ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול מאורגן לניו זילנד ,21 עם אפשרות המשך 10 ימים לאוסטרליה

נופי ניו זילנד הפראית, גן עדן לחובבי הטבע ונופים מהאגדות: פסגות מחודדות עטורות שלג לבן, המשתקפות במימי הפיורדים הכחולים, קרחונים אדירים ויערות גשם עבותים. נשוט במפרצים קסומים, בהם משתעשעים אריות ים, דולפינים ופינגווינים שמחים.
נתפעל מגייזרים המתפרצים בחום. בדרכים צדדיות נגיע לחוות פסטוראליות, באחת מהן נתארח בבתי התושבים המקסימים של האזורים היותר נידחים. נכיר את אורח החיים הפשוט, בכפרים שלווים שנראה כאילו הוצאו מתוך גלויה. לא נוכל שלא להתאהב. 
טיולנו זה, הנושא אופי גיאוגרפי מיועד לחובבי טבע באשר הם. מדי פעם נצא לטיולים רגלים קצרים בטבע, ניפגש עם התופעות הגיאולגיות המרשימות, מגוון בעלי החיים והצומח העשיר., שמורות טבע עם, שפע בעלי חיים; ציפורי הסולה, אלבטרוסים, תולעים זוהרות, כלבי ים, דולפינים ועוד. חוויה בנוסח גלפגוס. ומעל לכל תושבי האיים השלווים ומסבירי הפנים

 

 

 

 

Facebook Favorites


מסלול הטיול לניו זילנד


  

ימים 1-2> ת"א- ניו זילנד

נמריא מנתב" בטיסה ארוכה, להונג קונג .

 
יום 3 >הונג קונג - מרכז העיר - טיסה לניו זילנד

את הבוקר נבלה בהונגקונג. נטייל במרכז העירר ונתרשם ממרכז העסקים המרהיב שלה,

לקראת ערב נמריא מהונגקונג לאוקלנד, אליה נגיע אחה"צ. עם הגיענו נצא להכיר את דופק החיים של העיר הגדולה בניו זילנד. נלון באוקלנד.

 

יום 4 >ניו זילנד אוקלנד - סיור טבע - הר עדן

את היום נקדיש לאוקלנד, "עיר המפרשיות", כאן נמצא ריכוז האוכלוסייה הפולינזית הגדולה בעולם. אוקלנד מוקפת הרי געש לא פעילים והיא ידועה בחופיה, בפארקים והגנים היפים שלה וכן במגוון המסעדות וחיי הלילה שלה. נעלה לפסגתו של הר עדן, כאן נזכה לנקודת תצפית רחבה של העיר וסביבותיה . נרד למלון למנוחה מהטיסה הארוכה ולפנות ערב נחצה את הנמל וניסע לשכונת דבנפורט, ממנה נערוך תצפית מכיוון הים אל העיר. נשוב העירה ונבקר באזור המסעדות והבארים השוקק של ה "אמריקן קאפ". נלון באוקלנד.

 

יום 5 > מוזיאון אוקלנד - מערת התולעים הזוהרות של וויטומו - רוטורואה

נחל את הבוקר בסיור באזור המשופע מפרצונים, איים ויערות קדומים. נבקר באוקלנד דומיין, פארק ציבורי מקסים בו שוכן מוזיאון אוקלנד. כאן נבקר בתצוגה המאורית, המציגה את אוסף החפצים הפולינזיים הגדול ביותר בעולם. בביקורנו במוזיאון תהיה לנו הזדמנות לראות גם את התצוגות, התערוכות והאוספים העוסקים בהשתתפותה של ניו זילנד בשתי מלחמות העולם. כמו כן ניתוודע לעולם הוולקניזם הניו זילנדי. 

ניסע לכיוון דרום מערב לאורכו של נהר הוויקאטו. נגיע לאזור המערות הקרסטיות של וויטומו ונשוט במערה חשוכה, אשר את תיקרתה מקשטות אלפי נוריות זעירות, הן התוולעים הזוהרות. נמשיך בנסיעה אל רוטורואה, בירת האזור הגאו תרמי בניו זילנד, אליה נגיע לעת ערב. העיר שוכנת לחוף אגם רוטורואה היא גם אחד ממרכזי הישוב ההיסטוריים החשובים ביותר של המאורים, שילוב זה עושה אותה ליעד תיירותי מבוקש מאד.

