ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול ליפן הקלאסית, 14 ימים בלתי נשכחים, 12 לילות

טיול מאורגן ליפן שהוא טיול מאלף לארץ הנחשבת למתקדמת בעולם ובכל זאת שומרת  על מסורת עתיקה, אסתטיקה ייחודית ודרך חשיבה כה שונה משלנו. ביפן הכל נקי ומדויק, נעים ועדין, עם הרבה חשיבה על נוחות המשתמש ולנו כמובן יש מה ללמוד מהם. שלושה דגשים לטיולנו: טבע, מסורת ומודרניות. את הטבע נחוש בטיולים באלפים היפניים וקניון שוסנקיו. מסורת נחווה בקיוטו, ובמעיינות החמים. מודרניות שעולה על כל צפיותינו נראה בטוקיו.

 

תוכנית חדשה, מרתקת וכוללת את קופי השלג בנגנו

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית ביפן?

 

ימי פעילויות מלאים – ביקורי עומק מפורטים וניצול מלא של כלל ימי הטיול ליפן 

 
טיולי טבע – לאחר נסיון רב שנים ביפן, ראינו שטיולי הליכה בטבע מאפשרים לנו לחוות את היופי של הטבע ההררי ביפן. הטיולים נערכים בנקודות נוף יפות כאילו יצאו מציור יפני עתיק.  

 
קופי השלג בנגנו - כחלק מהחוויה בטבע, נבקר ב"ארץ השלג", אזור הררי המכוסה בשלג חודשים רבים של השנה. נערוך סיור רגלי למקום בו הקופים גילו מעיינות החמים הבוקעים מהאדמה, ומשתכשכים בהם להנאתם.  

 
מלון יפני מסורתי עם מעיינות חמים - במהלך הטיול נלון לילה אחד בריוקאן- מלון יפני מסורתי עם רצפת טטמי, דלתות הזזה וחלונות נייר. פה נטבול במעיינות חמים, נלבש  "יוקטה" (קימונו בית ) ונאכל ארוחה יפנית נפלאה.   

 

רשימת המלונות – בתכנית הטיול ליפן מופיעה רשימת המלונות המלאה כולל אתרי האינטרנט, שם כל מלון נראה תמיד מצוין בתמונות מעובדות בפוטו שופ. אבל בנוסף גם קישור לאתר טריפ אדוויזור בו תוכלו לקרוא את חוות דעתם האמיתית של מטיילים ששהו שם מכל רחבי העולם.  
  

  

סוג הטיול: עומק גיאוגרפי
........................................................ 

דרגת קושי: קלה
........................................................ 

קהל היעד: בוגרים
........................................................ 

עונות מומלצות: סתיו, אביב
Facebook Favorites

מסלול טיול  ליפן 


 

ימים 1-2 > ת"א – אוסקה- נארה: הבירה העתיקה 

נצא בטיסה דרך הונג קונג אל אוסקה.  ננחת בנמל התעופה קנסאי הבנוי על אי מעשה ידי אדם ליד אוסקה, נאסוף את המזוודות ונצא בנסיעה לנארה - בירתה הראשונה של יפן. פה ישבו הקיסרים הראשונים ופה גם אומץ הבודהיזם לראשונה. נבקר במקדש טודאיג'י החשוב- המתהדר בפסל ענק של בודהה. נהלך בין עצים הגדולים בפארק, בו גם מהלכים הצבאים בצורה חופשית. נבקר במקדש השינטו קסוגה טאישה, אשר הדרך אליו וסביבו מעוטרת באלפי מנורות אבן. לינה בנארה או אוסקה  

 

יום 3> הימג'י : טירת האנפה - תצפית על גשר סטו אוהשי - קורשיקי 

לאחר ארוחת בוקר נתרשם מאחת הטירות היפות ביותר שניתן לבקר בהן במסגרת טיול ליפן- טירת האנפה, בשל צבעה הלבן. בעת הביקור נלמד על השוגונים וסגנון החיים בתקופה זו.  ניסע לתצפית על גשר סטו אוהשי המחבר בין האי הונשו לאי שיקוקו ועובר דרך איים קטנים ב"ים הפנימי". הגשר הארוך (13 קילומטר) עובר בקלילות מרשימה מאי לאי. נהלך בין הרחובות המשוחזרים והיפים בעיירה קורשיקי ששימרה צביון מסורתי ובמקביל אפשר לראות בה את השינויים שחלו במאה 19 , כאשר התעשייה נכנסה ויפן הפכה למדינה מתועשת. לינה באוקיימה* בטיולים בהם הטיסות דרך אירופה, הלינה הלילה תהיה בהירושימה

 

יום 4> הירושימה: מוזיאון השלום והאי המקודש מיאג'ימה 

הבוקר ניסע להירושימה, עיר מודרנית ואין בה זכר לאסון הנורא. נבקר במקום בו הוטלה הפצצה האטומית, נסייר בפארק השלום והמוזיאון ונלמד על הדברים מנקודת מבט מקומית. נצא אל מחוץ לעיר הירושימה ובשייט במעבורת נעבור לאי מיאג'ימה. נראה את מקדש השינטו איצוקושימה, ונצפה על הטוריי (שער אדום) המפורסם יוצא מהמים. במידה והזמן יאפשר נעלה מעט במעלה ההר למקדש בודהיסטי דאישואין. לינה בהירושימה. 

