ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

יפן כולל חצי האי נוטו, כפרים, קופי השלג והאי שיקוקו 16 ימים/ 14 לילות

טיול מאלף לארץ הנחשבת למתקדמת בעולם ובכל זאת שומרת  על מסורת עתיקה, אסתטיקה ייחודית ודרך חשיבה כה שונה משלנו. ביפן הכל נקי ומדויק, נעים ועדין, עם הרבה חשיבה על נוחות המשתמש ולנו כמובן יש מה ללמוד מהם. שלושה דגשים לטיולנו: טבע, מסורת ומודרניות. את הטבע נחוש בטיולים באלפים היפניים וקניון שוסנקיו. מסורת נחווה בקיוטו, ובמעיינות החמים. מודרניות שעולה על כל צפיותינו נראה בטוקיו. בטיול נשלב יומיים באי שיקוקו, בעמק מקסים ובו גשרים עשויים ממטפסים.


 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית ביפן ? 

מסלול טיול מיוחד ויוצא דופן - טיול מלהיב זה מגיע הרחק מעבר לטיולים הסטנדרטיים ליפן. נצא אל המקומות הנסתרים והפחות מתויירים, נכנס לכפרים, נטייל בין אגמים ונחלים ונכיר לעומק את התרבות המקומית.

 

היכרות מעמיקה- טיול מאורגן ליפן מאפשר לקחת את הזמן יותר בנינוחות, מאפשר טיולים בלי תחושת ריצה מטורפת ממקום למקום, מה שמאפשר אינטרקציה אמיתית. 

מסלול נינוח ומעמיק -
טיול מאורגן ליפן וקוריאה מאפשר לקחת את הזמן יותר בנינוחות, מאפשר טיולים בלי תחושת ריצה מטורפת ממקום למקום, מה שהופך את הטיול למוצלח במיוחד. 

 

חוויה יפנית אמיתית- כדי לחוש את יפן היפה, נלון מספר לילות במלונות יפנים מסורתיים (ריוקאן), שכידוע עולים יותר ממלון מערבי רגיל. פה נחלוץ נעלים ונכנס לחדר בדלת הזזה מנייר. בפנים נמצא עיצוב זן מחומרים טבעיים, סידור פרחים יפה, תה ירוק ושלווה אמיתית

Facebook Favorites

מסלול הטיול המאורגן ליפן  


 

 


ימים 1-2 > ת"א – טוקיו: אסקוסה, גינזה

נצא בטיסה לטוקיו, עיר הבירה של יפן, אשר הינה עיר גדולה ומודרנית שחיים ועובדים בה כ 24 מיליון איש. לאחר הנחיתה נבקר באסקוסה, האזור העתיק של טוקיו, לביקור במקדש סנסו ג'י, המקדש הבודהיסטי החשוב ביותר בטוקיו. נסיים בערב באזור גינזה היוקרתי, פה "נבדוק" את חנויות הכל בו ובעיקר נדגום את המטעמים בסופר מרקט. לינה בטוקיו.(ע)

 
יום 3> מטוקיו להירושימה והאי מיאג'ימה

לאחר ארוחת בוקר נעבור לשדה התעופה לטיסה להירושימה. לאחר הנחיתה נצא אל מחוץ לעיר ובשייט במעבורת נחצה לאי מיאג'ימה. נראה את מקדש השינטו המפורסם – מקדש איצוקושימה, ונצפה על הטוריי (שער אדום) המפורסם יוצא מהמים. נעלה ברכבל לראש ההר (תשלום כרטיס רכבל ישירות במקום) לתצפית יפהפיה על הים הפנימי. במידה והזמן יאפשר נעלה מעט במעלה ההר למקדש בודהיסטי דאישואין. לינה בהירושימה (ב)

