ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול ג'יפים בגואטמלה, 11 ימים

נטייל בג'יפים אל חבל ההר, המשובץ כפרים עם תושבים אינדיאנים מדהימים בצבעוניות תלבושותיהם ומידת הדמיון בסגנון האריגה. נכיר את הפולחנים הקדומים ששרדו את הכנסייה הנוצרית. נבקר גם בערים הקולוניאליות, נכיר את תושביה הספרדים של גואטמלה, ולא נוותר על שוק יום חמישי המרהיב של צ'יצ'יקסטננגו. נבקר בטיקאל, היפה שבאתרי המאיה, החבוי בלב הג'ונגלים של חבל פטן. מלבד הביקור וההיכרות עם תרבות המאיה נערוך גיחה אל מעבה הג'ונגל, יער הגשם של מרכז אמריקה, עם קופים מקפצים בין הצמרות ולהקות תוכים צבעוניים.

Facebook Favorites

טיול ג'יפים לגוואטמלה


 

יום 1> טיסה לגואטמלה 

עם בוקר נטוס לגואטמלה סיטי דרך יעד ביניים. ננחת אחר הצהרים ונעבור למלון בעיר. לינה בגואטמלה סיטי. (ע)

 

יום 2 > צפונה לטיקאל

עם בוקר נצא בטיסה צפונה אל מחוז פטן בצפון גואטמלה. טיקאל היא אתר המאיה הבולט, הגדול והחשוב ביותר במרכז אמריקה. בהגיענו נקבל ג'יפים ונעלה בנסיעה לתוך הג'ונגל. מתוך היער הטרופי הצפוף מבצבצים מבני ענק של מקדשים ופירמידות, כאשר קופים ותוכים מדלגים בין העצים. נקדיש את היום לטיול רגלי מקיף באתר נפלא זה, כאשר בשיאו של היום נעלה לתצפית על כל הג'ונגל ממרומי אחת הפירמידות הגבוהות ביותר. אחר הצהריים נגיע לאגם פטן- איצה שלגדותיו נלון.
לינה בפלורס

 

יום 3> קנופי בצמרות העצים, מפלורס לקובאן


נערוך טיול קנופי בצמרות העצים ונצא בדרכי עפר משולבות עם כבישים למערות לקנדלריה, פה נצא לשייט אבובים בתוך מערות הנטיפים, אשר שימשו גם לקבורת מתים. בתוך המערה זורם נחל והופך את הטיול בה לחוויה ייחודית. מפה נמשיך לקובאן, כשאנחנו חוצים אזורים רחבי ידיים של ג'ונגלים וחוות בקר. לינה בקובאן.

 

יום 4> בריכות סמוק צ'מפיי, מערות לנקין

לאחר ארוחת בוקר נצא בנסיעה לסמוק צ'מפיי - בריכות מים טבעיות בצבעי טורקיז, המדורגות בסלע. כאשר מים צלולים וזכים זורמים ביניהן. נעבור למערות הנטיפים לנקין, פה נלך בתוך המערות הגדולות, אשר בני המאיה מתארים כגן עדן. בסיום היום נחזור לקובאן ללינת לילה.

 

יום > 5 העיירה האינדיאנית נבאח

נעלה בג'יפים צפונה לגבול המערבי- צפוני של גואטמלה, פה חבויה עיירהאינדיאנית קטנה בשם נבאח, אליה לא מגיעים כמעט תיירים. נבקר בעתיקות המאיה שבאזור, ובכפרי האינדיאנים האותנטיים. נבאח (Nebaj) הוא כפר מרוחק ומסורתי שיגלה לכם הרבה על גואטמלה האמיתית. כאן חיים ממש כמו פעם! בנבאח 12,000 תושבים והוא אחד משלושת כפרי קבוצת המאיה האישיל '(Ixil) בנוסף לקוצאל (Cotzal) וקחול (Chjul) . לינה בנבאח.

 

יום > 6 אזור נבאח- לאגם אטיטלן

נעזוב את אזור נבאח ונצא בנסיעה דרך האזור ההררי של מערב גואטמלה דרך כפרי מאיה ססגוניים, שדות קטנים והרים, לעבר האגם המפורסם אטיטילן. כשנתקרב לאטיטילן נתצפת על האגם המוקף בשלושה הרי געש, ונרד אל האגם היפה. לינה ליד אגם אטיטלן.

 
יום 7> אגם אטיטלן

האגם הכחול המוקף בהרי געש נחשב למרכז עולמם של האינדיאנים משבטי המאיה הגרים בהרי גואטמלה. נחצה את האגם בשייט ונבקר בכפר המפורסם סנטיאגו אטיטלן, בו נוכל לפגוש את פולחן משימון, הקדוש המקומי. ונבקר בשניים מכפרי האגם: סנטה קטרינה וסן אנטוניו. נלון בעיירה השוקקת פנחצ'ל, שעל שפת האגם. אחר הצהריים נשוב לפנחצ'ל, לביקור בשוק האומנות המקומי. לינה ליד אגם אטיטלן. (ארוחת צהריים כלולה)

 

יום 8 > לצ'יצ'יקסטננגו, פסקואל אבח, לאנטיגואה

היום זה יום השוק הגדול בצ'יצי, ואנחנו נסייר בו, כשאנחנו פוסעים בסמטאות בין מרכולתם ותלבושותיהם של האינדיאנים מכל האזור. נעלה לפסקואל אבח, המהווה מרכז רוחני לשבט הקיצ'ה והישוב שלה נחשב לססגוני והגדול ביותר בגואטמלה. נבקר בכנסיית סנטו תומס המשלבת נצרות עם אמונות אנמיסטיות מקומיות, ובבית הקברות המקומי פה נחזה בלא מעט טקסים שמניסטים פגאניים המאפיינים את המקום. נתערבב בקהל המקומי ונלמד על התלבושות והצבעוניות הטקסית. נמשיך ללינה באנטיגואה .

 
 
יום 9 > אנטיגואה

אנטיגואה בירת מרכז אמריקה וגואטמלה בעבר, היא אחת הערים הקולוניאליות היפות בעולם ומוכרת כאתר שימור ומורשת של אונסקו. בתיה צבעוניים ורחובותיה מרוצפים באבן. עיר זו יושבת בצלם של הרי הגעש אגואה, פקאיה ואקטננגו, אשר לא פעם התפרצו או יצרו רעידות אדמה שגרמו להרס בעיר. נשוטט ברחובות הקסומים ונבקר במנזרים ובכנסיות העתיקות, בכיכרות הומות האדם, בשווקים האינדיאניים, בחוות קפה, במוזיאון המוזיקה ועוד. לינה באנטיגואה.

 
ימים 10-11 > אנטיגואה – אירופה - ישראל

עם בוקר נעלה להר הגעש פקאיה, ולאחר מכן נעבור לנמל התעופה.
אחר הצהריים נצא בטיסה לאירופה ומשם בטיסת לילה לישראל. נחיתה בישראל ביום ה 12, לפנות בוקר

 

  •  חשוב לציין שאנחנו נוסעים לארץ עולם שלישי ולכן ייתכנו שינויים בהתאם לימי השוק, לטיסות, מזג אויר, הוראות השלטונות, תנאי הדרך ומיטב שיקולי המדריך לטובת הטיול.
לכל הטיולים המאורגנים לגואטמלה
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי אופנועי שלג
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי קרנבלים ופסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולי שייט
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015