ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

אטרקציות ומקומות שאסור לפספס ברומניה – איילה גיאוגרפית

אטרקציות ברומניה

אם גם אתם שייכים לאותם אנשים שאוהבים לטייל עם המשפחה אתם בוודאי מכירים את הצורך הזה למצוא בכל פעם מחדש יעד אחר.  האמת היא שהעולם מספיק גדול כדי להציע לנו מגוון אפשרויות ואופציות והגיע הזמן שהפעם תחשבו ברצינות על טיולים מאורגנים לרומניה. רומניה היא ארץ נפלאה השוכנת כמובן ביבשת אירופה וגובלת עם אוקראינה, מולדובה, הונגריה, סרביה, בולגריה ונהר הדנובה. כל הגבולות האלה לא משאירים מקום לספק: יש הרבה מה לראות ברומניה ואפשר ליהנות מכל רגע של טיול בה. רומניה זו מדינה גדולה במיוחד ואתם יכולים להיות בטוחים שבין אם תיסעו לשם כזוג אוהב ורומנטי ובין אם תיסעו עם הילדים, תהיה לכם חוויה בלתי נשכחת ומרגשת במיוחד.

איפה כדאי לבקר?

ראשית, האופציה של טיול משפחות לרומניה אשר מאורגן על ידי חברות טיולים מובילות זו אפשרות מוצלחת ביותר כי במסגרת טיולים מאורגנים אתם לא צריכים לתכנן לבד את הטיול. שנית, במקרה של רומניה יש הרבה מאוד מקומות לבקר בהם ואחד מהם זו כמובן העיר הנפלאה בראשוב. היא מוקפת קסם, כנסיות יפות, מקומות בילוי ואפילו קניות ולכן בהחלט חשוב לעבור בה וליהנות מכל מה שיש לה להציע לכם. בנוסף לכך, תוכלו גם לעבור בדרך במקומות נפלאים כמו העיר סיניה אשר בה שוכן לו ארמון המלוכה הרומני העונה לשם "פלש". יש בסיניה גם פארק גדול מימדים וכאן גם תוכלו לעבור במצבר סיניה העתיק, מה שאומר שלא יהיה לכם רגע דל גם במקום המיוחד הזה. בבואנו לבחון איזה עוד מקומות חובה לראות ברומניה הנפלאה חשוב להזכיר כמובן גם את סיגישווארה, עיר קסומה בחבל טרנסילבניה, פויאנה בראשוב, שזו עיירת נופש נפלאה וטירן בראן הקסומה.

על איזה סגנון של טיול חלמתם?

כשמדברים על רומניה אי אפשר שלא להזכיר שתי אופציות רלוונטיות והן: טיול ג'יפים לרומניה וטיול  שלג  בחורף ניתן להתנסות בטיוךלי אופנועי שלג  טיול שכזה  לרומניה יתאים כמובן רק באזורים מסוימים, כמו לדוגמה פויאנה בראשוב ואילו טיול ג'יפים יוכל לחלוש על פני אזורים גדולים יותר במדינה. כמו כן, במקרה של טיול סקי יש עונות שמתאימות לכך יותר ואילו טיול ג'יפים לרומניה זה טיול שתוכלו ליהנות בו בכל עונות השנה. יש אפשרות לנסוע לרומניה גם לבד ולא במסגרת הטיול המאורגן אך לא בטוח שזה יכול להתאים לכל אחד מאיתנו. העניין הוא שלא תמיד קל לתקשר עם המקומיים, אלא אם כן השורשים שלכם הם מרומניה ואתם בקיאים ברזי השפה ולא פעם גם קשה להתמצא בדרכים. לכן, אם חשוב לכם שהטיול הבא יהיה מפנק במיוחד ובלי נשכח, כדאי יהיה לחשוב על האופציה של טיולים מאורגנים לרומניה. כך ידאגו לכך לכל מה שאתם צריכים ולרוב גם המחיר יהיה יותר משתלם, אז למה שלא תזמינו מקומות עוד היום?

 

 

חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי רגל קל לאוהבי לכת
משהו קצר וטוב
טיולי ג'יפים
טרקים
טיולי שייט
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים בארץ
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015