ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול מאורגן לאוגנדה

לוח הטיולים תמונות ווידיאו טיולים לאוגנדה
איילה גיאוגרפית

טיול מאורגן לאוגנדה

טיולים מאורגנים לאוגנדה, הלוא היא הפנינה של אפריקה, נחשבים לטיולים אהובים מאוד. מדובר במסלולי טיול הכוללים ספארי, טיולי ג'יפים, סיורים בשמורות הטבע היפות והמרהיבות בעולם, מפגשים עם שבטים המנהלים אורח חיים מסורתי ועוד. הגלרייה הטבעית, הזאולוגית והתרבותית של אפריקה נגלית בפניכם בשיא תפארתה –שמורות טבע רחבות ידיים, שימפנזים, קרנפים, פרות, היפופוטמים, אגמים יפיפיים, הרים תמירים, כולם מתמזגים יחדיו לכדי תמונות נוף צבעוניות שלא תוכלו להפסיק לצלם.

 

טיולים מאורגנים לאוגנדה – קצת רקע

טיול לאוגנדה יפגיש אתכם עם מדינה השוכנת בחלק המזרחי של מרכז אפריקה ובירתה היא העיר קמפלה. בין המקומות המפורסמים ביותר של אוגנדה ניתן למצוא את אגם ויקטוריה, מפלי מורצ'יסון, מפלי סיפי, אגם בוניוני, אגמי הלוע, שמורת הקרנפים ועוד. אוגנדה ידעה לא מעט תהפוכות שלטון כאשר השליט המפורסם ביותר שלה היה אידי אמין שהיה מפקד הצבא האוגנדי ובשנת 1971 ביצע הפיכה. אמין היה שליט אכזרי במיוחד שתחת שלטונו נהרגו כ 300 אלף איש. בשנת 1979 הגיע שלטונו לידי סיום ומאז התחלפו מספר שליטים.

 

טיולים מאורגנים לאוגנדה – הטיולים של איילה גיאוגרפית

טיולים מאורגנים לאוגנדה מבית איילה גיאוגרפית בנויים במסלולים שונים המאפשרים לנו להפיק את המיטב ממדינה קסומה זו. בנינו מסלול של טיול ספארי באוגנדה, טיול בן 10 ימים. טיול זה כולל גם קטעי הליכה וטרקים קצרים. בין הפעילויות ונקודות הציון בטיול זה – אגם בוניוני הקרוי שוויץ של אפריקה- אחד האגמים היפים בתבל, הליכות רגליות עם שימפנזים וקרנפים, ביקור באנטבה בנמל התעופה בו התרחש מבצע אנטבה, מחוז מבררה, שייט בתעלת קזינגה, סיור בשמורת הטבע המרהיבה קווין אליזבת', ביקור באגמי הלוע המופלאים, שמורת הטבע מורצ'ינסון, שמורת הקרנפים ועוד. מסלול טיול נוסף שלנו לאוגנדה הוא טיול ג'יפים באוגנדה בן 10 ימים. בטיול זה נבקר בשמורת אגם מבורו, אגם בוניוני, שמורת הטבע קווין אליזבת', קמפלה ועוד.

 

 

סוגי הטיולים המאורגנים לאוגנדה

כל סוגי הטיולים טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד

טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד באוגנדה

טיול ג'יפים באוגנדה – הפנינה של אפריקה, 9 ימים 9
מסע ג'יפים באוגנדה הוא מסע בלתי נשכח אל מדינה אותנטית, מרהיבה ומרתקת דוגמת אוגנדה. מסע בין כפרים ושדות חקלאיים העוברים כמעין סרט בנהיגת הג'יפים העצמית ברחבי המדינה וכל זה בתיבול מרתק של שמורות טבע יפות ואותנטיות, מפלים שוצפים וקוצפים ועולם חי עשיר ומגוון. מסע מושלם למי שחרש כבר את היעדים הקלאסיים בג'יפים ומחפש יעד אחר להכרה דרך השטח.
ימים
טיול ספארי באוגנדה - הפנינה של אפריקה, 10 ימים 10
טיול ספארי באוגנדה, בניגוד לשאר טיולי הספארי במדינות מזרח אפריקה הוא טיול המשלב גם מפגש אנושי בלתי אמצעי עם תושבי המקום וכםמפגש מרתק עם חיות הספארי. מסלול מגוון ומיוחד בו אנו מתוודעים גם אל עולם החי העשיר של הסוואנות האפריקאיות, אבל גם אל חיות הספארי הממוקמות ביערות הגשם דוגמת השימפנזים והפרפרים בשלל צבעים, כל זה לצד מפגש מרתק עם תושביה הלבביים של אוגנדה.
ימים

לכל הטיולים לאוגנדה

חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי פסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
טיולי סוסים
טיולי חגים
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015