ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

שייט גיאוגרפי- בין טוקיו הקיצבית לטאיפיי המסורתית מפריד ים סין

VALUE

 

8 ימים יבשה בטוקיו וטאיפיי ועוד 9 ימים שייט בים 
  

שייט גיאוגרפי בים סין המזרחי, ייקח אתכם במסלול מרתק בין שתי מדינות שבמאה ה- 17 היו ביניהן יחסי מסחר חשובים ומפותחים. שייט מיפן לטאיוון. במהלך ההיסטוריה יפן אף כבשה את טאיוון ושלטה בה עד לאחר מלחמת העולם השנייה אז עברה לסין הלאומית. תחילת השייט ביפן, ששורשי תרבותה מתחילים בימי הקיסרות המפוארת, תרבות של מסורות עתיקות, כבוד והערצה לטבע והיום היא סמל לחדשנות, טכנולוגיה, ותרבות צבעונית בה הכל גדול, רועש ונוצץ. סיומו בטאיוון, מדינה שנפרדה מסין הגדולה לאחר שמאו עלה לשלטון ועד היום רואה עצמה כסין האמתית, מדינה שמרבית העולם עד היום אינו מכיר בקיומה. במהלך השייט נתוודע לשונה ולדומה בין שתי תרבויות הענק האלה, דרך שלושה פילטרים- טבע, מסורת ומודרניות. את הטבע נרגיש בימי היבשה דרך טיולים רגלים בערוץ הטורקו המרהיב, בחופים בהם נגלה תופעות של שחיקה וסחיפה, בביקור במעיינות חמים ובתצפית אל הר פוג'י. מסורת נחווה בשוק הדגים בטוקיו, במקדשים, בשווקי הלילה בהם ניתן לאכול כמעט כל מה שזז וברובע גיון בקיוטו. מודרניות שעולה על כל צפיותינו תלווה אותנו ברובעי הבילוי התוססים ובגורדי השחקים בטאיפה ובטוקיו. נשוט במימי ים סין המזרחי במלון צף, גדול ומפואר. נהנה מימים בים וימי טיול ביבשה, בהם נכיר את שתי המדינות האלה לעומק.

שייט עם תו האיכות VVV - View, Verity, Value, מאגד את כל הסיבות לשוט עם איילה גיאוגרפית.

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית בשייט גיאוגרפי בין טוקיו לטאייפיי?

יער במבוק בקמקורה, תצפית אל הר פוג'י בעל צורת החרוט המושלמת, שמאז ומתמיד נתן השראה לציירים ואומנים. רכסי הרים הצונחים בתלילות, מפרצים, איים מעיינות חמים, קניון טורקו האדיר ובו סלעי שיש. 

שייט מגוון המאפשר להכיר את איי יפן, את טוקיו ואת טייפה, דרך הטבע העוצמתי וגם דרך מוקדי הבילוי המודרניים והתוססים בערי הבירה. כל זה לצד שווקים מסורתיים, מקדשים וסיפור היסטורי שהשפיע על העולם כולו.

שילוב מופלא של ימי ים בתנאי 5 כוכבים, מפנקים ונוחים יחד עם סיורי יבשה, דרכם תגיעו ותגלו את המיטב של יפן עם טעימה קטנה מנופי טאיוון והאווירה המיוחדת של הבירה טייפה. כל זאת בניצוחם של מדריכי איילה גיאוגרפית המקצועיים והאהובים.

 

היכן נבקר?
 

  • טייפה קניון טורקו וחאולין
  • אוקינואה
  • קמקורה ויער במבוק
  • קיוטו על מקדשיה, גניה המרהיבים ורובע גיון
  • טוקיו- שוק הדגים, הרג'וקו
  • הר פוג'י
Facebook Favorites

 


מסלול השייט הגיאוגרפי- בין טוקיו לטאיפיי

8 ימים יבשה בטוקיו וטאיפי ועוד 9 ימים שייט בים


  

יום 1> ת"א – טיסה

נמריא מנתב"ג דרך יעד ביניים לטוקיו, בה ננחת למחרת היום. מפה נצא להכיר את טוקיו, עיר הבירה של יפן.

