ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

אינדונזיה וסינגפור – באלי וסלוואסי, 15 יום

טיול מיוחד לקבוצת האיים הנקראת אינדונזיה, מסלול קצר וקולע אל הפן האנתרופולוגי הבלתי נשכח של שני האיים סולאווסי ובאלי, אל יערות הגשם הטרופיים שבין ענפיהם מנתרים קופי אורנג אוטאנג, הרי געש פעילים, מקדשים מרהיב וחופי ים כחולים וכעת בטיול לא ארוך במיוחד המאפשר מגע בלתי אמצעי עם תושביהם הלבביים של בני האיים.

 

סוג הטיול: עומק
........................................................ 
דרגת קושי: קלה
........................................................ 
קהל היעד: בוגרים
........................................................ 
עונות מומלצות: קיץ, סתיו
Facebook Favorites

מסלול הטיול המאורגן לאינדונזיה וסינגפור


ימים 1-2> תל אביב - סינגפור

נצא דרך אירופה לסינגפור אליה נגיע למחרת אחר הצהריים. סינגפור היא עיר-מדינה שהפכה להצלחה כלכלית. תושבי העיר (סינים, הודים ומלאים) מקנים לעיר צביון רב-תרבותי עשיר ומגוון שנצרף בכור היתוך אורבאני ומודרני. אך מאחורי מגדלי הזכוכית המודרניים, והרב-תרבותיות הססגונית - פועם לב אסייתי-שמרני. אחר הצהריים ננחת בסינגפור, נעבור למלון להתארגנות, ונצא רגלית להיכרות ראשונה עם אזור הבילויים שלאורך שפת הנהר. לאורך הנהר ישנן מסעדות, פאבים והרבה מקומיים שמבלים. נלון בסינגפור

 


יום 3> סינגפור

ביום זה ייעשו סידורי הנפקת האשרה לאינדונזיה: במקביל נצא דרך הנמל הענק לפארק הציפורים ג'ורונג, המאכלס מינים רבים (600 מינים). נמשיך לסיור בעיר: תצפית פנורמית על מרכז העסקים של סינגפור, בניין הפרלמנט, העיריה, מועדון הקריקט, ובית המשפט. לינה בסינגפור.

 

יום 4> סינגפור- באלי

נתחיל את היום בביקור מרענן בגן הבוטאני וגן הסחלבים. נעלה לגבעת פבר לתצפית פנורמית על הנמל, נסתובב בצ'יינה טאון ונסיים ב"הודו הקטנה" והשכונות השונות. אחר הצהריים נקבל את הדרכונים ובערב נצא בטיסה לבאלי, שם נלון.

 
יום 5> באלי : מקדשי בסקי, בית משפט מסורתי, מופע ברונג קריס, מערת עטלפים

נסייר במקדשים היפים של האי, כל אחד מהם ממוקם בנוף מרהיב מקודמו: האחד בלב אגם, אחר על סלע בים, שלישי בתוך ג'ונגל ורביעי על מורדות הר געש פעיל. נמשיך לטיולים רגליים ביערות ובתוך פסיפסי טרסות אורז, נבקר בכפרים ובבתים ונשתלב בפולחנים ובפסטיבלים המיוחדים לדת האגמה-הינדו (האמונה ההינדואית). בין סיור לסיור נצפה גם במופעים ססגוניים המתארים את המסורת הבאלינזית ונבקר בכפרי האומנים מסביב. לאחר ארוחת בוקר נבקר בקומפלקס המרשים של מקדשי באסאקי, אשר למרגלות הר עגון הקדוש והפעיל. נחזור למרכז השוקק של באלי כדי לראות את בית המשפט המסורתי, על ציורי הקיר המרשימים שבו.נמשיך ונצפה במופע ברונג-רנגדה (המאבק של הטוב נגד הרע), נמשיך לביקור במערת העטלפים ובכפר דייגים ציורי. לינה בבאלי.

 

טיולים מאורגנים לאינדונזיה טיול מאורגן לאינדונזיה טיול לאינדונזיה

     צילום: עירית להב

יום 6> באלי: גן עדן של מקדשים יחודיים והרי געש

באלי - אי קטן בלב הארכיפלג שזכה להיקרא "גן העדן האחרון עלי אדמות " ו"הבוקר של העולם". תושבי באלי משמרים את מסורתם ההינדואית, המשלבת אמונה דתית, אמנות ופולחנים השזורים זה בזה ליצירת אחת התרבויות המיוחדות בעולם. נטייל בין מקדשים והרי געש - חלקם רדומים, אחרים פעילים. נבקר במקדש המעיין המקודש טמפאקסירינג, באתר הארכיאולוגי גונונג קוואי אשר נחצב במאה ה-11. נעלה בכביש המוביל במעלה ההר לצפייה בהר הגעש הפעיל באטור ואגם באטור היפהפה שלמרגלותיו. לינה בבאלי.

