ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול מאורגן לאינדונזיה וסינגפור, כולל דרקוני הקומודו והאי פלורס, 20 יום

קבוצת האיים הנקראת בשם הכולל אינדונזיה משכה אליה במשך מאות בשנים סוחרים סיניים והודיים, כובשים אירופיים, מיסיונרים, הרפתקנים, חברות כרייה, מטיילים ותיירים בקבוצות מאורגנות. היא מורכבת מיותר מ-13,000 איים בכל גודל וצורה, הטובלים בים כחול. יש בה יערות גשם טרופיים שבין ענפיהם מנתרים קופי אורנג-אוטנג, עשרות הרי געש פעילים, מקדשים מרהיבים, אגמים וולקניים, טרסות אורז החצובות במורדות גבעות ושקיעות שמש נפלאות בחופים. טיול לאינדונזיה הוא טיול אל הרבגוניות של האנשים והתרבויות בארכיפלג הגדול בעולם. במסגרת הטיול לאינדונזיה נבקר בג'אווה - אי געשי פורה שתושביו משלבים בין עיקרי האמונה המוסלמית לבין מורשת תרבותית הינדואית, פולחני רוחות וטראנסים; נמשיך לביקור בשבט הטורג'ה שבאי סולאווסי - שבט נוצרי-אנימיסטי שבניו מממשיכים לקיים את פולחני האבות וטקסי המוות המסורתיים שלהם בצד הנצרות; ונסיים בביקור באי באלי - אי של יופי בתרבות הינדית מרתקת, שזכה להיקרא "גן העדן האחרון על אדמות".

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית באינדונזיה? 

 

מסלול מקיף ומעמיק  - מסלול הטיול שלנו לאינדונזיה הוא מסלול טיול מיוחד ומעמיק. רק במסלולי הטיול של איילה גיאוגרפית משלב הטיול ביקור בארבעה איים: סלוואסי, באלי, ג'אווה והיא קומודו אליו אנו טסים במיוחד ובו אנו נהנים משלל פעילות מרתק המשלב גם מפגש עם לטאות הכוח הענקיות, שייט בלתי נשכח ושנירקול במי האוקיינוס הצלולים. 

 

רמת המלונות - לכל אורך המסלול אנו לנים במלונות ארבעה כוכבים מצויינים במיקומים מעולים. 

 

ההדרכה המקיפה והמעמיקה - מדריכי הטיולים שלנו לאינדונזיה הם מהמובילים בשוק הדרכת הטיולים ליעד זה

 

קבוצה קטנה-  אצלנו הקבוצות הן עד 23 מטיילים בלבד

 
 

סוג הטיול: טיול עומק גיאוגרפי
........................................................  
דרגת קושי: בינונית
........................................................  
קהל היעד: בוגרים
........................................................  
עונות מומלצות: קיץ, סתיו

 
טיול אותנטי

מפגש מרתק עם תרבות אחרת ולא מוכרת. הטיול המאורגן לאינדונזיה מביא אותנו אל הלא נודע, אל השבטים המרוחקים והתרבויות הפגניות שנדמה לרבים שכבר עבר מהעולם, אבל המדינה המוסלמית הגדולה בעולם מוכיחה אחרת...

Facebook Favorites

מסלול הטיול המאורגן לאינדונזיה וסינגפור 
יום 1-2> תל אביב – סינגפור: האזור הקולוניאלי, תצפית ממלון מרינה ביי סנדז

נצא בטיסה דרך יעד ביניים לסינגפור, אליה נגיע למחרת. סינגפור היא עיר-מדינה שהפכה להצלחה כלכלית. תושבי העיר (סינים, הודים ומלאים) מקנים לעיר צביון רב-תרבותי עשיר ומגוון שנצרף בכור היתוך אורבאני ומודרני. אך מאחורי מגדלי הזכוכית המודרניים, והרב-תרבותיות הססגונית - פועם לב אסייתי-שמרני. לאחר הנחיתה נתארגן במלון ונצא לסיור בו נטייל באזור הקולוניאלי של סינגפור, עם המבנים המרשימים ממי הבריטים. מפה נלך לאורך הנהר, בו יש שפע מסעדות, עד הגיענו למלון המפורסם של שלדון אדלסון Marina Bay Sends. נעלה לתצפית מרשימה מהקומה ה 57 ונצפה במוע ליזר על הים. לינה בסינגפור.

