ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול מאורגן לאינדונזיה וסינגפור, כולל דרקוני הקומודו והאי פלורס, 20 יום

קבוצת האיים הנקראת בשם הכולל אינדונזיה משכה אליה במשך מאות בשנים סוחרים סיניים והודיים, כובשים אירופיים, מיסיונרים, הרפתקנים, חברות כרייה, מטיילים ותיירים בקבוצות מאורגנות. היא מורכבת מיותר מ-13,000 איים בכל גודל וצורה, הטובלים בים כחול. יש בה יערות גשם טרופיים שבין ענפיהם מנתרים קופי אורנג-אוטנג, עשרות הרי געש פעילים, מקדשים מרהיבים, אגמים וולקניים, טרסות אורז החצובות במורדות גבעות ושקיעות שמש נפלאות בחופים. טיול לאינדונזיה הוא טיול אל הרבגוניות של האנשים והתרבויות בארכיפלג הגדול בעולם. במסגרת הטיול לאינדונזיה נבקר בג'אווה - אי געשי פורה שתושביו משלבים בין עיקרי האמונה המוסלמית לבין מורשת תרבותית הינדואית, פולחני רוחות וטראנסים; נמשיך לביקור בשבט הטורג'ה שבאי סולאווסי - שבט נוצרי-אנימיסטי שבניו מממשיכים לקיים את פולחני האבות וטקסי המוות המסורתיים שלהם בצד הנצרות; ונסיים בביקור באי באלי - אי של יופי בתרבות הינדית מרתקת, שזכה להיקרא "גן העדן האחרון על אדמות".

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית באינדונזיה? 

 

מסלול מקיף ומעמיק  - מסלול הטיול שלנו לאינדונזיה הוא מסלול טיול מיוחד ומעמיק. רק במסלולי הטיול של איילה גיאוגרפית משלב הטיול ביקור בארבעה איים: סלוואסי, באלי, ג'אווה והיא קומודו אליו אנו טסים במיוחד ובו אנו נהנים משלל פעילות מרתק המשלב גם מפגש עם לטאות הכוח הענקיות, שייט בלתי נשכח ושנירקול במי האוקיינוס הצלולים. 

 

רמת המלונות - לכל אורך המסלול אנו לנים במלונות ארבעה כוכבים מצויינים במיקומים מעולים. 

 

ההדרכה המקיפה והמעמיקה - מדריכי הטיולים שלנו לאינדונזיה הם מהמובילים בשוק הדרכת הטיולים ליעד זה

 

קבוצה קטנה-  אצלנו הקבוצות הן עד 23 מטיילים בלבד

 
 

סוג הטיול: טיול עומק גיאוגרפי
........................................................  
דרגת קושי: בינונית
........................................................  
קהל היעד: בוגרים
........................................................  
עונות מומלצות: קיץ, סתיו

 
טיול אותנטי

מפגש מרתק עם תרבות אחרת ולא מוכרת. הטיול המאורגן לאינדונזיה מביא אותנו אל הלא נודע, אל השבטים המרוחקים והתרבויות הפגניות שנדמה לרבים שכבר עבר מהעולם, אבל המדינה המוסלמית הגדולה בעולם מוכיחה אחרת...

Facebook Favorites

מסלול הטיול המאורגן לאינדונזיה וסינגפור 
ימים 1-2> תל אביב - סינגפור

נתכנס בשדה התעופה ונצא בטיסה דרך יעד ביניים לסינגפור, אליה נגיע למחרת אחר הצהריים. סינגפור היא עיר-מדינה שהפכה להצלחה כלכלית. תושבי העיר (סינים, הודים ומלאים) מקנים לעיר צביון רב-תרבותי עשיר ומגוון שנצרף בכור היתוך אורבאני ומודרני. אך מאחורי מגדלי הזכוכית המודרניים, והרב-תרבותיות הססגונית - פועם לב אסייתי-שמרני. נלון בסינגפור.

 

יום 3> סינגפור

ביום זה ייעשו סידורי הנפקת האשרה לאינדונזיה: נצא לפארק הציפורים ג'ורונג, המאכלס מינים רבים (600 מינים). מפה נמשיך נצא לסיור בעיר: נעבור בנסיעה פנורמית דרך מרכז העסקים של סינגפור, בניין הפרלמנט, העיריה, ובית המשפט. לינה בסינגפור.

