ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית בגוגל פלוס איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול מאורגן ליפן, 14 יום

טיול מאורגן ליפן שהוא טיול מאלף לארץ הנחשבת למתקדמת בעולם ובכל זאת שומרת על מסורת עתיקה, אסתטיקה ייחודית ודרך חשיבה כה שונה משלנו. ביפן הכל נקי ומדויק, נעים ועדין, עם הרבה חשיבה על נוחות המשתמש ולנו כמובן יש מה ללמוד מהם. שלושה דגשים לטיולנו: טבע, מסורת ומודרניות. את הטבע נחוש בטיולים באזור עמק קיסו והקונה. מסורת נחווה בקיוטו, ובמעיינות החמים, מודרניות שעולה על כל צפיותינו נראה בטוקיו.

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית ביפן?

 

ימי פעילויות מלאים – ביקורי עומק מפורטים וניצול מלא של כלל ימי הטיול ליפן – אין ימים חופשיים. 

 

רכבת הבולט – נסיעה ברכת הבולט המהירה שינקסן 

 

בית שלום – ביקור מרגש ב"בית שלום" – קהילה נוצרית יפנית אוהבת ישראל. 

 

רשימת המלונות – בתכנית הטיול ליפן המצורפת מופיעה רשימת המלונות המלאה כולל אתרי האינטרנט, שם כל מלון נראה תמיד מצוין בתמונות מעובדות בפוטו שופ. אבל בנוסף גם קישור לאתר טריפ אדוויזור בו תוכלו לקרוא את חוות דעתם האמיתית של מטיילים ששהו שם מכל רחבי העולם.  

 

סוג הטיול: עומק גיאוגרפי
........................................................ 

דרגת קושי: קלה
........................................................ 

קהל היעד: בוגרים,  בודדים
........................................................ 

עונות מומלצות: סתיו, אביב
Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול המאורגן ליפן 

ימים 1-2> ת"א –אוסקה

נצא בטיסה דרך יעד ביניים אל אוסקה, בנמל התעופה קנסאי הבנוי על אי מעשה ידי אדם ליד אוסקה. עם הנחיתה נאסוף המזוודות וניסע למלון שלנו באוסקה, לארוחת ערב ולינה.
* בחלק מהטיולים הטיסה לטוקיו והחזרה מאוסקה

 


יום 3> נרה – קורשיקי

לאחר ארוחת בוקר ניסע לעיירה הסמוכה נרה- בירתה הראשונה של יפן. שם ישבו הקיסרים הראשונים ושם גם אומץ הבודהיזם לראשונה. נבקר במקדש טודאיג'י החשוב- המתהדר בפסל ענק של בודהה ונהלך בפארק שם גם מהלכים הצבאים בצורה חופשית בפארק, עד למקדש השינטו קסוגה טאישה, אשר הדרך אליו וסביבו מעוטרת באלפי מנורות אבן. מפה ניסע  מערבה לעיר קורשיקי ששימרה צביון מסורתי ובמקביל אפשר לראות בה את השינויים שחלו במאה 19 כאשר התעשייה נכנסה ויפן הפכה למדינה מתועשת. לינה בקורשיקי.

 

טיולים מאורגנים ליפן טיול ליפן טיול מאורגן ליפן

       צילום: עירית להב


יום 4>  קורשיקי- הירושימה: מפעל מאזדה, פארק השלום

עם בוקר נהלך בין הרחובות המשוחזרים והיפים של קורשיקי. ניסע לכיוון הים לתצפית מרשימה על גשר אוהשי המרשים, המחבר בין האי הונשו לאי שיקוקו, תוך שהוא עובר בין איים קטנים הפזורים בים הפנימי. נמשיך להירושימה, הידועה לנו משום שזה המקום בו הוטלה הפצצה האטומית. כיום זו עיר מודרנית ואין בה זכר לאסון הנורא. נבקר במפעל מאזדה, למכוניות, אשר מהווה 70% מהכנסותיה של העיר. נמשיך לפארק השלום והמוזיאון שלו. לינה בהירושימה.* הביקור במפעל מכוניות מותנה באישור סופי חודש לפני ההגעה
 

