ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול מאורגן לבורמה - כולל סלע הזהב, 14 יום

מיאנמר, ארץ הזהב והאבנים הטובות, היא ארץ רחבת ידיים, רבת עמים ושבטים, שקועה עמוק בתוך מסורות בודהיסטיות, שידעה תהפוכות רבות מאז השתחררה מהשלטון הבריטי. את הטיול המאורגן לבורמה נפתח את סיורנו ב'סלע הזהב' עליו הודבקו עשרות אלפי עלי זהב על ידי מעריציו של הבודהה. נמשיך ביאנגון הבירה, עיר גנים ענקית המשמרת אדריכלות בריטית קולוניאלית ובמרכזה פגודת זהב אדירה. נטוס לבאגאן ש-2500, הפגודות שבסביבתה מייצגות את אחת מתקופות הזוהר של הממלכה ונעלה אל הר פופה, האולימפוס של מיאנמר. נגיע אל מאנדאליי, הבירה העתיקה, שסביבתה עשירה במבנים היסטוריים רבים ובסמוך לה אחד המרכזים הנזיריים הגדולים במיאנמר ונסיים ביומיים על אגם אינלה המקסים, עם הכפרים הבנויים על כלונסאות  עץ.

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית בבורמה?

 

מסלול מקיף ומעמיק– הטיול שלנו בבורמה מתמקד בכלל האתרים החשובים בטיול מאורגן למדינה שרק בשנים האחרונות פתחה את דלתותיה בפני התיירים המערביים. מסלול הטיול שלנו לבורמה כולל גם ביקור בסלע הזהב והוא מתעמק במדינה המרתקת בלבד ולא נפרש על פני מספר מדינות, מה שמאפשר את הכרת המדינה הכל כך מעניינת.

 

הפן האנתרופולגי - מפגש בלתי אמצעי ובלתי נשכח עם התושבים של בורמה. מפגש עם תרבות, שבטים ואנשים שלא רואים בכל יום.

 
הדרכה מקצועית – כשבוחרים להשקיע בטיול, חשוב לדעת שאתם יוצאים לטיול מעמיק לבורמה רק עם מומחים אמיתיים ליעד ולמדריך עם ניסיון עשיר וארוך שנים בטיולים מאורגנים. המדריכים שלנו מקצועיים ומצוינים, פרטים אודותיהם בלחיצה על שמם בלוח הטיולים. 

 

מופעי פולקלור- אצלנו באיילה תזכו לראות 3 מופעי פולקלור שונים: תיאטרון בובות, ריקוד מסורתי ומופע ייחודי של שבט מהצפון הרחוק

 

סוג הטיול: עומק גיאוגרפי
........................................................  
דרגת קושי: קלה
........................................................  
קהל היעד: בוגרים
........................................................  
עונות מומלצות:  סתיו, אביב, חורף

 


טיול אותנטי

טיול לבורמה הוא טיול מרתק מבחינה אנתרופולגית: לאיילה גיאוגרפית ניסיון ארוך שנים עם הוצאת טיולים ליעד זה. השילוב של מדריך המכיר את השטח בצורה טובה יחד עם תכנית טיול מעמיקה ומרתקת מאפשרת חיבור בלתי אמצעי מרתק עם התושבים, התרבות וההיסטוריה של מדינה מרתקת זו. 

Facebook Favorites

מסלול הטיול המאורגן לבורמהימים 1-2> מתל-אביב ליאנגון

נצא בטיסת ערב לבנגקוק ומשם בטיסת המשך ליאנגון, בירת מיאנמר, אליה נגיע לקראת ערב של היום השני. נתמקם במלון היפה שלנו ללינת לילה. לינה ביאנגון

 
יום 3> באגו ו'סלע הזהב'

בבוקר נשים פעמינו אל באגו ,(Bago) אחת מערי הממלכה החשובות של מיאנמר לאורך ההיסטוריה, שם נבקר בפגודת צ'איציפון ((Kaykipun בה ניצבים ארבעה פסלי ענק של הבודהה כשומרים על לב המבנה. בסמוך נראה גם בית מלאכה המעסיק עשרות עובדים בגילוף פסלי עץ קטנים. לקראת צהרים נגיע אל רגלי ההר של 'סלע הזהב'. משאיות סאפארי יעלו אותנו דרך ג'ונגל סבוך אל אחד מאתרי העלייה לרגל המפורסמים במיאנמר: 'סלע הזהב' (Kayikitiu)) אליו נוהרים מדי שנה אלפי מעריציו של הבודהה, לקראת השקיעה ניגש אל הסלע עצמו, התלוי כמו על בלי-מה בנוף הררי מרהיב, עליו מדביקים המוני מעריצים את עלי הזהב. לינה ב'סלע הזהב'.

