ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית בגוגל פלוס איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

לוח הרצאות

שם מרצה תאריך שם ההרצאה
ספרית כפר אורנים רחוב הנחל 1 צומת שילת
03.10.18
שעה 20:00-21:30
יפן -חוויות מחיים בכוכב אחר
דרך בית לחם 2 באר שבע
04.10.18
שעה 17:30
יפן - חוויות מחיים ב"כוכב אחר"
מתנס יהוד רחוב מוהליבר 144 יהוד
07.10.18
שעה 10:00-11:30
יפן - חוויות מחיים ב"כוכב אחר"
ספריית יד בנימין ליד בנין המועצה
08.10.18
שעה 20:00-21:30
מצרים - נאת המדבר הגדולה בעולם
מרכז קהילתי כפר ויתקין דרך הים 13/א
08.10.18
שעה 10:30-12:00
פורטוגל האם צאצאי האנוסים קשורים ליהדות בת זמננו
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
08.10.18
שעות 10:20-11:45
אינדונזיה ארצו של הדרקון וטבע אינסופי/
ספריית כוכב השחר כוכב השחר מטה בנימין
08.10.18
שעה 20:00
אתיופיה- מסע לשבטי הדרום ותרבות יהודית עתיקה
מתנ"ס לזרוס, רחוב הבעש"ט 47 פתח תקווה
10.10.18
שעה 19:00
דרום אפריקה אירופה של אפריקה בשילוב הסרט אינוונקטוס
ספריית בת ים רחוב יוספטל 98
14.10.18
שעה 10:15
אינדונזיה ארצו של הדרקון וטבע אינסופי
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
15.10.18
שעות 10:20-11:45
דרום אמריקה המסע לפנינת הטבע פטגוניה
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 בית קניון שבעת הכוכבים מערב ראשון לציון
16.10.18
שעה 17:00
מצרים - נאת המדבר הגדולה בעולם
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה .
17.10.18
שעה 10:00
נורווגיה בשילוב הסרט האיש בן 100 שקפץ מהחלון
מועדון גמלאי + 60 כפר סבא הירוקה רחוב יאיר רוזנבלום 29 קומה 2 מתחם אולם הספורט אריק איינשטיין
17.10.18
שעה 20:00-21:30
נמיביה – זיכרונות מאפריקה בעקבות הבושמנים וההימבה
סנימטק חיפה שדרות הנשיא 142 חיפה
18.10.18
שעה 17:00
אתיופיה -עבדות, גאולה, רסטות ומוסיקת רגאי
ספרית עירונית דרך מדבר יהודה 6 מעלה אדומים
21.10.18
19:00
יפן – זעם הטבע מול ניצחון האדם
מועדון גמלאי גן רווה כפר הנוער עיינות
22.10.18
שעה 10:30-12:00
נורווגיה מסע באופניים בין קרחונים ופיורדים
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
22.10.18
שעות 10:20-11:45
פרו בוליביה - מדרך המוות אל שבטים אינדיאנים
שרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 בית קניון שבעת הכוכבים מערב ראשון לציון
23.10.18
שעה 18:30
בהוטן: ארץ מדד האושר
משרדי איילה גיאוגרפית לישנסקי 4 בית קניון שבעת הכוכבים מערב ראשון לציון
23.10.18
שעה 17:00
יפן-כיצד לבחור את הטיול הנכון ?
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
23.10.18
שעה 17:00
דרום אמריקה המסע לפנינת הטבע פטגוניה+ הסרט הרופא הגרמני
כפר אדומים מועדון ותיקים
23.10.18
שעה 19:45-21:15
אתיופיה : שבטי הדרום ותרבות יהודית עתיקה
מועדון 50+ קיבוץ רוחמה
24.10.18
שעה 18:00-19:30
טיבט מסע לארץ שמעבר ההימלאיה האדירים
מונארט כתובת :רחוב דרך ארץ 8 אשדוד
24.10.18
שעה: 10:00-11:30
נמיביה בעקבות הבושמניים ושבטי ההימבה
בית טלי ספריית פרדסיה רחוב החרצית 11פרדסיה
25.10.18
שעה 20:00
אלבניה -החורים השחורים של אירופה
בית ראשונים גורדון 24 גבעתיים (ליד ספריית גבעתיים )
26.10.18
שעה 10:00-11:30
יפן ונופיה בראי האומנות
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
28.10.18
שעה 10:00-11:30
אלבניה -החורים השחורים של אירופה
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
29.10.18
שעות 10:20-11:45
ויטנאם וקמבודיה –משדות המלחמה לשלום ויציבות בשילוב הסרט האמריקאי השקט
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 27 בית קניון כול מערב ראשון לציון
30.10.18
שעה 18:30
מסע עומק -דרך המשי לסין וג'יפים בקירגיסטן
משרדי איילה גיאוגרפית לישנסקי 4 בית קניון שבעת הכוכבים מערב ראשון לציון
30.10.18
שעה 17:00
פטגוניה וברזיל-הטיול הגיאוגרפי האחר
ספרית עירונית דרך מדבר יהודה 6 מעלה אדומים .
