ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

יפן כולל כפרים, ערים, קופי שלג והאי שיקוקו, 16 ימים / 14 לילות

מסלול ייחודי המשלב גם את האתרים המפורסמים של טוקיו, קיוטו והירושימה, אבל שם דגש על הליכות בטבע, ביקור במקדש השינטו המרכזי ומסלול עולי הרגל בקומנו, אשר היה פופולארי במאות ה 3 עד ה 6 לספירה. המסלול עובר בין אצים עתיקים, מפלים ומעיינות חמים. נשוט במעבורת בים הפנימי אל האי שיקוקו, ופה נבקר בעמק נחבא. הטיול מתרחק ממסלולי התיירים הרגילים, ומגיע לפנינות נוף ייחודיות וכפרים מסורתיים אשר הקדמה לא נגעה בהם. במקומות אלו לא ניתקל באלפי התיירים המגיעים ליפן.כחלק מהחוויה, בחלק מהמקומות נלון בריוקאנים קסומים, ליד מעיינות חמים, עם ארוחות ערב ובוקר מסורתיות. 

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית ביפן ? 

מסלול טיול מיוחד ויוצא דופן - טיול מלהיב זה מגיע הרחק מעבר לטיולים הסטנדרטיים ליפן. נצא אל המקומות הנסתרים והפחות מתויירים, נכנס לכפרים, נטייל בין אגמים ונחלים ונכיר לעומק את התרבות המקומית.

 

היכרות מעמיקה- טיול מאורגן ליפן מאפשר לקחת את הזמן יותר בנינוחות, מאפשר טיולים בלי תחושת ריצה מטורפת ממקום למקום, מה שמאפשר אינטרקציה אמיתית. 

מסלול נינוח ומעמיק -
טיול מאורגן ליפן וקוריאה מאפשר לקחת את הזמן יותר בנינוחות, מאפשר טיולים בלי תחושת ריצה מטורפת ממקום למקום, מה שהופך את הטיול למוצלח במיוחד. 

 

חוויה יפנית אמיתית- כדי לחוש את יפן היפה, נלון מספר לילות במלונות יפנים מסורתיים (ריוקאן), שכידוע עולים יותר ממלון מערבי רגיל. פה נחלוץ נעלים ונכנס לחדר בדלת הזזה מנייר. בפנים נמצא עיצוב זן מחומרים טבעיים, סידור פרחים יפה, תה ירוק ושלווה אמיתית

Facebook Favorites

מסלול הטיול המאורגן ליפן  


 

 

ימים 1-2 > ת"א – טוקיו: אסקוסה, גינזה

נצא בטיסה לטוקיו, עיר הבירה של יפן, אשר הינה עיר גדולה ומודרנית שחיים ועובדים בה כ 24 מיליון איש. לאחר הנחיתה נעבור לאסקוסה, האזור העתיק של טוקיו, לביקור במקדש סנסו ג'י, המקדש הבודהיסטי החשוב ביותר בטוקיו. נסיים בערב באזור גינזה היוקרתי, פה "נבדוק" את חנויות הכל בו ובעיקר נדגום את המטעמים בסופר מרקט. לינה בטוקיו.(ע)

 
יום 3> אוסקה- נארה

לאחר ארוחת בוקר ניסע ברכבת המהירה שינקנסן לנארה - בירתה הראשונה של יפן. פה ישבו הקיסרים הראשונים ופה גם אומץ הבודהיזם לראשונה. נבקר במקדש טודאיג'י החשוב- המתהדר בפסל ענק של בודהה. נהלך בין עצים הגדולים בפארק, בו גם מהלכים הצבאים בצורה חופשית. נבקר במקדש השינטו קסוגה טאישה, אשר הדרך אליו וסביבו מעוטרת באלפי מנורות אבן. לינה בווקאיאמה (ב,ע)


יום 4> שייט לאי שיקוקו: גן ריצורין - עמק איה

עם בוקר נעלה על מעבורת שתיקח אותנו בשייט יפה בין איים קטנים עד האי שיקוקו. פה נחבור שוב לרכב, וניסע לביקור במקדש ריוזנג'י – המקדש ה-1 של דרך הצליינים הבודהיסטית באי שיקוקו העוברת 88 מקדשים . המשך נסיעה לטקמצו. ביקור בגן היפני ריצורין הנחשב לאחד מ-3 הגנים היפנים היפים במדינה ואחד היפים בעולם. בסיום הסיור ניסע לעמק איה החבוי בין ההרים. לינה באיה במלון יפני מסורתי. (ב,ע)