 
יום 2> טוקיו: שוק הדגים המקדש העתיק באסקוסה, גינזה - האזור היוקרתי

נתחיל את היום בשוק הדגים של טוקיו, בו נוכל למצוא דגים, צדפות, פירות ים מסוגים שונים, סכינים ועוד . נמשיך אל אסקוסה, האזור העתיק של טוקיו לביקור במקדש סנסו ג'י, המקדש הבודהיסטי החשוב ביותר בטוקיו. אל המקדש מובילה שדרת דוכני ממכר מסורתיים, ובקצה שלה כלים לקטורות, האמונה אומרת, שמי שעשן הקטורת נוגע בגופו יירפא ממחלות. נמשיך אל פארק אואנו הרחב והמרשים, ולמעשה הגן הראשון אשר נפתח לציבור ביפן. נחצה אותו עד שנגיע אל שוק אמה-יוקו, שוק גדול המכיל מכל וכל. לינה בטוקיו.

שוק דגים בטוקיו

 

יום 3>, האי אודייבה, גינזה, יאסוקוני וגני הקיסר

עם בוקר נבקר במקדש יאסוקוני המנציח את מערכות יפן. נמשיך ממנו דרומה לסיור בגני הקיסר החיצוניים ונתרשם מחומות הארמון.

נערוך סיבוב בגינזה, האזור היוקרתי של טוקיו. פה נמצא את חנויות המותגים הגדולים בעולם, חנויות מותגי האלקטרוניקה המובילים, בניינים מרשימים ובתי כל בו ענקיים.
לקראת אחר הצהריים נחצה את מפרץ טוקיו אל האי אודייבה, אי מעשה ידי אדם, אשר נבנה כדי להגדיל את המרחב בטוקיו. פה נשתאה אל מול חידושי הטכנולוגיה והבניינים החדשים. נסיים בשינג'וקו, האזור עם חיי הלילה הכי סוערים בטוקיו. לינה בטוקיו

 
יום 4> קמקורה בירת יפן במאות ה 11-12, יוקוהמה.


היום נצא לעיירה קמקורה הסמוכה, עיירה השוכנת ליד הים והיתה בירת יפן במאות ה 11-12. במהלך השנים, הוקמו בה מספר לא מבוטל של מקדשים, ואנו נבקר באחדים מהם, בשילוב עם הליכה יפה ביער במבוק משובב נפש.
נשוב מזרחה ונבקר בעיר השנייה בגודלה ביפן – יוקוהמה, עיר נמל אשר הפכה במהלך השנים למרכז תרבותי ייחודי. ניכנס אל הרובע הסיני שהוא הצ'יינה – טאון הגדולה ביותר ביפן.
נבקר במוזיאון הראמן ונטעם מהמנה הלאומית היפנית
לקראת ערב נשוב אל טוקיו ונסייר באקיהברה, "רובע החשמל" של טוקיו, בו פועלת תעשיית משחקי המחשב והקומיקס לינה בטוקיו

קמקורה

  

 
יום 5> הרג'וקו האופנתית, עליה על האוניה

היום נסיים את הביקור בטוקיו, בבוקר נצא להכיר את רובע הרג'וקו, רובע צעיר, צבעוני וקופצני המזמן את כל היחודיות היפנית וששונה ממה שאנחנו מכירים . נכנס דרך חורש עבות למקדש שינטו מייג'י המוקדש לזכר קיסר מייג'י, אשר שם קץ לשלטון הפאודלי ומעמד השוגון ב-1867. נהלך בשדרת אומוטה סנדו היפהפיה, נחצה את הרחוב העמוס טקשיטה, בין בוטיקים קטנים והרבה צעירים וצעירות. נצפה אל מעבר החציה המשוגע בעולם, בשיבויה, בצהרים ניסע אל הנמל ונעלה על הספינה שתהיה ביתנו ב-10 הימים הקרובים. לינה על האוניה

 
יום 6> נמל שימיזו, האקונה – תצפית על הר פוג'י

לעת בוקר נעגון בעיירת הדיג שימיזו. ממנה נצא מזרחה להאקונה. פה נבקר באחד המוזיאונים המדוברים ביותר בעולם- המוזיאון הפתוח בהקונה, המציג פסלים של מיטב פסלי העולם בגן רחב ידיים.

