ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

סין – טיול מקיף כולל שנגרילה במחוז יונאן, סצ'ואן ושמורות טבע, 20 יום

הטיול המושלם לסין: שילוב של כל האתרים הקלאסיים בסין, עם פנינות הטבע היפות ביותר!
העיר בייג'ינג ואתריה המרתקים: העיר האסורה, החומה הסינית הגדולה; העיר שיאן ואתר חיילי הטרקוטה המיוחד והידוע ביותר בעולם; גבעות הקארסט של גווילין ויאנג שואו; הכרך הגדול ביותר בכדור הארץ כיום - העיר שנגחאי; לצד שמורת הטבע ידינג בטיבט אשר נפתחה רק לאחרונה לביקור; מחוז יונאן שהוא מחוז המיעוטים של סין עם העיר הציורית ליג'יאנג וארץ השנגרילה. מרתק, מגוון, יפה ומעל לכל מהנה ומרתק!!

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית בסין?

כי המסלול מקיף ומעמיק - טיולנו בסין מקיף את כל אתרי "החובה" בשנגחאי, בייג'ינג שיאן וגווילין לצד טיול עומק באזורי ההרים, שמורת הטבע הר אלף הצבים אליה נעפיל ברכבל, העיר ליג'יאנג הציורית שבמחוז יונאן, ארץ השנגרילה שבמחוז סיצ'ואן המרתק ושמורת הטבע הקדושה אמיי שאן.

  

כי משולבים 4 מופעים בתוכנית - מופע קונג פו בבייג'ינג, מופע שושלת טאנג בשיאן, מופע "רשמים" ביאנג שואו ומופע האקרובטיקה בשנגחאי.

 

כי הדרכה מקצועית - כשבוחרים להשקיע בטיול, חשוב לדעת שאתם יוצאים לטיול מעמיק לסין רק עם מומחים אמיתיים ליעד ולמדריך עם ניסיון עשיר וארוך שנים בטיולים מאורגנים בכלל ובטיולים מאורגנים בסין בפרט, את טיולנו בסין מדריכים מדריכים מקצועיים ומצוינים, פרטים אודותיהם בחלק האחרון של התכנית.

 

כי רמת המלונות מוכחת – לכל אורך המסלול אנו לנים במלונות 4 כוכבים במיקומים מעולים.

 

כי אנו מטיילים בקבוצות קטנות, עד 26 מטיילים.

סוג הטיול: עומק גיאוגרפי 
........................................................ 

דרגת קושי: קלה-בינונית
........................................................ 

קהל היעדבוגרים
........................................................ 

עונות מומלצות: סתיו, אביב 
Facebook Favorites

סין – טיול מקיף כולל שנגרילה במחוז יונאן, סצ'ואן ושמורות טבע, 20 יום


 

ימים 2-1 > טיסות בינלאומיות ישראל–שנגחאי העיר הגדולה והמודרנית ביותר בסין

נצא בטיסה אל שנגחאי (Shanghai), וכשננחת ביום 2 נצא אל העיר הגדולה והמודרנית, הממוקמת בדלתה של נהר היאנגצה האדיר, שהיא דלתה של 8 זרועות ענק. אחת מהן היא נהר החואנג פו החוצה את העיר שנגחאי. זהו הכרך הגדול ביותר בסין ואחת הערים המאוכלסות ביותר בעולם! בגורד שחקים אחד דר יישוב אחד בינוני-גדול בארץ! נעלה לתצפית על העיר ממרומי אחד מהמגדלים הנמצא בפוּ דונג – האזור החדש של שנגחאי שצמח תוך שנים ספורות לפני כעשור וחצי. נמשיך אל רחוב ננג'ינג, ונבלע בהמוני האדם ההולכים ברחובות וקונים בחנויות המותגים הרבות המעטרות את הרחוב האולטרא מודרני. לאחר ארוחת ערב נצא לסייר בטיילת הבונד המפורסמת (Bund), אשר נאסר על סינים לטייל עליה לפני 100 שנה! נראה את גורדי השחקים הרבים הממוקמים ברובע פו דונג היוקרתי על הגדה השנייה של נהר החואנג פו. ארוחת ערב ולינה בשנגחאי.

