ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול ליפן הקלאסית, 14 ימים בלתי נשכחים, 12 לילות

טיול מאורגן ליפן שהוא טיול מאלף לארץ הנחשבת למתקדמת בעולם ובכל זאת שומרת  על מסורת עתיקה, אסתטיקה ייחודית ודרך חשיבה כה שונה משלנו. ביפן הכל נקי ומדויק, נעים ועדין, עם הרבה חשיבה על נוחות המשתמש ולנו כמובן יש מה ללמוד מהם. שלושה דגשים לטיולנו: טבע, מסורת ומודרניות. את הטבע נחוש בטיולים באלפים היפניים וקניון שוסנקיו. מסורת נחווה בקיוטו, ובמעיינות החמים. מודרניות שעולה על כל צפיותינו נראה בטוקיו.

 

תוכנית חדשה ומרתקת בצבעי הסתיו

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית ביפן?

 

ימי פעילויות מלאים – ביקורי עומק מפורטים וניצול מלא של כלל ימי הטיול ליפן 

 
טיולי טבע – לאחר נסיון רב שנים ביפן, ראינו שטיולי הליכה בטבע מאפשרים לנו לחוות את היופי של הטבע ההררי ביפן. הטיולים נערכים בנקודות נוף יפות כאילו יצאו מציור יפני עתיק.  

 
קופי השלג בנגנו - כחלק מהחוויה בטבע, נבקר ב"ארץ השלג", אזור הררי המכוסה בשלג חודשים רבים של השנה. נערוך סיור רגלי למקום בו הקופים גילו מעיינות החמים הבוקעים מהאדמה, ומשתכשכים בהם להנאתם.  

 
מלון יפני מסורתי עם מעיינות חמים - במהלך הטיול נלון לילה אחד בריוקאן- מלון יפני מסורתי עם רצפת טטמי, דלתות הזזה וחלונות נייר. פה נטבול במעיינות חמים, נלבש  "יוקטה" (קימונו בית ) ונאכל ארוחה יפנית נפלאה.   

 

רשימת המלונות – בתכנית הטיול ליפן מופיעה רשימת המלונות המלאה כולל אתרי האינטרנט, שם כל מלון נראה תמיד מצוין בתמונות מעובדות בפוטו שופ. אבל בנוסף גם קישור לאתר טריפ אדוויזור בו תוכלו לקרוא את חוות דעתם האמיתית של מטיילים ששהו שם מכל רחבי העולם.  
  

  

סוג הטיול: עומק גיאוגרפי
........................................................ 

דרגת קושי: קלה
........................................................ 

קהל היעד: בוגרים
........................................................ 

עונות מומלצות: סתיו, אביב
Facebook Favorites

מסלול טיול  ליפן 


 

ימים 1-2> ת"א – טוקיו: המקדש העתיק באסקוסה, גינזה - האזור היוקרתי 

נמריא מנתב"ג דרך יעד ביניים לטוקיו, בה ננחת למחרת היום. מפה נצא להכיר את טוקיו, עיר הבירה של יפן.  נבקר באסקוסה, האזור העתיק של טוקיו,  לביקור במקדש סנסו ג'י, המקדש הבודהיסטי החשוב ביותר בטוקיו. אל המקדש מובילה שדרת דוכני ממכר מסורתיים, ובקצה שלה כלי לקטורות, אשר האמונה אומרת, שמי שעשן הקטורת נוגע בגופו יירפא ממחלות. נתארגן במלון ונצא לסיבוב ערב בגינזה, האזור היוקרתי של טוקיו. פה נמצא את חנויות המותגים הגדולים בעולם (כולל יוניקלו😊), חנויות מותגי האלקטרוניקה המובילים, בניינים מרשימים ובתי כל בו ענקייים. לינה בטוקיו. (ע)