נעלה ברכבל לאזור ובו פעילות טרמית של אדים העולים מכל מקום, ובוץ געשי מבעבע. מפה ניתן לעיתים לראות את "ההר הביישן"- הר פוג'י- המקודש למסורת השינטו, ומתנשא ברוב הדרו.
לפני שנחזור לספינה נערוך תצפית על הר פוג'י מאזור האגמים. חזרה לספינה. לינה באוניה

 

יום 7> נגויה – עיירות עמק קיסו ודרך הנקאסנדו

עם בוקר נעגון בעיר נגויה, אחת מערי הנמל הגדולות והחשובות של יפן.

נגויה מהווה גם מעין שער של רכס האלפים היפניים הגבוה והמרשים. בעת העתיקה חצו היפנים את אזור הרכס בנתיב סלול אחד אשר כונה "נקאסנדו" (הדרך החוצה בהרים"). לאורך הנתיב הזה הוקמו עיירות קטנטנות אשר כל תכליתן היה לדאוג למקום לינה ועצירה עבור השיירות שחצו את ההרים.
נבקר בשתיים מתוך העיירות העתיקות האלו אשר השתמרו במשך כל השנים. נסייר ברחוב המרוצף ובין בתי העץ והחנויות המסורתיות ומזקקות הסאקה אשר נחשבות לסמל האזור.
לקראת שעות אחר הצהריים נשוב אל נגויה. נעבור ברובע אוסו התוסס בדרך חזרה לספינה. לינה באוניה.

 
יום 8> קיוטו: הגן היבש, מקדש הזהב, מקדש קיומיזודרה

הבוקר נעגון בנמל קובה, עיר תעשייתית קטנה לחופו של הים הפנימי השקט, ממנה נצא אל העיר קיוטו.
קיוטו הייתה עיר הבירה של יפן במשך מאות שנים. כאן ישב הקיסר משנת 794 עד 1868, השנה בה עברה הבירה לטוקיו. נבקר בגן הסלעים המפורסם ריואנג'י, ונמשיך למקדש הזהב קינקנוג'י, שנחשב לגולת הכותרת של קיוטו- מקדש יפהפה מצופה זהב שבמרכזו בריכת מים טבעית. נבקר במקדש קיומיזודורה, ממנו נשקפת תצפית יפהפה של עצים פורחים ונגיע למעיין הרפואה. כשנצא נשוטט בין החנויות השופעות ברחוב המסורתי היורד מן המקדש.
בשעות אחר הצהריים נשוב לאוניה בנמל קובה.

 

kyoto

 

יום 9> קיוטו: מצודת ניג'ו, מקדש השינטו היאן – אראשיאמה

הבוקר נשלים את סיורנו בעיר קיוטו. נתחיל במצודת ניג'ו של השוגון טוקוגאווה אייסו, מבנה מפואר ומרשים. נעבור למקדש השינטו היאן, אשר נבנה על ידי הקיסר מייג'י כדי להראות את הקשר האדוק בין הקיסרות לדת השינטו. בריכת המקדש היא מן הנעימות והיפות בקיוטו.

נסיים את ביקורנו בקיוטו באחת השכונות היפות ביותר בעיר – אראשיאמה, נחצה גשר עתיק ונבקר בחורש הבמבוק המפורסם של העיר.
בתום הסיור נשוב אל העיר קובה אל האוניה שלנו.

