ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול להרי הרוקיס הקנדיים ואלסקה בשייט, תכנית מיוחדת, 23 יום

טיול זה נמכר כרגע לקבוצות סגורות לפרטים נוספים צרו עמנו קשר 

 

מה מייחד את הטיול לאלסקה והרי הרוקיס הקנדיים באיילה גיאוגרפית:

- טיול להרי הרוקיס הקנדיים: • אדמונטון • באנף ושמורת יאהו • שדה הקרח קולומביה • פארק ג'אספר • קאמלופס • ונקובר איילנד - אנחנו היחידים שמגיעים לשם! - שייט באלסקה- חדרי Ocean View • אנקורג' וסיוורד • גלן אלן • ואלדז • המעבר הפנימי • נמל קצ'יקן • קרחון האברד • ג'ונו ועיירת הכורים סקאגווי ** סיורי החוף מהאנייה באלסקה ניתנים בחינם: בקצ'יקן, בסקאגווי וג'ונו וסביבתה כולל קרחון Mendenhal

סוג הטיול: עומק
........................................................ 
דרגת קושי: קלה
........................................................ 
קהל היעד: בוגרים, משפחות, בודדים
........................................................ 
עונות מומלצות: חורף, אביב
Facebook Favorites

מסלול הטיול להרי הרוקיס הקנדיים ואלסקה


 

יום 1> תל אביב – טורונטו - אדמונטון

נפגש לפני הצהריים בשדה התעופה בן גוריון לקראת טיסתנו לטורונטו שבקנדה ,נמשיך בטיסת פנים לאדמונטון- העיר הגדולה ביותר במחוז אלברטה אליה נגיע בשעות הערב המאוחרות. העברה למלון ולינה באדמונטון.

 

יום 2> אדמונטון- ג'ספר

עם בוקר נערוך סיור קצר בעיר הנודעת כ"בירת הפסטיבלים, של קנדה". נתרשם ממרכז הקניות הענק הגדול ביותר בצפון אמריקה ואם ייותר זמן נבקר במוזיאון החלל, החדיש והמרשים בעולם הכולל שימוש בטכנולוגיות iMAX ומראה באופן מוחשי את החלל. ונמשיך בנסיעה בנופים היפים לעבר ג'ספר לאורך הנהרות היורדים מהרי הרוקיס ולקראת ערב נגיע לג'ספר בלב שמורה הנושאת שם זה. לרגלי הרי הרוקיס בנוף מהיפים בעולם כולו. לינה בג'ספר

 

 

יום 3> ג'אספר

הבוקר נצא ונטייל באיזור האגמים שליד העיירה: אגמי פטרישיה ופירמיד. ניסע עם האוטובוס לקניון מלין, מקום בו נראה את בליית סלע הגיר כתוצאה מגריסת הסלעים על ידי קרחוני הענק שעיצבו את הנוף עד העבר הלא רחוק, נמשיך וניסע דרך אגם מדיסין לאגם מלין עצמו בנופי היער של מדינת אלברטה. אחד משיאיו של טיול מאורגן לקנדה. אחה'צ נחזור לעיירה,לינה בג'ספר.

 

יום 4> ג'אספר - באנף

נדרים לאורך שדירת הרכס לאורך בנתיב הקרחונים לשדות הקרח הגדולים ולקרחונים הגולשים מהם. נעבור דרך אגם פייטו ונעצור בקרחון אטבסקה, מקום בו נעזוב את האוטובוס ונעלה בכלי רכב מיוחדים על הקרחון עצמו, לאחר מכן נמשיך ונבקר במפלי אטבסקה. עם ערב נגיע לעיירה באנף הממוקמת בשולי השמורה בשם זה, שם נעשה את הלילה.

 

יום 5> באנף - שמורת יוהו

היום נצא מבאנף לקניון ג'ונסטון. נמשיך לאתרי שמורת יאהו: אגם אמרלד, מעברי הרכבת ועוד. נמשיך לLake Louise ולאגם מורין, מהציוריים והנודעים שבנופי הרי הרוקיס. אחד משיאיו של טיול מאורגן להרי הרוקיס הקנדיים. נמשיך ל"מפל הקשת", ונעפיל ב"גונדולת ההרים" (רכבל) למרומי הר הגפרית לתצפית על העיירה באנף ועל העמק שלרגלינו. נחזור לעיירה הקסומה לבילוי ערב וללינה.

 

יום 6> באנף – ריבלסטוק

נצא מבאנף דרך מעבר רוג'רס בנופים מרהיבים של רכס הרוקיס, יערות אגמים נוצצים ופסגות עטורות שלגים וקרחונים ממעל. נמשיך לעיירה קטנה בשם: Clearwater שלידה נמצאים מספר אתרי נוף ייחודיים בשמורת Wells Grey משם נמשיך לאורך הנהר ללינת לילה באזור רכס Selkirk לחופו של האגם המרהיב בריבלסטוק.

