ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית בגוגל פלוס איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

סין – הטיול הקלאסי, כולל שמורת הטבע צ'נג'צ'ה, גשר הזכוכית והר חואשן 14 ימים

טיול מאורגן לסין כולל שמורת צ'נג'צ'ה גשר הזכוכית והר חואשן

 

טיול מאורגן לסין זה הוא טיול מושלם עבור אלו שמגיעים למדינה המדהימה הזו בפעם הראשונה, זהו הטיול שמאפשר לכם להכיר את סין מקרוב והוא כולל את כל המקומות והאטרקציות בסין. הטיול מתחיל בביג'יננג ואתריה: העיר האסורה, כיכר טיאנאנמן, ארמון הקיץ וגם רובעי האומנות של 798 וליוליצ'נג. משם אנו ממשיכים אל עיר הבירה ההיסטורית של סין, העיר שיאן בדגש על האתר הארכיאולוגי המפורסם ביותר בעולם אתר חיילי הטרקוטה. פנינת הטבע של הטיול המאורגן לסין היא באזור צ'נג'צ'ה שמחוז הינאן. פה נטייל רגלית, נעלה ברכבלים ונחצה את גשר הזכוית בין ההרים המזדקים בשמורת הטבע בה צולם הסרט אווטאר. נעבור  לעיר גווילין וגבעות הקארסט הייחודיות ונהנה 2 לילות בעיירת התרמילאים יאנגשואו. את ההכרות שלנו עם סין נקנח בביקור בעיר העתיד שנגחאי עם המגדלים הגבוהים המעטרים את קו הרקיע המקומי.


מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית בסין? 

 

מסלול מקיף וממצה – טיולינו בסין מקיפים את אתרי החובה בכול טיול לסין ויכול להתאים גם כן לאלו שזמנם קצר. המסלול כולל את האתרים המרכזיים באזור שנגחאי, בייג'ינג שיאן וגווילין – תחנות החובה העיקריות בכול מסע בסין. ובנוסף טיול טבע נפלא בשמורה מרתקת שהתייר המערבי עדיין לא מכיר.

 
מופעים – בתכנית משולבים ארבעה מופעים (כמעט בכול ערב) – מופע מסכות הזהב, מופע שושלת טאנג בשיאן, מופע "רשמים" ביאנגשואו.


הדרכה מקצועית – כשבוחרים להשקיע בטיול, חשוב לדעת שאתם יוצאים לטיול מעמיק לסין רק עם מומחים אמיתיים ליעד ולמדריך עם ניסיון עשיר וארוך שנים בטיולים מאורגנים בכלל וטיולים מאורגנים בסין בפרט, את טיולנו בסין מדריכים מדריכים מקצועיים ומצויינים, פרטים אודותיהם בחלק האחרון של התכנית. 

 

סוג הטיול: עומק גיאוגרפי
........................................................ 
דרגת קושי: בינונית
........................................................ 
קהל היעד: בוגרים
........................................................ 
עונות מומלצות:  סתיו, אביב
Facebook Google+ Twitter Favorites

סין – הטיול הקלאסי - כולל שמורת הטבע צ'נג'צ'ה, גשר הזכוכית והר חואשן


  

 יום 1-2> טיסה לבייג'ינג, החומה הסינית, ארמון הקיץ 

נצא אחר הצהרים המוקדמים (14:40) בטיסה ישירה  אל עיר הבירה הסינית בייג'ינג, אליה נגיע בבוקר המחרת (05:00) . לאחר איסוף המזוודות נצא מהעיר אל אחד מקטעי החומה הסינית, אחד מפלאי הארכיטקטורה הנחשב גם לאחד משבעת פלאי העולם, הנמשכת לאורך של מעל ל 6,300 ק"מ. עם ההגעה נטפס על קטע החומה, הממוקם במקום גבוה ואסטרטגי בחומה הסינית. נחזור לעיר בייג'ינג אל ארמון הקיץ. ארמון זה שימש את הקיסרים המאוחרים של שושלת צ'ינג והוא ממוקם בצפון העיר, המתחם הענק נמצא לחופו של אגם מלאכותי גדול מימדים. נצא לארוחת ערב ראשונה: ארוחה שעיקרה מנת ברווז פקינג, אל שולחננו תוגש המנה המסמלת את המטבח המקומי, ברווז פקינג יחד עם רולים מקמח תירס וירקות מקומיים. לינה בביג'ינג (ב,ע)

