ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית בגוגל פלוס איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול מאורגן לסין הקלאסית – לשומרי מסורת - כולל ההר הצהוב , 15 ימים

טיול זה נמכר כרגע לקבוצות סגורות לפרטים נוספים צרו עמנו קשר 

 

טיול מושלם עבור אלו שמגיעים למדינה המדהימה הזו בפעם הראשונה, זהו הטיול שמאפשר לכם להכיר את סין מקרוב והוא כולל את כל המקומות והאטרקציות בסין. הטיול מתחיל בביג'יננג ואתריה: העיר האסורה, כיכר טיאנאנמן, ארמון הקיץ והחומה הסינית. משם אנו ממשיכים אל עיר הבירה ההיסטורית של סין, העיר שיאן בדגש על האתר הארכיאולוגי המפורסם ביותר בעולם אתר חיילי הטרקוטה. פנינת הטבע של הטיול המאורגן לסין הן הר הפרחים וההר הצהוב, אליהם נעפיל כדי לצפות בנופים שובי לב. נמשיך לגבעות הקארסט הייחודיות ובעיירת התרמילאים יאנגשואו. את ההכרות הראשונית שלנו עם סין נקנח בביקור בעיר המרתקת והיפה האנגז'ואו, עיר התעלות שזכתה לכינוי "ונציה של סין", ז'וז'ואנג, ונסיים בעיר העתיד שנגחאי עם המגדלים הגבוהים המעטרים את קו הרקיע המקומי

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית בטיול מאורגן לסין?

 

מסלול מקיף וממצה – טיולנו בסין מקיפים את אתרי החובה בכול טיול לסין ויכול להתאים גם כן לאלו שזמנם קצר. המסלול כולל את האתרים המרכזיים באזור שנגחאי, בייג'ינג שיאן וגווילין – תחנות החובה העיקריות בכול מסע בסין. ובנוסף ההר הצהוב הייחודי.

 

מופעים – בתכנית משולבים ארבעה מופעים (כמעט בכול ערב) – מופע מסכות הזהב בבייג'ינג, מופע שושלת טאנג בשיאן, מופע "רשמים" ביאנגשואו ומופע האקרובטיקה בשנגחאי.

 

הדרכה מקצועית – כשבוחרים להשקיע בטיול, חשוב לדעת שאתם יוצאים לטיול מעמיק לסין רק עם מומחים אמיתיים ליעד ולמדריך עם ניסיון עשיר וארוך שנים בטיולים מאורגנים, את טיולנו בסין מדריכים רק מדריכים מקצועיים, פרטים אודותיהם בחלק האחרון של התכנית.

 

סוג הטיול: שומרי מסורת
........................................................ 
דרגת קושי: קלה
........................................................ 
קהל היעד: בוגרים
........................................................ 
עונות מומלצות: קיץ אביב
Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול טיול מאורגן בסין כולל ההר הצהוב


 

יום 1-2 > ההגעה לבייג'ינג – העיר האסורה, כיכר טיאנאנמן


נצא בטיסה (דרך יעד ביניים) אל עיר הבירה הסינית בייג'ינג. לאחר החבירה אל המדריך המקומי בנמל התעופה, נצא בכביש המוביל מנמל התעופה ישירות אל לב ליבה של עיר הענק בייג'ינג:העיר האסורה. בתחילת ביקורנו נסייר בכיכר טיאנאנמן, הכיכר הקרויה על שם "שער השלווה השמימית" המוביל אל העיר האסורה, משתרעת על פני שטח עצום של 440 מטר רבוע ומוכרת לתייר המערבי מאירועים היסטוריים שונים שהתרחשו בה. בתחילת ביקורנו נתצפת על המאוזילאום המוקדש לזכרם של גיבורי המהפכה, בו גם חנוטה גופתו של היו"ר מאו דזה טונג. נערוך הכרות עם היכל העם, בניין הפרלמנט הסיני, עם המוזיאון הלאומי ונכנס דרך השער בו מתנוססת בגאון עד עצם היום הזה דמותו של היו"ר אל העיר האסורה. שם נבקר בין ההיכלות השונים המשמשים כיום כמוזיאון הפתוח לכלל אך בעבר הותרה הכניסה לאזור רק לקיסר, סריסיו ופילגשיו עת שימש המקום כארמונו. המשך סיורנו יביא אותנו אל השכונות הפנימיות יותר של מרכז בייג'ינג, שם נצא רכובים בריקשות ונסתובב בשכונות הסיניות הקלאסיות ששימשו בעבר את משפחות האצולה הסיניות, שרצו להישאר "קרובים לצלחת" ולמשכנו של הקיסר. בערב נצא לביקור בשוק האוכל המיוחד של וואנגפוג'ינג, שם נתרשם ממנות המזון יוצאות הדופן שהובאו אל הרחוב מרחבי סין. (ארוחת ערב חב"ד בייג'ינג)

