ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול לדרום אמריקה – מממלכת האינקה אל ערבות פטגוניה וברזיל, 25 יום -מתוכם 17 יום טיול פניני פטגוניה

טיול טבע מקסים, המשלב את תרבות האינקה העתיקה וג'ונגלים ירוקים בפרו עם נופים עוצרי נשימה של אגמים נקיים, פסגות מושלגות, מפלים וקרחונים ענקיים בפטגוניה: בפרו נבקר בגולת הכותרת מאצ'ו פיצ'ו, נכיר את העם הפרואני החי על אדמתו, ומחובר למורשתו המפוארת. נטייל בערים, כפרים ושווקים ססגוניים. נמשיך לבארילוצ'ה ואיזור האגמים, הרים מושלגים, הרי געש רדומים, אגמים בצבעים עזים, יערות גשם ומעיינות חמים משתלבים בחלקה הצפוני של פטגוניה. הקרחון השחור, ה"הקרחון המתנפץ". שייט באגם ארגנטינה לאופסלה יקרב אותנו לנופים של עידן הקרח האחרון. נקנח בברזיל, שם נבקר באזור טרופי סמיך במפלים הגדולים ביותר בעולם ובריו דה ז'ניירו. 

 

הטיול הינו מודולרי. חלקו הראשון של הטיול הוא טיול ה 17 יום "פניני פטגוניה".

בסיום הטיול בריו דה זניירו, ממשיכים חברי קבוצת ה 25 יום ללימה, מטיילים בפרו וחוזרים ללימה

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית לממלכת האינקה וערבות פטגוניה? 

 

בגלל המסלול - מסלול טיול מקיף המבוסס על ניסוננו הרב בטיולים לדרום אמריקה. מסלול מעמיק בפרו וממלכת האינקה המרתקת, בכל המקומות היפים ביותר בפטגוניה וסיום באיגואסו ובריו דה ז'ניירו.  

 

 תכנית עשירה ומגוונת הכוללת אלמטים שאינם כלולים בתכניות המצויות בישראל:

 • ביקור בתיאטרון קולון בבואנוס איירס אחד הטובים בעולם
 • ביקור במוזיאון הקרח באל קלאפאטה 
 • ביקור באיצטדיון המראקאנה בריו דה ז'נירו ובגן הבוטאני העתיק המפורסם בסחלבים שבו

 

 הדרכה מקצועית – שבוחרים להשקיע סכום כסף גדול, חשוב לדעת שאתם יוצאים לטיול מעמיק לדרום אמריקה רק עם מומחים אמיתיים ליעד ולמדריך עם ניסיון עשיר וארוך שנים בטיולים מאורגנים. 

 

סוג הטיול: עומק גיאוגרפי
........................................................ 
דרגת קושי: קלה
........................................................ 
קהל היעד: בוגרים
........................................................ 
עונות מומלצות: סתיו, חורף
Facebook Favorites

מסלול הטיול המאורגן לדרום אמריקה


 

יום 1> תל אביב – ריו דה ז'נירו

טיסה מתל אביב לריו דה ז'נירו דרך אירופה. עם הנחיתה נועבר למלון למנוחה. לינה בריו דה ז'נירו.

 

יום 2> ריו דה ז'נירו

הבוקר נצא על גבי ג'יפים לסיור מעמיק יותר בעיר. נטפס אל גבעת הקורקובדו, עליה ניצב פסל ישו הגואל, הנחשב לאחד משבעת פלאי העולם. נצפה משם אל החופים, השכונות והמפרצים השונים שלגדות מפרץ גואנברה. בהמשך בתוך נחלוף יער טיג'וקה, היער האורבני הגדול בעולם. נמשיך ונעלה להר הסוכר, אליו נעלה בשני הרכבלים. מהר הסוכר המתנשא לגובה של 395 מטרים נשקיף על חופיה הקסומים של ריו דה ז'ניירו ועל פסגת הקורקובדו.

