ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית בגוגל פלוס איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול מאורגן לסין כולל הר טיאנמן 14 יום

טיול מאורגן לסין כולל שמורת צ'נג'צ'ה והר טאינמן

טיול מאורגן לסין זה הוא טיול מושלם עבור אלו שמגיעים למדינה המדהימה הזו בפעם הראשונה, זהו הטיול שמאפשר לכם להכיר את סין מקרוב והוא כולל את כל המקומות והאטרקציות בסין. הטיול מתחיל בביג'יננג ואתריה: העיר האסורה, כיכר טיאנאנמן, ארמון הקיץ וגם רובעי האומנות של 798 וליוליצ'נג. משם אנו ממשיכים אל עיר הבירה ההיסטורית של סין, העיר שיאן בדגש על האתר הארכיאולוגי המפורסם ביותר בעולם אתר חיילי הטרקוטה. פנינת הטבע של הטיול המאורגן לסין היא באזור צ'נג'צ'ה שמחוז הינאן. פה נטייל רגלית, נעלה ברכבלים ונחצה את גשר הזכוית בין ההרים המזדקים בשמורת הטבע בה צולם הסרט אווטאר. נעבור  לעיר גווילין וגבעות הקארסט הייחודיות ונהנה 2 לילות בעיירת התרמילאים יאנגשואו. את ההכרות שלנו עם סין נקנח בביקור בעיר התעלות שזכתה לכינוי "ונציה של סין", זוג'יג'יאו, ונסיים בעיר העתיד שנגחאי עם המגדלים הגבוהים המעטרים את קו הרקיע המקומי.


מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית בסין? 

 

מסלול מקיף וממצה – טיולינו בסין מקיפים את אתרי החובה בכול טיול לסין ויכול להתאים גם כן לאלו שזמנם קצר. המסלול כולל את האתרים המרכזיים באזור שנגחאי, בייג'ינג שיאן וגווילין – תחנות החובה העיקריות בכול מסע בסין. ובנוסף טיול טבע נפלא בשמורה מרתקת שהתייר המערבי עדיין לא מכיר.

 
מופעים – בתכנית משולבים ארבעה מופעים (כמעט בכול ערב) – מופע מסכות הזהב, מופע שושלת טאנג בשיאן, מופע "רשמים" ביאנגשואו ומופע האקרובטיקה בשנגחאי. 


הדרכה מקצועית – כשבוחרים להשקיע בטיול, חשוב לדעת שאתם יוצאים לטיול מעמיק לסין רק עם מומחים אמיתיים ליעד ולמדריך עם ניסיון עשיר וארוך שנים בטיולים מאורגנים בכלל וטיולים מאורגנים בסין בפרט, את טיולנו בסין מדריכים מדריכים מקצועיים ומצויינים, פרטים אודותיהם בחלק האחרון של התכנית. 

 

סוג הטיול: עומק גיאוגרפי
........................................................ 
דרגת קושי: בינונית
........................................................ 
קהל היעד: בוגרים
........................................................ 
עונות מומלצות:  סתיו, אביב
Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לסין כולל עיר התעלות ז'וז'ואנג
יום 1-2>  טיסה לבייג'ינג, ארמון הקיץ, סיור חוטונגים 

נצא אחר הצהרים (15:05) דרך מוסקבה (נחיתה ב 19:00, המראה ב 21:35) אל עיר הבירה הסינית בייג'ינג, אליה נגיע בבוקר המחרת (9:50) . לאחר איסוף המזוודות נצא אל ארמון הקיץ, ארמון זה שימש את הקיסרים המאוחרים של שושלת צ'ינג והוא ממוקם בצפון העיר, המתחם הענק נמצא לחופו של אגם מלאכותי גדול מימדים. נעבור אל מרכז העיר בייג'ינג ונצא לביקור בשכונות העתיקות שעברו שיפוץ נרחב בשנים האחרונות "שכונות החוטונגים". נגלה את פינות החמד הקטנות של שכונות המגורים שבימים עברו שירתו את פקידי הממשל, שרי הצבא ושועי העולם וכיום משמש כאתר בילוי בו פזורות להן עשרות חנויות מעוצבות, גלריות ובתי קפה. בערב נצא לארוחת ערב ראשונה: ארוחה שעיקרה מנת ברווז פקינג, אל שולחננו תוגש המנה המסמלת את המטבח המקומי, ברווז פקינג יחד עם רולים מקמח תירס וירקות מקומיים. לינה בביג'ינג