 

יום 4> סינגפור- באלי

הבוקר נסתובב בצ'יינה טאון וב"הודו הקטנה". נצא לביקור מאלף בגן הבוטאני וגן הסחלבים., בו נכיר הכלאות חדשות של סחלבים ונתפעם מהמינים השונים של סחלבים כולל וניל, סחלבים קטנים וגדולים. לסיום נעלה לגבעת פבר לתצפית פנורמית על הנמל. אחר הצהריים נקבל את הדרכונים ונצא בטיסה לבאלי, בה נלון.

 

טיולים מאורגנים לאינדונזיה טיול לאחנדונזיה טיול מאורגן לאינדונזיה

       צילום: עירית להב

 
יום 5> באלי: מקדשי באסאקי, בית המשפט העתיק – לסורבאיה

נסייר במקדשים היפים של האי, כל אחד מהם ממוקם בנוף מרהיב מקודמו: האחד בלב אגם, אחר על סלע בים, שלישי בתוך ג'ונגל ורביעי על מורדות הר געש פעיל. נמשיך לטיולים רגליים ביערות ובתוך פסיפסי טרסות אורז, נבקר בכפרים ובבתים ונשתלב בפולחנים ובפסטיבלים המיוחדים לדת האגמה-הינדו (האמונה ההינדואית). בין סיור לסיור נצפה גם במופעים ססגוניים המתארים את המסורת הבאלינזית. היום נבקר בקומפלקס המרשים של מקדשי באסאקי, אשר למרגלות הר עגון הקדוש והפעיל. נצפה על שדות האורז המעטרים את ההרים, אשר האי באלי כל כך מפורסם בהם. נבקר במערת עטלפים ונחזור למרכז השוקק של באלי כדי לראות את בית המשפט המסורתי, על ציורי הקיר המרשימים שבו. בערב נצא בטיסה לסורבאיה - עיר נמל גדולה במזרח האי ג'אווה. לינה בסורבאיה.

 

יום 6> סורבאיה: הר הגעש ברומו

האי ג'אווה זרוע הרי געש ורמות וולקניות. הוא הפורה ביותר בחגורה הטרופית. האי מהווה את המטרופולין הכלכלי, התרבותי והפוליטי של אינדונזיה. לאחר ארוחת בוקר ניסע לכיוון ההרים, פה נעבור לג'יפים שיביאו אותנו עד הקלדרה הגדולה. נעלה על סוסים כדי לחצות את מרחבי העפר והאפר, עד הגיענו אל שפת לוע הר ברומו הפעיל. ענני הגופרית ורחש הבעבוע עולה מתוך הלוע המרשים. מפה נצפה בשקיעה המרהיבה. לינה בסורבאיה.

 

יום 7> סורבאיה - לג'וגג'קרטה סיור במקדשי פרמבנאן

הבוקר נצא ברכבת לג'וג'קרטה. בהגיענו נצא לביקור מרתק במקדש פרמבנאן. המקדש הנאה עם מקדשי האלים סביבו, העטורים בתבליטים המתארים את היצירות האפיות של הראמאיאנה והמהבראטה, הם עדות נאה לעוצמתה של התרבות ההינדואית ששלטה כאן בסוף האלף הראשון לספירה. בערב נצא למופע ריקוד המציג קטעים מתוך היצירה האפית של הרמיאנה. לינה בג'וגג'קרטה.

 

יום 8> יום סיור בבורבודור , ביקרו בכפרים עם צפיה בטקס טרנס

העיר ג'וגג'קרטה, שמשמשת בירה לסולטנים ההינדו-מוסלמים, ומרכז חשוב לאומנויות הג'אוונזיות. בעיר וברמות הגעשיות שסביבה ממוקמים מרכזי התרבות והאומנות החשובים ביותר שנוצרו אי פעם בג'אווה. לאחר ארוחת בוקר ניסע לסטופה הבודהיסטית המרשימה של בורובודור - מבנה אדיר מן המאה ה- 9 המסמל את התפיסה הקוסמית הבודהיסטית ומן היפים בעולם הבודהיסטי כולו. נטייל במרפסות הסטופה, בין מאות הסטופות הקטנות. מפה ניסע לכפרים קטנים המשבצים את הנוף היפה. נכנס לאחד הכפרים, ונלך לצפות בטקס טרנס מרשים, אשר משמש את המקומיים לגירוש שדים. נלון בג'וגג'קרטה.

