ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

לוח הרצאות

שם מרצה תאריך שם ההרצאה
ספריית- יד בנימין ליד בנין המועצה האזורית שורק
19.01.20
שעה 9:30
סין-הדוב המתעורר
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
19.01.20
שעה 10:00-11:30
יפן – זעם הטבע מול ניצחון האדם
ספריית גני תקווה דרך הים 9
19.01.20
שעה 20:00
סין- הקטר שמוביל את העולם
מועדון גמלאי גן רווה כפר הנוער עיינות
20.01.20
שעה 10:30-12:00
הוקאידו – הטבע הפראי של יפן
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
20.01.20
שעה 10:30-12:00
מרכז אמריקה הפראית גואטמלה קוסטה ריקה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
21.01.20
שעה 10:30-12:00
מרכז אמריקה הפראית גואטמלה קוסטה ריקה
המועדון "דבירה " בקיבוץ דביר (שימו בוויז דבירה)
21.01.20
שעה 17:00-18:30
אינדונזיה ארצו של הדרקון וטבע אינסופי
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
22.01.20
שעה 10:30-12:00
מרכז אמריקה הפראית גואטמלה קוסטה ריקה
מועדון גמלאי משרד החינוך כתובת: רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
22.01.20
שעות : 10:30-12:00
סין-הקטר המוביל את עולמנו
מרכז קהילתי "שדה בוקר" רחוב שדה בוקר 10 גבעתיים
22.01.20
שעה 19:30
דרום הודו - תרבויות, טבע, נופים ומעמדן של נשים
אשדוד רח העצמאות 54 אופק מרכז להשכלת מבוגרים
23.01.20
שעה 11:00
מצרים - נאת המדבר הגדולה בעולם
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
26.01.20
שעה 10:00
מרכז אמריקה הפראית גואטמלה קוסטה ריקה
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
26.01.20
שעה 17:00
לפלנדמסע חורף מושלג ומושלם בשילוב סרט הטבע " המסע של איילו "
בית האזרח הוותיק רחוב בן גוריון 9 קומה 2 נס ציונה
27.01.20
שעה 9:30
ספארי בלפלנד - מסע חורף מושלג בארץ בני "הסאמי "
מועדון גמלאי גן רווה כפר הנוער עיינות
27.01.20
שעה 10:30-12:00
נמיביה זיכרונות מאפריקה בעקבות הבושמניים ושבטי ההימבה והבושמניים
המועדון "דבירה " בקיבוץ דביר (שימו בוויז דבירה)
28.01.20
שעה 17:00-18:30
מסע בגן העדן הסלובקי
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה
28.01.20
שעה: 10:30-12:00
אזרביגאן -ארץ האש והרוחות החזקות
מועדון גמלאי משרד החינוך רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
02.02.20
שעות : 10:30-12:00
איסלנד חוויה של טבע עוצמתי
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 מערב ראשון לציון
03.02.20
שעה 18:30
אוזבקיסטן וטג'יקיסטן - מסע ל"בוכרה היפה ברוכת השמש
מועדון גמלאי גן רווה כפר הנוער עיינות
03.02.20
שעה 10:30-12:00
סין הדוב המתעורר – סין של היום היא לא סין של אתמול
רחוב לישנסקי 4 בניין קניון שבעת הכוכבים קומה 2 מערב ראשון לציון
03.02.20
שעה 17:00
איסלנד: חוויה של טבע עוצמתי כיצד נדע לבחור את המסלול הטוב לנו?
