ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

לוח הרצאות

שם מרצה תאריך שם ההרצאה
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 בית קניון שבעת הכוכבים מערב ראשון לציון
25.08.19
שעה 16:00
פטגוניה וברזיל-הטיול הגיאוגרפי האחר
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 בית קניון שבעת הכוכבים מערב ראשון לציון
27.08.19
שעה 16:00
**ההרצאה מבוטלת** מקסיקו וגואטמלה בפסטיבלי דצמבר ופרפרי הדנאית המלכותית- הסבר על מסלול הטיול
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 בית קניון שבעת הכוכבים מערב ראשון לציון
27.08.19
שעה 17:00
**ההרצאה מבוטלת** מרוקו הטיול הגיאגרפי (משולב 6 ימים גיפים 6 ימים ואוטובוס.)
משרדי איילה גיאוגרפית לישנסקי 4 בית קניון שבעת הכוכבים מערב ראשון לציון
03.09.19
שעה 17:00
יפן-כיצד לבחור את הטיול הנכון ?
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 בית קניון שבעת הכוכבים מערב ראשון לציון
08.09.19
שעה 16:00
בורמה זה הזמן לטייל לפני שבורמה משתנה
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 בית קניון שבעת הכוכבים מערב ראשון לציון
08.09.19
שעה : 17:15
סין-הקטר המוביל את עולמנו כולו
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 בית קניון שבעת הכוכבים מערב ראשון לציון
08.09.19
שעה 18:15
ויטנאם וקמבודיה –גן עדן לצלמים
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 בית קניון שבעת הכוכבים מערב ראשון לציון
10.09.19
שעה 17:00
מצרים - נאת המדבר הגדולה בעולם
ספרית עירונית דרך מדבר יהודה 6 מעלה אדומים .
10.09.19
שעה 19:00
דרום אפריקה – אירופה של אפריקה
מתנ"ס רמת נגב מו"פ רמת נגב
12.09.19
שעה 8:45-11:00
מצרים - נאת המדבר הגדולה בעולם
בית טלי ספריית פרדסיה כתובת: רחוב החרצית 11 פרדסיה
12.09.19
שעה 20:00
יפן –חיים בכוכב אחר
מתנ"ס להבים "בית המייסדים " רחוב הורד 68 להבים
16.09.19
שעה 19:30
מסע לתוככי ההימלאיה ההודית וממלכת לדאק בשילוב הסרט סמסרה
בית ראשונים גורדון 24 גבעתיים (ליד ספריית גבעתיים)
20.09.19
שעה 10:00-11:30
תאילנד- המלך ואני
מתנ"ס רמת נגב מו"פ רמת נגב
03.10.19
שעה 8:45-11:00
יפן - חוויות מחיים ב"כוכב אחר"
מועדון גמלאי משרד החינוך כתובת: רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
23.10.19
שעות : 10:30-12:00
אתיופיה : שבטי הדרום ותרבות יהודית עתיקה
ספרית בת ים רחוב שפרינצק 98 בת ים
23.10.19
שעה 20:00
ברזיל ארץ טרופית יפה
מועדון גמלאי משרד החינוך רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
03.11.19
שעות : 10:30-12:00
מצרים - נאת המדבר הגדולה בעולם
בית לזרוס רחוב הבעשט 47 פתח תקווה
06.11.19
שעה 19:00
אתיופיה בקצב הרגאי בשילוב הסרט "עץ התאנה
מועדון גמלאי + 60 כפר סבא הירוקה רחוב יאיר רוזנבלום 29 קומה 2 מתחם אולם הספורט אריק איינשטיין
06.11.19
שעות 20:00-21:30
ארגנטינה ארץ השילוש הקדוש (כדורגל, בשר וטנגו).
