ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

דרום קוריאה,11 ימים

איך הצליחה מדינה קטנה, מסורתית, הררית ונידחת, ללא כל אוצרות טבע לקום מאפר מלחמת אזרחים נוראית ולצמוח תוך כמה עשורים ולהיות לאחת המדינות העשירות והתוססות בעולם? שילוב מסקרן של מסורות עתיקות, עם ראש החץ של טכנולוגית המחר.עיירות חבויות בנופי הרים ירוקים, כפרי דייגים במפרצים ציוריים, ליד מפעלי תעשייה סופר מודרנים וגורדי שחקים מעוצבים להפליא. ומעל הכל, חידת אורחות חיי התושבים המנומסים המשלבים חיים בלתי אפשריים בתוך שני העולמות.

 

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית בדרום קוריאה? 

 

הדרכת הטיול - מדריכי הטיולים שלנו לקוריאה הם מדריכים שלמדו, חקרו והתאהבו ביעד המיוחד הזה על שלל מרכיביו התרבותיים והנופים. 

 

טיול מקיף ומעמיק - הטיול שלנו לקוריאה נוגע בכל הנקודות המיוחדות שיש לקוראיה להציע: שילוב ססגוני של אנשים מרתקים, מאכלים מיוחדים ומשובחים, נופים מרהיבים ומפגש עם הטכנולוגיה המרתקת של הערים המודרניות להציע. 

 

סוג הטיול: טיול עומק גיאוגרפי
........................................................ 
דרגת קושי: קלה
........................................................ 
קהל היעד: בוגרים 
........................................................ 
עונות מומלצות: אביב, סתיו 

Facebook Favorites

מסלול טיול מאורגן לדרום קוריאה
ימים 1 > ת"א – סיאול  

ניפגש בנתב"ג בשעות הצהרים , ונמריא לסיאול דרך יעד ביניים.

  

יום 2 > סיאול  

ננחת בנמל התעופה הבינלאומי אינצ'ון בקוריאה שנבנה על אי מלאכותי ונצא לעיר ההומה. סיאול היא עיר שיש בה הכול, מסביב לשעון ובגדול: מוסדות החינוך הכי טובים, מקומות העבודה הכי מבוקשים, איכות החיים הכי גבוהה ¬ כולם שואפים להגיע לכאן, ואכן אוכלוסיית העיר היא תערובת של הגירה פנימית מכל חלקי המדינה. 12 מיליון איש עובדים בחברה זו ומחויבים לקונספט אחד: מרדף בלתי פוסק אחר צבירת רכוש, צריכה בלתי נגמרת וטיפוס מתמיד בסולם הדרגות החברתי, החינוכי והתעסוקתי. בהגיענו נצא לסיור רכוב בעיר, נעלה לפסגת הר נאם¬ סאן, נחלוף על פני הבית הכחול (בית הנשיא), נראה את חילופי המשמרות מול ארמון Gyeongbokgung  נעלה לראש מגדל Tower Seoul N ,מסמליה של העיר, להשקיף על הכרך מלמעלה. נלון בסיאול.

 

יום 3 > סיאול- פסטיבל הפנסים

לאחר ארוחת בוקר נצא לסיור ברחוב Insadong– רחוב מרכזי ופופולרי בלב סיאול המושך מקומים ותיירים, ברחוב ניתן למצוא בתי תה מעץ, גלריות, חנויות אומנות, מסעדות בתי קפה והרבה אווירה. נמשיך לשוק Namdaemun- השוק המסורתי הגדול בסיאול שמשתרע על פני כמה בלוקים ומאגד כ- 10,000 דוכנים. ניתן למצוא בו הכל מהכל ישן וחדש. נבקר גם במוזיאון האצות ונהנה מסדנה להכנת קימצ'י- חמוצים קוראנים מסורתים. ניסע לביקור בכפר Bukchon Haok שנקרא הכפר הצפוני משום שהוא נמצא צפונית לארמון בו ביקרנו בבוקר. בכפר ניתן לראות שיחזור של חיי הכפר כולל תלבושות, בתים ורחובות וממש להרגיש את האווירה שהיתה לפני 600 שנה בתקופת שושלת ג'וסיון. בערב נהנה מתהלוכה גדולה וצבעונית העוברת במרכז העיר ובה נוטלים חלק מאות משתתפים עם פנסים בשלל אורות וצבעים. לינה בסיאול 

 

יום 4 > האיזור המפורז, סיאול- הר סוראק

את הבוקר נקדיש לשריד האחרון והמרתק של המלחמה הקרה, קו הגבול השמור ביותר בעולם ¬ אין יוצא ואין בא, לא ברכב, לא ברגל, לא במכתב ואפילו לא בטלפון. רצועה ברוחב 4 ק"מ לאורך הגבול מהווה את האזור המפורז, ה¬DMZ .סיור מיוחד ייקח אותנו לתוך אזור זה, וישאב אותנו לסוגיות הפוליטיות הסבוכות של צפון-מזרח אסיה. נבקר בצד הדרומי של מנהרה שחפרו הצפון קוריאניים מתחת לגבול במטרה להעביר דרכה מרגלים ונשק, נשקיף על העיר הצפון קוריאנית גסונג, ונראה את תחנת הרכבת הנוצצת שהוקמה על הגבול מצידו הדרומי ¬ בה הכול מוכן לרגע בו יוסר מחסום הגבול: המדרגות נעות, השילוט מלא ומוכן, עמדות רכישת הכרטיסים כבר כאן והמסילה מגיעה עד לתוך האזור המפורז. (הביקור במתחם ה DMZ מותנה באישור ממשלתי). בשעות אחר הצהריים ניסע אל הר סוראק ( (Sorak ונלון באיזור.

