ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול לאיחוד האמירויות לשומרי מסורת, 8 ימים

בעקבות ההסכמים שנחתמו בחודש ספטמבר 2020, מתאפשר לראשונה לישראלים לחוות את אחת התמורות האנושיות הגדולות בזמננו – איחוד האמירויות. זהו טיול למקום שהתרחש בו הבלתי ייאמן ומתוך חולות המדבר התפתחו ערים עתידניות, ובהן המגדל הגבוה בעולם, מוזיאונים מפורסמים, לצד שווקים סואנים ומסורות. כל זה בשילוב אירוח למופת בבתי מלון חדישים ומאובזריםמדוע לטייל דוקא עם איילה גיאוגרפית  באיחוד האמירויות?

 

בגלל המדריכים!  המתמחים באדריכלות וארכיטקטורה של ערים יחד עם ההיסטוריה המרתקת והקרובה של עמי חצי האי ערב

בגלל הגילוי של יעד התיירות חדש המרתק את הקהל הישראלי

בגלל המסלול המשלב את ערי ה"חלל" העתידניות שקמו מחולות המדבר עם האותנטיקה והמסורות של תושבי המקום

בגלל האטרקציות- מסלול עשיר הכולל את כל הטרקציות הפעילויות והכלכלה במחיר הטיול

Facebook Favorites

מסלול הטיול המאורגן

לאיחוד האמירויות  
לשומרי מסורת


 

יום 1> תל אביב – דובאי – ה"מסגרת" ועלייה לבורג' חליפה(יום ג)

נצא בטיסה ישירה מעל ירדן וסעודיה וכעבור שלש וחצי שעות ננחת בנמל התעופה הענק של דובאי. בדרכנו מהשדה לעבר העיר אט אט תתגלה אלינו העיר המופלאה על גורדי השחקים שבה אשר קמה מחולות המדבר נגיע לFrame  המפורסם, מבנה עצום בצורת מסגרת מרובעת בה ניתן לצלם את העיר כולה ולעמוד על גגו בצורת Skywalk. נגיע למרכז העיר הקרוי Down town. לצורך ביקורנו הראשון שייערך במגדל הגבוה בעולם ניכנס למרכז הקניות העצום הגדול ביותר בעולם ונעמוד פנים אל פנים מול האקווריום המרשים והענק בלב הקניון בו שוחים כרישים, חתולי ים ומיני דגים רבים. אין ספק כי זו הפתעה מרעננת והיא רק תיתן לנו תיאבון להמשך. מתוך הקניון נעלה לתצפית מהמגדל הגבוה בעולם. התצפית המרשימה והמיוחדת נמצאת בגובה 450 מ' (כמו גובה גג של מגדלי התאומים ז"ל), סביב הקומה ה125 מתוך 160 קומות המגדל.  (גובהו 820 מ'). התצפית מיוחדת בעיקר בשקיעה וכשכל העיר נצבעת באורות יפהפיים. לא נישבע מהמראות. נרד לחזות במופע המזרקות הגדול בעולם במזרקה הגדולה שלרגלי המגדל. מכאן נמשיך למלוננו.  התכנית מותאמת לנחיתה בדובאי בשעות הצהרים. (ב, ע)

 

טיול מאורגן לאיחוד האמירויות

 

יום 2 > שרג'ה וספארי ג'יפים בשרג'ה (יום ד)

נצא לעבר האמירות של שרג'ה. האמירות של שרג'ה ידועה כבירה התרבותית של האיחוד וכפנינת המפרץ. נבקר כאן במוזיאון המורשת של שרג'ה המוקדש למסחר המסורתי של האזור בפנינים, זהב ושאר מלאכות ייחודיות. נמשיך מכאן לשוק הדגים המסורתי של אג'מאן ולשוק הכחול, או המרכז הבזאר, היא העיר העתיקה ביותר שנמצאת באזור אל מג'אס. השוק חייב את שמו לכיפה שלו, רעפים באריחים תכולים. ראוי לציין גם את מערכת המיזוג המורכבת שלה, המשלבת בין פתרונות מודרניים לבין המערכת הישנה, שהפכה לארכיטקטורה של הבניין. והסחורה כאן היא מזרחית מסורתית. במבוך החנויות, ויש כ 600 מהם, יוצעו לך צעיפים, כיסויי מיטה, קוסמטיקה ובושם על פי מתכונים ישנים, תכשיטים מזהב וכסף, מלאכות עץ סיסם, דיסקים עם מוזיקה ערבית.. לא פחות מעניין יהיה הבזאר האיראני. השם מדבר בעד עצמו - הוא מוכר גם מוצרים מקוריים, אך ממוצא אחר.מהעיר נצא לנסיעת חולות הרפתקנית בג'יפים. זוהי הרפתקת חובה לכל מי שמגיע לאמירויות, ופגישה עם חולת המדבר של ערב מזוויות בלתי שגרתיות. הנסיעה החווייתית תסתיים באירוח בדואי ובארוחת ערב תחת שמי הכוכבים של המדבר. נחזור ללינה בדובאי. (ב,ע)

•הארוחה בחפלה תהיה צמחונית, ללא בשר!