  
יום 3> בייג'ינג: מקדש השמיים, העיר האסורה, מופע מסכות הזהב

עם בוקר נצא לביקור במקדש השמיים, אזור זה שבימים עברו שימש את קיסרי שושלות מינג וצ'ינג לטקסים דתיים אחת לשנה. מפה נעבור לביקור העיר האסורה. בתחילת ביקורנו נסייר בכיכר טיאנאנמן, הכיכר הקרויה על שם "שער השלווה השמימית" המוביל אל העיר האסורה, משתרעת על פני שטח עצום של 440 מטר רבוע ומוכרת לתייר המערבי מאירועים היסטוריים שונים שהתרחשו בה. בתחילת ביקורנו נתצפת על המאוזילאום המוקדש לזכרם של גיבורי המהפכה, בו גם חנוטה גופתו של היו"ר מאו צה טונג. נערוך הכרות עם היכל העם, בניין הפרלמנט הסיני, עם המוזיאון הלאומי ונכנס דרך השער בו מתנוססת בגאון עד עצם היום הזה דמותו של היו"ר אל העיר האסורה. שם נבקר בין ההיכלות השונים המשמשים כיום כמוזיאון הפתוח לכלל אך בעבר הותרה הכניסה לאזור רק לקיסר, סריסיו ופילגשיו עת שימש המקום כארמונו. במידה והזמן יאפשר נבקר באזור 798 , בו נמצא גלריות ובתי קפה אופנתיים.  ובערב נצא לצפות במופע מסכות הזהב המרשים ביופיו לאחר המופע נשוב אל המלון ללינה. (ב,ע)

 

יום 4> בייג'ינג – אל צ'נג'צ'ה: סביב שמורות הטבע צ'נג'צ'ה: הר טיאנמן המצוק ודרך הזכוכית 

מוקדם בבוקר נטוס למרכז סין אל העיר צ'נג'צ'ה, המוקפת באחד מאזורי הטבע היפים בעולם: עמודי אבן מזדקרים מעלה, לעיתים לגובה 200 מטר של מצוקים, אשר מראשם יער ירוק ונאה. נחלים צלולים חוצים את האזור כולו וההרים יוצרים גשרים טבעיים. נקדיש את היום לטיולי רגל בפנינות טבע מרהיבות באזור זה, אשר הוכרז על ידי אונסקו כאתר שימור עולמי. נעלה להר טיאנזי שבהרי טיאנמן, ונהלך לאורך המצוק על רצפת זכוכית שקופה, כשתהום נפערת לרגלינו. נחצה את גשר הזכוכית המתנשא מעל עמק יפה, פרי תכנונו של האדריכל הישראלי חיים דותן.לינה בצ'נג'צ'ה. (ב,ע)

 
טיול מאורגן לסין

    


יום 5> שמורת צ'נג'צ'ה: שמורת אווטאר - שיאן

נהנה מעוד יום שכולו טבע: נטייל בשמורות הטבע צ'נג'צ'ה ואזור אווטאר. ברכבל נעלה להר אווטאר לתצפית מלמעלה על העננים הפרושים לרגלינו שיוצרים מראה מיסטי. מפה נרד רגלית עד אחד העמקים היפים. לאחר ארוחת ערב נצא בטיסה לשיאן, בה נלון. (ב,ע)

 

יום 6> שיאן – חיילי הטרקוטה, הרובע המוסלמי והמסגד הגדול

בעבר שיאן ניצבה לה בקצה דרך המשי. בשל כך מאז ומתמיד הייתה לא רק עיר שבה שווקים מגוונים עם שלל סחורות ומטעמים, שהגיעו ממקומות שונים ורחוקים, אלא גם היוותה מרכז חשוב וססגוני לדתות ואמונות. לא בכדי פירוש שמה של שיאן הוא "השלום המערבי". שלום שאחריו תרו שליטים, סוחרים, נוסעים, בודהיסטים, מוסלמים, וכוהנים טאואיסטים או קונפוציאניים. הבוקר נצא בנסיעה אל אחת העדויות הארכיאולוגיות המרתקות ביותר שהתגלו במאה האחרונה ברחבי העולם כולו: אתר חיילי הטרקוטה. באתר זה למעלה מששת אלפים דמויות של חיילים וסוסים עשויים מחומר הטרקוטה, ערוכים אלי קרב, שיוצרו במיוחד כדי להגן על קברו של אבי האומה הסינית ומייסד שושלת צ'ין, השושלת שנחשבת כשושלת הראשונה שהצליחה לאחד את מדינת הענק סין, כבר במאה השלישית לפני הספירה, הקיסר הואנג די. נערוך ביקור בביתנים השונים באתר ונבקר במוזיאון המסביר על תולדות חייו של הקיסר והמקום. נשוב אל העיר, לביקור במסגד הגדול של שיאן, מבנה זה הנראה כמקדש סיני לכול דבר משמש עד עצם היום הזה כבית תפילה למאות אלפי המוסלמים המתגוררים בעיר ומסמל את הסבלנות והפתיחות הדתית שהייתה קיימת בעיר בין המאות השישית לתשיעית לספירה. נמשיך לשוטט ברובע המוסלמי ככול שיותיר לנו הזמן. בערב נצא אל התיאטרון ונחזה במופע מחול ושירה מימי שושלת טאנג משולב בארוחת כיסונים. לינה בשיאן. (ב,ע)