 

יום 9> ג'וגג'קרטה - אוג'ונג פנדאנג Ujung Pandang

היום נצא בסיור ריקשות לארמון הסולטן, וארמון המים. האי גאווה ידוע ברמה האומנותית המעודנת שלו על כל גווניה, מריקוד ומוזיקה ועד אמנויות הפיסול ועבודות היד. נבקר בבית מלאכה לבובות המשמשות לתיאטרון צלליות ובבית מלאכה לבטיק. נמשיך לשוק הציפורים, ואחר הצהריים נעבור לשדה התעופה כדי לעלות לטיסה לאוג'ונג פנדאנג, בירת האי סולאווסי. לינה באוג'ונג פנדאנג.

 

  

טיול מאורגן לאינדונזיה טיולים מאורגנים לאינדונזיה

   צילום: עירית להב

 


יום 10> אוג'ונג פנדנג- טאנה טורג'ה

כמו עלי כותרת של סחלב, נפרש האי סולאווסי לתוך האוקיינוס. דרום האי, המתאפיין בנופים אפופי ערפל, ג'ונגל ראשוני ואגמים עמוקים, מיושב על ידי שבטי הטורג'ה, שנודעו במנהגי הקבורה וטקסי המוות המיוחדים להם. מאוג'ונג פדנג ניסע לאורך החוף וכפרי הדייגים של הבוגים (המוסלמים של סולאווסי), תוך שאנו מבקרים באחד מבתי המקומיים. נמשיך בדרכנו להרים ציוריים ושדות אורז ירוקים עד הגיענו לרנטה פאו שבטאנה טורג'ה ללינת לילה.

 

יום 11> טאנה טוראג'ה

זוהי מולדתו של שבט הטורג'ה. בני השבט הם נוצרים-אנימיסטיים שבד בבד עם התמסרותם לנצרות ממשיכים לקיים את פולחני האבות וטקסי המוות המסורתיים שלהם. נצא לביקור באתרי הקבורה של בני השבט: בתוך גומחות בסלע חצובים קברים ובצדם בובות "טאו-טאו" המייצגות כפילי מתים, נבקר בשוק מקומי ונתוודע למגוון הפירות והמאכלים המקומיים. זו גם הזדמנות למפגש בלתי אמצעי עם האוכלוסייה המקומית. נסייר בכפרים המשמרים את בתי הטורג'ה שצורתם כסירה המוגבהת על-גבי כלונסאות. נכנס לאחד מבתי המשפחה ונכיר מקרוב את אורחות חייהם. נקנח בטיול רגלי בין שדות וכפרים ובתצפית מרהיבה על ארץ הטורג'ה. לינה בטאנה טורג'ה.

 

יום 12> טאנה טורג'ה

נקדיש עוד יום מרתק לטאנה טורג'ה ומנהגי השבט במקום. ביום זה נצטרף לאחד הטקסים המרתקים הקיימים באזור, נסייר בשוק החיות, אשר רובן משמשות להקרבת קורבנות לטקסים, ונרחיק בין ההרים לכפרים ייחודיים המשמרים מסורות עתיקות. לינה בטאנה טורג'ה.

 

יום 13> טורג'ה- אוג'ונג פנדאנג –באלי

נצא בנסיעה מהיערות של הטורג'ה מטה לאורך חופי האי. נעצור לארוחת צהרים של דגים ופירות ים, אחר הצהריים נגיע לשדה התעופה של אוג'ונג פנדאג. טיסת ערב תביא אותנו בחזרה לאי באלי, נעבור למלון שלנו שבאובוד, אשר במרכז האי באלי. באלי - אי קטן בלב הארכיפלג שזכה להיקרא "גן העדן האחרון עלי אדמות " ו"הבוקר של העולם". תושבי באלי משמרים את מסורתם ההינדואית, המשלבת אמונה דתית, אמנות ופולחנים השזורים זה בזה ליצירת אחת התרבויות המיוחדות בעולם. נטייל בין מקדשים והרי געש - חלקם רדומים, אחרים פעילים. לינה באובוד.