 

יום 7> קמלופס – ונקובר

נסיעה דרך אגם קמלופס והחוות החקלאיות שלידו, מכאן נחצה את רכס החוף המערבי בנתיב שיוליך אותנו לחופי האוקינוס השקט, "לדובדבן של הפסיפיק" – ונקובר – הגדולה, בערי "קולומביה הבריטית". עם ערב נצא לטיול רגלי בעיר ונקובר. לינה בונקובר.

 

יום 8> ונקובר – טופינו

היום נצא לשייט מוונקובר מערבה לעבר האי הגדול וונקובר המגן על כל אזור העיר מסערות האוקיאנוס הפתוח. נמשיך מכאן לטופינו Tofino שעל החוף הפסיפי בסמוך לשמורת Pacific Rim. את היופ נסיים בהליכה קלה במסלול הציורי של יער הגשם הקר, בנופי יערות עד, חופים מפורצים וסודיים ואווירת "סוף העולם" במקום נידח זה. לינה בטופינו

 


יום 9> טופינו – שמורת יוקולט

נמשיך לטייל באי וונקובר, באזור החופים המערביים ננסה לצפות בלוויתנים ודולפינים, נשוט בסירות זודיאק לאורך חופים מבודדים אליהם מגיעים דובים שחורים ממעבה יערות הגשם על מנת לאכול סרטנים צדפות ושבלולים. נחזור ללינה בטופינו

 


יום 10> טופינו – וויקטוריה

נתחיל את היום בביקור במרכז המורשת הילידית בDuncan. כאן נחזה בעמודי טוטם מקוריים, ציורי קיר ועוד. נמשיך דרך הגנים הבוטניים של בוצ'רט, היחידים מסוגם בעולם בעושר וססגוניות כתוצאה מתנאי האקלים הגשומים. לויקטוריה - בירת "קולומביה הבריטית". העיר ויקטוריה הינה מרשימה וצבעונית וממוקמת בקצה הדרומי של האי ונקובר- עם הירידה מהמעבורת נבקר בגני בוצ'ארט מהגנים היפים בעולם. ויקטוריה הינה מעין פיסת אנגליה קטנה בקנדה. אופייה של העיר עוצב במשך 150 שנה ובנייני הפרלמנט ומלון "אמפרס" מעידים על ההיסטוריה הקולוניאלית שלה.
לינה בוויקטוריה

 

יום 11> וויקטוריה - וונקובר

נעלה על מעבורת ונפליג אתה מזרחה לעבר וונקובר. עם ההגעה נערוך טיול רגלי להיכרות עם העיר האלגנטית והיפה בקנדה ואחת היפות בערי תבל. אחר הצהרים ננצל את הזמן ונעלה עד לפסגת הר גראוס Grouse mountain, נבקר בבית מחסה לדובים, בתצוגת כריתת עצים או עופות דורסים ונסיים בתצפית על העיר וסביבותיה. לינה בוונקובר

 

יום 12> וונקובר – תחילת השייט

ננצל את הבוקר לזמן חופשי בוונקובר, ע"מ לטייל באופן עצמאי בעיר, לבקר במרכזי הקניות הענקיים, במסעדות ובבתי הקפה המצוינים. אחר הצהרים נועבר לנמל בוונקובר נעלה על האוניה ל 7 ימי הפלגה - WELCOME ABOARD!!!

 

יום 13> המעבר הפנימי" (שייט

ביום שייט זה נכנס לאזור הקרוי 'המעבר הפנימי' של אלסקה שעוצב לפני מיליוני שנים על ידי קרחונים. זהו אזור מופלא של יערות גשם ופיורדים דוממים, איים רבים ויערות עד. במעבר הפנימי נשוט מספר ימים, אם יתמזל מזלנו נוכל לראות דובי גריזלי, דולפינים ואפילו לווייתנים עצומי ממדים. לינה באוניה. זהו אחד משיאיו של טיול מאורגן לאלסקה.

 

יום 14> (קטצ'יקן (שייט

לאחר ארוחת בוקר נגיע לקטצ'יקו– "The first Alaskan City", העיירה הקטנה (17 אלף תושבים, היא היפות שבערי אלסקה ומשמשת מרכז תעשית שימורי הסלמון. ליד העיירה נמצא הכפר האינואיטי Saxman שבו נמצאת עד היום סדנה מהאחרונות בהן מגלפים את פסלי הטוטם. נקודת ציון חשובה במסגרתו של טיול מאורגן לאלסקה. נצא לבקר בכפר ואח"כ נחזור לנחל הקטן ולעירה שצמחה סביבו. נראה את מבני העץ הישנים והציוריים ביניהם עומד גם "ביתה של דולי" זכר לימים הטובים והעליזים...

