ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

סתיו בלונדון – 9 ימי סיור אומנות בבירת העולם הישןלונדון עיר המשלבת מקומיים וזרים, חשופה להשפעות עולמיות ומשתנה תדירות. נפגוש בטיול שלנו את לונדון הקלאסית יחד עם המקומות ה"חמים" והחדשניים שלה. לא נוותר על גיוון עם גנים ושווקים, והרבה ממה שיש לעיר מופלאה זו להציע. תשעה ימים שהם רק טעימה..

  

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית בלונדון?

 

סיור ייחודי לחברת איילה -  המסלול נבנה והותאם במיוחד לחובבי אומנות החפצים להכיר לעומק רובד עכשווי והיסטורי. בטיול זה נחווה את המגוון המקיף ביותר של מוזיאונים, גלריות ואומנות רחוב שיש לבירת העולם הישן להציע.

 

הדרכה מקצועית – מדריכות הטיול הן אמניות יוצרות המכירות היטב את פניה המרובים של לונדון והן ייקחו את המטיילים גם לפינות החבויות והמרגשות. ההדרכה היא בשפה העברית בכל ימי הטיול עם צוות מקומי המתמחה בסוג זה של טיולים.

 

קבוצה קטנה ואינטימית – טיול זה מוגבל במספר המשתתפים כדי להבטיח חוויה אישית ונינוחה, בה יוכל כל אחד מהמטיילים להתחבר לתכנים המוצגים באופן ישיר וליהנות ממפגש משמעותי עם מגוון רחב של סוגי האומנות השונים.

 

סוג הטיול:  אומנות
........................................................ 
דרגת קושי: קלה
........................................................ 
קהל היעד: בוגרים
........................................................ 
עונות מומלצות: אביב, קיץ, סתיו 
Facebook Favorites

מסלול טיול אומנות בלונדון


 

 


יום 1 > תל אביב - לונדון

נצא בהסעה מאורגנת מהגליל העליון לשדה התעופה בן גוריון. נטוס דרך אחת מארצות אירופה ללונדון בה ננחת בשעות הערב המאוחרות, העברה ללינה במלון בו נשהה במהלך כל הטיול.

 
יום 2 > לונדון

לאחר ארוחת בוקר במלון נצא ליום הסיור הראשון. ניסע ברכבת התחתית לגלריית טייט המודרנית ונבקר בתערוכות האומנות המוצגות שם. גלרית טייט מודרן עברה הרחבה ענקית שנפתחה רק בחודשים האחרונים. נבקר ב-2 החלקים ונראה תערוכות מופלאות. גלרית טייט מוזרן המקורית נפתחה בשנת 2000 לכבוד המילניום, ויחד איתה גשר חדש להולכי רגל. נמשיך דרך גשר המילניום לכנסיית סט. פול המפורסמת ומהגדולות בעולם, שנבנתה לראשונה במאה השביעית ומאז נהרסה ונבנתה מחדש מספר פעמים. בקתדרלה זו קבורים רבים ממלכי ומנהיגי אנגליה לאורך הדורות, לאמיצים בינינו תינתן האפשרות לטפס לתצפית ממרומי הבניין המרשים. כך נקבל רושם ראשוני על לונדון הרחבה. משם נמשיך בסיור נינוח דרך הקובנט גרדן – סוג של שוק מאד שיקי (ויקר) וחזרה לאזור המלון.

 

יום 3 > לונדון

יום מלא וגדוש לפנינו, נצא בבוקר לארמון אלברט וויקטוריה –אחד המבנים הויקטוריאנים היפים של לונדון. ה-V & A נחשב ביום למוזיאון לעיצוב מהמרתקים והחדישים בעולם, ונדבר על מקומו של העיצוב בעולם האמנות. שם נבקר בתערוכות העיצוב המודרני המוצגות במקום. נמשיך לאלברט ממוריאל ומשם נצא להייד פארק. לאחר מנוחה נמשיך לגלריה סרפנטיין, גלריה לאמנות עכשווית ובה מבנה חדש של האדריכלית המפורסמת זאהה חדיד. צמוד לגלריה סרפנטיין 4 ביתנים שנבנו על-ידי מעצבים גדולים ומוצגים רק עכשיו (כל קיץ נבחר ארכיטקט או מעצב לתכנן ביתן ליד הגלריה). משם נמשיך בהליכה רגועה בפארק (או בהסעה) להייד פארק קורנר, כאן נוכל לחוש את אווירת הדמוקרטיה ולשמוע נאומים חוצבי להבות במגוון נושאים. מהמקומות הידועים בעולם בהם כל אדם יכול לעמוד על ארגז ולהטיף את אמונתו.

