ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול מאורגן לשומרי מסורת בסין, 12 יום

  טיול זה נמכר כרגע לקבוצות סגורות לפרטים נוספים צרו עמנו קשר 

 

טיול מושלם עבור אלו שמגיעים למדינה המדהימה הזו בפעם הראשונה, זהו הטיול שמאפשר לכם להכיר את סין מקרוב והוא כולל את כל המקומות והאטרקציות בסין. הטיול מתחיל בבייג'ינג ואתריה: העיר האסורה, כיכר טיאן אן מן, ארמון הקיץ, מתחם האומנויות 798 וליו לי צ'נג. ממשיכים אל עיר הבירה ההיסטורית של סין, שיאן, ובה מושם דגש על האתר הארכיאולוגי המפורסם ביותר בעולם - אתר חיילי הטרקוטה. פנינת הטבע של הטיול היא במחוז גואנג שי, העיר גווילין, גבעות הקארסט הייחודיות שסביבה ועיירת התרמילאים יאנג שואו. את טיולנו בסין נקנח בביקור בעיר המרתקת והיפה האנג ג'ואו, עיר תעלות שזכתה לכינוי "ונציה של המזרח", ז'ו ג'ואנג ועיר העתיד שנגחאי עם המגדליה הגבוהים. 

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית בסין? 

כי המסלול קצר וקולע: במסלול הטיול לסין לשומרי מסורת הקפדנו לכלול את כלל אתרי "החובה" בסין הכולל את בייג'ינג, שיאן, גווילין ושנגחאי.

 

כי מושם דגש על כשרות בטיול: בטיול שלנו בסין אנו מקפידים על עבודה מול קהילות חב"ד ומסעדות יהודיות כשרות המאפשרות לנו לספק שילוב של מסע מעמיק לסין ולצד זה אוכל כשר ואיכותי. 

 

כי זו רק שבת אחת "בנכר": אי יכולת השינוע בשבתות מעט מסרבלות את הטיולים המאורגנים בכל יעד בעולם ולכן בחרנו לצאת למסלול שבו אנו שוהים רק שבת אחת בסין ולא מותחים את הטיול מעבר לכך, כך לא מתקבלת תחושת "מריחת הזמן" שמתקבלת בטיולים מאורגנים אחרים לסין

 

סוג הטיול: עומק
........................................................ 
דרגת קושי: קלה
........................................................ 
קהל היעד:  בוגרים, שומרי מסורת, בודדים
........................................................ 
עונות מומלצות:  אביב, סתו
Facebook Favorites

    טיול מאורגן לשומרי מסורת בסין, 12 יום

יום 1-2> ההגעה לבייג'ינג – העיר האסורה, כיכר טיאנאנמן

נצא בטיסה (דרך יעד ביניים) אל עיר הבירה הסינית בייג'ינג. לאחר החבירה אל המדריך המקומי בנמל התעופה, נצא בכביש המוביל מנמל התעופה ישירות אל לב ליבה של עיר הענק בייג'ינג:העיר האסורה. בתחילת ביקורנו נסייר בכיכר טיאנאנמן, הכיכר הקרויה על שם "שער השלווה השמימית" המוביל אל העיר האסורה, משתרעת על פני שטח עצום של 440 מטר רבוע ומוכרת לתייר המערבי מאירועים היסטוריים שונים שהתרחשו בה. בתחילת ביקורנו נתצפת על המאוזילאום המוקדש לזכרם של גיבורי המהפכה, בו גם חנוטה גופתו של היו"ר מאו דזה טונג. נערוך הכרות עם היכל העם, בניין הפרלמנט הסיני, עם המוזיאון הלאומי ונכנס דרך השער בו מתנוססת בגאון עד עצם היום הזה דמותו של היו"ר אל העיר האסורה. שם נבקר בין ההיכלות השונים המשמשים כיום כמוזיאון הפתוח לכלל אך בעבר הותרה הכניסה לאזור רק לקיסר, סריסיו ופילגשיו עת שימש המקום כארמונו. המשך סיורנו יביאנו אל ארמון הקיץ, ארמון זה שימש את הקיסרים המאוחרים של שושלת צ'ינג והוא ממוקם בצפון העיר, המתחם הענק נמצא לחופו של אגם מלאכותי גדול מימדים. לקראת ערב נצא לצפות במופע קונגפו המתאר בצורה מרתקת את אומנות הלחימה המבוססת על עקרונות סיניים קלאסיים. לאחר הביקור נשוב אל המלון ללינה. (ארוחת ערב חב"ד בייג'ינג)