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
10.11.19
שעה 17:00
הודו דרך המהרג'ות בשילוב הסרט סידהרתא
ספריית גני תקווה דרך הים 9
10.11.19
שעה 20:00
יפן -חוויות מחיים בכוכב אחר
ספרית עירונית דרך מדבר יהודה 6 מעלה אדומים
12.11.19
שעה 19:00
מרכז אמריקה הפראית
ספרית עירונית דרך מדבר יהודה 6 מעלה אדומים
12.11.19
שעה 19:00
בהוטן: ארץ מדד האושר
מרכז "מונארט " רחוב דרך ארץ 8 אשדוד
14.11.19
שעה: 11:00
הקרנבל באי האביב הנצחי –טנריף
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
17.11.19
שעה 10:00-11:30
דרום אפריקה – אירופה של אפריקה
בית טלי ספריית פרדסיה כתובת: רחוב החרצית 11 פרדסיה
17.11.19
שעה 20:00
ספארי בלפלנד - מסע חורף מושלג בארץ בני הסאמי
תיאטרון חולון בית יד לבנים שדרות קוגל 11 חולון
18.11.19
שעה 19:30
נמיביה זיכרונות מאפריקה בעקבות הבושמניים ושבטי ההימבה
מועדון גמלאי משרד החינוך כתובת: רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
20.11.19
שעות : 10:30-12:00
נפאל –כור ההיתוך של ההימליה
מתנ"ס רמת נגב מו"פ רמת נגב
21.11.19
שעה 8:45-11:00
נמיביה - מסע ג'יפים לארץ האדומה
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
24.11.19
שעה 17:00
ספארי בלפלנד - מסע חורף מושלג ומושלם בשילוב הסרט לוויתן
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
24.11.19
שעה 10:00
פטגוניה -פנינת הטבע של דרום אמריקה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
25.11.19
שעה 10:30-12:00
פטגוניה -פנינת הטבע של דרום אמריקה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
26.11.19
שעה 10:30-12:00
פטגוניה -פנינת הטבע של דרום אמריקה
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה
26.11.19
שעה: 10:30-12:00
מרוקו-מסע מהאטלס לסהרה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
27.11.19
שעה 10:30-12:00
פטגוניה -פנינת הטבע של דרום אמריקה
ספריית שוהם רחוב הכרמל 6 שוהם חניה חופשית ברחובות הסמוכים
28.11.19
שעה 20:00
המסע לפנינת הטבע של דרום אמריקה-פטגוניה
מועדון גמלאי משרד החינוך רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
01.12.19
שעות : 10:30-12:00
פרובנס – יופי בטעם צרפתי ונגיעה יהודית
בית לזרוס רחוב הבעשט 47 פתח תקווה
03.12.19
שעה 9:00
פרובנס יופי בטעם צרפתי בשילוב הסרט בחזרה לבורגונדי
מתנ"ס רמת נגב מו"פ רמת נגב
05.12.19
שעה 8:45-11:00
טנריף הקרנבל באי האביב הנצחי
מרכז "מונארט " רחוב דרך ארץ 8 אשדוד
05.12.19
שעה: 11:00
איסלנד חוויה של טבע עוצמתי
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
08.12.19
שעה 17:00
מצרים - נאת המדבר הגדולה בעולם בשילוב הסרט "אגורא"
בית הפנאי רחוב משה לוי נס ציונה
11.12.19
שעה 10:30-12:00
סין-הקטר המוביל את עולמנו כולו
ספריית שוהם רחוב הכרמל 6 שוהם חניה חופשית ברחובות הסמוכים
17.12.19
שעה 20:00
יפן - חוויות מחיים ב"כוכב אחר"
בית טלי ספריית פרדסיה כתובת: רחוב החרצית 11 פרדסיה
19.12.19
שעה 20:00
תאילנד-המלך ואני
ספריית גני תקוה דרך הים 9
22.12.19
שעה 20:00
מסע גמלאים לתוככי ההימלאיה
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
22.12.19
שעה 17:00
בורמה זה הזמן לטייל לפני שבורמה משתנה בשילוב הסרט חורף,אביב,קיץ סתיו