 

יום 3> ריו דה ז'נירו – מצעד המנצחות בקרנבל

יום שני של ביקורים בריו דה ז'נירו, אחת הערים היפות ביותר בעולם! נעלה להר הסוכר, בשני הרכבלים. מהר הסוכר המתנשא לגובה של 395 מטרים נשקיף על חופיה הקסומים של ריו דה ז'ניירו ועל פסגה קסומה נוספת: פסגת הקורקבדו. בערב נצא לצפות בחגיגה הגדולה בתבל – מצעד המנצחות בתחרות בין בתי הספר לסמבה בסמבדרום. . (ב, ע)

  

 

טיולים מאורגנים לדרום אמריקה טיול לדרום אמריקה טיול מאורגן לדרום אמריקה

    צילום: מוטי בלושטיין

 

יום 4 > מפלי האיגוואסו - פארק ציפורים - סכר איטאיפו

השכם בבוקר נעזוב את ריו ונמריא לפוש דה איגואסו. לאחר הנחיתה, נצא לסיור הליכה לאורך מפלי האיגוואסו בצדם הברזילאי, משם ניתן לראות אותם נפרשים לפנינו באופן מושלם. המפלים בגובה של 80 מטר ורוחב של 3 ק"מ יוצרים מחזה מפעים ובלתי נשכח. לאחר הסיור במפלים, נבקר בפארק הציפורים המאגד בתוכו מינים רבים של בעלי כנף אקזוטיים. אחר הצהריים נבקר בסכר "איטאיפו", אחת מתחנות הכוח ההידראוליות הגדולות בעולם. לינה בפוז דה איגואזו. (ב,ע)

 

יום 5> מפלי איגואסו

הבוקר נחצה לצד הארגנטיני על מנת לבצע שיט מסעיר (ורטוב) על נהר איגואסו לעבר המפלים. השייט בסירות מהירות עד אל מתחת למפלים. לאחר מכן נמשיך אל מעל מרכז המפלים שם נלך במערכת של גשרי עץ עד "לוע השטן" אשר אין ספק שכמות המים העוברת בו עולה על כל דמיון. נחזור חזרה ללינה בברזיל.
לינה וארוחת ערב בפוז דה איגואסו. (ב,ע)

 

יום 6> איגואסו- בואנוס איירס

נשלים את ביקורנו במפלי האיגואסו, נחצה את הגבול על מנת לטוס לבואנוס איירס בירת ארגנטינה בשעות הצהרים.ננחת לקראת ערב בבירת ארגנטינה נועבר למלון, לצידו נאכל במסעדה מקומית ונצבור כוח לקראת המשך המסע לדרום היבשת. (ב,ע)

 

יום 7 >בואנוס איירס

נצא לסיורים בעיר המרתקת, נחווה את העיר אשר לה מראה אירופאי, בזכות המבנים הקולוניאליים הרבים המעטרים אותה. נבקר בכיכר מאי, שם נבקר בקתדראלה, בה קבור הגיבור הלאומי של ארגנטינה ושל מדינות רבות בדרום אמריקה, חוזה דה סן מרטין ונוכל להביט על מבנה הקאסה-רוסאדה שם נוכל לדמיין את אוויטה הפונה אל ההמונים. נראה את תיאטרון קולון. זהו אחד מבתי התיאטרון והאופרה הטובים והיפים בעולם. לינה בבואנוס איירס.(ב,ע)

 

יום 8> בואנוס איירס – ברילוצ'ה

בשעות הבוקר נעבור לנמל התעופה לטיסת פנים אל ברילוצ'ה, עם הנחיתה נצא לסיור במה שכונה הסיבוב הקצר, הסירקיטו צ'יקו: נעלה ברכבל אל קמפנאריו הממוקמת בגובה של 1,000 מטר מעל לפני הים ונתרשם מהנוף הפנוראמי סביב. נמשיך ונטייל ביער שאו שאו הממוקם על שפת אגם נהואל וואפי הגדול, ונשלב הליכה רגלית בין העצים היפים. נחזור ללינה בברילוצ'ה. (ב,ע)

 
יום 9> ברילוצ'ה - שמורת הטרונדור

בבוקר נצא לסיור בסביבת ברילוצ'ה. נרד בנסיעה דרומה, אל שמורת הר הגעש טרונדור. ללא ספק אחת משמורות הטבע היפות באזור האגמים, נצא להליכות קלות ביער הגשם, באגמים האלפינים ונחזה בנהרות הזורמים ובחיי הטבע העשירים. נגיע אל תצפית מרהיבה על הקרחון השחור, נהר קרח מרשים הצבוע בשחור – חום, סימן למפולות הבוץ שצבעו את הקרח הלבן. במהלך היום נשלב הליכה רגלית קלה, תצפיות נוף מדהימות והרבה כיף. נתכבד בארוחת צהריים בשטח. אחר הצהרים נחזור לברילוצ'ה. (ב,צ)