 


יום 3> בייג'ינג – השדרה האולימפית, החומה הסינית, דרך הרוחות, שוק האוכל

הבוקר נצא אל הפרברים הסובבים את העיר בייג'ינג, תחילה נצא בנסיעה צפונה אל האזור בו התקיימו בשנת 2008 המשחקים האולימפיים. נעצור לביקור התרשמות קצר בשדרה האולימפית: נערוך תצפית פנוראמית על "קן הציפור", אצטדיון האתלטיקה שאירח את טקס הפתיחה הבלתי נשכח, "הקובייה", אקוואריום הענק ששימש לתחרויות השחייה ועוד ככול שיותיר לנו הזמן. כמיטב המסורת של טיולים מאורגנים לסין, נמשיך בנסיעה אל אחד מקטעי החומה הסינית, אחד מפלאי הארכיטקטורה הנחשב גם לאחד משבעת פלאי העולם, הנמשכת לאורך של מעל ל 6,300 ק"מ- ללא ספק אחד משיאיו של טיול מאורגן לסין. עם ההגעה נטפס על קטע החומה הנקרא גיאגואויואן, הממוקם במקום גבוה ואסטרטגי בחומה הסינית. לאחר הביקור בחומה נצא לביקור ב"דרך הרוחות", דרך זו שימשה כשער הכניסה אל קברי הקיסרים של שושלת מינג, שם נתוודע אל הפסלים המיתיים והמציאותיים יותר השומרים עד עצם היום הזה על קברי הקיסרים הקדמוניים. לקראת ערב נשוב אל העיר ונצא לביקור בשוק האוכל המיוחד של וואנגפוג'ינג, שם נתרשם ממנות המזון יוצאות הדופן שהובאו אל הרחוב מרחבי סין. (ארוחת ערב חב"ד בייג'ינג)

 

יום 4> בייג'ינג – מקדש השמיים, שיאן – אתר חיילי הטרקוטה

עם שחר נשכים יחד עם המוני גמלאי העיר בייג'ינג ונצא אל דרום העיר לביקור במקדש השמיים, אזור זה שבימים עברו שימש את קיסרי שושלות מינג וצ'ינג לטקסים דתיים אחת לשנה, משמש כיום כאתר הבילוי בהא הידיעה של גמלאי העיר. המוני אדם נאספים בגן המקיף את מקדש השמיים ועוסקים בתרגילי טאי צ'י, במשחקי כדור, בריקודים, בשירה במקהלות ובעוד פעילות ענפה ומגוונת. נערוך ביקור גם במקדש המרשים ומכאן נצא בנסיעה אל נמל התעופה המקומי לטיסה אל עיר הבירה הקדומה של סין העיר שיאן, עם ההגעה נצא בנסיעה אל אחת העדויות הארכיאולוגיות המרתקות ביותר שהתגלו במאה האחרונה ברחבי העולם כולו: אתר חיילי הטרקוטה. באתר זה למעלה מששת אלפים דמויות של חיילים וסוסים עשויים מחומר הטרקוטה, ערוכים אלי קרב, שיוצרו במיוחד כדי להגן על קברו של אבי האומה הסינית ומייסד שושלת צ'ין, השושלת שנחשבת כשושלת הראשונה שהצליחה לאחד את מדינת הענק סין, כבר במאה השלישית לפני הספירה, הקיסר הואנג די. נערוך ביקור בביתנים השונים באתר ונבקר במוזיאון המסביר על תולדות חייו של הקיסר והמקום. לקראת ערב נשוב לשיאן, שם נצא לתיאטרון המקומי ונחזה במופע מחול ושירה מימי שושלת טאנג משולב בשירה וריקודים. לינה בשיאן. (ארוחת ערב במלון).