טיול מאורגן לסין

 

יום 3>  בייג'ינג: מקדש השמיים, העיר האסורה, מופע מסכות הזהב

עם בוקר נצא לביקור במקדש השמיים, אזור זה שבימים עברו שימש את קיסרי שושלות מינג וצ'ינג לטקסים דתיים אחת לשנה, משמש כיום כאתר הבילוי בה' הידיעה של גמלאי העיר. המוני אדם נאספים בגן המקיף את מקדש השמיים ועוסקים בתרגילי טאי צ'י, במשחקי כדור, בריקודים, בשירה במקהלות ובעוד פעילות ענפה ומגוונת. מפה נעבור לביקור העיר האסורה. בתחילת ביקורנו נסייר בכיכר טיאנאנמן, הכיכר הקרויה על שם "שער השלווה השמימית" המוביל אל העיר האסורה, משתרעת על פני שטח עצום של 440 מטר רבוע ומוכרת לתייר המערבי מאירועים היסטוריים שונים שהתרחשו בה. בתחילת ביקורנו נתצפת על המאוזילאום המוקדש לזכרם של גיבורי המהפכה, בו גם חנוטה גופתו של היו"ר מאו צה טונג. נערוך הכרות עם היכל העם, בניין הפרלמנט הסיני, עם המוזיאון הלאומי ונכנס דרך השער בו מתנוססת בגאון עד עצם היום הזה דמותו של היו"ר אל העיר האסורה. שם נבקר בין ההיכלות השונים המשמשים כיום כמוזיאון הפתוח לכלל אך בעבר הותרה הכניסה לאזור רק לקיסר, סריסיו ופילגשיו עת שימש המקום כארמונו. בערב נצא לצפות במופע מסכות הזהב המרשים ביופיו לאחר המופע נשוב אל המלון ללינה.

 

יום 4>  בייג'ינג – השדרה האולימפית, החומה הסינית, דרך הרוחות

הבוקר נצא אל הפרברים הסובבים את העיר בייג'ינג, תחילה נצא בנסיעה צפונה אל האזור בו התקיימו בשנת 2008 המשחקים האולימפיים. נעצור לביקור התרשמות קצר בשדרה האולימפית: נערוך תצפית פנוראמית על "קן הציפור", אצטדיון האתלטיקה שאירח את טקס הפתיחה הבלתי נשכח, "הקובייה", אקוואריום הענק ששימש לתחרויות השחייה ועוד ככול שיותיר לנו הזמן. מפה נמשיך בנסיעה אל אחד מקטעי החומה הסינית, אחד מפלאי הארכיטקטורה הנחשב גם לאחד משבעת פלאי העולם, הנמשכת לאורך של מעל ל 6,300 ק"מ. עם ההגעה נטפס על קטע החומה הנקרא בדלינג, הממוקם במקום גבוה ואסטרטגי בחומה הסינית. לאחר הביקור בחומה נצא לביקור ב"דרך הרוחות", דרך זו שימשה כשער הכניסה אל קברי הקיסרים של שושלת מינג, שם נתוודע אל הפסלים המיתיים והמציאותיים יותר השומרים עד עצם היום הזה על קברי הקיסרים הקדמוניים. נשוב אל מרכז העיר בייג'ינג ונצא לביקור באזור 798 , בו נמצא גלריות ובתי קפה אופנתיים. לינה בביג'ינג.

 

יום 5>  בייג'ינג – שמורות הטבע סביב צ'נג'צ'ה

עם בוקר נצא בטיסה לצ'נג'צ'ה, אשר במרכז סין. העיר צ'נג'צ'ה מוקפת באחד מאזורי הטבע היפים בעולם: עמודי אבן מזדקרים מעלה, לעיתים לגובה 200 מטר של מצוקים, אשר מראשם יער ירוק ונאה. נחלים צלולים חוצים את האזור כולו, ההרים יוצרים גשרים טבעיים. נקדיש את היום לטיולי רגל בפנינות טבע מרהיבות באזור זה, אשר הוכרז על ידי אונסקו כאתר שימור עולמי. נבקר במערת "הדרקון הצהוב" מרהיבה, אשר הינה מערת אבן הגיר הגדולה ביותר באסיה. נחצה את גשר הזכוכית המתנשא ממעל, פרי תכנונו של האדריכל הישראלי חיים דותן. לינה בצ'נג'צ'ה.