 

יום 3>  מקדש השמיים – החומה הסינית – דרך הרוחות – מופע מסכות

עם שחר נשכים יחד עם המוני גמלאי העיר בייג'ינג ונצא אל דרום העיר לביקור במקדש השמיים, אזור זה שבימים עברו שימש את קיסרי שושלות מינג וצ'ינג לטקסים דתיים אחת לשנה, משמש כיום כאתר הבילוי בה' הידיעה של גמלאי העיר. המוני אדם נאספים בגן המקיף את מקדש השמיים ועוסקים בתרגילי טאי צ'י, במשחקי כדור, בריקודים, בשירה במקהלות ובעוד פעילות ענפה ומגוונת. נערוך ביקור גם במקדש המרשים ומכאן נמשיך אל קטע החומה הנקרא גיאגואויואן, הממוקם במקום גבוה ואסטרטגי בחומה הסינית. לאחר הביקור בחומה נצא לביקור ב"דרך הרוחות", דרך זו שימשה כשער הכניסה אל קברי הקיסרים של שושלת מינג, שם נתוודע אל הפסלים המיתיים והמציאותיים יותר השומרים עד עצם היום הזה על קברי הקיסרים הקדמוניים. לקראת ערב נצא לצפות במופע מסכות הזהב. לאחר הביקור נשוב אל המלון ללינה. (ארוחת ערב חב"ד בייג'ינג)

 

5.6.15 יום ו'> בייג'ינג – שיאן – אתר חיילי הטרקוטה

נצא בנסיעה אל נמל התעופה המקומי לטיסה אל עיר הבירה הקדומה של סין העיר שיאן, עם ההגעה נצא בנסיעה אל אחת העדויות הארכיאולוגיות המרתקות ביותר שהתגלו במאה האחרונה ברחבי העולם כולו: אתר חיילי הטרקוטה. באתר זה למעלה מששת אלפים דמויות של חיילים וסוסים עשויים מחומר הטרקוטה, ערוכים אלי קרב, שיוצרו במיוחד כדי להגן על קברו של אבי האומה הסינית ומייסד שושלת צ'ין, השושלת שנחשבת כשושלת הראשונה שהצליחה לאחד את מדינת הענק סין, כבר במאה השלישית לפני הספירה, הקיסר הואנג די. נערוך ביקור בביתנים השונים באתר ונבקר במוזיאון המסביר על תולדות חייו של הקיסר והמקום. (ארוחת שבת במלון).

 

6.6.15> שבת בשיאן

את שבת המלכה נבלה במרכז העיר שיאן: נחלוף על פני מגדל התוף ומגדל הפעמון המעטרים את מרכזה של העיר ונצא לביקור במסגד הגדול של שיאן, מבנה זה הנראה כמקדש סיני לכול דבר משמש עד עצם היום הזה כבית תפילה למאות אלפי המוסלמים המתגוררים בעיר ומסמל את הסבלנות והפתיחות הדתית שהייתה קיימת בעיר בין המאות השישית לתשיעית לספירה. במוצאי שבת נצא לצפות במופע של מחול ומוזיקה שאפיין את מופעי המחול ששימשו את קיסרי שושלת טאנג. ארוחת צהריים במלון.

 

7.6.15 יום א'> הר הפרחים

הבוקר ניסע לבקר בהוּאָה-שָאן (Huashan), "הר הפרחים" המקודש לזרם הדָאוֹאִיסטי בתרבות סין. נבקר במנזרים בין השבילים התלויים ונעפיל אל אחת מ-5 פסגות ההר שבשיאו מגיע לגובה של 2,200 מ'. בערב נשוב לשיאן ונאכל ארוחת ערב ן. הלינה בשיאן. ארוחת ערב כלולה.