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 בניין קניון שבעת הכוכבים קומה 2 מערב ראשון לציון
03.02.20
שעה 16:00
דרך המשי +מסע גיפים בקירגיסטן מסלול ייחודי לאיילה
אשכול פיס זאב יהודה הנשיא 92 הרצליה
04.02.20
שעה 20:00
האיים הקנריים איי האביב הנצחי
המועדון "דבירה " בקיבוץ דביר (שימו בוויז דבירה)
04.02.20
שעה 17:00-18:30
טיבט - מעבר להרי ההימלאיה האדירים/
גמלאי מועצה אזורית גזר תיכון איתן ברנקו ויס קיבוץ נען
05.02.20
שעה: 9:00-10:30
קוסטה ריקה וגואטמלה: מרכז אמריקה הפראית
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 בית קניון שבעת הכוכבים מערב ראשון לציון
06.02.20
שעה : 17:00
סין-הקטר המוביל את עולמנו כולו
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 בניין קניון שבעת הכוכבים קומה 2 מערב ראשון לציון
06.02.20
שעה 16:00
נפאל- מסע לגג העולם
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
09.02.20
שעה 17:00
אתיופיה –שבטי נהר האומו ותרבות יהודית עתיקה. בשילוב הסרט עץ התאנה
ספריית יד בנימין ליד בנין המועצה האזורית שורק
09.02.20
שעה 9:30
מסע לתוככי ההימלאיה ההודית וממלכת לדאק
מועדון ארוחת בוקר -מרכז קהילתי כפר ויתקין דרך הים 13/א
10.02.20
שעה 10:00-12:00
מסע לתוככי ההימלאיה ההודית וממלכת לדאק
המועדון "דבירה " בקיבוץ דביר (שימו בוויז דבירה)
11.02.20
שעה 17:00-18:30
אתיופיה –שבטי נהר האומו ותרבות יהודית עתיקה
מתנ"ס חוויות שוויץ - מועדון גמלאי רחובות רחוב סירני 52 רחובות חניה חופשית וברחובות הסמוכים
11.02.20
10:00
קוסטה ריקה וגואטמלה: מרכז אמריקה הפראית
בית יד לבנים שדרות יצחק רבין 3 (ליד הספרייה העירונית ), עפולה
12.02.20
09:00
בדרום אמריקה הפראית עם שני סוסים וכרכרה
מועדון גמלאי + 60 כפר סבא הירוקה רחוב יאיר רוזנבלום 29 קומה 2 מתחם אולם הספורט אריק איינשטיין
12.02.20
שעה 20:00
נורבגיה –עוצמת הבריאה
מועדון גמלאי גן רווה כפר הנוער עיינות
13.02.20
שעה 10:30-12:00
מסע לתוככי ההימלאיה ההודית וממלכת לדאק
אשדוד רח העצמאות 54 אופק מרכז להשכלת מבוגרים
13.02.20
שעה: 11:00
פרובאנס – יופי בטעם צרפתי ונגיעה יהודית
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
16.02.20
שעה 10:00-11:30
טיבט - מסע לארץ שמעבר ההימלאיה האדירים
תיאטרון חולון בית יד לבנים שדרות קוגל 11 חולון
17.02.20
שעה 19:30
מסע לתוככי ההימלאיה ההודית וממלכת לדאק
מועדון גמלאי גן רווה כפר הנוער עיינות
17.02.20
שעה 10:30-12:00
נורווגיה –החיים בין קרחון לפיורד
בית הפנאי רחוב משה לוי נס ציונה
19.02.20
שעה 10:30-12:00
אינדונזיה ארצו של הדרקון וטבע אינסופי
מועדון גמלאי גן רווה כפר הנוער עיינות
20.02.20
שעה 10:30-12:00
דרום אפריקה – אירופה של אפריקה
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
23.02.20
שעה 17:00
קוסטה ריקה וגואטמלה- מרכז אמריקה הפראית בשילוב הסרט "ללא שם" על תנועת הגירה
ספריית גני תקווה דרך הים 9
23.02.20
שעה 20:00
פרובנס-יופי בטעם צרפתי ונגיעה יהודית
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 בניין קניון שבעת הכוכבים קומה 2 מערב ראשון לציון . חניה בחינם
25.02.20
שעה 17:00
מפרובנס לדורדון
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה
25.02.20
שעה: 10:30-12:00
נמיביה - מסע ג'יפים לארץ האדומה
ספריית שוהם רחוב הכרמל 6 שוהם חניה חופשית ברחובות הסמוכים
25.02.20
שעה 20:00
ספארי בלפלנד - מסע חורף מושלג בארץ בני הסאמי
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 בית קניון שבעת הכוכבים מערב ראשון לציון. החנייה בחינם
25.02.20
שעה 16:00
דרום איטליה –אימפריית כל החושים
מתנ"ס להבים "בית המייסדים" רחוב הורד 68 להבים
26.02.20
שעה 19:30
בהוטן: ארץ מדד האושר
מתנ"ס להבים "בית המייסדים " רחוב הורד 68 להבים
26.02.20
שעה 19:30
בהוטן: ארץ מדד האושר
אשדוד רח העצמאות 54 אופק מרכז להשכלת מבוגרים
27.02.20
שעה: 11:00
טיבט - מסע לארץ שמעבר להרי ההימלאיה האדירים
מועדון גמלאי משרד החינוך רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
01.03.20
שעות : 10:30-12:00
יפן- האם כל "האסיאתיים" דומים?