יום 5> האי שיקוקו: גשר המטפס בעמק איה, קניון אובוקה, מצויאמה

לאחר ארוחת בוקר נטייל רגלית עד הגיענו לגשר העשוי מ... מטפס! הגשר היפה משתלב באופן טבעי בנוף הירוק של שיקוקו. נעבור לקניון אובוקה, כאשר משני צידי הנהר מצוקים מכוסים ביער. מפה ניסע למצויאמה, עיר בת חצי מיליון תושבים, אשר נבנתה סביב מעיינות החמים דוגו המפורסמים. נעלה ברכבל למצודת מצויאמה, החולשת על אזור הים, ובשל כך היוותה נקודה חשובה לשליטה בהיסטוריה היפנית. לינה במצויאמה, במרחק הליכה לדוגו אונסן. מקובל ללכת למעיינות החמים ביוקטה- קימונו בית, ולטבול במעיינות יחדיו. (ב,ע)


יום 6> טיול על גשר להירושימה: מוזיאון השלום

היום נחצה שוב את ים יפן המנוקד באיים, אבל הפעם נעשה חלק מהדרך באופניים על הגשר המוביל להירושימה. אנחנו נעשה רק מקטע או שניים במסלול האופניים החוצה את הגשר, ובו 15 תחנות, לאורך 70 הקילומטרים. * נמשיך בנסיעה עד הירושימה ונבקר במקום בו הוטלה הפצצה האטומית. נסייר בפארק השלום והמוזיאון ונלמד על הדברים מנקודת מבט מקומית. לינה בהירושימה. (ב)

* מי שלא רוכב עושה טיול תצפית על הגשר

 

יום 7> הירושימה : מפעל מאזדה, האי מיאג'ימה – רכבת מהירה לקיוטו

נבקר במפעל מאזדה למכוניות. פה נסייר מעל פס היצור ונלמד על תעשייה משמעותית זו לכלכלה היפנית. נצא אל מחוץ לעיר הירושימה ונצא בשייט במעבורת לאי מיאג'ימה. נראה את מקדש השינטו המפורסם – מקדש איצוקושימה, ונצפה על הטוריי (שער אדום) המפורסם יוצא מהמים. במידה והזמן יאפשר נעלה מעט במעלה ההר למקדש בודהיסטי דאישואין. נעבור לתחנת הרכבת וניסע ברכבת המהירה "שינקנסן" לקיוטו שהייתה עיר הבירה של יפן במשך מאות שנים. כאן ישב הקיסר משנת 794 עד 1868, השנה בה עברה הבירה לטוקיו. לינה בקיוטו. (ב,ע)

* המזוודות נשלחות לקיוטו. יש להכין תיק ללילה


יום 8> קיוטו: הגן היבש, מקדש הזהב, מצודת ניג'ו, שוק נישיקי

יום שלם נקדיש לעיר המרתקת קיוטו: נבקר בגן הסלעים המפורסם ריואנג'י, נכנס למקדש הזהב קינקקוג'י, שנחשב לגולת הכותרת של קיוטו- מקדש יפהפה מצופה זהב שבמרכזו בריכת מים טבעית. מפה נעבור לשוק נישיקי, שוק האוכל המקורה במרכז קיוטו. נהלך בין הדוכנים ונכיר מאכלים יפניים מסורתיים. נמשיך למצודת ניג'ו של השוגון טוקוגאווה אייסו, מבנה מפואר ומרשים. לינה בקיוטו (ב)

 

יום 9> קיוטו: המקדשים המרשימים: מקדש ננזנג'י, מקדש קיומיזודרה, אזור הגיישות

בבוקר נבקר במקדש זן פעיל עם אחד הגנים היפים בעיר. נהלך בדרך הפילוסופים- שדרה של עצי דובדבן פורחים בשיפולי גבעות קיוטו. נעבור למקדש קיומיזודורה, ממנו נשקפת תצפית יפהפה של עצים פורחים ונגיע למעיין הרפואה. כשנצא נשוטט בין החנויות השופעות ברחוב הצר קיומיזומיצ'י, ונהלך ברגל דרך הרחובות הצרים והמעניינים נסייר בגיאון, אזור הבילויים המסורתי של קיוטו, בו עובדות גיישות גם כיום. לינה בקיוטו (ב)


יום 10> קנזאווה: גן קנרוקואן, בית סמוראי

הבוקר ניסע (כארבע שעות) לקנזאווה שעל חוף ים יפן. נגיע בשעות הצהריים ונבקר בגן קנרוקואן, אחד מבין שלושת הגנים היפים ביותר ביפן. גן רחב ידיים זה הוא גן הטירה של מנהיגי שושלת מאדה מאז שנת 1553 ועד 1867. שושלת מאדה הייתה השנייה בחוזקה ביפן. השושלת החזקה ביותר הייתה שושלת טוקוגאווה- סמוראים שישבו בטוקיו (אדו). נעבור לרובע הסמוראים, פה נהלך בסמטאות שנשתמרו מאז ימי הסמוראים ונכנס לבית משפחת סמוראים. לינה בקנזאווה. (ב,ע)