 

יום 6>  שמורת צ'נג'צ'ה, הר טיאנמן ואווטאר - שיאן

נהנה מעוד יום שכולו טבע, נמשיך ונטייל בשמורות הטבע צ'נג'צ'ה ואזור אווטאר. ברכבל נעלה להר אווטאר לתצפית מלמעלה על העננים הפרושים לרגלינו שיוצרים מראה מיסטי. מפה נרד ורגלית עד אחד העמקים היפים. נעלה להר טיאנזי ונהלך לאורך המצוק על רצפת זכוכית שקופה, כשתהום נפערת לרגלינו. לאחר ארוחת ערב נצא בטיסה לשיאן, בה נלון.

 

יום 7>  שיאן – חיילי הטרקוטה, הרובע המוסלמי והמסגד הגדול

הבוקר נצא בנסיעה אל אחת העדויות הארכיאולוגיות המרתקות ביותר שהתגלו במאה האחרונה ברחבי העולם כולו: אתר חיילי הטרקוטה. באתר זה למעלה מששת אלפים דמויות של חיילים וסוסים עשויים מחומר הטרקוטה, ערוכים אלי קרב, שיוצרו במיוחד כדי להגן על קברו של אבי האומה הסינית ומייסד שושלת צ'ין, השושלת שנחשבת כשושלת הראשונה שהצליחה לאחד את מדינת הענק סין, כבר במאה השלישית לפני הספירה, הקיסר הואנג די. נערוך ביקור בביתנים השונים באתר ונבקר במוזיאון המסביר על תולדות חייו של הקיסר והמקום. נשוב אל העיר, ונצא לביקור במסגד הגדול של שיאן, מבנה זה הנראה כמקדש סיני לכול דבר משמש עד עצם היום הזה כבית תפילה למאות אלפי המוסלמים המתגוררים בעיר ומסמל את הסבלנות והפתיחות הדתית שהייתה קיימת בעיר בין המאות השישית לתשיעית לספירה. נמשיך לשוטט ברובע המוסלמי ככול שיותיר לנו הזמן. בערב נצא אל התיאטרון ונחזה במופע מחול ושירה מימי שושלת טאנג משולב בארוחת כיסונים. לינה בשיאן.

  
גשר הזכוכית בסין

 

יום 8>  הר חואשאן

חלק ניכר מהמקומות הקדושים בסין מצוי על פסגות ההרים (הסימן "הר" בסינית משמעו גם מקום קדוש), עוד בטרם תפסו להן אחיזה הדתות החשובות המוכרות לנו כיום בסין (קונפוציאניזם, דאואיזם ובודהיזם), כבר לפני אלפי שנים, נתקדשו חמישה הרים כאתרי פולחן מרכזיים לקדמוני סין. אחד מחמשת ההרים הללו ממוקם רק 120 ק"מ מזרחית לשיאן. בעבר שמו היה "ההר הקדוש המערבי". כיום נהוג לקרוא לו "חוא- שאן" . שמו נובע מחמש פסגותיו, שמרחוק נראות למתבונן כמו עלי כותרת. זהו ההר החשוב והיפה ביותר מבין חמשת ההרים הקדושים לדאואיסטים בסין. לאתר מיוחד ומרשים זה נצא עם בוקר, נעפיל ברכבל לפסגתו הצפונית ונטייל רגלית לאורך מורדותיו ופסגותיו, בין מקדשים רבים, דגלי תפילה, עצי אורן עתיקים ומיוחדים ושבילים ציורים הצופים אל נוף מרהיב. בשעות אחר הצהרים המאוחרות נשוב לשיאן ללינת לילה.