 

יום 10 > קוצ'י – מצודת העיר וחוף קאצורהאמה

נעגון הבוקר בעיר הנמל קוצ'י, אשר ממוקמת בחופו הדרומי של האי שיקוקו. במשך שנים רבות היה האזור נגיש רק בדרך הים ונחשב למנותק יחסית משאר איי יפן הראשיים. על כן השתמרו הטבע התרבות והמטבח הייחודיים למקום.

לאחר העגינה נבקר במצודה העתיקה אשר הגנה על העיר מפני פולשים מן הים וגם היתה משכנו של המושל המקומי בעת העתיקה. קוצ'י מפורסמת גם במרכז העיר השוקק והצבעוני שלה, דרכו עוברים כמה רחובות מקורים. נסייר לאורכו של הרחוב הראשי המפורסם של העיר.
אחר הצהריים נצא מהעיר וניסע דרומה אל חוף קאצורהאמה (Katsurahama). נטייל לאורכו של החוף המפורסם הנשטף במי האוקיאנוס השקט.
נשוב אל הספינה בנמל קוצ'י. לינה על האוניה.

 

יום 11 > יום הפלגה

היום ניפרד מאיי יפן הראשיים, נצא אל הים הפתוח ונפליג דרומה אל האיים הדרום מערביים של יפן.
במהלך היום יקיים המדריך הרצאות אשר יעשירו את הטיול ויעמיקו את היכרותנו עם העם היפני, ארצו ותרבותו.

 

יום 12> אוקינאווה, עיר הבירה נאהה, בתי הריוקיו המסורתיים.

לקראת שעות הבוקר נגיע אל קבוצת איי אוקינאווה ואל האי הראשי הנושא את אותו השם.
ארכיפלג אוקינאווה היה בעבר שטחה של ממלכת ריוקיו, עד שסופח כולו אל הקיסרות היפנית באמצע המאה ה-19. תרבותם הייחודית של אנשי הריוקיו השתמרה עד ימינו, אך עדיין ניתן למצוא באוקינאווה השפעות משתי שכנותיה, יפן וסין.
נעגון בעיר הבירה של קבוצת האיים – העיר נאהה (Naha). נצא אל צפון העיר לביקור בבית מסורתי של בן האצולה המקומית, בו מכיר את תרבותם של אנשי אוקינאווה.
נבקר גם בחורבות מצודת שורי האדירה אשר הפכה לסמל להיסטוריה המפוארת של האי. לצערנו המצודה חרבה כליל בשריפה וכיום מבקרים מוזמנים לראות אמנים ואומנים יפנים שוקדים על מלאכת השחזור והשיקום שלה.
בשעות הצהריים נשוב אל מרכז נאהה ונסייר לאורכה של ה"קוקוסאי", השדרה הראשית של העיר, הידועה בעיקר בחנויות הקרמיקה והטקסטיל המסורתיים.
נשוב לאוניה ללינה

 

יום 13 > איי מיאקו, הגנים הבוטניים וחופי האוקיאנוס השקט.

עם בוקר נעגון באי מיאקו, אי קטן בדרום איי אוקינאווה, אשר מחובר במערכת גשרים אל כמה "איונים" קטנים סביבו.

האי הקטנטן ידוע בחופיו הזהובים והארוכים, אשר הקנו לו את הכינוי "הוואי היפנית" בפי המקומיים.
נתחיל את סיורנו באי בגנים הבוטניים הגדולים והמטופחים שבמרכזו. בגנים אלפי עצים וצמחים האופייניים לסביבה הטרופית בכלל ולאזור אוקינאווה בפרט.
נמשיך לאחד מ"איי הלווין" הקטנים של מיאקו –האי אירבו. נעלה לתצפית יפה על קבוצת האיים, אחריה נרד אל אחד מחופי הרחצה ונשכשך רגלינו במי האוקיאנוס. אם יתמזל מזלנו אולי נזכה לראות את סרטני הקוקוס הענקיים אשר חיים באי.
בשעות אחר הצהריים נשוב לספינה ניפרד מאיי אוקינאווה ומיפן ונשוט אל עבר טאיואן. לינה על האוניה.