 
יום 6 >רוטורואה

את היום נתחיל בביקור במעיינות הקשת, שם נלמד על עולם החי הייחודי של ניו זילנד, כמו גם החי והצומח אשר היגרו לארץ איים מופלאה זו. נמשיך לביקור באתר TE PUIA , שם נקבל הצצה נוספת לנושא המאורי, אבל בעיקר נסייר בין בריכות מבעבעות של בוץ רותח, וגייזר המתפרץ כמה פעמים ביום. 

לאחר הפסקת הצהריים נטייל במכתש הוולקני וואימנגו. נצפה בפעילות הגאו טרמית ונתוודע בסיור הרגלי לצמחייה הייחודית לאזור.
לעת ערב נתארגן במלון לקראת יציאת ערב למראי מאורי, מקום מפגש מאורי מסורתי, שם נחווה חוויה תרבותית. נתנסה בוורו מאורי מסורתי (הצבת אתגר) ובפווהירי (קבלת פנים). לאחר מכן נצפה במופע פולקלור מאורי של שירים וריקודים. נהנה מהאנגי מאורי (ארוחת ערב מאורית מסורתית), בו אוכל עטוף מבושל באידוי בבור מתחת לאדמה. האירוע כולו נראה בתחילה כמשהו תיירותי מאד, אבל יש לו פאן רציני ואיכותי, עם אמירות חברתיות, דתיות ותרבותיות התקפות למה שעובר על החברה המאורית בני זילנד של ימינו. לינה ברוטורואה.

           

טיול מאורגן לניו זילנד טיול מאורגן לניו זילנד טיול מאורגן לניו זילנד

 
  יום 7 >רוטורואה - טאופו - נפייר - מושבת הסולות הענקיות

הבוקר נצא בנסיעה דרומה לכיוון טאופו, האגם הגדול ביותר בניו-זילנד (619 קילומטר רבוע) ולב האי הצפוני. נעצור לתצפית על אזור האגם והרי הגעש המושלגים שברקע. נרד לאזור מוצא המים של האגם - נהר ה WAIKATO הארוך בנהרות ני זילנד. הוא מתחתר בקניון בזלת נמוך, ונופל במפלי HUKA כדי להתחיל כאן את דרכו הארוכה צפונה. נמשיך בנסיעה דרום מזרחה בדרך הררית נידחת, העוברת נחלים יפים, חוצה רמות מרעה, בכיוון מזרח בואכה נאפייר. העיר שוכנת על גדות לוע הר געש קדום, המכוסה במי ים. עיר זו נהרסה ברעידת אדמה בשנת 1931 ונבנתה מחדש בסגנון ארט דקו. נערוך סיור קצר במרכז הארט דקו של העיר. 

נמשיך בנסיעה לאורך מפרץ הוק, על חוף האוקיאנוס השקט, למרגלות צוקי אבן גיר. המטרה – Cape Kidnappers, מושבה ענקית של עופות ים בשם GANNET המין האוסטרלי אסיאתי. בעברית "סולה". (למנוסים - חוויה בסגנון איי גלפגוס.) לעת ערב נגיע למלוננו באזור טאופו.

יום 8 >פארק הרי הגעש של טונגרירו - החוף של קאפיטי - וולינגטון

היום ניסע דרומה לאורכו של אגם טאופו, דרך טורנגי, הממוקמת בקצהו הדרומי של האגם, אל הפארק הלאומי הראשון של ניו זילנד. בעוברנו דרך אדמה חקלאית רחבה. נגיע למישור המרכזי, שם נהנה מנופים מרהיבים של הרי הגעש רואפהו, נגאורוהואה ווטונגרירו. רכס הרים זה מהווה את לבו של פארק הלאומי של טונגרירו. בתחום השמורה, על מורדותיהן המערביים של הרואפהו נבקר במרכז המבקרים המקומי ונצא להליכה בת כשעה למרגלותיו של הר הגעש. לעת צהריים נמשיך בנסיעה דרומה. דרך העיירה טהיהפי, היא בירת מגפי הגומי של ניו זילנד והחוף של קאפיטי נגיע לעת ערב לוולינגטון בירת ניו זילנד. לינה בוולינטון.

