ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

שייט גיאוגרפי ברזיל ופטגוניה בשילוב קרוז ואיי פוקלנד

VALUE

 

11 ימי יבשה + 13 ימים שייט בים
  

שייט גיאוגרפי באוקינוס השקט ובאוקינוס האטלנטי. נתחיל עם החלק היבשתי, בטיול מקיף בדרום אמריקה החל מהאזורים הטרופיים בהם נראה את המפלים היפים בעולם, מפלי האיגואסו, דרך ריו דה ז'נירו, בזמן מצעד המנצחות ועד קרחוני פטגוניה האדירים בדרום ארגנטינה. שייט ייחודי זה מאפשר להכיר מקרוב את שכיות החמדה של דרום אמריקה, בנוחות ובקצבם של גלי הים. במהלך השייט משולבים ימי יבשה הכוללים סיורי חוף מקיפים בפטגוניה הצ'יליאנית והבלתי מוכרת, אזור הקראטרה אוסטראל ונופיו המרהיבים ו"ארץ הפיורדים" הצ'יליאנית הנידחת אותה נחצה מצפון לדרום. נבקר גם באיי פוקלנד המפורסמים בדרום האוקיאנוס האטלנטי ונראה את מושבת הפינגווין המגלני הגדולה, נעגון במונטווידאו, בירת אורוגוואי ונסיים בימי יבשה בבואנוס איירס, העיר האירופאית ביותר בדרום אמריקה.

שייט עם תו האיכות VVV - View, Verity, Value, מאגד את כל הסיבות לשוט עם איילה גיאוגרפית.

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית בשייט גיאוגרפי בברזיל ופטגוניה בשילוב קרוז ואיי פוקלנד?

נופים מהיפים והעוצמתיים בעולם, קרחונים ענקיים המתנפצים בעוז אל המים, מפלי האיגואסו החוצצים בין ארגנטינה, ברזיל ופרגאווי, כיפות קרח ופיורדים עמוקים. שייט שהוא שיר הלל לטבע מתפרץ במלואו יופיו. 

שייט מרתק שמשלב ביקורים בערים מהיפות והחשובות של היבשת, בואנוס איירס מולדת הטנגו, ריו דה ז'נרו, הצבעונית והתוססת בקצב הסמבה, בימי הקרנבל יחד עם הנופים הייחודים מלאי ההוד של פטגוניה הצ'יליאנית ואושוואיה הנמצאת בקצה ארגנטינה..

שילוב מופלא של ימי ים בתנאי 5 כוכבים, מפנקים ונוחים יחד עם סיורי יבשה, ימי טיול מהיפים שאפשר לבקש, בתנאים הנוחים ביותר מתאים למי שחולם להגיע הכי רחוק והכי קרוב לאנטרקטיקה. כל זאת בניצוחם של מדריכי איילה גיאוגרפית המקצועים והאהובים.

 

היכן נבקר?
 

  • ריו דה ז'נרו בזמן הקרנבל
  • מפלי האיגואסו
  • קראטרה אוסטרל
  • הר הסוכר
  • בואנוס איירס
  • צפייה בבעלי חיים- לוויתנים ודולפינים
  • מיצר מגלן
Facebook Favorites

מסלול השייט גיאוגרפי ברזיל ופטגוניה בשילוב קרוז ואיי פוקלנד 

11 ימי יבשה + 13 ימים שייט בים


 


יום 1-2>  טיסה דרך אירופה לסנטיאגו דה צ'ילה

נטוס לסנטיאגו, בירת צ'ילה אליה נגיע בשעות הבוקר. נצא לסיור, במהלכו נראה את ארמון הנשיאות, ומרכז העיר מהתקופה הקולוניאלית. נקדיש את שעות הערב למנוחה והתארגנות לקראת ההפלגה הצפויה. לינה בסנטיאגו
  

יום 3> סנטיאגו –ואל פראיסו - עליה לספינת הפאר

נשלים את ביקורנו בעיר וניסע לבקר בעיר הנמל ואלפראיסו, העיר נכללת ברשימת אתרי המורשת של UNESCO ומציעה למבקר בה חוויה טוטאלית של ארכיטקטורה מעניינת. מכאן נמשיך לנמל סן אנטוניו ולקראת אחר הצהרים נעלה לאניית הפאר, בה נבלה את השבועות הבאים. לינה באניה
 

מפלי האיגוואסו

  

 

יום 4> שייט

יום של שייט באוקיאנוס השקט, בו ניתן להנות משירותי האניה, המציעים הופעות בינלאומיות, בריכות שחיה, חדרי כושר, קזינו חנויות דיוטי פרי ועוד. 
 