 

יום 9>  שיאן: קבר הקיסר ג'ינג - יאנגשואו

נתחיל את היום בביקור בפגודת אווז הבר, אל פגודה זו הובאו בתחילת המאה השביעית הסוטרות מהודו הרחוקה במסע ארוך מלא בחוויות מהודו לסין, אל עיר הבירה והתקבלו ברוב הדר על ידי קיסרי סין. בעבר שיאן ניצבה לה בקצה דרך המשי. בשל כך מאז ומתמיד הייתה לא רק עיר שבה שווקים מגוונים עם שלל סחורות ומטעמים, שהגיעו ממקומות שונים ורחוקים, אלא גם היוותה מרכז חשוב וססגוני לדתות ואמונות. לא בכדי פירוש שמה של שיאן הוא "השלום המערבי". שלום שאחריו תרו שליטים, סוחרים, נוסעים, בודהיסטים, מוסלמים, וכוהנים טאואיסטים או קונפוציאניים. בטיול מיוחד זה בסין נקדיש לשיאן תשומת לב בשל חשיבותה ההיסטורית ושלל האתרים המיוחדים הקיימים רק בה. לאחר הנחיתה ניסע לביקור באחד המוזיאונים המעניינים בעולם: המוזיאון המודרני, שנמצא במעבה האדמה ונפתח לפני מספר שנים מועט. אנו ניכנס לקברו של הקיסר ג'ינג, שנקבר ממש כאן לפני כ 2200 שנים, נסייר בין עשרות אלפי בובות חרס המסמלות את כל מה שהכיל משק ביתו של הקיסר החשוב הזה (סרסים, שפחות, משרתים, שומרי ראש, חיות משק וציד, כלים לאגירת מזון ומשקאות ועוד). לאחר הביקור המרתק נעבור לשדה התעופה ונטוס ליעדנו הבא: גווילין. עם הנחיתה ניסע לעיירה הציורית יאנגשואו, בה נלון.

 


יום 10>  יאנגשואו: שייט במורד נהר הלי, יאנגשואו: מופע רשמים

לאחר ארוחת בוקר נצא לשייט על רפסודות במבוק מסורתיות על נהר הלי, בלב גבעות הקארסט. לאחר השייט ניסע בדרך המטפסת דרך גבעת הירח אל העיירה יאנגשואו, המפורסמת ביופייה. פה נעצור לשיטוט בעיירה על שווקיה, חפצי האומנות ובתי הקפה הרבים הפזורים בה. לאחר התארגנות נצא להתרשם מהופעה בבימויו של הבמאי הסיני הידוע ז'אנג יימו שמלבד הסרטים הרבים אותם יצר היה הוא זה גם שביים את טקס פתיחת המשחקים האולימפיים. במופע "רשמים" נוטלים חלק מאות שחקנים כולם תושבי האזור שאומנו במיוחד לצורך ההופעה. לינה ביאנגשואו.

 

יום 11:>  טרסות האורז – גווילין

בשעות הבוקר נעזוב את העיירה יאנגשואו ונצא לכיוון כפרי בני מיעוט שבט היאו. נעצור לביקור בכפר בני שבט היאו, בנות שבט זה נוהגות כאשר הן קוצצות את מחלפות ראשיהן להוסיף את השערות הגזורות בקשירה מיוחדת אל השיער הקיים ובכך נוצרת רעמת שיער ארוכה ויוצאת דופן אותן הן מחביאות מתחת לכיסוי ראשן. עם ההגעה אל הכפר נצא לסיור קצר בכפר בכדי להבין את אורחות חייהם ונמשיך אל נקודת תצפית מרתקת המשקיפה על כול שדות האורז של האזור סמוך לעיירה לונגשנג. לקראת ערב נגיע לגווילין, עיר יפהפיה הממוקמת בינות גבעות הקארסט המעטרות אותה ומעניקות לה נופך מסתורי. לינה בגווילין

 

יום 12>  עיר התעלות ז'וג'יג'או - שנחאי

מוקדם בבוקר נטוס לשנחאי וניסע לז'וג'יג'או - עיירה המרושתת בתעלות מים- ונציה של המזרח. נטייל בסמטאות העיירה הצרות, בין התעלות, הגשרים והבתים העתיקים, ונשוט בתעלותיה. נחזור בנסיעה אל הכרך הגדול של שנגחאי, אחת הערים הגדולות בעולם, והשנייה בגודלה בסין, זוהי עיר מודרנית, תעשייתית ועמוסה, המושפעת רבות מהעולם החיצון. בהגיענו נצא לסיבוב ברחוב ננג'ינג שם נתרשם מההמון ההולך ברחובות העיר בין חנויות המותגים המפורסמות. נסיים בטיול בטיילת המוארת של העיר, "הבונד", אחד מסמליה המפורסמים של שנגחאי, ממנה נשקף נוף מרהיב של הרובע החדש והמודרני, פודונג ושל נהר ההוואנג פו החוצה את העיר. לינה בשנגחאי.

