ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

סין – טיול מקיף כולל שנגרילה במחוז יונאן, סצ'ואן ושמורות טבע, 19 ימים

הטיול המושלם לסין: שילוב של כל האתרים הקלאסיים בסין, עם פנינות הטבע היפות ביותר!
העיר בייג'ינג ואתריה המרתקים: העיר האסורה, החומה הסינית הגדולה; העיר שיאן ואתר חיילי הטרקוטה המיוחד והידוע ביותר בעולם; גבעות הקארסט של גווילין ויאנג שואו; הכרך הגדול ביותר בכדור הארץ כיום - העיר שנגחאי; לצד שמורת הטבע ידינג בטיבט אשר נפתחה רק לאחרונה לביקור; מחוז יונאן שהוא מחוז המיעוטים של סין עם העיר הציורית ליג'יאנג וארץ השנגרילה. מרתק, מגוון, יפה ומעל לכל מהנה ומרתק!!

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית בסין?

כי המסלול מקיף ומעמיק - טיולנו בסין מקיף את כל אתרי "החובה" בשנגחאי, בייג'ינג שיאן וגווילין לצד טיול עומק באזורי ההרים, שמורת הטבע הר אלף הצבים אליה נעפיל ברכבל, העיר ליג'יאנג הציורית שבמחוז יונאן, ארץ השנגרילה שבמחוז סיצ'ואן המרתק ושמורת הטבע הקדושה אמיי שאן.

  

כי משולבים 4 מופעים בתוכנית - מופע קונג פו בבייג'ינג, מופע שושלת טאנג בשיאן, מופע "רשמים" ביאנג שואו ומופע האקרובטיקה בשנגחאי.

 

כי הדרכה מקצועית - כשבוחרים להשקיע בטיול, חשוב לדעת שאתם יוצאים לטיול מעמיק לסין רק עם מומחים אמיתיים ליעד ולמדריך עם ניסיון עשיר וארוך שנים בטיולים מאורגנים בכלל ובטיולים מאורגנים בסין בפרט, את טיולנו בסין מדריכים מדריכים מקצועיים ומצוינים, פרטים אודותיהם בחלק האחרון של התכנית.

 

כי רמת המלונות מוכחת – לכל אורך המסלול אנו לנים במלונות 4 כוכבים במיקומים מעולים.

 

כי אנו מטיילים בקבוצות קטנות, עד 26 מטיילים.

סוג הטיול: עומק גיאוגרפי 
........................................................ 

דרגת קושי: קלה-בינונית
........................................................ 

קהל היעדבוגרים
........................................................ 

עונות מומלצות: סתיו, אביב 
Facebook Favorites

סין – טיול מקיף כולל שנגרילה במחוז יונאן, סצ'ואן ושמורות טבע, 19 ימים


 

ימים 2-1 > ת"א - בייג'ינג: טיסה לבייג'ינג (Beijing) - בירת סין. ארמון הקיץ.

 לאחר הנחיתה נצא לטייל בעיר הבירה של סין: נעבור אל ארמון הקיץ, ארמון זה שימש את הקיסרים המאוחרים של שושלת צ'ינג והוא ממוקם בצפון העיר, המתחם הענק והיפה נמצא לחופו של אגם מלאכותי גדול ממדים. נטייל באחת מהשכונות העתיקות של בייג'ינג, ופה נוכל לראות את אופי החיים שהשתמר מאות בשנים, כאשר נציץ לתוך החצרות המסקרנות.
לינה בביג'ינג. (ב/ע) 

 

יום 3 > בייג'ינג  החומה הגדולה

הבוקר נצא אל החומה הגדולה, מבנה אדיר ומרשים אשר שימש קו הפרדה צבאי ותרבותי ונחשב לאחד מפלאי תבל. נעלה אל החומה בת אלפיים שנה, ממנה נשקיף אל צידה הסיני ואל הצד שבעבר נחשב לאזור הפראי, אל העולם שמחוץ לסין.
נמשיך לקברי הקיסרים של שושלת מינג, ונלך ב"דרך הרוחות" המובילה אל הקברים. נחזור לבייג'ינג ונצא לסיור ריקשות בשכונה העתיקה "חוטונג" ונבקר בבית מסורתי. בערב נצא לארוחת ברווז בנוסח פקין. לינה בבייג'ינג. (ב/ע) 