 

 

דרקוני הקומדו אינדונזיה

 
יום 14> מופע ברונג-רנגדה, מקדש המעיין, אגם באטור

לאחר ארוחת בוקר נצפה במופע ברונג-רנגדה (המאבק של הטוב נגד הרע), אשר ימחיש לנו את הזהות הההינדית של הבאלינזים. נבקר במקדש המעיין המקודש טמפאקסירינג, והאתר הארכיאולוגי גונונג קוואי. נמשיך לצפייה בהר הגעש הפעיל באטור ואגם באטור היפהפה שלמרגלותיו. לינה באובוד.

 

יום 15> טיול ג'יפים , מקדשי היער בטאקרו, הופעת קצ'ק

יום מיוחד לפנינו: נצא בג'יפים לאזור כפרי, נעבור בכפרים שונים לסיור בין טרסות האורז היפהפיות. נעשה באזור טיול רגלי יפה בין טרסות האורז המרשימות, ונלמד על גידול האורז, החשוב כל כך לאינדונזיה. נכנס למקדשי היער בבטקארו, מקדש מדיטציה השוכן ביערות הגשם. נסיים את היום בהופעת קצ'ק. לינה באובוד.

 

יום 16> באלי– האי פלורס: לבואן באז'ו - דרקוני הקומודו

עם בוקר נצא מבאלי בטיסה לעיירה לאבוג'ן באג'ו שבמערב האי פלורס. לאחר הנחיתה נעבור לנמל ממנו נפליג אל האי רינקה, אחד מארכיפלג קומודו, פה נוכל לצפות בדרקוני הקומודו הענקיים הנחשבים לאחרוני הדינוזאורים, אורך הלטאות מגיע לעתים לשלושה מטרים ומשקלם כ- 250 ק"ג, מהירות ריצתם מגיע לעד 20 קמ"ש. בסיום ההליכה נשוט לחוף דידדרי על מימיו הצלולים. נשנרקל ונהנה מארוחת צהרים. לקראת שקיעה נחזור ללינה בלבואן באג'ו.

 

יום 17> האי פלורס –באלי

לאחר ארוחת בוקר נבקר במערת נטיפים, נכיר את תושבי האי, ממוצא אבוריג'יני, ובמידה ויהיה זמן נטייל להנאתנו בשוק. אחר צהריים נחזור בטיסה אל באלי , והפעם נעבור ללינה קרוב לחוף הים.

 


יום 18> מקדשי טאנה לוט, אגם בראטאן , בית של משפחת אצולה

לאחר ארוחת בוקר ניסע למקדש טאנה לוט שעל חוף הים, הנחשב לאחד היפים ביותר בבאלי, בשל המיקום המרשים שלו, על סלע מזדקר מן הים. המקדש לעיתים מופרד מהאי באלי, כאשר הגאות מכסה את המעבר. מפה נעלה לאזור הקריר של באלי, לאגם בראטאן עם המקדשים הצפים עליו, אחד הסמלים החשובים של אינדונזיה. נכנס לשוק פירות ססגוני, ונרד דרך כפרים יפים טובלים ירוק עד לבית של משפחת אצולה. לינה ליד חוף הים.

 
ימים 19-20> חוף הים, מקדש אולו וואטו - טיסה הביתה 

לאחר ארוחת בוקר נהנה מחוף הים או סיבוב בין החנויות שופעות עבודות היד . מפה ניסע לאורך החוף למקדשי אולו ואטו היושבים על מצוק מעל הים. אחר הצהריים המוקדמים נעבור לשדה התעופה לטיסה לסינגפור, וממנה נמשיך ליעד ביניים. ננחת למחרת ונמשיך בטיסה לישראל .

 


סדר הביקורים עשוי להשתנות על פי פסטיבלים, טיסות, מזג אויר, הוראות השלטונות ומיטב שיקולי המדריך במקום

לכל הטיולים המאורגנים לאינדונזיה
לכל הטיולים המאורגנים לסינגפור
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
טיול מאורגן לניו זילנד ,19 ימים (16 לילות) עם אפשרות המשך לאוסטרליה
מסע קסום לאיי הפיליפינים , 12 ימים
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי אופנועי שלג
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי קרנבלים ופסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולי שייט
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015