 
יום 3> שוק הדגים, הרג'וקו האופנתית, מוזיאון נזו, חיי הלילה בשינג'וקו 

נתחיל את היום בשוק הדגים של טוקיו, בו נוכל למצוא דגים, צדפות, פירות ים מסוגים שונים, סכינים ועוד . נעבור לרובע הרג'וקו, פה נכנס דרך חורש עבות למקדש שינטו מייג'י המוקדש לזכר קיסר מייג'י, אשר שם קץ לשלטון הפאודלי ומעמד השוגון ב-1867. נהלך בשדרת אומוטה סנדו היפהפיה, נחצה את הרחוב העמוס טקשטה, בין בוטיקים קטנים והרבה צעירים וצעירות. נבקר במוזיאון נזו הייחודי- מוזיאון לאמנות יפנית שממוקם בבניין עם עיצוב מודרני מינימליסטי. נסיים בשינג'וקו, האזור עם חיי הלילה הכי סוערים בטוקיו. לינה בטוקיו (ב,ע)

 
יום 4> קמקורה בירת יפן במאות ה 11-12, הקונה: המוזיאון הפתוח, רכבל תצפית

נצא לעיירה קמקורה הסמוכה, עיירה השוכנת ליד הים, והיתה בירת יפן במאות ה 11-12. במהלך השנים בהן היא היתה הבירה, הוקמו בה מספר לא מבוטל של מקדשים, ואנו נבקר באחדים מהם, בשילוב עם הליכה יפה בחורש במבוק משובב נפש.נמשיך מערבה להקונה. פה נבקר באחד המוזיאונים המדוברים ביותר בעולם- המוזיאון הפתוח בהקונה, המציג פסלים של מיטב פסלי העולם בגן רחב ידיים. במידה והזמן יאפשר נעלה ברכבל לאזור עם הרבה פעילות טרמית. אדים עולים מכל מקום, ובוץ געשי מבעבע. מפה ניתן לעיתים לראות את "ההר הביישן"- הר פוג'י- המקודש למסורת השינטו, מתנשא ברוב הדרו. ניסע מסביב להר פוג'י לצדו השני  לאגמים שלמרגלות את ההר. לינה באזור אגם קוואגוצ'י במלון עם מעיינות חמים. (ב,ע)

 

טיולים מאורגנים ליפן טיול ליפן טיול מאורגן ליפן

       צילום: עירית להב


יום 5> טיול הליכה רגלי, מצודת מצומוטו- מצודת העורב


לאחר ארוחת בוקר נעלה בין ההרים ונצא לטיול הליכה רגלית יפה לאורך נחל מוקף סלעים ציוריים. הנוף ייתן לנו דוגמא למקור השראה לציור יפני מסורתי. מפה ניסע צפונה לעיר מצומוטו, בה נמצאת אחת המצודות הבודדות שלא נהרסו. המצודה נקראת מצודת העורב, בזכות צבעה השחור. נעלה לחדרים השונים של המצודה ונכיר את חיי הסמוראים והדאמיו- השליטים המקומיים. לינה במצומוטו. (ב,ע)

 

יום 6> טיול רגלי בין הכפרים היפים בעמק קיסו – טקיימה 

נטייל היום בעומק האלפים היפניים. נחצה את ההרים באזור "ארץ השלג" מעוטרת הפסגות המושלגות והעמקים הירוקים, כאשר פנינו מועדות אל עבר הרכס המרכזי בשדרת ההר של יפן. נרד אל עמק קסום הנושא את שם הרכס שנישא מעליו "עמק קיסו". נמשיך בנסיעה בין ההרים לעמק קיסו, היושב בין ההרים  ומנוקד בכפרים ציוריים. פה נצא לטיול מקסים בשני כפרים שישבו על הדרך העתיקה לאדו, דרך חשובה דרכה הועברו הודעות מהשוגון לתושבים. לאורך השנים התפתחו לאורך הדרך בתי הארחה והאכלה, אשר במרוצת השנים הפכו לכפרים. סביב הכפרים שדות מעובדים ונופים ציורייםנמשיך דרך האלפיים היפניים עד הגיענו לטקיימה היושבת בעמק הנמצא למרגלות רכס הידה המתנשא לגובה של 3,190. לינה בטקיימה. (ב,ע)
 