 

החומה הגדולה בסין

   

יום 4 >  בייג'ינג – העיר העתיקה

היום נבקר במקדש השמים, אחד מארבעת המקדשים, ששרד,  שהקיפו את העיר האסורה. בו נערכו הטקסים החשובים בקיסרות - להצלחת היבול ולשלומו של העם. אזור זה שבימים עברו שימש את קיסרי שושלות מינג וצ'ינג לטקסים דתיים אחת לשנה, משמש כיום כאתר הבילוי בה' הידיעה של גמלאי העיר. המוני אדם נאספים בגן המקיף את מקדש השמיים ועוסקים בתרגילי טאי צ'י, במשחקי כדור, בריקודים, בשירה במקהלות ובעוד פעילות ענפה ומגוונת. מפה נעבור אל לב ליבה של עיר הבירה: העיר האסורה. בתחילת ביקורנו נבקר בכיכר טיאן אן מן נתצפת על המאוזולאום המוקדש לזכרם של גיבורי המהפכה, בו גם חנוטה גופתו של היו"ר מאו דזה טונג. נערוך הכרות עם היכל העם, בניין הפרלמנט הסיני, עם המוזיאון הלאומי ונכנס דרך השער, בו מתנוססת בגאון עד עצם היום הזה דמותו של היו"ר, אל העיר האסורה. פה נבקר בין ההיכלות השונים המשמשים כיום כמוזיאון הפתוח לכלל אך בעבר הותרה הכניסה לאזור רק לקיסר, סריסיו ופילגשיו עת שימש המקום כארמונו. בערב טיסה לשיאן. לינה בשיאן (Xian). (ב.ע)
  

 

יום 5 >  העיר שיאן  פגודת אווזי הבר והרובע המוסלמי  

לאחר ארוחת הבוקר בפגודת אווזי הבר המפורסמת מהסיפור העתיק הסיני "המסע למערב"
נמשיך אל מוזיאון ואתר הקבורה התת קרקעי של שושלת קיסרי האן -Hangyanling , מאות צלמיות אדם ובעלי חיים נקברו באתר כדי ללוות את הקיסרים אל העולם הבא.
אחר הצהריים נבקר ברובע המוסלמי המיוחד, בשוק ובמסגד הגדול, הבנוי בסגנון ארכיטקטוני סיני. בערב נתענג על ארוחת "דאמפלינג", נצפה במופע נגינה ושירה מרשים וססגוני, בסגנון שושלת טאנג.
לינה בשיאן (ב/ע)

 

טיול מאורגן לסין

 

יום 6 > העיר שיאן – חיילי הטרה - קוטה

נסייר באתר חיילי הטרה קוטה -אלפי פסלי חרס של לוחמים, בגודל טבעי, השומרים על קברו של הקיסר הראשון שאיחד את סין, לפני למעלה מאלפיים שנים.
אחר הצהריים ניסע ברכבת המהירה (מהירותה המרבית כ 340 קמ"ש) לצ'נגדו CHENGDU בירת חבל סצ'ואן.
לינה בצ'נגדו. (ב/צ)

 

יום 7 > צ'נגדו ומרכז דובי הפנדה

בבוקר נבקר במרכז המחקר ושימור דובי הפנדה. לאחר מכן במרכז העיר צ'נגדו המסורתית.
נבקר במקדש "וונשו" WENSHU בככר "רנמין" מרכז העיר העתיקה. נהלך בסמטאות שהן כמוזיאון חי. נשתה תה באחד מבתי התה המסורתיים בעיר.
בערב נצפה בהצגת "המסכות המתחלפות" הייחודית לצ'נגדו בירת סצ'ואן.
לינה בצ'נגדו. (ב/ע)