 

יום 10> יום חציית האגמים

הבוקר נעזוב את העיירה הבלתי נשכחת ונצא בנסיעה אל הנמל ממנו נצא בשייט קטמרנים אל חציית רכס האנדים בדרכנו אל המדינה הבאה, צ'ילה. לאחר שייט על אגם נהואל הואפי, נעזוב את הקטמרן ונצא בנסיעה החוצה יער גשם אל שייט נוסף על אגם פריאס ממנו נשקף נוף קסום של הרי הגעש הסובבים את ברילוצ'ה. נחצה את הגבול הבינלאומי ונכנס לצ'ילה, שם נצא בנסיעה בפארק הלאומי מנואל פרז בין עצי הענק. נעצור להפסקת צהריים על גדות אגם כול הקדושים.
חלקו האחרון של היום יוקדש לשייט על האגם המרשים ביותר במסלול "אגם כל הקדושים" הממוקם למרגלות הר הגעש אוסורנו הנשקף מכל מקום בספינה, אחד השיאים של טיול מאורגן לדרום אמריקה. בסיום השייט נגיע אל העיר החיננית פוארטו ואראס (ב.ע)

 

יום 11> פורט מונט – טיסה לפונטה ארנס העיר הדרומית בצ'ילה

נשכים קום מול אגם כל הקדושים היפהפה. נמשיך לפורט מונט בה נבקר בשוק הדייגים אנחלמו אחד משווקי הדייגים הגדולים של האוקיאנוס השקט וגם נסעד לבנו בארוחת דגים בשוק..
לקראת אחר הצהרים נועבר לשדה התעופה לטיסה מפוארטו מונט לפונטה ארנאס העיר הדרומית ביותר בצ'ילה. הטיסה עוברת מעל שרשרת האנדים ואם תהיה ראות טובה ניתן יהיה לחזות בקרחונים ומחטי הגרניט של מצוקי האנדים הדרומיים בהם נבקר. נגיע לפונטה ארנס בשעות הערב ונועבר למלוננו. (ב.צ)

 

יום 12> פונטה ארנס- איסלה מגדלנה – פורטו נטאלס

נשכים קום בפונטה ארנס ונצא לביקור באיסלה מגדלנה בה יש מושבה של כ - 130 אלף פינגווינים. תוך כדי השייט הנהדר במצרי מגלן ויתכן ונחזה גם באריות ים. לאחר חזרתנו ליבשה נמשיך בדרכנו לפורטו נטאלס אליה נגיע לקראת ערב. לינה בפוארטו נטאלס. (ב,ע)
• במידה והשייט לא יתקיים עקב בעיית מזג אויר יוצע פתרון חליפי במקום (לדוגמא: הפלגה לקרחון גריי בטורס דל פיינה או סיור ברכב 4X4 במדבר הפטגוני בקלאפאטה)

 

יום 13> פארק הקרחונים והמגדלים טורס דל פיינה

הבוקר נשכים קום ונצא אל הנוף הקסום של מגדלי הפיינה. נבקר באגם גריי המרשים, משם נמשיך אל מסלול הליכה בלתי נשכח המתחיל במפלים הגדולים בשמורה, "הסלטו גרנדה" אל נקודת תצפית בלתי נשכחת על האגם נורדנסקוילד, אשר מוכר לנו יותר בשמו הפשוט יותר, האגם השוודי. נמשיך ונטייל בשמורת הטבע המרשימה, ניסע בין עדרי הגוואנקו אל הלגונה הכחולה ולגונת אמרגה, שם נוכל לצפות על עמודי הפיינה המפורסמים.... שמורת הטבע טורס דל פיינה היא אחת משמורות הטבע היפות ביותר בעולם: השמורה ממוקמת בצדו הדרומי של "פארק הקרחונים" והיא משתרעת על שטח של מאות אלפי קילומטרים רבועים. הפארק הוכר כאתר שימור לאומי בסוף שנות החמישים ושמו ניתן לו בגלל שלושת מגדלי הגרניט הגבוהים הנראים למרחקים ומסמלים את הפארק. הפארק מאופיין בקרחונים העצומים שבו, והמפורסם מבניהם הוא קרחון ה"גריי". בפארק ניתן לראות עשרות מיני ציפורים (הקונדור הדרום אמריקאי שהוא הדורס הגדול בעולם, יענים, פלמינגו ועוד), סוגים שונים של יונקים, כאשר הנפוצים מבניהם הגוואנקו (מין של אנטילופה ממשפחת הגמלים הדומה ללאמה) וארנבות הבר הגדולות של פטגוניה. לינה וארוחת ערב בשמורת הטבע טורס דל פיינה. (ב,ע)

