ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול רכבות בשוויץ, 8 ימים

טיול ייחודי המיועד לשוחרי נופי הרים מרהיבים , קרחונים, פסגות מושלגות הנופלות במדרונות ירוקים אל אגמים כחולים. יערות, נחלים זכים, קניונים שוצפים, מפלים, עיירות פסטורליות ופרות שוויצריות רועות בכרי אחו ירוקים. 8 ימים מלאים של יופי בלתי נגמר הטיול מתנייד ברכבות. 4 פעמים נישא את המזוודה כ 300 מטר מהמלון לתחנת הרכבת.

 

מדוע לטייל בטיול הרכבות של איילה גיאוגרפית לשוויץ?

 

 • בזכות המסלול המשלב טיולים טבע רגליים מקסימים בפסגת שטנצהורן, בקניון ארא, באגם הטורקיז סביב אגם אושנזה
 • בזכות השיוטים: באגם לוצרן , אגם ברינץ ואגם טון
 • הנחה 500 € לילד עד גיל 16 שבא עם הורה.
 • 2 מלונות בלבד : בלוצרן ובאנטרלקן , 4 כוכבים  ממוזגים , ממוקמים קרוב לתחנת הרכבת
 • קבוצות קטנות- לא עולות על 25 מטיילים
 • הגעה לאזורים פחות מתויירים


שיאי הטיול:

 • ארמון הקרח בהר טיטליס המושלג 

 • רכבל פתוח לפסגת שטנצהורן 

 • רכבל לפסגת הרדרקולם

 • מפלי טרמלבך 

 • מוזיאון התחבורה בלוצרן  הנחשב לגדול מסוגו באירופה

 • סדנת שוקולד

 • ביקור במפעל גבינות

 • 2- רכבות פנורמיות מיוחדות

 

סוג הטיול: עומק
........................................................ 
דרגת קושי: קלה, לא מתאים למתקשים בהליכה
........................................................ 
קהל היעד: בוגרים, משפחות, בודדים
........................................................ 
עונות מומלצות: אביב, קיץ, סתיו

Facebook Favorites

מסלול טיול רכבות בשוויץ


 


יום 1> בטיסה מתל אביב לציריך וברכבת ללוצרן

נמריא מנתב"ג לציריך. כאן נעלה על הרכבת וניסע ללוצרן השוכנת על גדתו של אגם לוצרן רב הזרועות. נניח את המזוודות במלון ונצא לטייל בעיר העתיקה. נשוטט על פני גשר ה "קפלה" המפורסם. זהו גשר עץ עתיק המתוח מעל נהר רוס לאורך יותר מ 200 מטרים. לוצרן העתיקה מוקפת בחומות ומגדלי שמירה מרשימים. באחד המגדלים אף מקובע השעון העתיק של העיר. נטייל בסמטאות העיר העתיקה, נתרשם מהבתים המצוירים , הפסלים המקשטים את הכיכרות והמזרקות היפות. נלון בלוצרן

 


  

יום 2> שייט באגם לוצרן-   רכבת לשטאנס - רכבל לפיסגת שטאנסהורן וחזרה

נרד למרינה ונעלה על ספינת נהר לשייט יפהפה על אגם לוצרן, בדרכנו לעיירה שטאנס. מכאן נמשיך ברגל לרכבת שיניים עתיקה שתעלה אותנו לפיסגת הר שטאנסהורן על גבי רכבל ללא גג. מהפסגה נפרשת לפניניו תצפית נפלאה לאגם לוצרן וההרים המקיפים אותו. נצא לסיור רגלי קצר ונעים על הפיסגה, בשביל בין עצי היער המשקיף אל הנוף.
בתום השהות על ההר נתחיל את דרכנו חזרה ברכבת ללוצרן .

