ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית בגוגל פלוס איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

סין – הטיול הקלאסי כולל שנגרילה במחוז יונאן ושמורת ידינג שבסצ'ואן, 20 ימים

הטיול המושלם לסין. שילוב של כלל האתרים הקלאסיים בסין עם פנינות הטבע היפות ביותר בסין: שמורת הטבע ידינג שבטיבט, מחוז סצ'ואן, מחוז יונאן - מחוז המיעוטים של סין עם העיר הציורית ליג'יאנג וארץ השנגרילה. כל אלו לצד אתרים קלאסיים סיניים: העיר בייג'ינג ואתריה המרתקים: העיר האסורה, החומה הסינית הגדולה, העיר שיאן ואתר חיילי הטרקוטה המיוחד, גבעות הקארסט של גוילין ויאנגשואו והכרך הגדול ביותר בכדור הארץ כיום: העיר שנגחאי

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית בסין?

 

מסלול מקיף ומעמיק – 

טיולנו בסין מקיף את אתרי "החובה" בכול טיול לסין בנוסף לטיול עומק באזורי ההרים הנקראים שנגרילה. המסלול כולל את האתרים המרכזיים באזור שנגחאי, בייג'ינג שיאן וגווילין – תחנות החובה העיקריות בכול מסע בסין, אבל כולל גם את שמורת הטבע ידינג, אחת השמורות היפות ביותר בעולם, וממוקמת במחוז טיבט. כמו כן נבקר במחוז יונאן בדגש העיר ליג'יאנג וארץ השנגרילה ובמחוז סיצ'ואן המרתק עם העיר צ'ינגדו ושמורת הטבע אמיאשן.

  

מופעים – בתכנית משולבים ארבעה מופעים מרתקים: מופע קונג פו בבייג'ינג, מופע שושלת טאנג בשיאן, מופע "רשמים" ביאנגשואו ומופע האקרובטיקה בשנגחאי.

 

הדרכה מקצועית – כשבוחרים להשקיע בטיול, חשוב לדעת שאתם יוצאים לטיול מעמיק לסין רק עם מומחים אמיתיים ליעד ולמדריך עם ניסיון עשיר וארוך שנים בטיולים מאורגנים בכלל ובטיולים מאורגנים בסין בפרט, את טיולנו בסין מדריכים מדריכים מקצועיים ומצוינים, פרטים אודותיהם בחלק האחרון של התכנית.

 

רמת המלונות – לכל אורך המסלול אנו לנים במלונות 4 כוכבים במיקומים מעולים 

 

מטיילים בקבוצות קטנות

 

סוג הטיול: עומק גיאוגרפי 
........................................................ 

דרגת קושי: קלה
........................................................ 

קהל היעדבוגרים
........................................................ 

עונות מומלצות: סתיו, אביב 
Facebook Google+ Twitter Favorites

סין – הטיול הקלאסי כולל שנגרילה במחוז יונאן ושמורת ידינג שבסצ'ואן


ימים 1+2> ישראל- שנחאי

נצא בטיסה אל שנחאי. עם הנחיתה בשנחאי, הממוקמת בדלתא של נהה היאנגצה האדיר, נצא אל הכרך הגדול של העיר הגדולה ביותר בסין ואחת הערים המאוכלסות ביותר בעולם. נעלה לתצפית מרשימה על העיר ממרומי מגדל הטלויזיה, ונרד לשוטט ברחובות הכרך הגדול ברחוב ננג'ינג. פה נבלע עם המוני האנשים ההולכים ברחובות וקונים בחנויות המותגים הרבות המעטרות את הרחוב המודרני. לקראת ערב נסייר בטיילת הבונד המפורסמת ממנה נשקפים גורדי השחקים הרבים הממוקמים בגדה השנייה של שפך החואנגפו, רובע פודונג היוקרתי. לינה בשנחאי.

 

יום 3 > שנחאי

היום נבקר ברובע הסיני פה נסתובב בין המוני האדם וחנויות המזכרות הרבות הפזורות בו ונכנס אל גן יו, המרשים ביופיו תודות לעיצובו המיוחד הכולל ביתנים מקושטים, אגמי מים קטנים עם דגים וכול זאת בסגנון הסיני הכול כך מיוחד. נעבור לחלק אחר של העיר לביקור ברובע היהודי ובית הכנסת אשר שימש את היהודים אשר נמלטו מאירופה בזמן הכיבוש הנאצי.

