ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

דרום קוריאה,11 ימים

איך הצליחה מדינה קטנה, מסורתית והררית, ללא כל אוצרות טבע לקום מהריסות מלחמת אזרחים נוראית ולצמוח תוך כמה עשורים ולהיות לאחת המדינות העשירות והתוססות בעולם? שילוב של מסורות עתיקות, עם טכנולוגית המחר. ארץ הררית משופעת בצמחיה ירוקה ובכפרים ובעיירות קטנות מסורתיות. דרום קוריאה היא חצי אי עם חופים מרהיבים ובם כפרי דייגים במפרצים ציוריים. העולם המסורתי והאותנטי הזה מתקיים לצד החיים המודרנים במטרופולין הענק - סיאול, בו מתגוררת כמחצית מאוכלוסית דרום קוריאה.  שילוב של תרבות מסורתית ושמרנית לצד תרבות ה- KPOP וה- KDRAMA שהפכו לפופולרים בכל העולם. טיולי איילה לדרום קוריאה מתקיימים ב2 עונות ציוריות האחת,  השלכת  הצובעת הכל בצהוב, כתום ואדום. ובתקופת האביב הנצבעת בלבן וורוד עם פריחת הדובדבן והשזיף.

 

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית בדרום קוריאה? 

 

הדרכת הטיול - מדריכי הטיולים שלנו לקוריאה הם מדריכים שלמדו, חקרו והתאהבו ביעד המיוחד הזה על שלל מרכיביו התרבותיים והנופים. 

 

טיול מקיף ומעמיק - הטיול שלנו לדרום קוריאה משלב את החדש עם הישן, סיורים אורבנים לצד מסלולי הליכה בטבע. ביקור במקדשים אותנטים בני מעל 600 שנה לצד שווקים מקומים, כולל שווקי דגים, חופים לבנים והרים מוריקים. מפגש עם חיי היומיום של הדרום קוראנים בעיר ובכרפ.

 

סוג הטיול: טיול עומק גיאוגרפי
........................................................ 
דרגת קושי: בינונית, הטיול כולל הליכות ומספר נסיעות לא קצרות
........................................................ 
קהל היעד: בוגרים 
........................................................ 
עונות מומלצות: אביב, סתיו 

Facebook Favorites

מסלול טיול מאורגן לדרום קוריאה
יום 1 > ת"א – סיאול  

ניפגש בנתב"ג בערב, ונמריא בטיסה דרך יעד בינים לסיאול

יום 2 > סיאול - סוואן 

 ננחת בשעות הבוקר המוקדמות בנמל התעופה הבינלאומי אינצ'ון בקוריאה שנבנה על אי מלאכותי. ניסע אל העיר סוואן, שבעבר היתה מועמדת להיות בירתה של קוריאה, כחלק מהנסיונות הללו נבנו בסוואן מצודת הוואסונג והחומות הרחבות המקיפות את העיר. חומות אלה נועדו לשמור על העיר ולהגן על קבר אביו של המלך שנמצא בתוך העיר. החומות ניזוקו במהלך מלחמת קוריאה אך שוקמו לפי התוכניות המקוריות וכיום הן חלק מאתרי המורשת של אונסק"ו. עוד נבקר בכפר הקוראני בו ניתן לראות ולהרגיש את חיי היום יום בעבר. לינה בסוואן.

 

יום 3 >  סוואן- האזור המפורז-הר סוראק

 לאחר ארוחת בוקר  ניסע אל עיר הנמל סוקצ'ו, בדרך נבקר בשריד האחרון והמרתק של המלחמה הקרה, קו הגבול השמור ביותר בעולם המהווה רצועה ברוחב 4 ק"מ שהתפתחה לשמורת טבע יחודית בגלל האיסור על כניסת אנשים והיא מה שמכונה האיזור המפורז.  ה- DMZ, (הביקור במתחם ה- DMZ מותנה באישור ממשלתי בהתאם למצב הביטחוני). נעלה לתצפית מנקודה גבוהה ממנה ניתן לצפות אל תוככי השטח המפורז ואל צפון קוריאה. נבקר בהיכל התצוגה ובמוזיאון שבמקום.  בתום הביקור  נבקר במקדש  הבודהיסטי-נקסנסה הבנוי על מצוק מעל הים. לינה בסוקצ'ו

יום 4> הר סוראק- סאמצ'וק 

נפתח את היום בנסיעה אל מערת ואנסונדונגול אחת המערות הגדולות באסיה. מדרגות Monorail יובילו אותנו אל מראות מסתרי המערה והנהר שזורם בתוכה. נמשיך אל הר סוראק, נעלה ברכבל לתצפית ממנה נמשיך ברגל אל שרידי מבצר גונגומסונג. לעת ערב נחזור לסוקצ'ו ללינה.

