ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול מאורגן לאוסטריה וצפון איטליה, 10 ימים

הצטרפו למסע נהדר בהרי האלפים, באוסטריה ובדולומיטים האיטלקים;
בטיולנו נשלב ביקור בוינה המעתירה, ובעיירות הרריות ציוריות, יחד, עם טבע אין סופי של פסגות קרחונים, קניונים צרים, יערות צבעוניים, כרי מרעה וכפרים עתיקים.

 
בטיול נתמקד בארבע חטיבות נוף שונות :

וינה והדנובה
איזור האגמים והעיר זלצבורג
איזור האלפים הגבוהים באוסטריה והדולומיטים בצפון איטליה
איזור העיר אינסברוק וסביבותיה


האתרים בהם נבקר:
ארמון שיינברון

מגדל העץ ביער באגם טראון

תצפית ממצודת זלצבורג

ארמון היילברון

עלייה בפוניקולר לתצפית מעל האלשטאט וסיור במכרה המלח

קניון זיגמונד טון

מפלי קרימל

 

סיורים בערים:

וינה, זלצבורג, אינסברוק, קורטינה ד'אמפאצו, בולזאנו

  

עיירות:
מנזר מלק,קרמס,באד אישל,סט וולפגאנג,גמונדן,סט גילגן

 

אתרי טבע:

עמק הווכאו לאורך הדנובה, מעבר הגרוסגלוקנר, האלפים הדולומיטים באיטליה

טיולי ההליכה בטבע:

היער ומגדל העץ ואגם טראון,
תצפית אגם האלשטאט ומכרה המלח,
קניון זיגמונד טון,
אגם ברייס, אגם מיזורינה, אגם קרייזיי,
מפלי קרימל

 

  

סוג הטיול: עומק עם טיולי רגל קלים
........................................................ 
דרגת קושי: לאוהבי לכת
........................................................ 
קהל היעד: בוגרים, משפחות
........................................................ 
עונות מומלצות:  אביב, קיץ וסתיו
Facebook Favorites

מסלול הטיול המאורגן לאוסטריה וצפון איטליה


 


יום 1> תל אביב- ווינה

נמריא מתל אביב לווינה. בהתאם לשעת הנחיתה נצא לביקור בארמון שיינברון, משכנם המפואר של קיסרי האמפריה הרומית הקדושה, שהפכה לאמפריה האוסטרו הונגרית. נתפעם מעוצמת המבנה האדיר והגנים המפורסמים העוטרים אותו. לאחר הפסקת צהריים נצא לסיור בבירת אוסטריה, נטייל בין מיטב אתריה האימפריאליים המפורסמים. נתחיל בעיר העתיקה. בכיכר מריה תרזה נתרשם מקתדראלת סנט סטפן, בית העירייה, בניין הפרלמנט, כיכר האופרה וגן העיר המטופח, כאן מוצב פסלו של המלחין המפורסם יוהאן שטראוס. נלון בוינה

 
יום 2> עמק הוואכאו, העיירה קרמס, עמק הדנובה, מנזר מלק, ארץ האגמים

לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מוינה ונצא לעמק הואכאו הפורה, הנמתח לאורך הדנובה. זהו אזור הכרמים המפורסם והקסום של אוסטריה. נבקר בעיירה העתיקה קרמס. נעבור בשער העיר העתיק ונטייל במדרחוב הציורי. נמשיך לכיוון טירת דורנשטיין. כאן היה כלוא ריצ'רד לב הארי לאחר שקרע את דגל אוסטריה בתום מסע הצלב ב 1193. אנו בדרכנו לביקור במנזר מלק, מנזר בנדיקטיני החולש על העמק מעל גבעה נישאת. מנזר מלק נמנה עם הגדולים והמרשימים ביותר באירופה שנבנו בסגנון הבארוק לאחר הביקור במנזר ניסע לחבל אוסטריה העלית הידוע בשפע האגמים הקסומים והעיירות הציוריות שלגדותיהם. כאן נשהה בימים הקרובים.

  
יום 3> אגם טראון, גמונדן, מגדל העץ , טיול ביער לאורך האגם, באד אישל.