 
   
יום 3> סינגפור - באלי

לאחר ארוחת בוקר נסתובב בצ'יינה טאון הססגונית ונכנס למקדש ההודי. נמשיך ונטייל בשכונותיה השונות של סינגפור והגשרים המיוחדים. נבקר בגני Gardens By the Bay בהם משולבת ארכיטקטורה חדשנית עם גידול צמחים, כדי להחזיר את הטבע לסינגפור. בערב נטוס לבאלי. לינה בבאלי (ב,ע)

 

יום 4> באלי: טיול ברכבים היסטוריים, אגם ברטאן, טיול בין שדות האורז ומקדשי היער בטאקרו

באלי - אי קטן בלב הארכיפלג שזכה להיקרא  "גן העדן האחרון עלי אדמות " ו"הבוקר של העולם". תושבי באלי משמרים את מסורתם  ההינדואית, המשלבת אמונה דתית, אמנות ופולחנים השזורים זה בזה ליצירת אחת התרבויות המיוחדות בעולם. נטייל בין מקדשים והרי געש - חלקם רדומים, אחרים פעילים.  במהלך ביקורנו בבאלי נסייר במקדשים היפים של האי, כל אחד מהם ממוקם בנוף מרהיב מקודמו: האחד בלב אגם, אחר על סלע בים, שלישי בתוך ג'ונגל ורביעי על מורדות הר געש פעיל. נצא לטיולים רגליים ביערות ובתוך פסיפסי טרסות אורז, נבקר בכפרים ובבתים ונשתלב בפולחנים ובפסטיבלים המיוחדים לדת האגמה-הינדו (האמונה ההינדואית). בין סיור לסיור נצפה גם במופעים ססגוניים המתארים את המסורת הבאלינזית. לינה בבאלי , באובוד. (ב,ע)

יום מיוחד לפנינו: נצא ברכבים עם גג פתוח לאזור כפרי, נעבור בכפרים שונים לסיור בין טרסות האורז היפהפיות עד הגיענו לאגם בראטאן ונבקר במקדש האגם המפורסמים, אחד מסמלי אינדונזיה. נמשיך בנסיעה ונעצור לטיול רגלי יפה בין טרסות האורז המרשימות. נבקר במקדשי היער בבטקארו, מקדש מדיטציה השוכן ביערות הגשם. נסיים באחד המקדשים היפים בבאלי: מקדש טאן לוט, בו נבקר. לינה בבאלי. (ב,ע)
  

 

טיול מאורגן לאינדונזיה טיול מאורגן לאינדונזיה טיול מאורגן לאינדונזיה

       צילום: עירית להב

 

יום 5> באלי:  מופע ברונג-רנגדה אגם באטור, מקדש המעיין, הר הגעש באטור

לאחר ארוחת בוקר נצפה במופע ברונג-רנגדה (המאבק של הטוב נגד הרע), אשר ימחיש לנו את הזהות הההינדית של הבאלינזים. בהמשך היום נבקר באתר הארכיאולוגי גונונג קוואי- מקדשים חצובים בסלע מהמאה ה 11. נבקר במקדש המעיין המקודש טמפאקסירינג, אליו מגיעים מאות מאמינים כדי לחוץ. נעלה לתצפית  על הר הגעש הפעיל באטור ואגם באטור היפהפה שלמרגלותיו. לינה בבאלי, באובוד (ב,ע) 

 

יום 6>  באלי: כפרי אומנים, ביקור בבית מקומי, הופעת קצ'ק   

לאחר ארוחת בוקר נסייר בין סדנאות האומנים סביב אובוד, העוסקים בגילוף עץ, בציור ותכשיטים. בערב נבקר בבית מקומי ונצפה בהופעת קצ'ק מרשימה המשלבת אש וקצב פועם. לינה באובוד. (ב,ע) 

 