יום 5> הירושימה: האי מיאג'ימה, רכבת מהירה לקיוטו: מקדש קיומיזודרה, גיאון

נצא בשייט במעבורת לאי מיאג'ימה המקודש. האי ההררי מכוסה עצים וביניהם מסתובבים איילים, שילחיהם של האלים. נבקר במקדש השינטו המפורסם – מקדש איצוקושימה, ממנו נוכל לראות את הטורי (שער אדום) המפורסם המזדקר מן הים, דרכו הגיעו עולי הרגל בסירותיהם. נעלה בחורש היפה למקדש בודהיסטי במעלה ההר- דאישואין. מפה נעבור לתחנת הרכבת וניסע ברכבת המהירה "שינקנסן" לעיר קיוטו. נסייר בתחנת הרכבת המרשימה של העיר, אשר מהווה מחלוקת בין תומכי הארכיטקטורה המודרנית לשמירה על הצביון המסורתי שלהעיר. נבקר במקדש קיומיזודורה ההומה, ממנו נשקפת תצפית יפהפה של עצים פורחים ונגיע למעיין הרפואה. כשנצא נשוטט בין החנויות השופעות ברחוב הצר קיומיזומיצ'י. ככל שהזמן יאפשר נמשיך ברגל דרך הרחובות הצרים והמעניינים והחנויות הקטנות, עד לאזור גיאון, אזור הבילויים המסורתי של קיוטו, בו עובדות גיישות גם כיום. לינה בקיוטו.

 

יום 6> קיוטו: מצודת ניג'ו, מקדש השינטו היאן , דרך הפילוסופים, מקדש ננזנג'י, בית שלום

קיוטו, הייתה עיר הבירה של יפן במשך מאות שנים. כאן ישב הקיסר משנת 794 עד 1868, השנה בה עברה הבירה לטוקיו. ננתחיל בביקור במצודת ניג'ו של השוגון טוקוגאווה לישו, מבנה מפואר ומרשים. נמשיך ונבקר במקדש השינטו היאן, אשר נבנה על ידי הקיסר מייג'י כדי להראות את הקשר האדוק בין הקיסרות לדת השינטו. בריכת המקדש היא מן הנעימות והיפות בקיוטו. נהלך ב"דרך הפילוסופים"- שדרה של עצי דובדבן לאורך נחל בפאתי העיר, העוברת בין מקדשים קטנים, עד הגיענו למקדש ננזנג'י- מקדש זן פעיל ובו אחד הגנים היבשים היפים ביותר ביפן, וציורי קיר מרשימים. בערב נצא ביחד לבית שלום, ביתם של יפנים אוהבי ישראל (הביקור מותנה באישור סופי). לינה בקיוטו.

 

יום 7> קיוטו: הגן היבש, מקדש הזהב, קנזאווה: בית סמוראי

לפני שניפרד מקיוטו נבקר בגן הסלעים המפורסם ריואנג'י, נמשיך למקדש הזהב קינקנוג'י, שנחשב לגולת הכותרת של קיוטו- מקדש יפהפה מצופה זהב שבמרכזו בריכת מים טבעית. ניסע (כארבע שעות) מאוסקה לקנזאווה שעל חוף ים יפן. נגיע בשעות הצהריים ונצא לרובע הסמוראים הסמוך לה, שם נהלך בסמטאות שנשתמרו מאז ימי הסמוראים ונכנס לבית משפחת סמוראים. לינה בקנזאווה.

 

יום 8> גן קנרוקואן, שירקווה - גו, טקיימה, מעיינות חמים

לאחר ארוחת בוקר נבקר בגן קנרוקואן, אחד מבין שלושת הגנים היפים ביותר ביפן. גן רחב ידיים זה הוא גן הטירה של מנהיגי שושלת מאדה מאז שנת 1553 ועד 1867. שושלת מאדה הייתה השנייה בחוזקתה ביפן. השושלת החזקה ביותר הייתה שושלת טוקוגאווה- סמוראים שישבו בטוקיו (אדו). ניסע דרך שדות אורז יפים ובמעלה ההרים לכפר שירקווה-גו, שהתפרסם בזכות הבתים הכפריים העתיקים, שפונו מתושביהם בגלל בניית מאגר ענקי באזור. האתר הוכרז על ידי יונסקו כאתר מורשת עולמית, כאן ניכנס לאחד מהבתים הממחישים את סגנון החיים הכפרי של אז. משם נמשיך לעומק ההרים, עד הגיענו לטקיימה, עיירה מסורתית שהשתמרה היטב במהלך השנים ויש בה קסם מיוחד. נהלך ברחובות העיירה, בין בתי העץ העתיקים, מבשלות הסאקי (יין אורז) ובתי המלאכה של האומניות המקומיות. נכנס למוזיאון יטאי קנקן- מוזיאון המציג את עגלות הפסטיבלים המפוארות. לינה בגירו אונסן במלון עם מעיינות חמים.