יום 5> עגינה בפורט מונט, נמל הדייגים נסיעה למפלי פטרואה ועליה להר הגעש אוסורנו

נרד מהאניה ליום טיול באזור פורט מונט.וארץ האגמים הצ'יליאנית. נבקר בנמל הדייגים של פורט מונט,  המפורסם בעיקר בשל דיג הסלמון, נבקר במפלי פטרואה השוצפים, בואכה אגם "כל הקדושים" ונסיים בעליה ברכבל למחצית גובהו של הר הגעש החרוטי המושלג אוסורנו. נחזור ללינה באנייה.
 

יום 6>  עגינה בפוארטו צ'קבוקו, ביקור בפוארטו אייסן, שמורת ריו סימפסון והיער המכושף

נרד מהאניה ליום טיול בלב פטגוניה הצ'יליאנית. אנחנו נמצאים בלב אחד האזורים הגשומים והירוקים בכל פטגוניה. האזור כולו מרושת בפיורדים ארוכים כמו בנורווגיה. את יום הטיול נתחיל בשמורת ריו סימפסון ונתוודע לעולם החי והצומח של פטגוניה הצ'יליאנית. נמשיך למפל הבתולה ולעיר הערבה, קויאייקה הנראית כלקוחה מנופי מונטנה. נשוב לאניה לקראת אחר הצהרים. לינה באנייה
 

ריו דה זנרו

  

 

יום 7> שייט דרומה לאורך הפיורדים 

נשוט לאורך "ארץ הפיורדים" הצ'יליאנים, הנידחים. אזור זה שעוצב בתקופות שהקרחונים שלטו, נידח, אינו מיושב אך עשיר בבעלי חיים ימיים כגון לוויתנים שונים, דולפינים וציפרי ים. מעלינו יתנשאו הרחק ביבשה כיפות הקרח הפטגוניות הגדולות. לינה באנייה
 

יום 8> שייט לאורך מיצר מגלן

ניכנס בשייט אל מיצר מגלן, נתיב המים החשוב עד חפירתה של תעלת פנמה, המחבר בין האוקיאנוס האטלנטי לאוקיאנוס השקט. נהנה מהשייט בין האיים הקטנים, והרכסים מכוסי הקרחונים. לינה באנייה
 

יום 9>  פונטה ארנס

נעגון בעיר הדרומית ביותר בצ'ילה. פרדיננד מגלן גילה בייסורים רבים את נתיב המים הזה ב1520 ואילו אנחנו נהנה מביקור במוזיאון המרשים ומביקור במצודת בולנס ששמרה על נתיב המים. 

 

יום 10>  אושוואיה וסביבתה

נעגון באושוואיה, העיר הדרומית ביותר בעולם, על גדות תעלת ביגל. נצא לטיול רגלי קל ונינוח בשמורת הטבע "טיירה דל פואגו", בלב אזור רחב ידיים מכוסה בעצי אשור דרומי, ביצות, אגמים ובעלי חיים ייחודיים. לינה באנייה.
 

ריו דה זנרו

  

יום 11>   הקפה בשייט של קייפ הורן

נקיף בשייט את הנקודה הדרומית ביותר של יבשת אמריקה כולה. מעברנו האחר אוקיאנוס הקרח הדרומי מכאן ועד אנטארקטיקה. כאן נפגשים האוקיאנוסים האטלנטי והשקט. לינה באנייה.
 

יום 12> איי פוקלנד, פורט סטנלי וטיול למושבות הפינגווינים

נעגון בפורט סטנלי, בירת האיים הנמצאים בשליטת בריטניה והאופי הבריטי כולל תאי הטלפונים הלונדוניים האדומים ניכר פה בכל פינה. ניסע לביקור במפרץ ה"צועני" לצפייה במאות הפינגווינים במושבה הגדולה של הפינגווין המגלני. לינה באנייה
 

יומים13-14 > שייט

יומיים בים, בהם נהנה משירותי הספינה ובנוסף הרצאות מפי מדריך הקבוצה. לינה באנייה.
 

פטגוניה

  

יום 15> מונטבידאו

נעגון בבירת אורוגוואי ונצא לסיור בה. נעגון בבירת אורוגוואי ונצא לסיור בה. עיר הבירה התוססת והנעימה של אורוגוואי, השוכנת על גדות הנהר Rio de la Plata. בעיר מבנים היסטוריים מסקרנים וכיכרות לרוב, דוגמת ה- Plaza Independecia. לאורך הנהר.  נבקר  ב Ciudad Vieja, הלוא היא העיר העתיקה של מונטבידאו, שם שוקמו בניינים ישנים, נצבעו בצבעים עזים והוקמו בתי קפה, גלריות אמנות והוסטלים. מונטווידאו היא גם אחת הערים הבטוחות ביותר בדרום היבשת. לינה באנייה
  

פטגוניה

 

 
יום 16>בואנוס איירס

נחצה את הנהר הרחב בעולם בשייט ונגיע לבואנוס איירס בירת ארגנטינה, העיר האירופאית ביותר בכל אמריקה. ולא רק בזכות המבנים האירופאים הרבים המעטרים אותה. נתחיל בכיכר מאי, שם נבקר בקתדרלה, בה קבור חוזה סן מרטין, הגיבור הלאומי של ארגנטינה והמשחרר של מדינות נוספות בדרום אמריקה משלטון הקולוניאליזם הספרדי. נביט על מבנה ארמון קאסה רוסאדה ונוכל לדמיין את אוויטה דוארטה-פרון הפונה אל ההמונים.. לינה באנייה. 
 

