ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיולים מאורגנים לשומרי מסורת

לוח הטיולים מטיילים מספרים תמונות ווידיאו טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
tabmenu_logo.png

טיולים מאורגנים לשומרי מסורת במגוון מדינות

אירופה
גאורגיה
יוון
נורווגיה
אסיה
איחוד האמירויות
בורמה, מיאנמר
הודו
וייטנאם
קמבודיה
תאילנד
אפריקה
מצרים

עד לא מזמן, כאשר יהודי שומר מסורת ביקש לטייל בעולם, הוא לא חשב כלל על האופציה להשתלב בטיול מאורגן. הקושי לתאם את שמירת השבת עם הפעילויות המובנות מראש, הדאגה שאוכל כשר לא יהיה בנמצא, ואי היכולת לקיים את זמני התפילות, צמצמה עד מאוד את היעדים האפשריים ומשך הטיול שתוכנן, וברוב המקרים נאלץ היהודי המאמין להתפשר והרבה.
מאות אלפי ישראלים זקוקים לטיול מאורגן לשומרי מסורת, שנותן מענה לצרכים הקולינריים והרגשיים.

מהם הקווים המנחים של טיול מאורגן לדתיים?

התאמה לאורך החיים הדתי
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת מתאימים לאורך החיים הדתי, הם מאפשרים למטיילים ליהנות ממסלולים עוצרי נשימה באתרים, תוך הבטחה, שמדי יום יוגש אוכל כשר וישולב תוכן העוסק בהיסטוריה של הקהילה היהודית באזור. בתי המלון יאפשרו כניסה ויציאה, ללא חילול שבת. תינתן עדיפות למקומות, המאפשרים עירוב, בוודאי שבשבת ובחג. בנוסף, עיקר הפעילות תתמקד במהלך השבוע, כשהשבת תוקדש למנוחה ורגיעה.

אלו טיולים מוצעים לציבור הדתי?
עד לא מזמן אדם דתי, שרצה לבקר בחו"ל נאלץ להתפשר על יעדים קבועים ו"קרובים", שבהם פועלת קהילה יהודית ענפה. יעדים כמו פורטוגל, נורבגיה, גאורגיה, בורמה, דרום הודו, מצרים, ואפילו דרום אמריקה נראו כמו חלום רחוק, שאינו בר השגה.
טיול מאורגן לדתיים מאפשר ליהנות מנופים מרהיבים ועוצרי נשימה, שייט באגמים פסטורליים, טיולי אקסטרים בנהיגת ג'יפ עצמית בנופים ציוריים, שמעולם לא נגעה בהם יד אדם, טיול באתרי מורשת באתרים ומדינות פורצות דרך בעולם, ביקור במבנים היסטוריים, שמורות טבע, ומה לא? כשאת החוויה מלווה מדריך ישראלי, דובר עברית, המעורה בהיסטוריה ובתרבות המקומית.


ניתן לסכם, שהיתרון המובהק של טיול מאורגן לשומרי מסורת נוצר בזכות מערכת לוגיסטית ענפה, שתסייע לשמור על המצוות והחוקים גם במדינות רחוקות במיוחד. מהיום הרבה יותר קל לטייל בעולם בטיולים מאורגנים לציבור הדתי! יתרונותיו של האוכל הכשר, ההעברות בין היעדים, מתן הסבר בעברית, התחשבות בשמירת השבת על כל הלכותיה, וקבוצת מטיילים שמחזיקה באותה השקפה דתית, הפכו את הטיול המאורגן המובנה לפתרון מעשי ונגיש.

טיולים מאורגנים לשומרי מסורת באירופה

טיול מאורגן לנורווגיה לשומרי מסורת, 11 יום 11
נורבגיה, היפה והמסקרנת ביותר מבין מדינות סקנדינביה – קרחונים, פיורדים ותרבות מפתיעה. סיפורי גבורה ומיתולוגיה ויקינגית לצד אגדות עם הקשורים בטרולים החביבים וכל זה על רקע הנופים שנחשבים בעיני רבים ליפים ביותר באירופה. טיול מיוחד המשלב גם הליכות קצרות בכל יום, הפלגות בפיורדים וטיול "מיני טרקינג" על קרחון והדובדבן שבקצפת טיפוס (לא קל אבל אפשרי לכולם) על מצוק הדרשן, אחת מנקודות התצפית היפות בעולם.
ימים
טיול ג'יפים בנהיגה עצמית בגאורגיה לשומרי מסורת, 8 ימים 8
טיול ג'יפים לגאורגיה הוא אחד הטיולים הפופולריים ביותר בישראל. המסלול של "איילה גאוגרפית" מתמקד בעיקר בחבל סוונטי המסתורי שבצפון מערב גאורגיה. הטיול כולל גם את מערות ורדזיה, את הקווקז הנמוך, כפרי החורף של האדג'רים ושלל אזורים מרהיבים ביופיים.
ימים
טיול מאורגן במרכז-צפון יוון, לשומרי מסורת, 10ימים 10
מסלול טיול מרתק אל מרכז-צפון יוון
ימים

