ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול מאורגן ליפן הקלאסית, 14 ימים בלתי נשכחים, 12 לילות

טיול מאורגן ליפן שהוא טיול מאלף לארץ הנחשבת למתקדמת בעולם ובכל זאת שומרת על מסורת עתיקה, אסתטיקה ייחודית ודרך חשיבה כה שונה משלנו. ביפן הכל נקי ומדויק, נעים ועדין, עם הרבה חשיבה על נוחות המשתמש ולנו כמובן יש מה ללמוד מהם. שלושה דגשים לטיולנו: טבע, מסורת ומודרניות. את הטבע נחוש בטיולים באזור עמק קיסו והקונה. מסורת נחווה בקיוטו, ובמעיינות החמים, מודרניות שעולה על כל צפיותינו נראה בטוקיו.

 

 בטיול נשהה 12 לילות ביפן

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית ביפן?

 

ימי פעילויות מלאים – ביקורי עומק מפורטים וניצול מלא של כלל ימי הטיול ליפן – אין ימים חופשיים. 

 

רכבת הבולט – נסיעה ברכת הבולט המהירה שינקסן 

  

רשימת המלונות – בתכנית הטיול ליפן המצורפת מופיעה רשימת המלונות המלאה כולל אתרי האינטרנט, שם כל מלון נראה תמיד מצוין בתמונות מעובדות בפוטו שופ. אבל בנוסף גם קישור לאתר טריפ אדוויזור בו תוכלו לקרוא את חוות דעתם האמיתית של מטיילים ששהו שם מכל רחבי העולם.  

 

סוג הטיול: עומק גיאוגרפי
........................................................ 

דרגת קושי: קלה
........................................................ 

קהל היעד: בוגרים,  בודדים
........................................................ 

עונות מומלצות: סתיו, אביב
Facebook Favorites

מסלול הטיול המאורגן ליפן 

ימים 1-2 > ת"א – אוסקה- נארה

נצא בטיסה דרך יעד ביניים אל אוסקה. ננחת בנמל התעופה קנסאי הבנוי על אי מעשה ידי אדם ליד אוסקה, נאסוף את המזוודות ונצא בנסיעה לנארה - בירתה הראשונה של יפן. פה ישבו הקיסרים הראשונים ופה גם אומץ הבודהיזם לראשונה. נבקר במקדש טודאיג'י החשוב- המתהדר בפסל ענק של בודהה. נהלך בין עצים הגדולים בפארק, בו גם מהלכים הצבאים בצורה חופשית, עד למקדש השינטו קסוגה טאישה, אשר הדרך אליו וסביבו מעוטרת באלפי מנורות אבן. לינה בנארה (ע)

• בטיולים בהם הטיסות דרך אירופה הלינה בלילה זה, תהיה בהימג'י

 
יום 3> הימג'י : טירת האנפה - תצפית על גשר סטו אוהשי - קורשיקי

לאחר ארוחת בוקר נתרשם מאחת הטירות היפות ביותר ביפן- טירת האנפה, בשל צבעה הלבן. בעת הביקור נלמד על השוגונים וסגנון החיים בתקופה זו. ניסע לתצפית על גשר סטו אוהאשי המחבר בין האי הונשו לאי שיקוקו ועובר דרך איים קטנים ב"ים הפנימי". הגשר הארוך (13 קילומטר) עובר בקלילות מרשימה מאי לאי. נהלך בין הרחובות המשוחזרים והיפים בעיירה קורשיקי ששימרה צביון מסורתי ובמקביל אפשר לראות בה את השינויים שחלו במאה 19 , כאשר התעשייה נכנסה ויפן הפכה למדינה מתועשת. לינה באוקיימה. (ב,ע)

* בטיולים בהם הטיסות דרך אירופה הלינה הלילה תהיה בהירושימה

 
יום 4> הירושימה - האי מיאג'ימה

הירושימה עיר מודרנית ואין בה זכר לאסון הנורא. נבקר במקום בו הוטלה הפצצה האטומית, נסייר בפארק השלום והמוזיאון ונלמד על הדברים מנקודת מבט מקומית. נעבור לביקור בגן שוקיאן הנאה. נצא אל מחוץ לעיר הירושימה ונצא בשייט במעבורת לאי מיאג'ימה. נראה את מקדש השינטו המפורסם – מקדש איצוקושימה, ונצפה על הטוריי (שער אדום) המפורסם יוצא מהמים. במידה והזמן יאפשר נעלה מעט במעלה ההר למקדש בודהיסטי דאישואין. לינה בהירושימה. (ב,ע)

