ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול מאורגן ברואנדה ברכבי ספארי, 8 ימים

טיול בארץ אלף הגבעות. גילוי פנינה טרופית, בטוחה ונקיה להפליא – מדינה ירוקה תרתי משמע
הטיול יתנהל כולו ברכי ספארי ל 6 נוסעים עם נהג מקומי

Facebook Favorites

טיול מאורגן לרואנדה ברכבי ספארי


 

יום 1 > תל אביב – אדיס - קיגאלי

נחיתה בקיגאלי בשעות הבוקר המוקדמות, משם באוטובוס למלון בעיר, שם תעשה בדיקת הקורונה. שהיה עד קבלת התוצאות ביום שלמחרת
לינה : ubumwe kigali

 

יום 2 > קיגאלי

השכמה מוקדמת והתארגנות על רכבי הספארי.
נתחיל את היום בעיר קיגאלי, היא עיר הבירה של רואנדה. תוכלו להתרשם מרמת הסדר והניקיון. עיר מלאה בהיסטוריה ובד בבד מתפתחת ללא הרף.
לאחר ארוחת הבוקר נבקר באתר ההנצחה לזכר רצח העם, שנערך ב1994 ללמידת ההיסטוריה והבנת התהליך שעברה המדינה. נלמד את שיקום והשינוי שעברה המדינה מאז. באתר הקדישו פינת זיכרון לשואות שונות שקרו בעולם, כולל השואה היהודית. בסיום הסיור נמשיך את המסע במדינה הקסומה בנסיעה אל עבר המחוז המזרחי של המדינה, אל פארק הלאומי, אקגרה. נעצור בעיר קיונזה לביקור בקואופרטיב לגידול קפה. קואפרטיב מיוחד אשר יצרו נשים ככלי ליציאה מעוני, המייצר קפה באיכות גבוהה מאוד. בסיום הסיור נכנס אל פארק הספארי לנסיעת התחקות אחר חיות בשעות אחר הצהרים בחלק הדרומי של הפארק
לילה: Akagera Lodge 

 

יום 3 > שמורת אקגרה

השכמה מוקדמת והמשך הנסיעה בפארק הלאומי אקגרה המאופיין בשני סוגי סוואנה עצית ושיחית המאפשר מנעד רחב של חיי בר. עם הכניסה יציאה לנסיעת התחקות אחר חיות, לצפייה בתנינים, היפופטמים ועשרות סוגי ציפורים. בפארק ביצות מיוערות, ומגוון רחב של חיי בר. במהלך יום שלם של נסיעת ההתחקות תתאפשר ההזדמנות לראות את פלאי חיי הבר בפארק. עדרי זברות ותאואים, פילים, קרנפים, אריות, עשרות סוגי אנטילופות שונות ועוד ועוד. לאחר חווית הצפייה וקבלת ההסברים והסיפורים על הפארק, שייעשו ע"י המדריך במשך כל היום.
לינה: epic hotel

 

יום 4 > קיגאלי- מוסנזה

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל נסיעה בדרך עפר, בין כפרים ושווקים מקומיים אל עבר המחוז הצפוני, אל העיר מוסנזה. נעצור בדרך בגבעות ניירגרמה, לטיול עם נוף מרשים המוכיח למה רואנדה נקראת ארץ אלף הגבעות. נכיר תעשייה מקומית, את הפרה הקדושה ועוד עשיה מקומית. בסיום הטיול המשך נסיעה אל מוסנזה, אל מלון השוכן לרגלי הרי הגעש וצופה אל נופם המרשים.

