ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול מאורגן לתאילנד- בין ערים עתיקות, צפון פראי וחופי ים, 11 יום

תאילנד היא ארץ החיוכים, ממוקמת בלב דרום מזרח אסיה. ממלכה זו שמרה על עצמאותה במשך מאות שנים וניתן לחוות בה תרבות ומסורת לצד קדמה רב גונית. פה נהנה מנופים, טעמים וחוויות חושניות בתנאי אירוח ושירותים מעולים. זהו מסע מעמיק אל תאילנד שמעבר ליעדי התיירות הסטנדרטיים. נכיר את ההיסטוריה המיוחדת דרך הבירה העתיקה איוטאייה, בצפון מערב ניסע בדרכים הרריות ומרהיבות מצ'אנג מאי עד  לעיירות הציוריות מהונג-סורן ופאי המאוכלסות ע"י שבטי הרים. לא נוותר על סיור עומק באחת הבירות הנהדרות בעולם- בנגקוק. נטוס דרומה אל האיים הקסומים, בראשם האי הכי כייפי: קו סמוי, ממנו נצא בשייט לאיים קטנים עם חופים לבנים. 

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית בתאילנד? 

 

מסלול מיוחד: מסלולי הטיול שלנו בתאילנד הם מסלולים מעמיקים ומקיפים שכוללים גם את עיר הבירה העתיקה איוטאייה, מסע מיוחד אל השבטים הנידחים של צפון תאילנד באזור צ'אנג מאי והאי קו סמוי בדרום.

 

שייט בין איים: שייט בין איי שמורת הטבע הימית אנג טונג. נעצור באיים ונשנרקל בין דגים רבים בריף האלמוגים הצבעוני המקיף אותם.

  

מדריכי הטיול: מדריך טיולי תאילנד באיילה גיאוגרפית הוא יובל ארד, מדריך מקצועי דובר תאית עם ניסיון עשיר בטיולי המזרח הרחוק ובטיולים לתאילנד בפרט.   


שיאי הטיול:

- בנגקוק התוססת
- העיירות הציוריות מהונג סורן ופאי
- שרידי הבירה העתיקה איוטאיה
- נסיעה בוואנים בצפון
- מיעוטים אתניים בצפון
- שמורת ההר הגבוה דוי איטנון
- מערת טאם לוד
- שייט לשמורת האיים אנג-טונג
- האי קו סמוי והחופים

 

 

Facebook Favorites

מסלול הטיול  לתאילנד-

בין הצפון הפראי לחופי ים
11 ימים עם יוסי הרצוג
20 במרץ 2022 – 30 במרץ 2022


 

יום 1> 20.3.22 תל אביב - בנגקוק

נצא בטיסת לילה לבנגקוק בירת תאילנד. לאחר הנחיתה ניסע למלון שלנו בעיר הגדולה. פה נעשה בדיקת קורונה ונכנס לחדרים. (ע)

 

יום 2> 21.3.22 בנגקוק: הרובע הסיני, מקדש וואט פו, ארמון המלך, סיור לילה

היום נסייר באופן משולב באוטובוס ושייט ברחבי העיר. נבקר ברובע הסיני של העיר, נראה את השוק המקומי ואת פסל בודהה הזהב ששוקל חצי טון! נמשיך לביקור במקדש וואט פו ההיסטורי ונתפעל מפסלו הענק של הבודהה השוכב ובארמון המלך המפואר. בערב נצא לסיור לילי בעיר הסואנת ביותר בדרום מזרח אסיה, לראות את שוק הפרחים, פינת הסגידה ארוואן ועוד. (ב, צ)

  
יום 3> 22.3.22 צפונה לצ'יאנג מאי – טיול טבע בשמורת דוי אינטנון עם ההר הגבוה ביותר בתאילנד

בבוקר נטוס צפונה לצ'יאנג מאי שהיתה בירת ממלכת לאנה במשך מאות שנים וכיום מהווה 'בירת הצפון' של תאילנד ומשמרת את מאפייני האזור. משדה התעופה ניסע אל שמורת דוי-אינטנון, ההר הגבוהה ביותר בתאילנד – 2,565 מ' מעל פני הים -  פה נצעד בשביל יער גשם לח, נראה את הפגודות היפות שנבנו לכבוד מלך ומלכת תאילנד ונאכל ארוחת צהרים למרגלות אחד המפלים היפים בשמורה. בסופו של יום נשוב אל העיר לסיור בשוק הלילה. לינה בצ'יאנג מאי (ב,צ)

 

טיול מודרך לתאילנד ובורמה – איילה גיאוגרפית

 

יום 4> 23.3.22 רכיבה על פילים, טבע, כפרים ומעיינות חמים באזור פאי

עם בוקר נצא בוואנים לכיוון צפון, נרכב על פילים ונכיר את יכולותיהם ואחר כך נערוך שייט על רפסודות במבוק במורד הנהר הרגוע. נמשיך בדרך המיוערת מערבה לאזור העיירה PAI השוכנת בעמק יפהפה. נבקר ב'פאי קניון' הוא ערוץ התחתרות מי הנחל בסלע הוורדרד,  נראה את פגודת MEA YEN, נבקר בנביעות המים החמים (כניסה למים במידה ויתאפשר) ובערב נהנה מהעיירה הרגועה (ב,צ)

  

