ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיולי שייט

לוח הטיולים טיולי שייט
tabmenu_logo.png

טיולי שייט במגוון מדינות

אוסטרליה וניו זילנד
אוסטרליה
ניו זילנד
אירופה
איסלנד
אירלנד
נורווגיה
אסיה
טאיוואן
יפן
קוריאה הדרומית
אפריקה
דרום אפריקה
דרום אמריקה ואנטרקטיקה
ארגנטינה
ברזיל
דרום אמריקה
צ'ילה
צפון ומרכז אמריקה
אלסקה
ארצות הברית
קנדה
רוקים קנדיים

"ים- יבשה"- שייט גיאוגרפי עם איילה

 

כבר במאה ה- 15 יצאו אנשים אמיצים לגלות עולם חדש. המסעות הראשונים נערכו בים, על גבי סיפונן של אוניות רעועות, תוך קשים ותלאות רבות ונמשכו על פני ימים רבים.
במאה ה- 21 השימוש באוניות קרוז מפוארות הפך לנפוץ ופופולרי בקרב מגלי עולם מודרניים. היום האוניות גדולות הרבה יותר, מפנקות ומאפשרות תנאים נוחים, משך השייט קצר משמעותית וחווית המסע והגילוי הפכה לנעימה, נוחה וידידותית לכל נוסע בכל גיל וכושר, האוניות מפליגות במגוון מסלולים ומגיעות לנמלים רבים. העולם הפך לנגיש לכל ורק מחכה שתגיעו, תטיילו ותכירו בו כל פינה.
אנחנו באיילה מזמינים אתכם לגלות את העולם בנוחות וביעילות תוך שייט גיאוגרפי.
אם אתם סקרנים, השואפים להגיע למקומות רחוקים, להכיר, לטעום ולחוות עוד מקומות ונופים, אבל לא מוותרים על נוחות וקלות.
"ים-יבשה"- שייט גיאוגרפי עם איילה, נוצר במיוחד בשבילכם.
השייט הוא שילוב מנצח בין מלון מפואר צף, המציע פנסיון מלא ועשיר, מופעים, בריכות שחיה, סרטים, חדר כושר, הכולל צוות לבבי שיעשה הכל להנעים את זמן הים, לבין הדרכה מקצועית של מדריכי איילה בטיולים הגיאוגרפים, שייקחו אתכם בכל נמל אל אוצרות היבשה.
במסלולי הקרוז נשוט אל מקומות קרובים ורחוקים, מסעירים ושונים וזאת מבלי לנסוע שעות רבות באוטובוס, או לבזבז זמן בטיסות פנים ומבלי להצטרך לארוז את המזוודה ולשנות מלון כל יום.

"ים -יבשה" שייט גיאוגרפי מאורגן מאפשר ליהנות מחבילה מלאה הכוללת את כל מרכיבי החוויה (טיסות, העברות, שייט וסיורי חוף) ומהערך המוסף של מדריכי איילה, שבא לידי ביטוי בימי טיולים מרתקים בכל נמל בעת הירידה אל החוף ובפעילות פרטית לקבוצה בזמן השהות בים.
ב"ים-יבשה" שייט גיאוגרפי, יצרנו סיורים מרתקים המנצלים באופן מיטבי את זמן הנמל, שעומד לרשותנו, הסיורים מיועדים רק למטיילי איילה ובראשם עומד מדריך מוכר ואהוב דובר עברית מבית איילה.
זה הזמן לבחור באחד ממסלולי השייט המסקרנים, לצאת, לשוט וליהנות.

טיולי שייט באוסטרליה וניו זילנד

שייט גיאוגרפי לעולמות רחוקים ניו זילנד ואוסטרליה, 25 ימים 25
שייט גיאוגרפי באוקינוס השקט, שייקח אתכם במסלול מרתק אל ניו זילנד ואל אוסטרליה. זהו שייט של "פעם בחיים" אל עולמות רחוקים ונופים מהמרהיבים בעולם. במהלך השייט נעגון ונבקר במיטב השמורות ואתרי הטבע של ניו זילנד ואוסטרליה. נשוט בין הפיורדים המפורסמים ביותר של ניו-זילנד, וידאוטפול-סאונד ומילפורד-סאונד, חבל ארץ קסום, שכמעט ואינו מיושב. נטייל בפארק הלאומי פיורדלנד, בו מפלים גבוהים היורדים בעוז על פני צוקים דרמטיים הישר אל הים ונופים קסומים ומיוחדים, שהיוו את הרקע לטרילוגיית שר הטבעות, ובעיניי רבים הם מהנופים היפים הקיימים על פני הגלובוס. נבקר בסידני היפה ובמלבורן התוססת בהן ניתן לטעום את הקולינריה האוסטרלית, בליווי יינות מקומים וגם להיפגש עם קואלות וקנגורוים מקסימים.
ימים
סטטוס טיול מדריך מחיר מועד הטיול
לפרטים
בהרשמה צחי פלג (ד"ר) 10250 $ 29.12.24
מקבלים את ראש השנה האזרחית באוקלנד!! המקום הראשון בכדוה"א ב2025.