 

יום 3 > שנגחאי עיר של ניגודים: ישן מול חדש, סיני מול זר

היום נבקר ברובע הסיני (רובע סיני בסין? ההסבר בטיול), בינות המוני האדם וחנויות מזכרות הרבות הפזורות בבאזאר של בית יו, הניצב לצד ביתו (Yu Garden and Bazar). ניכנס אל בית-גן יו, המרשים ביופיו, המעוצב בהתאם לתורת הגן הסינית, אשר מכלילה ביתנים מקושטים, אגמי מים קטנים, פינות נסתרות ומיוחדות. הכל בסגנון סיני כה מיוחד. ניסע לפרברי העיר כדי לבקר במוזיאון החדש של שנגחאי, אשר ממוקם במבנה חדשני ומרשים (Expo Museum) ולאחריו נבקר ברובע היהודי ובבית הכנסת (Jewish Synagogue), אשר שימש את הפליטים היהודים מאירופה הנאצית. בשעות הערב נראה מופע אקרובטיקה בלתי נשכח. ארוחת ערב ולינה בשנגחאי. 

 

יום 4 > טרסות האורז המדורגות היפיפיות באזור המיעוטים בדרומה של סין

עם בוקר ניסע לשדה התעופה על מנת לטוס אל יעדנו הבא – אזור גואנג שי, בו נמצאות גווילין (Guilin) ויאנג שו (Yangshou) בנופי ההרים המזדקרים. לאחר הנחיתה נצא לסיור באזור עשיר ביערות ושדות אורז, ביניהם שזורים תעלות ונהרות שמתוכם מבצבצים הרים מזדקרים, שהם תוצאה של פעילות קארסטית מיוחדת – תהליך ארוך של המסת סלעים קשים. ניסע לכיוון הכפרים של המיעוטים יאו וג'ואנג בנוף מרגש וניכנס אליהם להכיר את אורח חייהם. נמשיך אל נקודת תצפית על שדות האורז סמוך באזור לונג שנג (Longsheng) שמשמעו "זנב הדרקון". באחד מכפרי המיעוטים נאכל ארוחת ערב ונלון במלון כפרי הצופה על טרסות האורז.

טיול מאורגן לסין

Image by Sasin Tipchai

 

יום 5 > יאנג שואו: שייט במורד נהר הלי, עיירה מקומית, מופע "רשמים"

לאחר ארוחת בוקר נרד בין טרסות האורז, ונחבור לאוטובוס שייקח אותנו אל יאנג שואו ואל השייט הנחמד במורד נהר הלי (Li River) המפורסם בנופיו בסין ובעולם כולו. נטייל ביאנג שואו (Yangshou) – עיירה ציורית וחמדמדה הממוקמת בלב גבעות הקארסט ולגדתו של הנהר, בשווקיה ובבתי הקפה הרבים. לקראת ערב נצא להופעה בבימויו של הבמאי הסיני הידוע ז'אנג יי מו "רשמים" (Impression). הבמאי המאוד ידוע יצר סרטים רבים וביים את טקס פתיחת של אולימפיידת 2008. במופע שנראה נוטלים חלק מאות שחקנים, כולם תושבי האזור שאומנו במיוחד לצורך ההופעה. ארוחת ערב ולינה ביאנג שואו.

טיולים מאורגנים סין

Image by Peggy und Marco Lachmann-Anke

 
יום 6 > יונאן "שמעבר לעננים" ויער האבן

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לשדה התעופה של גווילין, ממנו נטוס לבירת מחוז יונאן – קונמינג (Kunming). פה נצא אל מחוץ לעיר לאחת מתופעות הטבע המרשימות בעולם: גבעות הקארסט של יער האבן (Xilin). נסייר רגלית בשבילים הנסתרים בין הסלעים המזדקרים, הנראים כדרקונים, נראה את האגמים החבויים ואת הפגודות הנישאות אל על. אם הזמן יאפשר, נבקר גם במרכז העיר במקדש הבמבוק. ארוחת ערב ולינה בקונמינג.

 
יום 7 > נסיעה על "דרך התה והסוסים" אל שולי הרמה הטיבטית

עם בוקר ניסע על תוואי "דרך התה והסוסים" העתיקה, ששימשה בעבר למסחר בתה וסוסים בין ממלכת טיבט לבין סין הקיסרית. לאורך הדרך ההררית נצפה על כפרים ושטחים חקלאיים, על אגם ארחאי (Erhai Hu) הענק, ונבקר בכפר המשמר את תעשיית הבדים העתיקה של בני הבָאי. נאכל צהריים ונמשיך ונעלה על שולי הרמה הטיבטית בדרכנו מערבה עד חבל שנגרילה, אל העיר ליג'יאנג (Ljiang), היושבת על גבול טיבט, בעמק מוקף בהרים מושלגים המגיעים לשיאי גובה של 5,500 מטר. העיר בנויה על תעלות מים החוצות אותה לאורכה ולרוחבה וניזונה מהן. ארוחת ערב ולינה בעיר ליג'יאנג, בגובה 2,400 מטר.

