ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית בגוגל פלוס איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

סין - הטיול הקלאסי, כולל שנגרילה שביונאן ושמורת ידינג שבסצ'ואן, 20 יום

הטיול המושלם לסין: שילוב של כל האתרים הקלאסיים בסין, עם פנינות הטבע היפות ביותר!
העיר בייג'ינג ואתריה המרתקים: העיר האסורה, החומה הסינית הגדולה; העיר שיאן ואתר חיילי הטרקוטה המיוחד והידוע ביותר בעולם; גבעות הקארסט של גווילין ויאנג שואו; הכרך הגדול ביותר בכדור הארץ כיום - העיר שנגחאי; לצד שמורת הטבע ידינג בטיבט אשר נפתחה רק לאחרונה לביקור; מחוז יונאן שהוא מחוז המיעוטים של סין עם העיר הציורית ליג'יאנג וארץ השנגרילה. מרתק, מגוון, יפה ומעל לכל מהנה ומרתק!!

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית בסין?

כי המסלול מקיף ומעמיק - טיולנו בסין מקיף את כל אתרי "החובה" בשנגחאי, בייג'ינג שיאן וגווילין לצד טיול עומק באזורי ההרים, שמורת הטבע ידינג שבטיבט, מהיפות ביותר בעולם, העיר ליג'יאנג הציורית שבמחוז יונאן, ארץ השנגרילה שבמחוז סיצ'ואן המרתק ושמורת הטבע הקדושה אמיי שאן.

  

כי משולבים 4 מופעים בתוכנית - מופע קונג פו בבייג'ינג, מופע שושלת טאנג בשיאן, מופע "רשמים" ביאנג שואו ומופע האקרובטיקה בשנגחאי.

 

כי הדרכה מקצועית - כשבוחרים להשקיע בטיול, חשוב לדעת שאתם יוצאים לטיול מעמיק לסין רק עם מומחים אמיתיים ליעד ולמדריך עם ניסיון עשיר וארוך שנים בטיולים מאורגנים בכלל ובטיולים מאורגנים בסין בפרט, את טיולנו בסין מדריכים מדריכים מקצועיים ומצוינים, פרטים אודותיהם בחלק האחרון של התכנית.

 

כי רמת המלונות מוכחת – לכל אורך המסלול אנו לנים במלונות 4 כוכבים במיקומים מעולים.

 

כי אנו מטיילים בקבוצות קטנות, עד 26 מטיילים.

סוג הטיול: עומק גיאוגרפי 
........................................................ 

דרגת קושי: קלה-בינונית
........................................................ 

קהל היעדבוגרים
........................................................ 

עונות מומלצות: סתיו, אביב 
Facebook Google+ Twitter Favorites

סין - הטיול הקלאסי, כולל שנגרילה שביונאן ושמורת ידינג שבסצ'ואן, 20 יום


ימים 2-1 | טיסות ישראל-שנגחאי

נצא בטיסה אל שנגחאי (Shanghai). עם הנחיתה בשנגחאי, הממוקמת בדלתה של נהה היאנגצה האדיר, נצא לטייל בכרך הגדול ואחת הערים המאוכלסות ביותר בעולם. נעלה לתצפית מרשימה על העיר ממרומי מגדל הטלויזיה, ונרד לשוטט ברחוב ננג'ינג. פה נבלע בהמוני האנשים ההולכים ברחובות וקונים בחנויות המותגים הרבות, המעטרות את הרחוב האולטרא מודרני. לקראת ערב נסייר בטיילת הבונד המפורסמת, ממנה נשקפים גורדי השחקים הרבים הממוקמים בגדה השנייה של נהר ההואנג פו - אחת מזרועותיו של נהר היאנגצה - רובע פודונג היוקרתי. לינה וארוחת ערב בשנגחאי.