 

יום 5> שיאן – הרובע המוסלמי, גווילין

הבוקר נצא לטיול במרכז העיר: נחלוף על פני מגדל התוף ומגדל הפעמון המעטרים את מרכזה של העיר ונצא לביקור במסגד הגדול של שיאן, מבנה זה הנראה כמקדש סיני לכול דבר משמש עד עצם היום הזה כבית תפילה למאות אלפי המוסלמים המתגוררים בעיר ומסמל את הסבלנות והפתיחות הדתית שהייתה קיימת בעיר בין המאות השישית לתשיעית לספירה. לאחר הביקור נצא אל יעדנו הבא גווילין, עיר יפהפייה הממוקמת בינות גבעות הקארסט המעטרות אותה ומעניקות לה נופך מסתורי. עם הגיענו נצא לביקור במערת חליל קני הסוף, כאן נתרשם מהנטיפים והזקיפים הרבים המוארים בתאורה קסומה בתוך המערה. לאחר הביקור העברה ליאנגשואו להתארגנות לשבת המלכה.

 

יום 6> שבת ביאנגשואו

את שבת המלכה נבלה בעיירה הקסומה יאנגשואו, אחד משיאיו של טיול מאורגן לסין, שם נצא לסיורים רגליים בעיירה החיננית. לקראת ערב במוצאי השבת נצא למופע שנקרא "רשמים" נוטלים חלק מאות שחקנים כולם תושבי האזור שאומנו במיוחד לצורך ההופעה. נלון ביאנגשו. ארוחת צהריים במלון.

 

יום 7> טרסות האורז של לונגשנג

נעזוב את יאנגשואו ונצא לביקור בכפר בני שבט היאו המרתקים- נקודת ציון חשובה במסגרתו של טיול מאורגן לסין. בנות שבט זה נוהגות לקצוץ את מחלפות ראשיהן ולהוסיף את השערות הגזורות בקשירה מיוחדת אל השיער הקיים ובכך נוצרת רעמת שיער ארוכה ויוצאת דופן אותה הן מחביאות מתחת לכיסוי ראשן. נטייל בכפר ונכיר את אורחות חיי התושבים ומסורותיהם. נעלה לנקודת תצפית מרתקת המשקיפה על מרחבי שדות האורז האין סופיים, בואך העיירה לונגשנג.לינה ביאנגשואו. ארוחת ערב במלון

 

יום 8> יאנגשואו – שייט במורד נהר הלי, האנגז'ואו

הבוקר נצא לשייט בלתי נשכח במורד נהר הלי, המפורסם בנופיו בסין ובעולם כולו: בלב גבעות הגיר המיוערות וחסרות ההסבר בצורתן, שוכנת העיירה יאנגשואו שהפכה למוקד תיירות פנים וחוץ. בשעות הבוקר נעזוב את העיירה הקסומה ונצא בשייט של כשעתיים אל העיירה פולי, עיירה קטנה ונידחת הממוקמת בלב גבעות הקארסט. לאחר השייט נשוב בדרך המטפסת דרך גבעת הירח חזרה אל העיירה יאנגשואו כאן נעצור לשיטוט בעיירה ובשווקיה העשירים בחפצי אומנות מקומית ובתי הקפה הרבים הפזורים בה. אחר הצהריים נטוס להאנגז'ואו, העיר אותה כינה מרקו פולו 'גן העדן עלי אדמות'. במרכז העיר נמשתרע אגם ענק שהוא חלק משפך נהר הינג-צה. עם הנחיתה נעלה לשייט באגם המערבי, הנחשב ליפה באגמי סין. נפליג במבוך האיים הקטנים, בין שלל צמחי נופר ולוטוס, דגי זהב וצבי מים . לאחר ארוחת הערב נצא לשיטוט בעיר העתיקה של האנגז'ואו. נלון בהאנגז'או. ארוחת ערב במלון.