טיולים מאורגנים לשומרי מסורת באסיה

תאילנד ובורמה בטיול מיוחד- בדגש שבטים, טיול לשומרי מסורת 20
תאילנד היא ארץ החיוכים, ממוקמת בלב דרום מזרח אסיה. ממלכה זו שמרה על עצמאותה במשך מאות שנים וניתן לחוות בה תרבות ומסורת לצד קדמה רב גונית. ארץ זו מציעה נופים, טעמים וחוויות חושניות בתנאי אירוח ושירותים מעולים. מסע מעמיק אל תאילנד שמעבר ליעדי התיירות הסטנדרטיים. ההיסטוריה המיוחדת דרך הבירות העתיקות סוקהותאי ואיטאייה, בצפון מערב ניסע בדרכים הרריות ומרהיבות מצ'אנג מאי עד לעיירות הציוריות מהונג-סורן ופאי. לא נוותר על הבירה הסואנת בנגקוק ובסביבתה ולסיום אי הנופש פוקט כולל מפרץ פנגגה הייחודי בשייט פרטי.
ימים
בורמה לשומרי מסורת – מסע אל ארץ הזהב, 13 יום 13
מיאנמר, ארץ הזהב והאבנים הטובות, היא ארץ רחבת ידיים, רבת עמים ושבטים, שקועה עמוק בתוך מסורות בודהיסטיות, שידעה תהפוכות רבות מאז השתחררה מהשלטון הבריטי. נפתח ביאנגון הבירה, עיר גנים ענקית המשמרת אדריכלות בריטית קולוניאלית ובמרכזה פגודת זהב אדירה. נטוס אל מאנדאליי, הבירה העתיקה, שסביבתה עשירה במבנים היסטוריים רבים ובסמוך לה אחד המרכזים הנזיריים הגדולים במיאנמר. בהמשך הטיול נבקר בבאגאן ש-2500 (!) הפגודות שבסביבתה מייצגות את אחת מתקופות הזוהר בתולדות הממלכה. נעלה אל הר פופה, האולימפוס של מיאנמר, ונסיים ביומיים באזור אגם אינלה המקסים עם הכפרים הבנויים עליו על כלונסאות עץ.
ימים
דרום הודו- טיול לשומרי מסורת בין מקדשים,שמורות טבע ותרבויות. 15 ימים 15
החוויה ההודית היא כפסיפס עשיר המפעיל את כל החושים: צלילי סיטאר וטבלה מתערבבים בריח קטורת, תבלינים רבים על צבעיהם החזקים מקשטים כל ארוחה, והאנשים- כה רבים הם ההודים ולהם מגוון רב של תרבויות ומסורות עתיקות יומין. הודו היא כל זאת ואף הרבה יותר, והטיול בה הוא כהצצה אל תפיסת עולם אחרת המאפשרת התנסות רוחנית ואנתרופולוגית רבת עוצמה, לה אי אפשר להישאר אדישים. בטיול זה נתרכז בדרום הודו- נעבור בין מישורים גבוהים והרריים לאזורים טרופיים, נטעם משפע סגנונות המקדשים- שם נתוודע אל שיאי האמנות ההודית במקדשים מגולפי אבן מרשימים, נטייל בשמורות טבע מרהיבות בהם פילי בר, איילים מסוגים שונים, קופים וציפורים בשפע, ונשוט על נהרות בהם כפרים מוקפים מים ופרחי לוטוס רעננים. כל זאת בעודנו טועמים גם מהודו המודרנית על עריה ועל אנשיה המודרניים.
ימים
טיול מאורגן לוייאטנם וקמבודיה לשומרי מסורת- דלתת המקונג ופלאי אנגקור, 16 יום
וייטנאם וקמבודיה הן שתיים מתוך שלוש המדינות המכונות 'הודו-סין'. וייאטנם, הרפובליקה הסוציאליסטית, נולדה מהאפר של מלחמת וייאטנם, כאשר הצפון והדרום התאחדו למדינה אחת והאנוי הוכרזה הבירה. מאז חלפו למעלה מ-20 שנה ומדינה זו פתחה את שעריה למערב. וייאטנם שופעת באתרי טבע מרהיבים, נופים נפלאים ואוכלוסייה צבעונית ומרתקת. הרחק מאתרי התיירות, בצפון מערב, נמצאים בני המיעוטים האתניים הססגוניים, אליהם נגיע כאשר נעלה אל סאפה. קמבודיה היא מדינה המנסה להתאושש משלטון האימים של הקמר רוז' בשנות ה-70 של המאה הקודמת; נראה עדויות לכך בעיר הבירה פנום פן. את עיקר שהותנו בקמבודיה נקדיש לאחד מ'פלאי המזרח': מקדשי אנגקור החבויים בלב הג'ונגל.
ימים
טיול לאיחוד האמירויות מתאים גם לשומרי מסורת, 5 ימים 5
בעקבות ההסכמים שנחתמו בחודש ספטמבר 2020, מתאפשר לראשונה לישראלים לחוות את אחת התמורות האנושיות הגדולות בזמננו – איחוד האמירויות. זהו טיול למקום שהתרחש בו הבלתי ייאמן ומתוך חולות המדבר התפתחו ערים עתידניות, ובהן המגדל הגבוה בעולם, מוזיאונים מפורסמים, לצד שווקים סואנים ומסורות. כל זה בשילוב אירוח למופת בבתי מלון חדישים ומאובזרים
ימים
טיול לאיחוד האמירויות לשומרי מסורת, 8 ימים 8
בעקבות ההסכמים שנחתמו בחודש ספטמבר 2020, מתאפשר לראשונה לישראלים לחוות את אחת התמורות האנושיות הגדולות בזמננו – איחוד האמירויות. זהו טיול למקום שהתרחש בו הבלתי ייאמן ומתוך חולות המדבר התפתחו ערים עתידניות, ובהן המגדל הגבוה בעולם, מוזיאונים מפורסמים, לצד שווקים סואנים ומסורות. כל זה בשילוב אירוח למופת בבתי מלון חדישים ומאובזרים
ימים
סטטוס טיול מדריך מחיר מועד הטיול
לפרטים
בהרשמה $2400 15.02.22
שבת בדובאי