 

יום 7> הר חואשאן, פגודת אווז הבר

חלק ניכר מהמקומות הקדושים בסין מצוי על פסגות ההרים (הסימן "הר" בסינית משמעו גם מקום קדוש), עוד בטרם תפסו להן אחיזה הדתות החשובות המוכרות לנו כיום בסין (קונפוציאניזם, דאואיזם ובודהיזם), כבר לפני אלפי שנים, נתקדשו חמישה הרים כאתרי פולחן מרכזיים לקדמוני סין. אחד מחמשת ההרים הללו ממוקם רק 120 ק"מ מזרחית לשיאן. בעבר שמו היה "ההר הקדוש המערבי". כיום נהוג לקרוא לו "חוא- שאן" . שמו נובע מחמש פסגותיו, שמרחוק נראות למתבונן כמו עלי כותרת. זהו ההר החשוב והיפה ביותר מבין חמשת ההרים הקדושים לדאואיסטים בסין. לאתר מיוחד ומרשים זה נצא עם בוקר, נעפיל ברכבל לפסגתו הצפונית ונטייל רגלית לאורך מורדותיו ופסגותיו, בין מקדשים רבים, דגלי תפילה, עצי אורן עתיקים ומיוחדים ושבילים ציורים הצופים אל נוף מרהיב. בשעות אחר הצהרים המאוחרות נשוב לשיאן ובמידה והזמן יאפשר נבקר בפגודת אווז הבר. אל פגודה זו הובאו בתחילת המאה השביעית הסוטרות מהודו הרחוקה אל עיר הבירה, במסע ארוך מלא בחוויות מהודו לסין, והתקבלו ברוב הדר על ידי קיסרי סין. לינה בשיאן. (ב,ע)

 

יום 8> שיאן – גווילין – יאנגשואו

לאחר ארוחת בוקר נעבור לשדה התעופה ונטוס ליעדנו הבא: גווילין. עם הנחיתה ניסע לעיירה הציורית יאנגשואו, המפורסמת ביופייה. פה נצא לשיטוט בעיירה על שווקיה, חפצי האומנות ובתי הקפה הרבים הפזורים בה. לאחר התארגנות במלון נצא להתרשם מהופעה בבימויו של הבמאי הסיני הידוע ז'אנג יימו שמלבד הסרטים הרבים אותם יצר היה הוא זה גם שביים את טקס פתיחת המשחקים האולימפיים. במופע "רשמים" נוטלים חלק מאות שחקנים כולם תושבי האזור שאומנו במיוחד לצורך ההופעה. לינה ביאנגשואו. (ב,ע)

 

יום 9> שייט במורד נהר הלי – מערת חליל קנה הסוף - גווילין

את הבוקר נתחיל בניחותא כדי ליהנות מהעיירה יאנגשואו ושווקיה. נצא בשייט על רפסודות במבוק מסורתיות על נהר הלי, בלב גבעות הקארסט. מפה נעבור לגווילין, הנחשבת לאחת היפות בערי סין בגלל מיקומה בין גבעות הקראסט. נכנס לעמקי האדמה להשלמת הסיור הגאולוגי במערת חליל קנה הסוף. וממנה נעבור לביקור במפעל פנינים, תעשייה מאוד מפורסמת למקום. בערב נצא לטיול רגלי כדי להתרשם משלל האורות בעיר העתיקה. לינה בגווילין (ב,ע)

      
גשר הזכוכית בסין

   


יום 10> טרסות האורז ובני מיעוטים אתניים

בשעות הבוקר נצא לכיוון כפרי בני מיעוט שבט היאו. נעצור לביקור בכפר בני שבט היאו, בנות שבט זה נוהגות כאשר הן קוצצות את מחלפות ראשיהן להוסיף את השערות הגזורות בקשירה מיוחדת אל השיער הקיים ובכך נוצרת רעמת שיער ארוכה ויוצאת דופן אותן הן מחביאות מתחת לכיסוי ראשן. עם ההגעה אל הכפר נצא לסיור קצר בכפר בכדי להבין את אורחות חייהם ונמשיך אל נקודת תצפית עם אפשרות להליכה רגלית מרתקת המשקיפה על כול שדות האורז של האזור סמוך לעיירה לונגשנג. לינה בגווילין. (ב,ע)

 