 
יום 14 > טאיואן- חאוליין- קניון טורקו

עם בוקר נגיע אל חופי טאיוואן, נעגון בחאוליין ומשם ניסע אל הפארק הלאומי "טארוקו" – אחד משמונה פארקים לאומיים בטיוואן והמרשים שבהם. נקרא על שם הקניון המפורסם "קניון טארוקו" הנמצא במקום. פרוש השם הוא "יפה ומקסים" בשפת שבט הטורוקו שחי במקום. הקניון הוא אחד מן המקומות "המסוגרים" הגדולים בעולם וידוע כמקור עשיר לשיש איכותי לתעשיית הבניה בעולם. נלך במסלול רגלי ובו בריכות מים כחולות, סלעים היוצרים מנהרות וצינורות סלע מרהיבים. בקצה המסלול נגיע למקדש ממנו זורם מעיין המכונה מעין הנצח. בתום הטיול נחזור לאוניה. לינה על האוניה.

 

יום 15 > חאולין- קיילונג- סיום השייט- גיו פן- מפל שינפן-Pinxi - טייפה

היום ניפרד מהספינה שהיתה ביתנו בימים האחרונים, לאחר ארוחת בוקר נרד אל החוף ונצא להכיר את היבשה בסביבתה של טאיפי. ניסע לעבר ג'יו פן – עיירה שהתפתחה בתקופת הבהלה לזהב (1893) וגילוי הזהב באזור. העיירה משלבת מראות נוסטלגיים של התקופה, בתי קפה בסיגנון רטרו סיני, בתי תה וחנויות למזכרות המשרתות את אוכלוסיית המבקרים הרבים בעיירה, נטייל ברחוב העתיק. נבקר במפל שינפן המפל הרחב ביותר בטאיואן, ובמפל הזהב, ששמו הגיע מצבע הסלע. לסיום נבקר בעיירה Pinxi העיירה מפורסמת בכדורים הפורחים שלה, לעת ערב נחזור לטייפה. לינה בטייפה.

 

יום 16 > טייפה- יואה לו-ינגישמאן

היום נבקר בשמורות הטבע שמחוץ לעיר. ניסע אל הפארק הגיאולוגי ביואה לו Yehliu- הפארק שוכן על מפרץ מצפון לטייפה וניתן לחזות בו בתצורות גיאולוגיות מעוררות דימיון של סלע כורכר, תוצאה של כוחות הטבע הפעילים באזור מזה שנים רבות, נמשיך לשמורת יאנגמיגשאן הנמצאת צפונית לטאיפה, בשמורה הר הגעש הרדום הגדול במדינה, שבילי הליכה, צמחיה ומעיינות חמים. נטייל בשמורה ואחר כך נחזור לעיר. נעלה למגדל 101 ממנו נערוך תצפית אל רחבי העיר, בערב נצא לביקור בשוק הלילה הססגוני והמתובל בשלל מאכלי רחוב. לינה בטייפה

 
יום 17 > יום מלא בטייפה- טיסה

יום אחרון בו נכיר מקרוב את הבירה טאייפה. עיר המשופעת במודרניות נוצצת לצד היסטוריה עשירה, שהיתה בעבר מרכז מסחרי וגם כיום מהווה את הלב הכלכלי, פוליטי ותרבותי של האי. עיר עם מוזיאונים רבים לצד מקדשים מסורתיים. נבקר באתרים המיוחדים לעיר כמו: אולם הזיכרון לצ'אנג קאי שק מייסד טייוואן, הארמון הנשיאותי, המוזיאון הלאומי ובמקדש לונגשאן המפורסם שם ניתן לשאול את האלים לגבי העתיד ולקבל תושבה.העברה לשדה לטיסה חזרה. נחיתה ביום ה- 18

לכל הטיולים המאורגנים ליפן
לכל הטיולים המאורגנים לטאיוואן
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי רגל קל לאוהבי לכת
משהו קצר וטוב
טיולי ג'יפים
טרקים
טיולי שייט
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים בארץ
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015