ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול מאורגן לתאילנד- בין ערים עתיקות, צפון פראי וחופי ים, 15 יום

 תאילנד היא ארץ החיוכים, ממוקמת בלב דרום מזרח אסיה. ממלכה זו שמרה על עצמאותה במשך מאות שנים וניתן לחוות בה תרבות ומסורת לצד קדמה רב גונית. ארץ זו מציעה נופים, טעמים וחוויות חושניות בתנאי אירוח ושירותים מעולים. זהו טיול מאורגן לתאילנד שהוא מסע מעמיק אל תאילנד שמעבר ליעדי התיירות הסטנדרטיים: הבירות העתיקות סוקהותאי ואיטאייה, הדרכים ההרריות והמרהיבות מצ'אנג מאי עד  לעיירות הציוריות מהונג-סורן ופאי. לא נוותר על הבירה הסואנת בנגקוק ונקנח באי הנופש פוקט כולל מפרץ פנגגה הייחודי.- מיעוטים אתניים בצפון. 

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית בתאילנד? 

 

מסלול מיוחד: מסלולי הטיול שלנו בתאילנד הם מסלולים מעמיקים ומקיפים שכוללים גם את ערי הבירה העתיקות סוקוטאי ואיוטאייה, מסע מיוחד אל השבטים הנידחים של צפון תאילנד באזור צ'אנג מאי.

 

שייט בין איים: שייט בין איי שמורת הטבע הימית מו קו צ'אנג הכוללת 52 איים מן היפים ביותר בעולם. נעצור באיים ונשנרקל בין דגים רבים בריף האלמוגים הצבעוני המקיף אותם.

  

מדריכי הטיול: מדריך טיולי תאילנד באיילה גיאוגרפית הוא יובל ארד, מדריך מקצועי דובר תאית עם ניסיון עשיר בטיולי המזרח הרחוק ובטיולים לתאילנד בפרט.   

 

סוג הטיול: טיול עומק גיאוגרפי 
........................................................ 
דרגת קושי: קלה
........................................................ 
קהל היעד: בוגרים, בודדים
........................................................ 
עונות מומלצות: סתו, חורף, אביב

Facebook Favorites

מסלול הטיול  לתאילנד 


ת"א – בנגקוק 
- 08.png (2691 bytes)

נצא בטיסת לילה לבנגקוק בירת תאילנד. לאחר הנחיתה נעבור למלון להתארגנות, נאכל ארוחת ערב ונצא לסיור לילי בעיר הגדולה והסואנת ביותר בדרום מזרח אסיה. נראה את שוק הפרחים, את פינת הסגידה ארוואן ועוד. (ע)

קנצ'נבורי
נצא מערבה  ונשלב שייט בתעלות בין מטעי פרי ובתי כפריים אל ה"שוק הצף" בו מתנהל המסחר בין סירות קטנות, נמשיך למחוז קנצ'נבורי ונבקר בגשר המפורסם שעל נהר הקוואי אשר נבנה בימי מלחמת העולם ה-2. נשמע את סיפור המעשה, נבקר במוזיאון הקטן הסמוך  ונאכל ארוחת צהריים חווייתית  במיוחד. בגמר הסיור נשוב לבנגקוק. (ב,צ)

איוטאייה – סוקוטאי- פסטיבל לוי קראטונג

נצא לביקור באיוטאייה, בירת ממלכת סיאם העתיקה לראות את ארמון הקיץ של מלכי תאילנד בנג-פא-אין ואת שרידי הבירה העתיקה שהוחרבה בידי הבורמזים במאה ה-18. לאחר ארוחת צהריים נתרשם משוק מקומי נחמד ונשוב לבנגקוק כדי לעלות על טיסה קצרה שתביאנו לסוקוטאי. לאחר התארגנות במלון נצא לחגוג עם המקומיים את חג לוי קראטונג. זה חג הודייה למים הנותנים לנו חיים.
באחד מערבי חודש נובמבר הקרירים (יחסית לתאילנד...), יוצאים התאילנדים בהמוניהם אל מקורות המים ומשיטים מצופי עלים עם נרות על מי הנהרות, תעלות ואגמים בתודה למים המרווים את השדות.
ליום זה מתווספים אירועי במה כולל בחירת מלכת היופי המקומית וכמובן דוכני אוכל רבים.

המקום המפורסם ביותר לאירוע הוא הפארק ההיסטורי של סוקהוטאי, אך למעשה בכל עיר ועיירה ישנו אירוע חגיגי בערב זה.  (ב,צ)

 

טיול מאורגן לתאילנד
סוקהותאי - צ'יאנג מאי
הבוקר נבקר בפארק ההיסטורי סוקהותאי אשר הייתה בירתם הראשונה של התאילנדים וננטשה בראשית המאה ה-14. נסייר בין שרידי המבנים והפסלים ובסופו של יום נגיע למלון בעיר. לאחר הסיורים נמשיך במסענו צפונה אל עבר צ'יאנג מאי. בדרכנו נעבור את העיר למפאנג, ונראה בית עץ יפהפה  – באן סאו-נק - שהיה שייך לבת אצולה מקומית ומהווה דוגמא לאדריכלות צפונית (מותנה בזמן ובתנועה). לאחר ההגעה לצ'יאנג מאי נתרענן במלון ונצא לסיור לילי בשוק הלילה הידוע של העיר. לינה בצ'יאנג מאי. (ב,צ)

צ'יאנג מאי וסביבתה
נקדיש את היום לטיול בסביבות העיר שהייתה בירת ממלכת לאנה הבודהיסטית במשך מאות שנים. נסיעה פנורמית יפה תוביל אותנו אל יערות העד של שמורת דוי-אינטנון, ההר הגבוהה ביותר בתאילנד. נצעד בשביל יער גשם לח, נראה את הפאגודות היפות שנבנו לכבוד מלך ומלכת תאילנד ונאכל ארוחת צהרים למרגלות אחד המפלים היפים בשמורה. לינה בצ'יאנג מאי. (ב,צ)