 

ימים 13-14>  שנחאי - הביתה

נתחיל את היום בביקור בגן יו שהוקם לפני 400 שנה. למרות שזהו גן קטן יחסית, הוא מרשים ביופיו תודות לעיצובו המיוחד הכולל ביתנים מקושטים, פגודות וספסלים למנוחה לצד אגמי מים קטנים מנוקדים בדגים. מהגן נגיע בבית הכנסת בעיר. בית הכנסת היהודי ממוקם באזור הגטו היהודי בשנגחאי, ושימש את פליטי המלחמה באירופה, שמצאו בעיר מקלט. בחצר בית הכנסת יש מוזיאון יהודי. נעבור לביקור במוזיאון שנחאי, אשר יספר את סיפורה של העיר. לא נפסח על תצפית מדהימה על העיר וסביבותיה ממרומי בניין הטלויזיה הגבוה. בערב נצא למופע אקרובאטיקה מדהים לפי מיטב המסורת הסינית. בסיום המופע נעבור לשדה התעופה, לטיסת לילה 01:15) לישראל דרך מוסקבה (נחיתה ב 5:35, המראה ב 7:05). ננחת בישראל ב 11:15
התוכנית עשויה להשתנות על פי הוראות השלטונות, מזג אויר ומיטב שיקולי המדריך

 

 

לכתבה של ערוץ 2 על הקשר בין סין וישראל

לכל הטיולים המאורגנים לסין
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
טיול מאורגן לסין בדגש שבטים, כפרים ונוף שובה לב, 15 יום
סין – הטיול הקלאסי כולל שנגרילה במחוז יונאן ושמורת ידינג שבסצ'ואן, 20 ימים
טיול מאורגן לשומרי מסורת בסין, 12 יום
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים לשומרי מסורת
טיולי פסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
טיולי סוסים
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית בגוגל פלוס איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
טיולים מאורגנים לאירופה
טיולים מאורגנים לאיטליה
טיולים מאורגנים  לאיסלנד
טיולים מאורגנים לגיאורגיה 
טיולים מאורגנים ליוון
טיולים מאורגנים לנורווגיה
טיולים מאורגנים לסלובניה
טיולים מאורגנים לסלובקיה
טיולים מאורגנים לספרד
טיולים מאורגנים לפורטוגל
טיולים מאורגנים לקרואטיה
טיולים מאורגנים לרומניה
 

טיולים מאורגנים לאסיה
טיולים מאורגנים לאינדונזיה
טיולים מאורגנים לבורמה
טיולים מאורגנים לדרך המשי
טיולים מאורגנים להודו
טיול מאורגן לויאטנם וקמבודיה
טיולים מאורגנים ליפן
טיולים מאורגנים לסין
טיולים מאורגנים לסרי לנקה
טיולים מאורגנים לפיליפינים
טיולים מאורגנים לקירגיזסטאן


 טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים לאתיופיה
טיולים מאורגנים לטנזניה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיולים מאורגנים למרוקו
טיול מאורגן לקובה
טיולים מאורגנים למקדוניה
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
טיולים מאורגנים למקסיקו
  

טיולים מאורגנים למשפחות
טיולי ג'יפים בסלובקיה
טיולי משפחות לאפריקה
טיולי משפחות לגיאורגיה
טיולי משפחות לטנזניה
טיולי משפחות ליוון
טיולי משפחות למונטנגרו
טיולי משפחות לסלובקיה
טיולי משפחות לפירנאים
טיולי משפחות לרומניה
 ספארי בטנזניה
 
   
קישורים נוספים
טרקים
גלריה
טיולי ג'יפים
ספארי בטנזניה
המדריכים שלנו
לוח ההרצאות
לוח הטיולים
דרושים באיילה גיאוגרפית
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015