טיולי שייט באירופה

שייט גיאוגרפי אל נופי נורבגיה מסאוטהמפטון לנורבגיה 9
שייט גיאוגרפי בים הצפוני, מלונדון ועד נורבגיה. נשוט בין טבע עשיר ונופים עוצרי נשימה, שאין כדוגמתם בשום מקום אחר בעולם. בין עריה וכפריה הציוריים והשלווים של נורבגיה הבנויים מעץ ואבן. בין אתרים מפורסמים שכל תייר נוהה אליהם, לבין פינות חמד נסתרות הידועות רק לתושבים הנורבגים המתגוררים באזור. בין מסלע, צומח וחי לבין יצירות אדריכלות ואומנות אשר מציבות במרכז הווייתן את התרבות והנוף הנורדיים. שייט שהוא שיר הלל ליופיו הפראי של הטבע .
ימים
סטטוס טיול מדריך מחיר מועד הטיול
לפרטים
בהרשמה אבי בלום 3850 € 11.07.24
השייט באוניה ANTHEN OF THE SEAS מבית רויאל קריביאן
שייט גיאוגרפי בין אש, קרח ופיורדים מסאותהמפטון דרך נורבגיה ועד איסלנד 16
שייט גיאוגרפי בים הצפוני, מלונדון דרך נורבגיה ועד איסלנד. נשוט בין טבע עשיר ונופים עוצרי נשימה, שאין כדוגמתם בשום מקום אחר בעולם. בין עריה וכפריה הציוריים והשלווים של נורבגיה הבנויים מעץ ואבן. בין אתרים מפורסמים שכל תייר נוהה אליהם, לבין פינות חמד נסתרות הידועות רק לתושבים הנורבגים המתגוררים באזור. בין מסלע, צומח וחי לבין יצירות אדריכלות ואומנות אשר מציבות במרכז הווייתן את התרבות והנוף הנורדיים. נעגון באיסלנד אי הקסום בו תופעות הטבע והגיאולוגיה הן מהמרשימות ביותר בעולם. נצפה בלבה גועשת שפרצה ממעמקי כדור הארץ ועיצבה את פני הנוף הקפוא בנופים מהמדהימים ומהדרמטיים אשר על פני כדור הארץ. נפגוש גייזרים רותחים הפורצים למרגלות הרי געש המעוטרים בקרחוני עד. שייט שכולו אש, קרח ופיורדים.
ימים
סטטוס טיול מדריך מחיר מועד הטיול
לפרטים
בהרשמה יוסי הרצוג 6890 € 03.08.24
לפרטים
בהרשמה ספי פרנק 7250 € 24.08.24
שייט גיאוגרפי – סובב אירלנד, בין כחול של ים לגבעות ירוקות 11
שייט גיאוגרפי בים האירי, כולל ימי יבשה בארץ מפתיעה, יפה ומרתקת, המחכה לנו בקצה הצפון מערבי של אירופה. האי אירלנד מאכלס שתי מדינות ; הרפובליקה של אירלנד וצפון אירלנד שהינה חלק מהממלכה המאוחדת. עד לפני 40 שנה איזור נחשל באירופה, נחשב כיום לאחד מהעשירים והמשגשגים שבה. במהלך השייט נעגון בשני חלקי האי, נטייל בעיירות קטנות השומרות על אווירת ימי הביניים, כפרים ציוריים מוקפים בירוק עד לאופק, ולצידם ערים גדולות ומרשימות.
ימים