 

יום 3 | שנגחאי האופנתית, המודרנית והיהודית

נתחיל את היום ברובע הסיני, בו נסתובב בין המוני האדם וחנויות מזכרות רבות, הפזורות בבבאזאר השייך לגן יו. גן יו והבאזאר המרשימים ביופיים נבנו על ידי סוחר עשיר להוריו לפני 400 שנה, ועיצובם המיוחד והכל כך סיני ועדין תואם לתורות הגן הסיניות. זה כולל ביתנים מקושטים, אגמי מים קטנים עם דגים, ביתן תה באמצע אגמון. ניסע לביקור ברובע היהודי ובבית הכנסת, אשר שימש את יהודי רוסיה שברחו מאימת הפרעות, וקלטו במלחמת העולם ה-2 את יהודי אירופה בזמן הכיבוש הנאצי. נמשיך ונבקר במוזיאון החדש של שנגחאי, אשר ממוקם במבנה חדשני ומרשים, ומציג אמנות מודרנית וכרזות מהמאה ה-20. בשעות הערב נצפה במופע אקרובטיקה, מופע בלתי נשכח! לינה וארוחת ערב בשנגחאי.

יום 4 | ההר הגבוה ביותר בגווילין ונסיעה בנוף החלומי ליאנג שואו

עם בוקר נעבור לשדה התעופה על מנת לטוס אל יעדנו הבא - גווילין (Guilin). לאחר הנחיתה נצא להר יאו שאן, הגבוה בהרים הזקורים שסביב גווילין, ונעלה ברכבל עד המקדש הדאואיסטי הנאה, המשקיף על כל העיר גווילין ועל הגבעות הציוריות שסביבה. מפה ניסע אל העיירה יאנג שואו (Yang Shou) הציורית, עיירה הממוקמת בינות לריכוז מרשים של גבעות קארסט המעטרות אותה ומעניקות לה נופך מסתורי. לינה ביאנג שואו.

 

יום 5 | שייט מהנה על נהר הלי ומופע "רשמים" המרהיב

לאחר ארוחת בוקר נצא לשייט בלתי נשכח במורד נהר הלי, המפורסם בנופיו בסין ובעולם כולו ואף מופיע על אחד משטרות הכסף הסיני. נשוט מהעיירה פו לי - עיירה קטנה ונידחת, הממוקמת בלב גבעות הקארסט. לאחר השייט ניסע אל גבעת הירח - המציגה תופעה גאולוגית נדירה ומעניינת. נחזור ליאנג שואו, כדי לשוטט בה ובשווקיה. לקראת ערב נצא להופעה בבימויו של הבמאי הסיני הידוע, ז'אנג יי מו, שיצר סרטים והופעות רבים ואף ביים את טקס פתיחת המשחקים האולימפיים. במופע "רשמים" נוטלים חלק מאות שחקנים כולם תושבי האזור, שאומנו במיוחד לצורך ההופעה. לינה וארוחת ערב ביאנג שואו.

 

יום 6 | לונג שאן: טרסות אורז ושבטי היאו והגואנג

נעזוב את יאנג שואו, ונצא לסיור בלונג שאן (Long Shan) - אזור עשיר ביערות ושדות אורז, ביניהם תעלות ונהרות, והרים מזדקרים. נצא לכיוון כפרי בני שבט היאו והגואנג, שהניל את שמו לפרובינציה - גואנג שו. לאחר נסיעה של כשעתיים בנוף מרהיב, נגיע לנקודת תצפית על שדות האורז המוריקים. נסייר ברגל ונבקר בכפרי בני המיעוטים, ונכיר את מנהגיהם ואורח חייהם. בסיום הסיור ניסע לגווילין (Guilin), ואם יישאר זמן נסייר במרכז העתיק של העיר הציורית. לינה וארוחת ערב בגווילין.

 
יום 7 | עירם של בני הנאשי - ליג'אנג

לאחר ארוחת בוקר ניסע לשדה התעופה ונצא בטיסה אל העיר ליג'יאנג (Lijiang), הממוקמת למרגלות הרמה הטיבטית במחוז המיעוטים יונאן שמשמעות שמו "המחוז שמעל לעננים". כשנגיע נצא לסיבוב במרכז העיר, שבה נמצאים תיירים מרחבי סין שמבלים במסעדות ובבתי התה והקפה, השוכנים בבתי עץ מרהיבים המוארים בפנסים סינים אדומים, לצד חנויות ובתי מלאכה מסורתית של בני הנאשי. תוצרתם צבעונית וייחודית למאוד. כל אלו פזורים בין עשרות תעלות מים צרות, המזינים את העיר, ובהן בשעות הערב משיטים בני הנאשי נרות של משאלות. לינה וארוחת ערב בליג'יאנג.  


