה דרך הים 9
29.03.20
שעה 20:00
אלבניה - ארץ הסיפורים הבלתי אפשריים
מרכז גילאור קיבוץ מגידו
29.03.20
שעות 10:45-12:00
מסע גמלאים "צעירים ברוחם" לתוככי ההימלאיה ולדאק
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
30.03.20
שעה: 10:20-11:45
פרובנס - יופי בטעם צרפתי ונגיעה יהודית
מתנ"ס חוויות שוויץ - מועדון גמלאי רחובות רחוב סירני 52 רחובות חניה חופשית וברחובות הסמוכים
31.03.20
10:00
נורווגיה מסע באופניים בין קרחונים ופיורדים
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
19.04.20
שעה 10:00-11:30
סרילנקה: אי של ניגודים
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
19.04.20
שעה 17:00
דרום אפריקה: פוליטיקה בשחור-לבן בשילוב הסרט אינוונקטוס
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
20.04.20
שעה: 10:20-11:45
סרי לנקה - אי של ניגודים
גמלאי מועצה אזורית גזר תיכון איתן ברנקו ויס קיבוץ נען
22.04.20
שעה: 9:00-10:30
אתיופיה –שבטי נהר האומו ותרבות יהודית עתיקהבשילוב הסרט עץ התאנה
מתנ"ס דיונה רחוב קק"ל 90 אשדוד
23.04.20
שעות 11:00-12:30
בעקבות הנדידה הגדולה-טנזניה וקניה
מועדון גמלאי משרד החינוך רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
26.04.20
שעות : 10:30-12:00
נמיביה - מסע ג'יפים לארץ האדומה
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
27.04.20
שעה: 10:20-11:45
אלבניה והצלת יהודיה בשואה
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
03.05.20
שעה 17:00
אלבניה -החורים השחורים של אירופה והצלת יהודייה בשילוב הסרט בדרכה
ספריית גני תקווה דרך הים 9
03.05.20
שעה 20:00
איסלנד - חוויה של טבע עוצמתי
מרכז מילוא מועצה אזורית מנשה מול קיבוץ ברקאי
04.05.20
שעה: 10:20-11:45
המסע לפנינת הטבע של דרום אמריקה - פטגוניה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
10.05.20
שעה 10:00
ספארי בלפלנד - מסע חורף מושלג בארץ בני הסאמי
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
11.05.20
שעה 10:30-12:00
ספארי בלפלנד - מסע חורף מושלג בארץ בני הסאמי
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
11.05.20
שעה: 10:20-11:45
בורמה (מיאנמר) ארץ מקדשי הזהב - זה הזמן לטייל לפני שהיא משתנה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
12.05.20
שעה 10:30-12:00
ספארי בלפלנד - מסע חורף מושלג בארץ בני הסאמי
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
13.05.20
שעה 10:30-12:00
ספארי בלפלנד - מסע חורף מושלג בארץ בני הסאמי
מועדון גמלאי + 60 כפר סבא הירוקה רחוב יאיר רוזנבלום 29 קומה 2 מתחם אולם הספורט אריק איינשטיין
13.05.20
שעות 20:00-21:30
קוסטה ריקה ארץ החיים הטהורים
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
17.05.20
שעה 17:00
תאילנד המלך ואני בשילוב הסרט להאיר את השמים
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
17.05.20
שעה 10:00-11:30
ספארי בלפלנד - מסע חורף מושלג בארץ בני הסאמי
תיאטרון חולון בית יד לבנים שדרות קוגל 11 חולון
18.05.20
שעה 19:30
וייאטנם וקמבודיה - משדות המלחמה לשלום ויציבות
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
18.05.20
שעה: 10:20-11:45
טרק בסופה באיסלנד
בית הפנאי רחוב משה לוי נס ציונה
20.05.20
שעה 10:30-12:00
איסלנד חוויה של טבע עוצמתי
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
25.05.20
שעה: 10:20-11:45
בהוטן - ארץ מדד האושר
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה
26.05.20
שעה: 10:30-12:00
מסע בגן העדן הסלובקי
גמלאי מועצה אזורית גזר תיכון איתן ברנקו ויס קיבוץ נען
27.05.20
שעה: 9:00-10:30
סוד הקסם של הודו בשילוב הסרט רשמי מים
מועדון גמלאי משרד החינוך רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
31.05.20
שעות : 10:30-12:00
מדגסקר האי המיוחד בעולם
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
31.05.20
שעה 17:00
חיים בקיבוץ יפני בשילוב הסרט משפחה שלי
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
01.06.20
שעה: 10:20-11:45
פיליפינים - בין ירוק עד לכחול עמוק
בית יד לבנים שדרות יצחק רבין 3 (ליד הספרייה העירונית ), עפולה
03.06.20
09:00
מסע בגן העדן הסלובקי
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
08.06.20
שעה: 10:20-11:45
דרום אפריקה - אירופה של אפריקה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
14.06.20
שעה 10:00
על גדות המקונג - מסע חוצה לאוס וקמבודיה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
15.06.20
שעה 10:30-12:00
על גדות המקונג - מסע חוצה לאוס וקמבודיה
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
15.06.20
שעה: 10:20-11:45
מדגסקר - האי המיוחד בעולם
מועדון ארוחת בוקר -מרכז קהילתי כפר ויתקין דרך הים 13/א
15.06.20
שעה 10:00-12:00
יפן –חיים בקיבוץ יפני ואיך מגיעים לגיל 100?
אשכול פיס זאב יהודה הנשיא 92 הרצליה
16.06.20
שעה 20:00
מסע בדרכים הלא סלולות של צפון מיאנמר (בורמה)
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
17.06.20
שעה 10:30-12:00
על גדות המקונג - מסע חוצה לאוס וקמבודיה
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
21.06.20
שעה 10:00-11:30
ברזיל ארץ טרופית יפה
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
22.06.20
שעה: 10:20-11:45
נפאל - כור ההיתוך של ההימלאיה
מועדון ארוחת בוקר -מרכז קהילתי כפר ויתקין דרך הים 13/א
22.06.20
שעה 10:00-12:00
קובה שינוי בקצב הסלסלה
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה
23.06.20
שעה: 10:30-12:00
בורמה זה הזמן לטייל לפני שבורמה משתנה
מועדון גמלאי משרד החינוך רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
28.06.20
שעות : 10:30-12:00
מרוקו-מסע מהאטלס לסהרה
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
29.06.20
שעה: 10:20-11:45
ירדן - נחלי פרא שוצפים
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
07.07.20
שעה 10:30-12:00
על גדות המקונג - מסע חוצה לאוס וקמבודיה
בית האזרח הוותיק רחוב בן גוריון 9 קומה 2 נס ציונה
13.07.20
שעה 9:30
מרכז אמריקה הפראית קוסטה ריקה וגואטמלה
מועדון גמלאי + 60 כפר סבא הירוקה רחוב יאיר רוזנבלום 29 קומה 2 מתחם אולם הספורט אריק איינשטיין
15.07.20
שעות 20:00-21:30
פרובאנס -אחד מחבלי הארץ היפים ביותר בצרפת
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015