 

טיול מאורגן לסין; דובי פנדה

 

יום 8> שמורות הטבע של סצ'ואן ושמורת ג'וזייגו

הבוקר נטוס מערבה לשולי רכס ההימלאיה המזרחית, לשדה תעופה הממוקם על פסגת הר בגובה של יותר מ 3 ק"מ. נבקר בשמורת הואנגלונג (Huanglong). שמורות טבע יפהפיות בצפון מערב חבל סצ'ואן, בגבולה המזרחי של טיבט ההיסטורית. השמורות הנן מקלט טבעי - אחד
האחרונים עלי אדמות - לדובי הפנדה ובהן אגמים קטנים, ובריכות מי טורקיז המחוברות זו לזו במפלים ובתעלות טבעיות.
לאחר הגענו ניסע בתחילה לבקר ברכות הדרגות בצבע טורקיז. בדרכנו חזרה נבקר בכפר טיבטי באזור.
לינה באזור השמורה. (ב/ע)

  

יום 9 > שמורת ג'וזייגו

היום נבקר בשמורת "עמק תשעת המפלים" או בשמו הסיני "ג'וזייגו". Jiuzhaigou שמורת טבע זו נחשבת לאחת מהיפות בעולם!
במהלך היום ניסע ברכבי השמורה ונהלך ברגל בשבילים המורשים בינות מפלי מים, נהרות ובעיקר "ברכות הטורקיז" המדהימות בשמורת הטבע המדהימה "חוואנג לונג" HUANGKING "
בדרכנו חזרה נבקר בכפר טיבטי באזור.
לינה באזור השמורה. (ב/ע)

 

טיול מאורגן לסין

 

יום 10 >  יונאן וליג'יאנג

הבוקר נטוס לליג'יאנג בחבל יונאן דרך צ'נגדו (טיסת המשך).
יונאן (Yunnan), הארץ שמדרום לעננים, נמצאת בדרום מערב סין על גבול וייטנאם, לאוס ומיאנמר. ריחוקה מהמרכז הפוליטי, התרבותי והחברתי של סין לאורך כל ההיסטוריה, יצר ביונאן שעטנז מיוחד של קבוצות אתניות (מעל 25 קבוצות שכאלה מתוך ה-56 המוכרות על ידי השלטונות בסין) היוצרות פסיפס אנושי מרהיב של תלבושות, מנהגים ותרבויות. מבחינה טופוגרפית המחוז הוא אחד המגוונים ביותר בסין: הדרום נמצא בתוך "חוג הסרטן" והוא מתאפיין במזג אוויר טרופי, ואילו צפון המחוז מהווה את שיפוליה הדרומיים של ההימלאיה הטיבטית. העיר ליג'יאנג הוכרזה בשנת 1997 כאתר מורשת עולם ע"י אונסק"ו. העיר משמשת כעיר בירה עבור בני הנאשי NAXI, מיעוט מקומי שלו דת, שפה כתובה ותרבות יחידה ומיוחדת במינה. העיר ממוקמת בעמק בגובה של 2400 מטר, כשמעליה נישאות פסגות מושלגות.
לאחר שנתמקם במלון, נסייר בליג'יאנג וסביבתה בה חי המיעוט נאשי. נטייל בסמטאות האבן שלה, בין פלגי המים הצלולים ובין בתי התה ובתי הקפה המזמינים, ונתרגל לשהיה בגובה.
לינה בליג'יאנג. (ב/ע)

 