 

יום 9> האנגז'ואו - ז'וז'ואנג – שנגחאי

ניפרד מהאנגז'ואו ונסע לז'וז'ואנג - עיירה המרושתת בתעלות מים- שהתפרסמה כונציה של המזרח. נטייל בסמטאות העיירה הצרות, נשוטט בין התעלות, הגשרים והבתים העתיקים, נבקר ב"גשר הכפול", המפורסם של ז'וז'ואנג ונשוט בתעלותיה. נמשיך בנסיעה אל הכרך הגדול של שנגחאי ועם ההגעה נצא לרחוב ננג'ינג כאן נתרשם מההמון הגודש את רחובות העיר בין חנויות המותגים המפורסמות. נקנח בטיול בטיילת המוארת של העיר, "הבונד", אחד מסמליה המפורסמים של שנגחאי, ממנה נשקף נוף מרהיב של הרובע החדש והמודרני, פודונג ושל נהר ההוואנג פו החוצה את העיר. ארוחת ערב ולינה בשנגחאי. ארוחת ערב בחב"ד שנגחאי.

 

יום 10> שנגחאי

את כל היום נקדיש לשנגחאי ואתריה, כמיטב המסורת של טיולים מאורגנים לסין. שנגחאי היא אחת הערים הגדולות בעולם, והשנייה בגודלה בסין. עיר מודרנית, תעשייתית ועמוסה, המושפעת רבות מהעולם החיצון. את ביקורנו בעיר נתחיל בגן יו שהוקם לפני 400 שנה. למרות שזהו גן קטן יחסית, הוא מרשים ביופיו תודות לעיצובו המיוחד הכולל ביתנים מקושטים, פגודות וספסלים למנוחה לצד אגמי מים קטנים השורצים דגים. מהגן נגיע לרובע הסיני - שהוא למעשה שוק ענק לחפצי אומנות, מזכרות, תכשיטים ועוד. מכאן נמשיך לביקור בבית הכנסת הממוקם באזור הגטו היהודי בשנגחאי, ושימש את פליטי המלחמה באירופה, שמצאו בעיר מקלט. נבקר במוזיאון שבחצר בית הכנסת ונשמע את הסיפור היהודי המרתק. נאכל ארוחת ערב ולאחריה נצא למופע אקרובאטיקה מדהים לפי מיטב המסורת הסינית. ארוחת ערב בחב"ד שנגחאי.

 
יום 11-12> שנגחאי- ישראל

נצא לסיור במקדש הג'ייד מהמקדשים המפורסמים והחשובים של עיר ה"חטאים" שנגחאי. שני פסלי בודהה עשויים אבן ירקן בורמזי לבן (ג'יידיט), ומעוטרים בתכשיטים ניצבים במרכז המקדש המפואר. נמשיך לביקור במוזיאון לאומנות הנקרא "מוזיאון שנגחאי". נסכם את הטיול בתצפית מדהימה על העיר וסביבותיה ממרומי בניין ג'ין מאו, הגבוה ביותר בעיר ובסין כולה והחמישי בגובהו בעולם. המבנה מתנוססלגובה 421 מטרים ומעוצב בצורת פגודה טלסקופית המשוכה מעלה, ומבוסס על ספרת המזל 8: יש בו 88 קומות ובסיסו מתומן. מאוחר בלילה העברה לנמל התעופה לטיסה דרך מוסקבה לתל אביב. נחיתה ביום ה 12 בשעה 13:45. ארוחת צהריים בחב"ד שנגחאי.

 

*ייתכנו שינויים בהתאם לטיסות, מזג אויר, תנאי הדרך ומיטב שיקולי המדריך לטובת הטיול.

 סין למתחילים. משה בנישו, מדריך בכיר באיילה גיאוגרפית מתראיין בתוכנית אסקימו כל מה שרציתם לדעת על סין ולא העזתם לשאול....

חלק 1

חלק 2

חלק 3

לכל הטיולים המאורגנים לסין
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
טיול מאורגן לסין בדגש מיעוטים אתניים, כולל סצ'ואן וגווי ג'ו, 15 יום
הטיול הקלאסי לסין, כולל שמורת הטבע ג'אנג ג'יה ג'יה, גשר הזכוכית והר חואה שאן, 14 יום
סין – טיול מקיף כולל שנגרילה במחוז יונאן, סצ'ואן ושמורות טבע, 19 ימים
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
משהו קצר וטוב
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי רגל קל לאוהבי לכת
טרקים
טיולי שייט
טיולי משפחות
טיולי פסח
טיולי אופנועי שלג
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים בארץ
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015