יום 11> שנחאי

עם בוקר נטוס לשנחאי, אחת הערים הגדולות בעולם, והשנייה בגודלה בסין, זוהי עיר מודרנית, תעשייתית ועמוסה, המושפעת רבות מהעולם החיצון. נצא להכיר את הכרך הגדול של שנגחאי מתצפית מדהימה על העיר וסביבותיה ממרומי בניין הטלויזיה הגבוה. לינה בשנחאי. (ב,ע)

 

יום 12> העיר המרתקת שנחאי

יום שלם נקדיש לעיר מרתקת זו: נבקר במוזיאון העיר שנחאי ונצא לסיבוב אופנתי בטינזיפנג. נשמיך ונבקר במוזיאון חדש המציג אמנות מודרנית בצד כרזות מההיסטוריה של 100 השנים האחרונות בסין. לא נפסח על רחוב ננג'ינג, פה נתרשם מההמון ההולך ברחובות העיר בין חנויות המותגים המפורסמות. נעבור לטיילת המוארת של העיר, "הבונד", אחד מסמליה המפורסמים של שנגחאי, ממנה נשקף נוף מרהיב של הרובע החדש והמודרני, פודונג ושל נהר ההוואנג פו החוצה את העיר. לינה בשנחאי. (ב,ע)

 

ימים 13-14> שנחאי- הביתה

נתחיל את היום בביקור בגן יו שהוקם לפני 400 שנה. למרות שזהו גן קטן יחסית, הוא מרשים ביופיו תודות לעיצובו המיוחד הכולל ביתנים מקושטים, פגודות וספסלים למנוחה לצד אגמי מים קטנים מנוקדים בדגים. מהגן נגיע לבית הכנסת בעיר. בית הכנסת היהודי ממוקם באזור הגטו היהודי בשנגחאי, ושימש את פליטי המלחמה באירופה, שמצאו בעיר מקלט. בחצר בית הכנסת יש מוזיאון יהודי. נסיים ברובע הצרפתי, שארית מימי הקולוניאליזם. לאחר ארוחת הערב עבור לשדה התעופה, לטיסת לילה ( 01:25) לישראל . ננחת בישראל ב 8:30 בבוקר. (ב,ע)

התוכנית עשויה להשתנות על פי הוראות השלטונות, מזג אויר ומיטב שיקולי המדריך

לכתבה של ערוץ 2 על הקשר בין סין וישראל

לכל הטיולים המאורגנים לסין
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
טיול מאורגן לסין בדגש שבטים, כפרים ונוף שובה לב, 15 יום
סין – הטיול הקלאסי כולל שנגרילה במחוז יונאן ושמורת ידינג שבסצ'ואן, 20 ימים
טיול מאורגן לשומרי מסורת בסין, 12 יום
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים לשומרי מסורת
טיולי פסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
טיולי סוסים
טיולי חגים
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית בגוגל פלוס איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
טיולים מאורגנים לאירופה
טיולים מאורגנים לאיטליה
טיולים מאורגנים  לאיסלנד
טיולים מאורגנים לגיאורגיה 
טיולים מאורגנים ליוון
טיולים מאורגנים לנורווגיה
טיולים מאורגנים לסלובניה
טיולים מאורגנים לסלובקיה
טיולים מאורגנים לספרד
טיולים מאורגנים לפורטוגל
טיולים מאורגנים לקרואטיה
טיולים מאורגנים לרומניה
 

טיולים מאורגנים לאסיה
טיולים מאורגנים לאינדונזיה
טיולים מאורגנים לבורמה
טיולים מאורגנים לדרך המשי
טיולים מאורגנים להודו
טיול מאורגן לויאטנם וקמבודיה
טיולים מאורגנים ליפן
טיולים מאורגנים לסין
טיולים מאורגנים לסרי לנקה
טיולים מאורגנים לפיליפינים
טיולים מאורגנים לקירגיזסטאן


 טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים לאתיופיה
טיולים מאורגנים לטנזניה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיולים מאורגנים למרוקו
טיול מאורגן לקובה
טיולים מאורגנים למקדוניה
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
טיולים מאורגנים למקסיקו
  

טיולים מאורגנים למשפחות
טיולי ג'יפים בסלובקיה
טיולי משפחות לאפריקה
טיולי משפחות לגיאורגיה
טיולי משפחות לטנזניה
טיולי משפחות ליוון
טיולי משפחות למונטנגרו
טיולי משפחות לסלובקיה
טיולי משפחות לפירנאים
טיולי משפחות לרומניה
 ספארי בטנזניה
 
   
קישורים נוספים
טרקים
גלריה
טיולי ג'יפים
ספארי בטנזניה
המדריכים שלנו
לוח ההרצאות
לוח הטיולים
דרושים באיילה גיאוגרפית
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015