 

יום 9 >וולינגטון - מעבורת לאי הדרומי - פיקטון - נלסון

הבוקר נסייר בוולינטון, נבקר בהר ויקטוריה. נצפה על העיר והנמפרץ המדהים ביופיו ונראה את בית הפרלמנט. לעת צהריים נעזוב את וולינגטון ונחצה את מייצרי קוק בדרכנו לאי הדרומי, הפראי שבין האיים. מסיפון המעבורת נשקף מראה מיצרי מלבורו, גבעותיו התלולות מכוסות בסבך, מטפסות מתוך הים וקו החוף המסולע. אכן מראה עוצר נשימה. נעגון בעיירה פיקטון, ונמשיך בדרך הנוף, המתפתלת מעל QUEEN CHARLOTTE SOUND ולאורך ארץ היין של מרלבורו אל נלסון ללינת לילה.

 

יום 10 >הפארק הלאומי אבל טסמן

הבוקר נצא למסענו דרך מוטיואקה לקהאיטריטרי. מכאן נצא בסירות מהירות אל שמורת הטבע אבל טסמן. נפליג לרגלי צוקי הגרניט הנופלים אל המים התכולים, נכנס אל המפרצים החבויים, המעוטרים ביער טבעי הנושק לחול המוזהב. בדרכנו נבקר במושבת כלבי הים של האי טונגה. נסייר ברגל באחד ממסלולי ההליכה המפורסמים ביותר בניו זילנד, דרך יער טבעי למפרץ בארק ונחזור לסירה בהפליגנו חזרה. לינה בנלסון.

 

יום 11 >נלסון - פארק אגמי נלסון - קניון בולר - פונאקאייקי

היום ניסע דרום מערבה בדרך ה WESTLAND המפורסמת. נעלה בהרים, נעצור לסיור קצר נלסון ולאורך קניון BULLER נרד לקו החוף של הים הטסמני. באזור העיירה WESTPORT נסייר במצוקי cape foulwind ונצפה על מושבה של אריות ים ואם יתמזל מזלנו נראה גם דולפינים. בינות לשיחים אולי נראה עוף מוזר, מאלה שאינם יכולים לעוף, הנקרא Weka . נמשיך לאורך החוף, לפארק הלאומי פפרואה ול"סלעי הפאנקייק" אשר בפונאקאייקי. זוהי תופעה קרסטית שהרוח והמים יצרו. נטייל בין סלעי הפאנקייק ובורות השצף שלהם אשר בעת הגיאות, הים ישטוף אל תוך המערות שמתחת לסלעים ויפרוץ החוצה במופע מרשים דמוי-גייזר. לינה בגריימאות'.

 

יום 12 >גריימאות' - הוקיטיקה - פארק הקרחונים - פרנץ ג'וזף

ניסע לאורך החוף המערבי אל העיירה הוקיטיקה, מרכז חשוב לכרייה ולעבודות אומנות שונות הקשורות באבן הירקן (ג'ייד)- PUNAMU במאורית. נמשיך מכאן לפארק הקרחונים פרנץ ג'וזף ופוקס. נטייל באזור פארק הקרחונים ותהיה לנו הזדמנות ללמוד על תפקיד קרחון פרנץ ג'וזף בעיצוב סביבה זו, המשתנה ללא הרף. אחר הצהריים נלך לטייל לרגלי הקרחון. לינה בעיירה פרנץ ג'וזף.

יום 13 >קרחון פרנץ ג'וזף - החוף המערבי - מעבר האסט – ואנאקה - קווינסטאון

עם בוקר נשכים ונצא בנסיעה אל אגם מטסון ( LAKE MATHESON), אם יתמזל המזל יתשקף הר קוק במימיו. נמשיך דרומה לאורך החוף המערבי המבותר, נעצור לתת כבוד לנופי הים והיערות שבדרך, עד שנגיע אל הקהילה הקטנטנה של האסט, הנמצאת על החוף במקום שנהר ההאסט הרחב פוגש בים. כאן עוזבים את חוף הים הטסמני, ונכנסים לאורך הנהר, שוב נעשה עצירות רבות בהתאם לנופים הבאים. נעבור את מעבר האסט ונרד לכיוון ארץ האגמים. הכביש יעבור על גדות אגמי ואנאקה והאוויאה, דרך שמורת הר אספירינג ובה חלק מהפסגות הגבוהות בני זילנד. דרך העיירה וואנאקה נגיע לעת ערב למלוננו בקווינסטאון.