04.11.18
שעה 19:00
מרוקו-מסע מהאטלס לסהרה
מועדון גמלאי גן רווה כפר הנוער עיינות
05.11.18
שעה 10:30-12:00
יפן -חוויות מחיים בכוכב אחר
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
05.11.18
שעות 10:20-11:45
האיים האזוריים - הסוד הכמוס של אירופה
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 בית קניון שבעת הכוכבים מערב ראשון לציון
06.11.18
שעה 17:00
נמיביה -כיצד נטייל לנמיביה ,בוטסואנה ודלתת האקוונגו?
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 בית קניון שבעת הכוכבים מערב ראשון לציון
06.11.18
שעה 18:30
אתיופיה – ממדבר הדנקיל לשבטי נהר האומו ותרבות יהודית עתיקה
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
06.11.18
שעה 17:00
דרכי המשי המתעוררות בשילוב הסרט טנגרי
מונארט כתובת :רחוב דרך ארץ 8 אשדוד
07.11.18
שעה 10:00-11:30
אינדונזיה ארצו של הדרקון וטבע אינסופי
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
12.11.18
שעות 10:20-11:45
מונטנגרו – הפנינה של יוגוסלביה
ספריית יד בנימין ליד בנין המועצה
12.11.18
שעה 20:00-21:30
הקרנבל באי האביב הנצחי –טנריף
בית האזרח הוותיק רחוב בן גוריון 9 קומה 2 נס ציונה
12.11.18
שעה 9:30-11:00
מסע בלב הרי הטטרה- גן העדן הסלובקי
מתנ"ס לזרוס, רחוב הבעש"ט 47 פתח תקווה
13.11.18
שעה 10:00
מצרים- נאת המדבר הגדולה בעולם בשילוב הסרט אגורא
בית טלי ספריית פרדסיה רחוב החרצית 11פרדסיה
15.11.18
שעה 20:00
מסע בגן העדן הסלובקי
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
18.11.18
שעה 10:00-11:30
אינדונזיה ארצו של הדרקון וטבע האינסופי
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
18.11.18
שעה 10:00
הקרנבל באי האביב הנצחי –טנריף
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
19.11.18
שעות 10:20-11:45
מסע בגן העדן הסלובקי
כפר אדומים מועדון ותיקים
20.11.18
שעה 19:45-21:15
פורטוגל האם צאצאי האנוסים קשורים ליהדות בת זמננו?
משרדי איילה גיאוגרפית לישנסקי 4 בית קניון שבעת הכוכבים מערב ראשון לציון
20.11.18
שעה 17:00
קוסטה ריקה וגואטמלה: הסבר על מסלול הטיול
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
20.11.18
שעה 17:00
האיים האזוריים –הסוד הכמוס של אירופהבשילוב הסרט עץ הזית
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 בית קניון שבעת הכוכבים מערב ראשון לציון
20.11.18
שעה 18:30
הקרנבל באי האביב הנצחי –טנריף
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 בית קניון שבעת הכוכבים מערב ראשון לציון
21.11.18
שעה 17:00
הפליפינים בין ירוק עד לכחול עמוק
משרדי איילה גיאוגרפית לישנסקי 4 בית קניון שבעת הכוכבים מערב ראשון לציון
21.11.18
שעה 17:00
מסע עומק –לאיים האזורים
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה .
21.11.18
שעה 10:00
האיים האזוריים –הסוד הכמוס של אירופה+הסרט עץ הזית
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
21.11.18
שעה:10:30-12:00
הקרנבל באי האביב הנצחי –טנריף
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
26.11.18
10:20-11:45
מצרים - נאת המדבר הגדולה בעולם
מועדון צוות- מודיעין מכבים רעות כתובת: שדרות אורנים
28.11.18
שעה 20:30
מסע לתוככי ההימלאיה ההודית וממלכת לדאק
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
03.12.18
שעות 10:20-11:45
איסלנד-אי נולד מהים
מתנ"ס חוויות שוויץ מועדון גמלאי רחובות רחוב סירני 52 רחובות
11.12.18
שעה 10:00-11:30
קוסטה ריקה וגואטמלה: מרכז אמריקה הפראית
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
11.12.18
שעה 17:00
נפאל –כור ההיתוך של ההימליה בשילוב הסרט "אוורסט"
מתנ"ס לזרוס, רחוב הבעש"ט 47 פתח תקווה
12.12.18
שעה 19:00
יפן בראי האומנות בשילוב הסרט אחותנו הקטנה
מונארט כתובת :רחוב דרך ארץ 8 אשדוד
12.12.18
שעה: 10:00-11:30
פורטוגל מפגש עם צאצאי האנוסים ותרבות יהודית מוסתרת
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
16.12.18
שעה 10:00-11:30
טנריף הקרנבל באי האביב הנצחי
קתדרה מלוא מועצה אזורית מנשה מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
17.12.18
שעות 10:20-11:45
טנריף הקרנבל באי האביב הנצחי
בית הפנאי רחוב משה לוי נס ציונה
18.12.18
שעה 10:30-12:00
יפן - חוויות מחיים ב"כוכב אחר"
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה .
19.12.18
שעה 10:00
פרו בוליביה + הסרט חלב הצער
בית טלי ספריית פרדסיה רחוב החרצית 11פרדסיה
20.12.18
שעה 20:00
פורטוגל : האם צאצאי האנוסים קשורים ליהדות בת זמננו ?
ספריה עירונית דרך מדבר יהודה 6 מעלה אדומים .
23.12.18
שעה 19:00
מאתיופיה לאמריקה -עבדות, גאולה, רסטות ומוסיקת רגאיי
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
23.12.18
10:00
מסע בגן העדן הסלובקי
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
24.12.18
שעה: 10:30-12:00
מסע בגן העדן הסלובקי
ספריית יד בנימין ליד בנין המועצה
24.12.18
שעה 20:00-21:30
מסע בגן העדן הסלובקי
קתדרה מלוא מועצה אזורית מנשה מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
24.12.18
שעות 10:20-11:45
אזרביג'אן " ארץ האש" וארץ ה"רוחות החזקות"
קתדרה מלוא מועצה אזורית מנשה מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
24.12.18
שעות 10:20-11:45
מסע לקווקז הפראי
מרכז "אשכול פייס כרמים" מעלה אורט 15, כרמיאל
24.12.18
שתי הרצאות ראשונה 9:30 שנ
יפן ונופיה בראי האומנות
כפר אדומים מועדון ותיקים
25.12.18
שעה 19:45-21:15
סין, הקטר שמוביל את העולם
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
25.12.18
שעה 17:00
מסע לתוככי ההימלאיה ההודית וממלכת לדאק בשילוב הסרט סמסרה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
25.12.18
שעה: 10:30-12:00
מסע בגן העדן הסלובקי
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
26.12.18
שעה: 10:30-12:00
מסע בגן העדן הסלובקי
בית יד לבנים שדרות יצחק רבין 3 (ליד הספרייה העירונית ), עפולה
26.12.18
שעה 11:00-12:30
אזרביג'אן " ארץ האש" וארץ הרוחות החזקת
בית האזרח הוותיק רחוב בן גוריון 9 קומה 2 נס ציונה
31.12.18
שעה 9:30-11:00
תאילנד-המלך ואני
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
31.12.18
שעה:10:30-12:00
הקרנבל באי האביב הנצחי –טנריף
מועצה אזורית שומרון קתדרה יקיר צמוד למגרש הכדורסל
31.12.18
שעה 9:15-10:45
אתיופיה – ממדבר הדנקיל לשבטי נהר האומו ותרבות יהודית עתיקה
קתדרה מלוא מועצה אזורית מנשה מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
07.01.19
שעות 10:20-11:45
דרכי המשי המתעוררות
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
08.01.19
שעה 17:00
פרו בוליביה בשילוב הסרט חלב הצער
היכל בעיר (מרכז העיר ) בן גוריון 5 הרצליה
08.01.19
שעה 20:00
מונטנגרו – הפנינה של יוגוסלביה
מתנ"ס חוויות שוויץ מועדון גמלאי רחובות רחוב סירני 52 רחובות
08.01.19
שעה 10:00-11:30
אלבניה -החורים השחורים של אירופה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
08.01.19
שעה:10:30-12:00
הקרנבל באי האביב הנצחי –טנריף
קתדרה מלוא מועצה אזורית מנשה מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
14.01.19
שעות 10:20-11:45
אתיופיה: מסע לעמק האומו והקהילות היהודיות
תיאטרון חולון בית יד לבנים שדרות קוגל 11 חולון
14.01.19
שעה 19:30
אתיופיה הפראית –מסע לערש תרבויות שבטיות
מתנ"ס חוויות שוויץ מועדון גמלאי רחובות רחוב סירני 52 רחובות
15.01.19
שעה 10:00-11:30
המסע לפנינת הטבע של דרום אמריקה
מועדון גמלאי + 60 כפר סבא הירוקה רחוב יאיר רוזנבלום 29 קומה 2 מתחם אולם הספורט אריק איינשטיין
16.01.19
שעה 20:00-21:30
בהוטן: ארץ מדד האושר
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה .
16.01.19
שעה 10:00
מונטנגרו – הפנינה של יוגוסלביה+ הסרט חתול לבן חתול שחור
בית הפנאי רחוב משה לוי נס ציונה
16.01.19
שעה 10:30-12:00
טנריף הקרנבל באי האביב הנצחי
בית טלי ספריית פרדסיה רחוב החרצית 11פרדסיה
17.01.19
שעה 20:00
חבלי הקווקז הגבוהים- העמקים הנסתרים של גיאורגיה
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
21.01.19
שעות 10:20-11:45
קובה רוחות של שינוי בשילוב קטעים מהסרט הוואנה בלוז
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
22.01.19
שעה 17:00
איסלנד – חגיגיה של טבע פראי בשילוב הסרט איילים
כפר אדומים מועדון ותיקים
22.01.19
שעה 19:45-21:15
פטגוניה פנינת הטבע של דרום אמריקה
מונארט כתובת :רחוב דרך ארץ 8 אשדוד
23.01.19
שעה: 10:00-11:30
האם דרכי המשי מתעוררות במאה ה21?
מועצה אזורית שומרון קתדרה יקיר צמוד למגרש הכדורסל
28.01.19
שעה 9:15-10:45
פורטוגל האם צאצאי האנוסים קשורים ליהדות בת זמננו
קתדרה מלוא מועצה אזורית מנשה מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
28.01.19
שעות 10:20-11:45
רוסיה קצת אחרת –קסם ומסורין
קתדרה מלוא מועצה אזורית מנשה מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
04.02.19
שעות 10:20-11:45
נתיבי התבלינים מדרום הודו ואליה
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
05.02.19
שעה 17:00
אתיופיה: מסע לתוככי הקהילות היהודיות של אתיופיה בשילוב הסרט "הילדים מעמק האומו"
בית יד לבנים רחוב אחד העם ראשל"צ
11.02.19
שעה 10:30
פורטוגל האם צאצאי האנוסים קשורים ליהדות בת זמננו?
בית יד לבנים רחוב אחד העם 20
11.02.19
שעה 10:30
פורטוגל האם צאצאי האנוסים קשורים ליהדות בת זמננו
בית יד לבנים רחוב אחד העם 20 ראשל"צ
11.02.19
שעה 10:30
פורטוגל האם צאצאי האנוסים קשורים ליהדות בת זמננו ?
בית האזרח הוותיק רחוב בן גוריון 9 קומה 2 נס ציונה
11.02.19
שעות 9:30-11:00
דרך המשי מסין לקירגיסטאן
קתדרה מלוא מועצה אזורית מנשה מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
11.02.19
שעות 10:20-11:45
רומניה צוענים ערפדים ותרבות קתולית
מתנ"ס לזרוס, רחוב הבעש"ט 47 פתח תקווה
13.02.19
שעה 19:00
סין –הדרקון שיכבוש את המאה ה-21 בשילוב הסרט "יקירי"
בית טלי ספריית פרדסיה כתובת: רחוב החרצית 11פרדסיה
14.02.19
שעה 20:00
ספרד-עליה לרגל בעידן המודרני
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
17.02.19
שעה 10:00-11:30
תאילנד- המלך ואני
קתדרה מלוא מועצה אזורית מנשה מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
18.02.19
שעות 10:20-11:45
יוון ערש התרבות הקלאסית בשילוב הסרט ממה מיה
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב :גן נר.