 
יום 8> אורחות חייו ודתו השאמאנית של המיעוט הנאשי החי בליג'יאנג

באזור ליג'יאנג גרים בני הנאשי ועוד קבוצות אתניות, אותן נפגוש בשוק הבוקר של ליג'יאנג (Morning market). זהו אחד השווקים הססגוניים בכל סין! נסתובב בשוק ונכיר את סחורותיו, נשוחח על המטבח המיוחד של המקום, ונהנה משפע ססגוני וזר של מוצרי חקלאות ומזון. ניסע אל הר דרקון הג'ייד המושלגים (Jade Snowy Dragon Mountain), המתנשא ל-4,600 מטר. נעפיל ברכבל אל אחד מעמקיו, בו נסייר ונהנה מ"מופע רשמים" המרהיב. אחר הצהריים נבקר בבריכת הדרקון השחור (Black Dragon Pool), הקדושה למיעוט הנאשי, בה משתקפים באופן נפלא את הרי דרקון הג'ייד – הקדושים אף הם. נמשיך אל מוזיאון הדונגבה (Dongba Museum), בו נכיר עוד מאורחות חייהם של בני הנאשי ונפגוש אחד מחברי ממועצת הדונגבה הסודית המנהיגה את הנאשי. ארוחת ערב ולינה בליג'יאנג.

 
יום 9 > אלף צבים בשמורה אחת, נהר ארוך והרים גבוהים ומושלגים

הבוקר נעזוב את העיר היפה ליג'יאנג אל הכפרים המרתקים והמבודדים בהרים. נעצור בכפר העתיק שיגו (Shigu Zhen), אותו נחצה ונעלה לנקודת תצפית יפה מעל נהר היאנגצה הרחב כשברקע רכסי ההרים הגבוהים והמושלגים. נמשיך בנסיעה עד הגיענו לפארק הר אלף הצבים (1000 Turtles Mountain), הנקרא כך בזכות הסלע האדום העגלגל שמרכיב את הגבעות שבו. נעלה ברכבל לפסגה, ממנה נצא לטיול הליכה רגלי בין הסלעים המיוחדים ותצפיות הנוף המרשים. ארוחת ערב ולינה בלימינג (Liming, במלון כפרי פשוט עם שירותים צמודים לכל חדר).

 
יום 10 > הטבע המופלא: ערוץ דילוג הנמר הצר והשוצף ובריכות טוורטין לבנות עם מי טורקיז

הבוקר נמשיך ליהנות מהטבע בשיאו: ניסע אל אחד מאתרי הטבע היפים והמרשימים של מחוז יונאן – "ערוץ דילוג הנמר" (Tiger Leaping Gorge). בקטע זה של הערוץ, הנחשב לאחד מהחלקים הצרים ביותר של נהר היאנגצה, הארוך בנהרות סין, מסופר על טיגריס שנצפה פעם על ידי תושבי האזור כשהוא מדלג מגדה אחת של הנהר אל הגדה האחרת. נרד ברגל אל הנהר, אל הקטע השוצף ונהנה מעוצמתה הזרימה האדירה – נתפעם ונתרגש ביחד עם סינים רבים הבאים לראות את הפלא. נמשיך בנסיעה לאורך נהר היאנגצה עד "בריכות הטרוורטין הלבנות" (Bai Shui Tai White Water Terraces) ונרד לסייר בשמורה היפה – מי טורקיז ובריכות לבנות. נמשיך אל העיר ז'ונג דיאן (Zhong Dian), הידועה גם כבירה של הממלכה השמימית של ההימאליה, היא "ארץ השנגרילה". העיר ז'ונג דיאן הטיבטית ממוקמת בעמק נישא גבוה בהרים (3,160 מטר), נאכל בה ארוחת ערב ונלון.