יום 11 > ליג'יאנג 

עיר זאת היושבת על גבול טיבט, בעמק מוקף בהרים מושלגים המגיעים לשיאי גובה של 5,500 מטרים מכילה בתוכה תעלות מים החוצות אותה לאורכה ולרוחבה והיא גם מקום מושבם של בני מיעוט הנאשי, המנהלים עד עצם היום הזה מערכת חיים מטריארכאלית מרתקת וייחודית. אותם נפגוש בשוק הבוקר של ליג'יאנג.  שוק זה נחשב לאחד השווקים הססגוניים והעשירים בכל סין – נסתובב בשוק ונשוחח על המטבח המיוחד של המקום, נהנה לצפות ולהכיר שפע ססגוני וזר של מוצרי חקלאות ומזון. נעזוב את השוק המרתקהגבוהים. נסייר בעמק, ולא נפסח על מופע רשמים המרהיב. אחר הצהריים נשוב אל העיר ונשוטט בסמטאותיה הציוריות של העיר העתיקה והשוקקת. לינה בליג'יאנג.

 

טיול מאורגן לסין

 

יום 12 > הר דרקון הג'ייד, מופע רשמים

נעזוב את השוק המרתק ונצא בנסיעה אל הר דרקון אבן הג'ייד, הר נישא לגובה של 4,600 מטרים מעל לפני הים. נעפיל ברכבל אל אחד מעמקיו
הגבוהים. נסייר בעמק נצפה במופע רשמים יחודי למקום אשר בוים על ידי הבמאי הסיני עטור השבחים, "ג'אנג יי-מו". מופע זה פ
בדרכנו חזרה נבקר כל שיותיר הזמן נבקר בכפרי המיעוטים YUHU , BAISHA וSHUHE.
לינה בליג'יאנג. (ב/ע)

 
יום 13 > ליג'יאנג - ז'ונגדיאן (Zhongdian) – בירת חבל טיבטי אוטונומי בשם זה- אזור הידוע בכינוי  "ארץ השנגרילה"

ביום זה נעפיל במעלה שיפוליה של ההימלאיה הטיבטית. ניסע על תוואי הדרך של התה והסוסים, שהייתה דרך המסחר העיקרית בין מחוז יונאן, סצ'ואן וטיבט מאז שושלת טאנג (618-907). בדרך עתיקה זו עבר תה מסין אל טיבט והודו, וסוסים עברו מטיבט לסין, אבל לא רק סחורות עברו על הדרך. יחד עם הסחורות עברו גם רעיונות, פילוסופיות חדשות ודתות. נצא את העמק וניכנס אל "ארץ שלושת הערוצים המקבילים" (היאנגצה, המקונג והסלאווין). אזור זה זכה גם הוא להכרה על ידי אונסק"ו בגלל תצורת הנוף הייחודית ובשל העובדה כי באזור זה קיימים מעל ל- 6000 סוגים שונים של צמחים. נראה את העיקול הראשון של נהר היאנגצה ברדתו מהרמה הטיבטית בשעת צהרים נגיע אל שמורת הטבע של "ערוץ דילוג הנמר". ערוץ זה הוא העמוק ביותר בעולם, כשהפרש הגובה בין הפסגות לבין המים עומד על לא פחות מ-2000 מטר. נבקר בנקודת התצפית במקום בו לפי האגדה קפץ הנמר אל הגדה השנייה. לאחר הביקור נמשיך בנסיעה אל העיירה הטיבטית ז'ונגדיאן (Zhongdian), בה נכיר את המיעוט הטיבטי, אחד המיעוטים המיוחדים ביותר בסין וכנראה גם הבעייתיים ביותר (מבחינתם של הסינים) בגלל דרישתם לעצמאות.
לינה בזונגדיאן. (ב/ע)

 

טיול מאורגן לסין

 

יום 14 > ז'ונגדיאן – "שנגרילה"