 
 

טיול מאורגן לשוויץ

 

יום 3> הר הטיטליס- מוזיאון התחבורה בלוצרן

 נצא מלוצרן ברכבת לעיירה אנגלברג בדרנו לפסגת הר הטיטליס. מהפסגות הגבוהות באירופה, המתנשאת לגובה של 3,238 מ’. העלייה לפסגה נעשית בשלושה רכבלים, שהאחרון הוא הרכבל המסתובב היחיד באירופה, המאפשר צפייה של 360 מעלות על האזור. עם הגיענו לפסגה נבקר בארמון הקרח ונטיל על טיילת הסלעים הצופה אל הנוף המדהים. נקנח בשוקו חם ונתחיל לרדת חזרה לאנגלברג.
ברכבת ניסע חזרה ללוצרן לביקור במוזיאון התחבורה - הגדול מסוגו באירופה; מקבץ עצום ומגוון של למעלה מ- 3,000 כלי תחבורה עתיקים וחדשים: מכוניות עתיקות, קטרים, חשמליות, ספינות ומטוסים, וכן תצוגות מעניינות העוקבות אחר התפתחות התחבורה בעולם. מהמוזיאון נצא אל חוף האגם ונטייל לאורך האגם בדרכנו חזרה למלון.

  

  

 
יום 4> לוצרן- ברכבת הפנורמית לאינטרלקן- קניון נהר הארה-  אגם ברינץ 

ניפרד ממלוננו בלוצרן, ועם המזוודות נצא לתחנת הרכבת. כאן נעלה על הרכבת הפנורמית המיוחדת, הנוסעת דרומה לאינטרלקן. בדרכנו נחצה נופי אגמים נפלאים, נטפס בהרים למעבר הברוניג החוצה את הרכס בגובה 1000 מטר, ונרד בסידרת פיתולים לעיירת הסקי הציורית מרינגן . מכאן נמשיך ברכבת וניסע לאורך אגם ברינץ עד לאינטרלקן שתארח אותנו בשלשת הלילות הבאים. בהליכה קצרה נגיע מתחנת הרכבת למלון, נשים את המזוודות ונצא שוב ברכבת מקומית לקניון נהר הארה המפורסם.
קניון עמוק ומרהיב באורך של כ 1.5 ק"מ, בו זורם בעוז נהר ההארה. נלך לאורך שבילים "תלויים" ומנהרות חצובות. לרגלינו שוצפים המים בצבע טורקיז נהדר, ואליהם נופלים מפלים לבנים מהמצוקים הסוגרים על הנקיק הצר.
מהקניון ניסע לעיירה ברינץ, השוכנת על שפת אגם ברינץ. במהלך השייט נראה את מפלי גיסבאך זו סידרת מפלים הנופלת כמניפה מגובה של 500 מטרים, בתוך יער ירוק שוויצרי טיפוסי. עם ערב נשוב ללינה באינטרלקן .

 
 

טיול מאורגן לשוויץ

 

 

יום 5> אגם הטורקיז-  אגם אושינזי  - פיסגת הרדר קולם

עם בוקר נצא ברכבת ואוטובוס לאגם הטורקיז המופלא בלאוזיי . זהו אגם קרחוני קטן שמימיו מרצדים בצבע טורקיז מהפנט. נקיף את האגם ברגל ונקנח את הטיול בשוקו חם ועוגה. נמשיך לביקור באגם יפה נוסף, אגם אושינזי, החבוי כפנינה נסתרת בין הפסגות המושלגות. נטייל לחופי האגם היפה, ובתום הביקור נחזור לאינטרלקן.
לפנות ערב נצא ברגל מהמלון לסיור בעיר העתיקה באינטרלקן, נלך לאורך הנהר החוצה אותה, ונעלה ברכבת שיניים לפיסגת הרדרקולם בגובה 1300 מטר לתצפית מופלאה אל אינטרלקן והאגמים התוחמים את העיירה : אגם טון ממערבה ואגם ברינץ ממזרחה. נרד מהתצפית היפה ונשוב למלוננו באינטרלקן.