נעבור לפרברי העיר לביקור במוזיאון החדש של שנחאי, אשר ממוקם במבנה חדשני ומרשים. בשעות הערב נצפה במופע אקרובאטיקה בלתי נשכח. לינה בשנחאי.

 
יום 4> שנחאי- גווילין – רכבל למקדש יאושן – יאנגשואו

עם בוקר נעבור לשדה התעופה על מנת לטוס אל יעדנו הבא - גווילין. לאחר הנחיתה נצא להר יאושן, אליו נעלה ברכבל אשר מגיע למקדש דאואיסטי נאה המשקיף על כל העיר גווילין והגבעות הציוריות שמסביב. מפה ניסע אל העיירה יאנגשואו הציורית, עיירה הממוקמת בינות לריכוז מרשים של גבעות קרסט המעטרות אותה מכל עבר ומעניקות לה נופך מסתורי. לינה ביאנגשואו.

 
יום 5> יאנגשואו: שייט במורד נהר הלי, פולי, מופע "רשמים"

לאחר ארוחת בוקר נצא לשייט בלתי נשכח במורד נהר הלי, המפורסם בנופיו בסין ובעולם כולו. העיירה פולי הינה עיירה קטנה ונידחת הממוקמת בלב גבעות הקארסט. לאחר השייט ניסע בדרך המטפסת דרך גבעת הירח נחזור ליאנגשואו נשוטט בעיירה על שווקיה, חפצי האומנות ובתי הקפה הרבים הפזורים בה. לקראת ערב נצא להופעה בבימויו של הבמאי הסיני הידוע ז'אנג יימו שמלבד הסרטים הרבים אותם יצר היה הוא זה גם שביים את טקס פתיחת המשחקים האולימפיים. במופע "רשמים" נוטלים חלק מאות שחקנים כולם תושבי האזור שאומנו במיוחד לצורך ההופעה. לינה ביאנגשואו.

 

יום 6> לונגשנג– טרסות האורז, שבטים - גווילין

נעזוב את יאנגשואו ונצא לסיור באזור עשיר ביערות ושדות אורז, ביניהם שזורים תעלות ונהרות שמתוכם מבצבצים הרים מזדקרים, שהם תוצאה של פעילות קארסטית מיוחדת, תהליך ארוך של המסת סלעים קשים. נצא לכיוון כפרי בני מיעוט שבט היאו. ולאחר נסיעה של כשעתיים בנוף מרהיב נגיע לנקודת תצפית מרתקת המשקיפה על כל שדות האורז של האזור סמוך לעיירה לונגשנג. נסייר ברגל ונבקר בכפרי בני המיעוטים. בסיום הסיור ניסע לעיר גווילין, ובמידת האפשר נסייר במרכז העתיק של העיר הציורית. לינה בגווילין

 
יום 7> גווילין- ליג'אנג: סיור בעיר

לאחר ארוחת בוקר נעבור לשדה התעופה ונצא בטיסה אל העיר ליג'יאנג, הממוקמת למרגלות הרמה הטיבטית במחוז המיעוטים יונאן. נתארגן במלון ונצא לסיבוב במרכז העיר. פה נמצא תיירים מכל רחבי סין מבלים במאות מסעדות בתי תה וקפה השוכנים בבתי עץ מרהיבים המוארים בפנסים סינים אדומים, כל אלו פזורים בין עשרות תעלות מים צרות בהן בשעות הערב משיטים נרות של משאלות. לינה בליג'יאנג. 