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
22.12.19
שעה 10:00-11:30
פרובנס - יופי בטעם צרפתי ונגיעה יהודית
ספרית בת ים רחוב שפרינצק 98 בת ים
25.12.19
שעה 20:00
פרובנס-יופי בטעם צרפתי ונגיעה יהודית
ספרית בת ים רחוב שפרינצק 98 בת ים
25.12.19
שעה 20:00
טנריף הקרנבל באי האביב הנצחי
המועדון "דבירה " בקיבוץ דביר (שימו בוויז דבירה)
31.12.19
שעה 17:00-18:30
המסע לפנינת הטבע של דרום אמריקה - פטגוניה
מרכז "מונארט " רחוב דרך ארץ 8 אשדוד
02.01.20
שעה: 11:00
המסע לפנינת הטבע של דרום אמריקה - פטגוניה
מועדון גמלאי משרד החינוך רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
05.01.20
שעות : 10:30-12:00
סרילנקה: אי של ניגודים
המועדון "דבירה " בקיבוץ דביר (שימו בוויז דבירה)
07.01.20
שעה 17:00-18:30
אלבניה - ארץ הסיפורים הבלתי אפשריים
בית הפנאי רחוב משה לוי נס ציונה
08.01.20
שעה 10:30-12:00
דרום הודו - תרבויות, טבע, נופים ומעמדן של נשים
ספריית שוהם רחוב הכרמל 6 שוהם חניה חופשית ברחובות הסמוכים
08.01.20
שעה 20:00
ויטנאם וקמבודיה –משדות המלחמה לשלום ויציבות
תיאטרון חולון בית יד לבנים שדרות קוגל 11 חולון
13.01.20
שעה 19:30
דרום הודו - תרבויות, טבע, נופים ומעמדן של נשים
המועדון "דבירה " בקיבוץ דביר (שימו בוויז דבירה)
14.01.20
שעה 17:00-18:30
סין, הקטר שמוביל את העולם
מרכז "מונארט " רחוב דרך ארץ 8 אשדוד
16.01.20
שעה: 11:00
יוון הלא מוכרת - ערש הדמוקרטיה המערבית
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
19.01.20
שעה 10:00-11:30
יפן – זעם הטבע מול ניצחון האדם
ספריית גני תקווה דרך הים 9
19.01.20
שעה 20:00
פרובנס-יופי בטעם צרפתי ונגיעה יהודית
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
20.01.20
שעה 10:30-12:00
מרכז אמריקה הפראית גואטמלה קוסטה ריקה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
21.01.20
שעה 10:30-12:00
מרכז אמריקה הפראית גואטמלה קוסטה ריקה
המועדון "דבירה " בקיבוץ דביר (שימו בוויז דבירה)
21.01.20
שעה 17:00-18:30
אינדונזיה ארצו של הדרקון וטבע אינסופי
מועדון גמלאי משרד החינוך כתובת: רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
22.01.20
שעות : 10:30-12:00
סין-הקטר המוביל את עולמנו
מרכז קהילתי "שדה בוקר" רחוב שדה בוקר 10 גבעתיים
22.01.20
שעה 19:30
דרום הודו - תרבויות, טבע, נופים ומעמדן של נשים
מרכז קהילתי "שדה בוקר" רחוב שדה בוקר 10 גבעתיים
22.01.20
שעה 19:30
דרום הודו: פסיפס מרתק של נופים ותרבויות
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
22.01.20
שעה 10:30-12:00
מרכז אמריקה הפראית גואטמלה קוסטה ריקה
מתנ"ס דיונה רחוב קק"ל 90 אשדוד
23.01.20
שעה 11:00
מצרים - נאת המדבר הגדולה בעולם
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
26.01.20
שעה 17:00
פורטוגל האם צאצאי האנוסים קשורים ליהדות בת זמננו ? בשילוב הסרט רכבת ללילה לליסבון
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
26.01.20
שעה 10:00
מרכז אמריקה הפראית גואטמלה קוסטה ריקה
בית האזרח הוותיק רחוב בן גוריון 9 קומה 2 נס ציונה
27.01.20
שעה 9:30
ספארי בלפלנד - מסע חורף מושלג בארץ בני "הסאמי "
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה
28.01.20
שעה: 10:30-12:00
יפן –חיים בקיבוץ יפני ואיך מגיעים לגיל 100?