טיולי שייט באסיה

שייט גיאוגרפי- בין טוקיו הקיצבית לטאיפיי המסורתית מפריד ים סין 17
שייט גיאוגרפי בים סין המזרחי, ייקח אתכם במסלול מרתק בין שתי מדינות שבמאה ה- 17 היו ביניהן יחסי מסחר חשובים ומפותחים. במהלך השייט נתוודע לשונה ולדומה בין שתי תרבויות הענק האלה, דרך שלושה פילטרים- טבע, מסורת ומודרניות. את הטבע נרגיש בימי היבשה דרך טיולים רגלים בערוץ הטורקו המרהיב, בחופים בהם נגלה תופעות של שחיקה וסחיפה, בביקור במעיינות חמים ובתצפית אל הר פוג'י. מסורת נחווה בשוק הדגים בטוקיו, במקדשים, בשווקי הלילה בהם ניתן לאכול כמעט כל מה שזז וברובע גיון בקיוטו. מודרניות שעולה על כל צפיותינו תלווה אותנו ברובעי הבילוי התוססים ובגורדי השחקים בטאיפה ובטוקיו. נשוט במימי ים סין המזרחי במלון צף, גדול ומפואר. נהנה מימים בים וימי טיול ביבשה, בהם נכיר את שתי המדינות האלה לעומק.
ימים
סטטוס טיול מדריך מחיר מועד הטיול
לפרטים
בהרשמה יובל ארד 7550 $ 18.02.25
שייט גיאוגרפי- צבעוני יותר, רועש יותר ומרגש יותר- מסיאול לטוקיו 17
שייט גיאוגרפי בים סין המזרחי, ייקח אתכם במסלול מרתק בין שתי מדינות מיוחדות הדומות למראית עין אך בעצם כל כך שונות. שייט בין דרום קוריאה ליפן. שתי מדינות שמצד אחד מכבדות ושומרות על מסורת האבות ומצד שני שתיהן מייצגות את שיא הקידמה והטכנולוגיה. במהלך השייט נתוודע לאסתטיקה ייחודית ודרך חשיבה כה שונה משלנו, בה הכל נקי ומדויק, נעים ועדין, עם הרבה חשיבה על נוחות המשתמש וכיבוד הפרטיות. נבקר בערים גדולות, הנצבעות בלילה באורות ניאון בוהקים ואווירה תוססת.
ימים
סטטוס טיול מדריך מחיר מועד הטיול
לפרטים
בהרשמה ספי פרנק 8150 $ 12.11.24
לפרטים
בהרשמה ספי פרנק 8150 $ 10.03.25

טיולי שייט באפריקה

שייט גיאוגרפי- בין איים באוקינוס ההודי אל נמלי דרום אפריקה 15
שייט גיאוגרפי באוקינוס ההודי, ייקח אתכם במסלול מרתק דרך מאוריסיוס-ראניון-מדגסקר -קו החוף של דרום אפריקה ועד העיר הצבעונית, שוקקת החיים- קייפטאון. זהו שייט בין איים בעלי נוף געשי דרמטי של עמקים ומפלים היורדים בתלילות, איים המוקפים בשוניות אלמוגים מפותחות. במהלך השייט נבקר בנופים מרהיבים, בשמורת טבע יחודית של למורים, בשמורות פרטיות בהן חיים פילים, אריות, זברות ועוד שפע חיות בר. נעגון בערי נמל גדולות וחשובות כגון ריצ'רדס ביי ופורט אליזבת, ערי חוף שמהוות שער כניסה לדרום אפריקה. נכיר את התרבות, ההיסטוריה והטבע העשיר ונכיר את האכלוסיה המיוחדת שהתקבצה באיים במהלך השנים מאז גילויים. נשוט במימי האוקינוס ההודי במלון צף, גדול ומפואר. נהנה מימים בים וימי טיול ביבשה, שיחד יעניקו חוויה כוללת לגילוי מסתרי אפריקה. שייט עם תו האיכות VVV - View, Verity, Value, מאגד את כל הסיבות לשוט עם איילה גיאוגרפית.
ימים
סטטוס טיול מדריך מחיר מועד הטיול
לפרטים
בהרשמה צחי פלג (ד"ר) 6850 $ 02.01.25

