ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול ג'יפים בנהיגה עצמית ברואנדה, 8 ימים

רואנדה – נקודת חן במזרח/מרכז אפריקה. מדינה קטנה, ירוקה, נקיה ובטוחה המכונה "ארץ אלף הגבעות". רבים בוודאי זוכרים את רצח העם הנוראי שהמדינה חוותה רק ב- .1994 טבח הטוטסי בידי בני ההוטו. אך מאז המדינה השתקמה חברתית באופן המעורר התפעלות והערכה. סיפור שיקומה של רואנדה משאול תחתיות למדינה הייחודית באפריקה שהיא כיום, ילווה אותנו לכל אורך הטיול.  רואנדה מכילה את אפריקה על כף היד : נופים אפריקאים, אתרי טבע ייחודים, תרבות ומסורות עתיקות, גורילות הרים, שימפנזים וקופים נוספים, אזור ספארי עם כל "חמשת הגדולים" והרבה מפגשים עם מקומיים מסבירי פנים בחיי היום יום ואורח החיים המיוחד והאופייני להם. רואנדה היא קסם של מדינה ואל אף שהיא "עולם שלישי" ביחס אלינו, יש לנו גם מה ללמוד ממנה. 

  

מדוע לבחור לטייל עם איילה גאוגרפית בטיול מאורגן לרואנדה?

  • ההכרות המעמיקה שלנו את המדינה.
  • כי אנו מטיילים בקבוצות קטנות.
  • התכנון המיטבי של המסלול.
  • המדריכים המצוינים והמנוסים שלנו.
  • הקשרים שלנו ברואנדה ושירותי הקרקע (תחבורה, מלונות, הדרכה מקומית וכו')המצוינים.
  • כי אנו מטיילים ברכבי ספארי נוחים עם מדריך/נהג מקומי בכל רכב.
  • גורילות! – אנחנו כוללים במחיר הטיול חוויה עוצמתית של מפגש עם גורילות ההרים בטבע בשמורה בתחומי אוגנדה.
  • כי אנו שמים דגש מיוחד על מפגשים בלתי אמצעים עם המקומיים בחיי היום יום שלהם.
  • כי הטיול כולל גם הליכות טבע ובכפרים.

 

סוג הטיול: רכבי ספארי  עם מדריך /נהג מקומי
........................................................  
דרגת קושי: קלה ( הסיור לגורילות וההליכה לקאנופי בפארק ניונגווי– בינונית)
........................................................  
קהל היעד: בוגרים, משפחות עם ילדים בני 16+ (ילדים צעירים יותר בני 12+,יכולים.אך אינם מורשים להגיע לגורילות).
........................................................  
עונות מומלצות: מזג אויר מאפשר לטייל ברואנדה כל השנה.

 

Facebook Favorites

טיול ג'יפים לרואנדה


 

יום 1 >תל אביב - קיגאלי

נטוס מתל אביבי,נחיתה בקיגאלי שם תעשה בדיקת קורונה ומשם באוטובוס למלון בעיר עד קבלת התוצאות למחרת בבוקר.

 

יום 2 >קיגאלי – פארק אקגרה

לאחר ארוחת הבוקר נבקר באתר ההנצחה לזכר רצח העם, שהתרחש ב1994 ללמידת ההיסטוריה והבנת התהליך שעברה המדינה. נלמד על השיקום והשינוי שעברה המדינה מאז. באתר הקדישו פינת זיכרון לשואות שונות שקרו בעולם, כולל השואה היהודית. נתארגן על הג'יפים ונצא מקיגאלי בדרך לא סלולה לעבר העיר קיונזה לביקור בקואופרטיב נשים ייחודי, פרויקט מיוחד בו הן מגדלות ומעבדות פולי קפה . בסיום הסיור נכנס אל פארק אקגרה לנסיעת התחקות אחר חיות בשעות אחר הצהריים בחלק הדרומי של הפארק.
לינה בלודג' בתוך הפארק

 

יום 3

קימה מוקדמת ועם ארוחת בוקר ארוזה נמשיך בנסיעת ספארי בפארק הלאומי אקגרה המאופיין בסוגי סוואנה עצית ושיחית המאפשר מנעד רחב של חיי בר. נצא לנסיעת התחקות אחר בעלי החיים בפארק, לצפייה בתנינים, היפופותמים ועשרות סוגי ציפורים. בפארק ביצות מיוערות, ומגוון רחב של חיי בר. במהלך יום שלם של נסיעת ההתחקות תתאפשר ההזדמנות לראות את פלאי חיי הבר בפארק. עדרי זברות ותאואים, פילים, נקווה שניזכה לראות גם קרנפים ואריות, ניראה עשרות סוגי אנטילופות שונות, מגוון ציפורים ועוד ועוד. לאחר יום חוויתי עמוס ומרתק ולא מעט הסברים וסיפורים על חיי הפארק ודייריו, נצא מהפארק וניסע לניגטרה,שם נלון