 

טיולים מאורגנים ליפן טיול ליפן טיול מאורגן ליפן

       צילום: עירית להב

יום 5> הירושימה – קיוטו: פושימי אינרי, מקדש קיומיזודרה, גיאון

לאחר ארוחת בוקר ניסע ברכבת המהירה "שינקנסן" לקיוטו שהייתה עיר הבירה של יפן במשך מאות שנים. כאן ישב הקיסר משנת 794 עד 1868, השנה בה עברה הבירה לטוקיו. לאחר הגעתנו נבקר בפרוורי העיר, במקדש פושימי אינרי, היושב על צלע הר. מקדש שינטו זה לאל האורז נחשב עד היום לנקודה חשובה להצלחה עסקית, ואנשי עסקים פוקדים אותו פעם בשנה, כדי לתת תרומה לאל המקומי, להבטחת ההצלחה העסקית. התרומה נעשית בכסף ובקניית שער אדום (טוריי) למקדש. וכך לאורך השבילים ביער הוצבו אין ספור שערים אדומים אשר נותנים לנו חוויה ייחודית של יופי. נעבור למקדש קיומיזודורה, ממנו נשקפת תצפית יפהפה של עצים פורחים ונגיע למעיין הרפואה. כשנצא נשוטט בין החנויות השופעות ברחוב הצר קיומיזומיצ'י, ונהלך ברגל דרך הרחובות הצרים והמעניינים נסייר בגיאון, אזור הבילויים המסורתי של קיוטו, בו עובדות גיישות גם כיום. לינה בקיוטו (ב,ע)

 
יום 6> קיוטו: מצודת ניג'ו, שוק נישיקי , הגן היבש, מקדש הזהב

יום שלם נוסף נקדיש לעיר מרתקת זו: נבקר במצודת ניג'ו של השוגון טוקוגאווה לישו, מבנה מפואר ומרשים. מפה נלך לשוק נישיקי, שוק האוכל המקורה במרכז קיוטו. פה נהלך בין הדוכנים ונכיר מאכלים יפניים מסורתיים. נעבור לגן הסלעים המפורסם ריואנג'י, נמשיך למקדש הזהב קינקקוג'י, שנחשב לגולת הכותרת של קיוטו- מקדש יפהפה מצופה זהב שבמרכזו בריכת מים טבעית. לינה בקיוטו (ב,צ)

 

יום 7> קנזאווה: גן קנרוקואן, בית סמוראי

הבוקר ניסע (כארבע שעות) לקנזאווה שעל חוף ים יפן. נגיע בשעות הצהריים ונבקר בגן קנרוקואן, אחד מבין שלושת הגנים היפים ביותר ביפן. גן רחב ידיים זה הוא גן הטירה של מנהיגי שושלת מאדה מאז שנת 1553 ועד 1867. שושלת מאדה הייתה השנייה בחוזקה ביפן. השושלת החזקה ביותר הייתה שושלת טוקוגאווה- סמוראים שישבו בטוקיו (אדו). נעבור לרובע הסמוראים, פה נהלך בסמטאות שנשתמרו מאז ימי הסמוראים ונכנס לבית משפחת סמוראים. לינה בקנזאווה. (ב,ע)

 
יום 8> הכפרים העתיקים – טקיימה – מלון עם מעיינות חמים

ניסע דרך שדות אורז יפים ובמעלה ההרים לאחד הכפרים המסורתיים. כאן ניכנס לאחד מהבתים הממחישים את סגנון החיים הכפרי של אז. מפה נמשיך לעומק ההרים, עד הגיענו לטקיימה, עיירה מסורתית שהשתמרה היטב במהלך השנים ויש בה קסם מיוחד. נהלך ברחובות העיירה, בין בתי העץ העתיקים, מבשלות הסאקי (יין אורז) המקומיות. נמשיך ללינה במלון עם מעיינות חמים וחדרים יפניים מסורתיים. (ב,ע)

 
יום 9> טיול בטבע/ עמק קיסו - מצומוטו

לאחר ארוחת בוקר נצא אל בין ההרים, ונטייל בקניון יפה, בין מפליו והעצים היפים, הנראים כאילו יצאו מתוך תמונה עתיקה. בחלק מהטיולים נערוך טיול בעמק קיסו במקום זה, כי האזור הזה סגור בגלל שלגים מאמצע נובמבר עד אפריל. לינה במצומוטו (ב,ע)