יום 8 | הרי דרקון הג'ייד המושלגים והקדושים וציורי קיר מאיימים בבאישה

ליג'יאנג יושבת על שולי הרמה הטיבטית, בעמק מוקף בהרים מושלגים המגיעים לגובה 5,500 מטר, וחוצות אותה תעלות מי הפשרת שלגים. היא גם מקום מושבם של בני הנאשי, המנהלים עד היום מערכת חיים מטריארכאלית מרתקת וייחודית. נפגוש אותם בשוק הבוקר של ליג'יאנג - שוק הנחשב לאחד השווקים הססגוניים והעשירים בסין - נכיר את הירקות, הפירות, הבשרים, כלי העבודה וכלי המטבח הנמכרים במקום, והכל בשפע. לאחר מכן, נצא בנסיעה אל הרי הדרקון הג'ייד המושלגים, המתנשאים עד 4,600 מטר. נעפיל ברכבל אל אחד מעמקיו הגבוהים, נסייר בו ונהנה מהיער המפותח ומבעלי החיים וכן מבני המיעוטים החיים בו ולא נוותר על המופע "רשמים" המרהיב. אחר הצהריים נבקר בכפר באישה (Baisha) ונראה במקדש העתיק של בני הנאשי את ציורי הקיר המרהיבים המספרים על אמונתם השאמאנית. לינה וארוחת ערב בליג'יאנג.

 
יום 9 | ערוץ דילוג הנמר - הקטע הצר בנהר היאנגצה

בבוקר נעזוב את העיר הבלתי נשכחת ליג'יאנג, ונצא בנסיעה אל אחד מאתרי הטבע היפים והמרשימים של מחוז יונאן (Yunnan) - ערוץ דילוג הנמר. על ערוץ זה, שנחשב לחלק הצר ביותר של בחלקו העליון של נהר היאנגצה, הארוך בנהרות סין, ומסופר שטיגריס נצפה על ידי תושבי האזור כשהוא מדלג מגדה אחת של היאנגצה אל הגדה השנייה, מה שזיכה את הקטע בשם זה. נלך לראות את הנהר השוצף בעוצמה, ולאחר מכן נמשיך לעלות בנסיעה אל העיר ז'ונג דיאן (Zhong Dian). ז'ונג דיאן ידועה גם כבירה של "הממלכה השמימית של ההימאליה", היא ארץ השנגרילה, וביתם של הטיבטים. לינה וארוחת ערב בז'ונג דיאן. (תנאי הלינה בעיירה בסיסים, אך טובים. גובה 3,160 מ'). 

תנאי הלינה בעיירה בסיסיים אך טובים.

 
יום 10 | זונג דיאן הטיבטית והשמורות אגם שודו ופוד קאו שלידה

נקיץ לאחר לילה של הסתגלות לגובה (נלון בגובה של 3,000 מטר, גובה זה נחשב גובה בטוח ללינה וקל להסתגלות) ונצא לטייל באזור המרהיב. השם שנגרילה הגיע לבני המערב לראשונה בספרו של הילטון "האופק האבוד" משנת 1933. מאז ועד היום מחפשים בני המערב את המקום המסתורי והפלאי "שנגרילה", בו הזמן עצר מלכת והתושבים חיים חיי נצח. נבקר במנזר סונג זאן לין, המכונה גם "פוטלה הקטנה" בשל סגנונו האדריכלי יוצא הדופן הדומה לארמון שבלהאסה. המנזר מאוכלס על ידי נזירים מזרם המגבעת הצהובה, אחד הזרמים של הבודהיזם הטיבטי. נצא אל שמורת אגם שודו הקסום שבתוך שמורת פודקאו, ונתרשם משלוות הנפש שמקרין האגם על סביבתו, ונלך סביבו ברגל. נטייל בתוך כפר טיבטי, ונתרשם מהפגודות הקטנות הנמצאות כמעט על יד כל בית ומעבודות האומנות המיוחדות של המקומיים. נכנס גם לבית של משפחה טיבטית ונתרשם מהמסורת הטיבטית, מחיות משק הבית, ביניהם המסטיף הטיבטי, אחד מכלבי הצאן והשמירה היפים בעולם ומאורח חייהם. לינה וארוחת ערב בזונג דיאן.