יום 17>  בואנוס איירס

ניפרד מהאניה ונצא ליום מהנה נוסף בואנוס איירס. לאחר ארוחת בוקר נצא לסיורים בעיר המרתקת, עיר הבירה של ארגנטינה, אשר לה מראה אירופאי, בזכות המבנים הקולוניאליים הרבים המעטרים אותה.  נצא בנסיעה אל שכונת סאן טלמו השומרת על צביונה המיוחד מאז הקמתה, נמשיך משם אל רובע לה בוקה, רובע האומנים של העיר ובשכונת לה רקולטה, שם קבורים חלק מעשירי העיר. בערב נצא לצפות במופע טנגו משולב בארוחת ערב, באחד המועדונים המובילים בעיר. לינה בבואנוס איירס.  (ב.ע)
  

איי פוקלנד

  

יום 18> בואנוס איירס  - איגואסו

נטוס בטיסת בוקר לצפונה של ארגנטינה, אל הג'ונגלים הטרופים באזור המפלים היפים בעולם בצידם הארגנטינאי. בסיורנו בשמורה נלך במערכת גשרים ארוכה עד "לוע השטן", נפילת הנהר המרכזית מגובה 80 מטרים. נטייל בשבילי המפלים בצדו הארגנטינאי של הנהר ואם יתמזל מזלנו נחזה במגוון חיות הבר של השמורה כגון קופים, קיימנים ושלל ציפורים ובעלי חיים המאפיינים את יערות הגשם המשווניים של אמריקה הדרומית. בתום הסיור בשמורה נחצה את הגבול ללינה בעיר פוז' דה איגואסו אשר  בברזיל. (ב.ע)

 

יום 19> מפלי האיגואסו

נכנס לפארק הלאומי איגואסו, הפעם בצידו הברזילאי. כאן נצא בשביל מרהיב המקביל למכלול המפלים ונתרשם מתצפית על המפלים בזוית שונה לגמרי. לקראת סוף היום נעלה על בגדי ים ונצא בשייט רטוב בקניון הנהר למרגלות המפלים. אנו נדאג שאיש לא יישאר יבש. ל'קרת ערב נסיים את הביקור באיגואסו ונטוס לריו דה ז'נירו (ב.ע)


יום 20>  מפלי האיגוסו בצידם הארגנטינאי

עם בוקר נבקר באתרי אחת הערים היפות והמיוחדות בעולם.  נעפיל בשני רכבלים לתצפית מהר הסוכר. הר הסוכר מתנשא לגובה 395 מטרים וממנו נשקפת פנורמה של 360 מעלות על נופיה הייחודיים של ריו.נסעד את לבנו בארוחת צהרים במסעדת בשרים ברזילאית. בערב נצא לחגיגה הגדולה בעולם. מצעד המנצחות בקרנבל במתחם הסמבדרום. לינה בריו (ב.צ)
 

 

יום 21>  ריו דה ז'נירו

נעלה ברכבת ההרים ההיסטורית במעלה יער טיז'וקה, שמורת היער העירונית הגדולה בעולם שבלב ריו לתצפית הר הקורקובאדו ("הגיבן"). בפסגת ההר ניצב בגאון פסל יציקת הבטון של ישו, השומר על ריו מכל חטאיה. בערב נצא לחגוג במסעדה ברזילאית את סיום הטיול. לינה בריו (ב.ע)
 

ימים 22-23 ריו – תל אביב

בהתאם לשעת הטיסה נשלים את ביקורנו בריו ונועבר לשדה התעופה על מנת לטוס ארצה. הנחיתה 
 

ימים 23-24 >בואנוס איירס  - תל אביב

בהתאם לשעת הטיסה נועבר לשדה התעופה על מנת לטוס ארצה. נחיתה ביום ה24 לטיול.  
 

 

פריטו מורנו

 

 

לכל הטיולים המאורגנים לברזיל
לכל הטיולים המאורגנים לארגנטינה
לכל הטיולים המאורגנים לצ'ילה
לכל הטיולים המאורגנים לדרום אמריקה
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי רגל קל לאוהבי לכת
משהו קצר וטוב
טיולי ג'יפים
טרקים
טיולי שייט
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים בארץ
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015