יום 11 > הארץ השמימית של הטיבטים

נקיץ לאחר לילה של הסתגלות לגובה (נלון בגובה של 3,000 מטר, גובה הנחשב כבטוח ללינה וקל להסתגלות) ונצא לטייל באזור המרהיב. השם "שנגרילה" (ארץ גן העדן הטיבטי) נודע למערב לראשונה עם פרסום ספרו של הילטון "האופק האבוד" משנת 1933; מאז ועד היום מחפשים בני המערב את המקום המסתורי והפלאי שנגרילה, בו הזמן עצר מלכת והתושבים חיים חיי נצח. נסייר בעיר העתיקה של ז'ונג דיאן (Zhong Dian), על סמטאותיה הצבעוניות ונעלה למקדש כדי לסובב את גלגל התפילה הגדול ביותר בעולם. ניסע ונבקר בכפר טיבטי לא רחוק מהעיר, נתרשם מהפגודות הקטנות הנמצאות כמעט ליד כל בית, ניכנס לבית ונראה את הבנייה המסורתית, נבחן את חיות משק הבית ואולי נראה את המסטיף הטיבטי – אחד מכלבי הצאן והשמירה היפים בעולם. נאכל ארוחת צהריים טיבטית, ואז נצא לבקר במנזר סונג זאנלין (Songzalin Monastry), המכונה גם "פוטלה הקטנה" בשל סגנונו האדריכלי יוצא הדופן והדומה למאוד למבנה הפוטלה הניצב בליבה של לאהסה, בירת טיבט. המנזר מאוכלס בנזירים מזרם של הבודהיזם הטיבטי "המגבעות הצהובות". לינה בז'ונג דיאן. 

טיול לסין

 

יום 12 > מהרמה הטיבטית אל מקדשי והרי הבודהיזם הסיני (מהאייאנה)

עם בוקר נעבור לשדה התעופה הגבוה ביותר בעולם (4,411 מטר) ונטוס לצ'נגדו (Chengdu), בירת מחוז סצ'ואן. עם הנחיתה נצא לבקר בחוות הרביה והגידול של הפנדות הגדולות (Panda Base). זהו מקום אליו מובאות פנדות אשר נפגעה הטריטוריה שלהם ע"י החקלאות או פגעי טבע. נלך בין שטחי הגידול המעוטרים בצמחי במבוק, נפגוש את גורי הפנדות, הוריהם ובני משפחתם, ונהנה מהטבע שמאפיין את אזור זה החמים והלח. רק לאחר ביקור בשמורה נצליח להבין מדוע רוחשים המקומיים כבוד רב ואהבה גדולה אל חיות ענק אלו. נמשיך בנסיעה אל העיר לשאן (Leshan), בו גולף באבן החול האדומה פסל הבודהא היושב הגדול בעולם! כדי לראותו נשוט על נהר המין, הזורם למרגלותיו, ונתרשם מעוצמתו הדתית של המונוליט הזה. נמשיך אל העיר אמיי, שלרגלי ההר הקדוש אמיי שאן (Emeishan), בו נטייל ביום המחרת. ארוחת ערב ולינה באמיי שאן סיטי.

 
יום 13 > רכס אמיי שאן הקדוש

היום נעלה על רכס אמיי שאן "רכס הגבות המורמות" (Emeishan) הקדוש, שכולו הוכרז כשמורת טבע שתפקידה להגן על 3 מינים של קופים, שפע של ציפורים צבעוניות ומגוון מרתק של צמחייה ייחודית. נעלה אל הרכס באוטובוסים של השמורה וברכבל מהיר. נבקר במנזר העתיק "1000 העידנים" הנמצא על מורדותיו והנחשב לאחד המנזרים היפים בסצ'ואן. לאחר הביקור נרד ברגל בדרך עתיקה והרבה מדרגות אל מרגלות ההר. ארוחת ערב ולינה באמיי שאן.

 
יום 14 > קיר בודהיסטי עתיק יומין ועיר מודרנית בת 20

לאחר ארוחת בוקר נצא בנסיעה אל צו'נג צינג (Chong Qing) העיר הגדולה ביותר בסין, שצמחה תוך 20 שנה מעיירה קטנה ומנומנמת לעיר ענקית! ניסע אל זיגונג (Zi Gong) – אזור בו חיו דינוזאורים מסוגים רבים, אוכלי עשב וטורפים, קטנים וענקיים, אשר נחשפו על סביבת מחייתם ובעלי החיים שחיו במקביל להם והיו חלק משרשרת המזון שלהם. נבקר במוזיאון שבמקום שהחל כמכון מחקר, ונתרשם מהם. נמשיך בנסיעה אל באו דינג (Bao Ding) ליד דאזו – קיר סלע מגולף על דרך המשי הדרומית, ונלך לראותו ולהבין את העולמות השונים עליהם מדבר הבודהיזם. נמשיך אל העיר הגדולה, ומיד עם הגעתנו נצא לראות את מפגש הנהרות – היאנגצה האדיר מקבל את מימיו של נהר הג'יה לינג, היובל הגדול ביותר שלו. ארוחת ערב ולינה בצ'ונג צ'ינג.