יום 7> טקיימה – כפרים מסורתיים – קנזאווה


נטייל להנאתנו במדרחוב העתיק בעיר טקיימה, בין מבשלות הסאקי וחנויות המזכרות. ניסע לביקור באחד הכפרים המשמרים בתים מסורתיים. בתים אלו בנויים בשיטה מסורתיים מעץ, חבלים וגג עשוי מקש. נבקר באחד הבתים ונסייר בכפר. מפה נרד דרך שדות אורז רבים עד קנזאווה היושבת על ים יפן. לינה בקנזאווה. (ב,ע)

 
יום 8> קנזאווה: גן קנרוקואן, בית סמוראי, בית תה של גיישות – קיוטו: אזור גיאון של הגיישות


הבוקר נבקר בגן קנרוקואן, אחד מבין שלושת הגנים היפים ביותר ביפן. גן רחב ידיים זה הוא גן הטירה של מנהיגי שושלת מאדה מאז שנת 1553 ועד 1867. שושלת מאדה הייתה השנייה בחוזקה ביפן. השושלת החזקה ביותר הייתה שושלת טוקוגאווה- סמוראים שישבו בטוקיו (אדו). נעבור לרובע הסמוראים, פה נהלך בסמטאות שנשתמרו מאז ימי הסמוראים ונכנס לבית משפחת סמוראים. לא נפסח על בית תה מסורתי של גיישות ובתום הסיורים ניסע לקיוטו. לאחר התארגנות נצא לאזור גיאון, אזור הבילויים המסורתי של קיוטו, בו עובדות גיישות גם כיום. לינה בקיוטו.(ב,ע)

 
יום 9> קיוטו: הגן היבש, מקדש הזהב, מקדש מעיין הרפואה, ביקור מרגש בבית שלום


קיוטו הייתה עיר הבירה של יפן במשך מאות שנים. כאן ישב הקיסר משנת 794 עד 1868, השנה בה עברה הבירה לטוקיו. נבקר בגן הסלעים המפורסם ריואנג'י, ונמשיך למקדש הזהב קינקקוג'י, שנחשב לגולת הכותרת של קיוטו- מקדש יפהפה מצופה זהב שבמרכזו בריכת מים טבעית. נבקר במקדש קיומיזודורה, ממנו נשקפת תצפית יפהפה של עצים פורחים ונגיע למעיין הרפואה. כשנצא נשוטט בין החנויות השופעות. בערב נבקר בכנסייה של "בית שלום" יפנים אוהבי ישראל (מותנה באישור סופי). לינה בקיוטו (ב,ע)

 
יום 10> קיוטו: מצודת ניג'ו, מקדש השינטו פושימי אינארי – הבירה העתיקה נרה


נתחיל במצודת ניג'ו של השוגון טוקוגאווה אייסו, מבנה מפואר ומרשים. נעבור למקדש השינטו פושימי אינארי, אליו מגיעים בעלי חברות בתחילת השנה, על מנת לתרום שער "טוריי" אדום, כדי להבטיח הצלחה כלכלית. עשרות השערים מוצבים לאורך שבילי הגבעות ואנו נלך ביניהם. מפה ניסע לנרה- בירתה הראשונה של יפן. שם ישבו הקיסרים הראשונים ושם גם אומץ הבודהיזם לראשונה. נבקר במקדש טודאיג'י החשוב- המתהדר בפסל ענק של בודהה ונהלך בפארק שם גם מהלכים הצבאים בצורה חופשית בפארק, עד למקדש השינטו קסוגה טאישה, אשר הדרך אליו וסביבו מעוטרת באלפי מנורות אבן. לינה בקובה (ב,ע)

