ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

'חברים לדרך' במסע ספארי פראי לצעירים בטנזניה וקינוח רטוב בגן העדן של זנזיבר, 9 ימים

את הקולות, הריחות והמראות, אף סרט, תמונה או שיר לא יוכלו לתאר - פיסת גן עדן שנותרה שלמה. זה הזמן לצאת לחווית טבע עוצרת נשימה ולגלות את יופייה המהפנט והמסעיר של אפריקה! ספארי בטנזניה הוא חוויה שלא תשכחו. כאן נגלה את בעלי החיים הגדולים והפראיים ביותר שיש בעולם בסביבתם הטבעית. במסלול ייחודי, נחווה מקרוב מפגש עוצמתי עם חיות הבר והטבע הפראי לצד היכרות קרובה ויוצאת דופן עם בני השבטים החיים באזור, כפי שאפשר לחוות רק באפריקה! ולקינוח... נשאיר לנו את גן העדן של זנזיבר לחוויה רטובה במיוחד 😉  את חג הסוכות הזה לא תשכחו!

 

הטיול יוצא בשיתוף ובאחריות 'איילה גיאוגרפית''

חברים לדרך' - קהילה מטיילים חברתית, לחבר'ה בסביבות גילאי 25-45, המעודדת חיבורים איכותיים, חברויות משמעותיות והמון פאן, עם חבר'ה נוספים בני גילנו שרוצים לטייל ולהכיר חברים חדשים לחיים בצורה חווייתית ומגבשת, דרך טיולי צעירים בארץ ובעולם ומגוון חוויות משותפות ומחברות!

 

 

מה בתוכנית..

  • מסלול מקיף ומרתק הכולל ספארי פראי תוך התמקדות בשמורות הטבע הטובות ביותר בטנזניה עם מבחר בעלי החיים הרב והמגוון ביותר בתקופת החגים, היכרות קרובה עם התרבות האקזוטית של בני שבטי האזור וכמובן... קינוח מפנק ורטוב במיוחד בחופי גן העדן של זנזיבר שכולל שייט ושנירקול באי הקסום מנמבה 😊
  • הדרכה על ידי מדריך ישראלי ונהגי ספארי מקצועיים מומחי המקום ומלווה חברתי לכל אורך הטיול
  • ניצול מקסימלי של ימי חופשה ומחיר מנצח בעונת השיא של חוה"מ סוכות
  • וכמובן חבר'ה טובים ואיכותיים ושלל הפתעות ופעילויות מחברות מבית 'חברים לדרך'

 
טנזניה וזנזיבר, אפריקה במיטבה! דמיינו שמש אפריקאית אדומה עולה באופק מעל הג'ירפות המטיילות בסוואנה, הפילים המשתוללים בבוץ והאריות השומרים על ממלכתם, אתם מדמיינים סצנה יומיומית בטנזניה. במסע מרתק וייחודי לטנזניה, אחת הארצות היפות והפראיות באפריקה, ניסע ברחבי שמורות הטבע העצומות והנפלאות שלה, נרדוף ונתרגש יחד ממגוון בלתי נתפס של בעלי חיים - טורפים, יונקים, זוחלים ועופות שונים, נפגוש מקרוב שבטים ותרבויות אקזוטיות המתגוררים באזור ואיך אפשר שלא... נקנח בחופי הזהב המושלמים של אי התבלינים, זנזיבר. מוזמנים להרגיש בתוך סרט הרפתקאות בטיול בלתי נשכח של פעם בחיים 😉

Facebook Favorites

'חברים לדרך' במסע ספארי פראי לצעירים בטנזניה וקינוח רטוב בגן העדן של זנזיבר

סוכות 2024 (16-24/10)


 

יום 1 > ברוכים הבאים לאפריקה! ת"א – יעד ביניים – ארושה – העיירה הציורית קארטו (ע)

נצא בטיסה סדירה, דרך יעד ביניים אל נמה"ת קילימנג'רו בטנזניה – ברוכים הבאים לאפריקה! עם הנחיתה נפגוש את הצוות המקומי שילווה אותנו במהלך טיולי הספארי בשמורות היפות ביותר ביבשת, ונצא לכיוון העיר ארושה (Arusha). לאחר הפסקת הצהרים, נמשיך אל כיוון אגם מניארה, נעצור לביקור קצר בשוק המקומי ובכפרי המסאיי הסובבים, נתרשם מהיצירות ומהמזכרות המקומיות ונמשיך אל המלון שלנו באזור שמורת הטבע של האגם, שם נבלה את הלילה בלודג' מקומי קסום ונאסוף כוחות לקראת המסע הפראי שלפנינו 😊

