ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול צלמים לבורמה , 14 יום, בשיתוף פוטו טבע

תכנית מיוחדת בשיתוף עם פוטו טבע

 

 מיאנמר, ארץ הזהב והאבנים הטובות, היא ארץ רחבת ידיים, רבת עמים ושבטים, שקועה עמוק בתוך מסורות בודהיסטיות, שידעה תהפוכות רבות מאז השתחררה מהשלטון הבריטי. נפתח ביאנגון הבירה, עיר גנים ענקית המשמרת אדריכלות בריטית קולוניאלית ובמרכזה פגודת זהב אדירה. נטוס  אל מאנדאליי, הבירה העתיקה, שסביבתה עשירה במבנים היסטוריים רבים ובסמוך לה אחד המרכזים הנזיריים הגדולים במיאנמר. בהמשך הטיול נבקר בבאגאן ש-2500 (!) הפגודות שבסביבתה מייצגות את אחת מתקופות הזוהר בתולדות הממלכה. נעלה אל הר פופה, האולימפוס של מיאנמר, ונסיים ביומיים באזור אגם אינלה המקסים עם הכפרים הבנויים עליו על כלונסאות עץ.

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית בבורמה?

 

מסלול מקיף ומעמיק– הטיול שלנו בבורמה מתמקד בכלל האתרים החשובים בטיול מאורגן למדינה שרק בשנים האחרונות פתחה את דלתותיה בפני התיירים המערביים. מסלול הטיול שלנו לבורמה כולל גם ביקור בסלע הזהב והוא מתעמק במדינה המרתקת בלבד ולא נפרש על פני מספר מדינות, מה שמאפשר את הכרת המדינה הכל כך מעניינת.

 

הפן האנתרופולגי - מפגש בלתי אמצעי ובלתי נשכח עם התושבים של בורמה. מפגש עם תרבות, שבטים ואנשים שלא רואים בכל יום.

 
הדרכה מקצועית – כשבוחרים להשקיע בטיול, חשוב לדעת שאתם יוצאים לטיול צלמים לבורמה רק עם מומחים אמיתיים . הטיול מלווה במדריכת צילום מקצועית מבית הספר גליץ לצילום. יהיה מפגש הכנה מקדים , משוב וביקורת עבודות במהלך הטיול.

 

סוג הטיול: צלמים
........................................................  
דרגת קושי: קלה
........................................................  
קהל היעד: בוגרים
........................................................  
עונות מומלצות:  סתיו, אביב, חורף

 טיול אותנטי

טיול לבורמה הוא טיול מרתק מבחינה אנתרופולגית: לאיילה גיאוגרפית ניסיון ארוך שנים עם הוצאת טיולים ליעד זה. השילוב של מדריך המכיר את השטח בצורה טובה יחד עם תכנית טיול מעמיקה ומרתקת מאפשרת חיבור בלתי אמצעי מרתק עם התושבים, התרבות וההיסטוריה של מדינה מרתקת זו. 

Facebook Favorites

מסלול הטיול המאורגן לבורמה


ימים 1-2> מתל-אביב ליאנגון


נצא בטיסת ערב דרך איסטנבול (המראה 21:45 נחיתה 00:05) לבנגקוק (המראה 01:35 נחיתה 14:50). לאחר הנחיתה נעבור לשדה התעופה השני ונעלה על טיסת המשך ליאנגון, בירת מיאנמר, אליה נגיע בערב ונעבור ללינה ביאנגון.


יום 3> יאנגון

נקדיש את היום להכרת הבירה, כרך בן 5 מיליון תושבים. נתחיל בכיכר המרכזית של העיר התחתית שם נראה את אנדרטת העצמאות. נמשיך ונטייל בשוק הרחוב שברובע הסיני ונסור אל בית הכנסת, זכר לקהילת יאנגון בימיה הטובים. אחה"צ נבקר בפגודת שווהדאגון (Shwedagon) האדירה שכיפת הזהב שלה, שגובהה 100 מ', מתנוססת מעל העיר. לא פחות מ-60 מבנים מעוטרים מקיפים את הפגודה שהמתחם שלה מלא תמיד בהמוני מעריצים. בערב נצא אל מסעדה על אחד מאגמי יאנגון ונצפה בהופעת פולקלור חיננית. לינה ביאנגון.
 

טיול צלמים לבורמה


יום 4> אל באגאן

נצא בטיסת בוקר מיאנגון לבאגאן. בהגיענו לבאגאן ש-2500 הפגודות הפזורות סביבה מייצגות את אחת מתקופות הזוהר של הממלכה. נבקר בפגודות ובמקדשים החשובים ובראשם מקדש אנאנדה (Ananda), ונתרשם מהישגי האדריכלות וציורי הקיר המופלאים. נבקר גם בשוק הססגוני ובמפעל להכנת כלי לקה טיפוסיים לאזור זה. בערב נחזה בהופעה של תיאטרון מסורתי. לינה בבאגאן.

