ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול הקרנבלים הגדול, 9 ימים, 5 קרנבלים בפרובנס וצפון איטליה

הפעם נחגוג יחדיו במיטב הקרנבלים של צרפת וצפון איטליה.
בטיול מיוחד ושונה, המשלב 5 פסטיבלים צבעוניים, טבע עשיר נופים, מוזיקה, אומנות וארכיטקטורה מרהיבה.
פרובנס, הריביירה וצפון איטליה הם מהאזורים היפים והציוריים בצרפת ואיטליה. נופי ההרים הגולשים אל הים, העיירות הציוריות, הטירות העתיקות ןהתרבות העשירה, יחד עם היוקרה של הריביירה הופכים את הטיול שלנו למיוחד במינו.

חגיגה של צבעים, אנשים, מוזיקה וקולינריה:
✔️ פסטיבל התפוזים והלימונים-כולל תערוכת אורות במנטון צרפת
✔️ תהלוכת פרחים, ריקודים ובובות בניס – ישיבה בטריבונות
✔️ קרנבל הבובות הססגוני בוויארג׳ו
✔️ קרנבל הניוקי בורונה
✔️ קרנבל המסכות בונציה

Facebook Favorites

מסלול הטיול קרנבלים


 

יום 1>  תל אביב- רומא - פורטו סנטו סטפנו- פיזה- לוקה

נטוס מנתב"ג לרומא ומכאן נצא  לאורך כביש החוף המערבי של איטליה. נבקר בעיר הנמל הציורית פורטו סנטו סטפנו שבטוסקנה,  השוכנת על חצי אי. בתי העיר מטפסים על ההר משני צדדיו של מבצר מהמאה ה-17 בסגנון ממלכת ארגון. נטייל בנמל הישן ולאחר הפסקת צהריים נמשיך לאורך חופי טוסקנה הפחות מוכרים לביקור בעיר פיזה.  העיר המפורסמת היתה בעבר מעצמה ימית אדירה אך ירדה מנכסיה לאחר שנמלה נסתם בחולות. נטייל ב"שדה הניסים" ונתפעל מהקתדרלה הרומנסקית, בית הטבילה המיוחד, וכמובן  מגדל הפעמונים הנטוי, המפורסם ביותר בעולם. בתום הביקור נמשיך ללינה בלוקה.

 

יום 2>  לוקה- -פסטיבל התפוזים והלימונים במנטון-תהלוכה לילית-ניס

בבוקר נצא לטייל רגלית במרכז לוקה, עיר מבצר עתיקה מוקפת חומות אדירות מימדים. בלוקה נשתמרה היטב מורשת העבר בכנסיותיה, ארמונותיה, כיכרותיה וסימטאותיה, המקנים לה אוירה מיוחדת של פעם.
נטייל ברחוב הראשי לכיכר נפוליאון, לכיכר סן מרטינו והדואומו, מכאן נפנה לכיכר האמפיתיאטרון וכנסיית סן מיקלה אין פורו. בתום הביקור בעיר העתיקה נקנח בקפה איטלקי משובח ניסע צפונה לאורך הים הליגורי לעבר הריביירה האיטלקית המרשימה. נמשיך לרביירה הצרפתית , לביקור בעיר מנטון. כאן נחגג כל חורף "חג הלימון", אירוע ססגוני, במרכזו נושא חדש כל שנה. הפעם נבחר הנושא "אופרות וריקודים".
הפסטיבל הנמשך 15 ימים, מושך אליו 200.000 איש מידי שנה.
נבקר בתערוכת הבובות המרכזית העשוייה מאות אלפי לימונים ותפוזים. נבקר גם בתערוכה בארמון.
בערב נצא לצפות במופע מיוחד ב"גני האורות". בתום המופע ניסע ללינה בעיר ניס.

 

יום 3> ניס, תהלוכת "קרבות הפרחים"-סט פול דה וונס

עם בוקר נצא לסיור בניס. ניסע לאורך הטיילת המפורסמת -"פרומנד דאז אנגלס", ונמשיך לעיר העתיקה. נתרשם מבית העירייה, נחלוף על פני בית האופרה, קור סאלייה, היכל בית המשפט והשוק המפורסם בו מוצגים למכירה מיטב מעדני פרובנס.הקרנבל הססגוני בניס מתקיים כאן מאז סוף המאה ה-13. השנה נבחר כנושא המרכזי-"מלך החיות" ובעיר מתקיימות תהלוכות עם בובות ענקיות עם דמויות מהג'ונגל,ריקודים.מוסיקה ומתעמלים.בצהריים נצא לחוות את הארוע הססגוני של  "תהלוכת הפרחים"; עגלות מעוטרות בפרחים נוסעות אט אט לצלילי המוזיקה, ועליהן בובות דמיוניות, רקדנים  ועשרות אלפי פרחים מרהיבים.בתום התהלוכה נצא לביקור בעיירה הציורית סנט פול דה וואנס. כאן חיו ופעלו פיקסו ומרק שאגאל שאף קבור כאן. נבקר בכמה מהגלריות המפורסמות, ולקראת ערב נשוב למלוננו בניס.

 

יום 4> אז- מונקו- מונטה קרלו- הריביירה האיטלקית

הבוקר נצא לביקור באז- כפר מבצר ציורי השולט מראש ההר על כל סביבתו. נטייל בסימטאות המתפתלות ונמשיך לבקור במונקו, בירת הנסיכות הזעירה. נראה את ארמון המלוכה ונתוודע להיסטוריית הדרמטית של משפחת המלוכה על דורותיה.נבקר בקתדרלה בה נישאה שחקנית הקולנוע גרייס קלי לנסיך רנייה ממש כמו באגדות. נשקיף אל המפרץ היפה עמוס היאכטות ונסייר בסמטאות הממלכה השוקקות. נבקר במונטה קרלו, רובע הבילויים של מונקו, אשר בו נמצא הקזינו המפורסם. בתום הביקור נמשיך לאורך הריביירה האיטלקית למלוננו באיזור.