 

יום 14> פארק טורס דל פיינה - אל קלפטה

את שעות הבוקר עד הצהרים נקדיש עדיין לפארק המדהים ולמראות מהיפים בעולם
לאחר מכן נצא בנסיעה צפונה. נעבור את הגבול לארגנטינה ונמשיך אל קלפאטה אליה נגיע בשעות אחה"צ. עם הגיענו לקלפאטה נבקר במוזאון החדש המוקדש לקרח וקרחונים. זוהי חוויה נהדרת ומרעננת שתכניס אותנו ל"עניינים". נסיים בביקור בבאר משקאות בקור של מינוס 10 מעלות אך ללא חשש- כולם מקבלים שכמיות טרמיות. לינה בעיר הממוקמת על גדות אגם ארגנטינו, אל קלפטה (ב,ע)

   

טיולים מאורגנים לדרום אמריקה טיול לדרום אמריקה טיול מאורגן לדרום אמריקה

     

יום 15 > יום קרחוני

את היום נתחיל בביקור בפארק הקרחונים "לוס גלסייארס". במעגן "בנדראס" נעלה על ספינה ונפליג באגם ארגנטינו לעבר קרחון אופסלה. הקרחון, הגדול בקרחונים של שדה הקרח הפטגוני, נקרא על שם אוניברסיטת אופסלה בשבדיה על ידי החוקרים הראשונים של הקרחונים באזור. אוניברסיטה זו הצטיינה בחקר הקרחונים (גלאציולוגיה), ולכן זכתה בכבוד הגדול. הספינה תביא אותנו עד לחזית הקרחון, ממנה נראה אותו אך אליו לא נבוא... לאחר מכן נפליג לקרחון ספגציני. בסיומו של יום קר... נחזור לקלאפאטה (ב,ע)

 
יום 16> "הקרחון המתנפץ" –– טיסה לבואנוס איירס

את הביקור בפטגוניה נחתום היום עם אחד המחזות המדהימים בטבע בקרחון פריטו מורנו, שזכה גם לכינוי "הקרחון המתנפץ". הקרחון ממוקם בלב הפארק, על שפת אגם "ארגנטינו", כ- 80 קילומטרים מהעיירה קלפטה. הקרחון שרוחבו כ- 4.5 קילומטר וגובהו כ- 60 מטרים נושק לאגם. זה מראה מדהים לראות את גושי הקרח העצומים נשברים בקול רעם אדיר ונופלים לתוך מי האגם כשהם יוצרים גלים גבוהים. הקרחון הוא מבין הקרחונים הבודדים בעולם שעדיין מתקדמים ולא נסוגים עקב התחממות כדור הארץ. תוך כדי התקדמותו של הקרחון הוא חוצה את אגם ארגנטינו וחוסם את מוצא האגם בקיר של קרח מוצק. מכאן בהתאם לשעת הטיסה נעבור לשדה התעופה, ונצא בטיסה לבואנוס איירס. נועבר למלון ובערב נצא לצפות במופע טנגו משולב בארוחת ערב, באחד המועדונים המובילים בעיר. לינה בבואנוס איירס (ב,ע)

 

יום 17> בואנוס – לימה

נשלים את ביקורנו בבואנוס איירס, נועבר מכאן לשדה התעופה על מנת לטוס ללימה, בירת פרו. לינה בלימה.