 

יום 14>קווינסטאון

היום נבקר בעיר הנופש והסקי קווינסטאון השוכנת לחוף אגם וואקטיפו ובסביבתה המדהימה. נעצור לצפות בקופצי הבנג'י האמיצים, מהגשר המפורסם. בצהריים נגיע לקווינסטאון. נעלה לתצפית ברכבל אל פסגת בוב ונשקיף אל הנוף המרהיב. אחר הצהריים חופשי. לינה בקווינסטאון.

 

יום 15 >קווינסטאון - נהר דארט - טא אנאו

ניסע בדרך מפותלת ויפה לקצה אגם וואקטיפו, אל העיירה הנידחת גלן אורקי, הממוקמת בסמוך לשפך נהר הדארט. יופיו של המקום היווה את הרקע לסרטים שונים בניהם שר הטבעות. כאן, על נהר הדארט, "נטוס" ב JET BOATS כשמן כן הן, בעלות מנועי סילון. נשקיף על הפסגות המושלגות, נצפה במפלי מים עצומים ונעצור לסיורים קצרים על גדות הנהר, אל פינות חמד נסתרות. בתום השייט נחזור לקווינסטאון. לאחר אתנחתה ניסע לטא אנאו: הנסיעה לאורך חופי אגם וואקאטיפו ובהמשך דרך אזורי המרעה השופעים של מחוז הדרום. נגיע לטה אנאו, השער לפארק הלאומי פיורדלנד. העיירה שוכנת לחוף אגם טא אנאו, הגדול באגמי האי הדרומי. נלון בטא אנו.

   

יום 16 >טה אנאו - פיורד מילפורד סאונד - אינברקרגיל

ניסע דרך אגמי הראי ויערות עצי אשור אל פארק "ארץ הפיורדים", הגדול והפראי בניו זילנד. באזור הפיורד נצא להליכה רגלית יפה לאחד מהנהרות הגדולים ולמפלים. עם ההגעה לפיורד נשוט בפיורד מילפורד, החודר כ-22 ק"מ ליבשה ונצפה בפסגת מיטר, המתרוממת ישירות מן הים לגובה 1,695 מטרים. נשוב לטה אנאו ונדרים אל הדרומית שבערי ניו זילנד, היא העיר אינברקרגיל, בה נלון.

 

יום 17 >אינברקרגיל - יערות וביצות הקטלינס - חצי האי אוטאגו - דנידן.

עם בוקר נצא מזרחה לאורך חופיו הדרומיים של האי הדרומי וניסע דרך שמורת קטלינס – אזור מרהיב של ביצות ויערות. נטייל בין חופים מפורצים ומצוקים כדי לצפות באריות ים ופינגווינים. נלך לתצפית על קו החוף הדרומי ממגדלור הנוגט פוינט. נבקר באתרים נוספים לפי הזמן שבידנו: היער המאובן בן 160 מיליון השנה ומפלי פורקאנוי. אחר הצהריים נגיע לחצי האי אוטגו הציורי. נבקר את שמורת הפינגווינים "צהובי העין", פינגווינים נדירים, שיותר מכל זן אחר מרחפת עליהם סכנת הכחדה. נטייל באזור הקינון הטבעי של פינגווין זה מטווח קרוב מבלי להפריע להם, בעזרת מערכת ייחודית של מקומות מחבוא ומנהרות ועם מעט מזל אף נראה אחד או שנים מהם השבים מן הים. נלון בדנידן.