 

יום 4> חזרה ליאנגון

נרד מ'סלע הזהב' ונחזור בדרך בה באנו אל יאנגון. אחת מנקודות הציון החשובות במסגרתו של טיול מאורגן לבורמה. ... בדרכנו נסור לראות את אחד ממטעי עץ הגומי הרבים ולעמוד על תהליך ההפקה וכן נעצור ליד מפעל משפחתי להכנת רהיטי במבוק. בהגיענו ליאנגון נבקר בבית הקברות הצבאי הבריטי הקיסרי בו קבורים, או מצוינים בשמם, 27 אלף חללי האימפריה שנפלו במערכה הקשה על בורמה במלחמת העולם השנייה.לינה ביאנגון.

 

יום 5> יאנגון

נקדיש את היום להכרת הבירה, כרך בן 5 מיליון תושבים, כמיטב המסורת של טיולים מאורגנים לבורמה. נשקיף על פגודת סולה (Sule) הניצבת בלב העיר העתיקה, על בית העירייה, על מונומנט העצמאות. בהמשך נבקר בשוק הפתוח ברחובות העיר ומשם נסור לבית הכנסת המשמר בהדרו את ימיה הגדולים של קהילת יאנגון. נבקר במוזיאון הלאומי (בתקווה שיהיה פתוח) ונעלה אל פגודת שוודאגון (Shedagon) האדירה שכיפת הזהב שלה מתנוססת לגובה של 100 מ'. לינה ביאנגון.

 

יום 6> באגאן

נטוס לבאגאן ש-2500 הפגודות הפזורות סביבה מייצגות את אחת מתקופות הזוהר של הממלכה. נבקר בפגודות ובמקדשים החשובים ובראשם מקדש אנאנדה (Ananda), נתרשם מהישגי האדריכלות וציורי הקיר המופלאים ולא נפסח על השוק המפורסם. בערב נצא לראות הופעת פולקלור חיננית. לינה בבאגאן.

 

 

טיולים מאורגנים לבורמה מיאנמר טיול לבורמה, מיאנמר טיול מאורגן לבורמה

       צילום: מוטי בלושטיין

 
יום 7> הר פופה

הר פופה נקרא גם האולימפוס של מיאנמר. בראשה של מחט וולקנית נבנתה קבוצת מנזרים במקום שגיא ויפה נוף. למעלה מ-700 מדרגות יובילו אותנו אל פסגת הצוק (שעת כושר קלה...) כאשר הקופים, תושבי המקום, מלווים אותנו בדרכנו. אחד משיאיו של טיול מאורגן לבורמה. לאחר שנרד מן הצוק נחזור בדרכנו אל באגאן, שם נבקר באחד מבתי המלאכה הרבים לתעשיית כלי לכה. לינה בבאגאן.

 

יום 8> מאנדאליי

טיסת בוקר תביא אותנו אל באגאן ומיד נצא אל המנזר הגדול באמאראפורה לחזות בטקס היומי של חלוקת המתת לנזירים. מאות נזירים עוטי גלימות אדומות יעברו על פנינו בסדר מופתי. משם ניסע למאנדאליי ונחזה באחת פעילויות המסורתיות של העיר: הפקת עלי זהב. אחר הצהרים נבקר בארמון הזהב של המלך מינדון משלהי המאה ה-19 ונסייר בפגודת קותודו, 'הספר הגדול ביותר בעולם', בה נחקקו כל כתבי הקודש הבודהיסטיים על 729 לוחות אבן ולסיום נעלה על גבעת מאנדאליי למבט על העיר. לינה במאנדאליי.