 

ספארי משפחות באפריקה ספארי משפחות באפריקה

 

 
יום 2 > יום של שבטים... שבט דזבה – שבט דטוגה – סיור בכפר (ב,צ,ע)

את היום נקדיש למפגש עם בני השבטים האותנטיים והמסורתיים האחרונים שנותרו באפריקה ובעלי היסטוריה ארוכה במיוחד. עם בוקר ניסע לכיוון אגם אייסי, שם נפתח בחוויה אנתרופולוגית בלתי נשכחת, מפגש עם שבטי הציידים והלקטים של בני ההדזבה, מהם נותרו כ 700 איש בלבד! אשר מנהל אורח חיים המזכיר במעט את אורח החיים של האדם הקדמון. הזכרים בשבט עוסקים בציד באישור השלטונות ומלקטים מן הטבע את מה שיש לו להציע. מכאן נמשיך להכיר גם את בני הדטוגה, שבטי נוודים בהם הנשים נוהגות לצלק את עור פניהם וחיות יחד עם הנשים הנוספות של ראש השבט בכפיפה אחת. לאחר החוויה האנתרופולוגית 😉 נשוב אל הלודג' שלנו בסמוך לאגם מניארה לארוחת צהריים ומיד לאחריה נצא להליכה קלילה ברחבי הכפר.

 

ימים 3+4 > ברוכים הבאים לספארי הפראי העולם... שמורת הסרנגטי (ב,צ,ע)

תתכוננו ליומיים של חוויה אמיתית ופראית שלא תשכחו! עם בוקר נצא לספארי פרידה באזור אגם מניארה ומשם ניסע הישר אל עבר שמורת סרנגטי (Serengeti National Park) המפורסמת והנחשבת ליעד הטוב ביותר לטיולי ספארי בטנזניה ובעולם כולו! ואשר ידועה בשמורות הטבע העצומות שלה ובמגוון הרב והעשיר של בעלי החיים הקיים בשמורה מרתקת זו. יאללה, זמן לעלות לג'יפ הפתוח שלנו ולהתחיל את מסע הספארי הפראי ברחבי השמורה המרתקת שלנו.
אז... 😉 מתי בפעם האחרונה יצא לכם לראות עדר פילים יוצא לרחוץ בנהר עם שחר, היפופוטמים מתהפכים על גבם כדי לזכות בקצת שמש טובה, באפלו אדיר ממדים החוצה את שטחי הסוואנה בדהרה, עדרי גנו מטורפים המעטרים בנקודות שחורות את שטחי הערבות האינסופיות או אם נהיה ברי מזל, לתפוס את הנמר עולה על טרפו או את משפחת האריות רובצת בשמש וממתינה לטרף הבא? לא ברור מה יעלה בידינו לראות וזה יופיו של טיול הספארי, אך בכל מקרה צפויה לנו חוויה מטורפת ובלתי נשכחת. את שתי הלילות נעביר בלודג' במרכז השמורה.

 

ספארי בטנזניה ספארי בטנזניה

 

 

יום 5 > הפלא השמיני של הבריאה... יום ספארי במכתש נגורונגורו (ב,צ,ע)

עם אור ראשון, נצא לסיבוב ספארי אחרון בשמורת הטבע המדהימה של הסרנגטי ונפרד לשלום מעולם החי המופלא שהיה נחלתנו בימים האחרונים. ניפרד מהשמורה הקסומה ונצא לספארי פראי נוסף במכתש המפורסם ביותר באפריקה, מכתש נגורונגורו (Ngorongoro Crater) שהינו חלק מרשימת אתרי המורשת העולמיים של ארגון אונסק"ו. המכתש, שנוצר כתוצאה מקריסת הר געש, יצר קלדרה המכילה בתוכה בשטח גיאוגרפי יחסית קטן, נופים עוצרי נשימה ואת כל עולם החי המזרח אפריקאי: קרנפים, צבועים, אריות, עדרי גנו, אלו ועוד במרחק נגיעה של ממש מרכב הספארי שלנו. את ארוחת הצהריים, בצורת פיקניק, נעשה על שפת בריכת ההיפופוטמים. בסיום הספארי המרתק, נמשיך היישר אל הלודג' שלנו הממוקם בכפר בסמוך לאגם מניארה.