 

יום 15> (איסי סטרייט פוינט (שייט

הבוקר תעגון האניה ב - Icy Strait Point מקום מבודד באלסקה אשר מעטות הספינות הפוקדות אותו. אם יהיה לנו מזל אנחנו עשויים לראות לויתנים. נרד לחוף, נטייל בכפר ונחזור בשעות הצהרים המוקדמות לאניה המרימה עוגן בשעה .15.00

 

יום 16> (ג'ונו (שייט

עם שחר נגיע ל ג'ונו - בירת אלסקה, כמיטב המסורת של טיולים מאורגנים לאלסקה. העיר הציורית שמכונה גם "סן פרנסיסקו הקטנה" נולדה בתקופת הבהלה לזהב ושוכנת לרגלי שדות הקרח הגדולים. נצא לסיור לקרחון בשם מנדנהול בתקווה שנראה גם את הדובים במרדפם אחרי דגי הסלמון, נטייל רגלית בעיר ולא נדיר את רגלינו מה –Red Dog Saloon"" – הבר מס' 1 בג'ונו. יינתן זמן חפשי לקניות וכ'ו. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לצאת לטיול מדהים בהליקופטר מעל הקרחונים עם נחיתה לקינוח ע'ג שדה הקרח. לקראת ערב נחזור לאניה ולא נפסיד את ארוחת הערב, המופע וכל הפינוקים שהתחלנו להתרגל אליהם... בשעה 21.00 האניה מפליגה לדרכה הלאה לכוון סקגוואי.

 

יום 17> (סקגאווי (שייט

נגיע אל סקאגוואי הממוקמת בקצה הצפוני של המפרץ המתחבר ל - .INSIDE PASSAGEגם סקאגוואי התפתחה בתקופת ה"בהלה לזהב" שהייתה אופיינית לאזור בשנים 1897 עד 1898 ופרצה כאשר ב-14 ביולי 1897 עגנה ספינת הקיטור "אקסלסיור" בסיאטל וממנה ירדו כורים ובאמתחתם 2 טונות של זהב. אירוע זה משך אלפי הרפתקנים וגרם לסקאגוואי להפוך מהתישבות אינואיטית זעירה למקום בו עברו עשרות אלפי אנשים צפונה ברדיפתם אחרי הזהב. נרד בסקגוואי לבקר במרכז המבקרים לשמוע ולראות את סיפורם של ה - "Stampeaders", כפי שנקראו ההרפתקנים. חזרה לאנייה בערב והמשך השייט.

 

יום 18> קרחון הוברד (שייט

הבוקר אנחנו בלב ים, ננצל את פעילותיה השונות של האוניה. אחה"צ תיכנס האוניה למפרץ יקוטט ותתקרב ככל האפשר לקרחון הוברד, אחד הקרחונים המרשימים ביותר באלסקה, נצפה בקרחון מהאניה ונתפלל ל"נפילות". לקראת ערב נעזוב את המפרץ ונמשיך בדרכנו צפונה

 

יום 19> 'לכיוון סיוורד – סיום השייט. העברה לאנקורג

לאחר ארוחת בוקר נצא לדרכנו לכוון סיוארד. הדרך היפיפייה המוליכה אותנו לנמל סיוארד חוצה את חצי האי קינאי. נעצור ב:Moos-Pass משם ניסע לקרחון אקסיט ונתרשם מ"נסיגת הקרחונים". נמשיך לנמל הדייגים של סיוארד ונרד לחוף. ניפרד מהאנייה וניסע לעבר אנקורג' בירת המדינה. לאחר ההגעה למלוננו נערוך סיור היכרות ראשון עם בירת הגדולה, הצפונית והמיוחדת במדינות ארה"ב – אלסקה.

 

יום 20> אנקורג' – טיסה לוונקובר

בבוקר יינתן זמן חופשי באנקורג' לקראת הצהרים נועבר לשדה התעופה לטיסה לוונקובר, אליה נגיע בשעות הערב. לינה בוונקובר

 
ימים 21-22>

ונקובר – טורונטו – תל אביב

לאחר ארוחת בוקר נעזוב את העיר היפה ונטוס לטורונטו, נחליף מטוס ונמשיך לישראל, בה ננחת למחרת – ביום ה – 23.

 

הערות

פרטים על אניית הקרוז: MILLENNIUM
האנייה MILLENNIUM הינה אחת מאוניות סדרת Millennium. הספינות מסדרה זו משיבות את העושר וההדר אשר אפיינו בעבר את ההפלגות בים – הקווים המרשימים של גרם המדרגות באולם הכניסה הגדול, היופי העשיר של החדרים המעוטרים בפנלים של עץ, ומעליות זכוכית המעניקות לעולה בהן נופים פנורמיים של האוקיינוס.
סדרת הספינות האלו הוצגה בשנת 2000, והיא מאופיינת בהתמקדות מיוחדת בעיצוב מרווח. למרות שהספינות הללו הן הגדולות ביותר בצי שלנו, יש בהן יחס נדיב ביותר של מרחב לאורח. מרבית החדרים המרווחים מציעים נוף ימי, כאשר 74% מהחדרים כוללים מרפסת פרטית. כמו כן כל ספינה כוללת ספא AquaSpa בגודל 2,300 מ"ר – הספא הגדול ביותר שתמצאו בלב ים.

לכל הטיולים המאורגנים לאלסקה
לכל הטיולים המאורגנים לקנדה
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
טיול מאורגן לאלסקה לעומק, 15 ימים
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי פסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
טיולי סוסים
טיולי חגים
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015