 
יום 4> מוזיאון השלום בהירושימה, טיול על גשר יפה בים הפנימי, לאי שיקוקו

לאחר ארוחת בוקר נבקר במקום בו הוטלה הפצצה האטומית. נסייר בפארק השלום והמוזיאון ונלמד על הדברים מנקודת מבט מקומית. נעזוב את הירושימה ונחצה את ים יפן המנוקד באיים, כאשר חלק מהדרך נעשה באופניים* על הגשר המוביל לאי שיקוקו. אנחנו נעשה רק מקטע או שניים במסלול האופניים החוצה את הגשר, ובו 15 תחנות, לאורך 70 הקילומטרים.
מפה ניסע למצויאמה, עיר בת חצי מיליון תושבים, אשר נבנתה סביב מעיינות החמים דוגו, מן העתיקים ביפן. נעלה ברכבל למצודת מצויאמה, החולשת על אזור הים, ובשל כך היוותה נקודה חשובה לשליטה בהיסטוריה היפנית. לינה במצויאמה. (ב,ע)
* מי שלא רוכב עושה טיול תצפית על הגשר

 
יום 5> האי שיקוקו: גשר המטפס בעמק איה, שייט בקניון אובוקה

לאחר ארוחת בוקר ניסע למרכז האי שיקוקו, המאופיין בהרים וחורש טבעי. נטייל רגלית עד הגיענו לגשר העשוי מ... מטפס! הגשר היפה משתלב באופן טבעי בנוף הירוק של שיקוקו. נעבור לשייט נחמד בקניון אובוקה, כאשר משני צידי הנהר מצוקים מכוסים ביער. לינה בהוקטה. (ב,ע)

 
יום 6> גן ריצורין, שייט מהאי שיקוקו להונשו- נארה הבירה העתיקה

את היום נתחיל בביקור בגן היפני ריצורין הנחשב לאחד מ-3 הגנים היפנים היפים במדינה ואחד היפים בעולם. מפה נעלה על מעבורת שתיקח אותנו בשייט יפה בין איים קטנים עד האי הונשו. לאחר ההגעה ניסע לנארה - בירתה הראשונה של יפן. פה ישבו הקיסרים הראשונים ופה גם אומץ הבודהיזם לראשונה. נבקר במקדש השינטו קסוגה טאישה, אשר הדרך אליו וסביבו מעוטרת באלפי מנורות אבן.לינה בנארה (ב,ע)

 

יום 7> נארה – קיוטו: בין מקדש למצודה

היום נהלך בין עצים הגדולים בפארק נארה, בו גם מהלכים הצבאים בצורה חופשית. נבקר במקדש טודאיג'י החשוב- המתהדר בפסל ענק של בודהה. מפה ניסע לקיוטו שהייתה עיר הבירה של יפן במשך מאות שנים. כאן ישב הקיסר משנת 794 עד 1868, השנה בה עברה הבירה לטוקיו. נבקר במצודת ניג'ו של השוגון טוקוגאווה אייסו, מבנה מפואר ומרשים. נהלך בין הדוכנים ונכיר מאכלים יפניים מסורתיים בשוק נישיקי, שוק האוכל המקורה במרכז קיוטו. נסיים במקדש קיומיזודורה, ממנו נשקפת תצפית יפהפה ונגיע למעיין הרפואה. כשנצא נשוטט בין החנויות השופעות ברחוב הצר קיומיזומיצ'י, ונלך ברגל דרך הרחובות הצרים והמעניינים לגיאון, אזור הבילויים המסורתי של קיוטו, בו עובדות גיישות גם כיום. לינה בקיוטו (ב)

 

טיול מאורגן ליפן

 
יום 8> קיוטו המקדשים המרשימים: הגן היבש, מקדש הזהב, גן היאן ודרך הפילוסופים

יום שלם נוסף נקדיש לעיר המרתקת קיוטו: נבקר בגן הסלעים המפורסם ריואנג'י, נכנס למקדש הזהב קינקקוג'י, שנחשב לגולת הכותרת של קיוטו- מקדש יפהפה מצופה זהב שבמרכזו בריכת מים טבעית. בהמשך היום נבקר במקדש זן פעיל עם אחד הגנים היפים בעיר, ונהלך בדרך הפילוסופים- שדרה של עצי דובדבן בשיפולי גבעות קיוטו לינה בקיוטו (ב)

 