 

יום 5> לוורונה- קרנבל הניוקי

היום נחצה את הרי האפנינים ונגלוש לעמק הפו להשתתף בקרנבל הניקי של וורונה.
הקרנבל המפורסם מתקיים פעם בשנה, בסוף הקרנבלים בעולם הקתולי, והתחלת צום ה"לנט". נגיע לאיזור כיכר ברה בה נמצאת ה"ארנה", האמפיתיאטרון הרומי הגדול של העיר. כאן עובר המצעד הדגול שבראשו "פאפא דה ניוקי" הדומה לסנטה קלאוס. פאפא מעוטר בזקן לבן, חבוש במצנפת אדומה ולבוש מכנסיים בצבע שנהב, מקושטות בתריסר פעמונים. לרגליו מגפי עור לבנים, מעוטרות בפונפונים מצמר אדום. על גבו חטוטרת שצורתה כצורת ניוקי ובידו מזלג ענק ובקצהו ניוקי.
בתהלוכה משתתפים אלפי אצילי העיר בתלבושות מסורתיות, רקדנים, אורחים מהעולם, תזמורות ורקדנים. נלון באיזור.

 

יום 6> קרנבל המסיכות בוונציה- האי בוראנו

פנינו לוונציה. עם הגעתנו לעיר נרד לסירה ונפליג לאי הדייגים מוראנו- שמורת טבע אנושית של עולם הולך ונעלם. בתי דייגים צבעוניים ונשים הרוקמות מגוון מפות תחרה ועבודות בד נוספות. מקצועות שעומדים להיעלם מהעולם הטכנולוגי שלנו.  נשוטט בין הסימטאות, לאורך התעלות, נראה את מגדלי הפעמונים הנוטים על צידם ונשוט בסירה פרטית לאיזור כיכר סן מרקו- לחגיגה העממית הגדולה מכולם;אלפי מקומיים בתחפושות מושקעות,עם מסיכות יפות,  אוירה קסומה של קרנבל אמיתי.

 

יום 7> מודנה- יקב חומץ בלסמי- קרנבל הבובות בוויארג'ו

נצא לעיר מודנה לביקור ביקב בו מייצרים את החומץ הבלסמי הידוע. נמשיך ונחצה את עמק הפו והרי האפנינים בדרכנו לוויארג'ו- עיר נמל על חוף הים הליגורי שבחבל טוסקנה. כל השנה עמלו אמני העיר בבניית בובות ענק מדהימות, המבטאות את תחושותיהם ויחסם למסורת ולאקטואליה. 
נצטרף לאירוע הגדול ונצפה בהלוכת העגלות הנושאות את בובות הענק, מלוות ברקדנים זמרים ונגנים-אירוע אזרחי אוטנטי נפלא בו תושבי העיר חוגגים ומזדהים עם עירם. חגיגה אמיתית אוטנטית מקומית מרגשת.

 

יום 8> ג'נובה- לבית הכנסת העתיק בקזלה מונפרטו- טורינו

ניסע צפונה לג'נובה, ועם הגיענו  נצא לסיור מודרך במרכז ההיסטורי של העיר. נהנה מחזיתות הארמונות היפים בני המאה ה-16 ונבקר בבית הקברות המיוחד של העיר. לאחר הפסקת צהריים נמשיך  לעיירה קזלה מונפראטו שבחבל פיימונטה לביקור בבית הכנסת היהודי, הנחשב לאחד היפים באירופה ובמוזיאון   החנוכיות  שלידו.  אמנים מפורסמים מהעולם תרמו את יצירתם לאוסף המיוחד. בתום הביקור נמשיך לטורינו ללינה.

 

יום 9> טורינו,  שדה התעופה מילנו – תל אביב

את יומנו האחרון בטיול נקדיש לביקור בעיר העתיקה טורינו   (Turin) בירת מחוז פיימונטה, השוכנת למרגלות הרי האלפים האיטלקים. העיר בעברה היתה בירתה הראשונה של איטליה. נצא לסיור באתריה המרכזיים של טורינו; נטייל מרחובה הראשי “ויה ויטוריו עמנואל”, ונתרשם מהארכיטקטורה הבארוקית העשירה. נסייר בפיאצה קסטלו המיוחדת, בחצר גרם המדרגות של ארמון המלכים בו התגוררו הנסיכים לבית סבויה. נמשיך לדאומו המרכזי של העיר ונבקר בקפלת התכריכים הקדושים, שעל פי המסורת הנוצרית עטפו את גופו של ישו לאחר הורדתו מהצלב. אחר הצהריים נבקר במוזיאון המצרי החשוב והגדול ביותר באירופה. בתום הסיור, אם יוותר זמן נצא למרכז קניות בדרכנו לשדה התעופה מלפנזה -מילנו לטיסה הביתה.

 

** ייתכנו שינויים במסלול בהתאם לטיסות, מזג האויר, הוראות השלטונות ומיטב שיקולי המדריך

שימו לב-
בטיולי חו"ל של איילה גיאוגרפית רשאים להשתתף רק נרשמים מחוסנים או מחלימים מקורונה בעלי תעודת מתחסן אות תעודת מחלים

לכל הטיולים המאורגנים לאיטליה
לכל הטיולים המאורגנים לצרפת
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי אופנועי שלג
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי קרנבלים ופסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולי שייט
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015