יום זה יוקדש כולו לקסם שנקרא שנגרילה.
ב-1933 כתב הסופר ג'יימס הילטון את הרומן הנפלא "האופק הנעלם". בספר תיאר הילטון עולם אגדה קסום, הוא קרא לו שנגרילה. מאז הפך השם שנגרילה לשם דבר, מילה נרדפת לגן עדן, עולם אגדות נסתר. הספר מבוסס על מסעותיו ומחקריו של הבוטנאי הנודע ג'וזף רוק, שחקר את האזורים הללו של יונאן. ז'ונגדיאן הייתה הראשונה להכריז על עצמה כעיירה שהיוותה את מקור ההשארה לספר. בעקבותיה צמחו מקומות נוספים ולכולם אותה טענה - "אנחנו השנגרילה". כך או כך, שנגרילה או לא, האזור של ז'ונגדיאן הוא מרשים ביופיו. בגובה של 3300 מטר שוכנת לה עיירה טיבטית מקסימה.. נבקר בשמורת הטבע סביב אגם "נאפה". בגובה ממוצע של מעל 3500 מטר, בין כרי דשא ירוקים, צמחיה עבותה ועדרים של סוסי פרא ויאקים. נבקר במנזר הגדול סונגז'לינסי SONGZANLINSI זהו המנזר הראשי לכת "המצנפות הזהובות" בזרם הבודהיסטי. אחה"צ נחזור לעיירה, נבקר בבית כפרי טיבטי טיפוסי. נמשיך למרכז העיירה העתיקה ונלמד על הבודהיזם הטיבטי המיוחד ועל היחסים המורכבים שבין הסינים לטיבטים בעבר ובהווה.
לינה בז'ונגדיאן. (ב/ע)

 

יום 15 > ליג'יאנג – גוילין

הבקר ניסע לליג'יאנג ממנה נטוס לגוילין.
עם בוקר נעבור לשדה התעופה על מנת לטוס אל יעדנו הבא - גווילין. לאחר הנחיתה נצא לסיור באזור עשיר ביערות ושדות אורז, ביניהם שזורים תעלות ונהרות שמתוכם מבצבצים הרים מזדקרים, שהם תוצאה של פעילות קרסטית מיוחדת, תהליך ארוך של המסת סלעים קשים.
במחוז גואנגשי. במחוז זה גר המיעוט הגדול ביותר בסין, הוא מיעוט הג'ואנג, שאוכלוסייתו מונה מעל ל-18 מיליון. הערים והכפרים השונים בהם נבקר במחוז זה מציעים מפגש עם סין שונה מאוד מזו שפגשתם עד כה בטיול. נוף של הרי קארסט מרשימים, שדות אורז אינסופיים וכפרים של בני המיעוטים השונים. עם הנחיתה בעיר גווילין נחבור לאוטובוס וניסע לעיר ינגשואו השוכנת על עיקול נהר הלי. נ העיירה הקסומה יאנגשואו (Yangshuo), בה נבלה את היומיים הבאים. מיקומה מאפשר לנו חוויה ישירה עם הנוף המרהיב ועם בני המקום. מרכזה של העיירה הוא מדרחוב קצר מלא חנויות, בתי קפה ומסעדות
בערב נצא למדרחוב המפורסם "ברחוב מערבי" בשעות הערב הומה המדרחוב במאות מטיילים מקומיים וזרים.
לינה בינגשואו (ב/ע)

 

טיול מאורגן לסין

 

יום 16 > ינגשואו, שייט בנהר הלי, מופע "רשמים"

היום נצא לשייט פסטורלי על נהר ה"לי", בין הצוקים התלולים, נצפה במקומיים במלאכות הבוקר שלהם ובתאו המים לועס את עשביית הנהר הצפופה. לאחר השייט נצא לטיול בתוך טבע שופע שדות אורז וכפרים קטנים. באזור זה גר המיעוט הגדול ביותר בסין, הוא מיעוט הג'ואנג, שאוכלוסייתו מונה מעל ל-18 מיליון. הערים והכפרים השונים בהם נבקר במחוז זה מציעים מפגש עם סין שונה מאוד מזה שפגשתם עד כה בטיול.
בערב נצפה במופע "התרשמות" IMPRESSION אותו ביים הבימאי המוערך ביותר בסין של היום ז'אנג יי-מו ("גיבור", "פנסים אדומים"). המופע נערך לגדותיו של הנהר באמפי פתוח (ולכן הוא תלוי במזג האוויר), ומשולבים בו אלמנטים שונים של הפולקלור המקומי. 650 נציבים, רקדנים וזמרים לוקחים חלק במופע .
לינה בינגשואו. (ב/ע)