  

טיול מאורגן לדרום קוריאה

 

יום 5 >סוקצ'ו- הכפר האהואה- אנדונג-גיונג'יו

לאחר ארוחת בוקר נסיעה לביקור בכפר האהואה אשר זכה להיות אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. תושביו משמרים בבתיהם ובאורח חייהם את תקופת שושלת ג'וסון מן המאה ה- 16. נמשיך לאחד ממרכזי הקונפוציוניזם בדרום קוריאה, שם נכיר את בית האצילים הקוריאני המסורתי, נבקר בנחלתו של המלומד הקוריאני לי יולגוק. נמשיך בנסיעה אל העיר המוזיאונית גיונג'יו, אחת הערים ההיסטוריות החשובות בקוריאה ובירת ממלכת סילה במאה ה- 7 עד ה- 10. העיר עשירה במבנים היסטורים מסוג בתי האנוק, במרכז העיר נמצא פארק קברי הטומולי (תילי עפר גדולים המכסים על קבורות של מלכים) נסייר בפארק וניכנס לאחד הקברים אשר נפתח בחפירה. לינה בגיונג'יו 

 

יום 6 > גיונג'יו -בוסאן

לאחר ארוחת בוקר  ניסע לבוסאן, העיר השנייה בגודלה בקוריאה ובירת דרום המדינה. גורדי שחקים ורובעים חדשים מדהימים יקבלו את פנינו.היום נבקר בשווקי הדגים ופירות ים המפורסמים של העיר הים ובמרכז התרבות גאמצ'ון .משם נמשיך לבית הקברות הצבאי של חללי כוח האו"ם במלחמת קוריאה, נבקר גם ב- BIFF פלזה מרכז קניות ותרבות וגם במקדש הגדול שבעיר בו נחגגת הולדתו של בודה הגדול. ונסיים בחוף הונדאי המשמש מרכז לתרבויות ספורט עממיות להמוני תושבי העיר.נלון בבוסאן

 
יום 7> טיסה לאי ג'ג'ו

בבוקר נטוס אל האי גי'ג'ו המהווה את אחת מחמדות היופי של דרום קוריאה. האי הוכרז לאחרונה כאחד משבעת פלאי העולם החדשים. צעירים רבים בוחרים לחגוג את נישואיהם כאן. האי משלב צמחיה מדהימה ביופייה עם אתרים גאולוגיים מרתקים. ניסע בכבישים מקסימים, נראה עיירות וכפרי דייגים ושדות חקלאיים מטופחים. נמשיך אל מפלי Cheonjiyeon, ונבקר גם במטעי התה שבאי. לינה בג'יג'ו.

 
יום 8> ג'ג'ו

היום נשלים את היכרותנו עם ג'ג'ו. נתחיל במערת מנג'אנג (Manjang )– מערה שהיא צינור לבה הארוך בעולם ובו נטיפים, זקיפים ועמודים הכל עשוי מלבה. לאחר מכן נעלה לתצפית  מפסגת סונגסאן (Seongsan Ilchulbong Peak ), נבקר בכפר הפולקלוריסטי סונגופ (Seongeup נראה את עבודתן הקשה של הנשים הצוללות ללא בלונים במטרה לאסוף פירות ים, מלפפוני ים וקיפודי ים. (כניסת הנשים לים מותנת בתנאי מזג אוויר) לינה בג'ג'ו

יום 9> ג'ג'ו- טיסה לסיאול-סיאול

טיסת בוקר תחזיר אותנו לסיאול, נבקר במרכז הקניות הענק- Coex, מרכז שיש בו הכל מהכל, החל במבנה המרשים של הספריה הפתוח לקהל הרחב, דרך חנויות, מיצגי אופנה, קולנוע ענק אוכל ועוד. נמשיך לתצפית מפסגת הר נאם סאן,  נבקר במגדל Tower Seoul N, מסמליה של העיר, ממנו ניתן להשקיף על הכרך מלמעלה, נמשיך ונבקר בשוק נאמדומון נלך לאורך אפיק צ'ונג'יצ'ון שהפך מנחל מזוהם ודלוח לפנינת גינון ואדריכלות. נסיים את היום ברובע מיידונג המשנה פניו בערב והופך למדרחוב עמוס מאכלי רחוב. ארוחת ערב ולינה בסיאול.

יום 10> סיאול- ישן וחדש

לאחר ארוחת בוקר נצא ליום טיול אחרון בסיאול. נבקר בארמון Gyeongbokgung ונראה את חילופי המשמרות. נסייר בשכונת Bukchon Haok שנקרא הכפר הצפוני משום שהוא נמצא צפונית לארמון . בשכונה ניתן לראות שיחזור של חיי הכפר כולל, בתים ורחובות וממש להרגיש את האווירה שהיתה לפני 600 שנה בתקופת שושלת ג'וסון. נלך לאורך שדרת סיאול בה נראה את פסל המלך והגנרל, נמשיך לכיכר העייריה . נמשיך ונבקר ברחוב Insadong– רחוב מרכזי ופופולרי בלב סיאול המושך מקומים ותיירים, ברחוב ניתן למצוא בתי תה מעץ, גלריות, חנויות אומנות, מסעדות בתי קפה והרבה אווירה. נבקר גם במרכז העיצוב אותו תכננה האדריכאלית זהאה חדיד, ארוחת ערב ולינה בסיאול.

יום 11 > טיסה אינוצ'ן- תל אביב

 לאחר ארוחת בוקר במלון העברה לשדה לטיסה חזרה לארץ. נחיתה לפנות בוקר של היום ה- 12


** ייתכנו שינויים במסלול בהתאם לטיסות, מזג האוויר, הוראות השלטונות ומיטב שיקולי המדריך.

 

לכל הטיולים המאורגנים לקוריאה הדרומית
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
טיול ליפן הקלאסית, 14 ימים בלתי נשכחים, 12 לילות
טיול אינטימי למקומות האותנטיים והקלאסיים של יפן 17 יום, כולל סדנאות - 15 לילות
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי רגל קל לאוהבי לכת
משהו קצר וטוב
טיולי ג'יפים
טרקים
טיולי שייט
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים בארץ
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015