ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול ג'יפים בקוסטה ריקה,11 יום

טיול ייחודי בקוסטה ריקה נטייל בג'יפים טובים, תוך שאנו עוברים במקומות פחות מתויירים, בארץ מאוד תיירותית, אשר נקודת התורפה שלה היא המסחור. דרך הג'יפים נתוודע לדרכים האחוריות, נחצה ג'ונגלים ונראה חיות וציפורים, מבלי לותר על האתרים המפורסמים. 

Facebook Favorites

טיול ג'יפים לקוסטה ריקה


 

יום 1> תל אביב- סן חוזה (קוסטה ריקה)


נצא בטיסה דרך יעד ביניים לסן חוזה, ננחת לקראת ערב ונעבור למלון שבמרכז העיר. במידה והשעה לא מאוחרת מדי נערוך סיבוב במדרחוב ההיסטורי. לינה בסן חוזה. (ע)

 

יום 2> הר הגעש פואס, מפלי לה פז

לאחר ארוחת בוקר נקבל את הג'יפים ונתחיל את מסע השטח. נעזוב את עיר הבירה ונצא להר הגעש פואס, מן הידועים בהרי הגעש הפעילים של קוסטה ריקה, שלמרגלותיו נטועים מטעי קפה וסביב פסגתו יש יערות ערפל ייחודיים. נטייל אל הלוע הגדול והמעשן ונשקיף אל האגם הנמצא בלועו. משם נמשיך בנסיעה למפלי לה-פאז, סדרה של מפלים מרהיבים בתוך יער הגשם הטרופי, כשבסביבה שפע של פרפרים, סחלבים וציפורים אקזוטיות. לינה בקרטגו במלון עם מעיינות חמים! (ב,ע)

 
יום 3> הר הגעש אירזו

ניסע בדרך נופית מרתקת דרך מטעי קפה וקקאו, בדרך הנופית היפה אל ההר המתנשא לרום של 3,340 מטרים ואולי נזכה לראות חוטמנים עד הגעתנו אל הר הגעש אירזו. ניסע לאורך הר הגעש, ונמשיך במסלול ג'יפים דרך כפרי "הסנטה" בדרך נופית יפה החוצה יערות גשם בהם אולי נזכה לראות תוכנים, תוכים ועשרות ציפורים. לינה בקרטגו במלון עם מעיינות חמים! (ב,ע)

 
יום 4> אירזו- חוף הים השקט

נרד מאזורי הרכס הגבוהים כל הדרך עד הגיענו אל אזור האוקיינוס השקט. בדרכנו נעבור חוות קפה, קקאו, אננס ועוד.החוות שונות בגודלן- מחוות בוטיק ועד חוות ענק של אננס עד קצה האופק. באחת החוות נעצור ללמוד את תהליך הגידול. נתמקם במלון באזור מנואל אנטוניו. (ב,ע)

 

יום 5> שמורת הטבע באזור מנואל אנטוניו

את היום נפתח בטיול רגלי בשמורת הטבע בארו, הפחות מתויירת (וטוב שכך), בשל ההגעה המסובכת אליה, ופה יש לנו יתרון עם הג'יפים. נבקר בפארק מקסים זה המשלב מפלים ויערות טרופיים עם עולם חי עשיר הכולל קופים, עצלנים, איגואנות ענקיות, מגוון רב של סוגי פרפרים, קופים, רקונים ושאר בעלי זנבות, נחשים אורכידאות ועוד. נעלה עם רכבי השטח אל התצפית שזכתה לכינוי "פסגת העולם" עד שנגיע לאזור ביצות הפרא. נישאר ללינה לילה נוסף באזור מנואל אנטוניו. (ב,ע)

 

יום 6> ממנואל אנטוניו אל מונטה ורדה

הבוקר לא נוותר על שייט בנהר הטרקולס, פה נזכה לראות את התנינים הרבים הרובצים להם בשמש בין המונגרובים הרבים. נהר זה נשפך אל הים, ואנו נשוט בין מגוון התנינים ובעלי הכנף הפוקדים את האזור. בהמשך היום נטפס באזור יערות הגשם שבצדי הדרך ונמשיך בנסיעה אל כיוון "ההר הירוק" המונטה ורדה, נגיע ללינה במונטה ורדה ונתארגן לקראת יום האטרקציות הבא. לינה במונטה ורדה. (ב,ע)

 
יום 7> שמורת מונטה ורדה

הבוקר נעלה בנסיעה אל "ההר הירוק"- מונטה ורדה פה גם נצא לסיור הצמרות המפורסם ביותר בקוסטה ריקה (sky walk), המאפשר להתרשם מיער העננים הייחודי לקוסטה ריקה. לא נפסח על רכבל פתח מעל ההרים, המאפשר צפייה בבעלי החיים בעזרת מדריך מקומי ואולי גם נוכל לפגוש את הציפור הנדירה הקצאל, הבולטת בזנבה הארוך והירוק. אחר הצהריים ניסע לכיוון העיירה טילרן בדרך העוברת ממש ברום ההרים, כאשר העמקים פזורי החוות נפרשים לרגלינו. לינה במונטה ורדה. (ב,ע)

 

יום 8> ריו נגרו, הארנאל

נצא ליום טיול מיוחד לטיול בקניון ריו נגרו המרשים, בו נוכל למצוא בעלי חיים בין בריכות המים היפות. נמשיך כשאנו צופים בהר הגעש ארנל ומקיפים בנסיעה את אגם ארנל תוך שאנו משקיפים על הנוף הקסום. נסיים את יום הסיור באזור הר הגעש ארנאל באתר המעיינות החמים של באלדי, פה נזכה גם ליהנות מהמפלים ומגלשות המים המיוחדות לאזור. לינה בארנל (ב,ע)

 

יום 9> יום פעילות בהרים

היום נצא ליום פעילויות ייחודיות: נתחיל באומגה המיוחדת בין צמרות העצים, אשר נבנתה במקור למטרות מחקר על הקופים. הכיף האדיר הזה יקח אותנו ממבט ציפור מעל צמרות העצים קילומטרים רבים כשאנחנו לבד עם קולות היער והרוח. אחר הצהרים נצא לטיול סוסים תוך שאנו עולים לתצפית מרהיבה על הגבעות הירוקות הסובבות את האזור. לינה באזור יער עננים. (ב,ע)

 

ימים 10-11> סן חוזה – הביתה

לאחר ארוחת בוקר שלווה נעבור לשדה התעופה נצא לשדה התעופה חזרה דרך יעד ביניים באירופה אל תל אביב. נחיתה ביום ה 12(ב)

לכל הטיולים המאורגנים לקוסטה ריקה
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי אופנועי שלג
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי קרנבלים ופסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולי שייט
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015