 

טיול מאורגן לסין

 

יום 17 > טרסות האורז של לונגשאנג

לאחר ארוחת הבוקר ניסע צפונה אל עבר אזור המיעוטים לכיוון כפרי בני מיעוט שבט היאו. לאחר נסיעה בדרך יפהפייה בין הרים מיוערים וכפרי עץ ישנים נגיע לנקודת תצפית מרתקת המשקיפה על כל שדות האורז של האזור סמוך לעיירה לונגשנג. נסייר ברגל ונבקר בכפרי בני המיעוטים. לונגשאן LONGSHENG., נטייל ברגל אל טרסות האורז של זנב עצם הדרקון. במשך מאות שנים עמלו בני השבטים המקומיים בדירוג ההרים והכשרת הקרקע לחקלאות, והתוצאה מרהיבה - מאות מטרים של טרסות אורז מעוטרות בכפרי עץ מיוחדים. לאחר הביקור בטרסות האורז.
לינה בגוילין. (ב/ע)

 

יום 18 > גוילין – שנחאי

היום נצא בטיסה אל שנחאי (Shanghai) הכרך הגדול של העיר שנגחאי, הממוקמת בדלתא של נהה היאנג צה האדיר, נצא לסיורים בעיר הגדולה ביותר בסין ואחת הערים המאוכלסות ביותר בעולם. נבקר ברובע הסיני פה נסתובב בין המוני האדם וחנויות המזכרות הרבות הפזורות בו ונכנס אל גן יו, המרשים ביופיו תודות לעיצובו המיוחד הכולל ביתנים מקושטים, אגמי מים קטנים עם דגים וכול זאת בסגנון הסיני הכול כך מיוחד. אחר הצהריים נמשיך לשוטט ברחובות הכרך הגדול ונצא לסיור בטיילת הבונד המפורסמת ממנה נשקפים גורדי השחקים הרבים הממוקמים בגדה השנייה של שפך החואנגפו, רובע פודונג היוקרתי.
נבקר ב"רובע הצרפתי" ולאחר ארוחת הערב נצפה במופע אקרובטיקה.
לינה בשנחאי. (ב/ע)

 

יום 19 > שנחאי

נבקר במוזיאון שנחאי. מפה נצא אל רחוב ננג'ינג שם נבלע עם המוני האנשים ההולכים ברחובות וקונים בחנויות המותגים הרבות המעטרות את הרחוב המודרני. נעבור לחלק אחר של העיר לביקור ברובע היהודי ובית הכנסת אשר שימש את הפליטים היהודים שנמלטו מאירופה בזמן הכיבוש הנאצי.
נעלה לתצפית על העיר ממגדל מרכז הפיננסים של סין.
לאחר ארחת הערב ניפרד מסין ונטוס בחזרה לישראל.

  

הערה חשובה: תכנית הטיול מתארת את אתרי הביקור אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה ו/או את סדר הימים.

לכל הטיולים המאורגנים לסין
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
טיול מאורגן לסין בדגש מיעוטים אתניים, כולל סצ'ואן וגווי ג'ו, 15 יום
הטיול הקלאסי לסין, כולל שמורת הטבע ג'אנג ג'יה ג'יה, גשר הזכוכית והר חואה שאן, 14 יום
טיול ללאוס ולסין, על "דרך הסוסים והתה", 18 יום
טיול לבורמה ויונאן – כולל פסטיבל מונאו ביונאן, 22 יום
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי רגל קל לאוהבי לכת
משהו קצר וטוב
טיולי ג'יפים
טרקים
טיולי שייט
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים בארץ
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015