ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול ג'יפים למונטנגרו בנהיגה עצמית,7 ימים

זהו מסע לגילוי מדינה קטנה אך ללא ספק עם אוצרות טבע מהעשירים והמגוונים ביותר באירופה. והדרך להגיע אל המיטב והלא ידוע היא בעזרת ג'יפים בנהיגה עצמית . במסגרת טיול ג'יפים במונטנגרו, משך שבוע אנו נכיר על פני שטח קטן מגוון נדיר של נופים: מחופי הים היפים ביותר באדריאטי, דרך קניונים מהעמוקים בעולם המושכים כמויות מים גדולות ועד לנופים אלפיניים אשר אליהם ניתן להגיע רק ברכבי שטח. באזורי הטיול שלנו רגל תייר כמעט ולא מגיעה והחלוציות שולטת בכל, במיוחד בהכנסת האורחים הנלהבת של אנשי ההר הרועים את עדריהם. בכל שולט  הירוק- יערות גשם וצמחיה אלפינית, חגיגה לעיין. עונת הטיולים קצרה-מהאביב המאוחר ועד לסתיו.

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית  בג'יפים במונטנגרו?

 

 7 ימי ג'יפים מלאים – בטיול זה אנחנו מנצלים עד תום את כל הימים, מקבלים את הרכבים ומחזירים אותם בשדה התעופה, וכל הטיול מבוצע ברכבים אלו.

 
הכרות ארוכת שנים עם השטח – דרכי ג'יפים מיוחדות המבוססות על ידע מדריכי הטרקים שלנו בעומק השטח (משתדלים כמה שפחות לנסוע בכבישים.

 

אטרקציות המלוות את הטיול ומותאמות לכל המשפחה:
 • ראפטינג חווייתי במימיו הצלולים של נהר הטארה בתוך קניון אדיר מימדים
• שייט באגם סקדאר
• 

היכרות עם השטח הנידח של מונטנגרו – בטיולנו אנו נכנסים לעומק השטח ומגיעים לאזורים הנידחים והמבודדים ביותר, שם תהיה לנו הזדמנות לפגוש ולהכיר את החיים האמיתיים של העם הסלאבי המרתק.


הדרכה מקצועית – מדריכינו הם הטובים ביותר, עם ניסיון עשיר ומגוון בהדרכת טיולים למונטנגרו ולמדינות השכנות.

 

 

סוג הטיול: משפחות, ג'יפים
........................................................  
דרגת קושי: קלה
........................................................  
קהל היעד: בוגרים, משפחות
........................................................  
עונות מומלצות: חורף, אביב

 

Facebook Favorites

מסלול טיול ג'יפים במונטנגרו 

יום 1> תל אביב – פודגוריצה – אגם קפיטנובו – המפל הלבן – ז'בליאק 

נטוס לפודגוריצה השכם בבוקר. נחתום על הרכבים בשדה התעופה ונצא צפונה לכיוון ניקשיץ. כאן נכנס לשטח ונטפס לכיוון רכס הז'ורים בו נפגוש לראשונה את הקאטונים, הם כפרי הקיץ בהם חיים הכפריים עת כרי המרעה המוריקים מספקים מזון להם ולעדריהם. נמשיך לאגם קפיטנובו הנידח וממנו צפונה על הרמה הטרשית עד למפל ביילה השוצף. לאחר עצירה להתרעננות נמשיך לעיירת הסקי ז'בליאק בה נלון ביומיים הקרובים.

 

 

פארק חבלים במונטנגרו פארק חבלים במונטנגרו

פארק חבלים במונטנגרו

 

יום 2> סובב שמורת דורמיטור

יום טיול מעגלי אותו נפתח בטיול רגלי ביער האשוחים סביב האגם השחור המרהיב. מכאן נמשיך צפונה ברכבים ונעפיל למעבר הסאדלו הגבוה ברכס הדורמיטור, בו אפשר לראות את הקימוט העז שעבר הרכס ושהותיר בו רישום דראמטי ומעורר התפעלות. נמשיך עד טרסה ונרד לכיוון קניון הקומרניצה מעליו ניסע בדרכי הרים מפותלות, הנופים האלפיניים מלווים אותנו בכל עת כשאנחנו חולפים בינות לכפרים גבוהים ומבודדים. נעצור לתצפית על קניון Nevidio (הקניון הנעלם) ונחזור ללינה בז'בליאק.

