ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

שייט באיי הגלפגוס מזרח ודרום

הספינה Galapagos Legend, עם קיבולת של עד 100 אורחים, מושלמת לדילוגים בין איי הגלפגוס השונים. הספינה בעלת ארבעה סיפונים ובכך מעניקה מגוון אזורי חברה נוחים מבלי לאבד את תחושת האינטימיות, תוך שאתם נהנים מברבקיו לילי, שיזוף בבריכה או שתייה קרה בבר. ארבעת הסיפונים, מלמעלה למטה, הם:סיפון הירח – ממנו ניתן לצפות בכוכבים וליהנות מארוחה במסעדה מהודרת.סיפון השמיים – בו תוכלו ליהנות משחייה בבריכה, מנוחה במרפסת השיזוף, משקה באחד הברים או לנסות את מזלכם באיתור דולפינים מעמדת התצפית.סיפון האדמה – כאן תמצאו לנוחותכם חדר כושר, ספרייה, ג'קוזי ופינת משחק לילדים.סיפון הים – תוכלו לבקר כאן באודיטוריום. כאן נמצאים גם שירותים חיוניים לספינה כדוגמת מרפאה או חדר ציוד השנורקלים.
בספינה 52 חדרים ממוזגים עם נוף לים ולאיים ועוד 3 חדרים פנימיים. למשפחות או לחברים המטיילים יחדיו ניתן להזמין חדרי טריפל או קוואד. 
1 סוויטת Legend עם מרפסת (33 מ"ר) – הסוויטה החדישה נמצאת בסיפן הירח ומציעה מרווח גדול כמו גם מרפסת פרטית גדולה במיוחד. מושלמת לזוגות אוהבים ולאוהבי החיים הטובים.17 סוויטות עם מרפסת (22 מ"ר בממוצע) – סוויטות עם מרפסת פרטית, הממוקמות בסיפון הירח וסיפון השמיים.24 סוויטות ג'וניור (15 מ"ר), 4 סוויטות ג'וניור פלוס (20 מ"ר) – ממוקמות בסיפון האדמה. כל סוויטה בעלת שני חלונות פנורמיים רחבים.3 קבינות סטנדרט (13 מ"ר) ו-7 קבינות סטנדרט פלוס (11 מ"ר) – ממוקמות בסיפון האדמה וסיפון הים. בקבינות הסטנדרט פלוס חלוני אשנב בעוד קבינות הסטנדרט הן פנימיות, אך מעט רחבות יותר.

מדי יום במהלך השייט יהיו 2 אפשרויות של גיחה לחופים ולאיים, אחת מדי בוקר ואחת מדי אחר צהריים. אלו יכללו בין היתר אפשרויות שנירקול, שחייה בחוף, קיאקים, סירות זכוכית, והליכות אל תוך האיים. כמובן, כל אלה כרוכים בהתבוננות מקרוב בחיי הבר הייחודיים לאיים אלה, שבחלקם הרחב אינם נרתעים מבני האדם. הגיחות מתאימות לכל גיל וכל גיחה מלווה במדריך ובמומחה לחי והצומח המקומיים. השייט מתבצע בין שני מסלולים, בני 8 ימים כל אחד. הראשון מבקר בחלק הדומי והמזרחי של האיים והשני בחלק הצפוני והמערבי של האיים.

 

 

מדוע לשוט עם איילה גאוגרפית באיי הגלפגוס?

שתי גיחות מדי יום – מדי יום יינתנו שני אפשרויות גיחה לאיים לפעילויות, אתרים וצפייה מקרוב בחיי הבר הייחודיים.

 

מסלול מקיף וממצה – המסלולים תוכננו בקפידה על מנת לאפשר למטיילים לצפות במגוון המקסימלי שניתן של חיות הבר והצמחייה הייחודיים. המסלולים מגוונים בין איים בעלי אופי שונה וכל אי מחדש בדרכו.

 

ספינה מפנקת – על הספינה תוכלו ליהנות מבריכת השחייה, חדר הכושר, או סתם מקוקטייל צונן בבר או מארוחה טובה באחת המסעדות. מספר המשתתפים בכל שייט מוגבל על מנת להטיח חוויה אינטימית הן בשייט והן בגיחות לאיים.