 

 
טיול מאורגן לאיחוד האמירויות  

יום 3>   דובאי – רובע בסטקייה (יום ה)

נקדיש את הבוקר להכרות עם הרבעים החדשים והנוצצים של דובאי. מולנו יזדקרו גורדי השחקים החדשים. בדרך נחלוף דרך הBurj El Arab, המלון הבנוי כאי ומדורג כמלון המפואר בעולם. נעלה על הרכבת העילית לסיור קצר מול אחד המלונות המפוארים – מלון אטלנטיס לאי המלאכותי הגדול בעולם - Palm Jumeira, הבנוי ככפות תמרים. נמשיך דרך הרובעים הנוצצים של המרינה אל הCrick תעלת המים שהורחבה מלאכותית אותה נחצה בצורה המסורתית בסירות Abre לעבר השווקים המסורתיים ברובע Bastakiya, בהם שווקי הזהב והתבלינים המפורסמים. נשוטט ברובע עד שעת הצהרים. נחזור למלוננו בשעה נוחה לכל מי שירצה ליהנות משיטוט בסמטאות השווקים וברובע אל סיף הצמוד למלון וגם יש אפשרות לנסוע כ10 דקות למרכז העיר לכל מי שירצה להגיע לקניון הגדול של דובאי ולקניון האמירויות.  (ארוחת צהרים כשרה תוגש במלון)בערב נתארגן לצאת מופע הריקודים המדהים של לה_פרלה. לינה בדובאי (ב,צ)

 


טיול מאורגן לאיחוד האמירויות 

 
יום 4 (יום ו) > אקספו- שבת במלון

נקדיש את הבוקר עד הצהרים בתערוכת אקספו 2020 (למרות הדחייה בשנה של פתיחת התערוכה הוחלט לשמור על השם עם השנה המקורית) זהו האירוע הבינלאומי הגדול ביותר אשר נערך במדינה ערבית במזרח התיכון אי פעם ואת חשיבות התערוכה לאמירות דובאי ניתן להבין מההשקעה הכספית העצומה בהיקף דמיוני של למעלה מ-20 מיליארד דולר בתערוכה היוקרתית, שבה יציגו יותר מ-190 מדינות וצפויים לבקר בה כ 25 מיליון מבקרים. מתחם האקספו אשר נבנה במשך כשש שנים ומשתרע על פני שטח של 4.5 קמ”ר (בגודל קריית אונו), נמצא במדבר ג’בל עלי בקצהו הדרום מערבי של דובאי. (ב, ע)
תפילה וארוחת ערב במלון

טיול מאורגן לאיחוד האמירויות

 

יום 5 >רובע ג'ומהורייה בסיור רגלי מהמלון + הכפר הגלובלי (יום שבת)

לאחר התפילה  וארוחת הבוקר נערוך סיור רגלי קצר באזור מרכז העיר הסמוך, האזור מגיע עד לחוף המפרץ הפרסי. ניתן יהיה להתרשם מהארכיטקטורה והעיצוב הסופר מודרניים של הטיילת לאורך חלקו הדרומי של הCrick  שהורחב במקום זה כמו לדוגמא הגשרים התלויים על התעלה .בערב לאחר מוצאי השבת ניסע אל הכפר הגלובאלי שם נוכל לבקר במדינות שאפילו לא חלמנו להכנס אליהן, ולהנות ממגוון האטרקציות שהן מציעות. 


 טיול מאורגן לאיחוד האמירויות

 

 
יום 6 >דובאי – אל עין- אבו דאבי (יום א) 