ניסע בדרך יפה אל אגם טראון. על גדתו הצפונית שוכנת העיירה המקסימה גמונדן , אותה חוצה נהר טראון. נסייר במרכז ההיסטורי ונטייל לאורך הטיילת. נמשיך ונעלה ברכבל להר גרינברג, בראשו ניצב מגדל העץ המפורסם. מהמגדל נפרשים לפנינו נופיו הנהדרים של האגם וההרים המקיפים אותו.
נצא לטיול יפה בשבילי היער המקיף את המגדל ונצפה לעבר האגם הנפלא. נרד ברכבל אל אגם טראון ונצא למסלול הליכה קצר ויפה לאורך חופו. בתום ההליכה ניסע לבאד אישל, עיירת המרחצאות המפורסמת. לקראת ערב נשוב למלוננו.

 

טיולים מאורגנים לאוסטריה

  

יום 4> זלצבורג, גני מיראבל, מצודת זלצבורג

היום נטייל בזלצבורג העיר מעוטרת במבנים עתיקים ומפוארים ומפורסמת גם כעיר הולדתו של המלחין הדגול מוצארט. נטייל במרכז העיר, בסמטאות ובמדרחוב הציורי, נראה את בית הולדתו של מוצרט, את הקתדרלה ואת מבני הבארוק ששימשו את אצולת העיר. נעלה ברכבל למצודת זלצבורג היושבת על גבעה החולשת על העיר, ממנה נשקף הנוף היפה של העיר העתיקה וכל האזור. נרד לביקור בגנים הנהדרים המקיפים את ארמון מיראבל, שהוקם ב 1606 לשימושה של סאלומה, הפילגש של האציל המקומי. הגנים הנפלאים התפרסמו בזכות המחזמר "צלילי המוסיקה".
ניסע לטירת הלברון , כאן נהנה ממשחקי המים בגנים המפורסמים, תיאטרון הבובות המכני המופעל ע"י המים ואויר, מנהרת המראות מנהרת הכתר ועוד. בתום סיורנו נשוב למלוננו לארוחת ערב ולינה.

 
יום 5> אגם האלשטאט, מכרה המלח, סנט וולפגאנג, סן גילגן

לפנינו יום טיול נפלא באזור האגמים של עמק זלצקאמרגוט. נפתח בהאלשטאט, עיירה מקסימה השוכנת לחופיו של אגם האלשטאט. בעזרת קרוניות נעלה למרומי ההר לביקור במכרה המלח החצוב בבטן ההר. נסייר בתוך המכרה הארוך והמעניין ונלמד על תהליך הפקת המלח במכרה. (אורך המסלול 2.5 ק"מ) מהמכרה נרד ברכבל לסיור בעיירה האלשטאט אשר הוכרזה כאתר מורשת של אונסקו. נאכל צהריים ונמשיך לעיירה סנט וולפגנג השוכנת לחופיו של אגם יפהפה נוסף. בתום הביקור נחזור למלוננו לארוחת ערב ולינה.

  

טיול מאורגן לאוסטריה

 

יום 6> קניון זיגמונד טון, הרי גלוקנר , קרחון גרוס איזור ברוניקו (איטליה)

ניפרד מקסמי עמק זלצקאמרגוט ונצא לכיוון העיירה צל אם זיי השוכנת לשפת אגם נהדר. נסייר במרכז העיירה המיוחדת ונמשיך לקניון זיגמונד טון. כאן נצא להליכה יפה על שביל עץ הצמוד למצוק ומתפתל מעל לזרם הנהר השוצף. נמשיך בטיול לחופי אגם קלאם שמזין את הקניון ( הליכה של כשעה וחצי). נמשיך ונעלה בדרך האלפינית הגבוהה - Grossglockner High Alpine Road, הנחשבת לאחת הדרכים הנופיות המרשימות באלפים. הדרך חוצה את רכס האלפים הגבוה והמרכזי בלב מאסיב הגרניט והציפחה הגבוה ביותר באלפים האוסטריים. בראשו מתנשאת פסגת הקרחון Grossglockner שגובהה 3798 מטרים. נעלה לתצפית הקיסר פראנץ יוזף, ממנה נשקפים מראות הקרחונים האדירים. נמשיך וניסע עם הדרך הנהדרת המדהימה בין אגמים וקרחונים,
לקראת ערב נחצה את הגבול לאיטליה ונגיע למלוננו באזור ברוניקו או לינץ שברכס האלפים.