19.02.19
שעה 17:00
מסע בלב הרי הטטרה- גן העדן הסלובקי
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה .
20.02.19
שעה 10:00
רומניה צוענים ערפדים ותרבות קתולית+הסרט בגרות
מונארט כתובת :רחוב דרך ארץ 8 אשדוד
20.02.19
שעה: 10:00-11:30
סין, הקטר שמוביל את העולם
ספריה עירונית דרך מדבר יהודה 6 מעלה אדומים
24.02.19
שעה 19:00
אלבניה -החורים השחורים של אירופה והצלת יהודיה בשואה
קתדרה מלוא מועצה אזורית מנשה מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
25.02.19
שעות 10:20-11:45
מסע לתוככי ההימלאיה ההודית וממלכת לדאק
כפר אדומים מועדון ותיקים
26.02.19
שעה 19:45-21:15
בורמה ארץ מקדשי הזהב
בית יד לבנים שדרות יצחק רבין 3 (ליד הספרייה העירונית ), עפולה
27.02.19
שעה 11:00-12:30
האיים האזוריים –הסוד הכמוס של אירופה
בית הפנאי רחוב משה לוי נס ציונה
03.03.19
שעה 10:30-12:00
אלבניה -החורים השחורים של אירופה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
03.03.19
שעה 10:00
אלבניה -החורים השחורים של אירופה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
04.03.19
שעה 10:30-12:00
אלבניה -החורים השחורים של אירופה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
05.03.19
שעה 10:30-12:00
אלבניה -החורים השחורים של אירופה
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
05.03.19
שעה 17:00
זיכרונות מאפריקה בעקבות הבושמניים ושבטי ההימבה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
06.03.19
שעה 10:30-12:00
אלבניה -החורים השחורים של אירופה
מונארט כתובת :רחוב דרך ארץ 8 אשדוד
06.03.19
שעה 10:00-11:30
מסע בגן העדן הסלובקי
בית האזרח הוותיק רחוב בן גוריון 9 קומה 2 נס ציונה
11.03.19
שעה 9:30-11:00
אינדונזיה ארצו של הדרקון וטבע האינסופי
מתנ"ס לזרוס, רחוב הבעש"ט 47 פתח תקווה
12.03.19
שעה 19:00
פרו בוליביה מולדת האינקה בשילוב הסרט חלב הצער
בית טלי ספריית פרדסיה רחוב החרצית 11פרדסיה
14.03.19
שעה 20:00
פרובנס – יופי בטעם צרפתי ונגיעה יהודית
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
17.03.19
שעה 10:00-11:30
פורטוגל האם צאצאי האנוסים קשורים ליהדות בת זמננו
תיאטרון חולון בית יד לבנים שדרות קוגל 11 חולון
18.03.19
שעה 19:30
קובה רוחות של שינוי +קטעי סרטים
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה .
20.03.19
שעה 10:00
מסע לתוככי ההימלאיה ההודית וממלכת לדאק + הסרט סמסרה
בית הפנאי רחוב משה לוי נס ציונה
21.03.19
שעה 10:30-13:00
דרום הודו: פסיפס מרתק של נופים ותרבויות
כפר אדומים מועדון ותיקים
26.03.19
שעה 19:45-21:15
נפאל –כור ההיתוך של ההימליה
בית יד לבנים שדרות יצחק רבין 3 (ליד הספרייה העירונית ), עפולה
03.04.19
שעה 9:00
הרי האנדים - דרך המוות אל שבטים אינדיאנים
היכל בעיר (מרכז העיר ) בן גוריון 5 הרצליה
09.04.19
שעה 20:00
דרום הודו – פסיפס של תרבויות, טבע
מועדון גמלאי + 60 כפר סבא הירוקה רחוב יאיר רוזנבלום 29 קומה 2 מתחם אולם הספורט אריק איינשטיין
10.04.19
שעה 20:00-21:30
טנריף הקרנבל באי האביב הנצחי
מתנ"ס לזרוס, רחוב הבעש"ט 47 פתח תקווה
10.04.19
שעה 10:00
מסע בגן העדן הסלובקי בשילוב הסרט - המורה
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
28.04.19
שעה 10:00-11:30