 
יום 7> מקדשי טמאן איון, אגם בראטן , שוק פירות

נתחיל את היום בסיור במקדשי טמאן איון היפים- הפזורים בגן מטופח. מפה נצא מהעיר ונבקר באגם בראטאן עם המקדשים הצפים עליו. נסייר בשוק פירות ססגוני ונחזור למלון אחר הצהריים. לינה בבאלי.

 
יום 8> באלי - אוג'ונג פנדאנג Ujung Pandang - טאנה טורג'ה

נצא מוקדם בבוקר כדי לעלות לטיסה למקסר/ אוג'ונג פנדאנג, בירת האי סולאווסי. כמו עלי כותרת של סחלב, נפרש האי סולאווסי לתוך האוקיינוס. דרום האי, המתאפיין בנופים אפופי ערפל, ג'ונגל ראשוני ואגמים עמוקים, מיושב על ידי שבטי הטורג'ה, שנודעו במנהגי הקבורה וטקסי המוות המיוחדים להם. משדה התעופה ניסע לאורך החוף וכפרי הדייגים של הבוגים (המוסלמים של סולאווסי), הרים ציוריים ושדות אורז ירוקים עד הגיענו לרנטה פאו שבטאנה טורג'ה ללינת לילה.

 
יום 9> טאנה טורג'ה

זוהי מולדתו של שבט הטורג'ה. בני השבט הם נוצרים-אנימיסטיים שבד בבד עם התמסרותם לנצרות ממשיכים לקיים את פולחני האבות וטקסי המוות המסורתיים שלהם. נצא לביקור באתרי הקבורה של בני השבט: בתוך גומחות בסלע חצובים קברים ובצדם בובות "טאו-טאו" המייצגות כפילי מתים, נבקר בשוק מקומי ונתוודע למגוון הפירות והמאכלים המקומיים. זו גם הזדמנות למפגש בלתי אמצעי עם האוכלוסיה המקומית. נלון בטאנה טוראג'ה.

 
יום 10> טאנה טוראג'ה

היום נסייר בכפרים המשמרים את בתי הטורג'ה שצורתם כסירה המוגבהת על-גבי כלונסאות. נכנס לאחד מבתי המשפחה ונכיר מקרוב את אורחות חייהם. נקנח בטיול רגלי בין שדות וכפרים ובתצפית מרהיבה על ארץ הטורג'ה. לינה בטאנה טוראג'ה.

 
יום 11> טורג'ה- אוג'ונג פנדאנג – באלי

נצא בנסיעה מהיערות של טורג'ה מטה לאורך חופי האי. אחר הצהריים נגיע לשדה התעופה של אוג'ונג פנדאג. טיסה תביא אותנו בחזרה לאי באלי, נעבור למלון שלנו שליד הים, לארוחת ערב ולינה.

 
יום 12> טיול בטרסות אורז, מקדשי היער בטאקרו , הופעת קצ'ק

היום נצא בג'יפים לאזור כפרי, נעבור בכפרים שונים, ואז נצא לסיור רגלי בין טרסות אורז היפהפיות עד הגיענו למקדשי היער בבטקארו, מקדש מדיטציה השוכן ביערות הגשם.. נסיים את היום בהופעת קצ'ק. לינה בבאלי ליד חוף הים.

 
יום 13> רפטינג על נהר איונג, בית באלינזי , מקדש טאן לוט

לאחר ארוחת בוקר נצא לחצי יום רפטינג לאורך נהר איונג, מלווה בארוחת צהריים במסעדה על הנהר. אחר הצהריים נמשיך לביקור בבית באלינזי, בגלריות אמנים לציור, פיסול, תכשיטים ועבודות עץ. נסיים את היום בביקור באחד המקדשים היפים ביותר ממבאלי- מקדש טאן לוט היושב על אי קטן צמוד לחוף הים.. לינה בבאלי ליד חוף הים.

 
ימים 14-15> מקדש אולו וואטו וטיסה הביתה


נהנה מזמן חופשי על חוף הים. אחר הצהריים המוקדמים ניסע לאורך החוף למקדשי אולו ואטו היושבים על מצוק מעל הים, לתצפית אחרונה על גן העדן היפה. מפה נעבור לשדה התעופה לטיסה לסינגפור עם המשך דרך יעד ביניים לישראל. תוכנית הטיול עשויה להשתנות על פי מזג האויר, הוראות השלטונות ואירועים

 

לכל הטיולים המאורגנים לאינדונזיה
לכל הטיולים המאורגנים לסינגפור
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי רגל קל לאוהבי לכת
משהו קצר וטוב
טיולי ג'יפים
טרקים
טיולי שייט
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים בארץ
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015