המועדון "דבירה " בקיבוץ דביר (שימו בוויז דבירה)
28.01.20
שעה 17:00-18:30
מסע בגן העדן הסלובקי
מועדון גמלאי משרד החינוך רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
02.02.20
שעות : 10:30-12:00
איסלנד חוויה של טבע עוצמתי
אשכול פיס זאב יהודה הנשיא 92 הרצליה
04.02.20
שעה 20:00
טנריף -הקרנבל באי האביב הנצחי
המועדון "דבירה " בקיבוץ דביר (שימו בוויז דבירה)
04.02.20
שעה 17:00-18:30
מסע לתוככי ההימלאיה ההודית וממלכת לדאק
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
09.02.20
שעה 17:00
הוקייאדו אי בצפון יפן בשילוב הסרט אהבתה מרתיחה את מי האמבט
מועדון ארוחת בוקר -מרכז קהילתי כפר ויתקין דרך הים 13/א
10.02.20
שעה 10:00-12:00
מסע לתוככי ההימלאיה ההודית וממלכת לדאק
מתנ"ס חוויות שוויץ - מועדון גמלאי רחובות רחוב סירני 52 רחובות חניה חופשית וברחובות הסמוכים
11.02.20
10:00
קוסטה ריקה וגואטמלה: מרכז אמריקה הפראית
המועדון "דבירה " בקיבוץ דביר (שימו בוויז דבירה)
11.02.20
שעה 17:00-18:30
אתיופיה –שבטי נהר האומו ותרבות יהודית עתיקה
מועדון גמלאי + 60 כפר סבא הירוקה רחוב יאיר רוזנבלום 29 קומה 2 מתחם אולם הספורט אריק איינשטיין
12.02.20
שעה 20:00
נורבגיה –עוצמת הבריאה
בית יד לבנים שדרות יצחק רבין 3 (ליד הספרייה העירונית ), עפולה
12.02.20
09:00
בדרום אמריקה הפראית עם שני סוסים וכרכרה
מרכז "מונארט " רחוב דרך ארץ 8 אשדוד
13.02.20
שעה: 11:00
פרובאנס – יופי בטעם צרפתי ונגיעה יהודית
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
16.02.20
שעה 10:00-11:30
טיבט - מסע לארץ שמעבר ההימלאיה האדירים
תיאטרון חולון בית יד לבנים שדרות קוגל 11 חולון
17.02.20
שעה 19:30
מסע לתוככי ההימלאיה ההודית וממלכת לדאק
בית הפנאי רחוב משה לוי נס ציונה
19.02.20
שעה 10:30-12:00
אינדונזיה ארצו של הדרקון וטבע אינסופי
ספריית גני תקווה דרך הים 9
23.02.20
שעה 20:00
סין- הקטר שמוביל את העולם
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
23.02.20
שעה 17:00
קוסטה ריקה וגואטמלה- מרכז אמריקה הפראית בשילוב הסרט "ללא שם" על תנועת הגירה
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה
25.02.20
שעה: 10:30-12:00
נמיביה - מסע ג'יפים לארץ האדומה
ספריית שוהם רחוב הכרמל 6 שוהם חניה חופשית ברחובות הסמוכים
25.02.20
שעה 20:00
ספארי בלפלנד - מסע חורף מושלג בארץ בני הסאמי
מרכז "מונארט" רחוב דרך ארץ 8 אשדוד
27.02.20
שעה: 11:00
טיבט - מסע לארץ שמעבר להרי ההימלאיה האדירים
מועדון גמלאי משרד החינוך רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
01.03.20
שעות : 10:30-12:00
יפן- האם כל "האסיאתיים" דומים?