 

יום 8> ליג'יאנג: הר דרקון הג'ייד, מופע רשמים, ציורי הקיר בכפר באישה

עיר זאת היושבת על גבול טיבט, בעמק מוקף בהרים מושלגים המגיעים לשיאי גובה של 5,500 מטרים מכילה בתוכה תעלות מים החוצות אותה לאורכה ולרוחבה והיא גם מקום מושבם של בני מיעוט הנאשי, המנהלים עד עצם היום הזה מערכת חיים מטריארכאלית מרתקת וייחודית. אותם נפגוש בשוק הבוקר של ליג'יאנג. שוק זה נחשב לאחד השווקים הססגוניים והעשירים בכל סין – נסתובב בשוק ונשוחח על המטבח המיוחד של המקום, נהנה לצפות ולהכיר שפע ססגוני וזר של מוצרי חקלאות ומזון. נעזוב את השוק המרתק ונצא בנסיעה אל הר דרקון אבן הג'ייד, הר המתנשא לגובה של 4,600 מטרים מעל לפני הים. נעפיל ברכבל אל אחד מעמקיו הגבוהים. נסייר בעמק, ולא נפסח על מופע רשמים המרהיב. אחר הצהריים נבקר בכפר באישה על ציורי הקיר המרהיבים שבו. לינה בליג'יאנג.

 
יום 9> ליג'יאנג – ערוץ דילוג הנמר – ז'ונגדיאן (שנגרילה)

הבוקר נעזוב את העיר הבלתי נשכחת ליג'יאנג ונצא בנסיעה אל אחד מאתרי הטבע היפים והמרשימים של מחוז יונאן- ערוץ דילוג הנמר. בערוץ זה, שנחשב לערוץ הצר ביותר של נהר היאנגצה, הארוך בנהרות סין, מסופר על טיגריס שנצפה פעם על ידי תושבי האזור כשהוא מדלג מגדה אחת של היאנגצה אל הגדה השנייה. לאחר מסלול ההליכה בו נרד אל הנהר השוצף, נמשיך לעלות בנסיעה לאורך נהר היאנגצה אל העיר ז'ונגדיאן הידועה גם כבירה של הממלכה השמימית של ההימאליה, היא ארץ השנגרילה. העיר הטיבטית הזו ממוקמת בעמק נישא גבוה בהרים. לינה בזונגדיאן (3160 מ'). 

תנאי הלינה בעיירה בסיסיים אך טובים.

 
יום 10 > זונגדיאן – ארץ השנגרילה, אגם שודו, שמורת פודקאו, מנזר סונגדזאלין

נקיץ לאחר לילה של הסתגלות לגובה (נלון בגובה של 3000 מטרים מעל פני הים, גובה זה נחשב גובה בטוח ללינה וקל להסתגלות) ונצא לטייל באזור המרהיב. השם שנגרילה הגיע לבני המערב לראשונה בספרו של הילטון "האופק האבוד" משנת 1933. מאז ועד היום מחפשים בני המערב את המקום המסתורי והפלאי שנגרילה, בו הזמן עצר מלכת והתושבים חיים חיי נצח. נבקר במנזר סונגזאנלין, המכונה גם "פוטלה הקטנה" בשל סגנונו האדריכלי יוצא הדופן. המנזר מאוכלס על ידי נזירים מזרם הכובע הצהוב, זרם של הבודהיזם הטיבטי. נצא אל שמורת אגם שודו הקסום ונתרשם משלוות הנפש שמקרין האגם על סביבתו. האגם נמצא בתוך שמורת פודקאו, ובה נצא להליכה רגלית יפה. נצעד בכפר טיבטי, נתרשם מהפגודות הקטנות הנמצאות כמעט על יד כל בית טיבטי ונתרשם מעבודות האומנות המיוחדות של המקומיים. נבקר בבית משפחה טיבטית בו נתרשם מהמסורת הטיבטית, וכמו כן נבחן את חיות משק הבית ביניהם המסטיף הטיבטי, אחד מכלבי הצאן והשמירה היפים בעולם. לינה בזונגדיאן.

 
יום 11> זונגדיאן- העיר שנגרילה

יום נסיעה ארוך לפנינו: הבוקר נשכים ונצא לאזורים הפחות מתויירים של ארץ השנגרילה, מה שהיה פעם טיבט. נצא בנסיעה מערבה, לתוך השטח הטיבטי, אל אזורים שהיו סגורים לתיירים מהמערב עד לפני חודשים ספורים. נעלה במעלה ההרים, כאשר משני צדי הכביש נוף דרמטי של הרים עם פסגות מושלגות, כאשר אנו נוסעים בחלק מהדרך לאורך נחלים ונהרות. נעצור להפסקות בכפרים קטנים ותצפיות נוף. לינה בעיר שנגרילה (3750 מ').