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
08.03.20
שעה 17:00
מרוקו-מסע מהאטלס לסהרה בשילוב הסרט מים ואהבה
מרכז גילאור קיבוץ מגידו
15.03.20
שעות 10:45-12:00
המסע לפנינת הטבע של דרום אמריקה-פטגוניה
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
16.03.20
שעה: 10:20-11:45
יפן -חוויות מחיים בכוכב אחר
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 בניין קניון שבעת הכוכבים קומה 2 מערב ראשון לציון
16.03.20
שעה 16:00
טיבט - מסע לארץ שמעבר להרי ההימלאיה האדירים
אשכול פיס זאב יהודה הנשיא 92 הרצליה
17.03.20
שעה 20:00
אתיופיה -עבדות, גאולה, רסטות ומוסיקת רגאיי
קיבוץ ניר עוז מועדון ליד חדר אוכל
18.03.20
שעה 17:20
האם דרכי המשי מתעוררות מחדש?
בית הפנאי רחוב משה לוי נס ציונה
18.03.20
שעה 10:30-12:00
מרכז אמריקה הפראית
גמלאי מועצה אזורית גזר תיכון איתן ברנקו ויס קיבוץ נען
18.03.20
שעה: 9:00-10:30
איסלנד חוויה של טבע עוצמתי
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 בניין קניון שבעת הכוכבים קומה 2 מערב ראשון לציון
18.03.20
שעה 16:00
אינדונזיה -כיצד לבחור את הטיול הנכון?
סנימטק חיפה שדרות הנשיא 142 חיפה
19.03.20
שעה 17:00-18:30
האי הוקאידו – הטבע הפראי של יפן
אשדוד רח העצמאות 54 אופק מרכז להשכלת מבוגרים
19.03.20
שעה: 11:00
אלבניה - אחד מהחורים השחורים של אירופה
מרכז גילאור קיבוץ מגידו
22.03.20
שעות 10:45-12:00
אתיופיה -עבדות, גאולה, רסטות ומוסיקת רגאי
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
22.03.20
שעה 10:00-11:30
נפאל –כור ההיתוך של ההימליה
ספריית יד בנימין ליד בנין המועצה האזורית שורק
22.03.20
שעה 9:30
מצרים - נאת המדבר הגדולה בעולם
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
22.03.20
שעה 17:00
פרובנס - יופי בטעם צרפתי ונגיעה יהודית והסרט חזרה לבורגנדי
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
22.03.20
שעה 10:00
דרום אפריקה – אירופה של אפריקה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
23.03.20
שעה 10:30-12:00
דרום אפריקה – אירופה של אפריקה
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 בניין קניון שבעת הכוכבים קומה 2 מערב ראשון לציון
23.03.20
שעה 16:00
מפרובנס לדורדון
משרדי איילה גיאוגרפית רחוב לישנסקי 4 בניין קניון שבעת הכוכבים קומה 2 מערב ראשון לציון. החנייה בחינם
23.03.20
שעה 17:00
צרפת -נורמנדי בריטני והלואר –שיר ההלל ליופי הטבע
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
23.03.20
שעה: 10:20-11:45
נשים חזקות בגיאורגיה
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה
24.03.20
שעה: 10:30-12:00
קוסטה ריקה וגואטמלה: מרכז אמריקה הפראית
ספריית שוהם רחוב הכרמל 6 שוהם חניה חופשית ברחובות הסמוכים
24.03.20
שעה 20:00
מרוקו-מסע מהאטלס לסהרה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
24.03.20
שעה 10:30-12:00
דרום אפריקה – אירופה של אפריקה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
25.03.20
שעה 10:30-12:00
דרום אפריקה – אירופה של אפריקה
מרכז גילאור קיבוץ מגידו
29.03.20
שעות 10:45-12:00
מסע גמלאים "צעירים ברוחם" לתוככי ההימלאיה ולדאק
