ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

דרום קוריאה,11 ימים

איך הצליחה מדינה קטנה, מסורתית, הררית ונידחת, ללא כל אוצרות טבע לקום מאפר מלחמת אזרחים נוראית ולצמוח תוך כמה עשורים ולהיות לאחת המדינות העשירות והתוססות בעולם? שילוב מסקרן של מסורות עתיקות, עם ראש החץ של טכנולוגית המחר.עיירות חבויות בנופי הרים ירוקים, כפרי דייגים במפרצים ציוריים, ליד מפעלי תעשייה סופר מודרנים וגורדי שחקים מעוצבים להפליא. ומעל הכל, חידת אורחות חיי התושבים המנומסים המשלבים חיים בלתי אפשריים בתוך שני העולמות.

 

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית בדרום קוריאה? 

 

הדרכת הטיול - מדריכי הטיולים שלנו לקוריאה הם מדריכים שלמדו, חקרו והתאהבו ביעד המיוחד הזה על שלל מרכיביו התרבותיים והנופים. 

 

טיול מקיף ומעמיק - הטיול שלנו לקוריאה נוגע בכל הנקודות המיוחדות שיש לקוראיה להציע: שילוב ססגוני של אנשים מרתקים, מאכלים מיוחדים ומשובחים, נופים מרהיבים ומפגש עם הטכנולוגיה המרתקת של הערים המודרניות להציע. 

 

סוג הטיול: טיול עומק גיאוגרפי
........................................................ 
דרגת קושי: קלה
........................................................ 
קהל היעד: בוגרים 
........................................................ 
עונות מומלצות: אביב, סתיו 

Facebook Favorites

מסלול טיול מאורגן לדרום קוריאהימים 1-2> ת"א - סיאול


ניפגש בנתב"ג ונמריא דרך יעד ביניים לנמל התעופה הבינלאומי אינצ'ון בקוריאה. ננחת בנמל התעופה שנבנה על אי מלאכותי. סיאול היא עיר שיש בה הכול, מסביב לשעון ובגדול: מוסדות החינוך הכי טובים, מקומות העבודה הכי מבוקשים, איכות החיים הכי גבוהה - כולם שואפים להגיע לכאן, ואכן אוכלוסיית העיר היא תערובת של הגירה פנימית מכל חלקי המדינה. 12 מיליון איש עובדים בחברה זו ומחויבים לקונספט אחד: מרדף בלתי פוסק אחר צבירת רכוש, צריכה בלתי נגמרת וטיפוס מתמיד בסולם הדרגות החברתי, החינוכי והתעסוקתי. בהגיענו נצא לסיור ראשוני בעיר ונעלה לפסגת הר נאם-סאן ולראש מגדל N Seoul Tower, מסמליה של העיר, להשקיף על הכרך מלמעלה. לינה בסיאול.

 

יום 3> DMZ (האזור המפורז) – אל הר סוראק

את הבוקר נקדיש לשריד האחרון והמרתק של המלחמה הקרה, קו הגבול השמור ביותר בעולם - אין יוצא ואין בא, לא ברכב, לא ברגל, לא במכתב ואפילו לא בטלפון. רצועה ברוחב 4 ק"מ לאורך הגבול מהווה את האזור המפורז, ה-DMZ. סיור מיוחד ייקח אותנו לתוך אזור זה, וישאב אותנו לסוגיות הפוליטיות הסבוכות של צפון-מזרח אסיה. נבקר בצד הדרומי של מנהרה שחפרו הצפון קוריאניים מתחת לגבול במטרה להעביר דרכה מרגלים ונשק, נשקיף על העיר הצפון קוריאנית גסונג, ונראה את תחנת הרכבת הנוצצת שהוקמה על הגבול מצידו הדרומי - בה הכול מוכן לרגע בו יוסר מחסום הגבול: המדרגות נעות, השילוט מלא ומוכן, עמדות רכישת הכרטיסים כבר כאן והמסילה מגיעה עד לתוך האזור המפורז. (הביקור במתחם ה DMZ מותנה באישור ממשלתי). בשעות אחר הצהריים ניסע אל הר סוראק (Sorak) ונלון באיזור.
.

 

יום 4> מהר סוראק לגאנגגונג

נפתח את היום בעלייה ברכבל למבצר גונגומסונג. נמשיך אל מקדש סינוגסאן שם נראה את פסל הענק של הבודהא מברונזה. אחר הצהרים נמשיך לעיר גאנגנונג (Gangnueng) שם נכיר את בית האצילים הקוריאני המסורתי ואחר כך נבקר בנחלתו של המלומד הקוריאני הגדול לי יולגוק (Yulgok ), בן המאה ה-16. לינה בגאנגנונג).