 

יום 3> קניון טארה – ראפטינג - רמת סיניאוונייה - קולאשין

מז'בליאק נצא דרומה במורד הקניון היפה של נהר הטארה ומי הבדולח שבו. זהו הקניון העמוק באירופה והפרש הגובה בין ראש המצוק לקרקעית הנהר מגיע לכ-1,300 מטר. בנהר הטארה נתרענן עם מסע ראפטינג צונן במורד הנחל. לאחר סיום הראפטינג וארוחת הצהריים שתוגש במקום נעפיל דרך הרמה הקארסטית הגדולה סיניאוונייה. כאן ננוע דרך "האגם הנעלם" וכפרי רועים יפים עד קולאשין בה נלון ביומיים הבאים. 

 
  

טיול ג'יפים במונטנגרו טיולי ג'יפים למונטנגרו


צילום: נמרוד עירון

  

יום 4> טיול בשמורת ביוגראדסקה ורכס הביילאסיצה

יום בו נעפיל עם הג'יפים למרומי ההרים מעל אתר הסקי ביילסיצה, נמשיך לאורך קו הרכסים אשר ינפק לנו תצפיות נפלאות לכל עבר. נרד בירידה מדהימה בתוך יער בראשיתי לעבר אגם ביוגראדסקה. השמורה הוכרזה לפני למעלה ממאה שנים ועצים רבים בני גיל של מאות שנים ניצלו מכריתה. כיום רבים מהם מתנשאים לגבהים של עשרות מטרים ומוסיפים לנוף הירוק והכל כך שונה. נערוך הליכה רגלית סביב האגם ונחזור ללינה בקולאשין.

 

יום 5> קוריטה- דרך ההרים אל ריקוואצ'קו - קולאשין

נצא מקולאשין ונעפיל לרכסי ההרים ה"שחורים"  בגבול אלבניה. ננוע בין פסגות גבוהות משוננות בדרכי ג'יפים יפהפיות ולא נודעות.  נגיע לכפרי רועים ואגמי הרים. את ארוחת הצהרים נערוך בסמוך לאגם בוקומירסקו. אחר הצהרים נשוב ללינה בקולאשין.

יום 6> אגם סקדאר – רכס רומייה  - הריביירה האדריאטית - בודווה

היום נגלוש לאורך הגבול האלבני אל אגם סקדאר. אגם זה, שהוא הגדול באגמי הבלקן, מהווה מוקד משיכה למאות רבות של מינים שונים של עופות מים וביצה, והסיור לאורכו מזמן מפגשים מעניינים עם ברווזים, קורמורנים ועופות אחרים שקבעו את משכנם באגם. נצא לשייט במימי האגם ונזכה לתצפיות קרובות על מגוון העופות ובעלי החיים הגודשים את גדותיו. מכאן נטפס לרכס רומייה, נעבור בין יקבים משפחתיים הפזורים על צלע ההר ונגלוש לעיירה באר. נטייל בעיירה הנעימה ונמשיך לאורך קו החוף המשופע בחופי רחצה מבודדים ובעיירות דייגים קטנות. נגיע לבודווה ונערוך סיור בסמטאות העיר העתיקה, שהיא יעד נופש פופולרי בקרב נופשים רבים מרחבי העולם. לינה בבודווה.

 

יום 7> בודווה – קוטור – רכס לובצ'ן – צטיניה – פודגוריצה – תל אביב

נתחיל את הבוקר בנסיעה קצרה לעיירה הוונציאנית קוטור, בה נסייר בין חומותיה העתיקות ונראה את כנסיותיה ואת עמוד הקלון בכיכר המרכזית. מכאן נעפיל בדרך מתפתלת עד לפסגת הר לובצ'ן נטייל בשמורה. נמשיך דרך עיר הבירה ההיסטורית צטיניה ונרד לכיוון שדה התעופה בפודגוריצה. נזדכה על הרכבים ונצא בטיסת ערב קצרה חזרה לישראל.

 

טיול ג'יפים במונטנגרו טיולי ג'יפים למונטנגרו, רפטינג

 
* המחירים יכולים להשתנות בשל הפרשי מטבעות, הטלת מסי נמל חדשים, העלאות תעריפי מלונות וטיסות פנים וכיו"ב.

לכל הטיולים המאורגנים למונטנגרו
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי רגל קל לאוהבי לכת
משהו קצר וטוב
טיולי ג'יפים
טרקים
טיולי שייט
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים בארץ
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015