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
08.03.20
שעה 17:00
מרוקו-מסע מהאטלס לסהרה בשילוב הסרט מים ואהבה
מרכז גילאור קיבוץ מגידו
15.03.20
שעות 10:45-12:00
המסע לפנינת הטבע של דרום אמריקה-פטגוניה
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
16.03.20
שעה: 10:20-11:45
יפן -חוויות מחיים בכוכב אחר
אשכול פיס זאב יהודה הנשיא 92 הרצליה
17.03.20
שעה 20:00
אתיופיה -עבדות, גאולה, רסטות ומוסיקת רגאיי
בית לזרוס רחוב הבעשט 47 פתח תקווה
17.03.20
שעה:9:00
מרוקו-מסע מהאטלס לסהרה בשילוב הסרט מים ואהבה
בית הפנאי רחוב משה לוי נס ציונה
18.03.20
שעה 10:30-12:00
מרכז אמריקה הפראית
מרכז "מונארט" רחוב דרך ארץ 8 אשדוד
19.03.20
שעה: 11:00
אלבניה - אחד מהחורים השחורים של אירופה
מרכז גילאור קיבוץ מגידו
22.03.20
שעות 10:45-12:00
אתיופיה -עבדות, גאולה, רסטות ומוסיקת רגאי
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
22.03.20
שעה 17:00
פרובנס - יופי בטעם צרפתי ונגיעה יהודית והסרט חזרה לבורגנדי
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
22.03.20
שעה 10:00-11:30
נפאל –כור ההיתוך של ההימליה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
22.03.20
שעה 10:00
דרום אפריקה – אירופה של אפריקה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
23.03.20
שעה 10:30-12:00
דרום אפריקה – אירופה של אפריקה
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
23.03.20
שעה: 10:20-11:45
נשים חזקות בגיאורגיה
ספריית שוהם רחוב הכרמל 6 שוהם חניה חופשית ברחובות הסמוכים
24.03.20
שעה 20:00
מרוקו-מסע מהאטלס לסהרה
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה
24.03.20
שעה: 10:30-12:00
קוסטה ריקה וגואטמלה: מרכז אמריקה הפראית
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
24.03.20
שעה 10:30-12:00
דרום אפריקה – אירופה של אפריקה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
25.03.20
שעה 10:30-12:00
דרום אפריקה – אירופה של אפריקה
ספריית גני תקווה דרך הים 9
29.03.20
שעה 20:00
אלבניה - ארץ הסיפורים הבלתי אפשריים
מרכז גילאור קיבוץ מגידו
29.03.20
שעות 10:45-12:00
מסע גמלאים "צעירים ברוחם" לתוככי ההימלאיה ולדאק
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
30.03.20
שעה: 10:20-11:45
פרובנס - יופי בטעם צרפתי ונגיעה יהודית
מתנ"ס חוויות שוויץ - מועדון גמלאי רחובות רחוב סירני 52 רחובות חניה חופשית וברחובות הסמוכים
31.03.20
10:00
נורווגיה מסע באופניים בין קרחונים ופיורדים
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
19.04.20
שעה 17:00
דרום אפריקה: פוליטיקה בשחור-לבן בשילוב הסרט אינוונקטוס
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
19.04.20
שעה 10:00-11:30
סרילנקה: אי של ניגודים
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
20.04.20
שעה: 10:20-11:45
סרי לנקה - אי של ניגודים
מתנ"ס דיונה רחוב קק"ל 90 אשדוד
23.04.20
שעות 11:00-12:30
בעקבות הנדידה הגדולה-טנזניה וקניה
מועדון גמלאי משרד החינוך רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
26.04.20
שעות : 10:30-12:00
נמיביה - מסע ג'יפים לארץ האדומה
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
27.04.20
שעה: 10:20-11:45
אלבניה והצלת יהודיה בשואה
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