הרי האנדים - דרך המוות אל שבטים אינדיאנים
מונארט כתובת :רחוב דרך ארץ 8 אשדוד
01.05.19
שעה: 10:00-11:30
נורבגיה- החיים בין קרחון לפיורד
בית האזרח הוותיק רחוב בן גוריון 9 קומה 2 נס ציונה
06.05.19
שעות 9:30-11:00
בורמה -מסע בדרכים הלא סלולות של צפון מיאנמר
מתנ"ס חוויות שוויץ מועדון גמלאי רחובות רחוב סירני 52 רחובות
07.05.19
שעה 10:00-11:30
בורמה זה הזמן לטייל לפני שבורמה משתנה
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
09.05.19
שעה 19:30
פטגוניה פנינת הטבע של דרום אמריקה
מועצה אזורית שומרון קתדרה יקיר צמוד למגרש הכדורסל
13.05.19
שעה 11:00-12:30
אלבניה החורים השחורים של אירופה
מתנ"ס לזרוס, רחוב הבעש"ט 47 פתח תקווה
14.05.19
שעה 19:00
נפאל –כור ההיתוך של ההימליה בשילוב הסרט אוורסט
כפר אדומים מועדון ותיקים
14.05.19
שעה 19:45-21:15
הקווקז הפראי- גיאורגיה ותרבות יהודית עתיקת שנים
מונארט כתובת :רחוב דרך ארץ 8 אשדוד
15.05.19
שעה: 10:00-11:30
קובה רוחות של שינוי +קטעי סרטים
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה .
15.05.19
שעה 10:00
קובה רוחות של שינוי בשילוב קטעים מהסרט הוואנה בלוז
מרכז פיס לחבר הוותיק דורות זבולון
15.05.19
שעה 10:45-12:00
דרכי המשי המתעוררות מקירגיסטן לסין
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
19.05.19
שעה 10:00
אינדונזיה ארצו של הדרקון וטבע האינסופי
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
20.05.19
שעה:10:30-12:00
אינדונזיה ארצו של הדרקון וטבע אינסופי
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
21.05.19
שעה:10:30-12:00
אינדונזיה ארצו של הדרקון וטבע אינסופי
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רחוב שולזינגר 10 כפר גנים ג' פתח תקווה
22.05.19
שעה:10:30-12:00
אינדונזיה ארצו של הדרקון וטבע אינסופי
בית הפנאי רחוב משה לוי נס ציונה
22.05.19
שעה 10:30-12:00
ויטנאם וקמבודיה –משדות המלחמה לשלום ויציבות
מרכז פיס לחבר הוותיק דורות זבולון
22.05.19
שעה 10:45-12:00
האיים האזוריים –הסוד הכמוס של אירופה
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
26.05.19
שעה 10:00-11:30
יוון - ערש התרבות הקלאסית
תיאטרון חולון בית יד לבנים שדרות קוגל 11 חולון
27.05.19
שעה 19:30
קוסטה ריקה וגואטמלה: מרכז אמריקה הפראית
מרכז פיס לחבר הוותיק דורות זבולון
29.05.19
שעה 10:45-12:00
הרי האנדים - דרך המוות אל שבטים אינדיאנים
מרכז קהילתי כפר ויתקין דרך הים 13/א
10.06.19
שעה 10:30-12:00
מסע בגן העדן הסלובקי
בית האזרח הוותיק רחוב בן גוריון 9 קומה 2 נס ציונה
10.06.19
שעה 9:30-11:00
טנריף -הקרנבל באי האביב הנצחי
קתדרה כפר אדומים מועדון ותיקים.
11.06.19
שעה 19:45-21:15
אלבניה -החורים השחורים של אירופה
מועדון גמלאי + 60 כפר סבא הירוקה רחוב יאיר רוזנבלום 29 קומה 2 מתחם אולם הספורט אריק איינשטיין
12.06.19
שעה 20:00-21:30
יפן ונופיה בראי האומנות
מתנ"ס לזרוס, רחוב הבעש"ט 47 פתח תקווה
12.06.19
שעה 19:30
קובה מהר לפני שיגמר בשילוב הסרט "הוואנה בלוז"
מרכז פיס לחבר הוותיק דורות זבולון
12.06.19
שעה 10:45-12:00
יפן ונופיה בראי האומנות
בית יד לבנים שדרות יצחק רבין 3 (ליד הספרייה העירונית ), עפולה
12.06.19
שעה 11:00-12:30
מסע גמלאים "צעירים ברוחם" לתוככי ההימלאיה ולדאק