 

מתאים למשפחות – הגיחות לחוף מתאימות לילדים, שייהנו מהפעילויות השונות. בספינה פינת משחק לילדים, וניתן להזמין תאים בני שלושה או ארבעה מיטות בהן ילונו הילדים יחד עם ההורים.

 

  

סוג הטיול: שייט
........................................................  
דרגת קושי: 
קלה
........................................................  
קהל היעד: 
בודדים, זוגות, משפחות בוגרים
........................................................  
עונות מומלצות:  
כל השנה
Facebook Favorites

מסלול השייט באיי הגלאפגוס


 

 

יום 1 > האי בלטרה – האי ברטולומה

נחיתה בשדה התעופה שבאי בלטרה (Baltra). מפגש עם הנציג המקומי והעברה בנסיעה קצרה אל ספינתנו, Galapagos Legend. נפליג תחילה אל האי ברטולומה (Bartolome). האי עוצב בצורות געשיות המעניקות לו מראה המזכיר את הירח. נטפס אל פסגת האי ונשקיף ממנה על נוף האי ואף נראה באופק את האיים הסמוכים. כמו כן נפגוש איגואנות ימיות, לטאות לבה וציפורי סולה כחולות רגל. נמשיך אל החוף אשר יעניק לנו הזדמנות מצוינת לשנורקל במים צלולים וצלולים בין דגים צבעוניים. זו גם הזדמנות מצוינת לנסות ולאתר את פינגוויני הגלפגוס, צבי ים וכרישוני לבן קצוות.

 

יום 2 > איון פלזה הדרומי – האי צפון סיימור

נגיע בבוקר אל איוני פלזה (Plaza Islets). אלו שני איונים קטנים, צפוני ודרומי, הסמוכים לאי סנטה קרוז. נצא בהליכה באיון הדרומי, המתחילה דרך יער קקטוסים, המשמש בית לאיגואנות מצויצות צהובות ואדומות. בעונת היובש, הן ניזונות מפרחי ומפירות הקקטוסים. כמו כן, ננסה לאתר את איגואנות היבירד, תוצר הכלאה בין איגואנות ימיות ואיגואנות מצויצות, הייחודיות לאיון זה. עוד ניתן לאתר באי את ציפורי הפתוניים. נמשיך בשייט ונגיע אל האי צפון סיימור (North Seymour). האי נוצר על ידי התפרצויות וולקניות תת ימיות, והותיר תבניות של לבה גם תחת מי הים. נלך באי ונצפה במושבות קנים של ציפורי סולה כחולת רגל, ציפורי פרגטה, שחפי זנב סנונית ואריות ים. נאתר גם איגואנות מצויצות ואם יתמזל מזלו גם נחשי גלפגוס.

 

יום 3 > האי סאן קריסטובל

הבוקר הליכה מאתגרת. נגיע לחוף בפיט פוינט שבאי סאן קריסטובל לאחר "נחיתה רטובה", למסלול הליכה מסולע. ההליכה בנוף וולקני, בין מספר עמדות תצפית. זהו כנראה המקום היחידי שבו ניתן לצפות בשלושת סוגי ציפורי הסולה החיות בבאיי הגלפגוס בעת ובעונה אחת, כמן גם שני סוגי ציפורי פרגטה ומושבת אריות ים. אחר הצהריים נמשיך בהפלגה לאורך חוף האי אל סרו ברוג'יו (Cerro Brujo), שם נרד לחוף שוב. אזור זה מציג נוף וולקני לצד חוף לבן חול מזמין. בלגונה הסמוכה ניתן לראות מגוו מיני ציפורים נודדות כגון תמירונים שחורי צוואר, ארנריות אדמוניות, חרמשונים וברווזים לבני לחיים.

 

יום 4 > האי סאן קריסטובל

נגיע הבוקר אל העיר פוארטו בקריזו מורנו (Puerto Baquerizo Moreno), הנמצאת בפינה הדרום מערבית של האי סאן קריסטובל. ניסע ונבקר במרכז לשימור צבי סאן קריסטובל הענקיים. בחזרה בעיר, לאחר הפסקה להינות משיטוט וקניות בעיר נבקר במרכז ההסברה, שם נלמד רבות על האיים.