טיולים מאורגנים לשומרי מסורת באפריקה

טיול מאורגן למצרים לשומרי שבת כולל קרוז 5 כוכבים , 11 ימים 10
חורף 2018 אנו שמחים להציע לכם אפשרות מחודשת להצטרף לטיול מקיף באתריה של מצרים, לאחר הפסקה ארוכה של טיולים לשם. הטיול הנו חוויה יוצאת דופן להכיר ולהתרשם מנפלאות העולם העתיק כפי שהשתמרו במצרים בצורה שאין לה אח ורע בעולם. רגע לפני כיבוש קהיר , באוגוסט 1798, מול אלפי חייליו, הכריז נפוליון: "חיילים, ארבעת אלפי שנות היסטוריה מביטות עליכם ממרומי הפירמידות". גם אנחנו נהיה שם.
ימים
סטטוס טיול מדריך מחיר מועד הטיול
לפרטים
יציאה מובטחת אורי לוין 2680 $ 06.02.22
טיול 12 ימים כולל יום למקדשי אבידוס ודנדרה. יום 12 נוסף שבת ללא פעילות
לפרטים
יציאה מובטחת אלי מאלי 2680 $ 20.03.22
טיול 12 ימים כולל יום למקדשי אבידוס ודנדרה. יום 12 נוסף שבת ללא פעילות

טיולים מאורגנים לשומרי מסורת בדרום אמריקה ואנטרקטיקה

טיול שומרי מסורת לדרום אמריקה – מסלול מיוחד מממלכת האינקה אל ערבות פטגוניה, 19 יום 19
טיול טבע מקסים, המשלב את תרבות האינקה העתיקה בפרו עם נופים עוצרי נשימה של אגמים נקיים, פסגות מושלגות, מפלים וקרחונים ענקיים בפטגוניה: בפרו נבקר בגולת הכותרת מאצ'ו פיצ'ו, נכיר את העם הפרואני החי על אדמתו, ומחובר למורשתו המפוארת. נטייל בערים, כפרים ושווקים ססגוניים. נמשיך לברילוצ'ה ואזור האגמים, הרים מושלגים, הרי געש רדומים, אגמים בצבעים עזים, יערות גשם ומעיינות חמים משתלבים בחלקה הצפוני של פטגוניה. הקרחון השחור, ה"הקרחון המתנפץ". שייט באגם ארגנטינה לאופסלה יקרב אותנו לנופים של עידן הקרח האחרון. נקנח בברזיל, שם נבקר באזור טרופי סמיך במפלים הגדולים ביותר בעולם ובריו דה ז'ניירו שם עתידים להתקיים המשחקים האולימפיים ב2016...
ימים
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי אופנועי שלג
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי קרנבלים ופסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולי שייט
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015