 

יום 9> אמאראפורה ומינגון

בבוקר נשוט על הנהר הגדול אייראוואדי אל מינגון שם נצפה בפגודת הענק הבלתי גמורה של המלך בודופאיה ובפעמון השלם הגדול ביותר בעולם שמשקלו 82 טון. לאחר סיור בכפר נחזור למאנדאליי. אחר הצהרים נבקר בפגודת המאהאמוני בה מדביקים עשרות תושבים עלי זהב על פסלו של הבודהה ואחר כך נעלה על גשר העץ או ביין טיק. בערב נחזה בהצגת בובות, אחת האומנויות המפותחות במיאנמר. לינה במאנדאליי.

 

יום 10> מדינת שאן: מערת פינדאיה

נטוס לההו (Heho) במדינת שאן, המחוז הגדול במזרחה של מיאנמר. לאחר הנחיתה ניסע בנופים הציוריים של מדינת שאן אל פינדאיה. שם נבקר במערה המפורסמת בה שוכנו 8000 (!) פסלי בודהה מוזהבים והיא מהווה את אחד מאתרי העלייה לרגל החשובים במיאנמר. לאחר שנסתובב בין אלפי הפסלים ונשקיף מפתח המערה על העמק היפה שלרגליה נרד אל מלוננו שליד האגם המקומי . לינה בפינדאיה.

 
ימים 11-12> אגם אינלה


בבוקר ניסע אל אגם אינלה. האגם, 22 ק"מ אורכו ו-11 ק"מ רוחבו, הוא אחת מפינות החמד הידועות של מיאנמר. כפרים רבים על כלונסאות מאכלסים את האגם ותושביהן, בני שבט האינתה (Intha), מוצאים את פרנסתם בדיג, מלאכות שונות וטיפוח גידולי ירקות ופירות על פני המים בשיטה ייחודית. מיומנותם בחתירה בסירות באמצעות כף הרגל מדהימה. במשך יומיים נתור את האגם לאורכו ולרוחבו, נבקר בפגודה המרכזית, בבית אריגה, במפעל ביתי להכנת סיגרים. נשוט בין גידולי המים המשגשגים ועינינו לא תשבע מראות. לינה על אגם אינלה.

 


יום 13> ארץ הפא-או וקאקו

לאחר ארוחת הבוקר נשוט אל גדת האגם ונעלה אל העיר טאונג'י (Taunggyi). נמשיך אל הרמה הירוקה המשתרעת ממזרח לאגם אינלה. זו ארצם של בני שבט הפא-או (Pa O) היושבים בה בכפריהם המטופחים. בצהרים נגיע לאתר הפגודות המפורסם בקאקו (Kuku) שם ניצבות 2500(!) סטופות בשורות ישרות כבמסדר על שטח מצומצם של 40 דונם. מראה מרהיב! אחר הצהרים נבקר באחד בכפרים שבשולי הדרך ונחזור ללינה למלון גולף בטאונג'י השוכן בסביבה פסטורלית שלווה. לינה בטאונג'י.

 

יום 14> טאונג'י- רנגון- בנגקוק

טיסת בוקר קצרה תביא אותנו ליאנגון , נערוך סיור קצר, ואחה"צ נמשיך בטיסה לבנגקוק. משם בטיסת המשך לתל-אביב אליה נגיע בבוקר היום ה-15. (ב)

 


*** ייתכנו שינויים בהתאם לטיסות, מזג האויר, הוראות השלטונות ושיקולי המדריך

לכל הטיולים המאורגנים לבורמה, מיאנמר
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
סין – טיול מקיף כולל שנגרילה במחוז יונאן, סצ'ואן ושמורות טבע, 20 יום
טיול ללאוס ולסין, על "דרך הסוסים והתה", 18 יום
טיול מאורגן לוייאטנם וקמבודיה - דלתת המקונג ופלאי אנגקור, 16 יום
טיול מאורגן לתאילנד- בין ערים עתיקות, צפון פראי וחופי ים, 15 יום
טיול לבורמה ויונאן – כולל פסטיבל מונאו ביונאן, 22 יום
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי פסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
טיולי סוסים
טיולי חגים
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015