 
יום 11 | אל הרמה הטיבטית הלא מתוירת

יום נסיעה ארוך לפנינו: הבוקר נשכים ונצא לאזורים הפחות מתויירים של ארץ השנגרילה (Shangri-La), מה שהיה פעם טיבט. נצא בנסיעה מערבה, לתוך השטח הטיבטי, אל אזורים שהיו סגורים לתיירים מהמערב עד לפני חודשים ספורים. נעלה במעלה ההרים, כאשר משני צדי הכביש נוף דרמטי של הרים עם פסגות מושלגות, כאשר אנו נוסעים בחלק מהדרך לאורך נחלים ונהרות. נעצור להפסקות בכפרים קטנים ולתצפיות נוף. לינה וארוחת ערב בעיר שנגרילה (3,750 מ').

 
יום 12 | שמורת ידינג הטיבטית שבארץ השלג 

יום שלם נקדיש לשמורת הטבע ידינג (Yading xiang), אשר במחוז קאם הטיבטי. שמורה זו נחשבת ליפה ביותר ב"ארץ השלג", וכוללת 3 הרים קדושים לטיבטים, אשר הגבוה מבניהם מגיע לרום של 6,030 מטר. בין ההרים עוברים נחלים צלולים וכרי מרעה שופעים. נבקר במקדש צ'ונגו, ממנו נצא לטיול רגלי לאגם הפנינה. נעבור מכוניות חשמליות אשר יקחו אותנו לכרי המרעה לואו רנג, ומפה מי שירצה ימשיך עוד קצת במעלה ההרים לאגם החלב. לינה בדאו צ'נג (Dao cheng).

 

יום 13 | ההרים הקדושים בלשאן ובאמיי שאן

עם בוקר ניסע לשדה התעופה הגבוה ביותר בעולם (4,411 מטר) ונטוס לצ'נגדו (Changdu) שבסצ'ואן. נמשיך בנסיעה אל העיר לשאן (Leshan), בה יושב פסל הבודהא היושב הגדול ביותר בעולם! נצא לשייט בנהר הזורם למרגלותיו של הפסל, כדי להתרשם מעוצמתו הדתית של המונוליט ומגודלו. לינה וארוחת ערב באמיי שאן (Emei Shan).

 
יום 14 | טיול במורד יער הגשם בהרי אמיי שאן

היום נעלה על רכס אמיי שאן - "רכס הגבות העבותות", הנחשב לאחד ההרים הקדושים לבודהיזם הסיני. היום כל הרכס הוכרז כשמורת טבע, שתפקידה להגן על 3 מינים שונים של קופים, שפע של ציפורים צבעוניות ומגוון מרתק של צמחייה ייחודית. נעלה לרכס באמצעות אוטובוסים מיוחדים ורכבל מהיר שייקחו אותנו למנזר 1000 השנים, הנמצא על מורדות הרכס. מנזר עתיק זה נחשב לאחד המנזרים היפים בסצ'ואן. ממנו נרד ברגל בדרך עתיקה אל מגרש החניה. לינה וארוחת ערב בצ'נגדו.

 
יום 15 | שמורת דובי הפנדה הגדולה והפנדה האדומה המתוקים 

לאחר ארוחת בוקר נצא לבקר בשמורת הפנדות, שהיא חוות מקלט, רביה וגידול של הפנדה הגדולה שכמעט ונכחדה מהעולם. נלך בין שטחי הגידול המעוטרים בצמחי במבוק, ונפגוש את גורי הפנדות, הוריהם ובני משפחתם ואם ישאר זמן נבקר גם את הפנדה האדומה. רק לאחר ביקור בשמורה נצליח להבין מדוע רוחשים המקומיים כבוד רב ואהבה גדולה אל חיות הענק האלו. לאחר הביקור במקום ניפרד מסצ'ואן ונטוס אל שיאן (Xian) - העיר שהיתה בירה ל-13 שושלות! ננחת אחר הצהריים וניסע לראות את החומות המרשימות שעדיין מקיפות את העיר העתיקה. לינה וארוחת ערב בשיאן.