 

יום 18> לימה

הבוקר נכיר את הבירה הפרואנית. נצא לסיור בעיר ניסע אל הכיכר המרכזית של העיר ונבחן את המבנים הקולוניאליים המעניינים, המשמשים כיום כמרכזי השלטון הפרואני. נמשיך אל מוזיאון הזהב המרתק ונכיר את אוצרות ממלכת האינקה שהיוו גורם משיכה מרכזי לכובשים הספרדיים שהגיעו לאזור. לינה בלימה. (ב,ע)

 

יום 19> לימה – פוארטו מלדונדו

הבוקר נצא בנסיעה אל נמל התעופה משם נמריא אל תחנתנו הבאה הממוקמת בלב הג'ונגל האמאזוני- העיירה פוארטו מלדונדו, השוכנת לצד נהר "המדרה-דה דיוס" (MADRE DE DIOS), אחד מיובלי נהר האמזונס. עם הנחיתה נסייר בשוק המרתק של העיירה האמאזונית ומשם נצא בשיט על הנהר להרפתקת ג'ונגל שכוללת לינה בלודג' וטיולי ג'ונגל בשמורת הטבע טמבופטה (TAMBOPATA) עצי יער ענקיים, מטפסים ושלל צמחים אקזוטיים משתלבים עם עולם חי מגוון שבו נצפה בטיול המאורגן. נראה חיות כגון קופים, תוכים ופרפרים צבעוניים. הלודג' מרוחק מישובים אחרים וממוקם באזור מזרח פרו המשתפל ממרומי האנדים אל הג'ונגלים באגן הניקוז של האמאזונס. מיקום ייחודי זה מאפשר לנו הצצה אמיתית על חיי הג'ונגל. לינה וארוחות צהריים וערב בלודג' האקולוגי (ב,צ,ע)

 

יום 20 > סיורי ג'ונגל

הבוקר נצא לסיורים להכרת יער הגשם האמזוני ולהכרת המערכת האקולוגית ומגוון החי והצומח, כמיטב המסורת של טיולים מאורגנים לדרום אמריקה. במהלך השהות נצא לשייט בקאנו אל היובלים הקטנים של האמזונס, נצא לתצפיות וסיורים רגליים, כולל סיור לילה. במהלך היום ננסה להגיע לאחת האטרקציות המרכזיות של האזור – "קיר התוכים" (Parrot Clay Lick), מצוק חרסית, שאליו מגיעים המוני תוכים לאכול – מחזה מרהיב של צבע ותנועה. לא נוותר על ביקור בקרחת הג'ונגל, משם נשקיף על הנוף הקסום ממעל ואולי נזכה לראות את חיות הג'ונגל המרתקות. פנסיון מלא כולל ארוחות צהריים וערב. לינה בלודג' האקולוגי (ב,צ,ע).

 

יום 21 > פוארטו מלדונדו – קוסקו (3,600 מטר)

הבוקר נעזוב את אזור הג'ונגלים בשייט מהלודג' בו שהינו אל העיירה פוארטו מלדונדו, ממנה נמריא אל קוסקו אליה נגיע בשעת הצהריים, עם הנחיתה נצא לסיורים בבירת האינקה והעיר המעניינת ביותר בפרו, אחת מנקודות הציון החשובות במסגרתו של טיול מאורגן לדרום אמריקה. לינה בקוסקו. (ב,ע)

 

יום 22> העמק הקדוש של האינקה

הבוקר נעזוב את העיר האינקאית קוסקו ונצא להכיר את האוכלוסייה האינדיאנית: נצא לעבר עמק נהר האורובמבה (URUBAMBA) שהיה מרכז גידול התירס של מלכי האינקה, ובשל כך הפך למקודש. נעצור במרכז לגידול לאמות, אלפקות וויקוניאס כדי לראות את טכניקת העיבוד של הצמר והאריגה המסורתית. נמשיך ונבקר במצודה ובכפר האינקאי הידוע אולנטייטמבו (OLLANTAYTAMBO), הנמצא על ראש הר נישא, ונעבור לשווקים האינדיאניים של הכפרים צ'ינצ'רו ופיסק (בהתאם לימי השוק), הידועים בצבעוניותם. לינה באגואס קליינטס באזור מאצ'ו פיצ'ו. (ב,ע)