יום 7> לאי סלאווסי: אוג'ונג פנדנג, כפרי הבוגי, טאנה טורג'ה  

נעבור לשדה התעופה כדי לטוס לאוג'ונג פנדאנג (נקראת גם מקסאר), בירת האי סולאווסי. כמו עלי כותרת של סחלב, נפרש האי סולאווסי לתוך האוקיינוס. ננחת בדרום האי, המתאפיין בנופים אפופי ערפל, ג'ונגל ראשוני ואגמים עמוקים. נפגוש את האוטובוס שלנו ניסע לאורך החוף וכפרי הדייגים של הבוגים (המוסלמים של סולאווסי), תוך שאנו מבקרים באחד מבתי המקומיים. נעזוב את קו החוף וניסע במעלה ההרים לטאנה טורג'ה, כאשר אנחנו חוצים נופים ירוקים של יערות, עד הגיענו לרנטה פאו שבטאנה טורג'ה . מיושב על ידי שבטי הטורג'ה, שנודעו במנהגי הקבורה וטקסי המוות המיוחדים להם. לינה בטאנה טוראג'ה. (ב,ע) 

 

יום 8> טאנה טורג'ה

זוהי מולדתו של שבט הטורג'ה. בני השבט הם נוצרים-אנימיסטיים שבד בבד עם התמסרותם לנצרות ממשיכים לקיים את פולחני האבות וטקסי המוות המסורתיים שלהם. נצא לביקור באתרי הקבורה של בני השבט: בתוך גומחות בסלע חצובים קברים ובצדם בובות "טאו-טאו" המייצגות כפילי מתים, נבקר בשוק מקומי ונתוודע למגוון הפירות והמאכלים המקומיים. זו גם הזדמנות למפגש בלתי אמצעי עם האוכלוסייה המקומית.  בערב נצפה במופע ריקוד מסורתי. לינה בטאנה טורג'ה. (ב,ע)

 
יום 9> טאנה טורג'ה

נקדיש עוד יום מרתק לטאנה טורג'ה ומנהגי השבט במקום. נסייר בכפרים המשמרים את בתי הטורג'ה שצורתם כסירה המוגבהת על-גבי כלונסאות. נסייר בשוק החיות, אשר רובן משמשות להקרבת קורבנות לטקסים, ונרחיק בין ההרים לכפרים ייחודיים המשמרים מסורות עתיקות. נכנס לאחד מבתי המשפחה ונכיר מקרוב את אורחות חייהם. נקנח בטיול רגלי בין שדות וכפרים ובתצפית מרהיבה על ארץ הטורג'ה. לינה בטאנה טורג'ה. (ב,ע)

  

  

טיול מאורגן לאינדונזיה טיולים מאורגנים לאינדונזיה

   צילום: עירית להב

 

יום 10> טיסה לאי ג'אווה: ג'וגג'קרטה, מופע רמאיינה

נעבור לשדה התעופה הקרוב ונטוס מהיערות של הטורג'ה מטה אל שדה התעופה של אוג'ונג פנדאג. טיסה נוספת תביא אותנו לאי ג'אווה ולעיר ג'וגג'קרטה. העיר ג'וגג'קרטה, משמשת בירה לסולטנים ההינדו-מוסלמים, ומרכז חשוב לאומנויות הג'אוונזיות. בעיר וברמות הגעשיות שסביבה ממוקמים מרכזי התרבות והאומנות החשובים ביותר שנוצרו אי פעם בג'אווה. בערב נצפה במופע ריקוד אינדונזי קלאסי המציג קטעים מתוך היצירה האפית של הרמיאנה. בה נלון (ב,ע)

 

יום 11> מקדש בורובודור, צפיה בטקס טרנס

לאחר ארוחת בוקר ניסע לסטופה הבודהיסטית המרשימה של בורובודור - מבנה אדיר מן המאה ה- 9 המסמל את התפיסה הקוסמית הבודהיסטית ומן היפים בעולם הבודהיסטי כולו. נטייל במרפסות הסטופה, בין מאות הסטופות הקטנות. נצא לכפרים הקטנים הסובבים את הגבעות, ונלך לצפות בטקס טרנס מרשים, אשר משמש את המקומיים לגירוש שדים. נלון בג'וגג'קרטה. (ב,ע)

  
יום 12> ג'וגג'קרטה: סיור במקדשי פרמבנאן, ארמון הסולטן, אמנים - לסורבאיה

לאחר ארוחת נצא לביקור מרתק במקדש פרמבנאן. המקדש הנאה עם מקדשי האלים סביבו, העטורים בתבליטים המתארים את היצירות האפיות של הראמאיאנה והמהבראטה, הם עדות נאה לעוצמתה של התרבות ההינדואית ששלטה כאן בסוף האלף הראשון לספירה נעבור לסיור ריקשות לארמון הסולטן, וארמון המים. האי ג'אווה ידוע ברמה האומנותית המעודנת שלו על כל גווניה, מריקוד ומוזיקה ועד אמנויות הפיסול ועבודות היד. נבקר בבית מלאכה לבובות המשמשות לתיאטרון צלליות ובבית מלאכה לבטיק. אחר הצהריים נטוס לסורבאיה - עיר נמל גדולה במזרח האי ג'אווה. לינה בסורבאיה. (ב,ע)