 

יום 16 | אתר חיילי הטרקוטה המפורסם בעולם שבשיאן והרובע והמסגד המוסלמיים

היום ניסע אל אחת העדויות הארכיאולוגיות המרתקות ביותר, שהתגלו במאה האחרונה ברחבי העולם כולו: אתר חיילי הטרקוטה - אחד משיאי הטיול בסין. באתר זה ניצבים למעלה מ-6,000 דמויות של חיילים וסוסים, עשויים מחומר הטרקוטה, ערוכים אלי קרב, שיוצרו במיוחד כדי להגן על קברו של מייסד שושלת צ'ין, הקיסר צ'ין שיחואנג די; שושלת זו היא הראשונה שהצליחה לאחד את הממלכות הסיניות למדינת ענק אחת, כבר במאה השלישית לפני הספירה! נערוך ביקור בביתנים השונים ובמוזיאון המסביר על תולדות חייו של הקיסר והמקום. נחזור למרכז העיר שיאן (Xian) לביקור ברובע המוסלמי (חואי) ובמסגד הגדול שבמרכזו. המבנה נראה כמקדש סיני לכל דבר, ומשמש עד היום כבית תפילה למאות אלפי המוסלמים המתגוררים בעיר ולאלו הבאים מרחוק. הוא מסמל את הסבלנות והפתיחות הדתית שהייתה קיימת בעיר במאות ה-9-6 - ימי שושלת טאנג. נראה גם את פגודת אווז הבר הגדולה, המתנשאת לגובה 64 מטר. במאה ה-7 הובאו אליה מהודו כתבי קודש בודהיסטים במסע ארוך ורצוף תלאות והרפתקאות. בערב נצא לארוחת כיסונים ססגונית (ממש כך) - "דמפלינג", מאכל שנחשב לשיא העידון של האוכל הסיני ומאפיין של האוכל השיאני, ולמופע מימי שושלת טאנג. לינה בשיאן.

 

יום 17 | הבירה האחרונה בייג'ינג על ארמונותיה

בבוקר ניסע ברכבת המהירה אל עיר הבירה הסינית בייג'ינג (Beijing). כשנגיע נצא לטייל בארמון הקיץ, ששימש את הקיסרים המאוחרים של שושלת צ'ינג. הארמון הענק והיפה כולל אגם מלאכותי גדול ממדים וגבעה מיוערת ויפיפיה. נחזור למרכז העיר ונטייל באחת מהשכונות העתיקות של בייג'ינג, החוטונגים, נציץ לתוך החצרות המסקרנות ונוכל לראות את אופי החיים שהשתמר במשך מאות בשנים. בערב נצא למופע קונג פו, אשר יתאר לנו את אומנות הלחימה המסורתית בסין ולארוחת ערב. לינה בבייג'ינג.

 
יום 18 | החומה הסינית הגדולה וקברי שושלת מינג

לאחר ארוחת בוקר נצא אל אחד מקטעי החומה הסינית - ג'ו יונג גואן, הנחשבת לאחד משבעת פלאי עולם. החומה נמשכת לאורך של 6,300 ק"מ. נטפס אל החומה הממוקמת במקום גבוה ואסטרטגי ביותר ונבין את משמעותה וגדולתה. לאחר הביקור בחומה נבקר ב"דרך הרוחות", אשר שימשה כשביל הכניסה אל עמק הקבורה של קיסרי שושלת מינג; נתוודע אל הפסלים המיתיים והמציאותיים יותר, השומרים עד היום על קברי הקיסרים הקדמוניים. נחזור אל פרברי העיר בייג'ינג, אל האזור בו התקיימו בשנת 2008 המשחקים האולימפיים. נעצור לביקור התרשמות קצר בשדרה האולימפית: נערוך תצפית פנורמית על "קן הציפור", אצטדיון האתלטיקה שאירח את טקס הפתיחה הבלתי נשכח, "הקובייה", אקווריום ענק ששימש לתחרויות השחייה ועוד, ככל שיותיר הזמן. בערב נצא לארוחת ערב מיוחדת: ארוחה שעיקרה מנת ברווז פקינג - מנה המסמלת את המטבח המקומי ונחשבה בתקופות הקיסריות למנת מעדן! לינה בבייג'ינג.