 
יום 12> שמורת ידינג הטיבטית- דאוצ'נג

יום שלם נקדיש לשמורת הטבע ידינג, אשר במחוז קאם הטיבטי. שמורה זו נחשבת ליפה ביותר ב"ארץ השלג", וכוללת 3 הרים קדושים לטיבטים, אשר הגבוה מבניהם מגיע לרום של 6030 מטר. בין ההרים עוברים נחלים צלולים וכרי מרעה שופעים. נבקר במקדש צ'ונגו, ממנו נצא לטיול הליכה רגלית לאגם הפנינה. נעבור מכוניות חשמליות אשר יקחו אותנו לכרי המרעה לואורנג, ומפה מי שירצה ימשיך עוד קצת במעלה ההרים לאגם החלב. לינה בדאוצ'נג.

 

יום 13> אל סצ'ואן: צ'נגדו - נסיעה אל ליבו של האגן האדום – לשאן: הפלגה על המי, פסל בודהה קדום

עם בוקר נעבור לשדה התעופה הגבוה ביותר בעולם (4,411 מטר) ונטוס לצ'נגדו שבסצ'ואן, ובנסיעה נמשיך אל העיר לשאן, פה נבקר בפסל הבודהה היושב, הגדול ביותר בעולם. נצא לשייט בנהר הזורם למרגלותיו של הפסל ונתרשם מעוצמתו הדתית של המונוליט הזה. לינה באמיישאן.

 
יום 14> רכס המישאן – צ'נגדו

היום נעלה על רכס "המישאן" רכס הגבות המורמות. המישאן נחשב לאחד ההרים הקדושים בסין, וכיום כל הרכס הנישא הזה מוכרז כשמורת טבע שתפקידה להגן על 3 מינים שונים של קופים, שפע ציפורים צבעוניות ומגוון מרתק של צמחיה ייחודית. בתחילה נעלה לרכס באמצעות אוטובוסים מיוחדים ובהמשך נסתייע ברכבל מהיר. נבקר במנזר 1000 השנים הנמצא על מורדות הרכס. מנזר עתיק זה נחשב לאחד המנזרים היפים בסצ'ואן. לאחר הביקור במנזר נרד רגלית בדרך עתיקה אל מגרש החניה. לינה בצ'נגדו.

 
יום 15> ביקור במרכז דובי הפנדות - שיאן

לאחר ארוחת בוקר נצא בנסיעה לביקור בחוות רביה וגידול פנדות. נלך בין שטחי הגידול המעוטרים בצמחי במבוק ונפגוש את גורי הפנדות, הוריהם ובני משפחתם. רק לאחר ביקור בשמורה נצליח להבין מדוע רוחשים המקומיים כבוד רב אל חיות הענק. לאחר הביקור בחווה ניפרד מהטיבטים ונעלה על טיסה שתיקח אותנו אל שיאן. ננחת אחר הצהריים וניסע לראות את החומות המרשימות שהקיפו את העיר העתיקה, כאשר שיאן הייתה הבירה החשובה של סין. לינה בשיאן.

 

יום 16> שיאן: : אתר חיילי הטרקוטה, פגודת אווז הבר , הרובע המוסלמי והמסגד הגדול, מופע שושלת טאנג

היום ניסע אל אחת העדויות הארכיאולוגיות המרתקות ביותר שהתגלו במאה האחרונה ברחבי העולם כולו: אתר חיילי הטרקוטה- אחד משיאיו של הטיול בסין. באתר זה למעלה מששת אלפים דמויות של חיילים וסוסים עשויים מחומר הטרקוטה, ערוכים אלי קרב, שיוצרו במיוחד כדי להגן על קברו של אבי האומה הסינית ומייסד שושלת צ'ין, השושלת שנחשבת כשושלת הראשונה שהצליחה לאחד את מדינת הענק סין, כבר במאה השלישית לפני הספירה, הקיסר הואנג די. נערוך ביקור בביתנים השונים באתר ונבקר במוזיאון המסביר על תולדות חייו של הקיסר והמקום.