צפון תאילנד – פאי (נסיעה בוואנים)
עם בוקר נצא בוואנים לכיוון צפון ונצא לרכיבה על פילים, אחר כך נערוך שייט 'רפטינג' במימי הנהר (במידה והמים סוערים מידי נשוט על רפסודות במבוק במורד נהר רגוע) ונמשיך בדרך המיוערת מערבה לאזור העיירה PAI השוכנת בעמק יפהפה. בדרך נראה את פאגודת MEA YEN, כפר סיני ומטעי תה וכן כפר של בני הליסו החביבים. נרחץ במרחצאות החמים ונלון בעיירה פאי. (ב,צ)

מה הונג סורן (נסיעה בוואנים)
נמשיך בנסיעתנו בדרך פתלתלה ויפה בינות הרים ועמקים, נראה את מערת הדגים..כן..כן דגים בתוך ההר, ונכנס למערת THAM LOD אשר בתוכה זורם נחל מים צלולים. אחה"צ נגיע אל מה-הונג סורן, הרחק ממסלול התיירים הרגיל, עיירה ציורית אשר בליבה אגם קטן ומקדשים בורמזיים ובקרבתה מתגוררים אנשי שבט פדואנג הבורמזי שנמלטו לכאן מבורמה השכנה ושנשותיו ידועות יותר כ'ארוכות הצוואר' – אולי סימלה הבולט ביותר של צפון תאילנד. לינה במהון סורן (ב,צ)

 

טיולים מאורגנים לתאילנד
מהונג סורן – צ'אנג מאי (נסיעה בוואנים) 
נשכים קום ונצא לשוק הבוקר המקומי שם נראה גם כיצד מקבלים הנזירים תרומות אוכל מהתושבים לאורך רחובות העיירה אפופי ערפילי הבוקר. נעבור לשדה התעופה לטיסה לצ'יאנג מאי. נתרשם ממלאכות יד מסורתיות וממשתלה לגידול סחלבים – הפרח הרשמי של תאילנד. לאחר ארוחת צהריים, נעפיל להר דוי סוטהפ לראות את נוף העיר וסביבתה ואת אחד המקדשים היפים בממלכה.
משם נמשיך חזרה לצ'יאנג מאי ללינה. (ב,צ)

צ'יאנג מאי – האי קו צ'אנג
לאחר ארוחת בוקר נטוס לבנגקוק וניסע מזרחה לאורך החוף, תוך שאנו חוצים מטעים רבים לאורך הדרך מזרחה, עד נקודת המעבורת, שתיקח אותנו לאי קוצ'אנג היפה. נעבור למלון שבאחד החופים המרכזיים.  (ב,ע)

האי קו צ'אנג
האי קו צ'אנג הינו האי השני בגודלו בתאילנד. 80% משטחו מוגדר שומרת טבע, וכתוצאה מכך רובו לא מאוכלס וממוסחר. לאחר ארוחת בוקר נצא לטיול בטבע אל המפלים החבויים בין ההרים. במהלך הטיול נוכל להיכנס לטבול במים הקרירים ונהנה משפע של ירוק. בחלק השני של היום נהנה מזמן חופשי על חוף הים היפה של קו צ'אנג (ב,צ)

סיור איים
נצא ליום מלא של סיור באיים הקרובים לקו צ'אנג, אשר מהווים חלק משמורה ימית שופעת דגה, אלמוגים ואיים ציוריים. השמורה כוללת 52 איים בארכיפלג בצד המזרחי של תאילנד. רוב האיים מוקפים בשונית אלמוגים צבעונית. במהלך השייט נרד לשנירקול ושחייה בים הרוגע . נחזור ללינה קו צ'אנג (ב,צ)

פאטייה - בנגקוק
נעזוב את האי המקסים במעבורת נחזור לרציף. פה נחבור לאוטובוס שלנו וניסע לסיור בפטאייה. נעלה למגדל תצפית המשקיף על כל קו החוף של פאטייה. האמיצים יוכלו לרדת באומגה. נבקר בגן הבוטאני נונג נוט, נסייר בעיר החוף ונמשיך בנסיעה לבנגקוק. ננצל את הערב לסיבוב חופשי בעיר שוקקת חיים זו. לינה בבנגקוק. (ב,ע)

בנגקוק - ישראל
-
היום נצא לסיור משולב באוטובוס, שייט ורכבת ברחבי העיר. נבקר ברובע הסיני של העיר נראה את השוק המקומי ואת פסל בודהה הזהב ששוקל חצי טון! נמשיך לביקור במקדש וואט פו ההיסטורי שם נתפעל מפסלו הענק של הבודהה השוכב ונבקר בארמון המלך המפואר. נשוט על נהר הצ'אופראייה ובתעלות העיר הישנה לקבל זווית ראייה מעט שונה על בירת תאילנד. נפרד מממלכת החיוכים...ונצא בטיסה הביתה . נחיתה בישראל בבוקר היום ה 15(ב)

*** ייתכנו שינויים בהתאם לטיסות, מזג האויר, הוראות השלטונות ושיקולי המדריךלכל הטיולים המאורגנים לתאילנד
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
טיול ללאוס ולסין, על "דרך הסוסים והתה", 18 יום
טיול מאורגן לבורמה - כולל סלע הזהב, 14 יום
טיול מאורגן לוייאטנם וקמבודיה - דלתת המקונג ופלאי אנגקור, 16 יום
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי קרנבלים ופסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
טיולי שייט
טיולי ג'יפים
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015