 

יום 5> הר סוראק- גאנגגונג

נפתח את היום בעלייה ברכבל למבצר גונגומסונג. נמשיך אל מקדש סינוגסאן כאן נראה את פסל הענק של הבודהא מברונזה. אחר הצהרים נמשיך לגאנגרונג (  (Gangrung  שם נכיר את בית האצילים הקוריאני המסורתי, נבקר בנחלתו של המלומד הקוריאני לי יולגוק. לינה בגאנגנונג.  

  

טיול מאורגן לדרום קוריאה

 

יום 6 > מערת ואנסונדונגול- הכפר האהואה – אנדונג

בבוקר ניסע אל העיר סאמצ'וק ונבקר במערת ואנסונדונגול אחת המערות הגדולות באסיה. מדרגות יובילו אותנו אל נפלאות המערה. בתום הסיור ניסע לאנדונג אחד ממרכזי הקונפוציוניזם בקוריאה. בסמןך לעיר נמצא הכפר האהואה אשר זכה להיות אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. תושביו משמרים בבתיהם ובאורח חייהם את תקופת שושלת ג'וסון מן המאה לינה באנדונג

 
יום 7 > גיונג'יו- בוסאן

נפתח את היום בנסיעה אל העיר המוזיאונית גיונג'יו, אחת הערים ההיסטוריות החשובות בקוריאה ובירת ממלכת סילה במאה ה- 7 עד ה- 10. העיר עשירה במבנים היסטורים מסוג בתי האנוק, במרכז העיר נמצא פארק קברי הטומולי (תילי עפר גדולים המכסים על קבורות של מלכים) נסייר בפארק וניכנס לאחד הקברים אשר נפתח בחפירה. לאחר מכן ניסע לבוסאן, העיר השנייה בגודלה בקוריאה ובירת דרום המדינה. גורדי שחקים ורובעים חדשים מדהימים יקבלו את פנינו. לינה בבוסאן

 
יום 8 > בוסאן

היום נבקר בשווקי הדגים והפירות המפורסמים של העיר הים ובמרכז התרבות גאמצ'ון .משם נמשיך לבית הקברות הצבאי של חללי כוח האו"ם במלחמת קוריאה ונסיים בחוף הונדאי המשמש מרכז לתרבויות ספורט עממיות להמוני תושבי העיר. נבקר במקדש הגדול שבעיר ונצטרף לחגיגות המקומית המצינות את הולדת בודהה. נלון בבוסאן

 
יום 9> טיסה לאי ג'ג'ו

בבוקר נטוס אל האי גי'ג'ו המהווה את אחת מחמדות היופי של דרום קוריאה. האי הוכרז לאחרונה כאחד משבעת פלאי העולם החדשים. צעירים רבים בוחרים לחגוג את נישואיהם כאן. האי משלב צמחיה מדהימה ביופייה עם אתרים גאולוגיים מרתקים. ניסע בכבישים מקסימים, נראה עיירות וכפרי דייגים ושדות חקלאיים מטופחים. נבקר בהר געש ובאזור חופי של סלעי משושים, את הביקור נתחיל במערת מנג'אנג (Manjang )– מערה שהיא צינור לבה הארוך בעולם ובו נטיפים, זקיפים ועמודים הכל עשוי מלבה. לאחר מכן נעלה לתצפית על מפסגת סונגסאן (Seongsan Ilchulbong Peak ), נבקר בכפר הפולקלוריסטי סונגופ (Seongeupנראה את עבודתן הקשה של הנשים הצוללות ללא בלונים במטרה לאסוף מלפפון ים אדום. לינה בג'יג'ו.

 
יום 10> ג'ג'ו

היום נשלים את היכרותנו עם ג'ג'ו. נעלה לתצפית מפסגת סונגסאן, נבקר בחוף השחור ונהנה מהמראות המיוחדים, נמשיך אל מפלי Cheonjiyeon ומשם למוזיאון התה (O’sulloc Green Tea Field ),
נטייל אל Sangumburi Carter, מכתש שטוח יחסית שנראה מלמעלה כמו אצטדיון גדול. ועינינו לא תשבענה מראות. לינה בג'ג'ו.

 
יום 11 > ג'ג'ו- טיסה לסיאול-טיסה חזרה

בבוקר נחזור בטיסה לסיאול ונצא לביקור באיזור הנחל צ'ונג'יצ'ון שהפך מנחל מזוהם ודלוח לפנינת גינון ואדריכלות. משם נמשיך לרחוב הענתיקות אינסאדון Iנסיים ברובע גמצ'ון שהפך משכונת עוני לשכונה אופנתית ושוקקת, בערב העברה לשדה לטיסה חזרה.

 
** ייתכנו שינויים במסלול בהתאם לטיסות, מזג האוויר, הוראות השלטונות ומיטב שיקולי המדריך.

 

לכל הטיולים המאורגנים לדרום קוריאה
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
טיול ליפן הקלאסית, 14 ימים בלתי נשכחים, 12 לילות
טיול אינטימי למקומות האותנטיים והקלאסיים של יפן 17 יום, כולל סדנאות - 15 לילות
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי אופנועי שלג
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי קרנבלים ופסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולי שייט
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015