ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טרק לקצ'קר צפון מזרח תורכיה, 8 ימים

טיול זה נמכר כרגע לקבוצות סגורות לפרטים נוספים צרו עמנו קשר 

 

זהו טרק אמיתי ולא קל, שרובו ככולו טיול רגלי במסלול מיוחד ולא מוכר בצפון מזרח תורכיה. זהו מסע מרהיב ב"נפאל הקטנה": נופי טבע, אנוש וחי מרגשים.במסלול זה "סטינו" מהמקובל והספנו יומיים בצד הצפוני הירוק מרובה הפריחות. והתוצאה היא שבנוסף לטיפוס עצמו אל רכס הקצ'קר. המטיילים יחוו מפגשים מיוחדים עם רועים ואנשי ההר במקומות שם אפילו טיילי הרגל לא מגיעים. הטיול מתאים למשפחות עם נערים מגיל מצווה לערך. שימו לב- אנו הולכים רצוף מהיום השני עד היום השישי- מינימום נסיעות ובזבוזי זמן יום יקר.

 
לדעת רבים ממטיילנו - זהו הטרק היפה בעולם!!

 

סוג הטיול: טרק למיטיבי לכת 
........................................................ 
דרגת קושי: קשה 
........................................................ 
קהל היעד: בוגרים
........................................................ 
עונות מומלצות: קיץ 
Facebook Favorites

מסלול הטרק לקצ'קר


 

יום 1 >

נטוס בטיסת צהרים מתל אביב דרך איסטנבול לטרבזון שבים השחור. נצא ברכב לאורך הים השחור, נעצור בשוק המקומי לקנות מצרכים ליום המחרת ועוד צ'ופרים. נסע במעלה נהר הפירטינה ונלון במלון בשניובה.

 

יום 2 >

ביומיים הקרובים נטייל במסלול ייחודי לאיילה ולא מתוייר. כתוצאה מכך, המפגשים עם התושבים המקומיים הינו חוויתי במיוחד והכנסת האורחים שלהם מרגשת. נעלה בהקפצה רכובה מהפירטינה להרים ממזרח אל יאיילה פוקוט המדהימה שיושבת במיקום עולמי. זהו אחד משיאיו של טיול הטרק בטורקיה. אנו בצד ההירוק - הצפוני, של הרכס המכוסה דשא אחו עם שפע פריחות לאורך כל הקייץ עקב הגשם היומי. תצפיות מרהיבות אל הרי הקצ'קר והטטוס מדרום ופסגות האלטיפרמק ממזרח. נעצור לצהרים פיקניק ביאיילה האסטף (יאיילה- כפר רועי עונתי) ומשם נרד אט אט לאורך שבילעתיק ליאילה אמלקיט Amlakit שם נלון בפנסיון קטן.

 

יום 3 >

נצא דרך יאיילה פאלוביט ומשם משך כל היום נחצה רכס התוחם ממזרח את עמק פאלוביט. העלייה איטית וממושכת. בהגיענו למעבר, תתגלה לנו במלא הודה פסגת הר הקצ'קר בצדו הצפוני. מכאן נגלוש בכיף על שמטחי האחו הפורחים אל העמק בו שוכן הכפר הגדול יחסית יוקארי קברון Yukari Kavrun נחזור לציביליזציה ונפגוש את המוני המטיילים היוצאים מכאן לטרק לקצ'קר. במקום בתי קפה, מאפית בורקסים ושאר מנעמי החיים

 

טיולים מאורגנים לקצקר טרק בקצ'קר טיול מאורגן  לקצ'קר

       צילום: מוטי בלושטיין

 
יום 4 >

ביום זה אנו נחצה מצפון לדרום את הרכס המרכזי של הקצ'קר TransKackarהיום אנו על שביל רגלי נוח ובהחלט מטוייל הרבה יותר וגם עם העלייה ארוכה יותר- הרי שהיא מתונה יותר. נתחיל לעלות דרך אגם אוקוז (OKUZ GOLU) ונרד לאגם הנהדר קארה דניז שלרגלי מורדותיו הצפוניים של הקצ'קר. ממנו נעל השוב ונעבור במעבר הרים צ'אי מקצ'ור בגובה 3200 מ', נגיע לעמק המדשאות של דובה (Dube )ובו נרד עד לכפר אונגונלר (Ongunler). נלון במקום במלון מקומי

 

יום 5 >

יום קל ונוח לאחר היום הקודם ולפני הטיפוס שלמחרת. נעלה אט אט בעמק לכיוון נקודת הלינה של דילבר דוזו (dilber Duzu ) כאשר הציוד שלנו נישא ע"ג פרידות. כאן נארגן את המאהל ממנו נצא למחרת לטיפוס לפסגת הקצ'קר. נקודת ציון נהדרת במסגרתו של טיול הטרק בתורכיה. ל לינה באוהלים על משטחי דשא טבעיים לצד פלגי מיים.

 

יום 6 >

עולים לפסגה. נצא עוד טרם הנץ החמה לכיוון אגם דניז גולו שנמצא באמצע העלייה. באגם "היפה ביותר בטורקיה" נאכל בקר ומשם נתחיל בטיפוס לא קל אל הפסגה אלייה נגיע בשעות הצהריים המוקדמות. אנו בגובה 3942 מ', שם נניף דגל עם תצפיות מרהיבות 360 מעלות. מכאן נחזור על אותו מסלול - אך בירידה, יחי ההבדל הקטן... נגיע למאהל שלנו, נתארגן על קיפולו והעמסתו על הפרדות ובמאמץ אחרון נלך בירדיה את העמק לכפר אונגונלר בו לנו לפני יומייים. נלון במלון בכפר.

 

יום 7 >

נצא במיניואן במורד נהר ברהל לכיוון הכפר ברהל. הכפר ברהל שוכן בינות רכסי האלטיפארמק והקצ'קר עם שפע מעיינות. זהו אזו רריפי ויפה עם שפע כפרי יאיילות מסביב ואנו נטייל בנחת בלי עליות רציניות משך כחצי יום. אחה"צ נסע בהמשך מורד הנהר עד לכפר סריגול שם נלון.

 

יום 8 >

נסע ונגיע לעיירה יוסופלי היושבת על נהר הצ'ורו הגדול. נסע במעלה הצ'ורו נעזוב אותו ונחצה צפונה את רכס הים השחור במעבר אוביט ונרד לצדו הצפוני הירוק והערפילי עד לים השחור. נסע מערבה עם לטרבזון ומשם נטוס דרך איטנבול לישראל.

 

לכל הטיולים המאורגנים לטורקיה
לכל הטיולים המאורגנים לתורכיה
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
טיול ג'יפים בנהיגה עצמית לקצ'קר והרי הים השחור בטורקיה, 8 ימים
טיול ברכס הקצ'קר, עם טיולי רגל קלים, 8 ימים
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי אופנועי שלג
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי קרנבלים ופסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולי שייט
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015