 

טיול מאורגן לדרום קוריאה

יום 5> מערת ואנסונדונגול והכפר האהואה

בבוקר ניסע אל העיר סאמצ'וק ונבקר במערת ואנסונדונגול (Hwansondungul), אחת המערות הגדולות באסיה. מדרגות רבות יובילו אותנו אל כל נפלאות המערה. עם תום הסיור במערה ניסע אל העיר אנדונג, אחד ממרכזי הקונפוציוניזם בקוריאה. בסמוך לאנדונג נבקר בכפר האהואה (Hahoe) אשר זכה להיות אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. תושביו משמרים בבתיהם ובאורח חייהם את תקופת שושלת ג'וסון מן המאה ה-15. נלון באנדונג.

 

יום 6> העיר גיונג'יו

נפתח את הבוקר בנסיעה אל העיר המוזיאונית גיונג'יו (Gyeongju), אחת הערים ההיסטוריות החשובות בקוריאה ובירת ממלכת סילה במאות השביעית עד העשירית. העיר עשירה במבנים היסטוריים ובמבנים מסורתיים מסוג בתי האנוק ((Hanok. במרכזה נמצא פארק קברי הטומולי (תילי עפר גדולים המכסים על קבורות של מלכים). נסייר בפארק וניכנס לאחד הקברים אשר נפתח בחפירה ארכיאולוגית. נמשיך אל המוזיאון הלאומי של גיונג'יו המציג את ימי גדולתה של ממלכת סילה ונסיים במקדש הבודהיסטי בולגוקסה (Bulguksa). לעת ערב נגיע אל העיר בוסאן ללינה.

 


יום 7> בוסאן וטיסה לז'ז'ו

נקדיש את היום לבוסאן, העיר השנייה בגודלה בדרום קוריאה ואחד הנמלים הגדולים בעולם. נבקר בשווקי הדגים והפירות המפורסמים של העיר ובמרכז התרבות גאמצ'ון (Gamcheon). משם נמשיך לבית הקברות הצבאי של חללי כוח האו"ם במלחמת קוריאה ונסיים בחוף הונדאי ((Haundai המשמש מרכז לתרבויות ספורט עממיות להמוני תושבי העיר. בערב נטוס לאי ז'ז'ו

 


יום 8> האי ז'ז'ו

האי ז'ז'ו מהווה את אחת מחמדות היופי של דרום קוריאה. האי הוכרז לאחרונה כאחד משבעת פלאי העולם החדשים. צעירים רבים בוחרים לחגוג את נישואיהם כאן. האי משלב צמחיה מדהימה ביופייה עם אתרים גאולוגיים מרתקים. ניסע בכבישים מקסימים, נראה עיירות וכפרי דייגים ושדות חקלאיים מטופחים. נבקר בהר געש ובאזור חופי של סלעי משושים, לינה בז'ז'ו.

 

יום 9> עוד יום בז'ז'ו

נשלים את היכרותנו עם ז'ז'ו. נעלה על הר סונגסאן, נבקר בכפר הפולקלוריסטי סונגופ (Seongeup), נמשיך אל מפלי צ'ונג'איון ומשם למוזיאון התה ולמבצר הזכוכית ועינינו לא תשבענה מראות. לעת ערב נטוס לסיאול.

 

יום 10> סיאול

נשלים את היכרותנו עם סיאול. נתחיל את היום בביקור בהאנוק ויליג'- זהו כפר תיירותי אותנטי המדגים את אורח החיים המסורתי. נתנסה בסדנא חוויתית להכנת קימצי- חמוצים יפניים. אחר הצהרים נבקר ברחוב הענתיקות הצבעוני אינסדונג וברחוב האופנה מיונגדוק השוקק חיים. בערב נשוט על נהר האנג גאנג ונהנה ממראה העיר ואורותיה.

יום 11> הביתה

לאחר ארוחת הבוקר נבקר ברובע גמצ'ון שהפך משכונת עוני לשכונה אופנתית ושוקקת, נבקר גם בשוק מקומי ואח"כ נצא בדרכנו לנמל התעופה של אינצ'ון בדרכנו חזרה לתל-אביב.

 


** ייתכנו שינויים במסלול בהתאם לטיסות, מזג האוויר, הוראות השלטונות ומיטב שיקולי המדריך.

 

לכל הטיולים המאורגנים לדרום קוריאה
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
טיול מאורגן ליפן הקלאסית, 14 ימים בלתי נשכחים, 12 לילות
טיול אינטימי למקומות האותנטיים והקלאסיים של יפן 17 יום, כולל סדנאות - 15 לילות
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי פסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
טיולי סוסים
טיולי חגים
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015