 

יום 23> מאצ'ו פיצ'ו וקוסקו

היום נגיע ברכבת במורד פיתולי נהר אורובמבה אל העיר האגדית מצ'ו פיצ'ו, שכונתה בעבר ה"עיר האבודה" של האינקה. נטייל בשרידי העיר המסתורית, במקדשים וברחובות העתיקים ונצפה אל נוף הפסגות העטור ביערות ונחלי מים. אחר הצהריים נשוב לקוסקו, ובערב נצא למופע פולקלור של מוזיקה אינדיאנית. לינה בקוסקו. (ב,ע)

 

יום 24> קוסקו - לימה

בבוקר נבקר במקדש קוריקנצ'ה אשר בו סגדו לאל השמש. אומרים שכשהספרדים כבשו את המקום המקדש כולו היה מצופה זהב. לאחר הביקור המרתק נמשיך ונטייל ברחובות הקולוניאליים שבנויים על שרידי רחובות האינקה. אבני הבזלת הענקיות מותאמות כאן באופן מושלם האחת לשנייה והכול בבנייה יבשה. בצהריים נכנס לקתדרלה הממוקמת בכיכר המרכזית של העיר הפלאזה דה ארמאס, שם נמצא ציורי קיר המתארים את ההיסטוריה בזמן הכיבוש הספרדי. נבקר בכנסיות המאפיינות את קוסקו. לקראת שקיעה נעלה לתצפית בלתי נשכחת על העיר קוסקו מפסל ישו הסמוך אל ההריסות של הסאקסאי וומן לקראת ערב נצא בטיסה ללימה בה נלון (ב,צ)

 

יום 25> לימה – ישראל דרך יעד ביניים

בהתאם לשעת הטיסה הבינלאומית נועבר לשדה התעופה על מנת לטוס ארצה. נחיתה ביום ה26 לטיול

 

  

* עקב עונת התיירות הצפופה והעמוסה בדרום אמריקה, סדר המסלול והביקור באתרים עשוי להשתנות בשל זמני טיסות, זמינות בתי מלון ואילוצים אחרים. 

 

למעוניינים ישנה אפשרות להמשיך לשייט לאיי שטלנד הדרומיים וחצי האי האנטארקטי

 

הרחק מהערים הסואנות של חצי הכדור הדרומי, בואנוס איירס, ריו דה ז'נירו או קייפטאון משתרעת היבשת החמישית בגודלה בעולם. נידחת קפואה, מסתורית ומרגשת. היבשת אנטארקטיקה, חלומו של כל חובב טיולים ומסעות נגישה למטיילים בדרום אמריקה בהמשך למסעם אתנו.

מושבות פינגווינים עצומות בנות מאות ואלפים של פרטים, קרחוני ענק הגולשים אל החופים, קרחוני ים בגובה של בניינים רבי קומות  , בעלי חיים ימיים , לוויתנים שיקיפו את סירות הזודיאק שלנו בינהם האורקות והלוויתנים גדולי הסנפיר, כלב הים הנמרי הענק, ההידרוגרה  שמנסה לתפוס כלבי ים או פינגווינים מתחת לקרחונים הצפים., עופות הים, האלבטרוסים והיסעורים, שיחוגו ממעל, הסולה כחולת העין המקננת במצוקים הוולקנים,  ציפור הסיקואה המתמחה בתפיסת גוזלי  פינגווינים יא להקות כלבי ים ואלפי ציפורים, מפרצים חבויים לצד מערות קרח וגושי קרח עצומים בטרם נפילתם אל הים, כל אלו יהפכו את המסע  המסע  הזה לחוויית חיים.

הספינות שלנו, OCEAN_ATLANTIC     ו  OCEAN_VICTORY  , הן ספינות שוברת קרח הנושאות על סיפונן עד  198 נוסעים ו- 150 אנשי צוות. בספינה מגוון רחב של תאים וסוויטות, רובם עם חלון ושירותים ומקלחת בתא.