 
יום 4>

בבוקר נצא למוזיאון טייט בריטן בו ניתן לצפות באוסף האמנות הבריטית משנת 1500 עד לימינו. נתעכב בעיקר על אוסף הציורים הנפלא של 2 מהציירים הנפלאים בכל הזמנים – טרנר וקונסטבל. נמשיך ונזרום לאורך התמזה בהליכה רגועה לבתי הפרלמנט, נראה את הביג בן המפורסם ונבקר בכנסית ווסט-מינסטר המפוארת, שם מתקיימים טקסים ממלכתיים ובגשר הנושא את אותו השם. תכנית לערב תפורסם בהמשך.

 

יום 5>

היום נתחיל בביקור בכיכר טרפלגר הידועה ובה פסלו של האדמירל נלסון המשקיף עלינו ממרומי העמוד. נבקר בגלריה הלאומית ובגלריה הלאומית לפורטרטים ונתרשם מיצירות האומנות הידועות האצורות במקום. נפגוש יצירות מהמפורסמות בעולם, של גדולי אמני הרנסנס, הבארוק, ועוד. מכאן נמשיך בטיול רגלי לאורוות הארמון, נחלוף על פני מעון ראש הממשלה ברחוב דאונינג 10, לאחר הליכה נעימה דרך פארק סט. ג'יימס נגיע לארמון בקינגהאם, משכנה הרשמי של מלכת אנגליה, ונצפה בחיילי משמר המלכה העורכים תרגילי סדר בחזית הארמון.

 

יום 6>

לאחר כמה ימים עמוסי אומנות ניקח אתנחתא ירוקה ונצא לחצי יום סיור בגני קיו, הם הגנים הבוטניים המפורסמים בעולם. במקום אוסף עצום של עצים, צמחים ופרחים מכל רחבי העולם, אשר הובאו לכאן בימי שיא תפארתה של האימפריה הבריטית. נבקר בגנים, בבתי הגידול ובחממות בהן צמחים נדירים ומיוחדים ונפסע לאורך גינות פורחות ומעוצבות כמיטב מסורת הגינון האנגלי. 

לאחר מנוחה נחזור לאזור המרכזי של לונדון – הכיכרות, התאטראות, ונבקר ב"רויאל אקדמי" הקרוב מאד לכיכר פיקדילי הידועה. (תלוי בתערוכה שתתקיים שם)

 

יום 7>

היום נבקר במוזיאון הבריטי בחלקו הראשון של היום. במוזיאון הבריטי מצויים מיטב הממצאים הארכיאולוגיים וההיסטוריים שנאספו בממלכה במשך ימי הקולוניאליזם הבריטי, וכן יצירות אומנות רבות. אחר הצהריים נצא לסיור ברחובות המרכזיים של לונדון ובהם חנויות יוקרה לצד רשתות בינלאומיות רבות. נבקר ברחוב אוקספורד ורחוב ריג'נט ובשכונות מייפייר והסוהו הידועות בגלריות המפורסמות שנמצאות שם.

יום 8>

יום זה יוקדש כולו לשכונת שורדיץ' האפנתית והמתחדשת של לונדון. נטייל בשכונה בעקבות ציורי קירות ואמנות חוצות, נראה את הגלריות המקומיות ונשאיר גם זמן להסתובב עצמאית, לשוטט בחנויות ובשוק המדליקים של שכונה זו, בתי הקפה, הפאבים... זוהי לונדון הצעירה והתוססת!

 

יום 9>

בהתאם לשעת הטיסה נשלים את הביקור שלנו בלונדון בעוד כמה אטרקציות קטנות ובצהריים נצא לשדה התעופה בטיסה חזרה ארצה.

לכל הטיולים המאורגנים לאנגליה
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי רגל קל לאוהבי לכת
משהו קצר וטוב
טיולי ג'יפים
טרקים
טיולי שייט
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים בארץ
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015