 
יום 10> לאזור הר פוג'י

נרד מההרים ונגיע לאזור האגמים שלמרגלות הר פוג'י, לקווגוצ'יקו, אחד מחמשת האגמים שמקיפים את הר פוג'י. אם מזג האוויר יהיה טוב נוכל לראות את הר פוג'י, סימלה של יפן. קונוס גבוה ומרשים של הר געש עטוף בלבן, המקודש למסורת השינטו. במידה והזמן יאפשר נעלה ברכבל לתצפית על האזור עם העצים המאדימים בשלכת היפה. לינה במלון עם מעיינות חמים באזור 5 האגמים של הר פוג'י. (ב,ע)

 

יום 11> הקונה: המוזיאון הפתוח , אווקודני - טוקיו: גינזה, שינג'וקו

נבקר במוזיאון הפתוח בהקונה. זהו גן רחב ידיים המציג פסלים של מיטב האומנים מכל רחבי העולם. נעלה לצפות על הנוף הירוק, שהיה פעם הר געש גדול. נעלה לאוואקודני לראות פעילות של גופרית מבעבעת. בסיום הסיור ניסע לטוקיו . בהגיענו לטוקיו, עיר הבירה של יפן, אשר הינה עיר גדולה ומודרנית שחיים ועובדים בה כ 24 מיליון איש. נבקר באזור גינזה היוקרתי, פה "נבדוק" את חנויות הכל בו ובעיקר נדגום את המטעמים בסופר מרקט. בערב נצא לשינג'וקו כדי להכיר את חיי הלילה של טוקיו. לינה בטוקיו. (ב,צ)

 
יום 12> נסיעת יום לניקו

הבוקר נצא לניקו השוכנת כ-140 ק"מ צפונית לטוקיו. אזור הררי ומיוער עם אוירה רוחנית עמוקה. במקום הזה התיישב נזיר במאה ה-8 לספירה, וסביבו התפתחו מנזרים ומקדשים. על הר זה נמצא מקדש טושוגו עם קבר טוקוגאווה ייאסו, השוגון הראשון אשר איחד את יפן בתחילת המאה ה-17. נהלך בין המנזרים ובינות לעצים האדירים. משם ניסע בדרך פתלתלה לראות את מפלי אקמה ואגם יונוקו. עם ערב נחזור ללינה בטוקיו.(ב,ע)

 

יום 13> טוקיו: שוק הדגים, מקדש יאסוקני, אסקוסה, האי אודייבה

נתחיל בשוק הדגים הגדול. נהלך בין הדוכנים שופעי הדגה, מקטנים ועד גדולים, יצורים מימיים שונים ומשונים. נעבור לאסקוסה, האזור העתיק של טוקיו, בביקור במקדש סנסו ג'י, המקדש הבודהיסטי החשוב ביותר בטוקיו. נבקר במקדש יאסוקוני אשר הוקם לרגל חללי המלחמות. פה נראה מטוס ששימש את הקמיקזה, ונבין את מסורת הסמוראים. נמשיך לאזור נסיים באי אודייבה, אי מעשה ידי אדם, אשר נבנה כדי להגדיל את המרחב בטוקיו. פה נשתאה אל מול חידושי הטכנולוגיה והבניינים החדשים. לינה בטוקיו. (ב,ע)

 
יום 14> טוקיו הרג'וקו, מוזיאון נזו, שיבויה - ישראל

היום ניסע להרג'וקו האופנתי, נכנס למעבה החורש, למקדש השינטו מייג'י. זהו מקדש לזכר קיסר מייג'י אשר שם קץ לשלטון הפאודלי ומעמד השוגון ב-1867. מקדש זה פופולארי מאוד לטקסי ראש השנה. נהלך בשדרת אומוטה סנדו היפהפיה עד הגיענו למוזיאון נזו, מוזיאון לאמנות יפנית במבנה מודרני ייחודי. מהרג'וקו נלך ברגל לשיבויה- אזור הצעירים – דרך בוטיקים קטנים. בהתאם לשעת ההמראה נעבור לשדה התעופה ונטוס לישראל דרך יעד ביניים. נחיתה בישראל בלילה או בבוקר המחרת.

* במידה וטסים דרך אירופה התוכנית של יום זה עוברת ליום 11

 
ייתכנו שינויים בהתאם לטיסות, מזג אויר, תנאי הדרך, הוראות השלטונות ומיטב שיקולי המדריך לטובת הטיול.

לכל הטיולים המאורגנים ליפן
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
טיול אינטימי למקומות האותנטיים והקלאסיים של יפן 17 יום, כולל סדנאות - 15 לילות
דרום קוריאה,11 ימים
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי פסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
טיולי סוסים
טיולי חגים
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015