 

יום 18 >דנידן - פארק הבולדרים מאורקי - אואמארו - שמורת הר קוק

הבוקר נבקר באתריה המרכזיים של דנידן, היא "אדינבורו של ניו זילנד". נבקש באוקטגון - היכר המרכזית המתומנת, בתחנת הרכבת המדהימה, בגנים הבוטניים ובאוניברסיטה הראשונה של ניו זילנד. נצא צפונה לביקור בבולדרים העגולים של מאורקי. נבחן את תופעת הטבע המסקרנת שנוצרה על קרקעית הים לפני כ- 60 מיליון שנה. נמשיך לביקור בעיירת השנהב אואמארו . לעת צהריים ניסע צפון מערבה. דרך ארץ אגמי החשמל והסכרים של מחוז מקנזי והעיירה אומאראמה נגיע אל שמורת הר קוק, ממנה נערוך תצפית אל הגבוה והמרהיב שבהרי ניו זילנד, הוא הר קוק, הקרוי במאורית אוראקי וגובהו כ 3750 מטר. לאחר סיור רגלי באזור נגיע למלוננו באזור .

 
יום 19 > אגם טקאפו - ביקור בחווה - כרייסטצ'רץ'

הבוקר ניסע צפון מזרחה, דרך ארץ הגבעות שלרגלי האלפים הדרומיים במרכז האי הדרומי ומישורי קנטרברי הפוריים וניכנס לבקר באחת החוות הפזורות באזור. ביקורנו בחווה מהווה הזדמנות מצוינת להכיר את אנשי ניו זילנד וללמוד על דרך חייהם. נעזוב את הגבעות אל מישורי קנטרברי, בואכה העיר כרייסטצ'רץ', היא בירת האי הדרומי. נלון בכרייסצ'רץ' ונהנה מארוחת ערב חגיגית לסיום הטיול .

 
יום 20 >כרייסטצ'רץ'

היום נבלה בכרייסטצ'רץ', הגדולה בערי האי הדרומי, המכונה גם עיר הגנים בשל שיפעת הפארקים ציבוריים והגנים מטופחים. היא בנויה בסגנון אנגלי אופייני, עם ארכיטקטורה ניאו-גותית, כנסייה אנגליקנית ושפע רחובות ואתרים הקרויים בשמות אנגליים טיפוסיים .כרייסטצ'רץ' חוותה רעידת אדמה ב 2010 אבל משקמת באופן אומנותי ויצירתי את מרכז העיר. נבקר במרכז האנטרקטי המרתק, המתאר את המחקר, החי, ההיסטוריה וההתיישבות ביבשת אנטרקטיקה. נסייר בפארקים היפים ונהנה מאחת הערים הציוריות ביותר בניו זילנד. נלון בכרייסטצ'רץ'

 

ימים 20-21 >כרייסטצ'רץ' - אוקלנד- הונג קונג – ת"א

עם בוקר נטוס לאוקלנד ובטיסת המשך נטוס להונג קונג . בהתאם לשעת הטיסהנחליף מטוס ונמשיך 

בדרכנו הביתה.

 

לממשיכים לאוסטרליה, 

   

יום 20כרייסטצ'רץ' - סידני

אחר הצהריים נגיע לשדה התעופה של כרייסטצ'רץ'ונטוס לסידני. לאחר כשלוש טיסה נגיע אל סידני, הגדולה בערי היבשת ולאחר ביקורת ההגירה והמכס ניסע אל מלוננו שבמרכז העיר, אליו נגיע בשעת ערב מאוחרת.

 
יום 21 >סידני - תצפית מהגנים הבוטניים - בית האופרה - גשר הנמל - שוק הדגים

הבוקר נטייל בסידני, מהיפות והתוססות בערי העולם. נצפה על גשר הנמל ועל בית האופרה מהגנים הבוטניים ונלמד את סיפורו העצוב של המושל מקורי, הנחשב לאביה של אוסטרליה. נבקר ברחבת הכניסה המרשימה של בית האופרה ונלמד על סיפור הקמתו. ניסע על גשר הנמל המפורסם של סידני ונצפה על העיר מצפון. נמשיך לביקור בשוק הדגים השני בגודלו בעולם, שם גם נוכל לטעום מהמעדנים המקומיים. נבקר בבניין המלכה ויקטוריה, מרכז קניות מרהיב ביופיו בן כ 120 שנה. נמשיך דרומה, לביקור ב"בונדיי ביץ'", חוף הים המפורסם והתוסס של סידני, בו נתחכך עם הגולשים והגולשות היפים והיפות של סידני

בשעות הערב נצא לטייל ב"צ'יינה טאון", ונוכל להצטרף למקומיים המסיימים את היום בבירה צוננת באחד מעשרות הפאבים האופנתיים אשר בנמל דרלינג.