 
יום 11> הימג'י : טירת האנפה - תצפית על גשר סטו אוהשי - קורשיקי - הירושימה


לאחר ארוחת בוקר ניסע לעיר הימג'י. פה נתרשם מאחת הטירות היפות ביותר ביפן- טירת האנפה, בשל צבעה הלבן. המצודה מקורית ומי שעולה במדרגות הרבות למעלה יזכה לנוף של קילומטרים רבים. נמשיך לתצפית על גשר סטו אוהשי המחבר בין האי הונשו לאי שיקוקו ועובר דרך איים קטנים ב"ים הפנימי". הגשר הארוך (13 קילומטר) עובר בקלילות מרשימה מאי לאי. נהלך בין הרחובות המשוחזרים והיפים בעיירה קורשיקי ששימרה צביון מסורתי ובמקביל אפשר לראות בה את השינויים שחלו במאה 19 , כאשר התעשייה נכנסה ויפן הפכה למדינה מתועשת. לינה בהירושימה (ב,ע)

* המזוודות נשלחות לטוקיו. יש להכין תיק ללילה

  

יום 12> הירושימה: מפעל המכוניות מאזדה, מוזיאון ופארק השלום, האי מיאג'ימה


לאחר ארוחת בוקר נסייר במפעל מאזדה (מותנה באישור סופי סמוך למועד הביקור). נראה את פס היצור, הרובוטים ואת סגנון העבודה היפני. נבקר בפארק השלום והמוזיאון שלו, ונתוודע ליום בו הוטלה הפצצה מנקודת ראות מקומית.
נעבור לצידה השני של הירושימה, ונצא בשייט במעבורת לאי מיאג'ימה. פה נראה את מקדש השינטו המפורסם – מקדש איצוקושימה. נוכל לראות את הטורי (שער אדום) המפורסם יוצא מהמים, ונעלה רגלית למקדש בודהיסטי במעלה ההר- דאישואין. לינה בהירושימה (ב,ע)

יום 13> רכבת מהירה לטוקיו, האי אודייבה, שיבויה


נעבור לתחנת הרכבת וניסע ברכבת המהירה "שינקנסן" לטוקיו. הרכבת המהירה חוצה במהירות של כ 300 קמ"ש קילומטרים רבים. נחצה את המפרץ אל האי אודייבה, אי מעשה ידי אדם, אשר נבנה כדי להגדיל את המרחב בטוקיו. פה נשתאה אל מול חידושי הטכנולוגיה והבניינים החדשים. אחר הצהריים נסייר בשיבויה, אזור מלא בצעירים, קניונים, מסעדות ואורות ניאון. לינה בטוקיו. (ב,ע)

 
יום 14> טוקיו - הביתה

עם בוקר נעבור לשדה התעופה של טוקיו ונטוס לישראל דרך יעד ביניים. (ב)

  

המסלול יתקיים גם במסלול הפוך ובסדר שונה, על פי טיסות חברת התעופה

 

ייתכנו שינויים בהתאם לטיסות, מזג אויר, תנאי הדרך, הוראות השלטונות ומיטב שיקולי המדריך לטובת הטיול.

 

ב= ארוחת בוקר

צ= ארוחת צהריים

ע= ארוחת ערב

לכל הטיולים המאורגנים ליפן
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
טיול אינטימי למקומות האותנטיים והקלאסיים של יפן 17 יום, כולל סדנאות - 15 לילות
יפן כולל חצי האי נוטו, כפרים, קופי השלג והאי שיקוקו 16 ימים/ 14 לילות
יפן בסתיו בדגש תרבות מקומית, 14 ימים
יפן הטיול האותנטי 17 יום בדגש שלכת ואמנות
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי רגל קל לאוהבי לכת
משהו קצר וטוב
טיולי ג'יפים
טרקים
טיולי שייט
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים בארץ
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015