 

טיולים מאורגנים ליפן טיול ליפן טיול מאורגן ליפן

       צילום: עירית להב

 

יום 5> רכבת מהירה לקיוטו: הגן היבש, מקדש הזהב, שוק נישיקי, מצודת ניג'ו

לאחר ארוחת בוקר נעבור לתחנת הרכבת וניסע ברכבת המהירה "שינקנסן" לקיוטו שהייתה עיר הבירה של יפן במשך מאות שנים, עיר שכל טיול ביפן ללא ביקור בה אינו שלם. כאן ישב הקיסר משנת 794 עד 1868, השנה בה עברה הבירה לטוקיו. לאחר הגעתנו נבקר בגן הסלעים המפורסם ריואנג'י, נכנס למקדש הזהב קינקקוג'י, שנחשב לגולת הכותרת של קיוטו- מקדש יפהפה מצופה זהב שבמרכזו בריכת מים טבעית. מפה נעבור לשוק נישיקי, שוק האוכל המקורה במרכז קיוטו. נהלך בין הדוכנים ונכיר מאכלים יפניים מסורתיים. נסיים במצודת ניג'ו של השוגון טוקוגאווה אייסו, מבנה מפואר ומרשים. לינה בקיוטו. 

 
יום 6> קיוטו: מקדש היאן, דרך הפילוסופים, מקדש קיומיזודרה עם מעיין הבריאות, חיי הלילה בגיאון 

יום שלם נוסף בטיול ליפן יוקדש לעיר מרתקת זו: נבקר במקדש השינטו היאן, אשר נבנה על ידי הקיסר מייג'י כדי להראות את הקשר האדוק בין הקיסרות לדת השינטו. בריכת המקדש היא מן הנעימות והיפות בקיוטו.  נהלך להנאתנו בדרך הפילוסופים, שדרה של עצי דובדבן מעל נחל. נעבור למקדש קיומיזודורה, ממנו נשקפת תצפית יפהפה של עצים פורחים ונגיע למעיין הרפואה. כשנצא נשוטט בין החנויות השופעות והרחובות הצרים והמעניינים. בערב  נסייר בגיאון, אזור הבילויים המסורתי של קיוטו, בו עובדות גיישות גם כיום. לינה בקיוטו 

 

יום 7> קנזאווה: הגן היפה ביפן קנרוקואן, בית סמוראי אמיתי, בית תה

הבוקר ניסע לקנזאווה שעל חוף ים יפן. נגיע בשעות הצהריים ונבקר בגן קנרוקואן, אחד מבין שלושת הגנים היפים ביותר ביפן. גן רחב ידיים זה הוא גן הטירה של מנהיגי שושלת מאדה מאז שנת 1553 ועד 1867. שושלת מאדה הייתה השנייה בחוזקה ביפן. השושלת החזקה ביותר הייתה שושלת טוקוגאווה- סמוראים שישבו בטוקיו (אדו). נעבור לרובע הסמוראים שהקיף את הטירה, נהלך בסמטאות שנשתמרו מאז ימי הסמוראים ונכנס לבית משפחת סמוראים. במידה והזמן יאפשר אחר הצהריים נבקר בבית תה ייחודי. לינה בקנזאווה. 

 
יום 8> האלפים היפנים : הכפרים העתיקים – טקיימה – מלון עם מעיינות חמים

היום ניסע לאלפים היפניים דרך שדות אורז יפים ובמעלה ההרים לכפרים המסורתיים. ניכנס לאחד מהבתים הממחישים את סגנון החיים הכפרי של אז, ונקבל הסבר ממקור ראשון על החיים באזור מושלג זה. נמשיך לעומק ההרים, עד הגיענו לטקיימה, עיירה של אמני עץ שהשתמרה היטב במהלך השנים ויש בה קסם מיוחד. נהלך ברחובות העיירה, בין בתי העץ העתיקים, מבשלות הסאקי (יין אורז) המקומיות. לינה במלון מסורתי (ריוקאן) עם מעיינות חמים, ארוחת ערב יפנית מסורתית שתוגש לנו לפי מיטב המסורת על ידי יפניות לבושות קימונו, ולינה בחדרים יפנים (מזרונים על רצפת הטטאמי). כפי שאפשר לקבל רק במסגרת טיול ביפן 

 
יום 9> הכפרים בעמק קיסו - חוות ווסאבי – נגנו ב "ארץ השלג"

ניסע לתוך האלפים היפניים, לעמק קיסו, היושב בין ההרים  ומנוקד בכפרים ציוריים. פה נצא לטיול מקסים בשני כפרים שישבו על הדרך העתיקה לאדו, דרך חשובה דרכה הועברו הודעות מהשוגון לתושבים. לאורך השנים התפתחו לאורך הדרך בתי הארחה  והאכלה, אשר במרוצת השנים הפכו לכפרים. סביב הכפרים שדות מעובדים ונופים ציוריים.  במידה והזמן יאפשר נבקר בחוות ווסאבי - שורש חזרת חריף מפורסם ואהוב ביפן.  לינה בנגנו

