ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול משולב ג'יפים בנהיגה עצמית לצפון וויטנאם – עם מפרץ הלונג ודלתת המקונג

טיול ייחודי וחדש המשלב ג'יפים בנהיגה עצמית בצפון – מזרח וייטנאם. וייטנאם שופעת באתרי טבע מרהיבים, נופים נפלאים ואוכלוסיה צבעונית ומרתקת. הרחק מאתרי התיירות, בצפון מערב, נמצאים בני המיעוטים האתניים הססגוניים אליהם נגיע כאשר נעלה אל הצפון. עכשיו בשילוב עם המקומות הפחות מתויירים- הגבעות הציוריות של מאו ואק.


משיאי הטיול:

- שייט במפרץ לאן הא (חלק מהאלונג)

- טיול ג'יפים בנהיגה עצמית בצפון
- מפלי באנג גיאוק
- כפרי המיעוטים האתניים בצפון
-טרסות האורז

Facebook Favorites

טיול לוייטנאם בג'יפים בנהיגה עצמית בין שבטי ההרים


 

יום 1 > תל אביב –האנוי 

נצא בטיסת ערב דרך דובאי להאנוי אשר בצפון ווייטנאם. בהתאם לשעת ההגעה נצא לסיור בעיר ונכיר את המרכז שלה והרחובות התוססים. לינה בהאנוי
 

יום 2 > האנוי – באק סון – קואנג או ין

היום נקבל את רכבי השטח ונצא בנסיעה ארוכה צפונה לאזור ההררי של גבול ווייטנאם-סין. בדרכנו נעבור דרך שמורת הטבע של עמק באק סון המוריק ונזכה לטעימה ראשונה מנופי הצפון. נגיע לארוחת ערב ולינה בעיירה קואנג או ין
↔ 340 ק"מ. 190 ק"מ כביש סלול

 
יום 3>  קואנג או ין – באן גיוק

יום שטח אתגרי לפנינו, עם תוואי הררי ומעברים תלולים. נתחיל את היום בביקור במפל באן גיוק השוצף, ומשם נמשיך לאורך הגבול הסיני ונחקור אזורים נידחים של מחוז קאו באנג. בדרכנו נעבור בכפרים של שבטי הגבעות ונכיר את אורח החיים של הקבוצות האתניות המגוונות שבאזורי הספר של ווייטנאם. אם הזמן יאפשר לנו נבקר גם במערת נגום נגאו. ארוחת ערב ולינה בבאן גיוק.
↔ 86 ק"מ בדרכי שטח
  

יום 4> כפרים ושווקים במחוז קאו באנג

הבוקר ניסע בכבישים כפריים ישנים ורעועים דרך העיירות טרונג קאן וטרא לין, בדרכנו אנו חולפים בפארק הגיאולוגי נון נוק ובו תצורות סלע מרשימות וייחודיות. במהלך היום נעצור בכפרים ובהם שווקים פעילים והומים ונוכל להכיר את חיי המקומיים, את מנהגיהם, לבושם ומאכליהם. לעת ערב נגיע לעיר קאו באנג בה נאכל ונלון.
↔ 153 ק"מ. 53 ק"מ כביש סלול. 100 ק"מ דרכים משובשות

  

טיולים מאורגנים לויאטנם וקמבודיה טיול לויאטנם וקמבודיה טיול מאורגן לויאטנם וקמבודיה

       צילום: מוטי בלושטיין

יום 5> מעבר ההרים טונג נונג 

יום הררי ותלול רווי נסיעת שטח אתגרית, בו נעפיל למעבר ההרים טונג נונג בדרך מפותלת עם נופים מרהיבים לכל עבר. מאו וק היא מפגש הגבולות של כמה מחוזות בווייטנאם וכאן נוכל לחזות בגיוון האתני של תושבי ההרים. ארוחת ערב ולינה במאו וק.

↔ 195 ק"מ. דרך מתפתלת הררית

יום 6> מעבר ההרים מא פי לנג

יום נסיעה בדרכי אספלט ודרכי עפר, אשר יוביל אותנו למעבר ההרים היפה ביותר בווייטנאם, הלא הוא מעבר מא פי לנג. בהמשך היום נעבור את "שערי גן העדן" אשר בקואן בא, וכן נראה את ביתו של וונג צ'י סין, הוא מלכם של בני שבט המונג. אחר הצהריים נגיע לעיירה הא גיאנג בה נאכל ונלון.
↔ 196 ק"מ כביש בטון משובש

 

   

  

יום 7> שדות האורז והטרסות של צפון ווייטנאם

יום נסיעה ארוך לפנינו, בו נעשה את דרכנו לכיוון צפון מערב. נעבור דרך העיירה הואנג סו פי ונוכל להכיר מקרוב את הגידול החקלאי המוביל של ווייטנאם – שדות האורז. המקומיים למדו לנצל כל פיסת קרקע הררית על ידי עיצוב מחדש של פני השטח ויצירת שדות שטוחים על המדרונות התלולים. נגיע ללינה בעיירה המפורסמת באק הא.
↔ 200 ק"מ תנאים מעורבים אספלט ודרכי עפר.