 

8.6.15 יום ב'> טרסות האורז, שבט יאו, יאנגשואו

הבוקר נטוס לגוילין ונמשיך בנסיעה אל אזור שדות האורז של לונגשאן, אחד המקומות היפים ביותר בסין. נעצור לביקור בכפר בני שבט היאו, בנות שבט זה נוהגות לקצץ את מחלפות ראשיהן ולהוסיף את השערות הגזורות בקשירה מיוחדת אל השיער הקיים ובכך נוצרת רעמת שיער ארוכה ויוצאת דופן אותן הן מחביאות מתחת לכיסוי ראשן. משם נמשיך אל יאנגשואו ללינה בימים הקרובים. ארוחת ערב כלולה

 

9.6.15 יום ג'> יאנגשואו – שייט במורד נהר הלי, פולי יאנגשואו מופע "רשמים"

הבוקר נצא לשייט בלתי נשכח במורד נהר הלי, המפורסם בנופיו בסין ובעולם כולו: בלב גבעות הגיר המיוערות וחסרות ההסבר בצורתן. נמשיך לביקור בעיירה פולי המפורסמת במניפות הנייר היפות המיוצרות בה, נמשיך לביקור בגבעת הירח. נשוטט בעיירה הציורית אחד המקומות היפים בעולם אזור עשיר ביערות ושדות אורז ביניהם שזרים תעלות ונהרות שמתוכם מבצבצים הרים מזדקרים שהם תוצאה של פעילות קארסטית מיוחדת, תהליך ארוך של המסת סלעים קשים. בערב נצא להתרשם מהופעה בבימויו של הבמאי הסיני הידוע ז'אנג יימו שמלבד הסרטים הרבים אותם יצר היה הוא זה גם שביים את טקס פתיחת המשחקים האולימפיים, מופע "רשמים" בו נוטלים חלק מאות שחקנים כולם תושבי האזור שאומנו במיוחד לצורך ההופעה. לינה ביאנשואו. ארוחת ערב כלולה.

 

10.6.15 יום ד'> יאנגשואו – האנגז'ואו

עם בוקר נצא בנסיעה אל נמל התעופה של העיר גווילין, ממנה נמריא נטוס להאנגז'ואו, העיר אותה כינה מרקו פולו 'גן העדן עלי אדמות'. במרכז העיר משתרע אגם ענק שהוא חלק משפך נהר הינג-צה. עם הנחיתה נעלה לשייט באגם המערבי, הנחשב ליפה באגמי סין. נפליג במבוך האיים הקטנים, בין שלל צמחי נופר ולוטוס, דגי זהב וצבי מים . לאחר ארוחת הערב נצא לשיטוט בעיר העתיקה של האנגז'ואו. נלון בהאנגז'או. ארוחת ערב כלולה.

 

11.6.15 יום ה'> האנגז'ואו – ההר הצהוב

נבקר במטעי התה המפורסמים בסין, נלמד על תהליך עיבוד התה ונטעם את התה האהוב ביותר על הסינים, תה "באר הדרקון". מפה נצא בנסיעה אל העיר טונשי (Tunxi), השוכנת למרגלותיו של ההר הצהוב. עיירה זו מציעה אולי יותר מכל את סין של פעם. בתים עתיקים, ומדרחוב אחד עתיק עוד יותר, המציע לאלפי המבקרים הסינים שלל פטריות, שורשים ועשבים (הנקטפים בהר) כמו גם חפצי אומנות, מכחולים ונייר. ארוחת ערב במלון

 

12.6.15 יום ו'> מההר הצהוב – לסוז'ואו

נטייל בשמורת הטבע המפורסמת והחשובה ביותר בסין, השמורה של ה"הר הצהוב". מדובר על צוקי סלע הנישאים לגבהים של עד 2,000 מטר מעוטרים בזן מיוחד מאוד של ברושים (ברושי ההר הצהוב) ובה עשרות פסגות הרים משוננות עטופות בעננים. ההר היווה לאורך ההיסטוריה הסינית מקור השראה לציירים, משוררים ופילוסופים שהצליחו דרכו לברוח מהמציאות היומיומית הלחוצה. ההר היה לא רק מקום מפלט כי מקור ראשיתם של ריבוא הדברים. נעפיל ברכבל אל מרומי ההר, נשוטט בין שביליו ככל שהזמן יותיר לנו. מפה נצא בנסיעה לכיוון סוז'או המוגדרת על ידי הסינים: "גן העדן של מטה", ניסע למלון להכנות לקראת שבת. אחרי התפילה וקבלת שבת, נשתתף בסעודת שבת חגיגית. לינה בסוז'או. ארוחת ערב בשרית כשרה במלון.