יום 9> מקיוטו לחצי האי נוטו- יום טבע לאורך המצוקים הפראיים

הבוקר ניסע ברכבת מהירה לקנזאווה שעל חוף ים יפן. מפה ניסע צפונה לאורך החוף ואפילו על החוף (!!), כאשר בדרך אנחנו עוצרים להליכות רגליות לאורך הדרך הפראית והמצוקים שלאורך הים. לינה בעיירה וואג'ימה, בריוקן מסורתי עם מעיינות חמים, היושב ממש על חוף הים, עם ארוחת ערב יפנית מסורתית. הלינה על מזרנים (פוטון) על רצפת מחצלת (טטמי) ודלתות הזזה מנייר, ושירותים צמודים. (ב,ע)

 


יום 10> מגדלור בחצי האי נוטו - לקנזאווה

נתחיל את הבוקר בביקור בשוק הבוקר של וואג'ימה, שאין כדוגמתו ביפן. אין פה כמעט תיירים ואפשר לראות את הפן המאוד כפרי של האנשים כאן. וואג'ימה מפורסמת בכל יפן בכלי הלאקה שלה, ואנחנו נכנס לגלרייה לכלי לאקה כדי ללמוד על התהליך בסדנא בה נכין בעצמנו צ'ופסטיקים.
נצא מהעיירה צפונה, כשאר לאורך הדרך נוכל לראות את טרסות האורז משתפלות עד הים. נעצור בבית של משפחה עשירה, נצר למשפחת שוגון שנאלץ לברוח למקום מסתור ונשמע הסברים ממקור ראשון מבני משפחתו. נעלה לתצפית ממגדלור היושב על צוק, ממנו נפרש הים הפתוח, נחצה כפרים קטנים ונגיע לאי קטן שהוא מעצם סלע המזדקר מן הים. האגדה מספרת על הנזיר קוקאי שעשה פה מדיטציה, וכיום זוגות אוהבים באים להצטלם לידו כאות למזל טוב. לינה בקנזאווה. (ב,צ)

 


יום 11> קנזאווה: גן קנרוקואן, בית סמוראי, כפר עתיק בהרים

עם בוקר נבקר בגן קנרוקואן, אחד מבין שלושת הגנים היפים ביותר ביפן. גן רחב ידיים זה הוא גן הטירה של מנהיגי שושלת מאדה מאז שנת 1553 ועד 1867. שושלת מאדה הייתה השנייה בחוזקה ביפן. השושלת החזקה ביותר הייתה שושלת טוקוגאווה- סמוראים שישבו בטוקיו (אדו). נעבור לרובע הסמוראים ונכנס לבית משפחת סמוראים. הביקור בבית של סמוראי, ידגים לנו את מעמד הסמוראים וסגנון הבניה בתקופה ההיא.
ניסע דרך שדות אורז יפים ובמעלה ההרים לכפר מסורתי, וניכנס לאחד מהבתים הממחישים את סגנון הבנייה מחומרים טבעיים ללא שימוש במסמרים. לינה במלון מסורתי (ריוקאן) עם מעיינות חמים, ארוחת ערב יפנית מסורתית שתוגש לנו לפי מיטב המסורת על ידי יפניות לבושות קימונו, ולינה בחדרים יפנים (מזרונים על רצפת הטטאמי). (ב,ע)

 

טיול מאורגן ליפן

 

יום 12> העיירה טקיימה, הכפרים היפים בעמק קיסו – נגנו ב"ארץ השלג"

ניסע באלפים היפניים, עד הגיענו לטקיימה, עיירה מסורתית שהשתמרה היטב במהלך השנים ויש בה קסם מיוחד. נהלך ברחובות העיירה, בין בתי העץ העתיקים, ומבשלות הסאקי (יין אורז) המקומיות. נרד לעמק קיסו, היושב בין ההרים ומנוקד בכפרים מסורתיים. פה נצא לטיול מקסים בשני כפרים שישבו על הדרך העתיקה לאדו. סביב הכפרים וביניהם נוכל לראות שדות מעובדים ונופים ציוריים. מפה נעלה צפונה לעיר נגנו, הנמצאת ב"ארץ השלג" מוקפת בהרים נישאים. לינה בנגנו (ב,ע)