 

ימים 20-19 | תפילה במקדש השמיים בבייג'ינג והארמון "העיר האסורה" וטיסות חזרה הביתה

עם שחר נשכים יחד עם המוני בני בייג'ינג ונצא אל דרום העיר לביקור במקדש השמיים, שבימים עברו שימש את קיסרי שושלות מינג וצ'ינג לטקס דתי אחת לשנה, ומשמש היום כאתר הבילוי בה'א הידיעה של גמלאי העיר. המוני אדם נאספים בגן המקיף את מקדש השמיים ועוסקים בתרגילי טאי צ'י, במשחקי כדור, בריקודים, בשירה במקהלות ובעוד פעילות ענפה ומגוונת. נערוך ביקור גם במקדש המרשים. נמשיך ללב ליבה של עיר הבירה: העיר האסורה (הארמון הקיסרי). תחילה נטייל בכיכר טיאן אן מן, שבמרכזו ניצבים המאוזילאום של היו"ר מאו צה טונג והאנדרטה לזכר גיבורי העם. נמשיך בכיכר כשמסביבנו היכל העם, בניין הפרלמנט הסיני, המוזיאון הלאומי ושערי החומה הפנימית. נכנס לעיר האסורה דרך השער, שמעליו מתנוססת בגאון תמונתו של היו"ר. נבקר בארמון שהכניסה אליו הותרה עד לתום התקופה הקיסרית רק לקיסר, משפחתו, סריסיו ועבריו וכמובן פילגשיו. נעלה על גבעת הפחם כדי לראות את הכיכר והארמון מלמעלה. בערב ניסע לשדה התעופה כדי לעלות לטיסת לילה לישראל. הנחיתה בישראל ביום ה-20.

 
הערה חשובה: תוכנית הטיול מתארת את אתרי הביקור אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה ו/או את סדר הימים.

לכל הטיולים המאורגנים לסין
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
טיול מאורגן לסין בדגש שבטים, כפרים ונוף שובה לב, 15 יום
סין - הטיול הקלאסי, כולל שמורת הטבע ג'אנג ג'יה ג'יה, גשר הזכוכית והר הואה שאן, 14 יום
טיול ללאוס ולסין - ב"דרך הסוסים והתה", 18 יום
טיול לבורמה ויונאן – כולל פסטיבל מונאו ביונאן, 22 יום
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים בחו"ל
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי פסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
טיולי סוסים
טיולי חגים
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית בגוגל פלוס איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
טיולים מאורגנים לאירופה
טיולים מאורגנים לאיטליה
טיולים מאורגנים  לאיסלנד
טיולים מאורגנים לגיאורגיה 
טיולים מאורגנים ליוון
טיולים מאורגנים לנורווגיה
טיולים מאורגנים לסלובניה
טיולים מאורגנים לסלובקיה
טיולים מאורגנים לספרד
טיולים מאורגנים לפורטוגל
טיולים מאורגנים לקרואטיה
טיולים מאורגנים לרומניה
 

טיולים מאורגנים לאסיה
טיולים מאורגנים לאינדונזיה
טיולים מאורגנים לבורמה
טיולים מאורגנים לדרך המשי
טיולים מאורגנים להודו
טיול מאורגן לויאטנם וקמבודיה
טיולים מאורגנים ליפן
טיולים מאורגנים לסין
טיולים מאורגנים לסרי לנקה
טיולים מאורגנים לפיליפינים
טיולים מאורגנים לקירגיזסטאן


 טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים לאתיופיה
טיולים מאורגנים לטנזניה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיולים מאורגנים למרוקו
טיול מאורגן לקובה
טיולים מאורגנים למקדוניה
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
טיולים מאורגנים למקסיקו
  

טיולים מאורגנים למשפחות
טיולי ג'יפים בסלובקיה
טיולי משפחות לאפריקה
טיולי משפחות לגיאורגיה
טיולי משפחות לטנזניה
טיולי משפחות ליוון
טיולי משפחות למונטנגרו
טיולי משפחות לסלובקיה
טיולי משפחות לפירנאים
טיולי משפחות לרומניה
ספארי בקניה
 
   
קישורים נוספים
טרקים
גלריה
טיולי ג'יפים
ספארי בטנזניה
המדריכים שלנו
לוח ההרצאות
לוח הטיולים
דרושים באיילה גיאוגרפית
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015