יום 11> האלפים היפנים : הכפרים העתיקים – טקיימה – מלון עם מעיינות חמים

ניסע דרך שדות אורז יפים ובמעלה ההרים לאחד הכפרים המסורתיים. ניכנס לאחד מהבתים הממחישים את סגנון החיים הכפרי של אז. מפה נמשיך לעומק ההרים, עד הגיענו לטקיימה, עיירה מסורתית שהשתמרה היטב במהלך השנים ויש בה קסם מיוחד. נהלך ברחובות העיירה, בין בתי העץ העתיקים, מבשלות הסאקי (יין אורז) המקומיות. לינה במלון מסורתי (ריוקאן) עם מעיינות חמים, ארוחת ערב יפנית מסורתית שתוגש לנו לפי מיטב המסורת על ידי יפניות לבושות קימונו, ולינה בחדרים יפנים (מזרונים על רצפת הטטאמי). (ב,ע)יום 12> עמק קיסו - נגנו

ניסע לתוך האלפים היפניים, לעמק קיסו, היושב בין ההרים ומנוקד בכפרים מסורתיים. פה נצא לטיול מקסים בין שני כפרים שישבו על הדרך העתיקה לאדו. ההליכה עוברת בתוך הכפרים וביניהם בין שדות מעובדים ונופים ציוריים. מפה נעלה צפונה לעיר נגנו, הנמצאת ב"ארץ השלג" מוקפת בהרים נישאים. לינה בנגנו (ב,ע)


יום 13> קופי השלג - טיול טבע - לאזור הר פוג'י

הבוקר נבקר באזור מעיינות חמים אליו מגיעים קופים כדי לטבול במים החמימים. מי אמר שרק בני אדם אוהבים מעיינות חמים? נרד מההרים ונגיע אל קניון שוסנקיו, לטיול הליכה רגלית בין הרים ומפלים. מפה ניסע לאזור האגמים שלמרגלות הר פוג'י, לאזור האגמים שמקיפים את הר פוג'י. אם מזג האוויר יהיה טוב נוכל לראות את הר פוג'י, סימלה של יפן. קונוס גבוה ומרשים של הר געש עטוף בלבן, המקודש למסורת השינטו. לינה באזור 5 האגמים של הר פוג'י. (ב,ע)


יום 14> הקונה: המוזיאון הפתוח - טוקיו

נעבור לצידו השני של הר פוג'י, ונבקר במוזיאון הפתוח בהקונה. זהו גן רחב ידיים המציג פסלים של מיטב האומנים מכל רחבי העולם. מפה ניסע לטוקיו ונבקר במוזיאון אדו, אחד המוזיאונים המקסימים ביותר בעולם. במוזיאון זה נוכל לראות את טוקיו כפי שהיתה פעם, דרך מיניאטורות מדויקות.

לינה בטוקיו (ב)

 

יום 15> טוקיו האופנתית הרג'וקו, שיבויה

היום נהנה מטוקיו ללא ריצות. נבקר בהרג'וקו האופנתית, ונכנס למעבה החורש, למקדש השינטו מייג'י. זהו מקדש לזכר קיסר מייג'י אשר שם קץ לשלטון הפאודלי ומעמד השוגון ב-1867. מקדש זה פופולארי מאוד לטקסי ראש השנה וחתונות. נהלך בשדרת אומוטה סנדו היפהפיה ונבקר במוזיאון מרשים לאמנות יפנית. מפה נמשיך לשיבויה - אזור הצעירים. לינה בטוקיו (ב,ע)


יום 16> מטוקיו - הביתה

בבוקר נעבור לשדה התעופה ונטוס לישראל. נחיתה בישראל בלילה. (ב)

ייתכנו שינויים בהתאם לטיסות, מזג אויר, תנאי הדרך, הוראות השלטונות ומיטב שיקולי המדריך לטובת הטיול.לכל הטיולים המאורגנים ליפן
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
טיול מאורגן ליפן הקלאסית, 14 ימים בלתי נשכחים, 12 לילות
טיול אינטימי למקומות האותנטיים והקלאסיים של יפן 17 יום, כולל סדנאות - 15 לילות
דרום קוריאה,11 ימים
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי פסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
טיולי סוסים
טיולי חגים
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015