03.05.20
שעה 17:00
אלבניה -החורים השחורים של אירופה והצלת יהודייה בשילוב הסרט בדרכה
ספריית גני תקווה דרך הים 9
03.05.20
שעה 20:00
איסלנד - חוויה של טבע עוצמתי
מרכז מילוא מועצה אזורית מנשה מול קיבוץ ברקאי
04.05.20
שעה: 10:20-11:45
המסע לפנינת הטבע של דרום אמריקה - פטגוניה
בית לזרוס רחוב הבעשט 47 פתח תקווה
06.05.20
שעה19:00
אלבניה בשילוב הסרט בדרכה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
10.05.20
שעה 10:00
ספארי בלפלנד - מסע חורף מושלג בארץ בני הסאמי
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
11.05.20
שעה 10:30-12:00
ספארי בלפלנד - מסע חורף מושלג בארץ בני הסאמי
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
11.05.20
שעה: 10:20-11:45
בורמה (מיאנמר) ארץ מקדשי הזהב - זה הזמן לטייל לפני שהיא משתנה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
12.05.20
שעה 10:30-12:00
ספארי בלפלנד - מסע חורף מושלג בארץ בני הסאמי
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
13.05.20
שעה 10:30-12:00
ספארי בלפלנד - מסע חורף מושלג בארץ בני הסאמי
מועדון גמלאי + 60 כפר סבא הירוקה רחוב יאיר רוזנבלום 29 קומה 2 מתחם אולם הספורט אריק איינשטיין
13.05.20
שעות 20:00-21:30
קוסטה ריקה ארץ החיים הטהורים
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
17.05.20
שעה 17:00
תאילנד המלך ואני בשילוב הסרט להאיר את השמים
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
17.05.20
שעה 10:00-11:30
ספארי בלפלנד - מסע חורף מושלג בארץ בני הסאמי
תיאטרון חולון בית יד לבנים שדרות קוגל 11 חולון
18.05.20
שעה 19:30
וייאטנם וקמבודיה - משדות המלחמה לשלום ויציבות
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
18.05.20
שעה: 10:20-11:45
טרק בסופה באיסלנד
בית הפנאי רחוב משה לוי נס ציונה
20.05.20
שעה 10:30-12:00
איסלנד חוויה של טבע עוצמתי
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
25.05.20
שעה: 10:20-11:45
בהוטן - ארץ מדד האושר
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה
26.05.20
שעה: 10:30-12:00
מסע בגן העדן הסלובקי
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
31.05.20
שעה 17:00
חיים בקיבוץ יפני בשילוב הסרט משפחה שלי
מועדון גמלאי משרד החינוך רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
31.05.20
שעות : 10:30-12:00
מדגסקר האי המיוחד בעולם
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
01.06.20
שעה: 10:20-11:45
פיליפינים - בין ירוק עד לכחול עמוק
בית יד לבנים שדרות יצחק רבין 3 (ליד הספרייה העירונית ), עפולה
03.06.20
09:00
מסע בגן העדן הסלובקי
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
08.06.20
שעה: 10:20-11:45
דרום אפריקה - אירופה של אפריקה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
14.06.20
שעה 10:00
על גדות המקונג - מסע חוצה לאוס וקמבודיה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
15.06.20
שעה 10:30-12:00
על גדות המקונג - מסע חוצה לאוס וקמבודיה
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
15.06.20
שעה: 10:20-11:45
מדגסקר - האי המיוחד בעולם
מועדון ארוחת בוקר -מרכז קהילתי כפר ויתקין דרך הים 13/א
15.06.20
שעה 10:00-12:00
יפן –חיים בקיבוץ יפני ואיך מגיעים לגיל 100?