כל סיורי החוף וכמובן פנסיון מלא כלולים במחיר ההפלגה. בין סיורי החוף יוקדש הזמן להרצאות וסרטי טבע על ידי צוות מדענים ומומחים אשר שהו ביבשת בתור חוקרים או אנשי מקצוע מתחומי האקולוגיה, גיאולוגיה, ביולוגיה, זואולוגיה ועוד.יום 1 > טיסה לאושוואיה

נטוס מבואנוס איירס דרומה אל אושוואיה יום קודם להפלגה. נגיע אל העיר הנעימה השוכנת לחוף מפרץ ביגל. העיר גדלה מאד בשנים האחרונות ומעיירת דייגים זנוחה לחוף התעלה היא הפכה להיות מוקד משיכה לתיירים המבקשים להפליג לאנטארקטיקה או לחוות את חווית סוף העולם...לינה באושוואיה על בסיס BB

 

יום 2> עלייה לספינה

בהתאם לשעת העלייה לספינה,סביב שעות הצהרים, נהנה מבוקר שקט באושוואיה. בעלייה לספינה נירשם נקבל את כל האביזרים הנידרשים ונכיר את צוות האנייה במפגש היכרות חגיגי. לאחר מכן נתחיל בהפלגה לאורך תעלת ביגל ואף ניתן יהיה לראות המהלכה דולפינים ואם יזדמן גם פינגווינים מגלניים המקננים ברצועות החוף.

 

ימים 3+4 > מיצרי דרייק

נתעורר לבוקר בלב האוקיאנוס הדרומי. את הספינה ילוו יסעורים ואלבטרוסים, עופות ים פתוח שיכולים לעוף אלפי ק"מ ביום ובלילה. במשקפות שהן ציוד חובה, נסרוק את מרחבי האוקיאנוס בליווי ובהדרכת צוות הספינה המדעי על מנת לחפש גם לוויתנים ודולפינים המגיעים בחיפוש אחר מזונם פלאנקטון ודגי ים המצויים בשפע במים הקרים של המיצרים. במהלך הימים גם נשמע הרצאות ויוקרנו סרטים על החי והטבע ביבשת הקפואה. לקראת ערב של יום 4 נתחיל בחציית איי שטלנד הדרומיים המהווים את חגורת האיים שלפני חופי היבשת.

 

טיול מאורגן לאנטרקטיקה טיול מאורגן לאנטרקטיקה

 

ימים 5+6 > איי שטלנד הדרומיים 

היכרות ראשונה עם חופי האיים האנטרקטיים. איזו התרגשות! נרד אל סירות הזודיאק  שיובילו אותנו אל המפרצים הקפואים ומהם נרד אל החופים ואל מושבות הפינגווינים העצומות. במקביל לסיורי החוף ייערכו סיורי שייט בסביבת החופים ואז נוכל לצפות בבעלי חיים נדירים, כלב הים הנמרי ובין צורות ומדפי קרח. בין איי הנחיתה שלנו ננחת על חופי HALF MOON ISLAND  ו DECEPTION ISLAND. 

 

טיול מאורגן לאנטרקטיקה טיול מאורגן לאנטרקטיקה

  

 

ימים 7+8 > חצי האי האנטארקטי 

הספינה תפליג אל חופי היבשת עצמה- חצי האי האנטארקטי. ננחת בחלק מתחנות המחקר השונות וכאן נפגוש בגושי קרח עצומים היורדים מרכסים אדירים , מושבות סולה כחולות עין וכמובן האזרחים העיקריים של היבשת, הפינגווינים מסוג ג'נטו וההפינגווין מפוספס העין. נפליג מול מערות קרח הפוערות את לועיהן וגושי קרח אדירים הממתינים לגלוש לים. מהספינה נצפה גם בבעלי החיים הימיים הנצפים לעיתים קרובות בקרבת היבשת.

 

טיול מאורגן לאנטרקטיקה טיול מאורגן לאנטרקטיקה

 

  

ימים 9+10 > פרידה מהיבשת וחזרה לאושוואיה

נתחיל בהפלגה חזרה וניפרד מהיבשת הקפואה והנידחת. במהלך ימי ההפלגה בחזרה לאושוואיה יינתנו סקירות אינפורמטיביות וסיכומים של המסע בידי הצוות המדעי שעל הספינה.עם אור לבוקר היום ה10 נחצה שוב את תעלת ביגל בחזרה לנמל באושוואיה, ארגנטינה.  