לאחר ארוחת הבוקר נצא בדרכנו לאמירות של אבו דאבי,  נמשיך לעבר האי Yas בו נמצא מרכז מרוצי המכוניות של פורמולה 1 ומוזיאון פרארי. בד בבד נמצא במקום גם פארק השעשועים המקורה הגדול בעולם של האחים וורנר נמשיל למבנה האדריכלי המרהיב של הלובר, המוזיאון הפריזאי ש"נחת" פה, נבקר במסגד המרהיב בעולם, מסגד השייח בן זאיד הלבן הגדול והמרשים בכל האמירויות. נבקר במסגד ונתרשם מאד האדריכלות המודרנית הכוללת עיטורים וערבסקות עשויות עבודת יד ושיש מרהיב. נבקר ביקור קצר בשמורת המנגרובים, הצמחים הצומחים במי הלגונות המלוחות. מכאן נמשיך לביקור קצר ב"קסר אל וואטן, זהו ארמון הנשיאות המפואר של השייח בן זאיד שליט האמירויות. משם חולש שייח' חליפה בן זאיד, נשיא האיחוד, על המדינה כולה. שם גם נמצא יורש העצר, מוחמד בן זאיד, שנחשב לשליט בפועל של הממלכה והאיש החזק בה. נצפה במופע אורקולי מרהיב המשקף את העבר ההווה והעתיד של האמירויות אשר אבו דאבי בראשן. נשוב ללינה בדובאי. (ב,ע).

.

טיול מאורגן לאיחוד האמירויות

 

יום 7> דובאי - אל עין – דובאי (יום ב)

ניסע מדובאי לאל עין  לאל עין, כ150 ק"מ על כבישים מעולים. אל עין נמצאת ברכס החג'אר (סלעים בערבית), הנמשך לתוך עומאן ומזכיר מאד את נופי ההרים בסיני. כאן נולד האמיר שייך זייד בן סולטאן מייסד האיחוד. נבקר בשוק גמלים מסורתי וניסע אל נווה המדבר הגדול והעתיק ביותר נושא את שמה של העיר, והוא שוכן בחלקו המזרחי של מרכז העיר. במקום מורבה מלבנית גדולה שלה חצר פנימית ומגדל שמירה בן שלוש קומות. "מצודת סולטאן בן זיאד" הצמודה לנווה המדבר ממזרח שימשה את בני משפחת זיאד, שליטי אל-עין ואבו דאבי החל בסוף המאה ה-19, וכיום היא משמשת כמוזיאון הלאומי של אל-עין בו נבקר. מצודה נוספת ששימשה להגנת נווה המדבר במאה ה-19 היא "מצודת אל-ג'הילי" שבה מגדל עגול שקדם למבנה מצודה עצמו.. נעלה לתצפית על אל עין מג'בל חפית הסמוך. נחזור לדובאי בשעת ערב. לינה בדובאי (ב,צ)

 

יום 8 > דובאי  - גני הפרחים – טיסה הביתה (יום ג)

נפתח את היום במירקל גרדן באנגלית: Dubai Miracle Garden, הוא גן הפרחים הגדול בעולם, הנמצא בדובאי שבאיחוד האמירויות הערביות. הגן נמצא במדבר והוא הוקם במסגרת הסכם של חברת דובאילנד לנדל"ן עם חברת גינון וחקלאות חקלאית בראשות איש העסקים הירדני עבד אל נאצר ראחל. הגן נפתח בשנת 2013 והוא משתרע על פני 780,000 מ"ר, והוא מכיל מעל 50 מיליון פרחים וכ-250 מיליון צמחים. הפרחים מופיעים בתצוגות שונות החל מערוגות פרחים ועד לקשתות בצורת לב וטירות מעוטרות. התערוכות בגן מתחלפות מדי עונה. ההשקיה בגן נעשית בשעות הלילה בהן הגן סגור באמצעות טפטפות שנמצאות במערכת תת-קרקעית, העושות שימוש בכמות ממוצעת של 757,082 ליטר מים אפורים ליום. המים הם המים האפורים של העיר דובאי, והגן עושה להם תהליך טיהור שהופך אותם למים נקיים ברמה גבוהה במיוחד. חלק מהגן הוא גן פרפרים מקורה שנפתח בשנת 2015 ובו 15,000 פרפרים מ-26 מינים. הגן מהווה שיא גינס של הגן האנכי הגבוה בעולם.

מכאן נצא לשדה התעופה וטיסת ערב לתל אביב.

 

מלון כולל כשרות וקייטרינג בדובאי

Hilton Al Habtoor City

https://www.hilton.com/en/hotels/dxbahhi-hilton-dubai-al-habtoor-city/

 

 

  •          כשרות – הארוחות הכשרות הן באחריות המטבח הכשר של המלון : he kosher kitchen is certified by the EAKC under Rabbi Levi Duchman (נציג חב"ד)

שימו לב- בטיולי חו"ל של איילה גאוגרפיית רשאים להשתתף רק נרשמים מחוסנים או מחלימים מקורונה בעלי תעודת מתחסן אות תעודת מחלים

לכל הטיולים המאורגנים לאיחוד האמירויות
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי רגל קל לאוהבי לכת
משהו קצר וטוב
טיולי ג'יפים
טרקים
טיולי שייט
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים בארץ
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015