 

טיול גיפים ברואנדה טיול גיפים ברואנדה

 

יום 4

לאחר ארוחת הבוקר נסיעה בדרך עפר אל ביומבה, עם נוף שאי אפשר להפסיק להתפעל, אגמים, מקומיים, גבעות וירוק טרופי מהפנט. בדרך עצירה בגבעות ניינגרמה, שם נפגוש תעשיה וחקלאות מקומית, את הפרה הקדושה לרואנדים ונוף שממנו ניתן להבין למה נקראת רואנדה ארץ אלף הגבעות. נמשיך בנסיעת שטח לאגמי התאומים ולשייט בנוף המרשים של האגם בשקיעה. משם נמשיך למלון.

 
יום 5

לאחר קימה מוקדמת, נצא לפארק הלאומי וולקנו לחוויה מרגשת וחד פעמית. למסלול רגלי, בו נפגוש את אחת ממשפחות גורילות ההרים זן נכחד של קופי אדם החי בג'ונגל של רכס הרי וירונגה . לאחר הסיור המאלף נמשיך בנסיעת שטח מרתקת לכיוון העיר גיסניי, הנמצאת בצפון אגם קיבו ועל גבולה שלרואנדה עם קונגו. במהלך העצירות, נוכל להיפגש עם מקומיים, לבקר בשווקים ולראות את חיי היום יום של הכפריים בחלק המערבי של המדינה. בשעות הערב, חוויה שאי אפשר לפספס: הצטרפות אל דייג הערב היומי בסירות הדייגים המסורתיות. הדייגים מלווים את חתירתם בקולות קריאה ושירה. חוויה אוטנטית, פנטסטית וחד פעמית.

 
יום 6

לאחר ארוחת הבוקר נצא חזרה אל דרך הקונגו נייל טרייל, אל העיר קיבויה, הנקראת גם קרונגי. דרך יפיפיה, לאורך אגם קיבו העצום, אחד מחמשת האגמים הגדולים של אפריקה. נעבור בבתי ספר וכנסיות בכפרים, נעצור למפגשים עם מקומיים ונהנה מהנוף המרהיב. עם ההגעה לקיבויה, בשעות אחר הצהרים נצא לשייט באיים הקסומים באגם : אי הקופים, אי הקפה ואי נפוליאון. שם נטייל לפסגת הגבעה אל תצפית המשקיפה על האגם, לעבר רואנדה ולעבר קונגו השכנה ממול. תצפית מרהיבה של 360° של אגם משובץ באיים ירוקים

לינה: קיבויה- מלון מוריה

 

יום 7

כמו מחוזות רבים, גם קרונגי מלאה בגבעות טרופיות משגעות, לכן גם את האיזור הזה נרצה לגלות בדרכים מרתקות. בדרכינו למוהנגה נעצור למפגשים עם מקומיים החיים הרחק מהדרכים הראשיות ואים מורגלים למיפגשים עם תיירים לבנים כמונו, נעשה סיור במטע תה( ענף הייצוא הגדול ברואנדה, אשר מספק את מספר מקומות העבודה הגבוה ביותר) ונבקר במפלי נדבה. מאזור מוהנגה בהתאם לזמן נמשיך בדרכי עפר כפריות או אולי כבר בדרך הראשית לבירה קיגאלי לינה : Kim hotel

 

יום 8

לאחר ארוחת בוקר, נבקר בשוק התוסס קימירונקו,השוק המרכזי של קיגאלי שוק ,מדהים המכיל גם מגוון רחב ושפע צבעוני של תוצרת, פירות וירקות, אך במיוחד עבורינו לקראת סיום לקראת החוויה הבילתי נישכחת שלנו ברואנדה, גם שוק של מזכרות שונות בעבודת יד, בדים אפריקאים ססגוניים ועוד ועוד. התארגנות ונסיעה לשדה התעופה.

לכל הטיולים המאורגנים לרואנדה
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי רגל קל לאוהבי לכת
משהו קצר וטוב
טיולי ג'יפים
טרקים
טיולי שייט
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים בארץ
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015