ספריית גני תקווה דרך הים 9
29.03.20
שעה 20:00
אלבניה - ארץ הסיפורים הבלתי אפשריים
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
30.03.20
שעה: 10:20-11:45
פרובנס - יופי בטעם צרפתי ונגיעה יהודית
מתנ"ס חוויות שוויץ - מועדון גמלאי רחובות רחוב סירני 52 רחובות חניה חופשית וברחובות הסמוכים
31.03.20
10:00
נורווגיה מסע באופניים בין קרחונים ופיורדים
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
19.04.20
שעה 10:00-11:30
סרילנקה: אי של ניגודים
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
19.04.20
שעה 17:00
דרום אפריקה: פוליטיקה בשחור-לבן בשילוב הסרט אינוונקטוס
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
20.04.20
שעה: 10:20-11:45
סרי לנקה - אי של ניגודים
גמלאי מועצה אזורית גזר תיכון איתן ברנקו ויס קיבוץ נען
22.04.20
שעה: 9:00-10:30
אתיופיה –שבטי נהר האומו ותרבות יהודית עתיקה בשילוב הסרט עץ התאנה
אשדוד רח העצמאות 54 אופק מרכז להשכלת מבוגרים
23.04.20
שעות 11:00-12:30
בעקבות הנדידה הגדולה-טנזניה וקניה
מועדון גמלאי משרד החינוך רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
26.04.20
שעות : 10:30-12:00
נמיביה - מסע ג'יפים לארץ האדומה
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
27.04.20
שעה: 10:20-11:45
אלבניה והצלת יהודיה בשואה
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
03.05.20
שעה 17:00
אלבניה -החורים השחורים של אירופה והצלת יהודייה בשילוב הסרט בדרכה
ספריית גני תקווה דרך הים 9
03.05.20
שעה 20:00
איסלנד - חוויה של טבע עוצמתי
מרכז מילוא מועצה אזורית מנשה מול קיבוץ ברקאי
04.05.20
שעה: 10:20-11:45
המסע לפנינת הטבע של דרום אמריקה - פטגוניה
אשכול פיס זאב הרצליה יהודה הנשיא 92 הרצליה
04.05.20
שעה 20:00
דרום אמריקה -פטגוניה סוף העולם שמאלה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
10.05.20
שעה 10:00
ספארי בלפלנד - מסע חורף מושלג בארץ בני הסאמי
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
11.05.20
שעה 10:30-12:00
ספארי בלפלנד - מסע חורף מושלג בארץ בני הסאמי
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
11.05.20
שעה: 10:20-11:45
בורמה (מיאנמר) ארץ מקדשי הזהב - זה הזמן לטייל לפני שהיא משתנה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
12.05.20
שעה 10:30-12:00
ספארי בלפלנד - מסע חורף מושלג בארץ בני הסאמי
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
13.05.20
שעה 10:30-12:00
ספארי בלפלנד - מסע חורף מושלג בארץ בני הסאמי
מועדון גמלאי + 60 כפר סבא הירוקה רחוב יאיר רוזנבלום 29 קומה 2 מתחם אולם הספורט אריק איינשטיין
13.05.20
שעות 20:00-21:30
קוסטה ריקה ארץ החיים הטהורים
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
17.05.20
שעה 17:00
תאילנד המלך ואני בשילוב הסרט להאיר את השמים
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
17.05.20
שעה 10:00-11:30
ספארי בלפלנד - מסע חורף מושלג בארץ בני הסאמי
תיאטרון חולון בית יד לבנים שדרות קוגל 11 חולון
18.05.20
שעה 19:30
וייאטנם וקמבודיה - משדות המלחמה לשלום ויציבות