 
יום 22 >סידני - פארק פדרדייל - ההרים הכחולים

נחל את הבוקר בביקור בפארק פדרדייל, בו נפגוש את חיות הבר האוסטרליות. נוכל להאכיל וללטף את הקנגורו, הקואלה ואת התוכים המקומיים. זהירות! חלקם נושכים! . נמשיך בנסיעה אל ההרים הכחולים. בנקודת האקו, סמוך לעיירה קטומבה, נצפה על "שלוש האחיות" ונלמד את סיפורן העצוב. בהמשך נרד ברכבת תלולה אל העמל ונבקר במכרות פחם עתיקים. לעת ערב נשוב אל סידני ונוכל לצאת לטייל בעיר ובנמל.

 
יום 23 >סידני - טיסה לאיירס רוק - פארק סלעי הקאטה ג'וטה - אולורו

ניפרד מסידני ונטוס אל המדבר - המרכז האדום של אוסטרליה. איירס רוק, הנקרא אולורו בפי בני האננגו המקומיים, הוא סלע המונומנטלי המקודש לילידים האבוריג'ינים ונחשב על ידם למרכז היבשת. נטייל בנופים אדומים ייחודיים, שרידים לסלעים ולהרים העתיקים ביותר על פני כדור הארץ. נלמד כמה מסיפורי "זמן החלום" ומיתוסים קדומים שעל פיהם חיים עדיין תושבי המקום. נבקר בסלעי הקאטה ג'וטה הענקיים ונגלה מעיינות נסתרים בלב הערבה החרבה. נקנח את היום בצפייה בשקיעה האדומה כאשר בידינו גביע צונן של יין נתזים מקומי.

 
יום 24 איירס רוק - הסלע הקדוש - טיסה לקיירנס - סיור בקיירנס

הבוקר נשכים כדי לצפות בזריחה מדברית מרהיבה. ניסע מסביב לסלע הקדוש ונראה ציורי קיר עתיקים ומעיין נחבא, בו מרוות חיות הבר המקומיות את צמאונן. נבקר במרכז התרבות המקומי ונלמד עוד על יצירותיהם וחייהם של בני האננגו, הגרים במקום אלפי שנים!

נשוב למלוננו ולאחר שננוח כמעה נשוב אל שדה התעופה ונטוס מזרחה אל העיר הטרופית קיירנס. בדרכנו למלון נערוך סיור היכרות ראשוני עם העיר הקולוניאלית ונתרשם מהמבנים המרשימים שבה, אשר הוקמו בשלהי המאה ה- 19 . לאחר התרעננות במלון, נצא לתור את שווקי הלילה הצבעוניים של העיר.

 
יום 25קיירנס-פורט דוגלס-שייט אל שונית המחסום הגדולה-ריף האלמוגים הגדול בעולם

היום נצא אל שונית האלמוגים הגדולה בעולם, הנקראת גם שונית המחסום הגדולה, המשתרעת לאורך של יותר מאלפיים קילומטרים. ניסע לאורכו של חוף מהיפים בעולם. לאורכם של מטעי תה וקנה סוכר, נגיע לעיירת הנופש היפיפיה פורט דוגלס, השוכנת לחופו של האוקיינוס השקט. נעלה אל ספינת קטמרן המפוארת, לשייט של כשעה ומחצה אל ריף האלמוגים החיצוני - בקצה מדף היבשת של אוסטרליה. נבקר במצפה התת ימי ונקבל הסברים מביולוגים ימיים, אשר יעשיר אותנו בידע אודות מערכת החי הייחודית למקום והבעיתיות של התחממות האוקיינוסים. נצלול בצוללת מיוחדת ונצפה באלמוגים ובדגים , אשר גדולים ומגוונים כמותם לא ראינו. נקבל ציוד מיוחד לצלילה בשונית וכן נהנה מארוחה טרופית, אשר תוגש על הסיפון. בערב נשוב ללינה בקיירנס.