 

 

טיול מאורגן לשוויץ

 


יום 6> מפעל השוקולד בקאייה- טירת גרוייאר- מפעל הגבינות

 נצא ברכבת לקאייה לביקור במפעל השוקולד המפורסם. כאן נלמד על תהליך ייצור השוקולד, נחזה במופע אור קולי המציג את ההיסטוריה המעניינת של השוקולד נלמד חלק מסודות הכנת השוקולד השוויצרי הטעים. נסיים בטעימות מסוגי השוקולד השונים המיוצרים במפעל.
מכאן ניסע לעיירה גרוייאר. נטייל בסמטאות העיירה ונעלה לסיור בטירה היפה המשקיפה על העיירה מראש גבעה. הטירה שמורה היטב מאז נבנתה במאה ה-13. נשוטט בין חדריה הצופים אל הנופים הנהדרים, ונתרשם מהרהיטים העתיקים המשמרים את אווירת ימי הבינים.
גרוייאר התפרסמה ברחבי העולם בזכות הגבינות המשובחות המיוצרות כאן. פעמים ביום מביאים חקלאי האזור
למגבנה את חלב הפרות הרועות חופשי בכרי האחו הסובבים את הטירה. נבקר במפעל ונלמד על תהליכי הייצור של הגבינות המיוחדות וכמובן נזכה גם בטעימות מהגבינות המפורסמות. בתום הסיור נשוב לאינטרלקן.

 
 

טיול מאורגן לשוויץ

 

יום 7> ברכבת הפנורמית גולדן פס אקספרס  למונטרה-   אגם ג'נבה.

היום נעלה שוב לרכבת פנורמית, בעלת החלונות הגדולים. הפעם נפליג ברכבת בין הנופים הנפלאים הנפרשים בין אינטרלקן לאגם ג'נבה. נרד בעיירת הקייט מונטרה (Montreux) היושבת בגדה הצפון- מערבית של אגם ז'נבה, בחוף המכונה הריוויירה השוויצרית. בשל מזג האוויר הים-תיכוני הנעים מושכת אליה העיירה מבקרים רבים לאורך כל השנה. נרד לטיילת התוססת, הנמתחת לאורך האגם ונטייל בין שפע בתי הקפה, המסעדות הבארים ובתי הקזינו.
יחד עם יושבי בתי הקפה נהנה ממופעי רחוב שונים ומוזיקה חיה. על אומני הרחוב משקיף פסלו של פרדי מרקורי, סולן להקת קווין שהתגורר במונטרה. נספוג את האווירה הנעימה בשיטוט בסמטאות הציוריות של העיר העתיקה.
לקראת ערב נשוב למלוננו באינטרלקן.
 

 

 
 

טיול מאורגן לשוויץ

 

 
יום 8> מפלי טרומלבאך- שייט באגם טון- רכבת לציריך וטיסת ערב לנתב"ג

 היום נבלה בעמק המפלים המפורסם. מפסגות ההרים העוטרים את העמק המוריק נופלים אליו 72 מפלים המנקזים את קרחוני האייגר והמונק. נצא ברכבת לעיירה לאוטרברונן וממנה נמשיך באוטובוס למפלים הספירליים בטרומלבאך המזרימים בעוצמה 20,000 ליטר מים בשנייה ! . עוצמת המים חתרה בתוך ההר סדרת מפלים הנופלים בעוז בתוך ארובות ספירליות היוצרות מראה מרשים במיוחד. בתום הביקור נשוב לאינטרלקן וניפרד מהמלון. ניקח את המזוודות, ונלך לספינה איתה נשוט על אגם טון. במשך כשעתיים נפליג בנוף נפלא של עיירות מקסימות, הרים מושלגים וכפרים קטנים הנצמדים למורדות ההרים הירוקים.
בעיירה טון נעלה על רכבת שתיקח אותנו לשדה התעופה בציריך לטיסת הערב , בדרכנו חזרה הביתה .

   

 •ייתכנו שינויים במסלול בהתאם לטיסה, לוח הרכבות, מזג האויר ומיטב שיקולי המדריך

לכל הטיולים המאורגנים לשוויץ
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
משהו קצר וטוב
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי רגל קל לאוהבי לכת
טרקים
טיולי שייט
טיולי משפחות
טיולי פסח
טיולי אופנועי שלג
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים בארץ
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015