 
יום 10> קופי השלג - טיול טבע - לאזור הר פוג'י

טיול ליפן זה גם טבע ותופעות טרמיות . עם בוקר ניסע לאזור מעיינות חמים במעמקי "ארץ השלג", אשר אליו באים... קופים להשתכשך במעיינות החמים. נצפה בקופים החמודים כאשר הם מתחממים להנאתם במים הטבעיים הנובעים מעומק האדמה. נמשיך בנסיעה בין ההרים ונצא לטיול הליכה רגלית יפה לאורך נחל מוקף סלעים ציוריים. בתום הטיול ניסע לאזור האגמים שלמרגלות הר פוג'י. אם מזג האוויר יהיה טוב נוכל לראות את הר פוג'י, סימלה של יפן. קונוס גבוה ומרשים של הר געש עטוף בלבן, המקודש למסורת השינטו. לינה באזור 5 האגמים של הר פוג'י.

 
יום 11> הקונה: אזור פעילות געשית, המוזיאון הפתוח - טוקיו: גינזה

נעבור לצדו השני של הר פוג'י ונעלה לאוואקודני לראות פעילות של גופרית מבעבעת (הביקור מותנה ברמת הפעילות הטרמית). נמשיך ונבקר במוזיאון הפתוח בהקונה - גן רחב ידיים המציג פסלים של מיטב האומנים מכל רחבי העולם. בסיום הסיור ניסע לטוקיו . בהגיענו לטוקיו, עיר הבירה של יפן, אשר הינה עיר גדולה ומודרנית שחיים ועובדים בה כ 24 מיליון איש.  נבקר באזור גינזה היוקרתי, פה "נבדוק" את חנויות הכל בו, נדגום את המטעמים בסופר מרקט ולא נפסח על חנות Uniqlo. . לינה בטוקיו. 

 

יום 12> טוקיו: שוק האוכל והדגים, מוזיאון אדו, טיול לקמקורה בירת יפן במאות ה 11-12

נתחיל את היום בשוק האוכל והדגים. נהלך בין הדוכנים המוכרים אצות, דגים מיובשים, סכינים ועוד. נבקר במוזיאון אדו, אחד המוזיאונים המקסימים ביותר בעולם. במוזיאון זה נוכל לראות את טוקיו כפי שהיתה פעם, דרך מיניאטורות מדויקות. בצהריים נצא לעיירה קמקורה הסמוכה, עיירה השוכנת ליד הים, והיתה בירת יפן במאות ה 11-12. במהלך השנים בהן היא היתה הבירה, הוקמו בה מספר לא מבוטל של מקדשים, ואנו נבקר באחדים מהם, בשילוב עם הליכה יפה בחורש במבוק משובב נפש. לינה בטוקיו

 

יום 13> פארק אואנו, האזור העתיק אסקוסה, אזור האלקטרוניקה אקיהברה, חיי הלילה בשיבויה 

לאחר ארוחת בוקר נטייל להנאתנו בפארק אואנו, הפארק הפיפולארי ביותר לצפייה בפריחת הדובדבן, בזכות עצי הענק הפורחים בלובן ורדרד. נעבור לאסקוסה, האזור העתיק של טוקיו, לביקור במקדש סנסו ג'י, המקדש הבודהיסטי החשוב ביותר בטוקיו. מפה נעבור לאזור האלקטרניקה אקיהברה, עם מאות שלטי ניאון ונסיים בשיבויה - אזור הצעירים. לינה בטוקיו.

 

יום 14> הרובע האופנתי הרג'וקו, מוזיאון נזו, האי אודייבה - הביתה

 

היום נתחיל בהרג'וקו האופנתית. נהלך בשדרת אומוטה סנדו היפהפיה עד מוזיאון נזו לאמנות יפנית. נעצור באי אודייבה, אי מעשה ידי אדם, אשר נבנה כדי להגדיל את המרחב בטוקיו. פה נשתאה אל מול חידושי הטכנולוגיה והבניינים החדשים.פה גם מסתיים עוד טיול ליפן  אחר הצהריים נעבור לשדה התעופה ונטוס לישראל . נחיתה בישראל בערב היום ה 14 או בבוקר היום ה 15

 
במהלך טיול ליפן ייתכנו שינויים בהתאם לטיסות, מזג אויר, תנאי הדרך, הוראות השלטונות ומיטב שיקולי המדריך לטובת הטיול.

 

שימו לב-
בטיולי חו"ל של איילה גיאוגרפית רשאים להשתתף רק נרשמים מחוסנים או מחלימים מקורונה בעלי תעודת מתחסן אות תעודת מחלים

לכל הטיולים המאורגנים ליפן
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
טיול אינטימי למקומות האותנטיים והקלאסיים של יפן 17 יום, כולל סדנאות - 15 לילות
דרום קוריאה,11 ימים
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי אופנועי שלג
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי קרנבלים ופסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולי שייט
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015