יום 5> 24.3.22 טיולי טבע ושבטים במהונג סורן - פאי 

נמשיך בנסיעתנו מערבה בדרך פתלתלה ויפה בינות הרים ועמקים, נראה את מערת הדגים..כן..כן דגים בתוך ההר, ונכנס למערת THAM LOD אשר בתוכה זורם נחל מים צלולים. בהמשך נגיע אל מה-הונג סורן, עיירה ציורית אשר בליבה אגם קטן ומקדשים בורמזיים. נעפיל למצפה שמעל העיר, נאכל ארוחת צהריים ונשוב ללינה בפאי. (ב,צ)

 
יום 6> 25.3.22 מלאכות יד מסורתיות, סחלבים, מקדש דוי סוטהפ – צ'יאנג מאי

לאחר ארוחת בוקר נתחיל לעשות את דרכנו לצ'יאנג מאי, כאשר במהלך היום נתרשם ממלאכות יד מסורתיות וממשתלה לגידול סחלבים – הפרח הרשמי של תאילנד. בהמשך היום נבקר באחד המקדשים היפים בתאילנד- דוי סוטהפ- לשמוע את סיפור המקום ולצפות בנוף העיר וסביבתה. לינה בצ'יאנג מאי (ב,צ)
יום 7> 26.3.22 פסיעות הנזירים, טיסה מצ'יאנג-מאי דרומה לאי קו סאמוי


נשכים קום ונצא לראות את הנזירים הבודהיסטים פוסעים בסיור הבוקר לקבלת תרומות אוכל מהציבור. ע"פ לו"ז הטיסות, נצא בטיסה מצ'יאנג מאי דרומה אל האי קו סאמוי בלב מפרץ סיאם. האי סאמוי טבול בירק, סביבה טרופית, חופים נהדרים ומקומות בילוי. נתמקם במלון ונצא לסיור באי הקסום ככל שהזמן יאפשר: נבקר ב-'כפר הדייגים' על החנויות ודוכני האוכל ושתייה שהוא מציע, נכנס למקדש הסיני של סאמוי, נמשיך ל 'גן הפסלים הסודי', ונכיר את החופים השונים באופיים - אחד מלא בחנויות ומקומות בילוי, אחד שקט, אחד מוקף ירוק ועוד. בערב נצא לארוחת דגים ונטעם מחייה לילה. אך, איזה שפע של כיף בתאילנד! (ב,ע)

 
יום 8> 27.3.22 שייט למקבץ איי אנג-טונג 

היום נפליג אל שמורת הטבע אנג-טונג, שהיא מקבץ איים, צוקים ומפרצים יפהפיים. נבלה על הסירה ונרד במספר הזדמנויות לרחצה, שנורקלים, שייט בסירות קטנות, עלייה לאחד האיים לתצפית נוף מרהיבה ועוד. על הספינה נהנה מארוחת הצהריים וכיבוד במהלך היום. חזרה למלון לקראת ערב. (ב,צ)

 

טיול מודרך לתאילנד ובורמה – איילה גיאוגרפית

 יום 9> 28.3.22 שחייה והתענגות באיים הקטנים קו טאן וקו מדסום 


נצא בשייט בסירה מהירה לשני איים קטנים דרומית לקו סאמוי KHO TAN AND KHO MADSUM   כדי להתענג על חופים לבנים יפים ומים צלולים. פה פשוט נהנה לכמה שעות של שקט, שחיה ובילוי בחוף מרהיב. נחזור לקו סאמוי ונבקר במטעי קוקוס וגומי המאפיינים את האיזור. לינה בקו סאמוי (ב,צ)

 

ימים 10-11> 29-30.3.22 קו סאמוי - בנגקוק: שייט על נהר, הרובע המסחרי, בית ג'ים טומפסון, רכבת עילית – תל אביב


נצא בטיסת בוקר לבנגקוק. לאחר הנחיתה נשוט על נהר הצ'אופראייה כדי קבל זווית ראייה מעט שונה על בירת תאילנד. נמשיך אל האזור המסחרי התוסס של העיר, לחוות את הלב המסחרי בעיר. פה נבקר בביתו היפהפה של ג'ים טומפסון, שפעל לקידום תעשיית המשי בתאילנד והצגת תוצרתה בעולם. הבית התאילנדי המסורתי עודו עומד כקפסולת זמן בתוך עולם מודרני של גורדי שחקים. ניסע ברכבת העילית החוצה את האזור המסחרי מלמעלה ולא נוותר על ביקור בקניונים עם שפע מרכולתם המסורתית המשולבת עם אלקטרוניקה, בגדים, אוכל ומה לא. נאכל ארוחת ערב ובלילה נעבור לשדה התעופה לטיסה חזרה לתל אביב. נחיתה בישראל ביום ה 11 בבוקר. (ב,ע)

 

*** ייתכנו שינויים בהתאם לטיסות, מזג האויר, הוראות השלטונות ושיקולי המדריך

  

 אנא ודא/י שבידך ביטוח רפואי המכסה ביטול מסיבה רפואית

  

שימו לב-
בטיולי חו"ל של איילה גיאוגרפית רשאים להשתתף רק נרשמים מחוסנים או מחלימים מקורונה בעלי תעודת מתחסן אות תעודת מחלים

אנא ודא/י שבידך ביטוח רפואי המכסה ביטול מסיבה רפואית

 

לכל הטיולים המאורגנים לתאילנד
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי אופנועי שלג
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי קרנבלים ופסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולי שייט
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015