 

13.6.15> שבת בסוז'ואו

לאחר תפילה וארוחת בוקר, נצא לטייל ברחובות העיר ונבקר בגן העתיק ביותר בעיר – CANGLAN – הקיים מזה כתשע מאות שנים. בצאת השבת, נצא למופע סיני מסורתי נוסח סוז'ואו בגן הדייג, עוד אחד מהגנים המפורסמים של סוג'או ואולי בעולם כולו. נטייל לאורך הסימטאות, לינה בסוז'או. ארוחת צהריים במלון.

 

14.6.15 יום א'> שנגחאי

הבוקר נעזוב את סוז'ואו לשנגחאי , אחת הערים הגדולות בעולם, והשנייה בגודלה בסין. עיר מודרנית, תעשייתית ועמוסה, המושפעת רבות מהעולם החיצון. את ביקורנו בעיר נתחיל בגן יו שהוקם לפני 400 שנה. למרות שזהו גן קטן יחסית, הוא מרשים ביופיו תודות לעיצובו המיוחד הכולל ביתנים מקושטים, פגודות וספסלים למנוחה לצד אגמי מים קטנים השורצים דגים. מהגן נגיע לרובע הסיני - שהוא למעשה שוק ענק לחפצי אומנות, מזכרות, תכשיטים ועוד. מכאן נמשיך לביקור בבית הכנסת הממוקם באזור הגטו היהודי בשנגחאי, ושימש את פליטי המלחמה באירופה, שמצאו בעיר מקלט. נבקר במוזיאון שבחצר בית הכנסת ונשמע את הסיפור היהודי המרתק. ארוחת ערב חב"ד שנגחאי.

 
15-16.6.15 יום ב'-ג': שנחאי: הבזאר הסיני, מופע אקרובטיקה - ישראל

נקדיש את היום לשנחאי הממוקמת בדלתא של נהר היאנג צה, האדיר והארוך ביותר באסיה. נתחיל את היום בתצפית מאחד המגדלים הרבים המעטרים את העיר ושמראשם נשקף נוף פנוראמי קסום של עיר הענק. נמשיך לאחת מהאמניות המפורסמות של סין- היא המשי. נבקר במוזיאון לתכנון עירוני. אם יישאר זמן נבקר בשוק החיקויים שמכיל חיקויי מותגים רבים ומגוונים. בשעות הערב נצא לבילוי ערב שיחתום את ביקורנו בסין, ונצפה במופע אקרובאטיקה מעורר השתאות. מפה נעבור לשדה התעופה לטיסה חזרה לישראל. נחיתה ביום ה 15 בצהריים ארוחת ערב בחב"ד שנגחאי.

לכל הטיולים המאורגנים לסין
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים לשומרי מסורת
טיולי פסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
טיולי סוסים
טיולי חגים
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית בגוגל פלוס איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
טיולים מאורגנים לאירופה
טיולים מאורגנים לאיטליה
טיולים מאורגנים  לאיסלנד
טיולים מאורגנים לגיאורגיה 
טיולים מאורגנים ליוון
טיולים מאורגנים לנורווגיה
טיולים מאורגנים לסלובניה
טיולים מאורגנים לסלובקיה
טיולים מאורגנים לספרד
טיולים מאורגנים לפורטוגל
טיולים מאורגנים לקרואטיה
טיולים מאורגנים לרומניה
 

טיולים מאורגנים לאסיה
טיולים מאורגנים לאינדונזיה
טיולים מאורגנים לבורמה
טיולים מאורגנים לדרך המשי
טיולים מאורגנים להודו
טיול מאורגן לויאטנם וקמבודיה
טיולים מאורגנים ליפן
טיולים מאורגנים לסין
טיולים מאורגנים לסרי לנקה
טיולים מאורגנים לפיליפינים
טיולים מאורגנים לקירגיזסטאן


 טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים לאתיופיה
טיולים מאורגנים לטנזניה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיולים מאורגנים למרוקו
טיול מאורגן לקובה
טיולים מאורגנים למקדוניה
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
טיולים מאורגנים למקסיקו
  

טיולים מאורגנים למשפחות
טיולי ג'יפים בסלובקיה
טיולי משפחות לאפריקה
טיולי משפחות לגיאורגיה
טיולי משפחות לטנזניה
טיולי משפחות ליוון
טיולי משפחות למונטנגרו
טיולי משפחות לסלובקיה
טיולי משפחות לפירנאים
טיולי משפחות לרומניה
 ספארי בטנזניה
 
   
קישורים נוספים
טרקים
גלריה
טיולי ג'יפים
ספארי בטנזניה
המדריכים שלנו
לוח ההרצאות
לוח הטיולים
דרושים באיילה גיאוגרפית
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015