אשכול פיס זאב יהודה הנשיא 92 הרצליה
16.06.20
שעה 20:00
מסע בדרכים הלא סלולות של צפון מיאנמר (בורמה)
בית לזרוס רחוב הבעשט 47 פתח תקווה
17.06.20
שעה 19:00
טנריף הקרנבל באי האביב הנצחי
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
17.06.20
שעה 10:30-12:00
על גדות המקונג - מסע חוצה לאוס וקמבודיה
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
21.06.20
שעה 10:00-11:30
ברזיל ארץ טרופית יפה
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
22.06.20
שעה: 10:20-11:45
נפאל - כור ההיתוך של ההימלאיה
מועדון ארוחת בוקר -מרכז קהילתי כפר ויתקין דרך הים 13/א
22.06.20
שעה 10:00-12:00
קובה שינוי בקצב הסלסלה
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה
23.06.20
שעה: 10:30-12:00
בורמה זה הזמן לטייל לפני שבורמה משתנה
מועדון גמלאי משרד החינוך רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
28.06.20
שעות : 10:30-12:00
מרוקו-מסע מהאטלס לסהרה
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
29.06.20
שעה: 10:20-11:45
ירדן - נחלי פרא שוצפים
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
07.07.20
שעה 10:30-12:00
על גדות המקונג - מסע חוצה לאוס וקמבודיה
בית האזרח הוותיק רחוב בן גוריון 9 קומה 2 נס ציונה
13.07.20
שעה 9:30
מרכז אמריקה הפראית קוסטה ריקה וגואטמלה
מועדון גמלאי + 60 כפר סבא הירוקה רחוב יאיר רוזנבלום 29 קומה 2 מתחם אולם הספורט אריק איינשטיין
15.07.20
שעות 20:00-21:30
פרובאנס -אחד מחבלי הארץ היפים ביותר בצרפת
ספרית בת ים רחוב שפרינצק 98 בת ים
11.09.20
שעה 20:00
לפלנד - מסע מושלג בארץ בני הסאמי
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
טיולים מאורגנים לאירופה
טיולים מאורגנים לאיטליה
טיולים מאורגנים  לאיסלנד
טיולים מאורגנים לגיאורגיה 
טיולים מאורגנים ליוון
טיולים מאורגנים לנורווגיה
טיולים מאורגנים לסלובניה
טיולים מאורגנים לסלובקיה
טיולים מאורגנים לספרד
טיולים מאורגנים לפורטוגל
טיולים מאורגנים לקרואטיה
טיולים מאורגנים לרומניה
 

טיולים מאורגנים לאסיה
טיולים מאורגנים לאינדונזיה
טיולים מאורגנים לבורמה
טיולים מאורגנים לדרך המשי
טיולים מאורגנים להודו
טיול מאורגן לויאטנם וקמבודיה
טיולים מאורגנים ליפן
טיולים מאורגנים לסין
טיולים מאורגנים לסרי לנקה
טיולים מאורגנים לפיליפינים
טיולים מאורגנים לקירגיזסטאן


 טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים לאתיופיה
טיולים מאורגנים לטנזניה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיולים מאורגנים למרוקו
טיול מאורגן לקובה
טיולים מאורגנים למקדוניה
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
טיולים מאורגנים למקסיקו
  

טיולים מאורגנים למשפחות
טיולי ג'יפים בסלובקיה
טיולי משפחות לאפריקה
טיולי משפחות לגיאורגיה
טיולי משפחות לטנזניה
טיולי משפחות ליוון
טיולי משפחות למונטנגרו
טיולי משפחות לסלובקיה
טיולי משפחות לפירנאים
טיולי משפחות לרומניה
ספארי בקניה
 
   
קישורים נוספים
טרקים
גלריה
טיולי ג'יפים
ספארי בטנזניה
המדריכים שלנו
לוח ההרצאות
לוח הטיולים
דרושים באיילה גיאוגרפית
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015