נחזור למרכז העיר שיאן לביקור במסגד הגדול. מבנה זה הנראה כמקדש סיני לכול דבר משמש עד עצם היום הזה כבית תפילה למאות אלפי המוסלמים המתגוררים בעיר ומסמל את הסבלנות והפתיחות הדתית שהייתה קיימת בעיר בין המאות השישית לתשיעית, ימי שושלת טאנג. עוד נצפה בפגודת אווז הבר הגדולה, לפגודה המתנשאת לגובה של 64 מטרים, הובא במהלך המאה השביעית לספירה, תרגום של כתבי הקודש הבודהיסטים שהובאו לסין במסגרת מסע ארוך רצוף תלאות והרפתקאות מהודו ישירות אל פגודה זו הנחשבת מקודשת עד עצם היום הזה. בערב נצא לארוחת כיסונים ססגונית (ממש כך) ה"דמפלינג" ,שהוא בבחינת מעדן מובהק של העיר שיאן ונצפה במופע מימי שושלת טאנג. לינה בשיאן.

 

יום 17> אל בייג'ינג: ארמון הקיץ, סיור חוטונגים, מופע קונג פו

עם בוקר נצא ברכבת המהירה אל עיר הבירה הסינית בייג'ינג. לאחר ההגעה נצא לטייל בעיר הבירה של סין: ניסע אל ארמון הקיץ, ארמון זה שימש את הקיסרים המאוחרים של שושלת צ'ינג והוא ממוקם בצפון העיר. המתחם הענק והיפה נמצא לחופו של אגם מלאכותי גדול ממדים. נחזור למרכז ונטייל באחת מהשכונות העתיקות של בייג'ינג, ופה נוכל לראות את אופי החיים שהשתמר מאות בשנים, כאשר נציץ לתוך החצרות המסקרנות. בערב נצא לצפות במופע קונג פו, אשר יתאר לנו את אומנות הלחימה המסורתית בסין. לינה בביג'ינג

 
יום 18> בייג'ינג: החומה הסינית, דרך הרוחות, ארוחת ברווז פקין

לאחר ארוחת בוקר נצא אל אחד מקטעי החומה הסינית, אחד מפלאי הארכיטקטורה הנחשב גם לאחד משבעת פלאי העולם, הנמשכת לאורך של מעל ל 6,300 ק"מ. עם ההגעה נטפס על קטע החומה הנקרא ג'יג'גואן, הממוקם במקום הגבוה והאסטרטגי ביותר של החומה הסינית. לאחר הביקור בחומה נצא לביקור ב"דרך הרוחות", דרך זו שימשה כשער הכניסה אל קברי הקיסרים של שושלת מינג, שם נתוודע אל הפסלים המיתיים והמציאותיים יותר השומרים עד עצם היום הזה על קברי הקיסרים הקדמוניים. נחזור אל הפרברים הסובבים את העיר בייג'ינג, תחילה נצא בנסיעה צפונה אל האזור בו התקיימו בשנת 2008 המשחקים האולימפיים. נעצור לביקור התרשמות קצר בשדרה האולימפית: נערוך תצפית פנוראמית על "קן הציפור", אצטדיון האתלטיקה שאירח את טקס הפתיחה הבלתי נשכח, "הקובייה", אקוואריום הענק ששימש לתחרויות השחייה ועוד ככול שיותיר לנו הזמן. בערב נצא לארוחת ערב מיוחדת: ארוחה שעיקרה מנת ברווז פקינג. אל שולחננו תוגש המנה המסמלת את המטבח המקומי, ברווז פקינג יחד עם רולים מקמח תירס וירקות מקומיים. לינה בביג'ינג.

 

ימים 19-20> בייג'ינג : מקדש השמיים, העיר האסורה, כיכר טיאנאנמן, גבעת הפחם - הביתה

עם שחר נשכים יחד עם המוני גמלאי העיר בייג'ינג ונצא אל דרום העיר לביקור במקדש השמיים, אזור זה שבימים עברו שימש את קיסרי שושלות מינג וצ'ינג לטקסים דתיים אחת לשנה, משמש כיום כאתר הבילוי בה' הידיעה של גמלאי העיר. המוני אדם נאספים בגן המקיף את מקדש השמיים ועוסקים בתרגילי טאי צ'י, במשחקי כדור, בריקודים, בשירה במקהלות ובעוד פעילות ענפה ומגוונת. נערוך ביקור גם במקדש המרשים.