 לחצו לצפייה בסרטון 

 

יום 9> עמק קיסו, מצומוטו

לאחר טבילה נוספת במעיינות החמים נעזוב את המלון הקסום וניסע (כשעתיים) לתוך ההרים עד הגיענו לעמק קיסו. פה נצא לטיול מקסים בין שני כפרים שישבו על הדרך העתיקה לאדו. ההליכה עוברת בתוך הכפרים וביניהם בין שדות מעובדים ונופים ציוריים. נמשיך וניסע (כשלוש שעות נסיעה) בדרך יפהפייה בין ההרים למצומוטו. נראה טירה השחורה, הנקראת טירת העורב. לינה במצומוטו.

 

יום 10> חוות ווסאבי, הקונה

לאחר ארוחת בוקר נבקר בחווה לגידול ווסאבי- שורש חרדל חריף. השורש החריף אהוב על היפנים עד מאוד, ומשתשמשים בו לשושי, חטיפים ואפילו... גלידה!. את הצמח מגדלים בתוך מצע אבנים ומי שלגים קרירים. נהלך בין הערוגות, העצים והמקדשים המעטרים את החווה. מפה ניסע דרומה וכשנצא מההרים נגיע לאזור האגמים שלמרגלות הר פוג'י, לקווגוצ'יקו, אחד מחמשת האגמים שמקיפים את הר פוג'י. אם מזג האוויר יהיה טוב נוכל לראות את הר פוג'י, סימלה של יפן. קונוס גבוה ומרשים של הר געש עטוף בלבן, המקודש למסורת השינטו. נעבור לצידו הדרומי של הר פוג'י ונגיע להקונה, עיירה בתוך הרים מוריקים. לינה בהקונה במלון עם מעיינות חמים.

 


יום 11> הקונה: המוזיאון הפתוח, אווקודני, קמקורה - לטוקיו

לאחר ארוחת הבוקר וטבילה נוספת במעיינות החמים נבקר במוזיאון הפתוח בהקונה. זהו גן רחב ידיים המציג פסלים של מיטב האומנים מכל רחבי העולם. נעלה לאוואקודני לראות פעילות של גופרית מבעבעת, שתזכיר לנו עד כמה יפן יושבת באזור עם פעילות טקטונית רבה.  ניסע לביקור בקמקורה, אשר היתה הבירה של יפן במאות 11 ו 12. נראה את פסל הבודהה הגדול, המוקף בגבעות ירוקות, משום שגל צונמי אדיר סחף את המקדש בו הוא ישב במאה ה17. נהלך אל מקדש השינטו צורוגאוקה הצ'ימן גו, אשר אליו מובילה שדרת חנויות. אחר הצהריים נגיע לטוקיו ללינת לילה.

 

יום 12> טוקיו: שוק הדגים, אודייבה, אסקוסה, גינזה, שינג'וקו

טוקיו, עיר הבירה של יפן, הינה עיר גדולה ומודרנית שחיים ועובדים בה כ 24 מיליון איש. נתחיל בשוק הדגים של טוקיו, בו נוכל לראות יצורים ימיים מכל הסוגים והגדלים. יצורים שלא ראינו בימי חיינו. ניסע לאסקוסה, האזור העתיק של טוקיו, לביקור במקדש סנסו ג'י, המקדש הבודהיסטי החשוב ביותר בטוקיו. נעבור לגינזה, אחד האזורים היוקרתיים של טוקיו. נהלך ברחובות הרחבים ונכנס לבתי כל בו מרשימים.  נחצה את המפרץ לאי אודייבה- אי מודרני מעשה ידי אדם. פה נשתאה אל מול חידושי הטכנולוגיה והבניינים המודרניים. נחזור לעיר ונסייר רגלית באחד הרבעים השוקקים ביותר בטוקיו: רובע שינג'וקו. זה אחד מרבעי ה"שעשועים" ובו בארים רבים, מסעדות ומועדונים. לינה בטוקיו.
* הביקור בשוק הדגים מותנה באישור השלטונות

 


יום13> ניקו, קבר טוקוגאווה

יום עמוס לפנינו: נצא צפונה לניקו, עיירה קטנה ומסורתית השוכנת כ-140 ק"מ צפונית לטוקיו. אזור הררי ומיוער עם אוירה רוחנית עמוקה. כאן התיישב נזיר במאה ה-8 לספירה, וסביבו בקתתו התפתחו מנזרים ומקדשים. על ההר ניצב מקדש טושוגו ובו קבר טוקוגאווה ייאסו, השוגון הראשון אשר איחד את יפן בתחילת המאה ה-17. נהלך בין המנזרים ובינות לעצים האדירים ונספוג את האווירה המיוחדת של המקום. נעלה בכביש המפותל לצפות באחד המפלים היפים באזור. נחזור בערב לטוקיו ללינה.