 
יום 15 > שיאן – עירן של 13 שושלות ושל הקיסר שי צ'יחואנג האגדי

בבוקר נטוס לשיאן, בירתן העתיקה של 13 שושלות ביניהן שושלת צ'ין האגדית. מפה התחילה דרך המשי ונמשכה אל תוך אסיה עד מזרח אירופה וארצות הים התיכון – המערב של העולם העתיק. לאחר הנחיתה ניסע אל אחד האתרים הארכיאולוגיים המרתקים ביותר שהתגלו במאה האחרונה ברחבי העולם כולו – "אתר חיילי הטרקוטה" (Terracotta Warriors) ואחד משיאיו של הטיול בסין. באתר נתגלו למעלה מ-6,000 דמויות של חיילים וסוסים, עשויים מחומר טרקוטה (חרס מאוד מאוד עדין וצפוף), ערוכים אלי כדי להגן על קברו של מייסד שושלת צ'ין, הקיסר שי הואנג די; השושלת והקיסר נחשבים כאלו שהצליחו לראשונה במאה ה-3 לפני הספירה לאחד את ממלכות סין הקטנות למדינת ענק אחת. נערוך ביקור בביתנים שבאתר ובמוזיאון המסביר על תולדות חייו של הקיסר והמקום. נחזור למרכז העיר שיאן כדי לראות את פגודת אווז הבר הגדולה (Wild goose Pagoda), המתנשאת לגובה של 64 מטר; אל הפגודה הובאו במאה ה-7 כתבי קודש בודהיסטים מהודו במסע ארוך ורצוף תלאות והרפתקאות על דרך המשי. בערב נצא לארוחת כיסונים ססגונית (ממש כך) ה"דמפלינג", שהוא מאכל ייחודי לשיאן ומעדן לחיך ונלך למופע המשחזר את חייה של שושלת טאנג – שיאה של דרך המשי והקשרים עם העולם. לינה בשיאן. 

 חיילי הטרקוטה, סין

יום 16 > הר חואה שאן הדאואיסטי והרובע המוסלמי בשיאן – שתי דתות כה שונות

חלק ניכר מהמקומות הקדושים בסין מצוי על פסגות ההרים (הסימן "הר" בסינית משמעו גם מקום קדוש), עוד בטרם תפסו להן אחיזה הדתות החשובות המוכרות לנו כיום בסין (קונפוציוניזם, דאואיזם ובודהיזם), כבר לפני אלפי שנים, נתקדשו חמישה הרים כאתרי פולחן מרכזיים לקדמוני סין. אחד מחמשת ההרים ממוקם 120 ק"מ ממזרח לשיאן. בעבר הוא כונה "ההר הקדוש המערבי", וכיום "חואה שאן" (Hoa Shan) - שם הנובע מחמש פסגותיו, שמרחוק נראות כחמישה עלי כותרת. לאתר מיוחד ומרשים זה נצא עם בוקר, נעפיל ברכבל לפסגתו הצפונית ונטייל רגלית לאורך מורדותיו ופסגותיו התלולות, כשסביבנו עצי אורן עתיקים ומיוחדים ושבילים ציורים הצופים אל נוף מרהיב. נשוב לשיאן, וככל שזמן יאפשר נבקר ברובע המוסלמי (חואי, Muslim Quarter) הססגוני והמיוחד, המייצג את הסבלנות והפתיחות הדתית שהייתה קיימת בעיר במאות ה-6–9 (ואף היום). ארוחת ערב ולינה בשיאן.