 

יום 13> סורבאיה: הר הגעש הפעיל ברומו

האי ג'אווה מהווה את המטרופולין הכלכלי, התרבותי והפוליטי של אינדונזיה. הוא זרוע הרי געש ורמות וולקניות והפורה ביותר בחגורה הטרופית. לאחר ארוחת הבוקר ניסע לכיוון ההרים, שם נעבור לג'יפים שיביאו אותנו עד הקלדרה הגדולה. פה נעלה על סוסים כדי לחצות את מרחבי העפר והאפר, עד הגיענו אל שפת לוע הר ברומו הפעיל. ענני הגופרית ורחש הבעבוע עולה מתוך הלוע המרשים. מפה נצפה בשקיעה המרהיבה. לינה בסורבאיה. (ב,ע)

  

דרקוני הקומדו אינדונזיה, טיול מאורגנים לאינדונזיה

 

יום 14> מהאי ג'אווה לאי פלורס: לבואן באז'ו, מיעוט אתני

בבוקר נעזוב את ג'אווה בטיסה לעיירה לאבוג'ן באג'ו שבמערב האי פלורס. לאחר הנחיתה ניסע לביקור באחד הכפרים האותנטיים שיש באי פלורס. נסייר באחד הכפרים בו נמצא מיעוט אתני מקומי, נצפה בריקוד מסורתי ונפגוש את התושבים. לינה בלבואן באג'ו. (ב,ע)

 
יום 15> יום שייט לדרקוני הקומודו

היום נצא לנמל, ממנו נפליג אל האי רינקה, אחד מאיי ארכיפלג קומודו. פה נוכל לצפות בדרקוני הקומודו הענקיים, הנחשבים לאחרוני הדינוזאורים. אורך הלטאות מגיע לעתים לשלושה מטרים, משקלם כ- 250 ק"ג ומהירות ריצתם מגיעה לעד 20 קמ"ש. נשנרקל להנאתנו לאורך חוף בידדרי ונחזור לאי פלורס. לינה בלבואן באג'ו. (ב,צ,ע)

 
יום 16> מהאי פלורס – לבאלי : מקדשי באסאקי, חוף הים

בבוקר נצא בטיסה חזרה לבאלי. לאחר הנחיתה ניסע לקומפלקס המרשים של מקדשי באסאקי, אשר למרגלות הר אגונג הקדוש והפעיל. נצפה על שדות האורז המעטרים את ההרים, אשר האי באלי כל כך מפורסם בהם. ב- 2 הלילות האחרונים של באלי נלון בחוף נוסה דואה. לינה בבאלי. (ב,ע)

 

יום 17> באלי: אולם המשפט, מקדשים על אגם ברטאן, טקס באלינזי

נבקר באולם המשפט בקלונגקונג – הבירה הקודמת של באלי, נבקר במערת העטלפים ונראה איך מכינים מלח באופן מסורתי. מפה ניסע לביקור ייחודי בביתו של איש דת באלינזי, אשר יערוך לנו טקס באלינזי מסורתי של טיהור וברכות. חוויה יוצאת דופן. לינה בבאלי בנוסה דואה (ב,ע)

 
ימים 18-19> טיסה הביתה

בהתאם לשעת ההמראה נצא לשדה התעופה לטיסה לסינגפור, ממנה נטוס לישראל דרך יעד ביניים. נחליתה בישראל ביום ה 19

 

סדר הביקורים עשוי להשתנות על פי פסטיבלים, טיסות, מזג אויר, הוראות השלטונות ומיטב שיקולי המדריך במקום

לכל הטיולים המאורגנים לאינדונזיה
לכל הטיולים המאורגנים לסינגפור
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
טיול מאורגן לניו זילנד עם אפשרות המשך לאוסטרליה, 21 ימים
מסע קסום לאיי הפיליפינים , 12 ימים
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי אופנועי שלג
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי קרנבלים ופסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולי שייט
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015