 

יום 26 קיירנס - עלייה ברכבל לביקור בקורנדה - חוות היער - מופע פולקלור אבוריג'יני

היום נבקר באזור יער הגשם, אשר בדרך לרמה המערבית שמעל קיירנס. ניסע ברכבת עתיקה במעלה ההר אל העיירה קורנדה. נסייר בשווקים של העיירה הטרופית וניסע אל המרכז האבוריג'יני, שם נצפה במופע פולקלור ונהיה למומחים בהטלת כידון ובהשלכת בומרנג. לסיומו של היום ניסע ברכבל לאורך 7.5 קילומטרים מעל לצמרות אדירות ההוד של יער הגשם ונגלוש בנוף מרהיב חזרה לשולי העיר קיירנס ומשם למלוננו.,

 
יום 27קיירנס - גני פליקר - טיסה למלבורן

הבוקר נבקר בגנים הבוטניים המרהיבים של קיירנס. לעת צהריים ניפרד מקיירנס הטרופית ונטוס אל תחנתנו האחרונה בטיול, היא מלבורן - בירתה של מדינת ויקטוריה, אליה נגיע לפנות ערב. לאחר שנתמקם במלוננו, נצא להכיר את מלבורן, אשר הוכרתה לאחרונה על ידי האו''ם כעיר הטובה בעולם למגורים. נבקר ב ''קראון'' - מתחם ענק של מלונות, קזינו, בילוי ומסעדות ונתרשם ממיצגי המים והאש שבמקום.

 

יום 28מלבורן - גני פיצרוי - הקתדרלות - שוק ויקטוריה - האי פיליפ ומצעד הפינגווינים

בשעות הבוקר נסייר בעיר המרשימה. נראה את הפרלמנט של ויקטוריה, את הקתדרלה האנגליקנית וזו הקתולית, את מרכז התערוכות המלכותי, אשר אירח תערוכת עולמיות בשלהי המאה ה - 19, כאשר מלבורן הייתה אחת הערים העשירות באימפריה הבריטית. נבקר בגני פיצרוי, שהם חלק מרצועת הגנים המקיפה את מרכז העיר. נראה את הכפר האולימפי, אשר אירח את האולימפיאדה בשנת 1956 ואת מגרשי הטניס המפורסמים ועוד ועוד... בשעות צהריים נגיע לשוק ויקטוריה, השוק המקורה הגדול ביותר בעולם מדרום לקו המשווה, שם נצטייד במזכרות איכותיות אחרונותולפגוש את הפסיפס האנושי העשיר המרכיב את אוכלוסיית מלבורן ותייריה. אחר הצהריים ניסע לאי פיליפ. לאחר שנסייר בחוף סחוף הרוחות של האי, נגיע אל מצעד הפינגווינים, השבים עם רדת החשיכה וצועדים יחדיו אל מקומות המסתור שלהם שעל החוף במצעד יפיפה ומלא חן. נשוב למלוננו במלבורן בשעת לילה מאוחרת.

 

ימים 29-30 מלבורן - מגדל יוריקה - אתר ההנצחה המרכזי - טיסה לת"א

את יומנו האחרון בטיול נחל בתצפית מראשו של מגדל המגורים הגבוה ביותר ביבשת. המגדל מוקדש למגלי הזהב של מדינת ויקטוריה. מגובה של כ 300 מטר פרושות לרגלינו מלבורן וסביבתה המרהיבה. לאחר ביקור באתר ההנצחה המרשים לחללי מלחמות העולם ובמרכז העיר, ניסע אל אל שדה התעופה ונטוס להונג קונג בהתאם לשעת ההגעה להונגקונג נחבור לטיסתנו חזרה הביתה.

 

 בברכת טיול נהדר!
מכל צוות איילה גיאוגראפית


  

• יתכנו שינויים במסלול בהתאם לטיסות, הוראות השלטונות ומיטב שיקולי המדריך לטובת הטיול

לכל הטיולים המאורגנים לניו זילנד
לכל הטיולים המאורגנים לאוסטרליה
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי פסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
טיולי סוסים
טיולי חגים
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015