  


יום 14> הרג'וקו , שיבויה

היום נתחיל באזור הרג'וקו האופנתי, כדי לראות את כל התלבושות המיוחדות של הצעירים, נכנס למעבה החורש, למקדש השינטו מייג'י. זהו מקדש לזכר קיסר מייג'י אשר שם קץ לשלטון הפאודלי ומעמד השוגון ב-1867. מקדש זה פופולארי מאוד לטקסי ראש השנה ולחתונות בסופי שבוע ונקווה לראות גם הפעם. נהלך בשדרת אומוטה סנדו היפהפיה . מפה נעבור לשיבויה (אם יהיה כוח וזמן המעבר יהיה ברגל בשביל נחמד בין בוטיקים קטנים ) הסואנת, אזור הצעירים והקיטש. נחצה את מעבר החצייה הסואן, בו עוברים אלפי אנשים בכל רגע, בערב נצא לשדה התעופה, ממנו נמריא דרך יעד ביניים לתל אביב . נחיתה בבוקר יום ה 15

 

ייתכנו שינויים בהתאם לטיסות, מזג אויר, תנאי הדרך, הוראות השלטונות ומיטב שיקולי המדריך לטובת הטיול.

*חלק מהמסלולים יעשו בכיוון ההפוך, כלומר יתחילו בטוקיו. ניתן לקבל פרטים במשרד

* לעיתים הטיסות נוחתות בבוקר. במידה והטיסות נוחתות בבוקר, הן גם ממריאות בבוקר מיפן, ואז סדר הביקורים משתנה.

לכל הטיולים המאורגנים ליפן
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
טיול ליפן האותנטית, 17 ימים בלתי נשכחים
דרום קוריאה,11 ימים
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים לשומרי מסורת
טיולי פסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
טיולי סוסים
טיולי חגים
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית בגוגל פלוס איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
טיולים מאורגנים לאירופה
טיולים מאורגנים לאיטליה
טיולים מאורגנים  לאיסלנד
טיולים מאורגנים לגיאורגיה 
טיולים מאורגנים ליוון
טיולים מאורגנים לנורווגיה
טיולים מאורגנים לסלובניה
טיולים מאורגנים לסלובקיה
טיולים מאורגנים לספרד
טיולים מאורגנים לפורטוגל
טיולים מאורגנים לקרואטיה
טיולים מאורגנים לרומניה
 

טיולים מאורגנים לאסיה
טיולים מאורגנים לאינדונזיה
טיולים מאורגנים לבורמה
טיולים מאורגנים לדרך המשי
טיולים מאורגנים להודו
טיול מאורגן לויאטנם וקמבודיה
טיולים מאורגנים ליפן
טיולים מאורגנים לסין
טיולים מאורגנים לסרי לנקה
טיולים מאורגנים לפיליפינים
טיולים מאורגנים לקירגיזסטאן


 טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים לאתיופיה
טיולים מאורגנים לטנזניה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיולים מאורגנים למרוקו
טיול מאורגן לקובה
טיולים מאורגנים למקדוניה
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
טיולים מאורגנים למקסיקו
  

טיולים מאורגנים למשפחות
טיולי ג'יפים בסלובקיה
טיולי משפחות לאפריקה
טיולי משפחות לגיאורגיה
טיולי משפחות לטנזניה
טיולי משפחות ליוון
טיולי משפחות למונטנגרו
טיולי משפחות לסלובקיה
טיולי משפחות לפירנאים
טיולי משפחות לרומניה
 ספארי בטנזניה
 
   
קישורים נוספים
טרקים
גלריה
טיולי ג'יפים
ספארי בטנזניה
המדריכים שלנו
לוח ההרצאות
לוח הטיולים
דרושים באיילה גיאוגרפית
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015