 
יום 13> קופי השלג - טיול טבע - לאזור הר פוג'י

הבוקר נבקר באזור מעיינות חמים אליו מגיעים קופים כדי לטבול במים החמימים. מי אמר שרק בני אדם אוהבים מעיינות חמים? נרד מההרים ונגיע אל קניון נאה, בו נצא לטיול הליכה רגלית בין הרים ומפלים. בתום ההליכה ניסע לאזור האגמים שלמרגלות הר פוג'י. אם מזג האוויר יהיה טוב נוכל לראות את הר פוג'י, סימלה של יפן, קונוס גבוה ומרשים של הר געש עטוף בלבן, המקודש למסורת השינטו. לינה באזור 5 האגמים של הר פוג'י. (ב,ע)

 

יום 14>  הקונה: המוזיאון הפתוח –טוקיו

נעבור לצדו השני של הר פוג'י, ונבקר במוזיאון הפתוח בהקונה. זהו גן רחב ידיים המציג פסלים של מיטב האומנים מכל רחבי העולם. נעלה ברכבל לאווקודני, אזור עם פעילות טרמית – אדים עולים מן האדמה ובוץ חם מבעבע (מותנה במצב הטרמי באזור). בתום הסיור ניסע לעיר הגדולה טוקיו.  בערב נסייר ברובע שינג'וקו. לינה בטוקיו.(ב)

 

טיול מאורגן ליפן

 


יום 15> טוקיו: מוזיאון אדו, פארק אואנו והמוזיאון הלאומי, טוקיו האופנתית: שכונת הרג'וקו, שיבויה

הבוקר נבקר במוזיאון אדו, אחד המוזיאונים המקסימים ביותר. במוזיאון זה נוכל לראות את טוקיו כפי שהייתה פעם, דרך מיניאטורות מדויקות. נטייל בפארק אואנו כדי לספוג את פריחת הדובדבן המרשימה ונכנס למוזיאון הלאומי המציג מנעד רחב של אומנויות יפניות מהעת העתיקה ועד ימינו. נעבור לשכונת הרג'וקו האופנתית, ונכנס למעבה החורש, למקדש השינטו מייג'י. זהו מקדש לזכר קיסר מייג'י אשר שם קץ לשלטון הפאודלי ומעמד השוגון ב-1867. מקדש זה פופולארי מאוד לטקסי ראש השנה וחתונות. נהלך בשדרת אומוטה סנדו היפהפיה ונסיים בשיבויה - אזור הצעירים- לחגיגת צבעים ואין סוף אנשים. לינה בטוקיו. (ב,ע)

 

יום 16> טוקיו: פריחת הדובדבן במקדש יאסוקוני, האי אודייבה - הביתה

נהנה מפריחת הדובדבן שבמקדש יאסוקוני, בו מונצחים חללי מלחמת העולם השניה ונבקר באי אודייבה, אי מעשה ידי אדם, אשר נבנה כדי להגדיל את המרחב בטוקיו. פה נשתאה אל מול חידושי הטכנולוגיה והבניינים החדשים. 

בצהריים המאוחרים נגיע לשדה התעופה ונטוס לישראל בטיסה ישירה (ב)

  

ייתכנו שינויים בהתאם לטיסות, מזג אויר, תנאי הדרך, הוראות השלטונות ומיטב שיקולי המדריך לטובת הטיול.

שימו לב-
בטיולי חו"ל של איילה גיאוגרפית רשאים להשתתף רק נרשמים מחוסנים או מחלימים מקורונה בעלי תעודת מתחסן אות תעודת מחליםלכל הטיולים המאורגנים ליפן
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
טיול ליפן הקלאסית, 14 ימים בלתי נשכחים, 12 לילות
טיול אינטימי למקומות האותנטיים והקלאסיים של יפן 17 יום, כולל סדנאות - 15 לילות
דרום קוריאה,11 ימים
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
משהו קצר וטוב
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי רגל קל לאוהבי לכת
טרקים
טיולי שייט
טיולי משפחות
טיולי פסח
טיולי אופנועי שלג
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים בארץ
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015