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
18.05.20
שעה: 10:20-11:45
טרק בסופה באיסלנד
בית הפנאי רחוב משה לוי נס ציונה
20.05.20
שעה 10:30-12:00
איסלנד חוויה של טבע עוצמתי
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
25.05.20
שעה: 10:20-11:45
בהוטן - ארץ מדד האושר
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה
26.05.20
שעה: 10:30-12:00
מסע בגן העדן הסלובקי
גמלאי מועצה אזורית גזר תיכון איתן ברנקו ויס קיבוץ נען
27.05.20
שעה: 9:00-10:30
אוצרותיו של הדרום העמוק: הרצאה על דרום הודו בשילוב הסרט מים
מועדון גמלאי משרד החינוך רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
31.05.20
שעות : 10:30-12:00
מדגסקר האי המיוחד בעולם
דורות בגלבוע -מרכז אזורי לוותיקי הגלבוע. בישוב גן נר
31.05.20
שעה 17:00
חיים בקיבוץ יפני בשילוב הסרט משפחה שלי
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
01.06.20
שעה: 10:20-11:45
פיליפינים - בין ירוק עד לכחול עמוק
בית יד לבנים שדרות יצחק רבין 3 (ליד הספרייה העירונית ), עפולה
03.06.20
09:00
מסע בגן העדן הסלובקי
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
08.06.20
שעה: 10:20-11:45
דרום אפריקה - אירופה של אפריקה
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
14.06.20
שעה 10:00
לאוס: מפגש מרתק עם נופים ואנשים
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
15.06.20
שעה 10:30-12:00
לאוס: מפגש מרתק עם נופים ואנשים
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
15.06.20
שעה: 10:20-11:45
מדגסקר - האי המיוחד בעולם
מועדון ארוחת בוקר -מרכז קהילתי כפר ויתקין דרך הים 13/א
15.06.20
שעה 10:00-12:00
יפן –חיים בקיבוץ יפני ואיך מגיעים לגיל 100?
אשכול פיס זאב יהודה הנשיא 92 הרצליה
16.06.20
שעה 20:00
מסע בדרכים הלא סלולות של צפון מיאנמר (בורמה)
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
17.06.20
שעה 10:30-12:00
לאוס: מפגש מרתק עם נופים ואנשים
בנין לוי ,אולם 7 גבעת רם ירושלים
21.06.20
שעה 10:00-11:30
ברזיל ארץ טרופית יפה
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
22.06.20
שעה: 10:20-11:45
נפאל - כור ההיתוך של ההימלאיה
מועדון ארוחת בוקר -מרכז קהילתי כפר ויתקין דרך הים 13/א
22.06.20
שעה 10:00-12:00
קובה שינוי בקצב הסלסלה
ספריית בנימינה רחוב נילי 26 בנימינה
23.06.20
שעה: 10:30-12:00
בורמה זה הזמן לטייל לפני שבורמה משתנה
מועדון גמלאי משרד החינוך רחוב פארן 7 רמת אשכול ירושלים
28.06.20
שעות : 10:30-12:00
מרוקו-מסע מהאטלס לסהרה
מרכז מילוא מועצה אזורית ראם מול קיבוץ ברקאי
29.06.20
שעה: 10:20-11:45
ירדן - נחלי פרא שוצפים
מתנ"ס עולמות –אודיטוריום רח' אליהו דוד שולזינגר 10,כפר גנים ג' פתח תקוה
07.07.20
שעה 10:30-12:00
לאוס: מפגש מרתק עם נופים ואנשים
בית האזרח הוותיק רחוב בן גוריון 9 קומה 2 נס ציונה
13.07.20
שעה 9:30
מרכז אמריקה הפראית קוסטה ריקה וגואטמלה
מועדון גמלאי + 60 כפר סבא הירוקה רחוב יאיר רוזנבלום 29 קומה 2 מתחם אולם הספורט אריק איינשטיין
15.07.20
שעות 20:00-21:30
פרובאנס -אחד מחבלי הארץ היפים ביותר בצרפת
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015