טיולי שייט בדרום אמריקה ואנטרקטיקה

שייט גיאוגרפי ברזיל ופטגוניה בשילוב קרוז ואיי פוקלנד 26
שייט גיאוגרפי באוקינוס השקט ובאוקינוס האטלנטי. נתחיל עם החלק היבשתי, בטיול מקיף בדרום אמריקה החל מהאזורים הטרופיים בהם נראה את המפלים היפים בעולם, מפלי האיגואסו, דרך ריו דה ז'נירו, בזמן מצעד המנצחות ועד קרחוני פטגוניה האדירים בדרום ארגנטינה. שייט ייחודי זה מאפשר להכיר מקרוב את שכיות החמדה של דרום אמריקה, בנוחות ובקצבם של גלי הים. במהלך השייט משולבים ימי יבשה הכוללים סיורי חוף מקיפים בפטגוניה הצ'יליאנית והבלתי מוכרת, אזור הקראטרה אוסטראל ונופיו המרהיבים ו"ארץ הפיורדים" הצ'יליאנית הנידחת אותה נחצה מצפון לדרום. נבקר גם באיי פוקלנד המפורסמים בדרום האוקיאנוס האטלנטי ונראה את מושבת הפינגווין המגלני הגדולה, נעגון במונטווידאו, בירת אורוגוואי ונסיים בימי יבשה בבואנוס איירס, העיר האירופאית ביותר בדרום אמריקה.
ימים
סטטוס טיול מדריך מחיר מועד הטיול
לפרטים
בהרשמה איתן דביר 9980 $ 17.02.25
על מצעד המנצחות בקרנבל בריו 8.3.25

טיולי שייט בצפון ומרכז אמריקה

שייט גיאוגרפי- מהרוקיז הקנדים אל מסתרי אלסקה, 19 ימים 19
שייט גיאוגרפי במפרץ אלסקה, את השייט הזה נתחיל בטיול עומק ביבשה. נטייל בשמורות הרי הרוקי הקנדיים ונופי ההרים של מערב קנדה הנחשבים לאזורי הטיול היפים בעולם. טיול מקיף ונינוח. בלי לרוץ מהר מדי, בדגש מיוחד על הליכות טבע, תצפיות על בעלי חיים ביבשה ובים ומגוון רחב של אטרקציות ייחודיות. טיול בנופי פסגות מרשימות ומחודדות המעוטרות קרחונים. אגמי טורקיז טבעיים היוצרים מראות בלתי נשכחים. מקומות בהם פעילות האדם ונוכחותו בשטח דלילה ולכן יש סיכוי רב לחזות ביונקים יבשתיים כגון דובי גריזלי, דובים שחורים, איילים ממינים שונים כגון אייל קורא (מוּס) ואיילי קריבו (אייל צפון) גבוה מאוד. לאחר ימי היבשה נעלה על האוניה ונמשיך בשייט קסום ומרתק אל היופי הקשוח של אלסקה, נכיר את אתגרי החיים במקום הרחוק והנידח ששמו בלבד מצית את דמיונם של אוהבי טבע אמתיים.
ימים
סטטוס טיול מדריך מחיר מועד הטיול
לפרטים
בהרשמה אריה קורן 8900 $ 16.06.24
שייט גאוגרפי - מסע מרתק בעקבות חלוצי יבשת אמריקה 16
שייט באוקינוס הצפוני מבוסטון אל מונטריאול. אתם מוזמנים למסע מרתק ומגוון, בעקבות ראשוני החלוצים, שחלמו, העזו וגילו להם ולעולם כולו את אמריקה. נתחיל במסיבת התה של בוסטון, משם נפליג באונית פאר דרך נובה סקוטיה שער ההתיישבות של האנגלים, נעבור בין פיורדים מרהיבים, יערות שופעים וגבעות משתפלות אל חופים סלעיים ואגמים כחולים. נשוט בנהרות ונתיבי מים המשמשים גם היום כנתיבי סחר וכפרי דייגים, בהם ניתן לצפות בלווייתנים שוחים.
ימים
שייט גיאוגרפי אל הטבע המתפרץ בעוז באלסקה 16
שייט גיאוגרפי במפרץ אלסקה, את השייט הזה נתחיל בגילוי החלק היבשתי של אלסקה. טיול של פעם בחיים, חוויה מושלמת לחובבי טבע מושבעים וסקרנים, שמוכנים לנסוע עד קצה העולם כדי לחוות נופי פרא בראשיתיים, טיול מיוחד הכולל שפע אטרקציות כגון טיסה במטוס המסוגל לנחות על הקרח, ביקור במכרה זהב פעיל, מפגשים מרגשים ונדירים עם בעלי חיים ומפגש מרתק עם התרבות האלסקית מעוררת ההשראה. נהנה ממראות מרהיבים של אגמים מנצנצים, פסגות הרים אדירות ופיורדים.
ימים
סטטוס טיול מדריך מחיר מועד הטיול
לפרטים
בהרשמה איתן דביר 8900 $ 17.08.24
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
משהו קצר וטוב
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי רגל קל לאוהבי לכת
טרקים
טיולי שייט
טיולי משפחות
טיולי פסח
טיולי אופנועי שלג
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים בארץ
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015