לינה: Five Volcanoes Boutique Hotel

 

יום 5 > גורילות  ואגמים התאומים

לאחר קימה מוקדמת, נצא לפארק הלאומי וולקנו לחוויה מרגשת וחד פעמית. למסלול רגלי, בו נפגוש את אחת ממשפחות גורילות ההרים זן נכחד של קופי אדם החי  בג'ונגל של רכס הרי וירונגה .הפארק הלאומי, וולקנו, מלא בחיי בר, עדרי באפלו, איילות, סוגים רבים של קופים ומקום היחיד בו חיות גורילות ההרים. הפארק משתרע על 160 קמ"ר יער ומקיף חמישה משמונת הרי הגעש בהרי וירונגה: קריסימבי, ביסוקה, מוהבורה, גאינגה וסאביניו. הפארק גובל בגן הלאומי וירונגה, ברפובליקה הדמוקרטית של קונגו והגן הלאומי מגהינגה שבאוגנדה. הפארק מהווה בית לגורילות ההרים ולקופים הזהובים, והיווה את הבסיס לפרימיטולוגית דיאן פוסי. כל ההרים אפשריים לטיפוס וקאריסימבי הגבוה מבניהם עם פסגה של 4507 מ. לאחר החוויה המיוחדת, ארוחת הצהריים בשייט לאי באגם רוהנדו, אחד מאגמי התאומים, אל מול נופם המרהיב של הרי הגעש. בסיום הארוחה נמשיך אל צפון אגם קיבו העצום, אל העיר גיסניי, שם בשעות הערב עם חוויה בלתי נשכחת נצטרף אל הדייגים, אל הדייג היומי בסירות המסורתיות, מלווים בקולות קריאה ושירה. 

לינה: Paradis Malahide 

 

יום 6> קונגו נייל טרייל- אגם קיבו

לאחר ארוחת בוקר יציאה לטיול במסלול המפורסם הקונגו נייל טרייל לאורכו של אגם קיבו עם הנוף על האגם, האיים וקונגו השכנה, מסלול אשר מותאם לכוחות המשתתפים. הדרך עוברת דרך הכפרים, בתי ספר, כנסיות ומקומיים הנהנים להתלוות לחלק מהדרך.
בשעות הצהרים נמשיך בנסיעה לאורך אגם קיבו העצום, אחד מחמשת האגמים הגדולים של אפריקה, אל העיר קיבויה. עיירת נופש פופולרית למקומיים., שם נעשה שייט לאיים הקסומים: אי הקפה, אי השלום ואי נפוליאון, בו נטייל אל ראש הגבעה לתצפית של 360 מעלות אגם משובץ באיים.


לינה: moriah hotel kibuy 

 

יום 7>

לאחר ארוחת הבוקר נתחיל את הנסיעה חזרה לקיגאלי. בדרך נעצור במפלי נדבה, מפלי סלע מרשימים, האוצרים בתוכם סיפור עתיק על חשיבות הנדיבות .
לאחר הטיול המשך הנסיעה לקיגאלי, שם נתארח לארוחת הצהרים בקואפרטיב הנשים ברובע הססגוני, ניימירמבו, לחויית היום יום של המקומיים בעיר. הקואופרטיב המיוחד נוסד ב2007 ע"י 18 נשים רואנדיות שיצרו פרוייקט לעזור במאבק האלימות נגד נשים ולאפשר פרנסתן כאמהות חד הוריות. באופן ייחודי יצרו מוסד ליצירת אומנות ובישול, המאפיינים את התרבות הרואנדית. הפרויקט נקרא אומוטימה, שפירושו לב ברואנדית. כיום מעסיק הפרוייקט מאות נשים מהקהילה לייצור תכשיטים, בגדים, משחקים ועוד.
לינה: kim hotel

 
יום 8> קיגאלי

את היום האחרון נבלה בעיר קיגאלי, נבקר בשוק אפריקאי גדול ותוסס, שוק קימירונקו, המכיל מגוון רחב של תוצרת, פירות וירקות, מזכרות שונות ומגוונות בעבודת יד ובדים אפריקאים ססגוניים. משם נסע לשדה התעופה (הערה- לוח הטיסות לא סופי ואם נטוס בבקר אז את הסיור בקיגאלי נעשה בתחילת הטיול או יום לפני הטיסה).

לכל הטיולים המאורגנים לרואנדה
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי אופנועי שלג
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי קרנבלים ופסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולי שייט
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015