 

מחיר השייט כולל

 • לילה ראשון במלון באושואיה, על-בסיס לינה וארוחת בוקר.
 • 9  לילות בספינות OCEAN ATLANTIC   או  OCEAN VICTORY, בתא  ע”פ בחירתכם.(ראו קישור לאתרי הספינות)
 • כל סיורי החוף, מודרכים באנגלית ע”י צוות ההדרכה של הספינה.
 • מדריך ישראלי (מותנה במינימום 10 מטיילים ישראליים).
 • פנסיון מלא במהלך ההפלגה.
 • קפה / תה 24 שעות ביממה.
 • מגפי גומי בהשאלה במהלך ההפלגה.
 • מעיל דו שכבתי אטום למים במתנה.
 • לילה במלון באושוואיה לפני ההפלגה ע"ב לינה וארוחת בוקר
 • העברה לשדה התעופה / לעיר באושואיה ביום האחרון.

 

מחיר השייט אינו כולל

 • טיסות בינ”ל מבואנוס איירס/ ריו דה ז'נירו לאושואיה וחזרה.
 • פעילויות אופציונליות (קיאקים, סנדלי שלג), מותנה בהרשמה מראש ובזמינות מקום, לפרטים ומחירים פנו אלינו.
 • טיפים לנותני השירותים בספינה (הטיפים נלקחים כתשלום אחד על ידי צוות הספינה).
 • חיבור אינטרנטי לתקשורת חיצונית
 • הוצאות אישיות: כביסה, טלפונים, משקאות אלכוהוליים וקלים שאינם כלולים במסגרת הפנסיון המלא.
 • ביטוח בריאות ומטען.
 • כל מה שאינו מופיע בסעיף ‘כולל’.

הערות

שימו לב:

המסלול המופיע לעיל הינו בגדר הצהרת כוונות. המסלול בפועל ייקבע מדי ערב לקראת היום הבא,  ע”י מנהל המסע וקברניט הספינה, על-פי תנאי מזג האוויר והים, ומיקומם של בעלי-החיים, מתוך כוונה להראות למטיילים כמה שיותר, מבלי לסכן את בריאותם בכל צורה שהיא.

המחירים הינם לאדם לפי קטגורית תאים בשתי הספינות מסוג C  למעוניינים בתאים שוהים ברמתם נא לפנות ישירות למשרד/ אבי בלום בטלפון 0547570608

הזמנת מקום בתאי הספינות כפופה  לזמינות מקומות בהפלגה באותה קטגוריה המועדפת על ידי  הלקוח. .(ראו התפלגות קטגוריות התאים באתרי הספינות בקישורים לעיל)

תנאי תשלום לשייט

•עם ההרשמה תיגבה מקדמה בסך 20% מהמחיר המקורי.

•את יתרת הסכום יש לשלם עד 121 ימים לפני היציאה (07.10.19).

 

דמי ביטול מסלול השייט

•מרגע ההרשמה ועד 180 ימים לפני היציאה: $1,200 לאדם.

•120-179 ימים לפני היציאה: 30% ממחיר ההפלגה

.•119 ימים או פחות לפני היציאה: 100% ממחיר ההפלגה.

לכל הטיולים המאורגנים לברזיל
לכל הטיולים המאורגנים לארגנטינה
לכל הטיולים המאורגנים לצ'ילה
לכל הטיולים המאורגנים לפרו
לכל הטיולים המאורגנים לדרום אמריקה
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
טיול לדרום אמריקה - פניני פטגוניה ארגנטינה, צ'ילה וברזיל, 17 ימים
טיול לדרום אמריקה –ארגנטינה, צ'ילה וברזיל, כולל חצי האי ואלדז, 23 יום
טיול מאורגן לדרום אמריקה - ברזיל, פניני פטגוניה ושייט בארץ האש, 21 ימים
טיול מאורגן לדרום אמריקה – מסלול מיוחד בדגש הקראטרה אוסטרל וחגיגות היאמנז'ה בסלבדור, 24 יום
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
משהו קצר וטוב
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי רגל קל לאוהבי לכת
טרקים
טיולי שייט
טיולי משפחות
טיולי פסח
טיולי אופנועי שלג
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים בארץ
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015