מפה נעבור אל לב ליבה של עיר הבירה: העיר האסורה. בתחילת ביקורנו נתצפת על המאוזילאום המוקדש לזכרם של גיבורי המהפכה, בו גם חנוטה גופתו של היו"ר מאו צה טונג. נערוך הכרות עם היכל העם, בניין הפרלמנט הסיני, עם המוזיאון הלאומי ונכנס דרך השער, בו מתנוססת בגאון עד עצם היום הזה דמותו של היו"ר, אל העיר האסורה. פה נבקר בין ההיכלות השונים המשמשים כיום כמוזיאון הפתוח לכלל אך בעבר הותרה הכניסה לאזור רק לקיסר, סריסיו ופילגשיו עת שימש המקום כארמונו. נמשיך ונסייר בכיכר טיאנאנמן, הכיכר הקרויה על שם "שער השלווה השמימית" המוביל אל העיר האסורה. היא משתרעת על פני שטח עצום של 440 מטר רבוע ומוכרת לתייר המערבי מאירועים היסטוריים שונים שהתרחשו בה. נמשיך ונבקר בגבעת הפחם.
בערב נעבור לשדה התעופה, לטיסת לילה לישראל. נחיתה בישראל ביום ה 20.

 
הערה חשובה: תוכנית הטיול מתארת את אתרי הביקור אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה ו/או את סדר הימים.

לכל הטיולים המאורגנים לסין
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
טיול מאורגן לסין בדגש שבטים, כפרים ונוף שובה לב, 15 יום
סין – הטיול הקלאסי, כולל שמורת הטבע צ'נג'צ'ה, גשר הזכוכית והר חואשן 14 ימים
לאוס וסין בדרך הסוסים והתה מיונאן לשנגרילה 18 ימים
טיול לבורמה ויונאן – כולל פסטיבל מונאו ביונאן, 22 יום
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים לשומרי מסורת
טיולי פסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
טיולי סוסים
טיולי חגים
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית בגוגל פלוס איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
טיולים מאורגנים לאירופה
טיולים מאורגנים לאיטליה
טיולים מאורגנים  לאיסלנד
טיולים מאורגנים לגיאורגיה 
טיולים מאורגנים ליוון
טיולים מאורגנים לנורווגיה
טיולים מאורגנים לסלובניה
טיולים מאורגנים לסלובקיה
טיולים מאורגנים לספרד
טיולים מאורגנים לפורטוגל
טיולים מאורגנים לקרואטיה
טיולים מאורגנים לרומניה
 

טיולים מאורגנים לאסיה
טיולים מאורגנים לאינדונזיה
טיולים מאורגנים לבורמה
טיולים מאורגנים לדרך המשי
טיולים מאורגנים להודו
טיול מאורגן לויאטנם וקמבודיה
טיולים מאורגנים ליפן
טיולים מאורגנים לסין
טיולים מאורגנים לסרי לנקה
טיולים מאורגנים לפיליפינים
טיולים מאורגנים לקירגיזסטאן


 טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים לאתיופיה
טיולים מאורגנים לטנזניה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיולים מאורגנים למרוקו
טיול מאורגן לקובה
טיולים מאורגנים למקדוניה
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
טיולים מאורגנים למקסיקו
  

טיולים מאורגנים למשפחות
טיולי ג'יפים בסלובקיה
טיולי משפחות לאפריקה
טיולי משפחות לגיאורגיה
טיולי משפחות לטנזניה
טיולי משפחות ליוון
טיולי משפחות למונטנגרו
טיולי משפחות לסלובקיה
טיולי משפחות לפירנאים
טיולי משפחות לרומניה
 ספארי בטנזניה
 
   
קישורים נוספים
טרקים
גלריה
טיולי ג'יפים
ספארי בטנזניה
המדריכים שלנו
לוח ההרצאות
לוח הטיולים
דרושים באיילה גיאוגרפית
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015