 

יום 5> הר פופה - למקיטילה

לאחר ארוחת בוקר נצא להר פופה, הנקרא גם האולימפוס של מיאנמר. בראשה של מחט וולקנית נבנתה קבוצת מנזרים במקום שגיא ויפה נוף. למעלה מ-700 מדרגות יובילו אותנו אל פסגת הצוק (שעת כושר קלה...) כאשר הקופים, תושבי המקום, מלווים אותנו בדרכנו. לאחר שנרד מן הצוק ניסע למקיטילה, בירתה החדשה של בורמה, היושבת על שפת אגם רחב ידיים. לינה במקיטילה

 

 
טיול צלמים לבורמה

 
יום 6> לאגם אינלה

אנו יוצאים מזרחה למדינת שאן. נחצה שדות חקלאיים , נעבור בין כפרים העוסקים בגידולים שונים וונגיע אל מחוז שאן ההררי, המחוז הגדול במזרחה של מיאנמר הגובל בסין, בלאוס ובתאילנד. זוהי ארץ רחבת ידיים, עשירה באדמות חקלאיות פוריות, כפרים ציוריים וקטעי חורש יפים. בשעות הצהריים נגיע אל אגם אינלה, המהווה את אחת מפינות החמד של מיאנמר. כאן נלון בשלושת הלילות הבאים במלון הבנוי על כלונסאות בשולי האגם. לינה אינלה.

 

ימים 7-8> פסטיבל באגם אינלה

את היום הראשון נקדיש לפסטיבל אינלה המרהיב, בו נוכל לראות שורות שורות של סירות ענק , כשאר השייט הוא לקצב הלמות התופיםאגם אינלה, 22 ק"מ אורכו ו-11 ק"מ רוחבו, הוא אחד האתרים המרתקים במיאנמר. כפרים רבים על כלונסאות מאכלסים את האגם ותושביהן, בני שבט האינטה (Intha), מוצאים את פרנסתם בדיג, מלאכות שונות וטיפוח גידולי ירקות ופירות על פני המים בשיטה ייחודית. מיומנותם בחתירה בסירות באמצעות כף הרגל מדהימה. יום שלם נתור את האגם לאורכו ולרוחבו, נראה את הילדים שטים לבית הספר, בבית אריגה, במפעל ביתי להכנת סיגרים, נשוטט בכפר אינדאין (Indein), נשוט בין גידולי המים המשגשגים ועינינו לא תשבע מראות. לינה באינלה.

 

יום 9> אל פינדאיה

הבוקר נעזוב את אגם אינלה וניסע אל העיירה פינדאיה (Pindaya) השוכנת לחוף האגם הקדוש ובה קבוצה גדולה של עצי באניאן ענקיים. נעלה אל מערת פינדאיה, המערה בא שוכנו 8000 (!) פסלי בודהא מהווה את אחד מאתרי העלייה לרגל החשובים במחוז שאן. לאחר שנסתובב שעה ארוכה בין אלפי הפסלים ונשקיף מפתח המערה על העמק היפה שלרגליה נחזור ברגל לעיירה ונלמד על אחת ההתמחויות המקומיות: הכנת שמשיות. לינה בפינדאיה.

טיול  צלמים לבורמה

  
יום 10> ארץ הפא-או וקאקו

לאחר ארוחת הבוקר נעלה אל העיר טאונג'י (Taunggyi). נמשיך אל הרמה הירוקה המשתרעת ממזרח לאגם אינלה. זו ארצם של בני שבט הפא-או (Pa O) היושבים בה בכפריהם המטופחים. בצהרים נגיע לאתר הפגודות המפורסם בקאקו (Kuku) שם ניצבות 2500(!) סטופות בשורות ישרות כבמסדר על שטח מצומצם של 40 דונם. מראה מרהיב! אחר הצהרים נבקר באחד בכפרים שבשולי הדרך ונחזור ללינה למלון גולף בטאונג'י השוכן בסביבה פסטורלית שלווה. לינה בטאונג'י.
 

יום 11> אל מאנדאליי

אנו נפרדים ממדינת שאן ויוצאים בנסיעה לשדה התעופה ההו, ומשם בטיסה למאנדליי, הבירה המלכותית של מיאנמר לפני הכיבוש הבריטי והעיר השנייה בגודלה במדינה. נבקר בפגודת מאהאמוני (Mahamuni) בה מדביקים התושבים עלי זהב על פסלו של הבודהה. לאחר מכן נצפה באחת ההתמחויות של העיר: ריקוע עלי זהב. נמשיך אל 'ארמון הזהב', ארמונו של המלך מינדון בשלהי המאה ה- 19. לינה במאנדאליי.
 

יום 12> אמארפורה, מינגון ומנזר באגאיה

עם בוקר ניסע אל אמארפורה (Amarapura), בירת מיאנמר בשלהי המאה ה-18 וראשית ה-19, בה נמצא אחד המנזרים הבודהיסטים הגדולים במדינה. נבקר במנזר, נשמע על חיי הנזירים ונשקיף על מתן התרומות של תושבי מאנדאליי והסביבה לנזירים הנערך מדי בוקר בבוקרו. נצא בשיט על הנהר אייאוואדי (Ayeyarwady) אל מינגון (Mingun) בה נבנתה הפגודה הגדולה בתבל, שלא הושלמה מעולם. נסיים במבט על גשר או ביין טיק (U Bein Teak) היפהפה בן 1200 המטרים. בערב נהנה מתיאטרון בובות מקומי. לינה במאנדאליי.

 

יום 13> לבנגקוק וחזרה ארצה

ניפרד מבורמה המקסימה ונצא בטיסה לבנגקוק, נעבור לשדה השני ומשם בטיסות המשך דרך איסטנבול (המראה 23:20 נחיתה 05:00) לתל-אביב (המראה 06:35 נחיתה 08:40). נחיתה ביום ה 14 של הטיול .

 *** ייתכנו שינויים בהתאם לטיסות, מזג האויר, הוראות השלטונות ושיקולי המדריךלכל הטיולים המאורגנים לבורמה, מיאנמר
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי אופנועי שלג
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי קרנבלים ופסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולי שייט
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015