 

ספארי בטנזניה ספארי בטנזניה

 

יום 6 > המנייאטה המסאית, ביי ביי ספארי... וברוכים הבאים לגן העדן של זנזיבר 😉 (ב,ע)

לאחר ארוחת הבוקר, ולפני שנפרד מהמכתש המטורף, נצא לביקור אל המנייאטה המסאית, אחד מכפרי המסאי הרבים הפזורים באזור השימור של מכתש הנגורונגורו. נלמד להכיר את אורחות חייו של השבט הגר בבקתות העשויות בוץ וגללי בהמות ומנהלים אורח חיים חצי נוודי. עם חיוך גדול מהמסע הפראי שלנו, נפרד לשלום מטנזניה ונצא בטיסה קצרה היישר אל עבר גן העדן של זנזיבר לחופשה החלומית שלנו 😊. ארכיפלג האיים נחשבים בעיני רבים לאחת מקבוצות האיים היפים ביותר בעולם המקושטים בחופים לבנים, מי טורקיז ושלל חיות ים מרהיבות. עם הנחיתה באי, נגיע הישר אל המלון שלנו כדי לנוח ולהתפנן קצת מהמתקנים והבריכה של המלון. למי שישארו עוד כוחות, נצא בערב לבילוי לילי באחד ממועדוני האי (לא כלול בעלות).

 

יום 7 > יום חוויתי לפנינו! האי מנמבה – סיור בסטון טאון – חוות תבלינים (ב,ע)

יום של כיף לפנינו! 😉 את היום נתחיל בביקור קסום באחד האיים המפורסמים והיפים באזור! האי מנמבה. לאחר ארוחת הבוקר הטרופית שלנו, נעלה על סירת "ספיד בואט" לכיוון האי מנמבה, שמורת טבע עדרה עם דגים ושוניות, שם נוכל לשנרקל להנאתנו. באם נהיה ברי מזל, אולי אפילו נפגוש להקות דולפינים בסביבתם הטבעית ובוודאי שלא נוותר על שחיה משותפת איתם. בסיום החוויה הקסומה נצא יחד לסטון טאון, עיר הבירה של זנזיבר, נסתובב בין הסמטאות העתיקות של העיר ולאחריו ינתן זמן פנוי להסתובבות בשווקים המקומיים הססגוניים וארוחת צהריים (לא כלולה). מכאן, נמשיך לביקור בחוות תבלינים מקומית שם נראה, נטעם ונריח את כל הקסם של הטבע שיש לאי הזה להציע. בסיום היום העמוס נחזור אל המלון המפנק שלנו.

 

יום 8 > מתעוררים לתוך גן עדן... יום חופשי למנוחה וצ'יל (ב,ע)

אחרי מסע מרתק וארוך, בהחלט מגיע לנו זמן חופשי למנוחה וצ'יל באחד החופים הקסומים שיש לאי להציע עם כוס משקה טרופי קר ביד. למי שלא הספיק, זו כמובן הזדמנות טובה לבחון בצורה עצמאית את שלל האטרקציות הרבות שיש לאי הזה להציע. לאחר ארוחת הערב, נצא יחד לבילוי לילי באי וחגיגות הערב האחרון של המסע הפראי והקסום שלנו 😊

 

זנזיבר

 

 

יום 9 > רגעים אחרונים של אושר לפני שנפרדים... 😊 (ב)

את השעות האחרונות של החלום ננצל כדי לתפוס עוד קצת שלווה וסתלבט על החוף הקסום של זנזיבר. בשעות הצהריים נצא לנמל התעופה לטיסה דרך יעד ביניים חזרה לתל אביב עמוסים בתמונות מטורפות, חברים חדשים וחוויות שישארו איתנו לעד 😊

 

* המסלול עשוי להשתנות משיקולי מזג אויר עליהם יחליט המדריך המקומי

לכל הטיולים המאורגנים לטנזניה
לכל הטיולים המאורגנים לספארי באפריקה
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי רגל קל לאוהבי לכת
משהו קצר וטוב
טיולי ג'יפים
טרקים
טיולי שייט
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים בארץ
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015