 

      
טיול לאוסטריה

  

יום 7> האלפים הדולומיטים (איטליה)

ניפרדנו מאוסטריה, אבל לא מנופי האלפים הנהדרים. נחצה את הרכס ונרד לאגם ברייס, הנחשב ליפה ביותר באלפים הדולומיטים; מי טורקיז מנצנצים בלב ההרים המעוטרים ביערות ירוקים. נצא לטיול רגלי לאורך חופי האגם, במסלול הליכה בן כשעה וחצי. לאחר הפסקת קפה ועוגת שטרודל נמשיך לאגם מיזורינה השוכן למרגלות " 3 הפסגות" .גם כאן נהנה מטיול יפה, במסלול בן כ- 45 דקות. נוכל לאכול פולנטה עם גולאש או פטריות ונמשיך לעיירת הסקי קורטינה ד' אמפצו.
עם הגיענו נצא להכיר את העיר, פנינת האלפים. נלון באיזור.

 
יום 8> מעבר פורדוי, אגם קרזיי, בולצאנו, מעבר הברנר , אינסברוק

אנחנו בדולומיטים. נעלה למעבר ההרים פורדוי, ונחצה גם את מעבר ההרים קוסטלונגה. נרד לאגם קרייזיי,-אגם קרחוני בצבעי טורקיז עזים, בהם משתקפות הפסגות המושלגות המקיפות את האגם.
נצא לטיול רגלי קצר לאורך חופי האגם הקסום, ונמשיך במורד הדרך לבולצאנו העיר המוקפת הרים. נטייל במרכז ההיסטורי של העיר הנעימה בתום הסיור ניסע עם הדרך העולה למעבר הברנר המפורסם, , המחבר בין איטליה לאוסטריה. נגלוש לאינסברוק, בירת חבל טירול האוסטרי.
כאן נלון 2 לילות.

      טיול לאוסטריה

 

יום 9> מפלי קרימל,  אגם אכן, העיירה האל 

יום טיול נפלא אותו נתחיל בטיול למפלי קרימל, הנופלים 380 מטר בשלושה מפלסים, ונחשבים למפלים הגבוהים ביותר באירופה. נבקר במפל התחתון ונעפיל על פי רצוננו ויכולתנו למפלים העליונים. נוכל ליהנות מעוגת תפוחים מעולה לצד המפל. נמשיך לביקור  באגם אכן "הפיורד של הטירול", הגדול באגמי האזור, והיפה שבהם. מכאן ניסע לביקור בעיירה הציורית האל.לקראת ערב נשוב למלוננו באינסברוק.   

 

יום 10> אינסברוק -מינכן -תל אביב 

את בוקרו האחרון של הטיול נכבד בטיול באינסברוק – בירת חבל טירול, שהייתה גם בירתם של הקיסר מקסימיליאן והקיסרית מריה תרזה. העיר ידועה כמרכז ספורט החורף וזכתה לארח את אולימפיאדת החורף ב-1964.  נטייל ברחובות המקסימים במרכז העיר העתיקה,  ונראה בין היתר את גגון הזהב, ארמון הופבורג והבזיליקה. בהתאם לשעת הטיסה, ניסע לשדה התעופה במינכן, בדרכנו חזרה הביתה. 

 

** ייתכנו שינויים במסלול בהתאם לטיסות, מזג האויר, הוראות השלטונות ומיטב שיקולי המדריך לטובת הטיול.

לכל הטיולים המאורגנים לאוסטריה
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
משהו קצר וטוב
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי רגל קל לאוהבי לכת
טרקים
טיולי שייט
טיולי משפחות
טיולי פסח
טיולי אופנועי שלג
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים בארץ
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015