 

יום 5 > האי אספניולה

נגיע לאי אספניולה של מפרץ גרדנר (Gardner Bay) "ובנחיתה רטובה" נגיע אל חוף לבן שמור על ידי מושבה של אריות ים. אין כאן מסלולי הליכה ועל כן נישאר על החוף. בין היתר, נוכל לאתר כאן עקב גלפגוס, שלדצפיים אמריקאים, תור גלפגוס, חקיין אספניולה, סבכי אמריקאי לבן, איגואנות ימיות ומצויצות ופרושים הייחודיים לאי זה. ניתן לשנורקל ולראות תחת מי הים דגים צבעוניים רבים, כגון אלמוגיות, תוכינוניים, מנטות וכרישונים לבני קצוות. בהמשך היום, נפליג לצידו השני של האי אל סוארז פוינט (Suarez Point). נחקור את התצורות הוולקניות ואת החיות המקומיות: אריות ים, ציפורי חקיין אספניולה, סולת נסקה, פתון אדום-מקור וסרטני סלעים אדומים. בהליכתנו נגיע אל מושבות הקינון של ציפורי הסולה ואל מושבת הקינון הגדולה ביותר של אלבטרוס גלפגוס.

 

יום 6 > האי פלוראנה

נגיע אל האי פלוראנה (Floreana) אל מפרץ "משרד הדואר". שמו המוזר של המפרץ בתודות למסורת שהחל קפטן ג'יימס קולונט בסוף המאה ה-18, כאשר הניח כאן חבית עץ ששימשה כתחנת דואר. גם כיום, מטיילים רבים משאירים גלויות בתקוה שמטיילים אחרים הממשיכים לאזור אליו הגלויה ממוענת ייקחו אותה עימם. במפרץ ניתן לשנורקל עם צבי ים. האי ידוע בעיקר בצמחייה הייחודית לו. נמשיך בהפלגה ונעגון בנקודה נוספת באי. כאן לרוב נמצאת אוכלוסיית ציפורי הפלמינגו הגדולה ביותר באיי הגלפגוס. השביל יוביל אותנו אל חוף לבן המשמש כאתר קינון חשוב לצבי הים. מנטות ענקיות שוכבות מוסוות בחול במים הרדודים ועל כן לא ניכנס למים, להימנע מדריכה עליהן, אך נוכל לנסות ולצפות מהחוף בצבי הים ובציפורי הסולה כחולת רגל הצוללות למים בניסיון לדוג. נחזור לתחילת הסביל ונהנה משחייה בין דגיגי הריף ואריות הים. לעיתים נמצאת כאן גם מושבת פינגווינים.

 

יום 7 > האי סנטה קרוז

נגיע לאי סנטה קרוז ונבקר בתחנת המחקר על שם צ'ארלס דארווין, היכן שחי במשך עשורים הצב ג'ורג' הבודד המפורסם, שהיה האחרון מבני מינו. מלבד היותה מרכז רבייה והגנה על מינים נכחדים, התחנה גם עוסקת בהסברה לקהילות, בתי ספר ותיירים באיי הגלפגוס. נמשיך ונבקר בשמורת הצבים הענקיים שבמרכז האי. בדרכנו נשים לב למערכות האקולוגיות השונות הקיימות זו לצד זו על האי. השביל מתחיל באזור חקלאי ומטפס אל יער צפוף ולח. לרוב ניתן להתקל לאורך הדרך בצבים הענקיים. השמורה עצמה היא גן עדן לחובבי צפרות. כמעט כל ציפורי היבשה שחיות על האי או נודדות דרכו נראות כאן בקלות. נמשיך בשייט ונעגון מול מפרץ בלנה, בעל החוף הירוק. נסייר באזור וולקני זה ונהנה משנרקול במים.

 

יום 8 > האי סנטה קרוז, האי בלטרה

נעגון בקריאון פוינט, שבצידו הצפוני של האי סנטה קרוז. אל מול צוקי האי, נעצור לשנרקול בין דגים צבעוניים, מנטות ענק ואם יתמזל מזלנו גם כרישוני לבן קצוות. בהמשך נחזור אל האי בלטרה. העברה לשדה התעופה.

לכל הטיולים המאורגנים לאקוודור
לכל הטיולים המאורגנים לגלאפגוס
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי אופנועי שלג
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי קרנבלים ופסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולי שייט
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015