 
יום 17 > רכבת מהירה ומודרנית לבייג'ינג והחומה הגדולה והעתיקה של סין

בבוקר נצא ברכבת המהירה אל עיר הבירה הסינית בייג'ינג (Beijing), ולאחר ההגעה נצא אל אחד מקטעי החומה הסינית הגדולה (The Great Wall), הנמשכת לאורך של מעל ל-6,300 ק"מ מחוף האוקיינוס השקט ועד קצהו המערבי של מדבר הגובי, לרגלי רכס הטיאן שאן. זהו אחד מפלאי הארכיטקטורה ואחד משבעת תבל. עם ההגעה נטפס על חומה ונתרשם מהגובה והמיקום האסטרטגי של החומה הסינית ונבין את משמעותה ותפקידה. נחזור בערב אל העיר בייג'ינג, ונסייר ככל שהזמן יאפשר. ארוחת ערב ולינה בבייג'ינג.

 
יום 18 > החומה הסינית הגדולה – אחד מפלאי העולם

בבוקר נצא אל דרום העיר לביקור במקדש השמיים (Temple of Heaven), אשר שימש את קיסרי שושלות מינג וצ'ינג לטקס דתי קונפוציוניסטי אחת לשנה. נהנה ממתעמלי הבוקר, נטייל במקדש ונבין את משמעותו של הטקס. נמשיך אל ארמון הקיץ (Summer Palace), הממוקם בצפון העיר ושימש את הקיסרים המאוחרים של שושלת צ'ינג (השושלת האחרונה שמשלה בסין, עד 1911). המתחם הענק והיפה נמצא לחופו של אגם קונמינג המלאכותי וגדול הממדים ובתוככי חורש ויער וגנים מקסימים. נחזור לעיר ונטייל באזור האמנויות 978, שהיה האנגר גדול שאומץ ע"יי אמנים שהחלו ליצור בו, ואט אט התפתח לרובע אמנים חמדמד, מלא גלריות ותצוגות, חנויות קטנות ובתי קפה. לאחר ארוחת ערב נצא לטייל באחת מהשכונות העתיקות של בייג'ינג (Hutong), בסמטאות ובחצרות המסקרנות ונוכל לראות את אופי החיים שהשתמר מאות בשנים. לינה בבייג'ינג.

 
ימים 20-19 > בייג'ינג : מקדש השמיים, העיר האסורה, כיכר טיאנאנמן מופע קונג פו - הביתה

לאחר ארוחת בוקר ניסע אל לב ליבה של עיר הבירה בה ניצב הארמון הקיסרי, המכונה "העיר האסורה" (Forbidden City). נתחיל את ההליכה מכיכר טיאן אן מן (Tiananmen Square), המשתרעת על פני שטח עצום של 440 מ"ר ומוכרת לתייר המערבי מאירועים היסטוריים שונים שהתרחשו בה ונצפו בחדשות העולמיות. נטייל בכיכר ונראה את המאוזולאום של היו"ר מאו דזה טונג, את האנדרטה לזכר גיבורי העם, את היכל העם (הפרלמנט) והמוזיאון ההיסטורי הלאומי. ניכנס דרך השער הדרומי עליו תלויה בגאון תמונתו של היו"ר, אל העיר האסורה, המכונה כך כי בעבר הותרה הכניסה אליו רק לקיסר, למשפחתו, סריסיו ופילגשיו. היום זהו מוזיאון פתוח, וכל סיני נוהר לכאן כדי לראות את מה שנאסר על משפחתו לראות בעבר. נבקר בהיכלות, בחדרים ובחצרות, ונצא דרך הגן הקיסרי. בתום הביקור נטפס על גבעת הפחם (Caol Hill), כדי לצפות על העיר מהגבעה היחידה בעיר! נצא לארוחת ערב אחרונה, ולאחריה נראה מופע שאולין (Kong fu Show), אשר באמצעות קונג פו, אומנות לחימה מסורתית ועתיקה בסין, יספר לנו סיפור נוגע ללב על אודות גורלו של ילד. לאחר המופע ניסע לשדה התעופה, כדי לטוס חזרה לישראל. נחיתה בישראל ביום ה-20.

 

הערה חשובה: תכנית הטיול מתארת את אתרי הביקור אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה ו/או את סדר הימים.

לכל הטיולים המאורגנים לסין
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
טיול מאורגן לסין בדגש מיעוטים אתניים, כולל סצ'ואן וגווי ג'ו, 15 יום
הטיול הקלאסי לסין, כולל שמורת הטבע ג'אנג ג'יה ג'יה, גשר הזכוכית והר חואה שאן, 14 יום
טיול ללאוס ולסין, על "דרך הסוסים והתה", 18 יום
טיול לבורמה ויונאן – כולל פסטיבל מונאו ביונאן, 22 יום
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי אופנועי שלג
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי קרנבלים ופסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולי שייט
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015