 

יום 8> שוק באק הא ושבטי ההרים

נתחיל את הבוקר בביקור בשוק הססגוני של באק הא (בהתאם לימי השבוע ייתכן ונבקר בשוק אחר), השוק מהווה נקודת מפגש לכפריים הבאים אליו כדאי לקנות ולמכור את תוצרתם, כאן נוכל לחוות מפגש בלתי אמצעי עם אוכלוסיות מקומיות מגוונות ולהכיר מעט יותר את האנשים ואורחות חייהם. נעבור גם דרך אחד הכפרים בסביבה ונמשיך בנסיעת כביש דרומה עד לאו קאי בה נלון.
↔ 127 ק"מ מעורב כביש אספלט ודרכים משובשות בתוואי הררי

 

יום 9> גבעות התה והקינמון

בבוקר נצא בדרכי עפר לסיור בין השבטים הייחודיים המגדלים את צמח התה ואת עצי הקינמון, אשר מגזעם מפיקים את התבלין הידוע. אחר כך נצא בנסיעת כביש ארוכה חזרה לעיר הגדולה האנוי בה נאכל ארוחת ערב ונלון.
↔ 332 ק"מ נהיגת שטח בבוקר ואח"כ כביש מהיר להאנוי. החזרת הרכבים

 

יום 10> מפרץ האלונג

בבוקר נצא מהאנוי בנסיעה למפרץ הא-לונג. זהו אחד מאתרי הנוף היפים והמפורסמים של וייטנאם ואחד משבעת פלאי העולם. מימיו הצלולים של המפרץ מנוקדים באלפי איים וסלעים המבצבצים מן המים בשלל צורות, ובהם נקיקים ומערות קארסטיים. עם הגיענו לנמל, נעלה לשייט קסום של 24 שעות במי המפרץ הכולל גם ביקור במערה קרסטית, שייט בקיאקים (בעונות מסוימות), ופינוקים על הסיפון כמו שיעור טאי צ'י. נאכל ארוחת צהריים וערב ונלון על הספינה במפרץ הא לונג.

 

יום 11> המשך השייט ומעבר לדלתה של המקונג

נתעורר לבוקר נפלא על הספינה במפרץ הא לונג, נערוך תרגילי טאי צ'י על הסיפון, נאכל ארוחת בוקר קלה, נבקר בכפר מקומי ובעודנו שטים לנמל נסעד ארוחת בראנץ'. לאחר סיום השייט נחזור אל האוטובוס וניסע לשדה התעופה לטיסה דרומה אל דלתת המקונג האדירה. ננחת בקאנ טו בה נאכל ונלון.
 

 

יום 12> החיים בדלתת המקונג והשוק הצף של קאי ראנג

נצא בשייט בסירות קטנות לשוק הצף שוקק החיים של קאי ראנג בו נפגוש את מגוון התוצרת המקומית, שלל דגה ופירות טרופיים רבים מחליפים ידיים בין הסירות השונות ואנו נחזה בחיי המסחר הייחודיים לדלתת הנהר העצום. נמשיך בנסיעה אל סייגון, העיר המודרנית, המתקדמת והעשירה ביותר בוייטנאם, ארוחת ערב ולינה בסייגון.

 

יום 13> סייגון ואתריה – תל אביב

בבוקר נצא לסיור במגוון אתרי העיר המרשימה. נראה את קתדרלת נוטרדאם, נכנס לבניין הדואר המרכזי שנבנה על ידי בונה מגדל אייפל בפריז ונסיים את הטיול בביקור במוזיאון המלחמה .  אחר הצהריים נותיר זמן לקניות או שוטטות בחוצות העיר הגדולה. בערב נעבור לשדה התעופה לטיסה דרך דובאי חזרה לישראל.

  

יתכנו שינויים במסלול עקב הטיסות, מזג האוויר, הוראות השלטונות ומיטב שיקולי המדריך לטובת הטיול.

 

 

לכל הטיולים המאורגנים לוייטנאם
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
משהו קצר וטוב
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי רגל קל לאוהבי לכת
טרקים
טיולי שייט
טיולי משפחות
טיולי פסח
טיולי אופנועי שלג
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים בארץ
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015